HRUŠTICE: Turnov - Malá Skála - Turnov 2017

Vaše startovní číslo bude zobrazeno po přijetí platby startovného na účet organizátora.

Číslo Příjmení Jméno Klub Trať Ročník
15km M39, muži do 39 let, nar. 1978 a mladší
4 Berka Martin AC Syner Turnov 15km M39, muži do 39 let, nar. 1978 a mladší 1985
6 Brožek Tomáš Rovensko pod Troskami 15km M39, muži do 39 let, nar. 1978 a mladší 1982
31 Doležal Vít SK Slavia Jičín 15km M39, muži do 39 let, nar. 1978 a mladší 1998
32 Doležel Stanislav vybehnout 15km M39, muži do 39 let, nar. 1978 a mladší 1981
21 Herda Jan SKP Nymburk 15km M39, muži do 39 let, nar. 1978 a mladší 1983
8 Kovář Jan TJ Turnov 15km M39, muži do 39 let, nar. 1978 a mladší 1988
20 Krunka Kamil SK Nové Město nad metují 15km M39, muži do 39 let, nar. 1978 a mladší 1986
28 Pešta Martin Bakako Nová Paka 15km M39, muži do 39 let, nar. 1978 a mladší 1978
18 Schmidt Petr AC Turnov 15km M39, muži do 39 let, nar. 1978 a mladší 1992
13 Vavruška Jiří KERDA SPORT LIBEREC 15km M39, muži do 39 let, nar. 1978 a mladší 1978
15km V40, muži 40 - 49 let, nar. 1977 - 1968
10 Blažek Martin SDH Dneboh 15km V40, muži 40 - 49 let, nar. 1977 - 1968 1969
33 Čermák Jiří Staněk Sport Turnov 15km V40, muži 40 - 49 let, nar. 1977 - 1968 1974
9 Jandík Oldřich scottacime.cz 15km V40, muži 40 - 49 let, nar. 1977 - 1968 1971
11 Koravský Roman ELEVEN RUN TEAM 15km V40, muži 40 - 49 let, nar. 1977 - 1968 1969
3 Kulhavý Václav Turnov 15km V40, muži 40 - 49 let, nar. 1977 - 1968 1975
23 Preisler Michal Mattoni FreeRun Jablonec n.N. 15km V40, muži 40 - 49 let, nar. 1977 - 1968 1971
Sucharda Jiří Jablonecké Mattonky 15km V40, muži 40 - 49 let, nar. 1977 - 1968 1972
26 Vagenknecht František Aster Jičín 15km V40, muži 40 - 49 let, nar. 1977 - 1968 1977
12 Vrba Martin dragonboat.cz 15km V40, muži 40 - 49 let, nar. 1977 - 1968 1974
15km V50, muži 50 - 59 let, nar. 1967 - 1958
17 Beshir Ervin SK Zdice 15km V50, muži 50 - 59 let, nar. 1967 - 1958 1967
2 Chmelík Martin 10 beers after 15km V50, muži 50 - 59 let, nar. 1967 - 1958 1965
Jančík Bořek Svartes Hořice 15km V50, muži 50 - 59 let, nar. 1967 - 1958 1964
15 Jirásek Jiří K.O.Poděbrady 15km V50, muži 50 - 59 let, nar. 1967 - 1958 1967
25 Kašparec Petr AJETO RUNNING TEAM 15km V50, muži 50 - 59 let, nar. 1967 - 1958 1962
19 Otta Roman Q sport Vrchlabí 15km V50, muži 50 - 59 let, nar. 1967 - 1958 1961
16 Plíhal Jan KRB Koberovy 15km V50, muži 50 - 59 let, nar. 1967 - 1958 1967
5 Strouhal Zdeněk Staněk sport Turnov 15km V50, muži 50 - 59 let, nar. 1967 - 1958 1959
7 Vlček Bohumil Praha 13 15km V50, muži 50 - 59 let, nar. 1967 - 1958 1960
15km V60, muži 60 - 69 let, nar. 1957 - 1948
14 Bříza Vladimír KRB Chrudim 15km V60, muži 60 - 69 let, nar. 1957 - 1948 1951
27 Bufka Zdeněk AC Česká Lípa 15km V60, muži 60 - 69 let, nar. 1957 - 1948 1957
34 Javůrek Jiří TJ Maratonstav úpice 15km V60, muži 60 - 69 let, nar. 1957 - 1948 1948
22 Matějka Milan Staněk sport Turnov 15km V60, muži 60 - 69 let, nar. 1957 - 1948 1956
1 Novotný Jaroslav TEP Trutnov 15km V60, muži 60 - 69 let, nar. 1957 - 1948 1955
29 Šimůnek Jaromír SKP Kornspitz Jablonec 15km V60, muži 60 - 69 let, nar. 1957 - 1948 1955
15km Z, ženy do 34 let, nar. 1983 a mladší
206 Jirásková Justýna K.O.Poděbrady 15km Z, ženy do 34 let, nar. 1983 a mladší 2000
202 Jiřičková Marie SK samazasebe 15km Z, ženy do 34 let, nar. 1983 a mladší 1983
200 Moravcova Hana zadny 15km Z, ženy do 34 let, nar. 1983 a mladší 1984
210 Veigertová Gabriela SK Slávia Jičín 15km Z, ženy do 34 let, nar. 1983 a mladší 2000
15km Z35, ženy 35 - 44 let, nar. 1982 - 1973
211 Čermáková Jitka Staněk Sport Turnov 15km Z35, ženy 35 - 44 let, nar. 1982 - 1973 1975
205 Gajdová Magdalena Praha 4 - Krc 15km Z35, ženy 35 - 44 let, nar. 1982 - 1973 1974
201 Malá Klára LIAZ Jablonec 15km Z35, ženy 35 - 44 let, nar. 1982 - 1973 1981
209 Patolánová Michaela Báječné ženy v běhu 15km Z35, ženy 35 - 44 let, nar. 1982 - 1973 1977
15km Z45, ženy 45 - 54 let, nar. 1972 - 1963
208 Hánová Jitka AJETO RUNNING TEAM 15km Z45, ženy 45 - 54 let, nar. 1972 - 1963 1971
204 Karpíšková Valentýna Lukysport 15km Z45, ženy 45 - 54 let, nar. 1972 - 1963 1965
207 Metelková Táňa TJ Sokol Hradec Králové 15km Z45, ženy 45 - 54 let, nar. 1972 - 1963 1972
203 Ptáčková Radmila Sokol Podlázky 15km Z45, ženy 45 - 54 let, nar. 1972 - 1963 1971
10km V70, muži 70 let a více, nar. 1947 a starší
301 Groh Stanislav AC Vrchlabí. 10km V70, muži 70 let a více, nar. 1947 a starší 1946
300 Jantsch Vítězslav ELEVEN RUN TEAM 10km V70, muži 70 let a více, nar. 1947 a starší 1935
10km Z55, ženy 55 let a více, nar. 1962 a starší
312 Friebelová Eva TJ Maratonstav Úpice 10km Z55, ženy 55 let a více, nar. 1962 a starší 1962
311 Grohová Jaroslava AO Spartak Vrchlabí 10km Z55, ženy 55 let a více, nar. 1962 a starší 1951
313 Mališová Karla Praha 1 10km Z55, ženy 55 let a více, nar. 1962 a starší 1960
310 Vraštilová Miloslava TJ MARATONSTAV Úpice 10km Z55, ženy 55 let a více, nar. 1962 a starší 1956
10km HB10, HOBBY BĚH, ženy do 54 let
10km HB10, HOBBY BĚH, muži do 69 let