Běh na Českou chalupu - memoriál Mirko Gräfa 2019

Vaše startovní číslo bude zobrazeno po přijetí platby startovného na účet organizátora.

Číslo Příjmení Jméno Klub Trať Ročník
Mladší žákyně
140 Dušková Kateřina TJ Dukla Liberec Mladší žákyně 2006
120 Heczková Anna Liberec Mladší žákyně 2006
143 Kavalírová Tereza TJ Dukla Liberec Mladší žákyně 2006
93 Lajtkepová Berenika Biatlon Liberec Mladší žákyně 2006
147 Plachá Eliška TJ Dukla Liberec Mladší žákyně 2007
144 Pokorná Ema TJ Dukla Liberec Mladší žákyně 2006
160 Rajnochová Barbora TJ Dukla Liberec Mladší žákyně 2007
145 Šírová Anna TJ Dukla Liberec Mladší žákyně 2006
129 Závacká Jolana Biatlon Liberec Mladší žákyně 2007
Starší žákyně
159 Dvorská Karolína TJ Dukla Liberec Starší žákyně 2004
158 Ježková Matilda TJ Dukla Liberec Starší žákyně 2004
157 Kostková Alena TJ Dukla Liberec Starší žákyně 2004
88 Kupcová Ema AC Slovan Liberec Starší žákyně 2005
58 Landová Ema AC Slovan Liberec Starší žákyně 2005
107 Nikodýmová Nikola Sokol Skuhrov Starší žákyně 2004
156 Půbalová Nela TJ Dukla Liberec Starší žákyně 2004
183 Střelečková Martina TJ Dukla Liberec Starší žákyně 2005
90 Šípková Verenika KB Liberec Starší žákyně 2005
125 Venclová Marie AC Slovan Liberec Starší žákyně 2004
124 Vlčková Kateřina AC Slovan Liberec Starší žákyně 2004
Dorostenky
188 Farská Markéta SG Jablonec Dorostenky 2003
136 Gittlerová Jitka Biatlon Liberec Dorostenky 2002
99 Janecká Kristýna AC Slovan Liberec Dorostenky 2003
Lehmannová Anna Biatlon Liberec Dorostenky 2003
154 Prokešová Tereza TJ Dukla Liberec Dorostenky 2003
155 Šibravová Eliška TJ Dukla Liberec Dorostenky 2002
97 Šimonová Magdaléna AC Slovan Liberec Dorostenky 2003
98 Šlapáková Magdalena AC Slovan Liberec Dorostenky 2003
163 Večerníková Barbora Wild Snails Dorostenky 2002
Juniorky
45 Beránková Hana Glede Team Juniorky 2000
114 Herčíková Denisa Juniorky 2000
122 Horáčková Emma AC Slovan Liberec Juniorky 2001
182 Pavlíková Markéta OK Chrastava Juniorky 2000
Ženy do 35 let
197 Benčíková Daniela Za pokus to stojí Ženy do 35 let 1994
80 Conrathová Kateřina Decathlon team Ženy do 35 let 1992
69 Dzanová Štěpánka SILVINI MADSHUS team Ženy do 35 let 1990
20 Gräfová Martina Liberec Ženy do 35 let 1995
59 Hejdová Andrea AC Slovan Liberec Ženy do 35 let 1999
72 Hrubá Andrea neregistrovaná Ženy do 35 let 1999
62 Hynčicová Petra TJ Dukla Liberec Ženy do 35 let 1994
Masopustová Elis SK Praga Ženy do 35 let 1986
185 Pušová Michaela SWSL Lučany nad Nisou Ženy do 35 let 1985
Skrbková Denisa BEKO BSRT Ženy do 35 let 1989
40 Stantejská Petra Pivovar Svijany Ženy do 35 let 1986
29 Tišerová Gabriela Wolkerovka Team Liberec Ženy do 35 let 1989
78 Uhlířová Zuzana SK MAXTRI Liberec Ženy do 35 let 1988
Ženy do 45 let
66 Havránková Klára Dukla Liberec Ženy do 45 let 1979
195 Jakubů Klára Turnov Ženy do 45 let 1981
111 Jetmarová Jana Ski klub Jablonec Ženy do 45 let 1978
64 Kapletová Monika RohozecAmulet Ženy do 45 let 1976
39 Karásková Erbenová Helena Lawi Stars Ženy do 45 let 1979
Kocumová Zuzana Czech Inov-8 team Ženy do 45 let 1979
Košková Martina Raspenava Ženy do 45 let 1978
189 Marková Eva VSK Elektro ČVUT Praha Ženy do 45 let 1983
27 Matoušková Eva Kočky v akci Ženy do 45 let 1975
68 Netolická Martina AC Slovan Liberec Ženy do 45 let 1982
Rousova Andrea Liberec Ženy do 45 let 1978
