Běh městem Mladá Boleslav 2019

Vaše startovní číslo bude zobrazeno po přijetí platby startovného na účet organizátora.

Číslo Příjmení Jméno Klub Trať Ročník
10 km ženy 18-39 let
162 Bohuslavová Ivana hobík 10 km ženy 18-39 let 1982
225 Cerhová Kamila 10 km ženy 18-39 let 1981
Demlová Blanka žádný 10 km ženy 18-39 let 1989
169 Demlova Blanka žádný 10 km ženy 18-39 let 1989
202 Dlasková Barbora :) 10 km ženy 18-39 let 1991
165 Domalípová Eva MB šneci 10 km ženy 18-39 let 1983
197 Filjačová Jana Rožďalovice 10 km ženy 18-39 let 1995
167 Havlíčková Petra Tým odvahy 10 km ženy 18-39 let 1989
153 Jílková Šárka Mladá Boleslav 10 km ženy 18-39 let 1988
190 Karbanová Petra Žádný 10 km ženy 18-39 let 1987
192 Kopecká Anna Zadny 10 km ženy 18-39 let 1991
166 Körberová Andrea Tým odvahy 10 km ženy 18-39 let 1994
163 Marčišinová Romana Tým odvahy 10 km ženy 18-39 let 1986
186 Márová Kristýna X 10 km ženy 18-39 let 1983
183 Nevřelová Kateřina Rokytá 10 km ženy 18-39 let 1985
182 Pleštilová Markéta žádný 10 km ženy 18-39 let 1990
204 Růžičková Pavlína žádný 10 km ženy 18-39 let 1980
224 Samešová Anna --- 10 km ženy 18-39 let 2001
150 Valkounová Denisa FA MB 10 km ženy 18-39 let 2000
155 Vilímová Radka Mladá Boleslav 10 km ženy 18-39 let 1989
178 Vodičková Erika Luštěnice 10 km ženy 18-39 let 1988
157 Zelenková Pavlína MC Metuje 10 km ženy 18-39 let 1989
189 Žáková Radka Babygirl 10 km ženy 18-39 let 1987
10 km ženy 40-49 let
161 Bělocká Jana MattoniFreeRun Liberec 10 km ženy 40-49 let 1973
218 Dědková Eva Dědas team Turnov 10 km ženy 40-49 let 1973
205 Kráčmerová Lucie žádný 10 km ženy 40-49 let 1976
193 Luštická Zdeňka Dream Gym 10 km ženy 40-49 let 1978
173 Menke Monika Monika 10 km ženy 40-49 let 1977
171 Odnohová Daniela Kosmorunners 10 km ženy 40-49 let 1976
212 Prochazkova Michaela Lawi 10 km ženy 40-49 let 1979
215 Ptáčková Radmila Sokol Podlázky 10 km ženy 40-49 let 1971
10 km ženy 50 a více let
158 Ćmelíková Jolana Mattoni Free Run Liberec 10 km ženy 50 a více let 1968
226 Honců Lenka 10 km ženy 50 a více let 1968
10 km muži 18-39 let
195 Bušek Jan AŠ Mladá Boleslav C 10 km muži 18-39 let 1991
160 Čulík Michal Slimák z Prahy 10 km muži 18-39 let 1983
210 Elstner Lukáš žádný 10 km muži 18-39 let 1988
196 Filjač Martin Rožďalovice 10 km muži 18-39 let 1995
206 Flegl Vlastimil Vrchlabí 10 km muži 18-39 let 1986
203 Gladun Vitalii Žádný 10 km muži 18-39 let 1990
170 Harant Petr Sobotka 10 km muži 18-39 let 1983
Horn Ondřej žádný 10 km muži 18-39 let 1992
175 Kejmar Jiří TJ AŠ Mladá Boleslav 10 km muži 18-39 let 1992
220 Klaus Jan Harbor Springs HS 10 km muži 18-39 let 1999
168 Klima Tomáš Pražáci 10 km muži 18-39 let 1984
185 Klvaňa Daniel žádný 10 km muži 18-39 let 1992
184 Komárek Radek STS Osenice Brod 10 km muži 18-39 let 1981
188 Letko Zbyněk SK hasiči Jičín 10 km muži 18-39 let 1988
211 Lewandowski Paweł - 10 km muži 18-39 let 1986
Majer Lukas 10 km muži 18-39 let 1984
187 Malad Jan Jan Malad 10 km muži 18-39 let 1992
177 Malík Tomáš Luštěnice 10 km muži 18-39 let 1984
