ČSOB Janovských 11 a 19 km ELEVEN 40. ročník v roce 2015

Vaše startovní číslo bude zobrazeno po přijetí platby startovného na účet organizátora.

Číslo Příjmení Jméno Klub Trať Ročník
2 km handicapovaní
109 Dvořák Michal není 2 km handicapovaní 1972
114 Chaloupský Martin Prdelky 2 km handicapovaní 1979
110 Kvoch Tomáš není 2 km handicapovaní 1966
108 Maxová Kateřina není 2 km handicapovaní 1974
105 Petráček Martin není 2 km handicapovaní 1976
100 Tomeš Jaroslav Rožkopov 2 km handicapovaní 2003
106 Vávrová Dana není 2 km handicapovaní 1986
2 km žačky ročník 2004 a mladší
150 Bálková Milada Atletika Človíček 2 km žačky ročník 2004 a mladší 2010
133 Faltysová Nela Atletika Človíček 2 km žačky ročník 2004 a mladší 2008
163 Franklová Alžběta Atletika Človíček 2 km žačky ročník 2004 a mladší 2005
164 Franklová Magdalena Atletika Človíček 2 km žačky ročník 2004 a mladší 2008
121 Ježková Nela TJ Dukla Liberec 2 km žačky ročník 2004 a mladší 2007
181 Ježková Matilda DUKLA Liberec 2 km žačky ročník 2004 a mladší 2004
128 Kavalírová Tereza TJ Dukla Liberec 2 km žačky ročník 2004 a mladší 2006
145 Koláčná Tereza Atletika Človíček 2 km žačky ročník 2004 a mladší 2008
116 Kosáková Markéta TJ Dukla Liberec 2 km žačky ročník 2004 a mladší 2006
183 Kostková Alena DUKLA Liberec 2 km žačky ročník 2004 a mladší 2004
Kovářová Zuzana Tj Liaz 2 km žačky ročník 2004 a mladší 2004
193 Kovářová Zuzana Tj Liaz 2 km žačky ročník 2004 a mladší 2004
161 Lulová Ema Atletika Človíček 2 km žačky ročník 2004 a mladší 2009
153 Mačkalová Tereza Atletika Človíček 2 km žačky ročník 2004 a mladší 2010
143 Majorová Sofie Atletika Človíček 2 km žačky ročník 2004 a mladší 2010
141 Maříková Magda Atletika Človíček 2 km žačky ročník 2004 a mladší 2010
142 Maříková Anežka Atletika Človíček 2 km žačky ročník 2004 a mladší 2007
135 Pašiaková Karolína Atletika Človíček 2 km žačky ročník 2004 a mladší 2009
152 Peabody Nella Atletika Človíček 2 km žačky ročník 2004 a mladší 2009
180 Podlešáková Monika SKI Mapos 2 km žačky ročník 2004 a mladší 2007
122 Pokorná Ema TJ Dukla Liberec 2 km žačky ročník 2004 a mladší 2006
182 Půbalová Nela DUKLA Liberec 2 km žačky ročník 2004 a mladší 2004
101 Skál Antonín Triatlon Jablonec 2 km žačky ročník 2004 a mladší 2005
131 Střelcová Anna Atletika Človíček 2 km žačky ročník 2004 a mladší 2006
132 Střelcová Lenka Atletika Človíček 2 km žačky ročník 2004 a mladší 2008
186 Střelečková Martina DUKLA Liberec 2 km žačky ročník 2004 a mladší 2005
156 Šímová Sofie Atletika Človíček 2 km žačky ročník 2004 a mladší 2011
158 Šímová Diana Atletika Človíček 2 km žačky ročník 2004 a mladší 2005
115 Šírová Anna TJ Dukla Liberec 2 km žačky ročník 2004 a mladší 2006
138 Tomanová Dominika Atletika Človíček 2 km žačky ročník 2004 a mladší 2010
139 Tomanová Gabriela Atletika Človíček 2 km žačky ročník 2004 a mladší 2008
140 Tomanová Magdalena Atletika Človíček 2 km žačky ročník 2004 a mladší 2007
149 Troupová Luisa Atletika Človíček 2 km žačky ročník 2004 a mladší 2008
134 Tylichová Amálie Atletika Človíček 2 km žačky ročník 2004 a mladší 2010
104 Vojtová Klára Žižkovský tygři 2 km žačky ročník 2004 a mladší 2007
118 Vopravilová Bára TJ Dukla Liberec 2 km žačky ročník 2004 a mladší 2006
190 Vopravilová Barbora DUKLA Liberec 2 km žačky ročník 2004 a mladší 2005
2 km žáci ročník 2004 a mladší
126 Brož Adam TJ Dukla Liberec 2 km žáci ročník 2004 a mladší 2006
102 Duňka Zdislav Triatlon Jablonec 2 km žáci ročník 2004 a mladší 2004
111 Eliáš david Tri klub Příbram 2 km žáci ročník 2004 a mladší 2005
119 Habán Oliver TJ Dukla Liberec 2 km žáci ročník 2004 a mladší 2006
168 Hanslian Matěj SKI Janov-Bedřichov 2 km žáci ročník 2004 a mladší 2006
188 Hellmich Jonáš DUKLA Liberec 2 km žáci ročník 2004 a mladší 2005
191 Holomoucky Štěpán Kardamel 2 km žáci ročník 2004 a mladší 2004
169 Hřebík Matyáš SKI Janov-Bedřichov 2 km žáci ročník 2004 a mladší 2005
155 Chovanec Samuel Atletika Človíček 2 km žáci ročník 2004 a mladší 2009
123 Jaksch Kryštof TJ Dukla Liberec 2 km žáci ročník 2004 a mladší 2007
154 Jiřík Šimon Atletika Človíček 2 km žáci ročník 2004 a mladší 2008
112 Kadavý Roman AC Jablonec nad Nisou 2 km žáci ročník 2004 a mladší 2005
124 Kazda Filip TJ Dukla Liberec 2 km žáci ročník 2004 a mladší 2006
166 Keltner David SKI Janov-Bedřichov 2 km žáci ročník 2004 a mladší 2008
113 Kubišta Jan DDM Liberec 2 km žáci ročník 2004 a mladší 2007
136 Máj Oldřich Atletika Človíček 2 km žáci ročník 2004 a mladší 2009
151 Mathauser Matěj Atletika Človíček 2 km žáci ročník 2004 a mladší 2009
146 Matoušek Josef Atletika Človíček 2 km žáci ročník 2004 a mladší 2008
130 Mečíř Vojta TJ Dukla Liberec 2 km žáci ročník 2004 a mladší 2007
162 Myška David Atletika Človíček 2 km žáci ročník 2004 a mladší 2008
120 Novotný Vašek TJ Dukla Liberec 2 km žáci ročník 2004 a mladší 2006
125 Pávek Lukáš TJ Dukla Liberec 2 km žáci ročník 2004 a mladší 2007
184 Pávek Matyáš DUKLA Liberec 2 km žáci ročník 2004 a mladší 2004
159 Plachý Matěj Atletika Človíček 2 km žáci ročník 2004 a mladší 2009
160 Plachý Jakub Atletika Človíček 2 km žáci ročník 2004 a mladší 2010
144 Suchan Vojtěch Atletika Človíček 2 km žáci ročník 2004 a mladší 2008
189 Šurík Jakub DUKLA Liberec 2 km žáci ročník 2004 a mladší 2005
