Běh městem Mladá Boleslav 2017

Vaše startovní číslo bude zobrazeno po přijetí platby startovného na účet organizátora.

Číslo Příjmení Jméno Klub Trať Ročník
10 km muži 18-39 let
29 Čuban Jiří Mladá Boleslav 10 km muži 18-39 let 1984
12 Bartoníček Petr Bělá pod Bezdězem 10 km muži 18-39 let 1983
24 Bušek Jan AŠ Mlada Boleslav C 10 km muži 18-39 let 1991
5 Harant Petr Sobotka 10 km muži 18-39 let 1983
13 Hejný Martin Čechtice 10 km muži 18-39 let 1978
Hozák Dan STPA 10 km muži 18-39 let 1981
1 Kubín Ondřej HrdlořezyRunning 10 km muži 18-39 let 1992
28 Letko Zbyněk running_sl0tr 10 km muži 18-39 let 1988
10 Nebeský Jakub Life4motion MB 10 km muži 18-39 let 1984
10 km muži 40-49 let
6 Hájek Mirek SK Jizera Predmerice 10 km muži 40-49 let 1975
15 Horníček Tomáš - 10 km muži 40-49 let 1969
9 Kamiński Piotr bogatynia 10 km muži 40-49 let 1971
22 Kolář Vladimír RunBo 10 km muži 40-49 let 1976
21 Novotný Jiří kosmos bike Mladá Boleslav 10 km muži 40-49 let 1976
23 Regner Tomáš Biatlon Liberec 10 km muži 40-49 let 1975
20 Sofín Luděk Sófa 10 km muži 40-49 let 1971
25 Steiner Michal Podkost 10 km muži 40-49 let 1977
Šlégl Martin Sokol Podlázky 10 km muži 40-49 let 1969
30 Výda Michal SK Strašnov 10 km muži 40-49 let 1977
10 km muži 50-59 let
17 Kozák Miloslav SKP Nymburk 10 km muži 50-59 let 1965
26 Mareš Ladislav TJ Auto Škoda Ml.Boleslav z.s. 10 km muži 50-59 let 1966
10 km muži 60 a více let
Matějka Milan Staněk sport Turnov 10 km muži 60 a více let 1956
10 km ženy 18-39 let
16 Domalípová Eva - 10 km ženy 18-39 let 1983
14 Houžvičková Lucie Český Šternberk 10 km ženy 18-39 let 1981
7 Kotlabová Alžběta - - - 10 km ženy 18-39 let 1998
31 Kroupová Andrea Signál Rádio 10 km ženy 18-39 let 1978
18 Novakova Radka - 10 km ženy 18-39 let 1989
19 Rudolfová Jana - 10 km ženy 18-39 let 1990
8 Žáková Lucie Fitmami Mladá Boleslav 10 km ženy 18-39 let 1991
10 km ženy 40-49 let
11 Gittlerová Jana BK Manušice 10 km ženy 40-49 let 1973
3 Hercíková Jana Jizera Run 10 km ženy 40-49 let 1971
4 Pospíšilová Markéta Jizera Run 10 km ženy 40-49 let 1977
10 km ženy 50 a více let
21 km muži 18-39 let
164 Bobek Martin Ragby Olymp Praha 21 km muži 18-39 let 1988
167 Bříza David www.papr.cz 21 km muži 18-39 let 1982
158 Knébl Ondřej Malý Rohozec 21 km muži 18-39 let 1987
151 Portales Michal Josefův Důl 21 km muži 18-39 let 1992
168 Videcký Jan AC Mladá Boleslav 21 km muži 18-39 let 1985
153 Vohanka Jiří MB Sauny 21 km muži 18-39 let 1983
21 km muži 40-49 let
177 Antoš Jan Červenobílá síla 21 km muži 40-49 let 1974
174 Dlabal Petr - 21 km muži 40-49 let 1977
172 Dohalský Vladimír Mladá Boleslav 21 km muži 40-49 let 1972
175 Jadrníček Tomáš Boleslavští běžci 21 km muži 40-49 let 1977
Klauz Jiří 21 km muži 40-49 let 1972
152 Kolář Dalibor MB Sauny 21 km muži 40-49 let 1969
171 Koravský Roman ELEVEN RUN TEAM 21 km muži 40-49 let 1969
155 Koutník Dušan Sokol Vlastibořice 21 km muži 40-49 let 1972
156 Odnoha David Kosmorunners 21 km muži 40-49 let 1974
157 Zeman Tomáš BK Bohdánkov 21 km muži 40-49 let 1977
21 km muži 50-59 let
163 Kotlaba Radek Divadýlko na dlani 21 km muži 50-59 let 1967
173 Rys Jiri Triatlon Mlada Boleslav 21 km muži 50-59 let 1964
178 Sova Jan MP Praha 21 km muži 50-59 let 1965
21 km muži 60 a více let
154 Chlouba František Loudavý samotář 21 km muži 60 a více let 1954
21 km ženy 18-39 let
161 Bittnerová Zuzana TJ Liga 100 Praha 21 km ženy 18-39 let 1980
159 Cermanová Ladislava Mnichovo Hradiště 21 km ženy 18-39 let 1982
169 Čepelková Lucie TSM Milovice 21 km ženy 18-39 let 1979
162 Raifová Hana Česká Lípa 21 km ženy 18-39 let 1998
165 Vařejková Eliška Milostovice 21 km ženy 18-39 let 1992
170 Vokounová Lucie Exponáti 21 km ženy 18-39 let 1989
21 km ženy 40-49 let
166 Čmelíková Jolana Žólanda club 21 km ženy 40-49 let 1968
160 Jiřičná Dana Bonbon Praha 21 km ženy 40-49 let 1969
21 km ženy 50 a více let