Jablonecký běh do pohody 2016

Vaše startovní číslo bude zobrazeno po přijetí platby startovného na účet organizátora.

Číslo Příjmení Jméno Klub Trať Ročník
100 m předškoláci 1
31 Erlebach Tomáš ERL 100 m předškoláci 1 2013
13 Havelka Matěj Netopýři 100 m předškoláci 1 2012
73 Hubáček Kryštof Hubajda Team 100 m předškoláci 1 2012
26 Janeček Jaroslav žádný 100 m předškoláci 1 2012
40 Jelinek Jakub 100 m předškoláci 1 2014
kysela jakub 100 m předškoláci 1 2012
78 Mach Jan Jablonecké Paseky 100 m předškoláci 1 2013
53 Pavlata Martin 5M 100 m předškoláci 1 2012
35 Pecina Adam Frydstejn 100 m předškoláci 1 2012
61 Pelouch Adam Jablonec nad Nisou 100 m předškoláci 1 2013
14 Stejskal Jakub Slovan Vesec 100 m předškoláci 1 2014
37 Vavruška Matěj Jablonecké Paseky 100 m předškoláci 1 2012
Vavruška Vít Jablonecké Paseky 100 m předškoláci 1 2014
41 Vlk Vít Kilián Malá Skála 100 m předškoláci 1 2014
20 Vrběcký Jan TJ LIAZ Jablonec n.N. 100 m předškoláci 1 2012
68 Zhouf Filip kanclmyšičky 100 m předškoláci 1 2013
8 Žáček Marek Liberec 100 m předškoláci 1 2012
100 m předškolačky 1
71 Brisudová Elen Giulia Alfa Romeo Club Liberec 100 m předškolačky 1 2013
85 Bulirova Adela Zadny 100 m předškolačky 1 2012
6 Dušková Denisa Důšata 100 m předškolačky 1 2012
24 Dvořáková Rozálie Stráž nad Nisou 100 m předškolačky 1 2013
10 Fajglová Šárka Cítov 100 m předškolačky 1 2012
23 HAUEROVÁ MARIANNA * 100 m předškolačky 1 2012
Hýsková Anděla Sokol Plavy 100 m předškolačky 1 2012
65 Kučerová Radka - 100 m předškolačky 1 2012
22 Kulhánková Julie Ploužnice 100 m předškolačky 1 2012
Malá Amálka ... 100 m předškolačky 1 2014
81 Miháliková Anežka Podskalan Podhradí 100 m předškolačky 1 2012
69 Nováková Věra SPORT ALBI 100 m předškolačky 1 2013
54 Pavlatová Meda 5M 100 m předškolačky 1 2013
84 Počtová Eliška Lukysport 100 m předškolačky 1 2014
5 Pšeničková Kristýna Mníšek 100 m předškolačky 1 2012
29 Rašťáková Simona Liberec 100 m předškolačky 1 2013
70 Schovancová Zuzana Rádlo 100 m předškolačky 1 2014
15 Stejskalová Marie Slovan Vesec 100 m předškolačky 1 2012
Šámálová Adelka Liberec 100 m předškolačky 1 2012
91 Velová Kateřina Dum Spiro Spero TEAM 100 m předškolačky 1 2013
62 Zajícová Emča TRI-CLUB Jablonec nad Nisou 100 m předškolačky 1 2012
28 Zárybnická Anna Silvini Madshus team 100 m předškolačky 1 2013
7 Žáčková Eliška liberec 100 m předškolačky 1 2012
100 m předškoláci 2
74 Bobek Vítek AC Jablonec nad Nisou 100 m předškoláci 2 2010
96 Čermák Jiří 100 m předškoláci 2 2010
97 Čermák Ondřej 100 m předškoláci 2 2011
39 Doležel Oskar Catcha 100 m předškoláci 2 2011
Engel Tomáš 100 m předškoláci 2 2010
12 Havelka Michal Netopýři 100 m předškoláci 2 2010
1 Havelka David AC Praha 1890 100 m předškoláci 2 2011
58 Kodeš Daniel žádný 100 m předškoláci 2 2011
92 Kohout Adam Ski Klub Jablonec 100 m předškoláci 2 2010
98 Kvapil Martin - 100 m předškoláci 2 2011
67 Labaj Jakub 100 m předškoláci 2 2011
76 Novotný Tadeáš 100 m předškoláci 2 2011
88 Pavelka Ondra Jbc 100 m předškoláci 2 2011
34 Pecina David Frydstejn 100 m předškoláci 2 2010
60 Pelouch Filip Jablonec nad Nisou 100 m předškoláci 2 2011
55 Pulíček Jan Panteři 100 m předškoláci 2 2011
27 Reif Jakub BK Nezakopni 100 m předškoláci 2 2010
Rumančík Vojtěch Žádný 100 m předškoláci 2 2011
43 Ryba Jakub žádný 100 m předškoláci 2 2010
47 Říha Dominik Catcha 100 m předškoláci 2 2011
45 Šifta Matěj Rychnov 100 m předškoláci 2 2011
89 Štofčík Jakub . 100 m předškoláci 2 2010
49 Švihovský Matyáš Beermental Team 100 m předškoláci 2 2010
50 Švihovský Daniel Beermental Team 100 m předškoláci 2 2011
64 Tesař Lukáš Jablonec nad Nisou 100 m předškoláci 2 2010
56 Tomášek Erik LIBERECKÉ GAZELY 100 m předškoláci 2 2010
57 Tomášek Dominik LIBERECKÉ GAZELY 100 m předškoláci 2 2010
2 Ubias Oliver Mníšek 100 m předškoláci 2 2010
19 Vrběcký Vojtěch TJ LIAZ Jablonec n.N. 100 m předškoláci 2 2011
36 Zhouf Vojta kanclmyšičky 100 m předškoláci 2 2011
100 m předškolačky 2
59 Bartošová Kristýna SKI klub jablonec 100 m předškolačky 2 2010
63 Boháčková Lenka BOBR TEAM 100 m předškolačky 2 2010
93 Brůnová Kristýna Kristýnka 100 m předškolačky 2 2010
79 Cermanová Aneta BŽB 100 m předškolačky 2 2010
25 Drmlová Aneta Holky z hor 100 m předškolačky 2 2010
9 Fajglová Anna Cítov 100 m předškolačky 2 2010
32 Halfarova Eva 100 m předškolačky 2 2011