148 Tylich Tadeáš Atletika Človíček 2 km žáci ročník 2004 a mladší 2007
129 Velecký Kryštof TJ Dukla Liberec 2 km žáci ročník 2004 a mladší 2006
165 Vodička Jan AC Jablonec nad Nisou 2 km žáci ročník 2004 a mladší 2006
185 Vohlídal Šimon DUKLA Liberec 2 km žáci ročník 2004 a mladší 2004
103 Vojta Martin Žižkovský tygři 2 km žáci ročník 2004 a mladší 2008
19 km ženy do 34 let
2046 Balatková Táňa Kavárna Pražírna 19 km ženy do 34 let 1987
2148 Jiřičková Marie Craft team Jablonec 19 km ženy do 34 let 1983
2155 Kacířová Svatoslava Loko Trutnov 19 km ženy do 34 let 1981
2201 Kavijová Petra Atletika Klatovy 19 km ženy do 34 let 1988
2145 Louková Tereza HO Slávie Ústí nad Labem 19 km ženy do 34 let 1984
2169 Milfortová Romana PIM běžecký klub 19 km ženy do 34 let 1983
2146 Pachmanová Iveta Skialp Zásada 19 km ženy do 34 let 1982
2110 Paldusová Kristýna SKI KLUB JABLONEC 19 km ženy do 34 let 1996
2003 Poláková Tereza Smržovka 19 km ženy do 34 let 1991
2183 Pušová Michaela OSTYLE FOOTBIKE TEAM 19 km ženy do 34 let 1985
2096 Svobodová Michaela --- 19 km ženy do 34 let 1983
2061 Šrajerová Iveta ----- 19 km ženy do 34 let 1986
2095 Žitníková Jiřina TJ Doksy 19 km ženy do 34 let 1986
19 km ženy nad 34 let
2041 Bačkovská Petra IThinkBeer 19 km ženy nad 34 let 1978
2090 Collie Ivana osecna 19 km ženy nad 34 let 1976
2092 Fořtová Iveta ELEVEN RUN TEAM 19 km ženy nad 34 let 1972
2133 Jetmarová Jana Old Parrot Industry 19 km ženy nad 34 let 1978
2136 Kašparová Iva Praha 19 km ženy nad 34 let 1972
2002 Kurfiřtová Petra SOSK 19 km ženy nad 34 let 1978
2005 Lukešová Martina saně Smržovka 19 km ženy nad 34 let 1968
2059 Metelkova Radka Kladno 19 km ženy nad 34 let 1978
2093 Procházková Irena - 19 km ženy nad 34 let 1957
2012 Raisová Renata iThinkBeer 19 km ženy nad 34 let 1963
2205 Schierová Michaela Dajda team 19 km ženy nad 34 let 1974
2119 Sitařová Kateřina DGP 19 km ženy nad 34 let 1977
2144 Suchánková Heidi Horní Maxov 19 km ženy nad 34 let 1959
2066 Svárovská Mariana DBK Tanvald 19 km ženy nad 34 let 1975
2038 Svobodová Jana Calamity team 19 km ženy nad 34 let 1977
19 km muži do 39 let
2204 Balatka Miroslav SKP Kornspitz Jablonec 19 km muži do 39 let 1982
2085 Balatka Jaroslav HKNMPSM 19 km muži do 39 let 1983
2154 Bergl Tomáš CZU Praha 19 km muži do 39 let 1978
2202 Berka Radim Kozákov 19 km muži do 39 let 1982
2108 Bohatý Aleš SKI KLUB JABLONEC 19 km muži do 39 let 1996
2094 Bouda Tomáš Boudak 19 km muži do 39 let 1983
2034 Bouda Zdeněk DEATH A.D. Huť 19 km muži do 39 let 1980
2138 Calaj Juraj editarchitects.com 19 km muži do 39 let 1981
2161 Cihlář Jan Silvini Madshus team 19 km muži do 39 let 1983
Černohorský Marek SKI KLUB JABLONEC 19 km muži do 39 let 1996
2004 Drápela Jakub Dobrá voda 19 km muži do 39 let 1993
2081 Drbohlav Martin Liga vyjimečných 19 km muži do 39 let 1989
2039 Drbohlav Tomáš Chabrus Příšovice 19 km muži do 39 let 1977
2114 Gajdošík Jan 19 km muži do 39 let 1983
2113 Gebhart Michal Team DVA 19 km muži do 39 let 1977
2031 Havlík Aleš Zakopaná 19 km muži do 39 let 1977
2209 Hendrych Michal 19 km muži do 39 let 1986
Herda Jan SKP Nymburk 19 km muži do 39 let 1983
2064 Hofman Lukáš SK Slavia Praha 19 km muži do 39 let 1977
2054 Holík Michal ELEVENRUNTEAM 19 km muži do 39 let 1990
2199 Hons Michal SNS Smržovka 19 km muži do 39 let 1977
2014 Jakoubek Matěj SIlvini Madshus team 19 km muži do 39 let 1982
2035 Jančík Zdeněk Nečoché ně g nohám 19 km muži do 39 let 1979
2125 Jukl Jan JKT 19 km muži do 39 let 1979
2181 Kálal Tomáš Žižkovský tygři 19 km muži do 39 let 1985
2196 Kalkus Jan LAWI Adventure team 19 km muži do 39 let 1990
2200 Kalný Tomáš Pražírna 19 km muži do 39 let 1994
2048 Kaňka Adam SKP Ústí nad Labem 19 km muži do 39 let 1988
2180 Kaplan Daniel Běhej Poděbrady 19 km muži do 39 let 1977
2140 Karban Zdeněk VSK Humanita Praha 19 km muži do 39 let 1977
2016 Kestler Ivan SRTG Liberec 19 km muži do 39 let 1976
2001 Koldovský Martin Zeleneč 19 km muži do 39 let 1977
2159 Kopřiva David TJ Liga 100 Praha 19 km muži do 39 let 1979
2149 Krajíček Vojtěch Ekonom Praha Outdoor 19 km muži do 39 let 1988
2086 Kubát David iThinkBeer 19 km muži do 39 let 1979
2166 Kupr Jaroslav Salomon Ski-go Team 19 km muži do 39 let 1980
2211 Kurka Marek RunCzech Běžecký klub 19 km muži do 39 let 1980
2022 Kvasnička Daniel SUPERIOR CYKLOFIT HIGH5 TEAM 19 km muži do 39 let 1978
2111 Kysela Pavel Liga Vyjímečných 19 km muži do 39 let 1976
2203 Lejsek Marek SKP Kornspitz Jablonec 19 km muži do 39 let 1985
2065 Linhart Radek Sport Kerda 19 km muži do 39 let 1976
2129 Malý Jiří Planet Toys 19 km muži do 39 let 1977
2025 Mareček Jan Kladiva Pardubice 19 km muži do 39 let 1978
2084 Marek Ondřej AC Slovan Liberec 19 km muži do 39 let 1982
2122 Maryska Milos Žizkovský Tygři 19 km muži do 39 let 1981
2134 Merunka Jindřich Old Parrot Industry 19 km muži do 39 let 1978
2068 Mikeš Filip Ck Vinohradské šlapky 19 km muži do 39 let 1977
2184 Muller Václav Horolezecký oddíl Javořice 19 km muži do 39 let 1981
2029 Murka Petr SKP Maják 19 km muži do 39 let 1978
2000 Nesvadba Michal Majk tým 19 km muži do 39 let 1980
2152 Novák Lukáš AC SAKÉ KATEŘINKY 19 km muži do 39 let 1982
2128 Novák Jan SPORT ALBI 19 km muži do 39 let 1977
2101 Novák Jan Integra Hořice 19 km muži do 39 let 1995
