ČSOB Janovských 11 a 19 km ELEVEN 41. ročník v roce 2016

Vaše startovní číslo bude zobrazeno po přijetí platby startovného na účet organizátora.

Číslo Příjmení Jméno Klub Trať Ročník
2 km žačky ročník 2005 a mladší
168 Alžběta Franklová A.C. Sparta Praha 2 km žačky ročník 2005 a mladší 2005
164 Anna Střelcová A.C. Sparta Praha 2 km žačky ročník 2005 a mladší 2006
149 Barbora Kohanová Atletika Človíček 2 km žačky ročník 2005 a mladší 2010
156 Barbora Koláčná A.C. Sparta Praha 2 km žačky ročník 2005 a mladší 2010
190 Csizmaziová Jana AC Turnov 2 km žačky ročník 2005 a mladší 2008
148 Ella Roštíková Atletika Človíček 2 km žačky ročník 2005 a mladší 2011
182 Friesingerová Marie ŠAK Novoborská 2 km žačky ročník 2005 a mladší 2006
140 Gabriela Faltysová Atletika Človíček 2 km žačky ročník 2005 a mladší 2011
154 Gabriela Kašparová A.C. Sparta Praha 2 km žačky ročník 2005 a mladší 2008
Hatašová Magdaléna SKI Janov-Bedřichov 2 km žačky ročník 2005 a mladší 2007
161 Julie Mečlová A.C. Sparta Praha 2 km žačky ročník 2005 a mladší 2010
114 Kavalírová Tereza TJ Dukla Libererc 2 km žačky ročník 2005 a mladší 2006
145 Klára Vojtová Atletika Človíček 2 km žačky ročník 2005 a mladší 2007
109 Kosáková Markéta TJ Dukla Libererc 2 km žačky ročník 2005 a mladší 2006
165 Lenka Střelcová A.C. Sparta Praha 2 km žačky ročník 2005 a mladší 2008
169 Magdalena Franklová A.C. Sparta Praha 2 km žačky ročník 2005 a mladší 2008
162 Marie Šafková A.C. Sparta Praha 2 km žačky ročník 2005 a mladší 2008
181 Nagyová Zuzana Sokol Skuhrov 2 km žačky ročník 2005 a mladší 2008
153 Nela Faltysová A.C. Sparta Praha 2 km žačky ročník 2005 a mladší 2008
104 Pilátová Rozálie KOB Kladno 2 km žačky ročník 2005 a mladší 2007
139 Plecháčová Tereza Hobík z Proseče 2 km žačky ročník 2005 a mladší 2006
125 Plecháčová Andrea Hobík z Proseče 2 km žačky ročník 2005 a mladší 2006
103 Podlešáková Monika OK99 Hradec Králové 2 km žačky ročník 2005 a mladší 2007
110 Pokorná Ema TJ Dukla Libererc 2 km žačky ročník 2005 a mladší 2006
180 Polonská Eliška Vrchlabí 2 km žačky ročník 2005 a mladší 2007
113 Střelečková Martina TJ Dukla Libererc 2 km žačky ročník 2005 a mladší 2005
112 Šírová Anna TJ Dukla Libererc 2 km žačky ročník 2005 a mladší 2006
192 Švermová Dora ČERVENICE 2 km žačky ročník 2005 a mladší 2009
155 Tereza Koláčná A.C. Sparta Praha 2 km žačky ročník 2005 a mladší 2007
193 Valentová Klára TJ Desná 2 km žačky ročník 2005 a mladší 2005
106 Vojtíková Klára Sokol Brandýs nad Labem 2 km žačky ročník 2005 a mladší 2007
108 Vojtíková Tereza Sokol Brandýs nad Labem 2 km žačky ročník 2005 a mladší 2009
111 Vopravilová Barbora TJ Dukla Libererc 2 km žačky ročník 2005 a mladší 2006
2 km žáci ročník 2005 a mladší
123 Adam Brož TJ Dukla Libererc 2 km žáci ročník 2005 a mladší 2006
191 Bergl Jonáš Atletika Človíček 2 km žáci ročník 2005 a mladší 2011
Čapek Bartoloměj SKI Janov-Bedřichov 2 km žáci ročník 2005 a mladší 2009
166 David Myška A.C. Sparta Praha 2 km žáci ročník 2005 a mladší 2008
142 Filip Mayer Atletika Človíček 2 km žáci ročník 2005 a mladší 2011
159 Filip Macák A.C. Sparta Praha 2 km žáci ročník 2005 a mladší 2008
163 Filip Sotona A.C. Sparta Praha 2 km žáci ročník 2005 a mladší 2009
122 Filip Kazda TJ Dukla Libererc 2 km žáci ročník 2005 a mladší 2006
138 Franěk Tomáš Franěk Team Vysoká 2 km žáci ročník 2005 a mladší 2008
115 Habán Oliver TJ Dukla Libererc 2 km žáci ročník 2005 a mladší 2006
Hřebík Matyáš SKI Janov-Bedřichov 2 km žáci ročník 2005 a mladší 2005
144 Jakub Plachý Atletika Človíček 2 km žáci ročník 2005 a mladší 2010
151 Jakub Zdechovský Atletika Človíček 2 km žáci ročník 2005 a mladší 2011
116 Jakub Šurík TJ Dukla Libererc 2 km žáci ročník 2005 a mladší 2005
150 Jan Sýkorovský Atletika Človíček 2 km žáci ročník 2005 a mladší 2011
118 Jonáš Hellmich TJ Dukla Libererc 2 km žáci ročník 2005 a mladší 2005
128 Kadavý Roman AC Jablonec nad Nisou 2 km žáci ročník 2005 a mladší 2005
158 Karel Sýkorovský A.C. Sparta Praha 2 km žáci ročník 2005 a mladší 2008
Keltner David SKI Janov-Bedřichov 2 km žáci ročník 2005 a mladší 2008
102 Koravský Matěj TJ LIAZ Jablonec 2 km žáci ročník 2005 a mladší 2005
119 Kryštof Velecký TJ Dukla Libererc 2 km žáci ročník 2005 a mladší 2006
120 Kryštof Hes TJ Dukla Libererc 2 km žáci ročník 2005 a mladší 2005
188 Kubín Matěj FK Jablonec 2 km žáci ročník 2005 a mladší 2005
146 Martin Vojta Atletika Človíček 2 km žáci ročník 2005 a mladší 2008
143 Matěj Plachý Atletika Človíček 2 km žáci ročník 2005 a mladší 2009
152 Ondřej Kohan Atletika Človíček 2 km žáci ročník 2005 a mladší 2012
105 Pilát Jaromír KOB Kladno 2 km žáci ročník 2005 a mladší 2009
141 Rudolf Kašpar Atletika Človíček 2 km žáci ročník 2005 a mladší 2010
160 Šimon Jiřík A.C. Sparta Praha 2 km žáci ročník 2005 a mladší 2008
121 Václav Novotný TJ Dukla Libererc 2 km žáci ročník 2005 a mladší 2006
194 Valoušek Mikoláš Dukla Liberec 2 km žáci ročník 2005 a mladší 2009
Vavruška Matěj Jablonecké Paseky 2 km žáci ročník 2005 a mladší 2012
126 Vodička Jan AC Jablonec nad Nisou 2 km žáci ročník 2005 a mladší 2006
195 Zemánek Lukáš Capoeira Vem Camara Jablonec nad Nisou 2 km žáci ročník 2005 a mladší 2009
19 km ženy do 34 let
2093 Donátová Petra farma Vyšehrad 19 km ženy do 34 let 1991
2005 Doubková Zuzana Tanvald 19 km ženy do 34 let 1984
2155 Florianová Markéta Co že? 19 km ženy do 34 let 1984
2094 Klimešová Drahoslava TJ Benešov u Semil Svět Běhu 19 km ženy do 34 let 1982
Koudelová Zuzana Pražírna 19 km ženy do 34 let 1987
2032 Palasová Petra VETCARE 19 km ženy do 34 let 1985
Paldusová Kristýna SKI KLUB JABLONEC 19 km ženy do 34 let 1997
2145 Samlerová Lucie AC Slovan Liberec 19 km ženy do 34 let 1986
Susicka Veronika advetni behani 19 km ženy do 34 let 1983