42 Hartmanová Ann Sokol Plavy 100 m předškolačky 2 2010
72 Hubáčková Dorotka Hubajda Team 100 m předškolačky 2 2011
30 Jahodová Adela Liaz jablonec 100 m předškolačky 2 2010
kyselová karolína 100 m předškolačky 2 2010
83 Lukešová Natálie Lukysport 100 m předškolačky 2 2011
77 Machová Jana Ski klub Jablonec 100 m předškolačky 2 2010
75 Nigrinova Michaela Klicnov 100 m předškolačky 2 2010
95 Nováková Rozálie SPORT ALBI 100 m předškolačky 2 2010
33 Pecinová Veronika SKI Jbc 100 m předškolačky 2 2010
4 Pšeničková Eva Mníšek 100 m předškolačky 2 2010
Ptačovsk Adéla SKI KLUB JABLONEC 100 m předškolačky 2 2011
44 Rucka Jessica AC Jablonec 100 m předškolačky 2 2010
Rucká Jessica Stella AC Jablonec nad Nisou 100 m předškolačky 2 2010
80 Suchánková Klára Fojtka 100 m předškolačky 2 2010
46 Suchardová Marie Jablonec nad Nisou 100 m předškolačky 2 2011
17 Svitavská Eva není registrovaná v žádném sportovním klubu 100 m předškolačky 2 2010
3 Šerhantová Julie Šerhantíci 100 m předškolačky 2 2011
18 Šimonová Ester žádný 100 m předškolačky 2 2010
Šindelářová Nikola 100 m předškolačky 2 2011
94 Šindelářová Nikola BŽB 100 m předškolačky 2 2011
51 Vobecká Aneta mš Pilínkov 100 m předškolačky 2 2010
300 m žáci 1
236 Balatka Martin JKL Desná 300 m žáci 1 2009
285 Čepelík Vojta Ski klub Jablonec nad Nisou 300 m žáci 1 2009
227 Doležel Matyáš Catcha 300 m žáci 1 2009
258 Havlík Jakub Ski klub Jablonec 300 m žáci 1 2008
Hnyk Jakub Free style Jablonec 300 m žáci 1 2008
Hnyk Filip Free style Jablonec 300 m žáci 1 2008
209 CHALUPA KRYŠTOF AC TURNOV 300 m žáci 1 2008
226 Jahoda Vlastimil Liaz jablonec 300 m žáci 1 2008
243 Janata Jan Plavání Jablonec 300 m žáci 1 2009
284 Martinka Michal Bižuterie Jablonecn.N. 300 m žáci 1 2009
260 Nigrin Lukas Klicnov 300 m žáci 1 2008
240 Nosek Pepík Runners BP 300 m žáci 1 2009
261 Petrák Matěj SKFTA 300 m žáci 1 2008
Ptačovský Ladislav SKI KLUB JABLONEC 300 m žáci 1 2009
225 Rašťák Filip Liberec 300 m žáci 1 2009
233 Ryba Jiří žádný 300 m žáci 1 2008
Rybák Jan Handball Jablonec n.N. 300 m žáci 1 2009
215 Sůva Kryštof Tým Osmikrásky 300 m žáci 1 2009
238 Šifta Vojtěch TJ LIAZ Jablonec 300 m žáci 1 2008
207 žáček Josef liberec 300 m žáci 1 2009
Živěla Jan 300 m žáci 1 2009
300 m žačky 1
244 beranová adela beranovi 300 m žačky 1 2009
262 Bobková Karla AC Jablonec nad Nisou 300 m žačky 1 2008
engelová Lucie 300 m žačky 1 2008
282 Fixová Anna TJ Liaz Jablonec nad Nisou 300 m žačky 1 2008
217 Flemrová Nelly Liberec 300 m žačky 1 2009
235 Folkova Tamara AC Jablonec 300 m žačky 1 2009
213 Gavrunová Marie Hesu 300 m žačky 1 2009
248 harciníková lucie SK Chvojkovice Brod 300 m žačky 1 2008
202 Havelková Kristina AC Praha 1890 300 m žačky 1 2008
Hýsková Alžběta Sokol Plavy 300 m žačky 1 2009
249 Kukučiarová Klaudie TRI-CLUB Jablonec nad Nisou 300 m žačky 1 2009
201 Němcová Nikola 300 m žačky 1 2008
280 Nováková Amálie SPORT ALBI 300 m žačky 1 2008
283 Řehořová Štěpána Ski klubJablonec 300 m žačky 1 2009
239 Říhová Barborka Catcha 300 m žačky 1 2009
216 Spálovská Klára žádný 300 m žačky 1 2009
Šámálová Amalka Liberec 300 m žačky 1 2009
204 Šerhantová Tereza Šerhantíci 300 m žačky 1 2009
266 ŠILHÁNOVÁ ANNA AC TURNOV 300 m žačky 1 2008
203 Ubiasová Victoria Mníšek 300 m žačky 1 2008
206 Velová Míša Dum Spiro Spero TEAM 300 m žačky 1 2008
228 Zlatušková Sofie Liaz Jablonec 300 m žačky 1 2008
600 m žáci 2
237 Balatka Ondřej JKL Desná 600 m žáci 2 2006
253 Boháček David BOBR TEAM 600 m žáci 2 2007
211 Dušek Štěpán Vem camará capoeira 600 m žáci 2 2007
275 Faltus Petr Freestyle team Jablonec 600 m žáci 2 2007
218 Flemr Nicolas Liberec 600 m žáci 2 2007
245 Hadač Michal Rádlo 600 m žáci 2 2007
229 Harakaľ František BIJA Jablonec 600 m žáci 2 2007
252 Hejna Filip - 600 m žáci 2 2006
Řehoř Šimon Ski klubJablonec 600 m žáci 2 2006
281 Svoboda Petr 3D koule 600 m žáci 2 2006
221 Velička Ondřej ŠAK Jablonec n. N. 600 m žáci 2 2007
600 m žačky 2
288 Dubská Anna SKI KLUB Jablonec 600 m žačky 2 2007
205 Dušková Viktorie Důšata 600 m žačky 2 2006
242 Janatová Zdeňka Plavání Jablonec 600 m žačky 2 2007
272 karbanova nikola skiklub jbc 600 m žačky 2 2006
279 Kohoutová Zuzana Ski Klub Jablonec 600 m žačky 2 2006
250 Kukučiarová Zuzka TRI-CLUB Jablonec nad Nisou 600 m žačky 2 2006
256 Markalousová Aneta LIAZ Jablonec nad Nisou 600 m žačky 2 2006