Novotný Václav Silvini Madshus Team 19 km muži do 39 let 1982
2193 Pašek Jakub SKIalp Zásada 19 km muži do 39 let 1986
2130 Podlešák Jakub TK PINĎOUR 19 km muži do 39 let 1976
2050 Pokorný Jaromír 19 km muži do 39 let 1988
2185 Puš Václav OSTYLE FOOTBIKE TEAM 19 km muži do 39 let 1982
2024 Roštejnský Michal KERDA Sport Liberec 19 km muži do 39 let 1977
2042 Ruth Lukáš SKP Maják 19 km muži do 39 let 1983
2132 Řezka Petr HOK Pardubice 19 km muži do 39 let 1981
2020 Sajdl Martin Zizkovsky Tygri 19 km muži do 39 let 1981
2142 Spudich Martin TJ Sokol Ruprechtice 19 km muži do 39 let 1984
2139 Svoboda Ondřej Hraničná - u Lípy 19 km muži do 39 let 1987
2015 Šejnoha Jan SK Napůlhodu 19 km muži do 39 let 1980
2018 Šimek Petr Žizkovský Tygři 19 km muži do 39 let 1984
2032 Šimůnek Matěj TJ Spartak Rokytnice nad Jizerou 19 km muži do 39 let 1987
2088 Šindelář Karel Žižkovský tygři 19 km muži do 39 let 1977
2210 Štemberg Milan VSK Humanita Praha 19 km muži do 39 let 1986
2010 Těhník Michal MicTech 19 km muži do 39 let 1986
2028 Teplý Ondřej Hisport Team 19 km muži do 39 let 1978
2163 Tryzna Jan Silvini Madshus Team 19 km muži do 39 let 1981
2124 Urbánek Petr AC Slovan Liberec 19 km muži do 39 let 1981
2156 Vavruška Jiří KERDA SPORT LIBEREC 19 km muži do 39 let 1978
2106 Verner Jan Etnetera Etdorfin 19 km muži do 39 let 1989
2058 Vítů Michal ELEVENRUNTEAM 19 km muži do 39 let 1978
2030 Weinert Pavel apache2701 19 km muži do 39 let 1978
2089 Wolf Tomáš Sokol hořenní paseky 19 km muži do 39 let 1979
2104 Zeman David SUPERIOR CYKLOFIT HIGH5 TEAM 19 km muži do 39 let 1992
2069 Zwiefelhofer Vlastimil Atletika Klatovy 19 km muži do 39 let 1985
2080 Zwiefelhofer Jiří Atletika Klatovy 19 km muži do 39 let 1988
19 km muži do 49 let
2009 Bém Tomáš Smržovka 19 km muži do 49 let 1970
2131 Daněk Simon Slavoj Všetuly 19 km muži do 49 let 1971
2023 Deml Marek SDH Rejsice 19 km muži do 49 let 1974
2120 Fajgl Luboš Cítov 19 km muži do 49 let 1975
2083 Filip Petr Hejnice 19 km muži do 49 let 1973
2060 Havelka Petr ELEVENRUNTEAM 19 km muži do 49 let 1972
2021 Havlíček Ivo Lánov -Krkonoše 19 km muži do 49 let 1966
2141 Charuza Jiří KCL KOOPERATIVA Svijany 19 km muži do 49 let 1969
2168 Chvátal Vladimír Úvaly 19 km muži do 49 let 1967
2052 Jakš Martin Jablonec n. N. 19 km muži do 49 let 1966
2151 Jandera Petr TRI-CLUB JABLONEC N. N. 19 km muži do 49 let 1966
2198 Kalista Jiří SK Praga Praha 19 km muži do 49 let 1971
2135 Kapko David Vlašim 19 km muži do 49 let 1971
2160 Kašpar Martin Praha 19 km muži do 49 let 1967
2150 Klemša Tomáš cyklotremp 19 km muži do 49 let 1971
2208 Kovář Petr Silvini Madshus Team 19 km muži do 49 let 1975
2026 Kukač Petr Petr 19 km muži do 49 let 1967
2043 Lambert Miloš Bříství 19 km muži do 49 let 1969
2206 Landovský Zdeněk Dajda team 19 km muži do 49 let 1970
2040 Laštovka Petr RedPif AC 19 km muži do 49 let 1973
2044 Lukeš Martin ELEVEN RUN TEAM 19 km muži do 49 let 1968
2049 Maleček Martin Žižkovský tygři 19 km muži do 49 let 1975
2062 Malý Jan ELEVEN RUN TEAM 19 km muži do 49 let 1973
2013 Michálek Martin Žižkovský Tygři 19 km muži do 49 let 1975
2055 Pecina David ELEVENRUNTEAM 19 km muži do 49 let 1974
2099 Pilz Pavel Rádlo run 19 km muži do 49 let 1970
2192 Prokop Evžen TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou 19 km muži do 49 let 1968
2143 Seibert Petr MK Hlinsko 19 km muži do 49 let 1971
2006 Severýn Otto . 19 km muži do 49 let 1974
2126 Stránský Luděk Fitcentrum L-S club Vrchlabí 19 km muži do 49 let 1967
2102 Sucharda Jiří AC Jablonec 19 km muži do 49 let 1972
2121 Šperl Martin Silvini Madshus Team 19 km muži do 49 let 1975
2103 Špíšek Radek Liščí pacička 19 km muži do 49 let 1975
2008 Švarc Petr Žižkovský tygři 19 km muži do 49 let 1966
2091 Tesař Ladislav SKP Maják 19 km muži do 49 let 1971
2045 Tesař Pavel OSA Nusle 19 km muži do 49 let 1973
2164 Valeš Josef Albrechtice 19 km muži do 49 let 1975
2098 Veselý Pavel HSK Horní Rokytnice 19 km muži do 49 let 1966
2194 Vít Pavel FAY Sport 19 km muži do 49 let 1971
2191 Vojtík Pavel Čelákovice 19 km muži do 49 let 1975
2105 Vrána Zdeněk HS Jizerské hory 19 km muži do 49 let 1974
2082 Wolf David Desná 19 km muži do 49 let 1972
2019 Zámostný Pavel iThinkBeer 19 km muži do 49 let 1970
2189 Zikmund Zdeněk SKI Janov-Bedřichov 19 km muži do 49 let 1967
19 km muži do 59 let
2100 Bufka Zdeněk AC Česká Lípa 19 km muži do 59 let 1957
2118 Bulandr Marek DGP 19 km muži do 59 let 1962
2051 Dědek Miroslav Karlovy Vary 19 km muži do 59 let 1960
2162 Hamal Petr KDHO 19 km muži do 59 let 1959
2112 Hojač Mojmír HO Tanvald 19 km muži do 59 let 1958
2153 Kopačík Libor FELI sport 19 km muži do 59 let 1960
2053 Macháček Aleš Jizerský klub OB Frýdlant 19 km muži do 59 let 1964
2165 Pitrmuc Petr Nové Město pod Smrkem 19 km muži do 59 let 1956
2115 Střelec Vladimír Přední Kopanina 19 km muži do 59 let 1960
2188 Tauchman Jiří HK Jizera 19 km muži do 59 let 1959
2056 Vacarda Vladimír ELEVEN RUN TEAM 19 km muži do 59 let 1959
2195 Válek Jan Praha 5 19 km muži do 59 let 1964
19 km muži nad 59 let
2033 Čivrný Jiří Slovan Liberec 19 km muži nad 59 let 1953
2123 Horyna Miroslav Praha, Zahradní Město 19 km muži nad 59 let 1954
2036 Chlouba František loudavý samotář 19 km muži nad 59 let 1954