200 Ráček Zdeněk žádný 10 km muži 18-39 let 1986
223 Sameš Jiří --- 10 km muži 18-39 let 1996
151 Starý Michal 10 km muži 18-39 let 1983
152 Šéfl Michal Trelleborg 10 km muži 18-39 let 1990
172 Špáta Tomáš Mladá Boleslav 10 km muži 18-39 let 1983
199 Vaněk David xxx 10 km muži 18-39 let 1989
201 VIDA MICHAL Céčko 10 km muži 18-39 let 1993
Vokál Pavel Akuma boyz 10 km muži 18-39 let 1999
10 km muži 40-49 let
219 Bažant Jan LTC Mlada Boleslav 10 km muži 40-49 let 1975
176 Bejr Stanislav Progres run team 10 km muži 40-49 let 1977
208 Červený Michal Mnichovo Hradiště 10 km muži 40-49 let 1978
221 Fikker Jaroslav - 10 km muži 40-49 let 1970
214 Khýr Rostislav Individuální 10 km muži 40-49 let 1976
194 Melichar Jan Dream Gym 10 km muži 40-49 let 1977
179 Menke Erik zadny 10 km muži 40-49 let 1974
191 Petrásek David žádný 10 km muži 40-49 let 1974
Sabljak Dalibor KK Korana Slunj 10 km muži 40-49 let 1974
159 Samolák Jan Amatér 10 km muži 40-49 let 1979
180 Sofín Luděk Sófa 10 km muži 40-49 let 1971
209 Šmehil Mário žádný 10 km muži 40-49 let 1974
Vokáč Tomáš www.DofE.cz 10 km muži 40-49 let 1978
227 Volf Václav Dobrovice 10 km muži 40-49 let 1973
10 km muži 50-59 let
217 Dědek Milan Dědas team Turnov 10 km muži 50-59 let 1966
Horníček Tomáš Mladá Boleslav 10 km muži 50-59 let 1969
174 Janota Jiří Jičín 10 km muži 50-59 let 1969
228 Kubín Martin Běhej 10 km muži 50-59 let 1969
207 Protivánek Ivan ne 10 km muži 50-59 let 1965
164 Vitvera Luboš Tým odvahy 10 km muži 50-59 let 1968
10 km muži 60 a více let
21 km ženy 18-39 let
43 Kačerová Lenka Run the World 21 km ženy 18-39 let 1986
18 Steinerová Marie * 21 km ženy 18-39 let 1988
32 Vajglová Tereza žádný 21 km ženy 18-39 let 1984
21 km ženy 40-49 let
25 Andltová Petra Ne 21 km ženy 40-49 let 1975
4 Hanzlová Hana Real Tetřev 21 km ženy 40-49 let 1977
16 Jeřábková Kristýna Trailpoint/RWTTC 21 km ženy 40-49 let 1978
21 km ženy 50 a více let
21 km muži 18-39 let
33 Berka Martin Ač Turnov 21 km muži 18-39 let 1985
7 Boček Tomáš Boleslavští Běžci 21 km muži 18-39 let 1985
35 Jäger Márty 21 km muži 18-39 let 1991
42 Kačer Ctibor Run the World 21 km muži 18-39 let 1982
29 Knébl Ondřej Malý Rohozec 21 km muži 18-39 let 1987
21 Kovář Jan Vyskeř 21 km muži 18-39 let 1988
26 Kucharčík Jan BzB 21 km muži 18-39 let 1992
37 Liška David Praha Kolovraty 21 km muži 18-39 let 1990
20 Muškát Ondřej Nemám 21 km muži 18-39 let 1985
34 Šefl Jaroslav Temná síla 21 km muži 18-39 let 1982
36 Vaněk Jakub Běžci MB 21 km muži 18-39 let 1983
15 Videcký Jan AC Mladá Boleslav 21 km muži 18-39 let 1985
17 Vnenk Lubos Nic 21 km muži 18-39 let 1993
2 Vohanka Jiří #jirkovosportovani 21 km muži 18-39 let 1983
21 km muži 40-49 let
27 Bartoň Ondřej Běžci Mělník 21 km muži 40-49 let 1976
30 Diviš Martin Amatér 21 km muži 40-49 let 1972
9 Dlabal Petr Matonoha Free Rum 21 km muži 40-49 let 1977
3 Dohalsky Vladimír Mladá Boleslav 21 km muži 40-49 let 1972
24 Grolmus Radek PRFA 21 km muži 40-49 let 1977
Holba Michal Zdiměřice 21 km muži 40-49 let 1977