2026 Šormová Janoušková Zuzana Ski klub Harrachov 19 km ženy do 34 let 1985
2083 ungerová aneta Six 19 km ženy do 34 let 1983
2028 zuzánková tereza ELEVEN RUN TEAM 19 km ženy do 34 let 1986
19 km ženy nad 34 let
2012 Dvořáková Gabriela Luhačovice 19 km ženy nad 34 let 1974
2014 Fořtová Iveta ELEVENRUNTEAM 19 km ženy nad 34 let 1972
2130 Hampejsová Martina ŠNECI na MAX 19 km ženy nad 34 let 1972
2222 Kašparová Iva Tesla Petrovice 19 km ženy nad 34 let 1972
2090 Kroužilová Iva Poděbrady 19 km ženy nad 34 let 1977
2119 Lukešová Martina ELEVEN RUN TEAM 19 km ženy nad 34 let 1968
2139 Macholdová Lenka SK Kořenov 19 km ženy nad 34 let 1962
2088 Metelkova Radka Neni 19 km ženy nad 34 let 1978
2184 Oberreiterová Jana ČSOB NA ZDRAVÍ 19 km ženy nad 34 let 1979
2008 Pilzová Mirka IThinkBeer 19 km ženy nad 34 let 1973
Pončová Eva RunSport Team 19 km ženy nad 34 let 1974
2042 Procházková Irena TJ Háje 19 km ženy nad 34 let 1957
2059 Roflíková Marcela Bezstarostný běhodálové 19 km ženy nad 34 let 1971
2111 Svárovská Mariana SDH Tanvald Šumburk 19 km ženy nad 34 let 1975
2213 Šternerová Hana Hradec Králové 19 km ženy nad 34 let 1963
2216 Ticháčková Madla SC Jičín 19 km ženy nad 34 let 1979
Zumrová Vanda Pražírna 19 km ženy nad 34 let 1981
19 km muži do 39 let
2041 Balatka Jaroslav Brubeck Team 19 km muži do 39 let 1983
2204 Bergl Tomáš www.klacky.cz 19 km muži do 39 let 1978
2198 Berka Martin AK Moravská Třebová 19 km muži do 39 let 1987
2165 Berka Radim Kozákov 19 km muži do 39 let 1982
2214 Bláha Ivo BEER CLUB Malý Rohozec 19 km muži do 39 let 1981
2055 Bonk Roman TriKlub Příbram 19 km muži do 39 let 1993
2103 Bošek JiřÍ Brubeck Team 19 km muži do 39 let 1982
2038 Bouda Zdeněk DEATH A.D. Huť 19 km muži do 39 let 1980
cerny ondrej adventni behani 19 km muži do 39 let 1988
Černohorský Marek SKI KLUB JABLONEC 19 km muži do 39 let 1996
2010 Drbohlav Martin Drbani 19 km muži do 39 let 1989
2061 Drbohlav Tomáš Chabrus Příšovice 19 km muži do 39 let 1977
2132 Ducheček Jaromír Čelákovice 19 km muži do 39 let 1984
2183 DUŠÁNEK JAN JEŠTĚD SKYRACE 19 km muži do 39 let 1980
2225 Farář Martin Veselý Farář 19 km muži do 39 let 1977
2085 Francke Jan Venca Inov8 19 km muži do 39 let 1984
2003 Gebhart Michal TEAM DVA 19 km muži do 39 let 1977
2002 Hajdur Vašek North Czech Runners 19 km muži do 39 let 1982
2182 Heřmánek Roman Tati Dotoho 19 km muži do 39 let 1983
2000 Hotovec Jiri Seberevolta Liberec 19 km muži do 39 let 1994
2091 Hradec Pavel OOB TJ Turnov 19 km muži do 39 let 1988
2156 Jandera Petr TRI-CLUB JABLONEC N. N. 19 km muži do 39 let 1996
2200 Jaroslav Kupr Mercedes Benz Atomic Team 19 km muži do 39 let 1980
2202 Jílek Josef AK Slovan Moravská Třebová 19 km muži do 39 let 1989
2206 Jílek Josef AK Slovan Moravská Třebová 19 km muži do 39 let 1989
2022 Jokl Lukáš Severní větry 19 km muži do 39 let 1982
2080 Kalina Zdeněk VSK Humanita Praha 19 km muži do 39 let 1984
Kalný Tomáš Pražírna 19 km muži do 39 let 1994
2096 Kaňka Adam Žižkovský tygři 19 km muži do 39 let 1988
2104 Kaplan Daniel Běhej Poděbrady 19 km muži do 39 let 1977
2153 Karban Zdeněk VSK Humanita 19 km muži do 39 let 1977
2211 Kohout Milan Silvini Madshus Team 19 km muži do 39 let 1981
2224 Krupička Tomáš IronSport 19 km muži do 39 let 1987
2063 Kudrna Zbyněk Enduraining 19 km muži do 39 let 1980
2015 Kvasnička Daniel SUPERIOR CYKLOFIT CYCLING TEAM 19 km muži do 39 let 1978
2113 Lejsek Marek SKP Konrnspitz Jablonec n.N. 19 km muži do 39 let 1985
2031 Macek Jan CGI 19 km muži do 39 let 1977
2118 Marek Ondřej Silvini Madshus Team 19 km muži do 39 let 1982
2106 Maryska Milos Žižkovský tygři 19 km muži do 39 let 1981
Matoušek Ondřej Žižkovský Tygři 19 km muži do 39 let 1988
Matzner Martin Salomon Mercedes Benz team 19 km muži do 39 let 1988
Mikeš Filip CK Vinohradské šlapky 19 km muži do 39 let 1977
2029 Murka Petr SKP Maják 19 km muži do 39 let 1978
2021 Musil Richard Smržovka 19 km muži do 39 let 1978
2001 Nesvadba Michal 19 km muži do 39 let 1980
2092 Nosek Jaroslav Na Vinici 19 km muži do 39 let 1984
2050 Pašek Jakub Skialp Zasada 19 km muži do 39 let 1986
2143 Pavlišta Vít Silvini Madshus Team 19 km muži do 39 let 1985
2209 Pazdera Lukáš Běžecký klub České spořitelny 19 km muži do 39 let 1986
2019 Pirný Lukáš Praha 9 19 km muži do 39 let 1979
2082 Podlešák Marek SKI Mapos 19 km muži do 39 let 1978
2013 Pokorný Jaromír Poky 19 km muži do 39 let 1988
2128 Rajchl Lukáš Mattoni FreeRun Liberec 19 km muži do 39 let 1986
2099 Rexa Martin Kerda Sport 19 km muži do 39 let 1979
2043 Ruth Lukáš SKP Maják 19 km muži do 39 let 1983
2126 Sábl Tomáš 19 km muži do 39 let 1983
2116 Sajdl Martin Žižkovský Tygři 19 km muži do 39 let 1981
2068 Seidl Peter SK SEIDL 19 km muži do 39 let 1987
2201 Svoboda Ondřej AK Slovan Moravská Třebová 19 km muži do 39 let 1987
2154 Šebesta Vladimír Animal Bikers 19 km muži do 39 let 1977
2095 Šimek Petr Žižkovský Tygři 19 km muži do 39 let 1984
2169 Šindelář Karel Žižkovský tygři 19 km muži do 39 let 1977
2100 Šlégl Jan BE UNSTOPPABLE - EKOPark Liberec 19 km muži do 39 let 1979
2025 Šorm Ivo Decathlon 19 km muži do 39 let 1987
2212 Štemberg Milan VSK Humanita Praha 19 km muži do 39 let 1986
Štrop Miroslav Rychtářka 19 km muži do 39 let 1979
2186 Teplý Ondřej Hisport Team 19 km muži do 39 let 1978
2226 Tryzna Jan Silvini Madshus Team 19 km muži do 39 let 1984
2185 Uhlíř Karel ČSOB NA ZDRAVÍ 19 km muži do 39 let 1978
2060 Valihrach Lukáš žádný 19 km muži do 39 let 1984
2120 Vavruška Jiří KERDA SPORT LIBEREC 19 km muži do 39 let 1978
2062 Verner Jan Etnetera Etdorfin 19 km muži do 39 let 1989
2056 Voplakal Jiří žádný 19 km muži do 39 let 1992
2193 Votruba Jan Atlán Tým 19 km muži do 39 let 1979