2186 Sehnal Adrien Dukla Praha 19 km muži nad 59 let 1953
Šír Václav Spartak Rokytnice n.J. 19 km muži nad 59 let 1948
2116 Vyhlídal Antonín Mattoni Freerun Liberec 19 km muži nad 59 let 1955
2109 Zahula9 Jan ČD Tanvald 19 km muži nad 59 let 1950
11 km dorostenky ročník 1999 - 1997
Berková Monika LIAZ Jablonec 11 km dorostenky ročník 1999 - 1997 1998
1239 Burdychová Petra SKP Kornspitz Jablonec 11 km dorostenky ročník 1999 - 1997 1999
1299 Davidová Markéta SKI Janov-Bedřichov 11 km dorostenky ročník 1999 - 1997 1997
1225 Davidová Markéta SKP Kornspitz Jablonec 11 km dorostenky ročník 1999 - 1997 1997
1235 Dusilová Karolína SKP Kornspitz Jablonec 11 km dorostenky ročník 1999 - 1997 1999
1206 Hanzlová Adéla AC SLOVAN LIBEREC 11 km dorostenky ročník 1999 - 1997 1999
1125 Hujerová Tereza SKI KLUB JABLONEC 11 km dorostenky ročník 1999 - 1997 1998
1080 Kapčiarová Michaela SKI KLUB JABLONEC 11 km dorostenky ročník 1999 - 1997 1999
1233 Luxemburgová Kateřina SKP Kornspitz Jablonec 11 km dorostenky ročník 1999 - 1997 1999
1104 Macháčková Barbora JKOB Frýdlant 11 km dorostenky ročník 1999 - 1997 1999
1128 Marxová Pavlína SKI KLUB JABLONEC 11 km dorostenky ročník 1999 - 1997 1999
1238 Možuchová Tereza SKP Kornspitz Jablonec 11 km dorostenky ročník 1999 - 1997 1999
1226 Němečková Eliška SKP Kornspitz Jablonec 11 km dorostenky ročník 1999 - 1997 1997
1236 Rolencová Vanessa SKP Kornspitz Jablonec 11 km dorostenky ročník 1999 - 1997 1999
1234 Smetanová Barbora SKP Kornspitz Jablonec 11 km dorostenky ročník 1999 - 1997 1998
1229 Stránělová Eva SKP Kornspitz Jablonec 11 km dorostenky ročník 1999 - 1997 1998
1231 Svobodová Eliška SKP Kornspitz Jablonec 11 km dorostenky ročník 1999 - 1997 1999
1165 Šambergerová Barbora PSK Olymp Praha 11 km dorostenky ročník 1999 - 1997 1997
1232 Šikolová Natálie SKP Kornspitz Jablonec 11 km dorostenky ročník 1999 - 1997 1999
1230 Štruncová Markéta SKP Kornspitz Jablonec 11 km dorostenky ročník 1999 - 1997 1999
1068 Votočková Eliška KB Jilemnice 11 km dorostenky ročník 1999 - 1997 1997
1298 Zikmundová Anita SKI Janov-Bedřichov 11 km dorostenky ročník 1999 - 1997 1999
11 km ženy do 34 let
1132 Albaniová Denisa Jen tak z hecu 11 km ženy do 34 let 1996
1349 Dostálová Daniela TJ Stodůlky Praha, z. s. 11 km ženy do 34 let 1995
1038 Doubková Zuzana Tanvald 11 km ženy do 34 let 1984
1058 Hanzlova Barbora AllDest-CZ 11 km ženy do 34 let 1994
1195 Harder Laura Wohn - und Laufgemeinschaft HaHuMü 11 km ženy do 34 let 1990
1141 Hýsková Andrea ELEVEN RUN TEAM 11 km ženy do 34 let 1990
1346 Jirásková Klára TJ Stodůlky Praha 11 km ženy do 34 let 1995
1228 Jislová Erika SKP Kornspitz Jablonec 11 km ženy do 34 let 1995
1283 Kálalová Tereza Žižkovský tygři 11 km ženy do 34 let 1986
1341 Kalinová Markéta VSK Humanita Praha 11 km ženy do 34 let 1982
1199 Karbanová Vendula VSK Humanita Praha 11 km ženy do 34 let 1983
1154 Knopová Kamila Ski klub Jablonec nad Nisou 11 km ženy do 34 let 1992
1184 Koucká Jana SK Čtyři lišky 11 km ženy do 34 let 1987
1034 Kovařičová Monika - 11 km ženy do 34 let 1987
1348 Kubátová Anna TJ Stodůlky Praha 11 km ženy do 34 let 1995
1313 Kubínová Kristýna Dám to! 11 km ženy do 34 let 1991
1103 Kurelová Monika 11 km ženy do 34 let 1992
1056 Kuříková Petra Triatlon Jablonec 11 km ženy do 34 let 1991
1332 Lábusová Jana Pražírna 11 km ženy do 34 let 1987
1022 Lajtkepová Martina AC Slovan Liberec 11 km ženy do 34 let 1982
1026 Machová Lenka STC Trutnov 11 km ženy do 34 let 1988
1353 Masnicová Klára Miluju Jizerky 11 km ženy do 34 let 1981
1350 Mouchová Pavlína TJ Stodůlky Praha 11 km ženy do 34 let 1996
1193 Münz Lisa Rennstall Thom von 1984 11 km ženy do 34 let 1990
1035 Netolicka Martina ac slovan liberec 11 km ženy do 34 let 1982
1042 Nikodýmová Petra SOSK 11 km ženy do 34 let 1995
1215 Novotná Iva AC Slovan Liberec - Pomalí kluci 11 km ženy do 34 let 1986
1043 Palasová Petra Vetcare 11 km ženy do 34 let 1985
1381 Pesničáková Adéla SNS Smržovka 11 km ženy do 34 let 1985
1094 Pešková Klára Seberevolta Liberec 11 km ženy do 34 let 1995
1312 Rýdlová Denisa FAY Sport 11 km ženy do 34 let 1982
1095 Samlerová Lucie AC Slovan Liberec 11 km ženy do 34 let 1986
1126 Sixtová Anna SKI KLUB JABLONEC 11 km ženy do 34 let 1996
1010 Skořepová Iva Já to dam! 11 km ženy do 34 let 1983
1023 Soukupová Veronika Bozkov 11 km ženy do 34 let 1982
1359 Stěhulová Kateřina No team 11 km ženy do 34 let 1984
1111 Stránská Adéla Iscarex Česká Třebová 11 km ženy do 34 let 1991
1146 Stráská Adéla ELEVENRUNTEAM 11 km ženy do 34 let 1984
1335 Tlustá Gabriela .. 11 km ženy do 34 let 1987
1036 Tomíčková Petra - 11 km ženy do 34 let 1981
1254 Vavrušková Lucie Jablonecké Paseky 11 km ženy do 34 let 1984
1322 Vlková Denisa Mumie 11 km ženy do 34 let 1992
1320 Vzoreková Veronika Eleven Mercedes Mitas Team 11 km ženy do 34 let 1991
1169 Wirsigová Jitka - 11 km ženy do 34 let 1989
1083 Zelenková Radka Silvini Madshus team 11 km ženy do 34 let 1989
1330 Zumrová Vanda Pražírna 11 km ženy do 34 let 1981
11 km ženy nad 34 let
1183 Brzobohatá Michaela Liberec 11 km ženy nad 34 let 1965
1209 Dohnalova Petra RUZENKY 11 km ženy nad 34 let 1976
1049 Drbohlavová Zuzana 40. Ročník 11 km ženy nad 34 let 1975
1136 Dusilová Hedvika Sokol Skuhrov 11 km ženy nad 34 let 1969
