Běh městem Mladá Boleslav 2019

Vaše startovní číslo bude zobrazeno po přijetí platby startovného na účet organizátora.

Číslo Příjmení Jméno Klub Trať Ročník
10 km ženy 18-39 let
162 Bohuslavová Ivana hobík 10 km ženy 18-39 let 1982
Demlová Blanka žádný 10 km ženy 18-39 let 1989
169 Demlova Blanka žádný 10 km ženy 18-39 let 1989
Domalípová Eva MB šneci 10 km ženy 18-39 let 1983
167 Havlíčková Petra Tým odvahy 10 km ženy 18-39 let 1989
153 Jílková Šárka Mladá Boleslav 10 km ženy 18-39 let 1988
166 Körberová Andrea Tým odvahy 10 km ženy 18-39 let 1994
163 Marčišinová Romana Tým odvahy 10 km ženy 18-39 let 1986
150 Valkounová Denisa FA MB 10 km ženy 18-39 let 2000
155 Vilímová Radka Mladá Boleslav 10 km ženy 18-39 let 1989
157 Zelenková Pavlína MC Metuje 10 km ženy 18-39 let 1989
10 km ženy 40-49 let
Bělocká Jana MattoniFreeRun Liberec 10 km ženy 40-49 let 1973
171 Odnohová Daniela Kosmorunners 10 km ženy 40-49 let 1976
10 km ženy 50 a více let
158 Ćmelíková Jolana Mattoni Free Run Liberec 10 km ženy 50 a více let 1968
10 km muži 18-39 let
160 Čulík Michal Slimák z Prahy 10 km muži 18-39 let 1983
170 Harant Petr Sobotka 10 km muži 18-39 let 1983
Horn Ondřej žádný 10 km muži 18-39 let 1992
168 Klima Tomáš Pražáci 10 km muži 18-39 let 1984
151 Starý Michal 10 km muži 18-39 let 1983
152 Šéfl Michal Trelleborg 10 km muži 18-39 let 1990
Špáta Tomáš Mladá Boleslav 10 km muži 18-39 let 1983
10 km muži 40-49 let
159 Samolák Jan Amatér 10 km muži 40-49 let 1979
10 km muži 50-59 let
164 Vitvera Luboš Tým odvahy 10 km muži 50-59 let 1968
10 km muži 60 a více let
21 km ženy 18-39 let
21 km ženy 40-49 let
4 Hanzlová Hana Real Tetřev 21 km ženy 40-49 let 1977
21 km ženy 50 a více let
21 km muži 18-39 let
7 Boček Tomáš Boleslavští Běžci 21 km muži 18-39 let 1985
2 Vohanka Jiří #jirkovosportovani 21 km muži 18-39 let 1983
21 km muži 40-49 let
9 Dlabal Petr Matonoha Free Rum 21 km muži 40-49 let 1977
3 Dohalsky Vladimír Mladá Boleslav 21 km muži 40-49 let 1972
Holba Michal Zdiměřice 21 km muži 40-49 let 1977
Jadrníček Tomáš AC Mladá Boleslav 21 km muži 40-49 let 1977
1 Odnoha David Kosmorunners 21 km muži 40-49 let 1974
11 Válek Antonín Tým odvahy 21 km muži 40-49 let 1977
Żak Artur Aktywny Wałbrzych 21 km muži 40-49 let 1979
21 km muži 50-59 let
5 Kolář Dalibor MB Sauny 21 km muži 50-59 let 1969
21 km muži 50 a více let
8 Chlouba František loudavý samotář 21 km muži 50 a více let 1954
2 x 5 km smíšená štafeta
302 Dostálová Šárka - 2 x 5 km smíšená štafeta 1986
300 Kostrbová Pavla Tým odvahy 2 x 5 km smíšená štafeta 1977
301 Mišunová Alice Tým odvahy 2 x 5 km smíšená štafeta 1978
303 Povolný Libor - 2 x 5 km smíšená štafeta 1986
Dětský závod do 15 let
0 Jurč Timotej žádny Dětský závod do 15 let 2013
0 Jurčová Alžbětka žádny Dětský závod do 15 let 2016
Rodinný okruh