ELEVEN NIGHT RUN 2018

Vaše startovní číslo bude zobrazeno po přijetí platby startovného na účet organizátora.

Číslo Příjmení Jméno Klub Trať Ročník
5 km chlapci do 15 let
398 Čapek Lukaš Deaf Sport 5 km chlapci do 15 let 2005
302 Drbohlav Matěj SKP Kornspitz Jablonec 5 km chlapci do 15 let 2003
357 Havíř Kryštof žádný 5 km chlapci do 15 let 2004
358 Havíř Šimon Florbal Jablonec 5 km chlapci do 15 let 2006
346 Chráska Jiří Chrásčata 5 km chlapci do 15 let 2010
314 Koravský Matěj TJ LIAZ Jablonec 5 km chlapci do 15 let 2005
268 Novotný František Liberecká krajská asociace Sport pro všechny při TJ Lokomotiva Liberec 1 5 km chlapci do 15 let 2003
338 Přichystal Vojtěch MFK Podještědí 5 km chlapci do 15 let 2006
353 Řezníček David Fk Jablonec 5 km chlapci do 15 let 2003
5 km dívky do 15 let
Atanasova Hristiana TJ Liaz Jablonec 5 km dívky do 15 let 2005
347 Holubová Markéta ELEVEN RUN TEAM 5 km dívky do 15 let 2007
372 Karbanová Karolína ski jablonec 5 km dívky do 15 let 2005
380 Karbanova Karolina Cikautxo 5 km dívky do 15 let 2005
Králová Lucie Jablonec n.N. 5 km dívky do 15 let 2004
273 Latislavova Eliška Běháme s radostí 5 km dívky do 15 let 2004
326 Lexmanová Anna Jablonecké Mattonky 5 km dívky do 15 let 2007
349 Mellanová Judita Tj Turnov 5 km dívky do 15 let 2005
332 Nikodýmová Nikola Sokol Skuhrov 5 km dívky do 15 let 2004
348 Pesničáková Soňa Tatran Jablonec 5 km dívky do 15 let 2004
320 Sirotová Nikola Běhám s Eli 5 km dívky do 15 let 2004
355 Skácelová Adéla Slavia Liberec Orienteering 5 km dívky do 15 let 2004
339 Švarcová Patricie Judo klub Jablonec 5 km dívky do 15 let 2009
340 Trollerová Eva TJ LIAZ 5 km dívky do 15 let 2010
5 km muži
263 Baran Lukáš Liberec 6 5 km muži 1985
274 Bartoň Daniel Bedřichov cottager 5 km muži 1970
365 Bobek Aleš ESET Research 5 km muži 1980
360 Čech Ondřej GLAMI 5 km muži 1984
301 Černý Jiří Jablonecké Mattonky 5 km muži 1977
264 Čeřovský Marek FLORBAL JABLONEC 5 km muži 1988
294 Čížek Jan AC Slovan Liberec 5 km muži 1996
267 Drbohlav Jakub SK Ještěd Liberec 5 km muži 1999
351 Dusil Vladimír Penzion Krásná 5 km muži 1970
364 Erlebach Tomáš Proseč 5 km muži 1983
369 Fokt Josef Peppa pig 5 km muži 1980
375 Fráňa Tomáš Jablonecké Mattonky 5 km muži 1988
311 Gaisl Luboš ELEVEN RUN TEAM 5 km muži 1985
253 Havelka Petr ELEVEN RUN TEAM 5 km muži 1972
388 Hodbod Tomas Miton High-Output Runners 5 km muži 1988
363 Hojač Mojmír HO Tanvald 5 km muži 1958
310 Chroustovský Štěpán Skládačky 5 km muži 1974
288 Janda Frantíšek Deaf sport 5 km muži 1963
384 Jirák Michal Miton High-Output Runners 5 km muži 1981
379 Jiří Bem Cikautxo 5 km muži 1986
298 Kalina Luboš Žádný 5 km muži 1977
269 Kočíb Jiří FLORBAL JABLONEC 5 km muži 1996
307 Kohout Miloš zdětín 5 km muži 1974
308 Kohout Daniel benátky 5 km muži 1997
342 Kolář Jan Hyper Lenza 5 km muži 1986
367 Kolář Jakub 0 5 km muži 1986
258 Koravský Roman ELEVEN RUN TEAM 5 km muži 1969
290 Kulík Michal TK Novis Praha 5 km muži 1980
333 Kulman Milan Skládačky 5 km muži 1978
255 Lhota Zbyšek ELEVEN RUN TEAM 5 km muži 1984
322 Málek Jan AC Slovan Liberec 5 km muži 2001
370 Marat Petr Jablonecké Mattonky 5 km muži 1969
354 Marx Petr deaf 5 km muži 1979
265 Mikula Jan Florbal Jablonec 5 km muži 1989
270 Mraček Pavel PM 5 km muži 1984
313 Nohýnek Petr Tj liaz Jablonec 5 km muži 1999
287 Oppitz Vilem Deaf sport 5 km muži 1981
256 Panoška Petr Mattoni Free run: Liberec 5 km muži 1982
325 Pecina Michal JaM 5 km muži 1984
279 Pecina David ELEVEN RUN TEAM 5 km muži 1974
381 Petr Vrba Cikautxo 5 km muži 1975
Pospíšil Pavel Deaf sport 5 km muži 1996
289 Preisler Michal Jablonecké Mattonky 5 km muži 1971
275 Prochazka David Jablonec nad Nisou 5 km muži 1976
394 Ramšák Tomáš Jablonecké Mattonky 5 km muži 2001
323 Roubal Jan Žádný 5 km muži 1991
317 Rulec Lukáš SK Malá Skála 5 km muži 2001