112 Vavrušková Lucie Jablonecké Paseky Ženy do 45 let 1984
Žáková Olga Kočky v akci Ženy do 45 let 1980
Ženy nad 45 let
130 Farská Jana Biatlon Liberec Ženy nad 45 let 1974
53 Friolova Helena ... Ženy nad 45 let 1974
133 Gittlerová Jana Biatlon Liberec Ženy nad 45 let 1973
71 Hrubá Marcela neregistrovaná Ženy nad 45 let 1967
85 Krejcarová Radka AC Slovan Liberec Ženy nad 45 let 1972
37 Nyčová Vladimíra Nyč Sport Ženy nad 45 let 1972
Paulú Blanka maratonstav úpice Ženy nad 45 let 1954
Mladší žáci
139 Brož Adam TJ Dukla Liberec Mladší žáci 2006
148 Deimling Harry TJ Dukla Liberec Mladší žáci 2007
149 Endrych Matěj TJ Dukla Liberec Mladší žáci 2007
141 Habán Oliver TJ Dukla Liberec Mladší žáci 2006
121 Heczko Erik Liberec Mladší žáci 2007
150 Hoetzl Jiří TJ Dukla Liberec Mladší žáci 2007
151 Hrouda Hugo TJ Dukla Liberec Mladší žáci 2007
152 Hyxa Jan TJ Dukla Liberec Mladší žáci 2007
167 Jaksch Kryštof TJ Dukla Liberec Mladší žáci 2007
142 Jungwirth František TJ Dukla Liberec Mladší žáci 2006
171 Koukal Sebastian TJ Dukla Liberec Mladší žáci 2006
169 Mečíř Vojtěch TJ Dukla Liberec Mladší žáci 2007
153 Pávek Lukáš TJ Dukla Liberec Mladší žáci 2007
161 Pučelík Štěpán TJ Dukla Liberec Mladší žáci 2007
162 Savický Martin TJ Dukla Liberec Mladší žáci 2007
146 Velecký Kryštof TJ Dukla Liberec Mladší žáci 2006
Starší žáci
127 Bicek Jan Biatlon Liberec Starší žáci 2005
126 Farský Jakub Biatlon Liberec Starší žáci 2005
165 Gašek Matouš TJ Dukla Liberec Starší žáci 2004
173 Hellmich Jonáš TJ Dukla Liberec Starší žáci 2005
179 Hes Kryštof TJ Dukla Liberec Starší žáci 2005
Patzák Petr Biatlon liberec Starší žáci 2005
174 Pávek Matyáš TJ Dukla Liberec Starší žáci 2004
100 Šenk Ondřej AC Slovan Liberec Starší žáci 2005
176 Štencl Ondřej TJ Dukla Liberec Starší žáci 2005
180 Šurík Jakub TJ Dukla Liberec Starší žáci 2005
175 Valoušek Matěj TJ Dukla Liberec Starší žáci 2005
172 Vohlídal Šimon TJ Dukla Liberec Starší žáci 2004
Dorostenci
105 Ekert Tomáš Slavia Liberec Orienteering Dorostenci 2003
Honzík Vít honzík Dorostenci 2002
166 Janalík Dan TJ Dukla Liberec Dorostenci 2003
181 Kudrnáč Jakub KB Jilemnice Dorostenci 2002
75 Lesák Ondřej Tatran Jablonec nad Nisou Dorostenci 2003
84 Schejbal Pavel AC Slovan Liberec Dorostenci 2002
106 Syřiště Ondra Slavia Liberec Orienteering Dorostenci 2003
168 Škréta Vojtěch TJ Dukla Liberec Dorostenci 2002
170 Zeman Jiří TJ Dukla Liberec Dorostenci 2002
Junioři
Hauzner Martin - Junioři 2001
83 Nagy Josef GLEDE TEAM Junioři 2000
77 Schejbal Jan Liberec Junioři 2001
Šťovíček Matěj Hvězda Pardubice z.s Junioři 2000
Muži do 40 let
119 Antoš Jakub Mladý Horal Muži do 40 let 1994
70 Barák Václav AC Slovan Liberec Muži do 40 let 1990
102 Čapek Petr Bob a Bobek Muži do 40 let 1980
81 Čížek Jan AC Slovan Liberec Muži do 40 let 1996
109 Drbohlav Martin Masters of Disaster Muži do 40 let 1986
51 Galáč Vojtěch AC Slovan Liberec Muži do 40 let 1996
19 Gräf Jakub Liberec Muži do 40 let 1991
28 Hamr Jan Dukla Liberec Muži do 40 let 1986
164 Höfer Vojan Wild Snails Muži do 40 let 1998
Kocián Pavel SKP MAJÁK Muži do 40 let 1990
54 Kučera David AC Slovan Liberec Muži do 40 let 1991
178 Kudrnáč Vojtěch SK Nové Město nad Metují Muži do 40 let 1997
117 Lopota Martin TJ Dukla Liberec Muži do 40 let 1992
