Josyma běh - Mladoboleslavská štafeta, Mladoboleslavská 10 a Maldoboleslavský půlmaraton 2020

Vaše startovní číslo bude zobrazeno po přijetí platby startovného na účet organizátora.

Číslo Příjmení Jméno Klub Trať Ročník
2 x 5 km smíšená štafeta
205 Bačáková Veronika Klaudiánova nemocnice 2 x 5 km smíšená štafeta 1977
203 Ďurčeková Denisa N/A 2 x 5 km smíšená štafeta 1988
204 Janota Jiří #GLADIATORRACETEAM 2 x 5 km smíšená štafeta 1969
202 Kolomazníková Andrea N/A 2 x 5 km smíšená štafeta 1972
201 Kusá Veronika Tým odvahy 2 x 5 km smíšená štafeta 1990
200 Lhota Vojtěch Team odvahy 2 x 5 km smíšená štafeta 1992
10 km ženy 18-39 let
Domalípová Eva MB Šneci 10 km ženy 18-39 let 1983
115 Hodbodova Kamila Aaa 10 km ženy 18-39 let 1981
108 Krejčová Dita N/A 10 km ženy 18-39 let 1991
101 Peřinová Petra žádný 10 km ženy 18-39 let 1989
102 Salamankova Monika žádný 10 km ženy 18-39 let 1988
10 km ženy 40-49 let
Hloušková Květoslava 1. na startu 10 km ženy 40-49 let 1976
10 km ženy 50 a více let
10 km muži 18-39 let
109 Blažek Martin N/A 10 km muži 18-39 let 1989
110 Bušek Jan AŠ Mladá Boleslav C 10 km muži 18-39 let 1991
Chumlen Matěj Binec 10 km muži 18-39 let 1995
107 Kejmar Jiří TJ AŠ Mladá Boleslav 10 km muži 18-39 let 1992
Lehet David Binec 10 km muži 18-39 let 1996
112 Nebeský Jakub Boleslavští Běžci 10 km muži 18-39 let 1984
114 Scheufler Pavel No name 10 km muži 18-39 let 1990
Zvalo Zdeněk Dobrovice 10 km muži 18-39 let 1986
10 km muži 40-49 let
100 Jurč Robert Nedoklubko family 10 km muži 40-49 let 1979
105 Samolák Jan Amatér 10 km muži 40-49 let 1979
111 Volf Václav Dobrovice 10 km muži 40-49 let 1973
10 km muži 50-59 let
10 km muži 60 a více let
21 km ženy 18-39 let
5 Karbanová Petra Vella Náchod 21 km ženy 18-39 let 1987
Švorcová Irena Team of Queens 21 km ženy 18-39 let 1989
21 km ženy 40-49 let
21 km ženy 50 a více let
21 km muži 18-39 let
Komárek Radek Osenický expres 21 km muži 18-39 let 1981
Šefl Jaroslav 21 km muži 18-39 let 1982
21 km muži 40-49 let
Hloušek Jiří 1. na startu 21 km muži 40-49 let 1977
2 Odnoha David Kosmorunners 21 km muži 40-49 let 1974
1 Sedláček Jan Hradecký kamzík 21 km muži 40-49 let 1978
21 km muži 50-59 let
6 Kolář Dalibor MB Sauny 21 km muži 50-59 let 1969
Vyskot Luděk 21 km muži 50-59 let 1962
21 km muži 60 a více let
3 Maruška Zdeněk DIAMANT 21 km muži 60 a více let 1960