Běh městem Mladá Boleslav 2018

Vaše startovní číslo bude zobrazeno po přijetí platby startovného na účet organizátora.

Číslo Příjmení Jméno Klub Trať Ročník
10 km ženy 18-35 let
3 Fousková Barbora Žádný 10 km ženy 18-35 let 1993
Rudolfová Jana - 10 km ženy 18-35 let 1990
Třísková Kateřina SK Compag 10 km ženy 18-35 let 1995
7 Valkounová Denisa FA MB 10 km ženy 18-35 let 2000
11 Zvěřinová Radka - 10 km ženy 18-35 let 1991
10 km ženy 36-45 let
2 Kalová Renata Fast and Light 10 km ženy 36-45 let 1974
Miksová Jana Ne 10 km ženy 36-45 let 1978
6 Slabá Lucie FA MB 10 km ženy 36-45 let 1977
4 Suchá Jiřina SK Compag 10 km ženy 36-45 let 1975
9 Tůmová Horáková Kamila FAMB 10 km ženy 36-45 let 1979
10 km ženy 46 a více let
10 Pokorná Olga FAMB 10 km ženy 46 a více let 1960
13 Ptáčková Radka TJ Sokol Podlázky 10 km ženy 46 a více let 1971
10 km muži 18-39 let
15 Harant Petr Sobotka 10 km muži 18-39 let 1983
1 Krejčí Miloš žádný 10 km muži 18-39 let 1983
12 Suchý Michal Lawi stars 10 km muži 18-39 let 1994
10 km muži 40-49 let
16 Krameš David Sebraný šrot 10 km muži 40-49 let 1972
10 km muži 50 a více let
21 km ženy 18-35 let
21 km ženy 36-45 let
168 Křížková Anna KNL Turnov 21 km ženy 36-45 let 1980
157 Smutná Veronika Run Magazine Team 21 km ženy 36-45 let 1981
21 km ženy 46 a více let
Lusková Petra Fitness Lysá 21 km ženy 46 a více let 1972
21 km muži 18-39 let
156 Bobek Martin Kolemjdouci 21 km muži 18-39 let 1988
Böhm Sebastien Fotbalový klub FK Mladá Boleslav 21 km muži 18-39 let 2000
Kannan Rajesh Mattoni Freerun: Mladá Boleslav - Park Štěpánka 21 km muži 18-39 let 1991
153 Knotek Michal SRTG Mladá Boleslav 21 km muži 18-39 let 1985
159 Kuniss Gary Fahrraddoktor Lugau 21 km muži 18-39 let 1980
155 Nebeský Jakub L4M Mladá Boleslav 21 km muži 18-39 let 1984
160 Pabišta Richard AC Mladá Boleslav 21 km muži 18-39 let 1994
Sýkora Tomáš BK Žatec 21 km muži 18-39 let 1988
158 Vohanka Jiří MB Sauny 21 km muži 18-39 let 1983
21 km muži 40-49 let
164 Diviš Martin Amater 21 km muži 40-49 let 1972
Dlabal Petr 21 km muži 40-49 let 1977
151 Kolář Dalibor MB Sauny 21 km muži 40-49 let 1969
165 Koravský Roman ELEVEN RUN TEAM 21 km muži 40-49 let 1969
161 Kotera Tomáš NO 21 km muži 40-49 let 1977
167 Křížek Petr no klub 21 km muži 40-49 let 1972
154 Šťastný Zděnek Přední Lhota - Poděbrady 21 km muži 40-49 let 1972
Zouhar Oldřich SKP 21 km muži 40-49 let 1976
21 km muži 50 a více let