Josyma běh - Mladoboleslavská štafeta, Mladoboleslavská 10 a Maldoboleslavský půlmaraton 2020

Vaše startovní číslo bude zobrazeno po přijetí platby startovného na účet organizátora.

Číslo Příjmení Jméno Klub Trať Ročník
2 x 5 km smíšená štafeta
205 Bačáková Veronika Klaudiánova nemocnice 2 x 5 km smíšená štafeta 1977
209 Bergman Filip Tým odvahy 2 x 5 km smíšená štafeta 2006
216 Bonaconzová Martina JOSYMA MB 2 x 5 km smíšená štafeta 1993
207 Čáslavská Romana Čáslíci 2 x 5 km smíšená štafeta 1981
203 Ďurčeková Denisa N/A 2 x 5 km smíšená štafeta 1988
206 Chmelík Vladimír Jiřice 2 x 5 km smíšená štafeta 1982
204 Karban Radim VE-RA Vella Náchod 2 x 5 km smíšená štafeta 1984
201 Kusá Veronika Tým odvahy 2 x 5 km smíšená štafeta 1990
202 Majorošová Martina Lanžov 2 x 5 km smíšená štafeta 1984
218 Martiňáková Martina Porodník v běhu - Nymburk 2 x 5 km smíšená štafeta 1978
219 Matthissen Hana Hamaro 2 x 5 km smíšená štafeta 1972
212 Menke Monika Menkies 2 x 5 km smíšená štafeta 1977
217 Ondrák Matěj Tým odvahy 2 x 5 km smíšená štafeta 1996
200 Purkrábek Michal Bez registrace 2 x 5 km smíšená štafeta 1976
210 Vitverová Martina Tým odvahy 2 x 5 km smíšená štafeta 1967
214 Zbudilová Lucie Prostě běž 2 x 5 km smíšená štafeta 1976
10 km ženy 18-39 let
129 Bedliva Andrea Nordic walking jede 10 km ženy 18-39 let 1987
Domalípová Eva MB Šneci 10 km ženy 18-39 let 1983
115 Hodbodova Kamila Aaa 10 km ženy 18-39 let 1981
130 Kopečková Petra Šneci v běhu 10 km ženy 18-39 let 1988
108 Krejčová Dita N/A 10 km ženy 18-39 let 1991
139 Michálková Andrea Vypleturaketu.cz 10 km ženy 18-39 let 1993
101 Peřinová Petra žádný 10 km ženy 18-39 let 1989
126 Pleštilová Markéta žádný 10 km ženy 18-39 let 1990
102 Salamankova Monika žádný 10 km ženy 18-39 let 1988
142 Vinšová Michaela Rozběháme Benátky 10 km ženy 18-39 let 1990
136 Zapadlová Aneta Basák team 10 km ženy 18-39 let 1997
132 Zvěřinová Radka JOSYMA MB 10 km ženy 18-39 let 1991
10 km ženy 40-49 let
Hloušková Květoslava 1. na startu 10 km ženy 40-49 let 1976
133 Kopecká Lucie JOSYMA MB 10 km ženy 40-49 let 1980
124 Ptáčková Radmila TJ Sokol Podlázky 10 km ženy 40-49 let 1971
Purkrábková Soňa Steyr 10 km ženy 40-49 let 1978
Sychrová Jana Spinning MB 10 km ženy 40-49 let 1975
10 km ženy 50 a více let
144 Mocová Světlana Mammocentrum Mlada Boleslav 10 km ženy 50 a více let 1968
117 Šustová Marie Šneci v běhu 10 km ženy 50 a více let 1964
10 km muži 18-39 let
109 Blažek Martin N/A 10 km muži 18-39 let 1989
110 Bušek Jan AŠ Mladá Boleslav C 10 km muži 18-39 let 1991
118 Elstner Lukáš N/A 10 km muži 18-39 let 1988
Chumlen Matěj Binec 10 km muži 18-39 let 1995
107 Kejmar Jiří TJ AŠ Mladá Boleslav 10 km muži 18-39 let 1992
Lehet David Binec 10 km muži 18-39 let 1996
123 Letko Zbyněk SK hasiči Jičín 10 km muži 18-39 let 1988
138 Mohelský Lukáš Coach Ivana 10 km muži 18-39 let 1984
112 Nebeský Jakub Boleslavští Běžci 10 km muži 18-39 let 1984