219 Procházková Barbora Liaz Jablonec 600 m žačky 2 2006
278 Skuhravá Kristýna TJ Sokol Přerov nad Labem 600 m žačky 2 2007
Světničková Petra TJ Liaz 600 m žačky 2 2007
223 Šubrtová Alice Ski Bižuterie 600 m žačky 2 2007
234 Vokušová Veronika Liberec 600 m žačky 2 2007
251 Zajícová Adélka TRI-CLUB Jablonec nad Nisou 600 m žačky 2 2007
1200 m žáci 3
273 Faltus Ondřej Freestyle team Jablonec 1200 m žáci 3 2004
230 Harakaľ Antonín BIJA Jablonec 1200 m žáci 3 2005
259 Havlík Josef Ski klub Jablonec 1200 m žáci 3 2004
247 Kadavý Roman AC Jablonec nad Nisou 1200 m žáci 3 2005
257 Schovanec Tomáš Rádlo 1200 m žáci 3 2005
265 Suchánek Filip Fojtka 1200 m žáci 3 2004
224 Šikola Matěj SK Ještěd Liberec 1200 m žáci 3 2005
Tuž Jiří SKI klub Jablonec n/N 1200 m žáci 3 2004
263 Vaňura Matyáš TJ Jiskra Mšeno 1200 m žáci 3 2005
214 Vaňura Lukáš Ski klub Jablonec nad Nisou 1200 m žáci 3 2005
212 Vrběcký Daniel TJ LIAZ Jablonec n.N. 1200 m žáci 3 2005
1200 m žačky 3
220 Černá Anna SK Ještěd Liberec 1200 m žačky 3 2004
287 Dubská Barbora SKI KLUB Jablonec 1200 m žačky 3 2004
274 karbanova karolina skiklub jbc 1200 m žačky 3 2005
Kovářová Zuzana TJ Liaz 1200 m žačky 3 2004
254 Pecinová Barbora SKI Jbc 1200 m žačky 3 2005
222 Pesničáková Soňa TJN Jablonec 1200 m žačky 3 2004
Rybáková Hanka DHK Loko Liberec 1200 m žačky 3 2005
241 Valentová Klára TJ Desná 1200 m žačky 3 2005
231 Vinšová Petra 1200 m žačky 3 2004
232 Vinšová Radka 1200 m žačky 3 2004
1800 m dorost
527 Drbohlav Matěj SK ještěď Liberec 1800 m dorost 2003
427 Fořtová Martina ELEVENRUNTEAM 1800 m dorost 2002
524 Kohout Jakub Ski Klub Jablonec 1800 m dorost 2003
Tužová Barbora SKI klub Jablonec n/N 1800 m dorost 2002
460 Valentová Veronika TJ Desná 1800 m dorost 2003
424 Vaňura Jakub SKI KLUB Jablonec nad Nisou 1800 m dorost 2003
442 Velička Karel 3V 1800 m dorost 2003
3300 m ZKUS KLUS muži 12 let+
476 Adamec Lukáš TJ Liaz Jablonec nad Nisou 3300 m ZKUS KLUS muži 12 let+ 2001
463 beran miroslav beranovi 3300 m ZKUS KLUS muži 12 let+ 1973
Caisl Petr Unicorn 3300 m ZKUS KLUS muži 12 let+ 1991
531 Cikl Martin LBC 3300 m ZKUS KLUS muži 12 let+ 1987
515 Černý Jaroslav TJ LIAZ Jablonec nad Nisou 3300 m ZKUS KLUS muži 12 let+ 1986
464 Drbohlav Jakub Dukla Liberec 3300 m ZKUS KLUS muži 12 let+ 1999
408 Dušek Vojtěch Arbesovka 3300 m ZKUS KLUS muži 12 let+ 2001
Dušek Tomáš Burlak Gym 3300 m ZKUS KLUS muži 12 let+ 1971
512 Faltus David Těžký kosti 3300 m ZKUS KLUS muži 12 let+ 1976
502 Galáč Vojtěch AC Slovan Liberec 3300 m ZKUS KLUS muži 12 let+ 1996
473 Gilar Pavel Bižuterie Jablonec 3300 m ZKUS KLUS muži 12 let+ 1973
447 Hanák Zdeněk Štofiteam 3300 m ZKUS KLUS muži 12 let+ 1979
Hnyk Martin Free style Jablonec 3300 m ZKUS KLUS muži 12 let+ 1967
543 Husák Jakub Není 3300 m ZKUS KLUS muži 12 let+ 1991
482 Janata Vojtěch TRi CLUB Jablonec 3300 m ZKUS KLUS muži 12 let+ 2002
540 Jandera Tomáš TJ Bižuterie 3300 m ZKUS KLUS muži 12 let+ 1998
500 Kocian Jan TvojeBaba 3300 m ZKUS KLUS muži 12 let+ 1988
469 Koravský Matěj Jablonec n.N. 3300 m ZKUS KLUS muži 12 let+ 2001
496 Kott Matyáš TJLIAZ Jablonec 3300 m ZKUS KLUS muži 12 let+ 2004
479 Krátký Pavel SKP Maják Jablonec n.N. 3300 m ZKUS KLUS muži 12 let+ 1972
475 Křivánek Martin Mistři a Markétka 3300 m ZKUS KLUS muži 12 let+ 1983
451 Kupilík Šimon Ironrunners 3300 m ZKUS KLUS muži 12 let+ 1992
Laurin Albert Ski Klub Jablonec 3300 m ZKUS KLUS muži 12 let+ 2003
478 Lhota Zbyšek ELEVEN RUN TEAM 3300 m ZKUS KLUS muži 12 let+ 1984
Linke Libor Excalibur 3300 m ZKUS KLUS muži 12 let+ 1971
422 Macák Dan Před Polodničem :-) 3300 m ZKUS KLUS muži 12 let+ 1980
454 Myslivec Jan Liberec 3300 m ZKUS KLUS muži 12 let+ 1995
513 Němec Hynek Běhám pro radost :-) 3300 m ZKUS KLUS muži 12 let+ 1978
Nohýnek Petr TJ Liaz Jablonec nad Nisou 3300 m ZKUS KLUS muži 12 let+ 1999
458 Pažout Pavel Žádný 3300 m ZKUS KLUS muži 12 let+ 1994
438 Pecina Michal Frydstejn 3300 m ZKUS KLUS muži 12 let+ 1984
440 Pecina Daniel Frydstejn 3300 m ZKUS KLUS muži 12 let+ 1973
411 Polák Ondřej Silový trojboj 3300 m ZKUS KLUS muži 12 let+ 1989
414 Polodna Pavel Před Tyrkysem 3300 m ZKUS KLUS muži 12 let+ 1971
497 Princ Roman LIAZ Jablonec 3300 m ZKUS KLUS muži 12 let+ 2004
472 Pulščák Michal Hobby 3300 m ZKUS KLUS muži 12 let+ 1971
433 Rašťák David Liberec 3300 m ZKUS KLUS muži 12 let+ 1984