Jadrníček Tomáš AC Mladá Boleslav 21 km muži 40-49 let 1977
19 Kotera Tomáš NO 21 km muži 40-49 let 1977
41 Kudrna Michal Sportigo.cz 21 km muži 40-49 let 1974
39 Kulhavy Vaclav Turnov 21 km muži 40-49 let 1975
1 Odnoha David Kosmorunners 21 km muži 40-49 let 1974
38 Radonský Tomáš Rychnov u Jablonce 21 km muži 40-49 let 1977
28 Staněk Roman CS Trinité Vratislavice 21 km muži 40-49 let 1978
40 Suchý Miroslav Forrest Gump 21 km muži 40-49 let 1974
11 Válek Antonín Tým odvahy 21 km muži 40-49 let 1977
Żak Artur Aktywny Wałbrzych 21 km muži 40-49 let 1979
21 km muži 50-59 let
5 Kolář Dalibor MB Sauny 21 km muži 50-59 let 1969
23 Koravský Roman ELEVEN RUN TEAM 21 km muži 50-59 let 1969
31 Lambert Miloš Bříství 21 km muži 50-59 let 1969
14 Maruška Zdeněk Jablonec nad Nisou 1 21 km muži 50-59 let 1960
22 Pitthard Leoš Jiskra Rybitví 21 km muži 50-59 let 1968
13 Pitthard Zdeněk STPA CZ 21 km muži 50-59 let 1961
21 km muži 50 a více let
8 Chlouba František loudavý samotář 21 km muži 50 a více let 1954
2 x 5 km smíšená štafeta
310 Ander Štěpán 0 2 x 5 km smíšená štafeta 1982
311 Ander Kateřina 0 2 x 5 km smíšená štafeta 1981
329 Blažek Martin N/A 2 x 5 km smíšená štafeta 1989
327 Blecha Miroslav HS 2 x 5 km smíšená štafeta 2000
306 Čáslavská Romana Rozběháme Benátky 2 x 5 km smíšená štafeta 1981
305 Čáslavský Petr Rozběháme Benátky 2 x 5 km smíšená štafeta 1980
302 Dostálová Šárka - 2 x 5 km smíšená štafeta 1986
323 Jakl Petr DS Klokan Petr a Adriana 2 x 5 km smíšená štafeta 1972
320 Ječná Lenka Staré Hrady 2 x 5 km smíšená štafeta 1983
319 Ječný Leoš Staré Hrady 2 x 5 km smíšená štafeta 1978
322 Jiří Miler Lawi Stars 2 x 5 km smíšená štafeta 2008
312 Karhanová Jana Mladá Boleslav 2 x 5 km smíšená štafeta 1970
Kočová Iveta Mladá Boleslav 2 x 5 km smíšená štafeta 1968
314 Kočová iveta Mladá Boleslav 2 x 5 km smíšená štafeta 1968
316 Korda Jakub Amatéři 2 x 5 km smíšená štafeta 2003
315 Kordová Radka Amatéři 2 x 5 km smíšená štafeta 1976
300 Kostrbová Pavla Tým odvahy 2 x 5 km smíšená štafeta 1977
309 Kovářová Michaela Turnov 2 x 5 km smíšená štafeta 1990
328 Krejčová Dita N/A 2 x 5 km smíšená štafeta 1991
308 Kusá Veronika TÝM ODVAHY 2 x 5 km smíšená štafeta 1990
336 Ledvinová Margit Mladá Boleslav 2 x 5 km smíšená štafeta 1982
307 Lhota Vojtěch Tým odvahy 2 x 5 km smíšená štafeta 1992
326 Marčeková Corina Charvatce 2 x 5 km smíšená štafeta 2000
332 Michalcová Martina MB 2 x 5 km smíšená štafeta 1978
333 Michalec Jan MB 2 x 5 km smíšená štafeta 2007
334 Michalec Robert MB 2 x 5 km smíšená štafeta 1977
335 Milerová Zuzana Novorozenci MB 2 x 5 km smíšená štafeta 1981
301 Mišunová Alice Tým odvahy 2 x 5 km smíšená štafeta 1978
330 Pechová Ivana MB 2 x 5 km smíšená štafeta 1980
317 Petrásková Dagmar žádný 2 x 5 km smíšená štafeta 1977
324 Polanská Kamila 0 2 x 5 km smíšená štafeta 1974
325 Polanská Markéta 0 2 x 5 km smíšená štafeta 1988
303 Povolný Libor - 2 x 5 km smíšená štafeta 1986
318 Skokan Lukáš žádný 2 x 5 km smíšená štafeta 1977
321 Suchý Michal Lawi Stars 2 x 5 km smíšená štafeta 1994