141 Rutterle Josef . 10 km muži 18-39 let 1999
114 Scheufler Pavel No name 10 km muži 18-39 let 1990
131 Vida Michal Céčko 10 km muži 18-39 let 1993
143 Vinš Pavel Rozběháme Benátky 10 km muži 18-39 let 1989
116 Zvalo Zdeněk Dobrovice 10 km muži 18-39 let 1986
10 km muži 40-49 let
119 Červený Michal Hadac design 10 km muži 40-49 let 1978
100 Jurč Robert Nedoklubko family 10 km muži 40-49 let 1979
135 Pavliš Jan Semčice 10 km muži 40-49 let 1974
105 Samolák Jan Amatér 10 km muži 40-49 let 1979
127 Vaněk Ondřej Florbal MB 10 km muži 40-49 let 1980
122 Vokáč Tomáš www.DofE.cz 10 km muži 40-49 let 1978
111 Volf Václav Dobrovice 10 km muži 40-49 let 1973
120 Vtelenský Marek N/A 10 km muži 40-49 let 1978
10 km muži 50-59 let
128 Horníček Tomáš FORT SMC 10 km muži 50-59 let 1969
134 Majer Pavel JOSYMA MB 10 km muži 50-59 let 1966
121 Vitvera Luboš Tým odvahy 10 km muži 50-59 let 1968
10 km muži 60 a více let
21 km ženy 18-39 let
5 Karbanová Petra Vella Náchod 21 km ženy 18-39 let 1987
14 Málková Anna Žádný 21 km ženy 18-39 let 1993
Švorcová Irena Team of Queens 21 km ženy 18-39 let 1989
21 km ženy 40-49 let
11 Hanzlová Hana realtetřev 21 km ženy 40-49 let 1977
Postulková Radka Během světem 21 km ženy 40-49 let 1973
21 km ženy 50 a více let
21 km muži 18-39 let
30 Huječek Adam Sportovní klub libeňkých zahrádkářů 21 km muži 18-39 let 1989
25 Kadlec Libor Vypleturaketu.cz 21 km muži 18-39 let 1987
8 Komárek Radek Osenický expres 21 km muži 18-39 let 1981
19 Kouba Martin Praha 21 km muži 18-39 let 1992
18 Kovář Jan Florbal Turnov 21 km muži 18-39 let 1988
20 Miklánek Tomáš Parné Valce 21 km muži 18-39 let 1986
27 Potěšil Tomáš Žádný 21 km muži 18-39 let 1991
10 Šefl Jaroslav 21 km muži 18-39 let 1982
26 Štraub Daniel - 21 km muži 18-39 let 1993
33 Vokál Pavel 21 km muži 18-39 let 1999
28 Wielki Mathias University of Bremen 21 km muži 18-39 let 1995
21 km muži 40-49 let
Grolmus Radek PRFA 21 km muži 40-49 let 1977
Grolmus Radek PRFA 21 km muži 40-49 let 1977
24 Grolmus Radek PRFA 21 km muži 40-49 let 1977
Hloušek Jiří 1. na startu 21 km muži 40-49 let 1977
16 Kuniss Gary Fahrraddoktor Lugau 21 km muži 40-49 let 1980
2 Odnoha David Kosmorunners 21 km muži 40-49 let 1974
1 Sedláček Jan Hradecký kamzík 21 km muži 40-49 let 1978
21 Staněk Roman CS Trinité Vratislavice 21 km muži 40-49 let 1978
17 Válek Antonín Tým odvahy 21 km muži 40-49 let 1977
34 Váňa Martin AKMB 21 km muži 40-49 let 1979
29 Vokurka Petr Vokolopole 21 km muži 40-49 let 1971
21 km muži 50-59 let
31 Kára Vladimír AC-PATŘÍN 21 km muži 50-59 let 1962
6 Kolář Dalibor MB Sauny 21 km muži 50-59 let 1969
15 Koravský Roman ELEVEN RUN TEAM 21 km muži 50-59 let 1969
12 Kotlaba Radek Divadýlko na dlani 21 km muži 50-59 let 1967
9 Vyskot Luděk 21 km muži 50-59 let 1962
21 km muži 60 a více let
13 Chlouba František loudavý samotář 21 km muži 60 a více let 1954
3 Maruška Zdeněk DIAMANT 21 km muži 60 a více let 1960