ČSOB Janovských 11 a 19 km ELEVEN 42. ročník v roce 2017

Vaše startovní číslo bude zobrazeno po přijetí platby startovného na účet organizátora.

Číslo Příjmení Jméno Klub Trať Ročník
2 km žačky ročník 2006 a mladší
159 Demlova Anna Zizkovsky Tygri 2 km žačky ročník 2006 a mladší 2007
160 Demlova Zuzana Zizkovsky Tygri 2 km žačky ročník 2006 a mladší 2010
115 Dziegielewska Karolina Atletika Človíček 2 km žačky ročník 2006 a mladší 2010
116 Faltysová Gabriela Atletika Človíček 2 km žačky ročník 2006 a mladší 2010
130 Faltysová Nela Atletika Sparta Praha 2 km žačky ročník 2006 a mladší 2008
131 Franklová Magdalena Atletika Sparta Praha 2 km žačky ročník 2006 a mladší 2008
162 Kalinová Ella SPORTICUS team 2 km žačky ročník 2006 a mladší 2009
163 Kalinová Lisa SPORTICUS team 2 km žačky ročník 2006 a mladší 2011
133 Kašparová Gabriela Atletika Sparta Praha 2 km žačky ročník 2006 a mladší 2008
154 Košková Leona KORA 2 km žačky ročník 2006 a mladší 2006
121 Kubíková Viktorie Atletika Človíček 2 km žačky ročník 2006 a mladší 2011
134 Lapišová Markéta Atletika Sparta Praha 2 km žačky ročník 2006 a mladší 2009
110 Lexmanová Anna Mattoni Freerun Jablonec 2 km žačky ročník 2006 a mladší 2007
135 Lukovicsova Tereza Atletika Sparta Praha 2 km žačky ročník 2006 a mladší 2010
136 Lulová Ema Atletika Sparta Praha 2 km žačky ročník 2006 a mladší 2009
123 Nováková Stela Atletika Človíček 2 km žačky ročník 2006 a mladší 2011
168 Ouhrabková Bára SPORTICUS team 2 km žačky ročník 2006 a mladší 2012
148 Plecháčová Andrea AC Jablonec 2 km žačky ročník 2006 a mladší 2006
149 Plecháčová Tereza AC Jablonec 2 km žačky ročník 2006 a mladší 2006
140 Podolská Sára Atletika Sparta Praha 2 km žačky ročník 2006 a mladší 2009
156 Puchernová Bára SK Trompetr 2 km žačky ročník 2006 a mladší 2006
125 Romanovová Adéla Atletika Človíček 2 km žačky ročník 2006 a mladší 2011
141 Střelcová Anna Atletika Sparta Praha 2 km žačky ročník 2006 a mladší 2006
142 Střelcová Lenka Atletika Sparta Praha 2 km žačky ročník 2006 a mladší 2008
104 Šťastná Anna AC Track & Field Brno 2 km žačky ročník 2006 a mladší 2007
145 Tylichová Amálie Atletika Sparta Praha 2 km žačky ročník 2006 a mladší 2010
129 Vojtová Klára Atletika Človíček 2 km žačky ročník 2006 a mladší 2007
113 Zabořilová Anna OOB Jenišovice 2 km žačky ročník 2006 a mladší 2009
2 km žáci ročník 2006 a mladší
150 Bohun Sebastián Sokol Maxičky 2 km žáci ročník 2006 a mladší 2006
114 Budík Lukáš Atletika Človíček 2 km žáci ročník 2006 a mladší 2007
153 Čapek Bartoloměj SKI Janov-Bedřichov 2 km žáci ročník 2006 a mladší 2009
151 Feygl Ludvík - 2 km žáci ročník 2006 a mladší 2006
106 Franěk Tomáš Triklub Příbram 2 km žáci ročník 2006 a mladší 2008
118 Hervert Daniel Atletika Človíček 2 km žáci ročník 2006 a mladší 2012
155 Hojný Tonda SK Trompetr 2 km žáci ročník 2006 a mladší 2006
166 Hricisin Hugo Junior Kellys Bike ranch team 2 km žáci ročník 2006 a mladší 2009
146 Jirák Jakub JKL Desná 2 km žáci ročník 2006 a mladší 2010
111 kaskoun daniel DAKU 2 km žáci ročník 2006 a mladší 2008
112 Kaskoun Jakub DAKU 2 km žáci ročník 2006 a mladší 2008