2009 Wolf Tomáš Sokol hoření paseky 19 km muži do 39 let 1979
2162 Zeman David SUPERIOR CYKLOFIT CYCLING TEAM 19 km muži do 39 let 1992
2036 Zingopis Vangelis Ziakas 19 km muži do 39 let 1984
Zumr David Pražírna 19 km muži do 39 let 1981
19 km muži do 49 let
2131 Bednář Pavel ŠNECI na MAX 19 km muži do 49 let 1968
2081 Bém Tomáš Mšeno n. Nis. - sever 19 km muži do 49 let 1970
2159 Bergmann David 19 km muži do 49 let 1974
2161 Bína Michal Jablonec nad Nisou 19 km muži do 49 let 1972
2101 Deml Marek SDH Rejšice 19 km muži do 49 let 1974
2052 Drobník Tomáš ER club Smržovka 19 km muži do 49 let 1968
2150 Fajgl Luboš Cítov 19 km muži do 49 let 1975
2030 Filip Petr Hejnice 19 km muži do 49 let 1973
2016 Havelka Petr ELEVENRUNTEAM 19 km muži do 49 let 1972
2086 Hojný Michal SK Cholupice 19 km muži do 49 let 1976
2142 Charuza Jiří KCL Kooperativa-Svijany 19 km muži do 49 let 1969
2208 Jahelka Roman RUN Jaroměř 19 km muži do 49 let 1970
2223 Kapko David Tesla Petrovice 19 km muži do 49 let 1971
2044 Karbulka Pavel ŠAKAL Kbely 19 km muži do 49 let 1973
2004 Kestler Ivan North Czech Runners 19 km muži do 49 let 1976
2048 Klauz Jiří BSB Bakajda 19 km muži do 49 let 1972
2215 Klemša Tomáš SKCyklotremp 19 km muži do 49 let 1971
2053 Klvaň Norbert SKC Pečky 19 km muži do 49 let 1972
2039 Lambert Miloš Bříství 19 km muži do 49 let 1969
2152 Linhart Radek kerda sport Liberec 19 km muži do 49 let 1976
2108 Linke Libor KocourStrategy 19 km muži do 49 let 1971
2018 Lukeš Martin ELEVEN RUN TEAM 19 km muži do 49 let 1968
2163 Maleček Martin Žižkovský tygři 19 km muži do 49 let 1975
2058 Malý Jan ELEVENRUNTEAM 19 km muži do 49 let 1973
2151 Mašek Martin Novis Praha 19 km muži do 49 let 1976
2102 Novák Jiří MVE Svojšín 19 km muži do 49 let 1975
2033 Pecina David ELEVENRUNTEAM 19 km muži do 49 let 1974
2160 Pikl Ivo Brubeck Team 19 km muži do 49 let 1973
2006 Pilz Pavel žádný 19 km muži do 49 let 1970
2046 Podroužek Dušan AC Slovan Liberec 19 km muži do 49 let 1974
2064 Podškubka Viktor Eleven Run Team 19 km muži do 49 let 1973
2195 Prokop Evžen tj bižuterie Jablonec nad Nisou 19 km muži do 49 let 1968
2164 Richter Jaroslav SK 19 km muži do 49 let 1973
2066 Rulíšek Lubomír VSK Přírodní vědy Praha 19 km muži do 49 let 1972
2045 Salaba Jiří RPT 19 km muži do 49 let 1976
Saska Josef SKI Janov-Bedřichov 19 km muži do 49 let 1970
Stephan Gerber TSV 92 Freiberg 19 km muži do 49 let 1974
2114 Stránský luděk Vrchlabí 19 km muži do 49 let 1967
2098 Trávníček Jiří Sdružení vytrvalců Stříbro 19 km muži do 49 let 1972
2199 Valeš Josef Albrechtice 19 km muži do 49 let 1975
2105 Vít Pavel Vella Team 19 km muži do 49 let 1971
2065 Volf Marcel HK Jizera 19 km muži do 49 let 1973
2191 Vrána Zdeněk HS Jizerské hory 19 km muži do 49 let 1974
2189 Wolf David Desná 19 km muži do 49 let 1972
2196 Zikmund Zdeněk GLEDE Team 19 km muži do 49 let 1967
19 km muži do 59 let
2166 Matějka Miloš SV Stříbro 19 km muži do 59 let 1960
2133 Bufka Zdeněk AC Česká Lípa 19 km muži do 59 let 1957
2011 Drbohlav Bohumil Drbani 19 km muži do 59 let 1963
2138 Havlíček Ivo Lánov - Krkonoše 19 km muži do 59 let 1966
2035 Hojač Mojmír HO Tanvald 19 km muži do 59 let 1958
2220 Holec Mirko Zámecký pivovar Frýdlant 19 km muži do 59 let 1966
2049 Horáček Pavel Česká Lípa 19 km muži do 59 let 1964
2203 Hurych Jaroslav Geodézie Jizerky s.r.o. 19 km muži do 59 let 1963
2210 Chmelař Libor Frýdlant 19 km muži do 59 let 1965
2115 Chmelik Martin Praha 9 19 km muži do 59 let 1965
2089 Jakš Martin Nadšenci z Jablonce 19 km muži do 59 let 1966
2158 Kolátor Petr Ryzí amatéři z hor 19 km muži do 59 let 1965
2190 Kopačík Libor FELI sport 19 km muži do 59 let 1960
2084 Macháček Aleš JKOB Frýdlant 19 km muži do 59 let 1964
Matějka Miloš SV Stříbro 19 km muži do 59 let 1960
2148 Matějovský Pavel Maraton klub Kladno 19 km muži do 59 let 1965
2194 Prchal Pavel GP Kolín 19 km muži do 59 let 1959
2180 smolka ivan k363-fel 19 km muži do 59 let 1961
2149 Strelec Vladimir Predni Kopanina 19 km muži do 59 let 1960
2129 Svatoň Jan RWTTC 19 km muži do 59 let 1963
2040 Švarc Petr Tri klub Příbram 19 km muži do 59 let 1966
2054 Tauchman Jiří hk jizera 19 km muži do 59 let 1959
2168 Veselý Pavel HSK Horní Rokytnice 19 km muži do 59 let 1966
19 km muži nad 59 let
2024 Gregor Jaroslav AC OH Praha 19 km muži nad 59 let 1951
2020 Chlouba František Loudavý samotář 19 km muži nad 59 let 1954
2192 Mach František ČSOB NA ZDRAVÍ 19 km muži nad 59 let 1950
2140 Řápek Václav AVC Praha 19 km muži nad 59 let 1942
2023 Sehnal Adrien Dukla Praha 19 km muži nad 59 let 1953
2069 Seidl Zdeněk SK SEIDL 19 km muži nad 59 let 1941
2034 Vyhlídal Antonín Mattoni Freerun Liberec 19 km muži nad 59 let 1955
11 km dorostenky ročník 2001 - 1998
1294 Bartůňková Andrea SKP Kornspitz Jablonec 11 km dorostenky ročník 2001 - 1998 2001
1140 Bělinová Natálie Atletika LIAZ Jablonec 11 km dorostenky ročník 2001 - 1998 2000
Benešová Nikol SKI KLUB JABLONEC 11 km dorostenky ročník 2001 - 1998 1999
1345 Hable Diana Skp Kornspitz 11 km dorostenky ročník 2001 - 1998 2001
Havrdová Kateřina SKI KLUB JABLONEC 11 km dorostenky ročník 2001 - 1998 2000
Heidrichová Anna TJ Bižu jbc 11 km dorostenky ročník 2001 - 1998 1999
Hujerová Tereza SKI KLUB JABLONEC 11 km dorostenky ročník 2001 - 1998 1998
Hujerová Eliška SKI KLUB JABLONEC 11 km dorostenky ročník 2001 - 1998 2001
1254 Janderová Petra Bižuterie Jablonec n. N. 11 km dorostenky ročník 2001 - 1998 2001
1292 Jandová Tereza SKP Kornspitz Jablonec 11 km dorostenky ročník 2001 - 1998 2001
1154 Janečková Lucka BIJA Jablonec 11 km dorostenky ročník 2001 - 1998 2001
1293 Jislová Sára SKP Kornspitz Jablonec 11 km dorostenky ročník 2001 - 1998 1999
Kapčiarová Michaela SKI KLUB JABLONEC 11 km dorostenky ročník 2001 - 1998 2000
