Běh na Českou chalupu - memoriál Mirko Gräfa 2020

Vaše startovní číslo bude zobrazeno po přijetí platby startovného na účet organizátora.

Číslo Příjmení Jméno Klub Trať Ročník
Mladší žákyně
Starší žákyně
Dorostenky
Juniorky
24 Málková Anna SK Jeseniova Juniorky 2001
Ženy do 35 let
17 Brožková Oldřiška LSK Lomnice nad Popelkou Ženy do 35 let 1997
Conrathová Katka JEŠTĚD SKYRACE TEAM Ženy do 35 let 1992
14 Gräfová Martina Graf Team Ženy do 35 let 1995
Müllerová Bára LK Pernink Ženy do 35 let 1996
18 Stantejská Petra Pivovar Svijany Ženy do 35 let 1986
Ženy do 45 let
11 Karásková Helena Lawi Lekce Bajku Ženy do 45 let 1979
Ženy nad 45 let
Brabencová Irena Mattoni FreeRun Liberec Ženy nad 45 let 1970
41 Krejcarová Radka Liberec Ženy nad 45 let 1972
8 Nyčová Vladimíra Nyč Sport Ženy nad 45 let 1972
Mladší žáci
Heiland Jiří Mc Peťan Mladší žáci 2007
Starší žáci
Dorostenci
Lesák Ondřej Jävla Alle Gutta SKI-O boi Dorostenci 2003
Junioři
Havíř František cyklorenova cvikov Junioři 2002
28 Jandík Matyáš Sokol Liberec 1 Junioři 2001
Muži do 40 let
27 Brožek Miroslav T. J. SOKOL LIBEREC 1 Muži do 40 let 1990
44 Černý Ondřej Mír a lásku Muži do 40 let 1991
16 Gräf Jakub Dukla Liberec Muži do 40 let 1991
Isach Daniel Bez klubu Muži do 40 let 1984
Isach Daniel Bez klubu Muži do 40 let 1984
31 Janďura Jakub . Muži do 40 let 2000
21 Malinský Václav NALEHKO.com Muži do 40 let 1991
Novák Jan X Muži do 40 let 1982
15 Nyč David Dukla Liberec Muži do 40 let 1993
5 Procházka Michal USK Praha Muži do 40 let 1982
19 Stantejský Jan Pivovar Svijany Muži do 40 let 1985
Škoda Jakub Slavia Liberec orienteering Muži do 40 let 1988
2 Šorm Ivo Decahtlon Liberec Muži do 40 let 1987
Muži 40 až 49 let
29 Ihring Zdeněk Ruprechtice Run Muži 40 až 49 let 1976
Kafka Jiří HS ČIMIČI Muži 40 až 49 let 1979
25 Kolář Vladimír AC SLOVAN LIBEREC Muži 40 až 49 let 1976
1 Krutský Tomáš AC Slovan Liberec Muži 40 až 49 let 1979
30 Landa František AC Slovan Liberec Muži 40 až 49 let 1974
Menc Jan FCB Muži 40 až 49 let 1978
39 Schröder Jan Skialp Ještěd Muži 40 až 49 let 1979
38 Suchánek Vít Fojtka Muži 40 až 49 let 1973
23 Wolf Tomáš RunBo Team Liberec Muži 40 až 49 let 1979
Muži 50 až 59 let
43 Bartoň Daniel Bedřichov cottager Muži 50 až 59 let 1970
7 Brožek Josef Rovensko pod Troskami Muži 50 až 59 let 1970
13 Gräf Aleš Graf Team Muži 50 až 59 let 1963
6 Kerda Jaroslav Kerda Sport Muži 50 až 59 let 1965
10 Kumpošt Roman Steinel Muži 50 až 59 let 1962
3 Nyč Radim Nyč Sport Muži 50 až 59 let 1966
12 Pěnkava Libor Česká chalupa Muži 50 až 59 let 1965
Wiencek Petr Mc Peťan Muži 50 až 59 let 1966
45 Zoubek Zdeněk SWSL Lučany nad Nisou Muži 50 až 59 let 1969
Muži 60 až 69 let
9 Bílek Jiří Geoprint Muži 60 až 69 let 1954
26 Brunclík Ivo TJ Slovan Špindlerův Mlýn Muži 60 až 69 let 1958
4 Pešek Zdeněk Aliaz Muži 60 až 69 let 1959
Muži 70 a více let