119 Kašpar Jakub Atletika Človíček 2 km žáci ročník 2006 a mladší 2011
132 Kašpar Rudolf Atletika Sparta Praha 2 km žáci ročník 2006 a mladší 2010
120 Kubík Bartoloměj Atletika Človíček 2 km žáci ročník 2006 a mladší 2013
161 Kubota Leon - 2 km žáci ročník 2006 a mladší 2006
152 Kubota Noel - 2 km žáci ročník 2006 a mladší 2008
138 Máj Oldřich Atletika Sparta Praha 2 km žáci ročník 2006 a mladší 2009
139 Myška David Atletika Sparta Praha 2 km žáci ročník 2006 a mladší 2008
122 Nohejl Jan Atletika Človíček 2 km žáci ročník 2006 a mladší 2011
169 Ouhrabka Vít SPORTICUS team 2 km žáci ročník 2006 a mladší 2010
158 Pucherna Marek SK Trompetr 2 km žáci ročník 2006 a mladší 2009
124 Pytelka Vít Atletika Človíček 2 km žáci ročník 2006 a mladší 2011
143 Syblík Rudolf Atletika Sparta Praha 2 km žáci ročník 2006 a mladší 2009
126 Šťastný Mirolav Atletika Človíček 2 km žáci ročník 2006 a mladší 2010
144 Tylich Tadeáš Atletika Sparta Praha 2 km žáci ročník 2006 a mladší 2007
108 Vavruška Matěj Jablonecké Paseky 2 km žáci ročník 2006 a mladší 2012
128 Vojta Martin Atletika Človíček 2 km žáci ročník 2006 a mladší 2008
164 Wolf Filip 2 km žáci ročník 2006 a mladší 2008
19 km ženy do 34 let
2096 Dolečková Romana Exponáti 19 km ženy do 34 let 1991
2081 Dubská Martina - 19 km ženy do 34 let 1990
2046 Hosnedlová Markéta ELEVEN MERCEDES MITAS 19 km ženy do 34 let 1992
2120 Kinclova Sofie Sport Zbraslav - kanoistika 19 km ženy do 34 let 1998
2182 Kratochvílová Kriegelová Kateřina ASK Elna Počerady 19 km ženy do 34 let 1984
2106 Malíková Klára Rungo 19 km ženy do 34 let 1983
2022 Němečková Eliška Glede team 19 km ženy do 34 let 1997
2180 Poláková Dagmar SK Staré kukuřice 19 km ženy do 34 let 1987
2101 Ungerová Lenka ELEVEN RUN TEAM 19 km ženy do 34 let 1989
2165 Vavrušková Lucie JABLONECKÉ PASEKY 19 km ženy do 34 let 1984
2121 Vodickova Barbora Sport Zbraslav - kanoistika 19 km ženy do 34 let 1998
2061 Vokounova Lucie Exponati 19 km ženy do 34 let 1989
2205 Vyštejnová Šárka Silvini Madshus team 19 km ženy do 34 let 1987
19 km ženy nad 34 let
2005 Hampejsová Martina ŠNECI na MAX 19 km ženy nad 34 let 1972
2103 Hanušová Dagmar Dálkoplazka Liberec 19 km ženy nad 34 let 1968
2204 Hricisin Dana CSG Tri team 19 km ženy nad 34 let 1981
2162 Kašparová Iva p 19 km ženy nad 34 let 1972
2031 Kroužilová Iva GP Kolín 19 km ženy nad 34 let 1977
2040 Metelkova Radka Kladno 19 km ženy nad 34 let 1978
2035 Nedeliaková Andrea dálkoplazky z Liberce 19 km ženy nad 34 let 1977
Novotna Eva Brevnovska Smrst 19 km ženy nad 34 let 1981
2089 Procházková Irena TJ Háje 19 km ženy nad 34 let 1957
2042 Raslova Marie 19 km ženy nad 34 let 1982
2158 schierova michaela Dajda boys and girls 19 km ženy nad 34 let 1974
2025 Soukupová Veronika SDH Bozkov 19 km ženy nad 34 let 1982
2141 Svárovská Mariana SDH Tanvald Šumburk 19 km ženy nad 34 let 1975
2166 Svobodová Jana Calamity 19 km ženy nad 34 let 1977
19 km muži do 39 let
2014 Baxa Jaromír ROB Liberec 19 km muži do 39 let 1982
2086 Bergl Tomáš OB Sokol Troja 19 km muži do 39 let 1978
2114 Bonk Roman TriKlub Příbram 19 km muži do 39 let 1993