Křemenová Natálie SKI KLUB JABLONEC 11 km dorostenky ročník 2001 - 1998 2001
1021 Kurfiřtová Natálie SOSK 11 km dorostenky ročník 2001 - 1998 2000
1104 Macháčková Barbora JKOB Frýdlant 11 km dorostenky ročník 2001 - 1998 2000
Marxová Pavlína SKI KLUB JABLONEC 11 km dorostenky ročník 2001 - 1998 1999
Marxová Gabriela SKI KLUB JABLONEC 11 km dorostenky ročník 2001 - 1998 2001
1228 Mračnová Karolína triklub Příbram 11 km dorostenky ročník 2001 - 1998 2000
Pillerová Štěpánka SKI KLUB JABLONEC 11 km dorostenky ročník 2001 - 1998 2001
1418 Ptáčková Kateřina žádný 11 km dorostenky ročník 2001 - 1998 2000
1290 Rolencová Vanessa SKP Kornspitz Jablonec 11 km dorostenky ročník 2001 - 1998 2000
1295 Suchá Petra SKP Kornspitz Jablonec 11 km dorostenky ročník 2001 - 1998 1999
1351 Šklíbová Michaela OOB Tatran Jablonec 11 km dorostenky ročník 2001 - 1998 2001
1045 Táborská Lenka TJ Bižu JBC 11 km dorostenky ročník 2001 - 1998 1999
1291 Vancová Kateřina SKP Kornspitz Jablonec 11 km dorostenky ročník 2001 - 1998 2001
Váňová Gabriela SKI KLUB JABLONEC 11 km dorostenky ročník 2001 - 1998 1999
Voháňková Barbora SKI Janov-Bedřichov 11 km dorostenky ročník 2001 - 1998 2001
Žitná Tereza SKI Janov-Bedřichov 11 km dorostenky ročník 2001 - 1998 2001
11 km dorostenci ročník 2001 - 1998
Augsten Jakub SKI KLUB JABLONEC 11 km dorostenci ročník 2001 - 1998 2001
Brynda Vojtěch SKI KLUB JABLONEC 11 km dorostenci ročník 2001 - 1998 1999
Bříza Matěj SKI KLUB JABLONEC 11 km dorostenci ročník 2001 - 1998 2001
Bříza Jan SKI KLUB JABLONEC 11 km dorostenci ročník 2001 - 1998 2001
David Matyáš SKI Janov-Bedřichov 11 km dorostenci ročník 2001 - 1998 2001
1282 Dubský Jan SKP Kornspitz Jablonec 11 km dorostenci ročník 2001 - 1998 2000
Dufek Tomáš SKI KLUB JABLONEC 11 km dorostenci ročník 2001 - 1998 2000
1042 Franěk Jan Triklub Příbram 11 km dorostenci ročník 2001 - 1998 1998
1288 Hable Rudolf SKP Kornspitz Jablonec 11 km dorostenci ročník 2001 - 1998 2001
1344 Hable Rudolf Skp Kornspitz 11 km dorostenci ročník 2001 - 1998 2001
Hanslian Ondřej SKI Janov-Bedřichov 11 km dorostenci ročník 2001 - 1998 2001
1129 Hauzner Martin TJ Dukla Liberec 11 km dorostenci ročník 2001 - 1998 2001
1403 Horák Jakub Randovka 11 km dorostenci ročník 2001 - 1998 2001
1255 Jandera Tomáš TJ Elektro - Praga Jablonec n. N. 11 km dorostenci ročník 2001 - 1998 1998
1151 Janeček Míra Tatran Jablonec 11 km dorostenci ročník 2001 - 1998 1998
Kapčiar Tomáš SKI KLUB JABLONEC 11 km dorostenci ročník 2001 - 1998 1998
1131 Krupka Adam Indičtí běžci 11 km dorostenci ročník 2001 - 1998 2001
1284 Machač Štěpán SKP Kornspitz Jablonec 11 km dorostenci ročník 2001 - 1998 2001
Martínek Aleš SKI Janov-Bedřichov 11 km dorostenci ročník 2001 - 1998 2001
Matoušek Matouš SKI KLUB JABLONEC 11 km dorostenci ročník 2001 - 1998 2001
Michek David SKI Janov-Bedřichov 11 km dorostenci ročník 2001 - 1998 1998
Mučica Jakub SKI KLUB JABLONEC 11 km dorostenci ročník 2001 - 1998 2001
1142 Nagy Josef OOB Tatran Jablonec 11 km dorostenci ročník 2001 - 1998 2000
1283 Němeček Josef SKP Kornspitz Jablonec 11 km dorostenci ročník 2001 - 1998 2000
1094 Pavlišen Petr SK Sporting Příbram 11 km dorostenci ročník 2001 - 1998 1999
Rishko Vadym Sokol Skuhrov 11 km dorostenci ročník 2001 - 1998 2000
1289 Ryšánek Nick SKP Kornspitz Jablonec 11 km dorostenci ročník 2001 - 1998 2001
Saska Matěj SKI Janov-Bedřichov 11 km dorostenci ročník 2001 - 1998 2001
1381 Sedláček Filip Randovka 11 km dorostenci ročník 2001 - 1998 2001
1128 Schejbal Jan TJ Dukla Liberec 11 km dorostenci ročník 2001 - 1998 2001
1183 Skalička Jan Triklub Příbram 11 km dorostenci ročník 2001 - 1998 2000
Sláma Filip SKI KLUB JABLONEC 11 km dorostenci ročník 2001 - 1998 2001
1285 Slavík Vojtěch SKP Kornspitz Jablonec 11 km dorostenci ročník 2001 - 1998 1998
Šmaus Antonín SKI KLUB JABLONEC 11 km dorostenci ročník 2001 - 1998 2000
1406 Zátka Josef Klub Biatlonu Kamenický Šenov 11 km dorostenci ročník 2001 - 1998 2001
11 km ženy do 34 let
Blažková Lenka Silvini Madshus Team 11 km ženy do 34 let 1988
Bukovanová Jana Pražírna 11 km ženy do 34 let 1995
1226 Bydžovská Lucie Hoffmann-Žižák s.r.o. 11 km ženy do 34 let 1990
1225 Daňhelková Tereza Hoffmann - Žižák s.r.o. 11 km ženy do 34 let 1990
1296 Davidová Markéta SKP Kornspitz Jablonec 11 km ženy do 34 let 1997
Davidová Markéta SKI Janov-Bedřichov 11 km ženy do 34 let 1997
1241 Fryšarová Eva ZaBěhu.cz 11 km ženy do 34 let 1990
1314 Hanzlová Radka Team V Lukách 11 km ženy do 34 let 1994
1400 Havrdová Monika Báječné ženy v běhu 11 km ženy do 34 let 1991
1318 Charvátová Alena Kajak Děčín 11 km ženy do 34 let 1982
1399 Jedličková Radka Silvini Madshus team 11 km ženy do 34 let 1989
1191 Jelínková Šárka Prdelky 11 km ženy do 34 let 1991
1248 Karbanová Vendula VSK Humanita 11 km ženy do 34 let 1983
1412 Kopačíková Jana Vorvaně 11 km ženy do 34 let 1989
1008 Kovařičová Monika žádný 11 km ženy do 34 let 1987
1069 Kurelová Monika Decathlon 11 km ženy do 34 let 1992
1138 Kyselová Romana žádný 11 km ženy do 34 let 1982
1243 Lajtkepová Martina Drylock 11 km ženy do 34 let 1982
1365 Linková Alena GLEDE Team 11 km ženy do 34 let 1997
1108 Masopustová Elis SK Praga 11 km ženy do 34 let 1986
1080 Mensikova Jana Per aspera ad astra 11 km ženy do 34 let 1983
1366 Němečková Eliška GLEDE Team 11 km ženy do 34 let 1997
1111 netolicka martina ac slovan liberec 11 km ženy do 34 let 1982
1056 Neťuková Kristýna Hasiči Janov n.N. 11 km ženy do 34 let 1994
1369 Nováková Martina AK Moravská Třebová 11 km ženy do 34 let 1992
1036 Oberdörferová Jana Sportisimo 11 km ženy do 34 let 1991
1100 Pařízková Ivana žádný 11 km ženy do 34 let 1982
1093 Pešková Klára SK SEIDL 11 km ženy do 34 let 1995
