ELEVEN NIGHT RUN 2019

Vaše startovní číslo bude zobrazeno po přijetí platby startovného na účet organizátora.

Číslo Příjmení Jméno Klub Trať Ročník
5 km chlapci do 15 let
249 Hassa Petr PeDa 5 km chlapci do 15 let 2004
284 Chráska Jiří Chrásčata 5 km chlapci do 15 let 2010
248 Kudrhalt David PeDa 5 km chlapci do 15 let 2004
227 Přichystal Vojta JABLONEC NAD NISOU 5 km chlapci do 15 let 2006
Ryba Jakub Rybky 5 km chlapci do 15 let 2010
Ryba Jirka Rybkx 5 km chlapci do 15 let 2009
5 km dívky do 15 let
261 Karbanová Karolína Cikautxo CZ 5 km dívky do 15 let 2005
262 Karbanová Nikola Cikautxo CZ 5 km dívky do 15 let 2006
299 Lexmanová Anna Jablonecké mattonky 5 km dívky do 15 let 2007
294 Maršíková Štěpánka Lili RunBo Team 5 km dívky do 15 let 2011
310 Másilková Anna JPG 5 km dívky do 15 let 2012
258 Pesničáková Soňa Tatran Jablonec 5 km dívky do 15 let 2004
234 Rakovská Sabina Jablonecké Mattonky 5 km dívky do 15 let 0000
228 Švarcová Páťa Judo Jablonec 5 km dívky do 15 let 2009
215 Tribučková Nella 5 km dívky do 15 let 2010
229 Trollerová Evička Atletika LIAZ 5 km dívky do 15 let 2010
5 km muži
202 Baran Lukáš Liberec 5 km muži 1985
273 Bartoň Daniel Bedřichov cottager 5 km muži 1970
260 Bém Jiří Cikautxo CZ 5 km muži 1986
264 Bém Aleš Jablonecké Mattonky 5 km muži 1981
287 Čadil Josef Laufteam Kněžmost 5 km muži 1981
271 Černý Jiří Jablonecké mattonky 5 km muži 1977
274 Čičko Jiří SSC Železný Brod 5 km muži 1975
208 Čihák Zdeněk Starý Kolín 5 km muži 1985
209 David Pecina ELEVEN RUN TEAM 5 km muži 1974
201 Fokt Josef Peppa pig 5 km muži 1980
233 Fráňa Tomáš Jablonecké Mattonky 5 km muži 1988
302 Grande Vojtěch Dr.Max 5 km muži 1984
280 Habel Miroslav RunBo Team Liberec 5 km muži 1969
282 Haken Milan RunBo team Liberec 5 km muži 1975
210 Havelka Petr ELEVEN RUN TEAM 5 km muži 1972
311 Chroustovský Štěpán Skládačky 5 km muži 1974
305 Jeřábek Miroslav Deluko 5 km muži 1982
263 Kabourek Pavel Sokol Křečkov 5 km muži 1972
308 Karl Christian Werdau 5 km muži 1990
265 Kašťák Jan Mattoni Free Run 5 km muži 1978
207 Koravský Roman ELEVEN RUN TEAM 5 km muži 1969
252 Lhota Štěpán Nic 5 km muži 1990
205 Lhota Zbyšek ELEVEN RUN TEAM 5 km muži 1984
297 Nehasil Petr Cobra tým 5 km muži 1988
251 Nohýnek Petr Liaz Jablonec 5 km muži 1999
295 Nováček Jozef RunboTeam Liberec 5 km muži 1984
204 Pavelka Jan SuperFitness 5 km muži 1992
255 Pihrt Pavel 5 km muži 1984
256 Pihrt Tomáš 5 km muži 1989
Preisler Michal Jablonecké Mattonky 5 km muži 1971
272 Ramšák Tomáš Jablonecké mattonky 5 km muži 2001
Ryba Jiri Rybky 5 km muži 1976
222 Řezníček David Běhání pro radost 5 km muži 2003
ŘÍHA Radek Liberec 5 km muži 1980
290 Sameš Jiří --- 5 km muži 1996
277 Skopalik Jaromir Run 2019 5 km muži 1963
253 Sucharda Jiří Jablonecké Mattonky 5 km muži 1972