2012 Bouda Tomáš Jabko 19 km muži do 39 let 1983
2113 Brýdl Pavel Mizuni/svetbehu.cz 19 km muži do 39 let 1980
Clemenz Silvio Ski Jonsdorf 19 km muži do 39 let 1979
2202 Čivrný Jiří BK Semily 19 km muži do 39 let 1980
2048 Dogaru Vasil Česká Lípa 19 km muži do 39 let 1981
2080 Dušánek Jan JEŠTĚD SkyRace 19 km muži do 39 let 1980
2093 Francke Michal Žižkovský tygři 19 km muži do 39 let 1986
2091 Gaisl Luboš ELEVEN RUN TEAM 19 km muži do 39 let 1985
2001 Hajdur Vasek North Czech Runners 19 km muži do 39 let 1982
2063 Hájek Jan AC Čimelice 19 km muži do 39 let 1980
2168 Harnoš Petr TPCA run team 19 km muži do 39 let 1986
2148 Herda Jan SKP Nymburk 19 km muži do 39 let 1983
2050 Heřmánek Roman Tati Dotoho 19 km muži do 39 let 1983
2058 Kálal Tomáš Žižkovský tygři 19 km muži do 39 let 1985
2118 Kalný Tomáš Pražírna 19 km muži do 39 let 1994
2206 Klapka Štěpán Holák 19 km muži do 39 let 1980
2068 Kolaja Marcel Red Hat 19 km muži do 39 let 1980
2059 Kozel Adam TJ Sokol Praha Vršovice 19 km muži do 39 let 1989
2200 KUBRIČAN Pavel SAUCONY 19 km muži do 39 let 1983
2169 Kudrna Zbyněk Enduraining 19 km muži do 39 let 1980
2053 Kupr Jaroslav Lezci.com 19 km muži do 39 let 1980
2123 Labut Vojtech Sport Zbraslav - kanoistika 19 km muži do 39 let 1998
2129 Malý Ondřej SKk Sport Zbraslav 19 km muži do 39 let 1994
2029 Mareček Jan KLADIVA 19 km muži do 39 let 1978
2039 Maryska Milos Zizkovsky Tygri 19 km muži do 39 let 1981
2052 Mastník Leoš nemám 19 km muži do 39 let 1987
2194 Matoušek Ondřej Žižkovský tygři 19 km muži do 39 let 1988
2122 Moudry Matyas Sport Zbraslav - kanoistika 19 km muži do 39 let 1998
2051 Murka Petr SKP Maják 19 km muži do 39 let 1978
2161 Mužík Martin / 19 km muži do 39 let 1997
2094 Nesvadba Michal Northern warriors 19 km muži do 39 let 1980
2144 Obermajer Jan Clowns 19 km muži do 39 let 1979
2083 Pašek Jakub Skialp Zásada 19 km muži do 39 let 1986
2100 Pavlišta David SK Svěrák 19 km muži do 39 let 1984
2210 Pešek Jan --- 19 km muži do 39 let 1989
2128 Pfoff Michal Sport Zbraslav - kanoistika 19 km muži do 39 let 1989
2164 Pirný Lukáš Praha 19 km muži do 39 let 1979
2018 Pokorný Jaromír Poky 19 km muži do 39 let 1988
2186 Prokop Matěj Česká Lípa 19 km muži do 39 let 1991
2109 Rexa Martin Kerda Sport 19 km muži do 39 let 1979
2132 Řezka Petr HOK Pardubice 19 km muži do 39 let 1981
2041 Řezniček David 19 km muži do 39 let 1979
2124 Samec David Sport Zbraslav - kanoistika 19 km muži do 39 let 1998
2105 Samek Kamil Hoffmann a Žižák 19 km muži do 39 let 1978
2126 Sedlacek Daniel Sport Zbraslav - kanoistika 19 km muži do 39 let 1998
2045 Seidl Peter PORT C&C 19 km muži do 39 let 1987
2211 Strejček Jiří Praha 10 19 km muži do 39 let 1983
2060 Šorm Ivo Decathlon Liberec 19 km muži do 39 let 1987
2102 Vavruška Jiří KERDA SPORT LIBEREC 19 km muži do 39 let 1978
2013 Verner Jan Etnetera Etdorfin 19 km muži do 39 let 1989
2024 Votruba Jan Altán Tým 19 km muži do 39 let 1979
2110 Weilguny Miroslav ARO Jbc 19 km muži do 39 let 1989
2055 Zadražil Filip TJ Bižuterie Jablonec 19 km muži do 39 let 1998
2142 Zeman David BEKO Bike & Ski Racing Team 19 km muži do 39 let 1992