1246 Počtová Pavlína Žádný 11 km ženy do 34 let 1988
1361 Pokorná Jana žádný 11 km ženy do 34 let 1988
1368 Pospíšilová Karolína GLEDE Team 11 km ženy do 34 let 1996
1311 Procházková Regina ČSOB NA ZDRAVÍ 11 km ženy do 34 let 1986
1308 Richterová Zuzana SK 11 km ženy do 34 let 1983
1136 Rýdlová Denisa FAY sport 11 km ženy do 34 let 1982
1404 Skrbková Denisa BeManiax Madbike 11 km ženy do 34 let 1989
1060 Stěhulová Katerina no team 11 km ženy do 34 let 1984
1015 Sudová Šárka maminy 11 km ženy do 34 let 1986
1121 Tribučková Veronika žádný 11 km ženy do 34 let 1985
1101 Vágnerová Barbora 11 km ženy do 34 let 1983
1155 Vavrušková Lucie Jablonecké Paseky 11 km ženy do 34 let 1984
1234 Vejstrková Zuzana OK Chrastava 11 km ženy do 34 let 1988
Závěrková Eliška SKI KLUB JABLONEC 11 km ženy do 34 let 1997
1325 Zavřelová Martina Jablonec n. N. 11 km ženy do 34 let 1984
1339 Zbytovská Tereza žádný 11 km ženy do 34 let 1982
1022 Zrnovská Michaela Křižáci 11 km ženy do 34 let 1984
1298 Zvařičová Veronika SKP Kornspitz Jablonec 11 km ženy do 34 let 1988
11 km ženy nad 34 let
1321 Balinova Ivana Mattoni Freerun 11 km ženy nad 34 let 1972
1221 Bělinová Magdaléna Hobby 11 km ženy nad 34 let 1973
1352 Bienová Lenka Mattoni FreeRun 11 km ženy nad 34 let 1973
1038 Ceé Magdalena TJ Sokol Chuchelna 11 km ženy nad 34 let 1980
1340 Černá Pavlína Spartak Rokytnice nad Jizerou 11 km ženy nad 34 let 1980
1065 Dohnalova Petra RUZENKY 11 km ženy nad 34 let 1976
1112 Döring Katarzyna Kobra Team 11 km ženy nad 34 let 1981
1068 Drbohlavová Zuzana Chabrus Příšovice 11 km ženy nad 34 let 1975
Dusilová Hedvika Sokol Skuhrov 11 km ženy nad 34 let 1969
1033 Fiala Olena Báječné ženy v běhu 11 km ženy nad 34 let 1981
Fix Jana SK MAXTRI Liberec 11 km ženy nad 34 let 1975
Fixová Jana SK MAXTRI Liberec 11 km ženy nad 34 let 1975
Fixová Jana SK MAXTRI Liberec 11 km ženy nad 34 let 1975
Fixová Jana SK MAXTRI Liberec 11 km ženy nad 34 let 1975
Fixová Jana SK MAXTRI Liberec 11 km ženy nad 34 let 1975
1360 Fixová Jana SK MAXTRI Liberec 11 km ženy nad 34 let 1975
1233 Fraňková Michaela Franěk Team Vysoká 11 km ženy nad 34 let 1970
1043 Gittlerová Jana Biatlon klub Manušice 11 km ženy nad 34 let 1973
1425 Grohova Veronika 11 km ženy nad 34 let 1980
1262 Helebrantová Alena KOLA TOR 11 km ženy nad 34 let 1960
1013 Herrmannová Petra Liga vyjímečných 11 km ženy nad 34 let 1975
1116 Holubová Renáta ELEVENRUNTEAM 11 km ženy nad 34 let 1971
1099 Hubáčková Jana Jahubajda 11 km ženy nad 34 let 1980
1012 Jámborová Daša Dukla Praha 11 km ženy nad 34 let 1978
1153 Janečková Lenka Jablonec n. N. 11 km ženy nad 34 let 1976
1312 Janegová Helena Mattoni FreeRun Jablonec nad Nisou 11 km ženy nad 34 let 1966
1041 Karbulková Alice ŠAKAL Kbely 11 km ženy nad 34 let 1972
1180 Kertészová Jitka Jablonec 11 km ženy nad 34 let 1977
1184 Kliková Eva Jablonec 11 km ženy nad 34 let 1980
1034 Kmoch Linda 11 km ženy nad 34 let 1978
Krymová Jitka Rychtářka 11 km ženy nad 34 let 1980
1016 Kurfiřtová Petra SOSK 11 km ženy nad 34 let 1978
1401 Lexmanová Marcela Mattoni Freerun Jablonec nad Nisou 11 km ženy nad 34 let 1973
1059 Mifková Lenka BK Semily 11 km ženy nad 34 let 1978
1309 Müllerová Lucie AC Slovan Liberec 11 km ženy nad 34 let 1978
1415 Myslivcová Lenka Liberec1 11 km ženy nad 34 let 1968
1122 Patolánová Michaela Báječné ženy v Běhu 11 km ženy nad 34 let 1977
1323 Pavlištová Zora neregistrovaná 11 km ženy nad 34 let 1960
1090 Pešková Radka SK SEIDL 11 km ženy nad 34 let 1971
1126 Plíšková Romana ELEVENRUNTEAM 11 km ženy nad 34 let 1971
1240 Poncarová Pavlína Cítov 11 km ženy nad 34 let 1980
1386 Rumanová Veronika 11 km ženy nad 34 let 1978
1188 Samková Lenka Hoffmann a Žižák 11 km ženy nad 34 let 1981
1380 Sedláčková Lenka Jbc 11 km ženy nad 34 let 1973
1264 Škodová Iva ČSOB NA ZDRAVÍ 11 km ženy nad 34 let 1970
1168 Šofrová Tereza Storchl Racing Team 11 km ženy nad 34 let 1977
1156 Šubrtová Gabriela Mattoni FreeRun 11 km ženy nad 34 let 1978
1125 Taibrová Monika ZŠ Šumava 11 km ženy nad 34 let 1969
1382 Teplá Jana Úvaly 11 km ženy nad 34 let 1979
1120 Tichá Dominika GP kolín 11 km ženy nad 34 let 1980
1349 Turčínová Jitka Báječné ženy v běhu 11 km ženy nad 34 let 1966
1390 Vodičková Nikola žádný 11 km ženy nad 34 let 1981
1224 Vokušová Dana Liberec 11 km ženy nad 34 let 1977
1082 Zabořilová Romana 11 km ženy nad 34 let 1974
1398 Zderadičková Lenka Mattoni Freerun Jablonec 11 km ženy nad 34 let 1961
1135 Zemanová Jitka Bakov nad Jizerou 11 km ženy nad 34 let 1967
11 km muži do 39 let
Balej Vít localblock 11 km muži do 39 let 1979
1300 Bartůněk Lukáš Jablonec nad Nisou 11 km muži do 39 let 1997
1220 Bartunek Michal KH Tanvald 11 km muži do 39 let 1993
1031 Beránek Petr Tribejk 11 km muži do 39 let 1981
1249 Blažek Josef Sokol Skuhrov 11 km muži do 39 let 1985
Bohm Kamil Ski klub Hřebeč 11 km muži do 39 let 1982
1150 Cejnar Václav MEDOS Hradec Králové 11 km muži do 39 let 1982
Cífka Michal Pražírna 11 km muži do 39 let 1984
1190 Cihlar Anthony Tony klub 11 km muži do 39 let 1991
Cmunt Petr BENNY INVEST.COM 11 km muži do 39 let 1996
1046 Culek Jakub 11 km muži do 39 let 1986
1095 Čech Ondřej Glami.cz 11 km muži do 39 let 1984
1020 Černý Jiří Mattoni FreeRun 11 km muži do 39 let 1977
1030 Černý Ondřej VZS Jablonec nad Nisou 11 km muži do 39 let 1991
Čížek Jan AC Slovan Liberec 11 km muži do 39 let 1996
1420 Čuřík Tomáš MATTONI FREERUN 11 km muži do 39 let 1982
1299 Daráni Jakub ČSOB NA ZDRAVÍ 11 km muži do 39 let 1981
Deimling Ondřej SKI KLUB JABLONEC 11 km muži do 39 let 1997
1002 Drašner Lukáš Adam Leoš Rodinná poradna Adama Leoše Drašnera 11 km muži do 39 let 1978
1416 Drátovník Karel SK Alzheimers 11 km muži do 39 let 1990
1148 Gaisl Luboš ELEVEN RUN TEAM 11 km muži do 39 let 1985