1351 Erbenová Martina Sokol Koberovy 11 km ženy nad 34 let 1965
1303 Hanslianová Kamila SKI Janov-Bedřichov 11 km ženy nad 34 let 1976
1152 Helebrantová Alena SK KOL a TOR 11 km ženy nad 34 let 1960
1033 Herrmannová Petra - 11 km ženy nad 34 let 1975
1063 Holešovská Marcela ELEVEN RUN TEAM 11 km ženy nad 34 let 1977
1314 Hvězdová Jana HO Liaz Jablonec nad Nisou 11 km ženy nad 34 let 1962
1290 Jámborová Daša Dukla Praha 11 km ženy nad 34 let 1978
1342 Janegová Helena sama za sebe 11 km ženy nad 34 let 1966
1149 Jirušová Jitka FaJJn aerobik Děčín 11 km ženy nad 34 let 1973
1109 Karpíšková Valentýna Lukysport 11 km ženy nad 34 let 1965
1198 Kocúmová Zuzana Cyklofit Liberec 11 km ženy nad 34 let 1979
1202 Kolská Monika JKT 11 km ženy nad 34 let 1963
1013 Macháňová Leona P9 11 km ženy nad 34 let 1967
1150 Machová Věra Tatran Jablonec 11 km ženy nad 34 let 1973
1046 Malá Zdeňka Já to dám! 11 km ženy nad 34 let 1979
1085 Pešková Radka A běžíme dál! 11 km ženy nad 34 let 1971
1102 Peukertová Eva PeRoz 11 km ženy nad 34 let 1969
1306 Součková Jitka Loukovec 11 km ženy nad 34 let 1961
1383 stehnová dana hrabě z kněžnice 11 km ženy nad 34 let 1965
1016 Šejnohová Anna SK Napůlhodu 11 km ženy nad 34 let 1980
1029 Škodová Václava Člověče, protahuj se! 11 km ženy nad 34 let 1978
1156 Šmausová Gabriela IG sport Bedřichov 11 km ženy nad 34 let 1969
Štreglová Petra - 11 km ženy nad 34 let 1979
1006 Šubrtová Gabriela Jablonec nad Nisou 11 km ženy nad 34 let 1978
1098 Šustková-Patočková Petra VZS Ostrava 11 km ženy nad 34 let 1972
Vomáčková Helena Pozitivní jistota Štěchovice 11 km ženy nad 34 let 1980
11 km dorostenci ročník 1999 - 1997
1139 Augsten Jakub SKI KLUB JABLONEC 11 km dorostenci ročník 1999 - 1997 1999
1123 Bartůněk Lukáš SKI KLUB JABLONEC 11 km dorostenci ročník 1999 - 1997 1997
1121 Boudík Jiří SKI KLUB JABLONEC 11 km dorostenci ročník 1999 - 1997 1999
1119 Brynda Vojtěch SKI KLUB JABLONEC 11 km dorostenci ročník 1999 - 1997 1999
1292 David Matyáš SKI Janov-Bedřichov 11 km dorostenci ročník 1999 - 1997 1999
1220 Dubský Jan SKP Kornspitz Jablonec 11 km dorostenci ročník 1999 - 1997 1999
1221 Dvořák Lukáš SKP Kornspitz Jablonec 11 km dorostenci ročník 1999 - 1997 1998
1181 Franěk Jan SK Sporting Příbram 11 km dorostenci ročník 1999 - 1997 1998
1243 Hable Rudolf Ski klub Jbc 11 km dorostenci ročník 1999 - 1997 1999
1216 Hájek Matěj SKP Kornspitz Jablonec 11 km dorostenci ročník 1999 - 1997 1999
1248 Jandera Tomáš Elektro-Praga Jablonec n. N. 11 km dorostenci ročník 1999 - 1997 1998
1260 Janeček Míra OB Tatran Jablonec 11 km dorostenci ročník 1999 - 1997 1998
1222 Joukal Lukáš SKP Kornspitz Jablonec 11 km dorostenci ročník 1999 - 1997 1997
1138 Juna Josef SKI KLUB JABLONEC 11 km dorostenci ročník 1999 - 1997 1999
1122 Kapčiar Tomáš SKI KLUB JABLONEC 11 km dorostenci ročník 1999 - 1997 1998
1295 Michek David SKI Janov-Bedřichov 11 km dorostenci ročník 1999 - 1997 1998
1316 Moucha Radek TJ Stodůlky Praha 11 km dorostenci ročník 1999 - 1997 1998
1305 Nagy Josef Tatran Jablonec nad Nisou 11 km dorostenci ročník 1999 - 1997 1999
1219 Němeček Josef SKP Kornspitz Jablonec 11 km dorostenci ročník 1999 - 1997 1999
1144 Pavlišen Petr SK Sporting Příbram 11 km dorostenci ročník 1999 - 1997 1999
1304 Rada Jakub TJ Stodůlky Praha 11 km dorostenci ročník 1999 - 1997 1999
1088 Riskho Vadym Sokol Skuhrov 11 km dorostenci ročník 1999 - 1997 1999
1224 Slavík Vojtěch SKP Kornspitz Jablonec 11 km dorostenci ročník 1999 - 1997 1998
1309 Soldát Šimon TJ Stodůlky Praha 11 km dorostenci ročník 1999 - 1997 1999
1310 Soldát Matouš TJ Stodůlky Praha 11 km dorostenci ročník 1999 - 1997 1999
1124 Šaník Jan SKI KLUB JABLONEC 11 km dorostenci ročník 1999 - 1997 1997
1293 Šmaus Antonín SKI Janov-Bedřichov 11 km dorostenci ročník 1999 - 1997 1999
1294 Šmaus Jan SKI Janov-Bedřichov 11 km dorostenci ročník 1999 - 1997 1997
Štěpánek Tadeáš Tj Stodůlky Praha 11 km dorostenci ročník 1999 - 1997 1998
1218 Vanc Jan SKP Kornspitz Jablonec 11 km dorostenci ročník 1999 - 1997 1999
1296 Vitvar Jiří SKI Janov-Bedřichov 11 km dorostenci ročník 1999 - 1997 1997
1032 Zadražil Filip TJ Bižuterie Jablonec 11 km dorostenci ročník 1999 - 1997 1998
11 km muži do 39 let
1333 Agh Lukáš Pražírna 11 km muži do 39 let 1989
1194 Barton Tomas TJ Bizuterie Jablonec 11 km muži do 39 let 1991
1211 Bartůněk Michal Královský Hrozen Tanvald 11 km muži do 39 let 1993
1352 Berka Martin Kozákov 11 km muži do 39 let 1985
1386 Blažek Josef Sokol Skuhrov 11 km muži do 39 let 1985
1250 Bošek Jiří Brubeck team 11 km muži do 39 let 1982
1259 Burian Miroslav Atletika Človíček 11 km muži do 39 let 1992
1091 Cejnar Václav Medos Hradec Králové 11 km muži do 39 let 1982
1282 Culek Jakub NENÍ 11 km muži do 39 let 1986
1129 Černohorský Marek SKI KLUB JABLONEC 11 km muži do 39 let 1996
1360 Černý Adam OOP Vratislavice 11 km muži do 39 let 1988
Černý Lukáš Běhám s Péťou... 11 km muži do 39 let 1982
1009 Čížek Jan Chotyně 11 km muži do 39 let 1996
1112 Drašner Adam Leoš Drašners´ air running 11 km muži do 39 let 1978
1212 Drátovník Karel SK ALZHEIMERS 11 km muži do 39 let 1990
1355 Erben Jan OOP Vratislavice 11 km muži do 39 let 1989
1364 Exner Pavel 11 km muži do 39 let 1989
1019 Gaisl Luboš ELEVENRUNTEAM 11 km muži do 39 let 1985
1245 Gajdošík Jakub 11 km muži do 39 let 1981