428 Reif Radek BK Nezakopni 3300 m ZKUS KLUS muži 12 let+ 1978
432 Resl Pavel For fun 3300 m ZKUS KLUS muži 12 let+ 1996
519 Sedláček Filip Jbc 3300 m ZKUS KLUS muži 12 let+ 2001
446 Schütz Michael SKI Jilemnice 3300 m ZKUS KLUS muži 12 let+ 2000
521 Skuhravý František TJ Sokol Přerov nad Labem 3300 m ZKUS KLUS muži 12 let+ 1983
444 Slezák Jan žádný 3300 m ZKUS KLUS muži 12 let+ 1990
421 Spálovský Petr žádný 3300 m ZKUS KLUS muži 12 let+ 1975
Strnad Jaroslav TNV 3300 m ZKUS KLUS muži 12 let+ 1984
528 Svoboda Filip 3D koule 3300 m ZKUS KLUS muži 12 let+ 1992
529 Svoboda David 3D koule 3300 m ZKUS KLUS muži 12 let+ 1995
541 Šena Jan Není 3300 m ZKUS KLUS muži 12 let+ 1995
401 Šerhant Petr Šerhantíci 3300 m ZKUS KLUS muži 12 let+ 1982
525 Šklíba David Fbc Liberec 3300 m ZKUS KLUS muži 12 let+ 1999
Šklíba David Fbc Liberec 3300 m ZKUS KLUS muži 12 let+ 1999
409 Türk Pavel Silový trojboj 3300 m ZKUS KLUS muži 12 let+ 1991
490 Vlk Karel k&k 3300 m ZKUS KLUS muži 12 let+ 1979
457 Vokuš Zdeněk Liberec 3300 m ZKUS KLUS muži 12 let+ 1956
489 Zhouf Vladimír kanclmyši 3300 m ZKUS KLUS muži 12 let+ 1977
3300 m ZKUS KLUS ženy 12 let+
410 Barešová Iva Bez kluboveho zarazeni 3300 m ZKUS KLUS ženy 12 let+ 1981
Bergmanová Petra AC Jablonec nad Nisou 3300 m ZKUS KLUS ženy 12 let+ 2000
407 Bergmanová Petra AC Jablonec nad Nisou 3300 m ZKUS KLUS ženy 12 let+ 2000
538 Berková Monika LIAZ Jablonec 3300 m ZKUS KLUS ženy 12 let+ 1998
483 Blšťáková Zuzana Ústí nad Labem 3300 m ZKUS KLUS ženy 12 let+ 1964
430 Boumová Daniela bez klubového zařazení 3300 m ZKUS KLUS ženy 12 let+ 1992
501 Cermanová Adéla BŽB 3300 m ZKUS KLUS ženy 12 let+ 1999
503 Cermanová Hana BŽB 3300 m ZKUS KLUS ženy 12 let+ 1982
526 Čermáková Dana 3300 m ZKUS KLUS ženy 12 let+ 1982
445 Doleželová Katerina Catcha 3300 m ZKUS KLUS ženy 12 let+ 1986
443 Drahoňovská Veronika Lukysport team 3300 m ZKUS KLUS ženy 12 let+ 1984
436 Drahorádová Petra 3300 m ZKUS KLUS ženy 12 let+ 1987
419 Drmlová Pavlína Holky z hor 3300 m ZKUS KLUS ženy 12 let+ 1999
420 Drmlová Eva Holky z hor 3300 m ZKUS KLUS ženy 12 let+ 1968
423 Flemrová Hanka Liberec 3300 m ZKUS KLUS ženy 12 let+ 1973
402 Folková Denisa AC JABLONEC 3300 m ZKUS KLUS ženy 12 let+ 2001
426 Fořtová Denisa ELEVENRUNTEAM 3300 m ZKUS KLUS ženy 12 let+ 1998
481 Gáborová Petra 3300 m ZKUS KLUS ženy 12 let+ 1988
532 Gaši Simoneta TJ liaz Jablomec 3300 m ZKUS KLUS ženy 12 let+ 2001
474 Gilarová Martina není nikde nevidována 3300 m ZKUS KLUS ženy 12 let+ 1965
530 Grimová Andrea 3D koule 3300 m ZKUS KLUS ženy 12 let+ 1996
448 Hanáková Kateřina Štofiteam 3300 m ZKUS KLUS ženy 12 let+ 1988
Hnykova Radka Free style Jablonec 3300 m ZKUS KLUS ženy 12 let+ 1977
462 Janatová Zdeňka Plavání Jablonec 3300 m ZKUS KLUS ženy 12 let+ 1990
539 Janderová Petra TJ Bižuterie 3300 m ZKUS KLUS ženy 12 let+ 2001
486 Klapková Jana žádný 3300 m ZKUS KLUS ženy 12 let+ 1969
467 Koravská Monika Jablonec n.N. 3300 m ZKUS KLUS ženy 12 let+ 1971
542 Kotláriková Jája Není 3300 m ZKUS KLUS ženy 12 let+ 1990
413 Kotrbancová Michaela SWSL Lučany 3300 m ZKUS KLUS ženy 12 let+ 1984
495 Kottová Natálie TJLIAZ Jablonec 3300 m ZKUS KLUS ženy 12 let+ 2001
450 Krupičková Sandra Iron runners 3300 m ZKUS KLUS ženy 12 let+ 1993
404 Kučerová Štěpánka Báječné ženy v běhu 3300 m ZKUS KLUS ženy 12 let+ 1980
Kulhánková Emma Ploužnice 3300 m ZKUS KLUS ženy 12 let+ 2001
522 Kurfiřtová Vendula žádný 3300 m ZKUS KLUS ženy 12 let+ 1989
523 Kurfiřtová Karolína žádný 3300 m ZKUS KLUS ženy 12 let+ 1987
477 Kusáková Iva 3300 m ZKUS KLUS ženy 12 let+ 1991
487 Langrová Jana žádný 3300 m ZKUS KLUS ženy 12 let+ 1984
Laurin Petra Laurini 3300 m ZKUS KLUS ženy 12 let+ 1962
494 Lenka Kottová TJLIAZ Jablonec 3300 m ZKUS KLUS ženy 12 let+ 1980
488 Lukešová Pavlína Lukysport 3300 m ZKUS KLUS ženy 12 let+ 1988
Mac Mirka Jablonecké Paseky 3300 m ZKUS KLUS ženy 12 let+ 1980
504 Machová Mirka Jablonecké Paseky 3300 m ZKUS KLUS ženy 12 let+ 1980
485 Markalousová Aneta LIAZ Jablonec nad Nisou 3300 m ZKUS KLUS ženy 12 let+ 2000
434 Marxová Pavlína Ski Klub Jablonec nad Nisou 3300 m ZKUS KLUS ženy 12 let+ 1999
435 Marxová Gabriela Ski Klub Jablonec nad Nisou 3300 m ZKUS KLUS ženy 12 let+ 2001
Mlčkovská Zuzana Zadny 3300 m ZKUS KLUS ženy 12 let+ 1986
431 Mrákotová Jana JKL Desná 3300 m ZKUS KLUS ženy 12 let+ 1999
535 Mrázová Lenka zadny 3300 m ZKUS KLUS ženy 12 let+ 1987