1096 Gajdošík Jan 11 km muži do 39 let 1983
1103 Gajdošík Jakub žádný 11 km muži do 39 let 1981
1009 Hanzl Martin AllDest-CZ 11 km muži do 39 let 1981
1006 Hořejší Michal Sportisimo 11 km muži do 39 let 1982
1222 Hurych Vladimir Jablonec 11 km muži do 39 let 1992
1026 Chmelík Miroslav Vinařská oblast Rakousy 11 km muži do 39 let 1980
1088 Chour Ondřej ČSOB NA ZDRAVÍ 11 km muži do 39 let 1987
1229 Jersenský Miroslav NightBird 11 km muži do 39 let 1984
1003 Jurecka Martin SK Mikulas a Frantisek 11 km muži do 39 let 1983
1410 Kalina Miroslav SPORTICUS team 11 km muži do 39 let 1982
1192 Karásek Vladislav Kolokrám 11 km muži do 39 let 1985
Kasper Jan Pražírna 11 km muži do 39 let 1983
1395 Kautsky Radovan 11 km muži do 39 let 1979
1166 Kmecik Tomas Storchl Racing Team 11 km muži do 39 let 1980
1066 Kotek Tomáš Tomáš Kotek 11 km muži do 39 let 1985
1114 Kozel Adam TJ Sokol Praha Vršovice 11 km muži do 39 let 1989
1342 Kubišta Jan Mercedes-Benz Salomon Team 11 km muži do 39 let 1986
1301 Kučera David LG Stadtwerke München 11 km muži do 39 let 1991
1039 Kysela Tomas 11 km muži do 39 let 1980
1363 Ledabyl Zbyněk TJ Drábovka 11 km muži do 39 let 1977
1004 Lhota Zbyšek ELEVEN RUN TEAM 11 km muži do 39 let 1984
1411 Loužil Jan Ski Klub Jablonec n/N 11 km muži do 39 let 1980
1061 Macák Dan žádný 11 km muži do 39 let 1980
1322 Maruška Jindra Triatlon Jablonec, z.s. 11 km muži do 39 let 1979
1010 Mařica Lukáš AllDest-CZ 11 km muži do 39 let 1979
1141 Mikuš Martin Mercedes-Benz Atomic team 11 km muži do 39 let 1982
1393 Molitoris Andreas www.biatecrace.cz 11 km muži do 39 let 1983
1336 Mrklovský Jakub SK Hraničná u Lípy 11 km muži do 39 let 1983
Müller Viktor SKI KLUB JABLONEC 11 km muži do 39 let 1996
1414 Myslivec Jan Liberec1 11 km muži do 39 let 1995
1158 Nádvorník Vojtěch TJ Tatran Sedlčany 11 km muži do 39 let 1987
1231 Novák Jan Integra Hořice 11 km muži do 39 let 1995
1048 Oppitz Tomáš Liberec 11 km muži do 39 let 1983
1139 Pelikán Karel atletika Dalovice 11 km muži do 39 let 1979
1092 Pešek Vojtěch SK SEIDL 11 km muži do 39 let 1995
1110 Pilát Miroslav KOB Kladno 11 km muži do 39 let 1979
Pilz Petr SKI KLUB JABLONEC 11 km muži do 39 let 1996
1362 Pokorný Jaroslav žádný 11 km muži do 39 let 1990
1256 Polonský Tomáš Vrchlabí 11 km muži do 39 let 1984
1335 Randák Martin SK Hraničná u Lípy 11 km muži do 39 let 1987
1263 Rosenberg David ČSOB NA ZDRAVÍ 11 km muži do 39 let 1986
1186 Samek Kamil Hoffmann a Žižák 11 km muži do 39 let 1978
1244 Schlechter Vojtěch Žižkovský Tygři 11 km muži do 39 let 1982
1319 Sikora Jakub Ski klub Jablonec nad Nisou 11 km muži do 39 let 1984
1025 Soukup Václav TJ Sokol Praha Vršovice 11 km muži do 39 let 1989
1394 Staněk Roman CS Trinité Vratislavice 11 km muži do 39 let 1978
1426 Šádek Rostislav Během světem 11 km muži do 39 let 1983
Šaník Jan SKI KLUB JABLONEC 11 km muži do 39 let 1997
1286 Šantora Ondřej SKP Kornspitz Jablonec 11 km muži do 39 let 1996
1084 Šikola Jiří Atletika Jablonec nad Nisou 11 km muži do 39 let 1995
Šindelář Jaroslav Fanklub defenzivního fotbalu 11 km muži do 39 let 1984
Šípoš Petr SKI KLUB JABLONEC 11 km muži do 39 let 1996
1343 Škoda Jakub Mercedez-Benz Atomic Team 11 km muži do 39 let 1988
1364 Šmaus Jan GLEDE Team 11 km muži do 39 let 1997
Šmaus Jan SKI Janov-Bedřichov 11 km muži do 39 let 1997
1146 Švadlenka Jan AC Mladá Boleslav 11 km muži do 39 let 1986
1011 Thůma Jakub Ještěd SkyRace 11 km muži do 39 let 1981
1063 Tomčo Tomáš Sokol Vlastibořice 11 km muži do 39 let 1982
1028 Tryzna Martin Silvini Madshus team 11 km muži do 39 let 1991
1402 vaner jan gt kur sport 11 km muži do 39 let 1983
1109 Vránek Martin FReeride.cz 11 km muži do 39 let 1985
1281 Weilguny Miroslav ARO Jbc 11 km muži do 39 let 1989
1064 Wieme Stefaan Drylock 11 km muži do 39 let 1981
1422 Zemánek Jan Kanadské žertíky 11 km muži do 39 let 1990
1423 Zemánek Ondřej Kanadské žertíky 11 km muži do 39 let 1994
11 km muži do 49 let
1083 Altman Jan Když nemůžeš, tak přidej ! 11 km muži do 49 let 1975
1313 Balogh Jan OOB Tatran Jablonec 11 km muži do 49 let 1975
1316 BARTOŠ DALIBOR LIAZ JABLONEC 11 km muži do 49 let 1975
1102 Beran Miroslav Berous 11 km muži do 49 let 1973
1115 Blažek Jiří Tvrdý Housky 11 km muži do 49 let 1972
1384 Drahoňovský Aleš AC Turnov 11 km muži do 49 let 1972
1346 Dvorský Ota KC Pivovar Vratislavice 11 km muži do 49 let 1967
1105 Fadrhons Aleš TJ Řepy 11 km muži do 49 let 1968
1350 Fix Jiri SK MAXTRI Liberec 11 km muži do 49 let 1974
1118 Forst Jaromír Šumava 11 km muži do 49 let 1973
1320 Friesinger Petr ČOU 11 km muži do 49 let 1967
1252 Fürst David MOCCA LIBEREC 11 km muži do 49 let 1970
1000 Gebauer Martin běhám rád 11 km muži do 49 let 1974
1018 Gilar Pavel Citrus bike team 11 km muži do 49 let 1973
1123 Hanuš Jan Řepy 11 km muži do 49 let 1968
1133 Harasimovič Vladimír KSM Castings 11 km muži do 49 let 1973
1062 Havelka Petr Citrus Bike Team 11 km muži do 49 let 1971
1040 Hegr Tomáš Okresní přebor 11 km muži do 49 let 1973
1124 Hlaváček Petr Řepy 11 km muži do 49 let 1967
1053 Hodboď Václav Enduro Bike Team 11 km muži do 49 let 1973
1086 Holubec Martin Řepy 11 km muži do 49 let 1968
1001 Honzík Jan BOOTCAMP team 11 km muži do 49 let 1973
1239 Huzyč Roman VSK Humanita Praha 11 km muži do 49 let 1974
1265 Charypar David SK Maxtri Liberec 11 km muži do 49 let 1972
1152 Janeček Leoš Jablonec n. N. 11 km muži do 49 let 1972
1054 Janků Petr A.Stavby s.r.o. 11 km muži do 49 let 1974
Jíra Jaroslav AC Česká Lípa 11 km muži do 49 let 1971
1055 Kaplan Viktor Jablonec nad Nisou 11 km muži do 49 let 1974
1050 Koravský Roman ELEVENRUNTEAM 11 km muži do 49 let 1969
1392 Kovář Petr Silvini Madshus Team 11 km muži do 49 let 1975