25 Mahel Petr Běžouni z Klánovického lesa Muži do 40 let 1981
95 Málek Tomáš Beko bike team Muži do 40 let 1980
108 Mastnik Leos Masters of disaster Muži do 40 let 1987
Matzner Martin FC Nevyhraju Muži do 40 let 1988
74 Nohýnek Josef AC Slovan Liberec Muži do 40 let 1996
118 Nyč David TJ Dukla Liberec Muži do 40 let 1993
43 Procházka Michal USK Praha Muži do 40 let 1982
86 Semerád Martin AC Slovan Liberec Muži do 40 let 1999
23 Setnička Vojtěch Zruč nad Sázavou Muži do 40 let 1992
24 Schulhof Jan KSM Hrádek Muži do 40 let 1989
41 Stantejský Jan Pivovar Svijany Muži do 40 let 1985
32 Šorm Ivo Decathlon Liberec Muži do 40 let 1987
187 Třešňák Radim Fitness Life Liberec Muži do 40 let 1984
Uhrin Andrej Ďumbierka Trail Team Muži do 40 let 1989
184 Urbánek Jiří Muži do 40 let 1987
104 Vejvoda Petr Liberec Muži do 40 let 1981
131 Vochomůrka Jiří Pařezová chaloupka-MattoniFreeRun Liberec Muži do 40 let 1982
91 Zadražil Filip TJ Bižuterie Jablonec Muži do 40 let 1998
Muži 40 až 49 let
137 Andrle Ales Liberec Muži 40 až 49 let 1973
73 Bartoň Daniel Bedřichov cottager Muži 40 až 49 let 1970
196 Brabec Tomáš Nový Bor Muži 40 až 49 let 1971
36 Brožek Josef Rovensko Muži 40 až 49 let 1970
48 Dohnal Vojtěch Liberec Muži 40 až 49 let 1975
123 Drahoňovský Radek Svijany Muži 40 až 49 let 1973
52 Hájek Miloš ... Muži 40 až 49 let 1973
Havel Bohumil Bob a Bobek Muži 40 až 49 let 1973
65 Havránek Olda Dukla Liberec Muži 40 až 49 let 1979
Honzík Tomáš slavia liberec orienteering Muži 40 až 49 let 1970
Honzík Jan BOOTCAMP team Muži 40 až 49 let 1973
67 Ihring Zdeněk restaurace na Cvičáku Muži 40 až 49 let 1976
31 Krutský Tomáš AC Slovan Liberec Muži 40 až 49 let 1979
82 Lajtkep Petr AC Slovan Liberec Muži 40 až 49 let 1973
Novotný Jiří Dukla Liberec Muži 40 až 49 let 1971
50 Podroužek Dušan AC Slovan Liberec Muži 40 až 49 let 1974
135 Regner Tomáš Biatlon Liberec Muži 40 až 49 let 1975
76 Schejbal Petr Liberec Muži 40 až 49 let 1971
Stejskal Vojtěch Slovan Vesec Muži 40 až 49 let 1974
56 Suchánek Vít Fojtka Muži 40 až 49 let 1973
Šangala Adam Revuca Muži 40 až 49 let 1970
21 Štěpánek Petr PeKaBa Muži 40 až 49 let 1978
Vencl Jiří NAC Liberec Muži 40 až 49 let 1972
128 Závacký Rostislav Biatlon Liberec Muži 40 až 49 let 1976
199 Zavřel Jiří Mattoni free run Liberec Muži 40 až 49 let 1977
Muži 50 až 59 let
79 Albrecht Petr SK MAXTRI Liberec Muži 50 až 59 let 1965
92 Horáček Roman BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM Muži 50 až 59 let 1966
110 Chmelař Libor Frýdlant Muži 50 až 59 let 1965
198 Janalík Radek McHappy Team Muži 50 až 59 let 1969
35 Kerda Jaroslav Kerda Sport Muži 50 až 59 let 1965
38 Kumpošt Roman Steinel Muži 50 až 59 let 1962
33 Nyč Radim Nyč Sport Muži 50 až 59 let 1966
44 Pěnkava Libor Česká chalupa Muži 50 až 59 let 1965
60 Šíp Ladislav SCMT Liberec Muži 50 až 59 let 1964
30 Tišer Robert Wolkerovka Team Liberec Muži 50 až 59 let 1962
Valenta Michal prales tužín Muži 50 až 59 let 1962
190 Vanek Roman Slovan Liberec Muži 50 až 59 let 1962
113 Zoubek Zdeněk SWSL Lučany nad Nisou Muži 50 až 59 let 1969
Muži 60 až 69 let
46 Beránek Jiří Mladá Boleslav Muži 60 až 69 let 1956
42 Bílek Jiří Geoprint Muži 60 až 69 let 1954
55 Brunclík Ivo TJ Slovan Špindlerův Mlýn Muži 60 až 69 let 1958
34 Pešek Zdeněk Aliaz Muži 60 až 69 let 1959
Muži 70 a více let