304 Trněná Lucie Turnov 2 x 5 km smíšená štafeta 1969
331 Ulrichová Petra MB 2 x 5 km smíšená štafeta 1978
337 Vaněčková Petra Mladá Boleslav 2 x 5 km smíšená štafeta 1983
Dětský závod do 15 let
0 Ander Magdalena BK Kraso Dětský závod do 15 let 2012
0 Čáslavská Marie Benátky nad Jizerou Dětský závod do 15 let 2012
0 Čáslavský Josef Benátky nad Jizerou Dětský závod do 15 let 2014
0 Čermák Michael 4 Dětský závod do 15 let 2017
0 Čermáková Ema 4 Dětský závod do 15 let 2015
0 Černíková Laura Motion Team Dětský závod do 15 let 2008
0 Fikker Jaroslav KB Trefa Dětský závod do 15 let 2010
0 Fikkerová Madlen KB Trefa Dětský závod do 15 let 2014
0 Folprechtova Nikol P Dětský závod do 15 let 2013
0 Jurč Timotej žádny Dětský závod do 15 let 2013
0 Jurčová Alžbětka žádny Dětský závod do 15 let 2016
0 Krejčíková Zuzana 6.zš Dětský závod do 15 let 2008
0 Ledvinová Aneta Mladá Boleslav Dětský závod do 15 let 2012
0 Ledvinová Veronika Mladá Boleslav Dětský závod do 15 let 2009
0 Marčeková Margaréta Charvatce Dětský závod do 15 let 2011
0 Menke Tim zadny Dětský závod do 15 let 2009
0 Menke Simon zadny Dětský závod do 15 let 2007
0 Murín Oliver Pyzamasky Dětský závod do 15 let 2014
0 Najman Marek Bradlec Dětský závod do 15 let 2012
0 Najmanova Nella Bradlec Dětský závod do 15 let 2014
0 Nevřelová Terezie Rokytá Dětský závod do 15 let 2015
0 Novákova Barunka Mlada Boleslav Dětský závod do 15 let 2012
0 Ohnesorgová Tereza Tj Sokol Pomněnky Kosmonosy Dětský závod do 15 let 2011
Polanský Marek 0 Dětský závod do 15 let 2007
0 Šmehil Damián žádný Dětský závod do 15 let 2012
0 Šmehilová Klára žádný Dětský závod do 15 let 2008
0 Tondr Adam Lawi Dětský závod do 15 let 2015
0 Tůma Antonín ne Dětský závod do 15 let 2015
0 Tůma Jonáš ne Dětský závod do 15 let 2017
Váně Matěj Mladá Boleslav Dětský závod do 15 let 2012
Váně Filip Mladá Boleslav Dětský závod do 15 let 2016
0 Vaněček Viktor Mladá Boleslav Dětský závod do 15 let 2011
0 Vaněček Oliver Mladá Boleslav Dětský závod do 15 let 2015
0 Vaněk Adam Mladá Boleslav Dětský závod do 15 let 2013
0 Vokáčová Sofie A. C. Sparta Praha Dětský závod do 15 let 2009
0 Vokáčová Ester Atletika Človíček Praha Dětský závod do 15 let 2011
0 Vokáčová Julie Atletika Človíček Praha Dětský závod do 15 let 2013
0 Volf Štěpán Dobrovice Dětský závod do 15 let 2008
0 Volfová Valentýna Dobrovice Dětský závod do 15 let 2014
0 Zaplatílek Matouš Mladá Boleslav Dětský závod do 15 let 2009
0 Zaplatílková Barbora Mladá Boleslav Dětský závod do 15 let 2011
0 Zaplatílková Tereza Mladá Boleslav Dětský závod do 15 let 2012
Rodinný okruh
0 Čermáková Petra 4 Rodinný okruh 1986
Dostál Adam - Rodinný okruh 1984
0 Hluchá Jana Mladá Boleslav Rodinný okruh 1987
0 Ječný Leoš Staré Hrady Rodinný okruh 1978
0 Jirošová Martina žádný Rodinný okruh 1986
0 Jonášová Jarmila MaJaMi Rodinný okruh 1987
0 Jurč Robert Mlada Boleslav Rodinný okruh 1979
0 Komárková Blanka Dětenice Rodinný okruh 1984
0 Krušková Lucie Mladá Boleslav Rodinný okruh 1990
Prokešová Renata Prokešáci Rodinný okruh 1987