2125 Zemanek Richard Sport Zbraslav - kanoistika 19 km muži do 39 let 1998
2021 Zubíček Jan ČSOB NA ZDRAVÍ 19 km muži do 39 let 1982
2116 Zumr David Pražírna 19 km muži do 39 let 1981
2028 Žižka David ELEVEN MERCEDES MITAS 19 km muži do 39 let 1989
19 km muži do 49 let
2191 Antoš Jan Sešívané srdce 19 km muži do 49 let 1974
2015 Bašus Petr klacky.cz 19 km muži do 49 let 1974
2139 Bednář Pavel ŠNECI na MAX 19 km muži do 49 let 1968
2049 Bém Tomáš Mšeno - sever 19 km muži do 49 let 1970
2038 Bernát Tomáš Mnichovo Hradiště 19 km muži do 49 let 1970
2130 Deml Marek Žižkovsky Tygři 19 km muži do 49 let 1974
2033 Drbohlav Tomáš Chabrus Přísovice 19 km muži do 49 let 1977
2090 Fialka Jirka RunPORG 19 km muži do 49 let 1971
2009 Filip Petr žádný 19 km muži do 49 let 1973
2010 Gebhart Michal North Czech Runners 19 km muži do 49 let 1977
2003 Gilar Pavel Bižuterie Jablonec nad Nisou 19 km muži do 49 let 1973
2032 Havelka Petr Eleven Run Team 19 km muži do 49 let 1972
2054 Hejzlar Pavel Litol 19 km muži do 49 let 1972
2019 Hojný Michal SK Cholupice 19 km muži do 49 let 1976
2163 Kapko David Petrovice 19 km muži do 49 let 1971
2082 Kaplan Daniel Běhej Poděbrady 19 km muži do 49 let 1977
2154 Karban Zdeněk SPORTICUS team 19 km muži do 49 let 1977
2149 kaskoun jan DAKU 19 km muži do 49 let 1972
2002 Kestler Ivan North Czech Runners 19 km muži do 49 let 1976
2209 Klemša Tomáš SKC cyklotremp 19 km muži do 49 let 1971
2043 Klvaň Norbert SKC Pečky 19 km muži do 49 let 1972
2065 Kolář Dalibor MB Sauny 19 km muži do 49 let 1969
2112 Koldovský Martin Zeleneč 19 km muži do 49 let 1977
2008 koudelka Drahomir Meixner Consulting 19 km muži do 49 let 1971
2030 Kubeček Jáchym HK Pardubice 19 km muži do 49 let 1977
2004 Kunce Jiří Kalparta Kids Praha 19 km muži do 49 let 1977
2000 Kysela Pavel ZPCYKLO PROOFY CORRATEC TEAM 19 km muži do 49 let 1976
2036 Lambert Miloš Bříství 19 km muži do 49 let 1969
2156 landovsky zdenek Dajda boys and girls 19 km muži do 49 let 1970
2095 Linhart Radek Kerda sport Liberec 19 km muži do 49 let 1976
2034 Lukeš Martin Eleven Run Team 19 km muži do 49 let 1968
2143 Macek Jan CGI 19 km muži do 49 let 1977
2011 Mairich Vít Skládačky 2015 19 km muži do 49 let 1972
2133 Maleček Martin Žižkovský tygři 19 km muži do 49 let 1975
2136 Malý Jan ELEVEN RUN TEAM 19 km muži do 49 let 1973
2183 Michálek Martin Žižkovský Tygři 19 km muži do 49 let 1975
2023 Mikeš Filip CK Vinohradské šlapky 19 km muži do 49 let 1977
2198 Novák David žižkov 19 km muži do 49 let 1974
2099 Novák Jiří Svojšín, Babice 19 km muži do 49 let 1975
2026 Pecina David ELEVEN RUN TEAM 19 km muži do 49 let 1974
2135 Podlešák Jakub iThinkBeer 19 km muži do 49 let 1976
2138 Podroužek Dušan AC Slovan Liberec 19 km muži do 49 let 1974
2006 Polach Jan Bižuterie Jablonec nad Nisou 19 km muži do 49 let 1973
2190 Prokop Evžen tj bižuterie Jablonec nad Nisou 19 km muži do 49 let 1968
2152 Richter Jaroslav i+z 19 km muži do 49 let 1973
2066 Salaba Jiří RPTech 19 km muži do 49 let 1976
2150 silvestrelli daniel DAKU 19 km muži do 49 let 1973
2098 Šimek Pavel Praha 3 19 km muži do 49 let 1971