1169 Král Václav FK Brandýs Boleslav 11 km muži do 49 let 1976
1182 Krupka Milan Indičtí běžci 11 km muži do 49 let 1972
1106 Křížek Petr PČR 11 km muži do 49 let 1972
1081 Kuběna Petr Krocani Brníště 11 km muži do 49 let 1972
1235 Kubíček Zdeněk OK Mnichovo Hradiště 11 km muži do 49 let 1972
1242 Lajtkep Petr Brubeck Team 11 km muži do 49 let 1973
1058 Miklánek David Lesná 11 km muži do 49 let 1971
1251 Minařík Petr MOCCA LIBEREC 11 km muži do 49 let 1975
1132 Moucha Petr dgp 11 km muži do 49 let 1974
1143 Nagy Josef HEXENSCHOOS 11 km muži do 49 let 1967
1023 Pavel Hataš SDH Janov 11 km muži do 49 let 1973
1091 Pešek Jaroslav SK SEIDL 11 km muži do 49 let 1970
1303 Pinta Martin SK KOPPA 11 km muži do 49 let 1968
1260 Plachý Jan Gigathlon Czech Republic 11 km muži do 49 let 1972
1014 Polach Jan Rychnov u Jablonce 11 km muži do 49 let 1973
1250 Polák Zbyněk SK Setos Praha 11 km muži do 49 let 1974
1165 Preisler Michal LIAZ Jablonec 11 km muži do 49 let 1971
Preissler Tomáš Sokol Skuhrov 11 km muži do 49 let 1970
1024 Procházka David Liaz Jablonec 11 km muži do 49 let 1974
1185 Regner Tomáš Biatlon Ruprechtice 11 km muži do 49 let 1975
1356 Seibert Petr MK Hlinsko 11 km muži do 49 let 1971
1098 Svačina Tomáš SKP Maják 11 km muži do 49 let 1975
1385 Šašek Jiří PPP Bedřichov 11 km muži do 49 let 1969
1162 Šiml Jan Novis TK Praha 11 km muži do 49 let 1967
1052 Šperl Martin Silvini Madshus Team 11 km muži do 49 let 1975
1019 šváb-Šváca petr citrus bike Jablonec nad nisou 11 km muži do 49 let 1970
1230 Trdla Tomáš HEXENSCHOOS 11 km muži do 49 let 1969
1413 Valenta Stanislav Obec Jiřetín pod Bukovou 11 km muži do 49 let 1970
1424 Valkoun Petr TJ Sokol Bakov n/J 11 km muži do 49 let 1973
1259 Vašek Petr Mattoni Free Run Team / RK Dragons 11 km muži do 49 let 1972
1305 Vencl Jiří NAC Liberec 11 km muži do 49 let 1972
1113 Vojtík Pavel Čelákovice 11 km muži do 49 let 1975
1164 Vrba Martin 11 km muži do 49 let 1974
1236 Vyštejn Daniel Silvini Madshus team 11 km muži do 49 let 1976
1405 Zátka Jan Klub Biatlonu Kamenický Šenov 11 km muži do 49 let 1975
1348 Zoubek Zdeněk SCWS Lučany nad Nisou 11 km muži do 49 let 1969
11 km muži do 59 let
1409 Fišer Pavel TJ Stodůlky Praha 11 km muži do 59 let 1966
1315 Hanzl Radko Team V Lukách 11 km muži do 59 let 1961
1261 Helebrant Rudolf KOLA TOR 11 km muži do 59 let 1958
1266 Holický Milan Pardubice 11 km muži do 59 let 1965
1391 Horáček Roman SUPERIOR CYKLOFIT CYCLING TEAM 11 km muži do 59 let 1966
1049 Jakubička Tomáš Sokol Železný Brod 11 km muži do 59 let 1958
1085 Koucký Roman ČKS SKI Jilemnice 11 km muži do 59 let 1963
1119 Kozel Dalibor DGP 11 km muži do 59 let 1957
1044 Kubeš Petr Sokol Vrát 11 km muži do 59 let 1964
1310 Kulhavý Jiří SK Liberec 11 km muži do 59 let 1957
1383 Kulík Michal Silvini Madshus team 11 km muži do 59 let 1965
1032 Nájemník Petr ČSOB NA ZDRAVÍ 11 km muži do 59 let 1963
1130 Nypl Martin Řepy 11 km muži do 59 let 1966
1089 Seidl Luděk SK SEIDL 11 km muži do 59 let 1963
1304 Soukup Petr SK KOPPA 11 km muži do 59 let 1966
1389 Ulrych Oldřich KOLA TOR 11 km muži do 59 let 1960
1145 Vacarda Vladimír ELEVEN RUN TEAM 11 km muži do 59 let 1959
1421 Zemánek Jiří Kanadské žertíky 11 km muži do 59 let 1966
11 km muži nad 59 let
1149 Cejnar Václav Nordic Team 11 km muži nad 59 let 1951
1035 Drbohlav František Příšovice 11 km muži nad 59 let 1951
1396 Jantsch Vítězslav ELEVENRUNTEAM 11 km muži nad 59 let 1935
1238 Mindžák Andrej Ski klub Jizerská 50 11 km muži nad 59 let 1954
1051 Paldus Petr PPP Bedřichov 11 km muži nad 59 let 1952
1029 Podlešák Jiří SKI Mapos 11 km muži nad 59 let 1950
1245 Polák Pavel SJ SKI 11 km muži nad 59 let 1946
1408 Říha Miroslav Sokol Sadská 11 km muži nad 59 let 1945
1223 Vokuš Zdeněk Liberec 11 km muži nad 59 let 1956
6 km žačky ročník 2002-2005
3023 Brabcová Lucie T.J.Sokol Frýdštejn 6 km žačky ročník 2002-2005 2002
Brožková Kateřina Sokol Skuhrov 6 km žačky ročník 2002-2005 2004
3029 Brunclíková Monika Dukla Liberec 6 km žačky ročník 2002-2005 2004
Dubská Barbora Sokol Skuhrov 6 km žačky ročník 2002-2005 2003
3028 Dvorská Karolína Dukla Liberec 6 km žačky ročník 2002-2005 2004
3043 Fraňková Natálie Franěk Team Vysoká 6 km žačky ročník 2002-2005 2004
3095 Gittlerová Jitka Biatlon klub Manušice 6 km žačky ročník 2002-2005 2002
3025 Hampejsová Adéla ŠNECI na MAX 6 km žačky ročník 2002-2005 2004
Hatašová Markéta SKI Janov-Bedřichov 6 km žačky ročník 2002-2005 2004
Hecko Vanesa Sokol Skuhrov 6 km žačky ročník 2002-2005 2002
3031 Ježková Matilda Dukla Liberec 6 km žačky ročník 2002-2005 2004
3042 Kadavá Kateřina AC Jablonec nad Nisou 6 km žačky ročník 2002-2005 2003
3093 Kněbortová Antonie ČERVENICE 6 km žačky ročník 2002-2005 2004
3103 Malá Sára LSK Lomnice nad Popelkou 6 km žačky ročník 2002-2005 2003
Nikodýmová Denisa Sokol Skuhrov 6 km žačky ročník 2002-2005 2002
Nikodýmová Nikola Sokol Skuhrov 6 km žačky ročník 2002-2005 2004
3012 Pekařová Jana Tj Turnov 6 km žačky ročník 2002-2005 2002
3009 Pilátová Amálie KOB Kladno 6 km žačky ročník 2002-2005 2004
3030 Prokešová Tereza Dukla Liberec 6 km žačky ročník 2002-2005 2003
3026 Půbalová Nela Dukla Liberec 6 km žačky ročník 2002-2005 2004
3013 Šibravová Eliška TJ Dukla Liberec 6 km žačky ročník 2002-2005 2002
3100 Valentová Veronika TJ Desná 6 km žačky ročník 2002-2005 2003
Vavřačová Anežka Sokol Skuhrov 6 km žačky ročník 2002-2005 2002
Vitvarová Klára SKI Janov-Bedřichov 6 km žačky ročník 2002-2005 2005
3021 Vundererová Michaela TJ sokol Dlouhý 6 km žačky ročník 2002-2005 2002
6 km žáci ročník 2002-2005
3044 Bejček Michal Triklub Příbram 6 km žáci ročník 2002-2005 2002
Čapek Teodor SKI Janov-Bedřichov 6 km žáci ročník 2002-2005 2005
Čapek Otakar SKI Janov-Bedřichov 6 km žáci ročník 2002-2005 2005