1281 Hájek Jakub LIAZ 11 km muži do 39 let 1980
1053 Hanzl Martin AllDest-CZ 11 km muži do 39 let 1981
1092 Havlík Petr - 11 km muži do 39 let 1991
1142 Havránek Jan Vidle a Lopaty 11 km muži do 39 let 1980
1210 Hloušek Jiří Historic Rally Team, o.s. 11 km muži do 39 let 1976
1012 Hořejší Michal Sportisimo 11 km muži do 39 let 1982
1100 Hotovec Jiri Seberevolta Liberec 11 km muži do 39 let 1994
1030 Hottmar Pavel Rychlostní kanoistika 11 km muži do 39 let 1979
1253 Hrouda Štěpán Pivní Liga Jablonec 11 km muži do 39 let 1985
1108 Hulín Radek Naradovna Skoda 11 km muži do 39 let 1988
1192 Hunger Jonathan SG Eintracht Ebendorf 11 km muži do 39 let 1989
1256 Hušek Martin Salomon SkiGo team 11 km muži do 39 let 1990
1044 Chmelík Miroslav Vinařská Oblast Rakousy 11 km muži do 39 let 1980
1213 Janoušek Martin janov nad nisou 11 km muži do 39 let 1990
1162 Jersenský Miroslav NightBird.cz 11 km muži do 39 let 1984
1336 Jindra Adam TJ Stodůlky Praha 11 km muži do 39 let 1990
1168 Jirák Čenda HS Jizerské hory 11 km muži do 39 let 1978
1291 Kaigl Jan Pivní ligaJablonec 11 km muži do 39 let 1982
1340 Kalina Miroslav VSK Humanita Praha 11 km muži do 39 let 1982
1000 Kočí Martin Haven team 11 km muži do 39 let 1992
1200 Kolář Václav AC Slovan Liberec 11 km muži do 39 let 1989
Kos Tomas TK 11 km muži do 39 let 1992
1280 Král Václav není 11 km muži do 39 let 1976
1166 Kubišta Jan Salomon SkiGo Team 11 km muži do 39 let 1986
1361 Kubrt Matěj 11 km muži do 39 let 1988
1145 Kučera Daniel ELEVENRUNTEAM 11 km muži do 39 let 1982
1246 Kuchař Michal PHU VYKODUCH 11 km muži do 39 let 1976
1189 Kysela Tomáš ---- 11 km muži do 39 let 1980
1002 Lhota Zbyšek Salomon SkiGo Team 11 km muži do 39 let 1984
1054 Mařica Lukáš AllDest-CZ 11 km muži do 39 let 1979
1082 Matek Štěpán TJ Neumím běhat 11 km muži do 39 let 1987
1325 Molitoris Andreas www.biatecrace.cz 11 km muži do 39 let 1983
1242 Müller Jan 11 km muži do 39 let 1978
Muller Václav Horolezecký oddíl Javořice 11 km muži do 39 let 1981
1344 Novák Adam Dám to! 11 km muži do 39 let 1992
1048 Oppitz Tomáš . 11 km muži do 39 let 1983
Pavlíček Matěj TJ Dukla Praha 11 km muži do 39 let 1992
1285 Pavlíček Ondřej iceknet.cz 11 km muži do 39 let 1980
1039 Pavlíček Michal - 11 km muži do 39 let 1990
1134 Pavlík Karel 11 km muži do 39 let 1986
1380 Pelák Martin SK Alzheimers 11 km muži do 39 let 1987
1382 Pesničák Jan SNS Smržovka 11 km muži do 39 let 1979
1120 Pilz Petr SKI KLUB JABLONEC 11 km muži do 39 let 1996
1024 Pirný Lukáš Žádný 11 km muži do 39 let 1979
1055 Plíva Janek AllDest-CZ 11 km muži do 39 let 1991
1308 Podlešák Marek SKI Mapos 11 km muži do 39 let 1978
1363 Pokorný Jiří Žižkovský tygři 11 km muži do 39 let 1985
1205 Pokorný Jan TJ Stodůlky Praha 11 km muži do 39 let 1988
1324 Prokop Matěj Slovanka 11 km muži do 39 let 1991
Puš Martin TJ LIAZ JABLONEC 11 km muži do 39 let 1995
1385 Rabas Lukáš Divoký Astma 11 km muži do 39 let 1985
1008 Řeháček Lukáš TJ Jiskra Josefův Důl 11 km muži do 39 let 1991
1185 Řezníček Radek Bulánci 11 km muži do 39 let 1988
1251 Seidl Peter SK Seidl 11 km muži do 39 let 1987
1345 Semerák David - 11 km muži do 39 let 1981
1288 Sobotík Štěpán FC Pěnčín 11 km muži do 39 let 1984
1252 Staněk Roman CS Trinité Vratislavice 11 km muži do 39 let 1978
1164 Stráněl ml. Jiří SK Velo Praha 11 km muži do 39 let 1993
1089 Strnad Petr NAC Liberec 11 km muži do 39 let 1981
1214 Suchánek Pavel Sportisimo 11 km muži do 39 let 1985
1028 Szénási Adam Jablonec 11 km muži do 39 let 1976
1223 Šantora Ondřej SKP Kornspitz Jablonec 11 km muži do 39 let 1996
1190 Šefl Jaroslav SamZaSebe 11 km muži do 39 let 1982
1069 Šikola Jiří TJ LIAZ Jablonec nad Nisou 11 km muži do 39 let 1995
1060 Škuta Pavel AllDest-CZ 11 km muži do 39 let 1993
1001 Thůma Jakub Sportisimo 11 km muži do 39 let 1981
1240 Tolar David SKP Kornspitz Jablonec 11 km muži do 39 let 1995
1099 Tománek Otakar slavia liberec orienteering 11 km muži do 39 let 1983
1118 Tomčo Tomáš Sokol Vlastibořice 11 km muži do 39 let 1982
1018 Tomis Ondřej Tomis 11 km muži do 39 let 1989
1065 Třešňák Radim Liberec 11 km muži do 39 let 1984
1133 Urbánek Jiří HO Slavie Liberec 11 km muži do 39 let 1987
1131 Valášek Jaroslav S.K.A. 11 km muži do 39 let 1984
1331 Vaner Jan Pražírna 11 km muži do 39 let 1983
1113 Vinduška Petr Žižkovský tygři 11 km muži do 39 let 1993
1062 Vízek Ondřej ELEVENRUNTEAM 11 km muži do 39 let 1984
1021 Wieme Stefaan Liberec 11 km muži do 39 let 1981
1186 Woller David TJ Stodůlky 11 km muži do 39 let 1993
1050 Zeman Radek Člověče, protahuj se! 11 km muži do 39 let 1977
1329 Zumr David Pražírna 11 km muži do 39 let 1981
Žežulka Martin TJ Stodůlky Praha o. s. 11 km muži do 39 let 1995
11 km muži do 49 let
1081 Altman Jan Kdyz nemuzes - TAK PRIDEJ 11 km muži do 49 let 1975
1084 Balogh Jan OOB Tatran Jablonec 11 km muži do 49 let 1975
1204 Bauer Pavel Lokomotiva Beroun 11 km muži do 49 let 1973
Dobrý Jiří TJ Benešov u Semil 11 km muži do 49 let 1972
1114 Eliáš Radek Tri klub Příbram 11 km muži do 49 let 1971
1289 Fadrhons Aleš TJ Řepy 11 km muži do 49 let 1968
1064 Forst Jaromír Ski Sokol Stachy 11 km muži do 49 let 1973
1140 Fořt Martin ELEVENRUNTEAM 11 km muži do 49 let 1968
1015 Gilar Pavel Bižuterie Jablonec 11 km muži do 49 let 1973
