Běh na Českou chalupu - memoriál Mirko Gräfa 2018

Vaše startovní číslo bude zobrazeno po přijetí platby startovného na účet organizátora.

Číslo Příjmení Jméno Klub Trať Ročník
Starší žákyně
Andrlová Lea Slavia Liberec orienteering Starší žákyně 2004
38 Burešová Eliška Slavia Liberec orienteering Starší žákyně 2004
49 Martincová Tereza AC Slovan Liberec Starší žákyně 2004
65 Nikodýmová Nikola Sokol Skuhrov Starší žákyně 2004
Podrábská Alžběta Slavia Liberec orienteering Starší žákyně 2004
Dorostenky
77 Gittlerová Jitka Ruprechtice Dorostenky 2002
69 Müllerová Klára AC Slovan Liberec Dorostenky 2002
Podrábská Marie Tatran Jablonec n. N. Dorostenky 2002
Večerníková Barbora Wild Snails OCR Dorostenky 2002
Juniorky
Ženy do 35 let
26 Gräf Martina GRAF TEAM Ženy do 35 let 1995
Hynčicová Petra Dukla Liberec Ženy do 35 let 1994
61 Kučerová Marie Sport Future Team Ženy do 35 let 1983
Maršíková Štěpánka ... Ženy do 35 let 1989
Sedláčková Jana Selská jízda Český Ráj Ženy do 35 let 1987
Strnadová Katerina Eleven Mercedes Mitas Ženy do 35 let 1991
18 Tišerová Gabriela Liberec Wolkerovka Team Ženy do 35 let 1989
Vavrušková Lucie Jablonecké Paseky Ženy do 35 let 1984
Ženy nad 35 let
53 Budinová Leona Nemám sportovní klub Ženy nad 35 let 1974
14 Kapletová Monika RohozecAmulet Ženy nad 35 let 1976
Matějů Kateřina Slavia liberec orienteering Ženy nad 35 let 1980
51 Netolicka Martina AC Slovan Liberec Ženy nad 35 let 1982
16 rousová andrea sama za sebe Ženy nad 35 let 1978
Skoupá Anna samotinka Ženy nad 35 let 1975
Starší žáci
59 Heczko Erik Slavia Liberec Orienteering Starší žáci 2004
Podrábský Ctibor Slavia Liberec orienteering Starší žáci 2004
Dorostenci
Junioři
13 Holomoucký Adam SC ATLETIKA RADOTÍN Junioři 1999
36 Nagy Josef GLEDE TEAM Junioři 2000
37 Semerád Martin AC Slovan Liberec Junioři 1999
Muži do 39 let
32 Brückler Jaroslav Rugby Club Liberec Muži do 39 let 1992
78 Čížek Jan AC Slovan Liberec Muži do 39 let 1996
15 Gräf Jakub Dukla Liberec Muži do 39 let 1991
Justl Martin Klub tvojí mámy - ς Muži do 39 let 1994
Kaliba Štěpán Mercedes-Benz Salomon Team Muži do 39 let 1993
56 Kocián Pavel SKP Maják Muži do 39 let 1990
33 Kocman Jan Rohozec Amulet Team Muži do 39 let 1998
25 Kocum Jan ŠUMAVÁÁÁCÍÍÍ Muži do 39 let 1980
29 Krutský Tomáš AC Slovan Liberec Muži do 39 let 1979
Kříž Jiří Amatéři Muži do 39 let 1979
Kubeš Jan Sport Future Team Muži do 39 let 1980
62 Kučera Jiří Sport Future Team Muži do 39 let 1980
44 Kučera David Slovan Liberec Muži do 39 let 1991
45 Lachman Jaroslav Klub tvojí mámy - ς Muži do 39 let 1993
19 Leschinger Jan HK Cvikov B :-) Muži do 39 let 1992
27 Pavlišta Vít Silvini Madshus team Muži do 39 let 1982
Petiška Ondřej TR Muži do 39 let 1997
39 Procházka Michal Perňa System / USK Praha Muži do 39 let 1982
57 Resl Zbyněk LeZby Muži do 39 let 1988
40 Schulhof Jan KSM Hrádek Muži do 39 let 1989
42 Tassler Lukáš ZERO DC Team Muži do 39 let 1982
68 Vochomůrka Jiří Pařezová chaloupka-Mattoni FreeRun Liberec Muži do 39 let 1982
Muži 40 až 49 let
74 Bartoň Daniel Bedřichov cottager Muži 40 až 49 let 1970
47 Černý Vojtěch AC Slovan Liberec Muži 40 až 49 let 1976
70 Farský Pavel Klub biatlonu Liberec Muži 40 až 49 let 1974
66 Futschik Rudolf Ratschendorf Muži 40 až 49 let 1972
52 Ihring Zdeněk Ruprechtice Run Muži 40 až 49 let 1976
55 Kaplan Viktor Jablonec nad Nisou Muži 40 až 49 let 1974
35 Landa František AC Slovan Liberec Muži 40 až 49 let 1974
54 Leder Zdeněk Loučná Muži 40 až 49 let 1977
43 Vítek Jaroslav ok chrastava Muži 40 až 49 let 1972
Muži 50 až 59 let
Gittler Vladislav žádný Muži 50 až 59 let 1968
67 Horáček Roman BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM Muži 50 až 59 let 1966
20 Paulus Jiří . Muži 50 až 59 let 1962
Schulze Steffen Kottmar Muži 50 až 59 let 1966
50 Šíp Ladislav SCMT Liberec Muži 50 až 59 let 1964
Tišer Robert Liberec Wolkerovka Team Muži 50 až 59 let 1962
Muži 60 a více let
22 Brunclík Ivo TJ Slovan Špindlerův Mlýn Muži 60 a více let 1958
60 Hanel Miroslav AC Slovan Liberec Muži 60 a více let 1957