Dusil Jakub Sokol Skuhrov 6 km žáci ročník 2002-2005 2005
Halama Tomáš SKI Janov-Bedřichov 6 km žáci ročník 2002-2005 2005
Hanslian Matěj SKI Janov-Bedřichov 6 km žáci ročník 2002-2005 2005
Hřebík Matyáš SKI Janov-Bedřichov 6 km žáci ročník 2002-2005 2005
3094 Jahelka Vít RUN Jaroměř 6 km žáci ročník 2002-2005 2004
3024 Krupka Milan Indičtí běžci 6 km žáci ročník 2002-2005 2003
3080 Kubín Tomáš FK Jablonec nad Nisou 6 km žáci ročník 2002-2005 2004
3015 Novák Martin TJ Dukla Liberec 6 km žáci ročník 2002-2005 2002
3032 Pávek Matyáš Dukla Liberec 6 km žáci ročník 2002-2005 2004
3010 Pilát Bořivoj KOB Kladno 6 km žáci ročník 2002-2005 2004
Preissler Tomáš Sokol Skuhrov 6 km žáci ročník 2002-2005 2003
3016 Ptáček Jakub TJ Dukla Liberec 6 km žáci ročník 2002-2005 2002
3006 Ramšák Tomáš Mattoni FreeRun 6 km žáci ročník 2002-2005 2001
Saska Lukáš SKI Janov-Bedřichov 6 km žáci ročník 2002-2005 2005
3035 Syřiště Ondra Dukla Liberec 6 km žáci ročník 2002-2005 2003
3018 Škréta Vojtěch TJ Dukla Liberec 6 km žáci ročník 2002-2005 2002
Šurík Jakub TJ Dukla Libererc 6 km žáci ročník 2002-2005 2005
3034 Tužil Petr Dukla Liberec 6 km žáci ročník 2002-2005 2004
3038 Vodička Dušan AC Jablonec nad Nisou 6 km žáci ročník 2002-2005 2003
3033 Vohlídal Šimon Dukla Liberec 6 km žáci ročník 2002-2005 2004
3099 Zátka Jan Klub Biatlonu Kamenický Šenov 6 km žáci ročník 2002-2005 2004
3014 Zeman Jiří TJ Dukla Liberec 6 km žáci ročník 2002-2005 2002
6 km BUĎ FIT ženy ročník 2001 a starší
3056 Baloghová Lída OOB Tatran Jablonec 6 km BUĎ FIT ženy ročník 2001 a starší 2001
3020 Blechová Markéta HK Pardubice 6 km BUĎ FIT ženy ročník 2001 a starší 1976
3011 Forstová Tereza Šumava 6 km BUĎ FIT ženy ročník 2001 a starší 2001
3005 Franklová Dita Atletika Človíček 6 km BUĎ FIT ženy ročník 2001 a starší 1978
Geislerová Aneta cz 6 km BUĎ FIT ženy ročník 2001 a starší 2001
3091 Havlíková Monča AK Slovan Moravská Třebová 6 km BUĎ FIT ženy ročník 2001 a starší 1989
3068 Kopecká Radka SK Hraničná u Lípy 6 km BUĎ FIT ženy ročník 2001 a starší 1989
Kremerová Marie Run-for-Fun 6 km BUĎ FIT ženy ročník 2001 a starší 1993
3040 Krupičková Sandra Run-for-Fun 6 km BUĎ FIT ženy ročník 2001 a starší 1993
3000 Machová Jana BŽB 6 km BUĎ FIT ženy ročník 2001 a starší 1974
3104 Malá Martina Lomnice nad Popelkou 6 km BUĎ FIT ženy ročník 2001 a starší 1979
3004 Mrvová Zdeňka Hrádek n. Nisou 6 km BUĎ FIT ženy ročník 2001 a starší 1980
3022 Müllerová Michaela Mattoni free run 6 km BUĎ FIT ženy ročník 2001 a starší 1969
3101 Musilová Erika Ak Slovan Moravská Třebová 6 km BUĎ FIT ženy ročník 2001 a starší 1991
3066 Nýdrová Veronika SK Hraničná u Lípy 6 km BUĎ FIT ženy ročník 2001 a starší 1988
3003 Patočková Leona Mattoni FreeRun 6 km BUĎ FIT ženy ročník 2001 a starší 1988
3008 Pilátová Petra KOB Kladno 6 km BUĎ FIT ženy ročník 2001 a starší 1980
3086 Rakova Lenka Hraničná u Lípy 6 km BUĎ FIT ženy ročník 2001 a starší 1988
3069 Randáková Lucie SK Hraničná u Lípy 6 km BUĎ FIT ženy ročník 2001 a starší 1988
3098 Svobodová Markéta Poštovice 6 km BUĎ FIT ženy ročník 2001 a starší 1971
3092 Škodová Markéta ČSOB NA ZDRAVÍ 6 km BUĎ FIT ženy ročník 2001 a starší 1992
3041 Šmiková Ilona žádný 6 km BUĎ FIT ženy ročník 2001 a starší 1973
3096 Trojáková Patricie ČSOB NA ZDRAVÍ 6 km BUĎ FIT ženy ročník 2001 a starší 1993
3081 Turčínová Adéla Báječné ženy v běhu 6 km BUĎ FIT ženy ročník 2001 a starší 2000
3055 Žalková Zuzana ČSOB NA ZDRAVÍ 6 km BUĎ FIT ženy ročník 2001 a starší 1984
6 km BUĎ FIT muži ročník 2001 a starší
3019 Blažek Vladimír TJ Dukla Libererc 6 km BUĎ FIT muži ročník 2001 a starší 1968
3090 Částka Lukáš AK Slovan Moravská Třebová 6 km BUĎ FIT muži ročník 2001 a starší 1988
3082 Kupilík Šimon Run-for-fun 6 km BUĎ FIT muži ročník 2001 a starší 1992
3102 Malá Petra MATOONI FREERUN 6 km BUĎ FIT muži ročník 2001 a starší 1985
3001 Novotný Václav HO Skol 6 km BUĎ FIT muži ročník 2001 a starší 1982
3085 Pagac Roman Hraničná u Lípy 6 km BUĎ FIT muži ročník 2001 a starší 1988
Pulda Václav KSB Liberec 6 km BUĎ FIT muži ročník 2001 a starší 1969
3089 Sekanina Tomáš AK Slovan Moravská Třebová 6 km BUĎ FIT muži ročník 2001 a starší 1989
3088 Sucharda Jiří Mattoni FreeRun 6 km BUĎ FIT muži ročník 2001 a starší 1972
3083 Turek Martin TransplantSport CZ 6 km BUĎ FIT muži ročník 2001 a starší 1968
3084 Vrba Vojtech 6 km BUĎ FIT muži ročník 2001 a starší 1986
19 km canicross
36 Holubová Andrea ELEVEN RUN TEAM 19 km canicross 1990
40 Náměstek Jan behejsepsem.cz 19 km canicross 1978
39 Náměstková Eliška behejsepsem.cz 19 km canicross 1988
38 Šrolerová Kamila T.J. Sokol Maxičky 19 km canicross 1980
6 km canicross
10 Danes Jan Zadny 6 km canicross 1986
6 Hojná Markéta SK ČHP 6 km canicross 1978
11 Holý Štěpán TJ Růžena 6 km canicross 1978
9 Hybnerová Alena CrazyBalls-flyball 6 km canicross 1994
1 Krombholcova Barbora Canicross v Jablonci 6 km canicross 1990
2 Lesiuková Veronika Hradecká smečka 6 km canicross 1990
5 Mraček Pavel Enjoy 6 km canicross 1984
3 Rinn Jakub Hradecká smečka 6 km canicross 1987
4 Sádecký Josef Los Knorros 6 km canicross 1982
8 Vojtíková Lenka Pozitivní nejistota Pelhřimov 6 km canicross 1981
2 km handicapovaní
135 Bečvarovský Dominik xxx 2 km handicapovaní 2009
136 Cejhon Jan xxx 2 km handicapovaní 2002
196 Hlubučková Sára xxx 2 km handicapovaní 2012
198 Hlubučková Nella xxx 2 km handicapovaní 2015
124 Chaloupský Martin Prdelky 2 km handicapovaní 1979
134 Charvátová Laura xxx 2 km handicapovaní 2007
129 Maxová Kateřina xxx 2 km handicapovaní 1974
131 Michalová Gabriela xxx 2 km handicapovaní 1972
133 Motyčka Ladislav xxx 2 km handicapovaní 1955
130 Petráček Martin xxx 2 km handicapovaní 1976
132 Vávrová Dana xxx 2 km handicapovaní 1986