ELEVEN NIGHT RUN 2020

Vaše startovní číslo bude zobrazeno po přijetí platby startovného na účet organizátora.

Číslo Příjmení Jméno Klub Trať Ročník
5 km chlapci do 15 let
49 Přichystal Vojta Volejbal bižuterie Jablonec 5 km chlapci do 15 let 2006
5 km dívky do 15 let
44 Dobiášová Lucie Judo Jablonec nad Nisou 5 km dívky do 15 let 2009
Lexmanová Anna Freerun/Zufuss 5 km dívky do 15 let 2007
21 Maršíková Lili RunBo Team Liberec 5 km dívky do 15 let 2011
48 Švarcová Páťa Judo klub Jablonec 5 km dívky do 15 let 2009
9 Tribučková Nella ELEVEN 5 km dívky do 15 let 2010
47 Trollerová Eva AC Jablonec nad Nisou 5 km dívky do 15 let 2010
5 km muži
1 Baran Lukáš Liberec 5 km muži 1985
73 Bartoň Daniel Bedřichov cottager 5 km muži 1970
83 Berka Jan CYCOLOGY 5 km muži 1989
Čičko Jiří SSC Železný Brod 5 km muži 1975
7 Čihák Zdeněk Starý Kolín 5 km muži 1985
88 Desenský Martin Brzdy 5 km muži 1978
41 Gaisl Luboš ELEVEN RUN TEAM 5 km muži 1985
56 Habel Miroslav RunBo Team Liberec 5 km muži 1969
66 Haken Milan Runbo Team Liberec 5 km muži 1975
26 Havelka Petr ELEVEN RUN TEAM 5 km muži 1972
74 Havlík Radim LO LIAZ Jablonec n.N. 5 km muži 1975
92 Heindorfer Šimon simon 5 km muži 1999
37 Jech Leo Prostě Běž 5 km muži 1983
18 Kozák Jiří Kozi&Maty AC 5 km muži 1986
17 Lebduška Jan KSM HRÁDEK 5 km muži 1975
28 Lhota Štěpán Žádný 5 km muži 1990
46 Lhota Zbyšek ELEVEN RUN TEAM 5 km muži 1984
77 Lorenz Luboš Lorinovci 5 km muži 1982
29 Lukeš Martin ELEVEN RUN TEAM 5 km muži 1968
78 Martinsky William Mrkev 5 km muži 1991
79 Maryško Martin Bravo 5 km muži 1996
52 Miler Tomáš A.C. Sparta Praha 5 km muži 1991
30 Nesvadba Michal Run Tanvald 5 km muži 1989
54 Nohýnek Petr Liaz Jablonec 5 km muži 1999
23 Nováček Jozef Runbo Team Liberec 5 km muži 1984
60 Paidar Martin Phoenix Running 5 km muži 1985
5 Panoška Petr Mattoni Freerun: Liberec - přehrada 5 km muži 1982
15 Pecina David ELEVEN RUN TEAM 5 km muži 1974
34 Prášil Vojtěch ELEVEN RUN TEAM 5 km muži 1990
71 Pytlík Ondřej Brzdy 5 km muži 1987
53 Samšiňák Přemysl Mattoni Freerun Liberec 5 km muži 1978
57 Semerád Martin AC Slovan Liberec 5 km muži 1999
8 Schmid Patrik Mímo klub 5 km muži 1994
4 Sobotík Šimon - 5 km muži 1992
51 Svoboda Tomáš RunBo Team Liberec 5 km muži 1983
64 Šešera Ondřej ------ 5 km muži 1979
68 Šklíba David OOB TJ Tatran Jablonec 5 km muži 1999
50 Šperl Martin SIlvini madshus team 5 km muži 1975
2 Štembera Jiří JSR team 5 km muži 1968
61 Švehla Albert RUN4FIT 5 km muži 1998
19 Vránek Martin Kozi&Maty AC 5 km muži 1985
14 Zicháček Martin Ještědská odysea 5 km muži 1984
5 km ženy
90 Bakešová Radka Jablonecké Mattonky 5 km ženy 1976
3 Brettschneiderová Tereza Mímo klub 5 km ženy 1998
33 Conrathová Katka JEŠTĚD SKYRACE TÝM 5 km ženy 1992
31 Čechová Lucie Run Tanvald 5 km ženy 1975
89 Desenská Eliška 0 5 km ženy 2003
63 Divišová Karolína SuperFitness 5 km ženy 1990
38 Drbohlavova Zuzana Drbani JBC 5 km ženy 1987
93 Dušková Alena Mattoni Free run 5 km ženy 1972
43 Fantová Lenka Pro radost 5 km ženy 1980
91 Fialová Alena Superfitness 5 km ženy 1991
13 Fořtová Denisa ELEVEN RUN TEAM 5 km ženy 1998
27 Hakenová Jana Mattoni FreeRun Liberec 5 km ženy 1980
22 Hoffmannová Klára Runbo Team Liberec 5 km ženy 1994
59 Holajová Lucie CK Holajová 5 km ženy 1987
67 Jetmarová Iveta KSJ 5 km ženy 1988
24 Karabacak Jitka .. 5 km ženy 1989
40 Klimova Lenka Zadny 5 km ženy 1981
84 Kouřilová Michaela SuperFitness 5 km ženy 2000
Krmíčková Lucie Dermalogica 5 km ženy 1981
65 Kunce Eva KSJ 5 km ženy 1979
86 Loubková Ivana TT Cyklorenova Cvikov 5 km ženy 1980
58 Marešová Michaela CK Holajová 5 km ženy 1983
20 Maršíková Štěpánka RunBo Team Liberec 5 km ženy 1989
Másilková Pavla JPG 5 km ženy 1979
11 Mosiurczáková Jana ELEVEN RUN TEAM 5 km ženy 1974
62 Pavelková Vendula SuperFitness 5 km ženy 1993
35 Pesserová Michaela Jablonec nad Nisou 5 km ženy 1994
82 Prášková Tereza RezisNikis 5 km ženy 1994
Prskavcova Veronika CK Holajova 5 km ženy 1985
76 Pušová Michaela SWSL Lučany nad Nisou 5 km ženy 1985
36 Rudolfová Veronika ---------- 5 km ženy 1992
Říhová Ludmila Šnek v běhu 5 km ženy 1980
Strnadová Kateřina Bitters Superior Cyklolive team 5 km ženy 1991
45 Šírová Veronika Just4fun 5 km ženy 1993
80 Šklíbová Michaela OOB TJ Tatran Jablonec 5 km ženy 2001
72 Švingalová Andrea Decathlon Liberec 5 km ženy 1986
6 Taibrová Monika ZŠ Šumava 5 km ženy 1969
10 Tolvajová Miloslava MilEri 5 km ženy 1992
12 Tribučková Veronika ELEVEN RUN TEAM 5 km ženy 1985
16 Valentova Lenka Kbely 5 km ženy 1982
32 Vízková Hana Neregistrovaná 5 km ženy 1985
25 Vojteková Michaela Power fitness liberec 5 km ženy 1997
81 Vrkoslavová Nicole RezisNikis 5 km ženy 1999
42 Zabořilová Romana OOB Jenišovice 5 km ženy 1974