452 Myslivcová Lenka Liberec 3300 m ZKUS KLUS ženy 12 let+ 1968
453 Myslivcová Martina Liberec 3300 m ZKUS KLUS ženy 12 let+ 1992
459 Nosková Petra Runners BP 3300 m ZKUS KLUS ženy 12 let+ 1976
437 Pecinová Marcela Vrkoslavice 3300 m ZKUS KLUS ženy 12 let+ 1974
439 Pecinova Jana Frydstejn 3300 m ZKUS KLUS ženy 12 let+ 1982
441 Pecinova Jana Frydstejn 3300 m ZKUS KLUS ženy 12 let+ 1972
498 Princová Martina bez registrace 3300 m ZKUS KLUS ženy 12 let+ 1969
480 Prokopová Lenka HROBESO 3300 m ZKUS KLUS ženy 12 let+ 1989
537 Rumanová Veronika - 3300 m ZKUS KLUS ženy 12 let+ 1978
455 Rybová Pavla žádný 3300 m ZKUS KLUS ženy 12 let+ 1978
403 Říhová Monika Catcha 3300 m ZKUS KLUS ženy 12 let+ 1981
511 Samešová Anna ELEVENRUNTEAM 3300 m ZKUS KLUS ženy 12 let+ 2001
518 Sedláčková Lenka Jbc 3300 m ZKUS KLUS ženy 12 let+ 1973
520 Skuhravá Kristýna TJ Sokol Přerov nad Labem 3300 m ZKUS KLUS ženy 12 let+ 2004
Sůvová Michaela Tým Osmikrásky 3300 m ZKUS KLUS ženy 12 let+ 1979
416 Svitavská Kamila Teplice 3300 m ZKUS KLUS ženy 12 let+ 1977
534 Šilhánová Kateřina 3D koule 3300 m ZKUS KLUS ženy 12 let+ 1998
412 Šimonová Magdalena žádný 3300 m ZKUS KLUS ženy 12 let+ 1978
493 Šklíbová Michaela OB Tatran Jablonec 3300 m ZKUS KLUS ženy 12 let+ 2001
461 Šmídová Barbora Runners BP 3300 m ZKUS KLUS ženy 12 let+ 1989
506 Štrynclová Dana Fojtka 3300 m ZKUS KLUS ženy 12 let+ 1975
425 Taibrová Monika ZŠ Šumava 3300 m ZKUS KLUS ženy 12 let+ 1969
471 Tomášková Alice LIBERECKÉ GAZELY 3300 m ZKUS KLUS ženy 12 let+ 1981
Tomášová Jitka Žádný 3300 m ZKUS KLUS ženy 12 let+ 1981
536 Vaculíková Michala Klokani 3300 m ZKUS KLUS ženy 12 let+ 1984
514 Valešová Anna TJ LIAZ JABLONEC 3300 m ZKUS KLUS ženy 12 let+ 1998
491 Vlková Lucie k&k 3300 m ZKUS KLUS ženy 12 let+ 1982
533 Vodičková Nikola Ski klub Jablonec nad Nisou 3300 m ZKUS KLUS ženy 12 let+ 1981
456 Vokušová Tereza Liberec 3300 m ZKUS KLUS ženy 12 let+ 2001
417 Vrběcká Helena TJ LIAZ Jablonec n.N. 3300 m ZKUS KLUS ženy 12 let+ 1973
406 Weinlichová Simona SK Ještěd Liberec 3300 m ZKUS KLUS ženy 12 let+ 2000
484 Wolfová Hana ----------------------- 3300 m ZKUS KLUS ženy 12 let+ 1968
429 Zárybnická Kateřina Silvini Madshus team 3300 m ZKUS KLUS ženy 12 let+ 1986
3300 m aktivní senior 65+
468 Koravský Mitko Jablonec n.N. 3300 m aktivní senior 65+ 1942
3300 m aktivní seniorky 65+
505 Štrynclová Dagmar Liberec 3300 m aktivní seniorky 65+ 1951
10km muži 18-39 let
808 Pokorný Jaromír 10km muži 18-39 let 1988
844 Babka Adam DH-FR Racing Tanvald 10km muži 18-39 let 1986
994 Balatka Miroslav SKP Kornspitz Jablonec 10km muži 18-39 let 1982
929 Bělohradský Jan Skákejte CZ 10km muži 18-39 let 1984
924 Bešta Pavel Workout s Pavlem 10km muži 18-39 let 1987
851 Boiko Ievgen - 10km muži 18-39 let 1989
829 Bouček Michal SK Mermomoc 10km muži 18-39 let 1984
1026 Brož Michal Lezci.com 10km muži 18-39 let 1989
1014 Brůna Vladimír AG Team 10km muži 18-39 let 1978
923 Cechl Pavel Liberecké Gazely 10km muži 18-39 let 1979
857 Černý Jiří 10km muži 18-39 let 1977
867 Černý Filip DUKLA Liberec 10km muži 18-39 let 1997
824 Drápela Jakub Opičáci 10km muži 18-39 let 1993
987 Dumek Václav HO Jiskra Tanvald 10km muži 18-39 let 1987
914 Dvořák Pavel Proseč 10km muži 18-39 let 1990
879 Dvořák Pavel JSDH Nová Ves 10km muži 18-39 let 1990
Erlebach Tomáš ERL 10km muži 18-39 let 1983
1028 Farář Martin Veselý Farář 10km muži 18-39 let 1977
883 Franc Petr M3 power 10km muži 18-39 let 1983
1004 Gaisl Luboš ELEVENRUNTEAM 10km muži 18-39 let 1985
Galáč Vojtěch AC Slovan Liberec 10km muži 18-39 let 1996
Hanzl Martin AllDest-CZ 10km muži 18-39 let 1981
838 Hanzl Martin AllDest-CZ 10km muži 18-39 let 1981
814 Havlíček Pavel n/a 10km muži 18-39 let 1988
863 Heller Miloslav Jablonec nad Nisou 10km muži 18-39 let 1989
1025 Hrubý Jakub --- 10km muži 18-39 let 1991
820 Hujer Martin W3WALKERS 10km muži 18-39 let 1989
941 Jakoubek Matěj Silvini Madshus team 10km muži 18-39 let 1982
875 Kočí Martin Haven team 10km muži 18-39 let 1992
Kotyza Martin SV Einheit Kamenz 10km muži 18-39 let 1984
862 Krajíček Vojtěch Hrubý styl 10km muži 18-39 let 1988
940 Křivánek Martin Mistři a Markétka 10km muži 18-39 let 1983
850 Kubišta Jan Mercedes Benz Salomon Team 10km muži 18-39 let 1986
996 Lariš Rostislav --- 10km muži 18-39 let 1986