1020 Havelka Petr Citrus Bike Team 11 km muži do 49 let 1971
1106 Hodboď Václav Enduro Bike Team 11 km muži do 49 let 1973
1326 Holomoucky Tomas Kardamel 11 km muži do 49 let 1971
1086 Horáček Roman SUPERIOR CYKLOFIT HIGH5 TEAM 11 km muži do 49 let 1966
1105 Horák Martin SKP Maják Jablonec nad Nisou 11 km muži do 49 let 1974
1258 Janeček Leoš Jablonec 11 km muži do 49 let 1972
1241 Jisl Jarda Craft team Jablonec 11 km muži do 49 let 1973
1004 Kaplan Viktor Jablonec nad Nisou 11 km muži do 49 let 1974
1368 Khail Pavel Pod kopcem 11 km muži do 49 let 1971
1061 Koravský Roman ELEVENRUNTEAM 11 km muži do 49 let 1969
1066 Kostelník Jan Citrus Bike Team Jablonec 11 km muži do 49 let 1973
1328 Kotyk Josef HK CV 11 km muži do 49 let 1973
1059 Krátký Pavel SKP Maják Jablonec n.N. 11 km muži do 49 let 1972
1338 Krupka Milan Indičtí běžci Šárovcova Lhota 11 km muži do 49 let 1972
1005 Křížek Petr bez klubu 11 km muži do 49 let 1972
1265 Kuběna Petr Krocani Brníště 11 km muži do 49 let 1972
1011 Lajtkep Petr AC Slovan Liberec 11 km muži do 49 let 1973
1052 Lehký Alois Gasso team 11 km muži do 49 let 1972
1301 Macháček Vladimír SKI Janov-Bedřichov 11 km muži do 49 let 1972
1155 Miklánek David Lesná 11 km muži do 49 let 1971
1323 Nagy Zdeněk neregistrovaný 11 km muži do 49 let 1970
1196 Neuwirth Jan Silvini Technical Sportswear 11 km muži do 49 let 1975
1031 Paroulek Jaroslav SKP Nymburk 11 km muži do 49 let 1970
1003 Polach Jan Rychnov u Jablonce 11 km muži do 49 let 1973
1369 Polák Zbyněk SK Setos Praha 11 km muži do 49 let 1974
1161 Pospichal Miroslav LIAZ JABLONEC 11 km muži do 49 let 1973
1135 Preissler Tomáš Sokol Skuhrov 11 km muži do 49 let 1970
1096 Procházka David Liaz Jablonec 11 km muži do 49 let 1974
1263 Regner Tomáš Klub biatlonu Ruprechtice 11 km muži do 49 let 1975
1025 Richter Jaroslav SK nezarazeni 11 km muži do 49 let 1973
1300 Saska Josef SKI Janov-Bedřichov 11 km muži do 49 let 1970
1163 Stráněl Jiří SK Rover Praha 11 km muži do 49 let 1972
1244 Šváca Petr citrus bike team Jablonec 11 km muži do 49 let 1970
1116 Trdla Tomáš Sokol Skuhrov 11 km muži do 49 let 1969
1339 Valenta Stanislav Obec Jiřetín pod Bukovou 11 km muži do 49 let 1970
1302 Vitvar Roman SKI Janov-Bedřichov 11 km muži do 49 let 1970
Vomáčko Ladislav Katedra sportů v přírodě FTVS 11 km muži do 49 let 1972
1362 Zárybnický Aleš Silvini Madshus team 11 km muži do 49 let 1974
1158 Zezulka Dušan SK SEIDL 11 km muži do 49 let 1971
1014 Zoubek Zdeněk Ski Club W. Samesche Lučany nad Nisou 11 km muži do 49 let 1969
11 km muži do 59 let
1188 Brunclík Ivo Slovan Špindlerův Mlýn 11 km muži do 59 let 1958
1182 Brzobohatý Ivo TJ LIAZ Jablonec nad Nisou 11 km muži do 59 let 1965
1093 Collie John osecna 11 km muži do 59 let 1965
1045 Čermák Jiří SK KOL a TOR 11 km muži do 59 let 1956
1148 Drbohlav Bohumil Jablonec nad Nisou 11 km muži do 59 let 1963
1203 Hanyš Oldřich SOKOL Frýdštejn 11 km muži do 59 let 1959
1151 Helebrant Rudolf SK KOL a TOR 11 km muži do 59 let 1958
1321 Jindra Marek M&M 11 km muži do 59 let 1965
1130 Kubeš Petr Sokol vrát 11 km muži do 59 let 1964
1191 Kulík Michal Silvini Madshus team 11 km muži do 59 let 1965
1268 Mlejnek Petr TJ Sokol Janov 11 km muži do 59 let 1964
1384 Pekárek Milan Žižkovský tygři 11 km muži do 59 let 1965
1101 Peukert Petr PeRoz 11 km muži do 59 let 1964
1160 Seidl Luděk SK SEIDL 11 km muži do 59 let 1963
1318 Tomíšek Ladislav TJ LIAZ 11 km muži do 59 let 1958
1284 Ulrych Oldřich SK KOL a TOR 11 km muži do 59 let 1960
1264 Urbánek Jiří SP Liberec 11 km muži do 59 let 1956
11 km muži nad 59 let
1040 Bradna Vladimír KC Kooperativa 11 km muži nad 59 let 1951
1090 Cejnar Václav SKP Hradec Králové 11 km muži nad 59 let 1951
1115 František Drbohlav Příšovice 11 km muži nad 59 let 1951
1315 Mádle Luděk KRB LIAZ 11 km muži nad 59 let 1955
1255 Podlešák Jiří KRB Tanvald 11 km muži nad 59 let 1950
1051 Polák Pavel SJ Ski 11 km muži nad 59 let 1946
1143 Říha Miroslav Sokol Sadská 11 km muži nad 59 let 1945
1159 Seidl Zdeněk SK SEIDL 11 km muži nad 59 let 1941
1266 Šimůnek Jaromír SKP Kornspitz Jablonec 11 km muži nad 59 let 1955
1334 Zwiefelhofer Vlastimil Tajanov 11 km muži nad 59 let 1952
6 km žačky ročník 2000-2003
3006 Baloghová Lída OOB Tatran Jablonec 6 km žačky ročník 2000-2003 2001
3004 Bělinová Rozálie Triatlon Jablonec 6 km žačky ročník 2000-2003 2003
3063 Brečkayová Žaneta TJ Stodůlky Praha 6 km žačky ročník 2000-2003 2000
3023 Brožková Kateřina Sokol Skuhrov 6 km žačky ročník 2000-2003 2003
3064 Daťková Anna Tj Stodůlky Praha 6 km žačky ročník 2000-2003 2000
3020 Dubská Barbora Sokol Skuhrov 6 km žačky ročník 2000-2003 2003
3050 Dvorská Kateřina TJ Stodůlky Praha 6 km žačky ročník 2000-2003 2001
3005 Forstová Tereza Ski Sokol Stachy 6 km žačky ročník 2000-2003 2001
3056 Hatašová Markéta SKI Janov-Bedřichov 6 km žačky ročník 2000-2003 2003
3012 Havrdová Kateřina SKI KLUB JABLONEC 6 km žačky ročník 2000-2003 2000
3018 Hecko Vanesa Sokol Skuhrov 6 km žačky ročník 2000-2003 2002
3013 Hujerová Eliška SKI KLUB JABLONEC 6 km žačky ročník 2000-2003 2001
3045 Janderová Petra TJ Bižuterie Jablone n. N. 6 km žačky ročník 2000-2003 2001
3036 Kadavá Kateřina AC Jablonec nad Nisou 6 km žačky ročník 2000-2003 2003
