HRUŠTICE: Turnov - Malá Skála - Turnov 2019

Vaše startovní číslo bude zobrazeno po přijetí platby startovného na účet organizátora.

Číslo Příjmení Jméno Klub Trať Ročník
15km M39, muži do 39 let
12 Boček Lukáš Běhny z Džuventy 15km M39, muži do 39 let 1988
22 Brožek Tomáš Rovensko pod Troskami 15km M39, muži do 39 let 1982
28 Doležal Vít AC TJ Jičín 15km M39, muži do 39 let 1998
32 Dumek Václav Ho Tanvald 15km M39, muži do 39 let 1987
11 Holas Štěpán Jičín 15km M39, muži do 39 let 1987
18 Knébl Ondřej Malý Rohozec 15km M39, muži do 39 let 1987
35 Mužik Jan Třebeš 15km M39, muži do 39 let 1980
27 Prokop David LTK Liberec 15km M39, muži do 39 let 1993
3 Řezníček Tomáš Rupre Liberec 15km M39, muži do 39 let 1984
1 Svatoň Jiří SK Čechovka Hořice 15km M39, muži do 39 let 1985
33 Švadlenka Jan Ac Mladá Boleslav, Lawi Stars 15km M39, muži do 39 let 1986
21 Vetešník Ladislav Ski Polevsko 15km M39, muži do 39 let 1982
15km V40, muži 40 - 49 let
26 Cicvárek Jakub FFT Turnov 15km V40, muži 40 - 49 let 1977
20 Čermák Jiří Staněk sport Turnov 15km V40, muži 40 - 49 let 1974
8 Frosch Petr OK LOKO Pardubice 15km V40, muži 40 - 49 let 1975
36 Hanuš Stanislav Vrchlabí 15km V40, muži 40 - 49 let 1970
25 Iker Dušan Radimovice 15km V40, muži 40 - 49 let 1978
19 Kaplan Viktor Jablonec nad Nisou 15km V40, muži 40 - 49 let 1974
6 Kubíček Zdeněk Bitters Superior CYKLOLIVE team Mnichovo Hradiště 15km V40, muži 40 - 49 let 1972
4 Kulhavý Vaclav Turnov 15km V40, muži 40 - 49 let 1975
7 Mizera Ladislav AC Hobik 15km V40, muži 40 - 49 let 1971
24 Preisler Michal Jablonecké Mattonky 15km V40, muži 40 - 49 let 1971
10 Zikmund Jan Orel Turnov 15km V40, muži 40 - 49 let 1977
15km V50, muži 50 - 59 let
31 Drobník Tomáš Jablonecké matonky 15km V50, muži 50 - 59 let 1968
30 Hlaváček Petr Cycology Jablonec n.N. 15km V50, muži 50 - 59 let 1967
16 Hrazdira Jan Stanek sport Turnov 15km V50, muži 50 - 59 let 1969
Kašparec Petr LASVIT-AJETO RUNNING TEAM Česká Lípa 15km V50, muži 50 - 59 let 1962
9 Koravský Roman ELEVEN RUN TEAM 15km V50, muži 50 - 59 let 1969
13 Vlček Bohumil Praha 13 15km V50, muži 50 - 59 let 1960
15km V60, muži 60 - 69 let
34 Bufka Zdeněk AC Česká Lípa 15km V60, muži 60 - 69 let 1957
15 Matějka Milan Stanek sport Turnov 15km V60, muži 60 - 69 let 1956
29 Pullman Miroslav Jablonec nad nisou 15km V60, muži 60 - 69 let 1950
Strouhal Zdeněk Staněk sport Turnov 15km V60, muži 60 - 69 let 1959
5 Šimůnek Jaromír SKP Kornspitz Jablonec 15km V60, muži 60 - 69 let 1955
14 Trejbal Karel SKP Mladá Boleslav 15km V60, muži 60 - 69 let 1951
15km Z, ženy do 34 let
204 Krejcarová Eva Železný Brod 15km Z, ženy do 34 let 1992
203 Lenčová Jana AC TJ Jičín 15km Z, ženy do 34 let 1992
205 Rousková Iva Běhny z Džuventy 15km Z, ženy do 34 let 1987
207 Tribučková Veronika ELEVEN RUN TEAM 15km Z, ženy do 34 let 1985
210 Zuzánková Tereza AC Turnov 15km Z, ženy do 34 let 1986
15km Z35, ženy 35 - 44 let
206 Čermáková Jitka Staněk sport Turnov 15km Z35, ženy 35 - 44 let 1975
211 Doubková Zuzana Tanvald 15km Z35, ženy 35 - 44 let 1984
201 Milesová Iva PSK Olymp Praha 15km Z35, ženy 35 - 44 let 1977
209 Vodičková Nikola Mattoni free run Jbc 15km Z35, ženy 35 - 44 let 1981
15km Z45, ženy 45 - 54 let
200 Klimešová Jana USK Praha 15km Z45, ženy 45 - 54 let 1970
202 Lenčová Jana Milovice 15km Z45, ženy 45 - 54 let 1969
208 Mosiurczáková Jana ELEVEN RUN TEAM 15km Z45, ženy 45 - 54 let 1974
10km V70, muži 70 let a více
301 Dvořák Ladislav Sokol Velké Hamry 10km V70, muži 70 let a více 1948
Jantsch Vítězslav Eleven run team 10km V70, muži 70 let a více 1935
303 Javůrek Jiří TJ Maratonstav úpice 10km V70, muži 70 let a více 1948
302 Kordina Zdeněk AC Slovan Liberec 10km V70, muži 70 let a více 1949
10km Z55, ženy 55 let a více
10km HB10, HOBBY BĚH, ženy do 54 let
10km HB10, HOBBY BĚH, muži do 69 let
401 Drahoňovský Tomáš AC Turnov 10km HB10, HOBBY BĚH, muži do 69 let 2007
400 Hanzl Jaroslav Turnov 1 10km HB10, HOBBY BĚH, muži do 69 let 1966