806 Ledecký Vladimír LeVor 10km muži 18-39 let 1983
934 Lufinka Radek 1. Fbk Jablonec 10km muži 18-39 let 1998
921 Maly Jan zadny 10km muži 18-39 let 1977
897 Mareš Radek Váňa Team Semily 10km muži 18-39 let 1980
910 Moc Jaroslav Liberecké gazely 10km muži 18-39 let 1990
911 Moc Radek Liberecké gazely 10km muži 18-39 let 1978
888 Molitoris Andreas www.biatecrace.cz 10km muži 18-39 let 1983
1022 Mrázek Jan Salomon / Beermental team 10km muži 18-39 let 1981
993 Nosek Jaroslav Na Vinici 10km muži 18-39 let 1984
984 Novák Jan SPORT ALBI 10km muži 18-39 let 1977
943 Novotný Václav Silvini Madshus Team 10km muži 18-39 let 1982
982 Øien Christian Benteler 10km muži 18-39 let 1988
866 Pelouch Ondřej 10km muži 18-39 let 1979
930 Picek Lukáš Semily 10km muži 18-39 let 1986
1024 Prokop Matěj Slovanka 10km muži 18-39 let 1991
933 Pulíček Leoš Panteři 10km muži 18-39 let 1979
973 Ruth Lukáš SKP Maják 10km muži 18-39 let 1983
805 Semerák David - 10km muži 18-39 let 1981
959 Schlechter Vojtěch Žižkovský Tygři 10km muži 18-39 let 1982
894 Schütz Filip SKI Jilemnice 10km muži 18-39 let 1997
937 Slavata Tomáš Author 10km muži 18-39 let 1980
Staněk Roman CS Trinité Vratislavice 10km muži 18-39 let 1978
886 Svoboda Jan Suadra.cz 10km muži 18-39 let 1983
892 Šatava Vláďa ZŠ Hejnice 10km muži 18-39 let 1985
1019 Šikola Jiří TJ LIAZ Jablonec nad Nisou 10km muži 18-39 let 1995
1007 Šmíd Jan Ski Polevsko 10km muži 18-39 let 1982
Štryncl Pavel Salomon-Suunto 10km muži 18-39 let 1977
874 Švadlenka Jan AC Mladá Boleslav 10km muži 18-39 let 1986
912 Švihovský Jaromír Beermental Team 10km muži 18-39 let 1980
936 Tomášek Radek LIBERECKÉ GAZELY 10km muži 18-39 let 1979
919 Tomčo Tomáš Sokol Vlastibořice 10km muži 18-39 let 1982
801 Touška Kryštof Praha 5 10km muži 18-39 let 1987
876 Turna Martin bez klubového zařazení 10km muži 18-39 let 1993
828 Vaculík Martin Jablonec 10km muži 18-39 let 1983
956 Valášek Jan Živéfirmy.cz 10km muži 18-39 let 1979
969 Vavruška Jiří KERDA SPORT LIBEREC 10km muži 18-39 let 1978
821 Vele Jirka Dum Spiro Spero TEAM 10km muži 18-39 let 1979
979 Velebil Petr Jablonec nad Nisou 10km muži 18-39 let 1987
963 Verner Jan Etnetera Etdorfin 10km muži 18-39 let 1989
895 Vlk Evžen Malá Skála 10km muži 18-39 let 1981
958 Vošahlík Martin Radějovice 10km muži 18-39 let 1980
1012 Zuzánek Jiří nemám 10km muži 18-39 let 1989
10km muži 40-49 let
1021 Adášek Pavel Jizera MB Team 10km muži 40-49 let 1974
917 BARTOŠ DALIBOR LIAZ JABLONEC 10km muži 40-49 let 1975
1010 Bednář Pavel ŠNECI na MAX 10km muži 40-49 let 1968
962 Bína Michal ....... 10km muži 40-49 let 1972
831 Čmelík Michal Rádlo 10km muži 40-49 let 1973
907 Drobník MUDr. Tomáš ERCLUB SMRŽOVKA 10km muži 40-49 let 1968
822 Fajgl Luboš Cítov 10km muži 40-49 let 1975
944 FIX Jiří SK MAXTRI LIBEREC 10km muži 40-49 let 1974
817 Fořt Martin ELEVEN RUN TEAM 10km muži 40-49 let 1968
905 Hanousek Miroslav 10km muži 40-49 let 1970
949 harciník jiří SK Chvojkovice Brod 10km muži 40-49 let 1969
826 Havelka Petr Citrus Bike Team 10km muži 40-49 let 1971
810 Havelka Petr ELEVEN RUN TEAM 10km muži 40-49 let 1972
896 Hnát Miroslav Plavy 10km muži 40-49 let 1971
977 Hodboď Václav Bike Enduro Team 10km muži 40-49 let 1974
861 Janeček Leoš Jablonec nad Nisou 10km muži 40-49 let 1972
880 Kaplan Viktor Jablonec nad Nisou 10km muži 40-49 let 1974
802 Kolář Vladimír 10km muži 40-49 let 1976
967 Kolář Dalibor MB Sauny 10km muži 40-49 let 1969
809 Koravský Roman ELEVEN RUN TEAM 10km muži 40-49 let 1969
1003 Košťák Roman GASSO team Jablonec n.N. 10km muži 40-49 let 1974
846 Link Martin TUMLING TEAM 10km muži 40-49 let 1967
812 Lukeš Martin ELEVEN RUN TEAM 10km muži 40-49 let 1968
852 Marat Petr Lukysport team 10km muži 40-49 let 1969
MRKVIČKA JIŘÍ Maršovice 10km muži 40-49 let 1971
889 Nevečeřal Jiří eRclub 10km muži 40-49 let 1976
811 Pecina David ELEVEN RUN TEAM 10km muži 40-49 let 1974
955 PETR Vlastimil Mníšek 10km muži 40-49 let 1967
Plachý Jan Gigathlon Czech Republic 10km muži 40-49 let 1972
1013 Plzenský Tomáš TUMLING TEAM 10km muži 40-49 let 1967
920 Pospichal Miroslav Liaz jABLONEC 10km muži 40-49 let 1973
859 Procházka David Liaz Jablonec 10km muži 40-49 let 1974
1020 Prokop Evzen TJ BIŽU JABLONEC 10km muži 40-49 let 1968
815 Pšenička Marek Mníšek 10km muži 40-49 let 1973
952 Rejman Petr Jablonec 10km muži 40-49 let 1975