299 Řezáč Marek 5 km muži 1982
293 Sedláček Oldřich Tri-space 5 km muži 1948
331 Slavík Leoš Janoš 5 km muži 1962
292 Sucharda Jiří Jablonecké Mattonky 5 km muži 1972
336 Sulak Dietr deaf 5 km muži 1965
315 Šklíba David Fbc Liberec 5 km muži 1999
306 Štorek Miroslav 5 km muži 1964
391 Šulák Matěj Deaf sport 5 km muži 1996
281 Tribučková Veronika Jablonecké Mattonky 5 km muži 1985
366 Uhlíř Jakub Jablonecké Mattonky 5 km muži 1998
382 Valek Martin Cikautxo 5 km muži 1989
304 Veirauch Jan FK Zdětín 5 km muži 1970
378 Vlček Jan AC Mydlinky 5 km muži 1992
376 Vochomůrka Jiří Pařezová chaloupka (Mattoni FreeRun Liberec) 5 km muži 1982
303 Vydra Jiří FK Zdětín 5 km muži 1967
400 Zabořil Vojtěch Jenišovice 5 km muži 2001
Zadražil Filip TJ Bižuterie Jablonec 5 km muži 1998
352 Zoubek Zdeněk SWSL Lučany nad Nisou 5 km muži 1969
5 km ženy
257 Bakešová Radka Jablonecké Mattonky 5 km ženy 1976
259 Barková Katerina 5 km ženy 1983
254 Bucová Dominika ----- 5 km ženy 1991
344 Čepičkovà Petra není 5 km ženy 1990
276 dekanova jana zadny 5 km ženy 1976
385 Divišová Karolína SuperFitness 5 km ženy 1990
300 Drbohlavová Zuzana RK Dragons Jablonec nad Nisou 5 km ženy 1987
350 Dusilová Hedvika Penzion Krásná 5 km ženy 1969
341 Duštírová Lenka Matonni Freerun 5 km ženy 1994
296 Fantová Lenka Pro radost 5 km ženy 1980
277 Fořtová Martina ELEVEN RUN TEAM 5 km ženy 2002
278 Fořtová Denisa ELEVEN RUN TEAM 5 km ženy 1998
356 Havířová Šárka Běháme s radostí 5 km ženy 1976
337 Holubova Andrea ELEVEN RUN TEAM 5 km ženy 1990
383 Hušková Gabriela Cikautxoga 5 km ženy 1989
345 Chrásková Jana Chrásčata 5 km ženy 1978
309 Chroustovská Miroslava Skládačky 5 km ženy 1970
389 Jakubcova Lucie Superfitness 5 km ženy 1988
395 Janegová Helena Jablonecké Mattonky 5 km ženy 1966
327 Jindřichová Michaela žádný 5 km ženy 1994
397 Kadlečková Petra Justme 5 km ženy 1985
368 Karpíšková Valentyna Jablonecké Mattonky 5 km ženy 1965
386 Kerbrová Markéta SuperFitness 5 km ženy 1990
359 Klápšťová Jana žádný 5 km ženy 1975
285 Koukolíková Kateřina Dřínov 5 km ženy 1983
286 Koukolíková Dana Dřínov 5 km ženy 1982
324 Krausová Zuzana Báječné ženy v běhu 5 km ženy 1994
272 Latislavova Eva Běháme s radostí 5 km ženy 1973
390 Lejskova Jana 5 km ženy 1975
Lenková Valentina Proseč nad Nisou 5 km ženy 1979
Machová Jana Šneci v běhu 5 km ženy 1974
312 Marčišinová Simona 5 km ženy 1989
330 Marková Jana Janoš 5 km ženy 1977
271 Maršíková Štěpánka Báječné ženy v běhu 5 km ženy 1989
284 Marxová Lenka Deaf sport 5 km ženy 1974
266 Mařasová Alena - 5 km ženy 1990
343 Mattauchová Marie --- 5 km ženy 1994
361 Mifková Lenka Běžecký klub Semily 5 km ženy 1978
373 Mirabileová Adéla . 5 km ženy 1995
282 Mosiurczáková Jana Jablonecké Mattonky 5 km ženy 1974
374 Mosiurczáková Pavlína Jablonecké Mattonky 5 km ženy 1998
329 Nikodýmová Petra Šneci v běhu 5 km ženy 1976
334 Nikodýmová Denisa Sokol Skuhrov 5 km ženy 2002
396 Nikodýmová Petra žádný 5 km ženy 1995
387 Pavelkova Vendula SuperFitness 5 km ženy 1993
321 Pecinová Marcela Vrkoslavice 5 km ženy 1974
328 Pecinová Jana JaM 5 km ženy 1982
393 Pesničáková Kristýna Tatran Jablonec 5 km ženy 1976
305 Pokorná Marcela Rajfka 5 km ženy 1972
377 Pospíšilová Karolína Glede Team 5 km ženy 1996
297 Rönischová Veronika Planetka B612 5 km ženy 1991
318 Šírová Veronika TUL 5 km ženy 1993
316 Šklíbová Michaela OOB TJ TATRAN JABLONEC 5 km ženy 2001
280 Šuláková Renata Deaf Sport 5 km ženy 1974
283 Taibrová Monika ZŠ ŠUMAVA 5 km ženy 1969
291 Tvrdíková Soňa ... 5 km ženy 1989
362 Veselá Ivana Běžecký klub Semily 5 km ženy 1976
Vinsalkova Tereza 5 km ženy 1978
252 Vinsalkova Tereza 5 km ženy 1978
371 Voldánová Lenka žádný 5 km ženy 1978
Vondrková Tereza . 5 km ženy 1998
399 Zabořil Romana Jenišovice 5 km ženy 1974
335 ŽÁKOVÁ Olga Alpin Club AŠ 5 km ženy 1980