3085 Khailová Nikola Pod kopcem 6 km žačky ročník 2000-2003 2002
3068 Kroa Martina TJ Stodůlky 6 km žačky ročník 2000-2003 2000
3021 Kurfiřtová Natálie Sokol Skuhrov 6 km žačky ročník 2000-2003 2003
3060 Macháčková Tereza SKI Janov-Bedřichov 6 km žačky ročník 2000-2003 2003
3022 Marxová Gabriela SKI KLUB JABLONEC 6 km žačky ročník 2000-2003 2001
3000 Matoušková Leontýna Triatlon Jablonec 6 km žačky ročník 2000-2003 2003
3016 Nikodýmová Denisa Sokol Skuhrov 6 km žačky ročník 2000-2003 2002
3024 Nikodýmová Nikola Sokol Skuhrov 6 km žačky ročník 2000-2003 2003
Papayová Andy XXX 6 km žačky ročník 2000-2003 2000
3065 PAPAYOVÁ ANDY XXX 6 km žačky ročník 2000-2003 2000
3014 Pillerová Štěpánka SKI KLUB JABLONEC 6 km žačky ročník 2000-2003 2001
3032 Prokešová Tereza TJ Dukla Liberec 6 km žačky ročník 2000-2003 2003
3031 Šibravová Eliška TJ Dukla Liberec 6 km žačky ročník 2000-2003 2002
3066 Šímová Anežka TJ Stodůlky 6 km žačky ročník 2000-2003 2000
3089 Šlaufová Magdalena ČSKV Vysoké nad Jizerou 6 km žačky ročník 2000-2003 2001
3015 Vavřačová Anežka Sokol Skuhrov 6 km žačky ročník 2000-2003 2002
3003 Veverka Václav Triatlon Jablonec 6 km žačky ročník 2000-2003 2003
3054 Vitvarová Klára SKI Janov-Bedřichov 6 km žačky ročník 2000-2003 2003
3059 Voháňková Barbora SKI Janov-Bedřichov 6 km žačky ročník 2000-2003 2003
3041 Vundererová Michaela TJ sokol Dlouhý 6 km žačky ročník 2000-2003 2002
6 km BUĎ FIT ženy ročník 1999 a starší
3039 Dvořáková Lenka SDH Sychrov 6 km BUĎ FIT ženy ročník 1999 a starší 1983
3026 Franklová Dita Atletika Človíček 6 km BUĎ FIT ženy ročník 1999 a starší 1978
3043 Jelínková Šárka Prdelky 6 km BUĎ FIT ženy ročník 1999 a starší 1991
3052 Kokešová Lucie líný drzý holky 6 km BUĎ FIT ženy ročník 1999 a starší 1987
3081 Koudelová Zuzana Pražírna 6 km BUĎ FIT ženy ročník 1999 a starší 1987
3030 Krajinová Eliška Seberevolta Liberec 6 km BUĎ FIT ženy ročník 1999 a starší 1997
3025 Svobodová Markéta Poštovice 6 km BUĎ FIT ženy ročník 1999 a starší 1971
3029 Šmiková Ilona - 6 km BUĎ FIT ženy ročník 1999 a starší 1973
Valová Barbora Líný Drzý Holky 6 km BUĎ FIT ženy ročník 1999 a starší 1991
3062 Vitvarová Lada SKI Janov-Bedřichov 6 km BUĎ FIT ženy ročník 1999 a starší 1971
3002 Zderadičková Jolana BBBTeam 6 km BUĎ FIT ženy ročník 1999 a starší 1971
3069 Zemanová Jitka Bakov nad Jizerou 6 km BUĎ FIT ženy ročník 1999 a starší 1967
6 km žáci ročník 2000-2003
3011 Dufek Tomáš SKI KLUB JABLONEC 6 km žáci ročník 2000-2003 2000
3049 Dušek Vojtěch Iron Fighters Jablonec 6 km žáci ročník 2000-2003 2001
3046 Fišer František TJ Stodůlky Praha 6 km žáci ročník 2000-2003 2001
3055 Halama Tomáš SKI Janov-Bedřichov 6 km žáci ročník 2000-2003 2003
3058 Hanslian Ondřej SKI Janov-Bedřichov 6 km žáci ročník 2000-2003 2003
3061 Hřebík Matyáš SKI Janov-Bedřichov 6 km žáci ročník 2000-2003 2003
3082 Martínek Aleš SKI Janov-Bedřichov 6 km žáci ročník 2000-2003 2002
3086 Moucha Robert TJ Stodulky 6 km žáci ročník 2000-2003 2001
3019 Preissler Tomáš Sokol Skuhrov 6 km žáci ročník 2000-2003 2003
3053 Saska Lukáš SKI Janov-Bedřichov 6 km žáci ročník 2000-2003 2003
3009 Spálovský Lukáš Žádný 6 km žáci ročník 2000-2003 2003
3083 Stach Martin SKI Janov-Bedřichov 6 km žáci ročník 2000-2003 2003
3035 Syřiště Ondřej TJ Dukla Liberec 6 km žáci ročník 2000-2003 2003
3034 Škréta Vojtěch TJ Dukla Liberec 6 km žáci ročník 2000-2003 2002
3090 Šlauf Václav ČSKV Vysoké nad Jizerou 6 km žáci ročník 2000-2003 2003
3051 Vodička Dušan AC Jablonec nad Nisou 6 km žáci ročník 2000-2003 2003
3033 Zeman Jiří TJ Dukla Liberec 6 km žáci ročník 2000-2003 2002
6 km BUĎ FIT muži ročník 1999 a starší
3048 Černý Jiří 6 km BUĎ FIT muži ročník 1999 a starší 1977
3038 Dvořák Tomáš TJ Liaz 6 km BUĎ FIT muži ročník 1999 a starší 1985
3084 Holomoucky Adam Kardamel 6 km BUĎ FIT muži ročník 1999 a starší 1999
3010 Kotyšan Václav --- 6 km BUĎ FIT muži ročník 1999 a starší 1984
3028 Pešek Vojtěch Seberevolta Liberec 6 km BUĎ FIT muži ročník 1999 a starší 1995
3042 Polyák Daniel XXX 6 km BUĎ FIT muži ročník 1999 a starší 1999
3044 Schlechter Vojtěch Žižkovský Tygři 6 km BUĎ FIT muži ročník 1999 a starší 1982
3008 Spálovský Petr Źádný 6 km BUĎ FIT muži ročník 1999 a starší 1975
3080 Valkoun Petr Bakov nad Jizerou 6 km BUĎ FIT muži ročník 1999 a starší 1973
3001 Zderadička Petr BBBTeam 6 km BUĎ FIT muži ročník 1999 a starší 1974
6 km canicross
2 Drážná Lucie Lucie a Jessie 6 km canicross 1988
4 Hable Diana Ski klub Jbc 6 km canicross 1997
8 Chadimová Petra SKI Janov-Bedřichov 6 km canicross 1977
10 Chadimová Karolína SKI Janov-Bedřichov 6 km canicross 1997
3 Kalinová Lucie --- 6 km canicross 1987
1 Krombholcová Barbora - 6 km canicross 1990
13 Sádecký Josef Loss Knorros 6 km canicross 1982
11 Suchánková Kristýna SKI Janov-Bedřichov 6 km canicross 1997
6 Svarcova Martina Apollo team 6 km canicross 1977
5 Vojta Pavel Žižkovský tygři 6 km canicross 1975
9 Žitná Michaela SKI Janov-Bedřichov 6 km canicross 1977
12 Žitná Tereza SKI Janov-Bedřichov 6 km canicross 1997
19 km canicross
41 David Miloš Sokol Haxičky 19 km canicross 1978
38 Kocián David Leopard Team 19 km canicross 1970
40 Mondri Pert Dastyprtky-Praha 19 km canicross 1972
36 Náměstková Eliška behejsepsem.cz 19 km canicross 1988
39 Prášil Vojtěch SKI KLUB JABLONEC 19 km canicross 1990