938 Richter Jaroslav rodina 10km muži 40-49 let 1973
881 Schayna Pavel Ústí nad Labem 10km muži 40-49 let 1976
971 Skála Josef - 10km muži 40-49 let 1975
835 Stejskal Vojtěch Slovan Vesec 10km muži 40-49 let 1974
833 Sucharda Jiří AC Jablonec 10km muži 40-49 let 1972
1006 Svačina Tomáš SKP Maják 10km muži 40-49 let 1975
976 Šperl Martin Silvini Madshus Team 10km muži 40-49 let 1975
961 Tesař Ladislav Jablonec nad Nisou 10km muži 40-49 let 1971
922 Valenta Stanislav Obec Jiřetín pod Bukovou 10km muži 40-49 let 1970
985 Vošvrda Michal Jizera MB Team 10km muži 40-49 let 1972
932 Wolf David Desná 10km muži 40-49 let 1972
882 Zelenka Jiří SUADRA 10km muži 40-49 let 1971
999 Zoubek Zdeněk SCWS Lučany nad Nisou 10km muži 40-49 let 1969
10km muži 50-59 let
Bufka Zdeněk AC Česká Lípa 10km muži 50-59 let 1957
855 Drbohlav Bohumil Jablonec nad Nisou 10km muži 50-59 let 1963
860 Hojač Mojmír HO Jiskra Tanvald 10km muži 50-59 let 1958
928 Holec Mirko Zámecký pivovar Frýdlant 10km muži 50-59 let 1966
972 Horáček Pavel Česká Lípa 10km muži 50-59 let 1964
Jakš Martin Nadšenci z Jablonce 10km muži 50-59 let 1966
965 Jandera Petr TRI-CLUB JABLONEC N. N. 10km muži 50-59 let 1966
970 Nypl Martin Jablonec nad Nisou 10km muži 50-59 let 1966
Šrachta Vladimír Cvikov 10km muži 50-59 let 1960
1015 Šubr Petr BE- MANIAX MADBIKE 10km muži 50-59 let 1965
908 Týč Zbyněk Klánovice 10km muži 50-59 let 1965
966 Týč Lubomír Dlouhý Most 10km muži 50-59 let 1961
992 Ulrych Oldřich TOPUDE 10km muži 50-59 let 1960
964 Vrabec Milan Staněk sport Turnov 10km muži 50-59 let 1960
10km muži 60-69 let
974 Doubek Zdeněk PKO Praha 10km muži 60-69 let 1956
957 Chlouba František loudavý samotář 10km muži 60-69 let 1954
989 Jakoubek Arnošt Staněk sport Turnov 10km muži 60-69 let 1952
948 Kučera Luděk Liberec 10km muži 60-69 let 1956
946 Mach František Sky-Klub-Jablonec-Nad/Nisou 10km muži 60-69 let 1950
988 Matějka Milan Staněk sport Turnov 10km muži 60-69 let 1956
865 Smrčka Miloš BK Říčany 10km muži 60-69 let 1954
827 Vácha Petr VAPE Jablonec n.N. 10km muži 60-69 let 1954
901 Vokuš Zdeněk Liberec 10km muži 60-69 let 1956
853 Zahula Jan ČD Tanvald 10km muži 60-69 let 1950
10km muži 70+ let
1001 Culka Václav Nové Město nad Metují 10km muži 70+ let 1935
869 Jantsch Vítězslav ELEVEN RUN TEAM 10km muži 70+ let 1935
900 Kocian Luděk Atlletik veteran club Praha 10km muži 70+ let 1942
10km ženy 18-39 let
1017 Berglová Lucie Rolníci 10km ženy 18-39 let 1982
947 Blažková Lenka Silvini Madshus Team 10km ženy 18-39 let 1988
925 Burešová Petra žádný 10km ženy 18-39 let 1989
998 Drobníková Michaela ER CLUB Smržovka 10km ženy 18-39 let 1992
849 Dvořáková Lenka Strážské běhny :-) 10km ženy 18-39 let 1983
877 Fryšarová Eva ZaBěhu.cz 10km ženy 18-39 let 1990
Gratiasová Zuzana Unicorn 10km ženy 18-39 let 1988
950 harciníková petra SK Chvojkovice Brod 10km ženy 18-39 let 1994
1002 Hribiková Markéta žádný 10km ženy 18-39 let 1982
990 Hubáčková Jana Hubajda Team 10km ženy 18-39 let 1980
884 Hýsková Andrea ELEVEN RUN TEAM 10km ženy 18-39 let 1990
858 Janečková Markéta M&M 10km ženy 18-39 let 1990
997 Jiřičková Simona SKI Jilemnice 10km ženy 18-39 let 1984
1005 Kárníková Katerina ELEVEN MERCEDES MITAS 10km ženy 18-39 let 1991
847 Kochová Dana Mnichovo Hradiště 10km ženy 18-39 let 1990
890 Krajíčková Michaela Hrubý styl 10km ženy 18-39 let 1990
951 Krumlová Vendula kuna 10km ženy 18-39 let 1989
Kyselova Tereza Liga výjimečných 10km ženy 18-39 let 1986
864 Marešová Iveta Jablonec nad Nisou 10km ženy 18-39 let 1994
Maternová Michaela Jablonec 10km ženy 18-39 let 1998
1023 Mrázková Romana Beermental team 10km ženy 18-39 let 1983
841 Nedeliaková Andrea žádný 10km ženy 18-39 let 1977
871 Nermuťová Iveta KáPéčka 10km ženy 18-39 let 1978
953 Nová Eva Liberec 10km ženy 18-39 let 1982
837 Palánová Monika Liberec 10km ženy 18-39 let 1978
981 Pokorna Jana Klicnov 10km ženy 18-39 let 1988
Poláková Klára cfc vraťák 10km ženy 18-39 let 1989
823 Poláková Tereza Opičáci 10km ženy 18-39 let 1991
825 Poncarová Pavlína Cítov 10km ženy 18-39 let 1980
1011 Prokopová Daniela Tj bizu Jablonec 10km ženy 18-39 let 1994
816 Pšeničková Martina Mníšek 10km ženy 18-39 let 1979
939 Richterová Zuzana rodina 10km ženy 18-39 let 1983
804 Rotová Kristýna ErClub 10km ženy 18-39 let 1990
893 Schützová Sandra SKI Jilemnice 10km ženy 18-39 let 1991