240 Šperl Martin Silvini Madshus Team 5 km muži 1975
250 Švehla Albert 5 km muži 1998
259 Tvrdý Čestmír 5 km muži 1979
276 Vetešník Ladislav Ski Polevsko 5 km muži 1982
239 Záveský Radim Nemám 5 km muži 1997
5 km ženy
224 Barková Katerina --- 5 km ženy 1983
254 Bémová Lýdie Jablonecké Mattonky 5 km ženy 1985
211 Bočková Zuzana Jablonec nad Nisou 5 km ženy 1962
304 Bradová Barbora Barbora Bradová 5 km ženy 2000
247 BROŽOVÁ Monika Chebské holky 5 km ženy 1976
288 Čadilová Klára Laufteam Kněžmost 5 km ženy 1982
226 Fantová Lenka Pro radost 5 km ženy 1980
257 Farkašovská Lucie 5 km ženy 1983
286 Fořtová Iveta ELEVEN RUN TEAM 5 km ženy 1972
230 Fořtová Denisa ELEVEN RUN TEAM 5 km ženy 1998
275 Hanzlíková Ludmila Ludmila Hanzlikova 5 km ženy 1999
293 Hoffmannová Klára RunBo Team Liberec 5 km ženy 1994
213 Holubová Renáta ELEVEN 5 km ženy 1971
296 Houserová Radka RunBo Team Liberec 5 km ženy 1977
283 Chrásková Jana Chrásčata 5 km ženy 1978
Jarošová Jsna KSM HRÁDEK 5 km ženy 1972
216 Koukolíková Kateřina Dřínov 5 km ženy 1983
223 Krausová Zuzana Báječné ženy v běhu 5 km ženy 1994
219 Krikavova Michaela —- 5 km ženy 1983
306 Kunosic Selma - 5 km ženy 1991
Kupilíková Sandra - 5 km ženy 1993
298 Lexmanová Marcela Jablonecké mattonky 5 km ženy 1973
292 Maršíková Štěpánka RunBo Team 5 km ženy 1989
220 Mařasová Alena - 5 km ženy 1990
309 Másilková Pavla JPG 5 km ženy 1979
246 Mauderová Lenka Chebské holky 5 km ženy 1978
238 Menzelová Michaela Nemám 5 km ženy 1995
221 Mosiurczáková Jana ELEVEN RUN TEAM 5 km ženy 1974
237 Nováková Sona Jablonecké Mattonky 5 km ženy 1975
206 Ondrouchová Leona Leona Ondrouchová 5 km ženy 1998
231 Osičková Petra - 5 km ženy 1991
212 Paděrová Petra O 5 km ženy 1977
203 Pavelková Vendula SuperFitness 5 km ženy 1993
301 Princová Michaela Deluko 5 km ženy 1982
245 Procházková Vladimíra Chebske holky 5 km ženy 1978
Ptáčková Radmila TJ Sokol Podlázky 5 km ženy 1971
Rybová Pavla Rybky 5 km ženy 1978
236 Říhová Ludmila Ženy v běhu 5 km ženy 1980
244 Říhová Iva Dogs in Action 5 km ženy 1984
291 Samešová Anna --- 5 km ženy 2001
313 Sedláčková Lenka Jablonec nad Nisou 5 km ženy 1973
241 Skalická Dominika JABLONECKÉ MATTONKY 5 km ženy 1975
Strnádková Radka Hrádek nad Nisou 5 km ženy 1982
300 Suchánková Markéta Deluko 5 km ženy 1982
217 Sulakova Renata Deaf sport 5 km ženy 1974
281 Šléglová Andrea RunBo Team Liberec 5 km ženy 1980
232 Štefanová Eliška - 5 km ženy 1993
Šteflíčková Anna Žádný 5 km ženy 1980
243 Taibrová Monika ZŠ ŠUMAVA 5 km ženy 1969
214 Tribučková Veronika ELEVEN RUN TEAM 5 km ženy 1985
200 Vamberová Veronika Veronika 5 km ženy 1995
242 Voldánová Lenka Jablonec nad Nisou 5 km ženy 1978
218 Zednikova Lenka —- 5 km ženy 1980
312 Zlámalová Adriana Deluko 5 km ženy 1982
225 Žáková Olga Alpin Club AŠ 5 km ženy 1980