Běh na Českou chalupu - memoriál Mirko Gräfa 2017

Vaše startovní číslo bude zobrazeno po přijetí platby startovného na účet organizátora.

Číslo Příjmení Jméno Klub Trať Ročník
Starší žáci
2 Skrbek Jan beManiax Madbike Starší žáci 2002
24 Šlapák David LTK Liberec Starší žáci 2003
Dorostenci
32 Nagy Josef OOB TJ Tatran Jablonec Dorostenci 2000
Starší žákyně
35 Bínová Ester Spkl Starší žákyně 2003
23 Šlapáková Magdalena AC Slovan Liberec Starší žákyně 2003
21 Vecernikova Barbora Srtg sparťan jablonec Starší žákyně 2002
Dorostenky
27 Košková Barbora AC Slovan Liberec Dorostenky 2000
Juniorky
Ženy do 35 let
40 Hrnčířová Kateřina Musher Club Český ráj Ženy do 35 let 1991
6 Jiřičková Marie SK samazasebe Ženy do 35 let 1983
37 Netolická Martina Ac Slovan Liberec Ženy do 35 let 1982
Paulusova Sylwia :) Ženy do 35 let 1986
Ženy nad 35 let
18 Baginská Andrea Run4Fun Ženy nad 35 let 1980
4 Kapletová Monika Rohozec Amulet Ženy nad 35 let 1976
Kocumová Zuzana Silvini Madshus Team Ženy nad 35 let 1979
28 Košková Martina KORA Ženy nad 35 let 1978
38 Matějů Kateřina Sild team Ženy nad 35 let 1980
17 Nyčová Vladimíra Nyč sport Ženy nad 35 let 1972
43 Zabořilová Romana OOB Jenišovice Ženy nad 35 let 1974
Junioři
Muži do 40 let
46 Galáč Vojtěch AC Slovan Liberec Muži do 40 let 1996
9 Gräf Jakub Dukla Liberec Muži do 40 let 1991
52 Hrouda Štěpán Líný Drzý Holky Muži do 40 let 1985
Jůza David Frýdlantáci v běhu Muži do 40 let 1985
5 Kolář Václav AC Slovan Liberec Muži do 40 let 1989
Kordač Jacob 1. FC Tatobity Muži do 40 let 1994
7 Kučera Jiří SK samzasebe Muži do 40 let 1980
48 Mastnik Leos O Muži do 40 let 1987
49 Nyč David TJ Slovan Vesec Muži do 40 let 1993
22 Schulhof Jan KSM Hrádek Muži do 40 let 1989
29 Škoda Jakub Slavia Liberec orienteering Muži do 40 let 1988
34 Vochomůrka Jiří Pařezová chaloupka Muži do 40 let 1982
Wolf Filip TJ Sokol Frýdštejn Muži do 40 let 1997
3 Zika Adam 2 slow 2 win 2 dumb 2 quit Muži do 40 let 1989
Muži do 50 let
39 Bartoň Daniel Bedřichov cottager Muži do 50 let 1970
45 Hlaváček Petr LIAZ Jablonec Muži do 50 let 1967
44 Kaplan Viktor Jablonec nad Nisou Muži do 50 let 1974
Kolář Vladimír RunBo Muži do 50 let 1976
13 Landa František AC Slovan Liberec Muži do 50 let 1974
33 Plíhal Jan KRB Koberovy Muži do 50 let 1967
Podroužek Dušan BEJKY Tým (ZaBěhu.cz) Muži do 50 let 1974
12 Pokorný Dušan CYKLOLIBEREC.cz Muži do 50 let 1975
1 Regner Tomáš Biatlon Liberec Muži do 50 let 1975
19 Valášek Leoš Run4Fun Muži do 50 let 1971
42 Zápotocký jiří skc cyklotramp Muži do 50 let 1973
31 Zelenka Jiří Stráž nad Nisou Muži do 50 let 1971
Muži do 60 let
14 Brunclík Ivo Slovan Špindlerův Mlýn Muži do 60 let 1958
11 Gräf Aleš GRAF Muži do 60 let 1963
30 Hamal Petr KDHO Muži do 60 let 1959
53 Havrda Rudolf KCL Kooperativa Liberec Muži do 60 let 1957
51 Kerda Jaroslav KERDA sport Muži do 60 let 1965
47 Koucký Roman ČKS SKI Jilemnice Muži do 60 let 1963
16 Nyč Radim Nyč sport Muži do 60 let 1966
26 Pěnkava Libor Penzion Česká chalupa Muži do 60 let 1965
Muži nad 60 let
50 Šebelka Karel AC Slovan Liberec Muži nad 60 let 1948