1009 Schwaningerová Petra RockMachine Cyklomax 10km ženy 18-39 let 1982
1008 Šádková Markéta LSK Lomnice nad Popelkou 10km ženy 18-39 let 1987
935 Šambergerová Barbora PSK Olymp Praha 10km ženy 18-39 let 1997
916 Špačková Lenka Workout s Pavlem 10km ženy 18-39 let 1986
870 Šubrtová Gabriela KáPéčka 10km ženy 18-39 let 1978
913 Švihovská Eva Beermental Team 10km ženy 18-39 let 1983
813 Ubiasová Zdena Mníšek 10km ženy 18-39 let 1981
968 Vavrušková Lucie Jablonecké Paseky 10km ženy 18-39 let 1984
1016 Vedralová Markéta Jablonec nad Nisou 10km ženy 18-39 let 1988
918 Vobecká Dana Liberec 10km ženy 18-39 let 1979
902 Vokušová Dana Liberec 10km ženy 18-39 let 1977
903 Wirsigová Jitka 10km ženy 18-39 let 1989
878 Zelenková Zuzana SDH Chrastava 10km ženy 18-39 let 1988
983 Zhoufová Lenka kanclmyši 10km ženy 18-39 let 1981
904 zuzánková tereza ELEVENRUNTEAM 10km ženy 18-39 let 1986
856 Žaliová Iva SNB Praha 10km ženy 18-39 let 1977
10km ženy 40-49 let
836 Bečvarovská Petra "Jen já a čas" 10km ženy 40-49 let 1975
843 Bumbálková Veronika Dálkoplazky z Liberce 10km ženy 40-49 let 1973
926 Buresova Monika Mlada Boleslav 10km ženy 40-49 let 1968
832 Čmelíková Jitka Rádlo 10km ženy 40-49 let 1974
887 Ducháčková Pavlína Eleven Run Team 10km ženy 40-49 let 1969
803 Fiklíková Petra USK PROVOD Ústí nad Labem 10km ženy 40-49 let 1970
945 FIXOVÁ Jana SK MAXTRI LIBEREC 10km ženy 40-49 let 1975
818 Fořtová Iveta ELEVEN RUN TEAM 10km ženy 40-49 let 1972
906 Hanousková Martina 10km ženy 40-49 let 1971
842 Hanušová Dagmar Dálkolplazky 10km ženy 40-49 let 1968
891 Hmirová Marcela ZŠ Hejnice 10km ženy 40-49 let 1970
980 Hýřová Blanka - 10km ženy 40-49 let 1972
898 Janečková Lenka Jablonec 10km ženy 40-49 let 1976
885 Mališová Hana SK Malina Liběchov 10km ženy 40-49 let 1969
845 Marková Pavla za sebe 10km ženy 40-49 let 1972
839 Martina Hampejsová ŠNECI na MAX 10km ženy 40-49 let 1972
986 Matyášová Jana Jen tak 10km ženy 40-49 let 1976
807 Mešo Jana USK Provod Ůstí nad Labem 10km ženy 40-49 let 1970
872 Pesničáková Kristýna KáPéčka 10km ženy 40-49 let 1976
868 Veličková Hana - 10km ženy 40-49 let 1971
834 Volná Milada šnek 10km ženy 40-49 let 1968
848 Zoláková Pavla za sebe 10km ženy 40-49 let 1971
10km ženy 50+ let
854 Karpíšková Valentýna Lukysport 10km ženy 50+ let 1965
954 Blšťáková Zuzana žádný 10km ženy 50+ let 1964
995 Breburdová Hana Maratón klub Kladno 10km ženy 50+ let 1961
975 Doubková Darina PKO Praha 10km ženy 50+ let 1957
909 Janegová Helena za sebe 10km ženy 50+ let 1966
899 Mališová Karla USK Praha 10km ženy 50+ let 1960
10km štafety open
Bartůněk, Šaník, Černohorský Michal, Jan, Marek Děti 10km štafety open 1996
Kohout, Vaňura, Tuž Jakub, Jakub, Jiří SKI klub Jablonec n/N 10km štafety open 2003
1312 Kopačíková Jana sviJany a Shrek 10km štafety open 1989
1308 Maštalířová Kristýna Jablonec 10km štafety open 1992
1323 Pospíšilová, Němečková, Davidová Karolína, Eliška, Markéta Glede team 10km štafety open 1996
1305 Procházková Zuzana Liaz Jablonec 10km štafety open 1973
Rais Jakub Fbc Liberec 10km štafety open 1998
10km štafety firma
1316 Hencl, Vavruška, Svoboda Michal, Petr, Pavel CarTec Liberec 10km štafety firma 1983
1324 Suchá Jiřina ZŠ Chrastava 10km štafety firma 1965
1325 Šímová Hánová Kulhánková Jana Jitka Kamila VZP 10km štafety firma 1976
1313 Winter Tomáš CELTIMA s.r.o. 10km štafety firma 1979
10km štafety rodina
1303 Harakaľová Markéta HA HA HA 10km štafety rodina 1970
1309 Hladká Michaela Bříství 10km štafety rodina 1974
1311 Jakubík Petr CANTARE Team 10km štafety rodina 1975
Lhotovi Radim, Zbyšek, Štěpán Zahájníci 10km štafety rodina 1982
1319 Mohelsky Lukas Coach Ivana 10km štafety rodina 1984
1310 Palasovi Jarda, Petra, Šárka Paláskovi 10km štafety rodina 1953
1302 Preislerovi Michal, Dalibor, Lukáš Preisler-team 10km štafety rodina 1971
1317 Pušovi Martin, Michaela, Václav O´STYLE FOOTBIKE TEAM 10km štafety rodina 1985
1307 Schützovi Martina,Jiří,Tereza Schütz team 10km štafety rodina 1966
1314 Šamberger Karel gerlov team 10km štafety rodina 1958
1304 Šikolovi Eva, Kuba, Terka Šik-team 10km štafety rodina 1970
1301 Tomíšek st., Tomíšek ml, Tomíšek Ladislav, Ladislav, Alex Tomíšci 10km štafety rodina 1958
1306 Velička Karel 3V 10km štafety rodina 2003
1320 Všetičkovi Jaroslav, Soňa, Jaroslav SK JASOŇ 10km štafety rodina 1966