HRUŠTICE: Turnov - Malá Skála - Turnov 2018

Vaše startovní číslo bude zobrazeno po přijetí platby startovného na účet organizátora.

Číslo Příjmení Jméno Klub Trať Ročník
15km M39, muži do 39 let
8 Brožek Tomáš Rovensko pod Troskami 15km M39, muži do 39 let 1982
Čivrný Jiří Semily 15km M39, muži do 39 let 1980
31 Dogaru Vasil Swahil Beer Team Česká Lípa 15km M39, muži do 39 let 1981
30 Doležal Vít SK Slavia Jičín/AC TJ Jičín 15km M39, muži do 39 let 1998
4 Kovář Jan AC Vyskeř 15km M39, muži do 39 let 1988
Krunka Kamil SK Nové Město nad Metují 15km M39, muži do 39 let 1986
Kůtek Jiří TJ SKP Valdice 15km M39, muži do 39 let 1990
34 Schmidt Petr AC Turnov 15km M39, muži do 39 let 1992
17 Šťastný Tomáš PSK Olymp Praha - KERTEAM 15km M39, muži do 39 let 1979
18 Šturma Jiří TJ Sokol Podlázky 15km M39, muži do 39 let 1983
33 Vlček Martin OOB TJ Turnov 15km M39, muži do 39 let 1987
15km V40, muži 40 - 49 let
24 Čermák Jiří Staněk sport Turnov 15km V40, muži 40 - 49 let 1974
37 Hrazdíra Jan Staněk sport Turnov 15km V40, muži 40 - 49 let 1969
10 Iker Dušan Radimovice 15km V40, muži 40 - 49 let 1978
11 Koravský Roman ELEVEN RUN TEAM Jablonec n/N 15km V40, muži 40 - 49 let 1969
1 Kulhavý Vaclav Vasa Pasa Turnov 15km V40, muži 40 - 49 let 1975
29 Mizera Ladislav AC Hobík Turnov 15km V40, muži 40 - 49 let 1971
26 Preisler Michal Jablonecké Mattonky 15km V40, muži 40 - 49 let 1971
16 Vagenknecht Frantisek ASTER Jičín 15km V40, muži 40 - 49 let 1977
12 Vašíček Martin TJ Maratonstav Úpice 15km V40, muži 40 - 49 let 1971
6 Vrba Martin RUN Magazine Team Jablonec n/N 15km V40, muži 40 - 49 let 1974
23 Zikmund Jan Orel Turnov 15km V40, muži 40 - 49 let 1977
15km V50, muži 50 - 59 let
22 Buřil František Vidochov 15km V50, muži 50 - 59 let 1966
9 Drobník Tomáš Jablonecké Mattonky 15km V50, muži 50 - 59 let 1968
20 Havlíček Ivo Lánov Krkonoše 15km V50, muži 50 - 59 let 1966
19 Hlaváček Petr Jablonecké Mattonky 15km V50, muži 50 - 59 let 1967
35 Hlubuček Jaroslav AC Jablonec nad Nisou 15km V50, muži 50 - 59 let 1967
3 Chmelik Martin Quattro formaggi Praha 15km V50, muži 50 - 59 let 1965
28 Jančík Bořek Svartes Hořice 15km V50, muži 50 - 59 let 1964
7 Kašparec Petr AJETO RUNNING TEAM Česká Lípa 15km V50, muži 50 - 59 let 1962
25 Kerlík Radovan Slavoj Stará Boleslav 15km V50, muži 50 - 59 let 1965
Strouhal Zdeněk Staněk sport Turnov 15km V50, muži 50 - 59 let 1959
15 Vacarda Vladimír ELEVEN RUN TEAM Lažany 15km V50, muži 50 - 59 let 1959
39 Vanta Josef Triclub Dobruška 15km V50, muži 50 - 59 let 1962
Vrabec Milan Staněk sport Turnov 15km V50, muži 50 - 59 let 1960
15km V60, muži 60 - 69 let
27 Bufka Zdeněk AC Česká Lípa 15km V60, muži 60 - 69 let 1957
40 Holas Jaromir Tragéd Team Praha 15km V60, muži 60 - 69 let 1952
36 Matějka Milan Staněk sport Turnov 15km V60, muži 60 - 69 let 1956
5 Novotný Jaroslav TEP Trutnov 15km V60, muži 60 - 69 let 1955
32 Šimůnek Jaromír SKP Kornspitz Jablonec 15km V60, muži 60 - 69 let 1955
15km Z, ženy do 34 let
209 Gregorová Eliška CYCOLOGY Železný Brod 15km Z, ženy do 34 let 1998
Klimešová Pavlína AC Čelákovice 15km Z, ženy do 34 let 1994
Nikodýmová Petra Šneci v běhu Huť 15km Z, ženy do 34 let 1995
206 Vytinová Monika Sychrov 15km Z, ženy do 34 let 1991
15km Z35, ženy 35 - 44 let
201 Babíková Kateřina Sama za sebe Jičín 15km Z35, ženy 35 - 44 let 1977
207 Čermáková Jitka Staněk sport Turnov 15km Z35, ženy 35 - 44 let 1975
202 Márová Kristýna Luštěnice 15km Z35, ženy 35 - 44 let 1983
200 Milesová Iva PSK Olymp Praha 15km Z35, ženy 35 - 44 let 1977
15km Z45, ženy 45 - 54 let
204 Hánová Jitka AJETO running team Česká Lípa 15km Z45, ženy 45 - 54 let 1971
Jonášová Zdeňka Hradecký spinning klub HK 15km Z45, ženy 45 - 54 let 1964
208 Kábrtová Jitka Sokol Studnice 15km Z45, ženy 45 - 54 let 1971
Klimešová Jana USK Praha 15km Z45, ženy 45 - 54 let 1970
205 Ptáčková Radmila TJ Sokol Podlázky 15km Z45, ženy 45 - 54 let 1971
10km V70, muži 70 let a více
302 Culka Václav Nové Město nad Metují 10km V70, muži 70 let a více 1935
304 Dvořák Ladislav Sokol Velké Hamry 10km V70, muži 70 let a více 1948
301 Groh Stanislav AC Vrchlabí 10km V70, muži 70 let a více 1946
Jantsch Vítězslav ELEVEN RUN TEAM Jablonec n/N 10km V70, muži 70 let a více 1935
303 Javůrek Jiří TJ Maratonstav úpice 10km V70, muži 70 let a více 1948
305 Skrbek Břetislav TATRAN Jablonec nad Nisou 10km V70, muži 70 let a více 1948
10km Z55, ženy 55 let a více
311 Grohová Jaroslava Spartak Vrchlabí 10km Z55, ženy 55 let a více 1951
314 Holasová Jarmila Tragéd Team Praha 10km Z55, ženy 55 let a více 1954
312 Mališová Karla Sabzo Praha 10km Z55, ženy 55 let a více 1960
313 Šternerová Hana Hradec Králové 10km Z55, ženy 55 let a více 1963
10km HB10, HOBBY BĚH, ženy do 54 let
401 Zárubová Jitka Mattoni Freerun Jablonec 10km HB10, HOBBY BĚH, ženy do 54 let 1968
10km HB10, HOBBY BĚH, muži do 69 let
400 Kuliš Tomáš Tempostav Jablonec n/N 10km HB10, HOBBY BĚH, muži do 69 let 1976