2131 Šindelář Karel Žižkovský tygři 19 km muži do 49 let 1977
2140 Trávníček Jiří Sdružení vytrvalců Stříbro 19 km muži do 49 let 1972
tur robert faurecia plazy 19 km muži do 49 let 1973
2189 Valeš Josef --- 19 km muži do 49 let 1975
2064 Vít Pavel Vella Team Náchod 19 km muži do 49 let 1971
2145 Volf Marcel HK Jizera 19 km muži do 49 let 1973
2088 Vrána Zdeněk HS Jizerské hory 19 km muži do 49 let 1974
2188 Vyštejn Daniel Silvini Madshus Team 19 km muži do 49 let 1976
2108 Wolf David ZDRAVOŠ PEČE s.r.o. 19 km muži do 49 let 1972
19 km muži do 59 let
2185 Baumann Mirko Danielaclub 19 km muži do 59 let 1966
Beshir1 Ervin SK Zdice 19 km muži do 59 let 1967
2208 Bulandr Marek DGP 19 km muži do 59 let 1962
2134 Dědek Miroslav Jdem do toho ho ho 19 km muži do 59 let 1960
2020 Hojač Mojmír HO Tanvald 19 km muži do 59 let 1958
2184 Holec Mirko Danielaclub 19 km muži do 59 let 1966
2203 Hurych Jaroslav Geodézie Jizerky 19 km muži do 59 let 1963
2085 Jakš Martin nadšenci z Jablonce 19 km muži do 59 let 1966
2153 Jandera Petr TRI-CLUB Jablonec n. N. 19 km muži do 59 let 1966
Kašparec Petr AJETO RUNNING TEAM 19 km muži do 59 let 1962
2159 Kopačík Libor FELI sport 19 km muži do 59 let 1960
2104 Prchal Pavel GP Kolín 19 km muži do 59 let 1959
2056 Stránský Luděk Vrchlabí 19 km muži do 59 let 1967
Sychrovský Pavel Poděbrady 19 km muži do 59 let 1967
2115 Šiman Eduard Záběhlice 19 km muži do 59 let 1965
2016 Švarc Petr Žižkovský tygři 19 km muži do 59 let 1966
2092 Veselý Petr Atlet Šestajovice 19 km muži do 59 let 1965
2119 Veselý Pavel HSK Horní Rokytnice 19 km muži do 59 let 1966
Zikmund Zdeněk GLEDE Team 19 km muži do 59 let 1967
19 km muži nad 59 let
Alekseev Alexander Horni Cerna Studnice 19 km muži nad 59 let 1956
Bufka Zdeněk AC Česká Lípa 19 km muži nad 59 let 1957
2084 Gregor Jaroslav AC OH Praha 19 km muži nad 59 let 1951
2160 Mucha Petr Praha 8 19 km muži nad 59 let 1947
2044 Sehnal Adrien Dukla Praha 19 km muži nad 59 let 1953
2192 Skrbek Břetislav TATRAN Jablonec nad Nisou 19 km muži nad 59 let 1948
2151 Zahula Jan ČD Tanvald 19 km muži nad 59 let 1950
11 km dorostenky ročník 2002 - 1999
1395 Ansorge Barbora AC Slovan Liberec 11 km dorostenky ročník 2002 - 1999 2000
1303 Antošová Barbora Ski Klub Jablonec 11 km dorostenky ročník 2002 - 1999 2000
1302 Benešová Nikol Ski Klub Jablonec 11 km dorostenky ročník 2002 - 1999 1999
1282 Brožková Kateřina Sokol Skuhrov 11 km dorostenky ročník 2002 - 1999 2002
1304 Břečková Aneta Ski Klub Jablonec 11 km dorostenky ročník 2002 - 1999 2002
1309 Čermáková Sára TJ Dukla Liberec 11 km dorostenky ročník 2002 - 1999 2000
1331 Dušková Anna SKP Kornspitz Jablonec 11 km dorostenky ročník 2002 - 1999 2002
1333 Gotvaldová Kateřina SKP Kornspitz Jablonec 11 km dorostenky ročník 2002 - 1999 2002
1342 Hable Diana SKP Kornspitz Jablonec 11 km dorostenky ročník 2002 - 1999 2002
1205 Havrdová Kateřina KLUB LYŽOVÁNÍ PŘI SPORTOVNÍM GYMNÁZIU JABLONEC NAD NISOU, z. s. 11 km dorostenky ročník 2002 - 1999 2000
1345 Horáčková Emma AC Slovan Liberec 11 km dorostenky ročník 2002 - 1999 2001
1241 Janderová Petra Gymnázium Dr. Antona Randy Jablonec n. N. 11 km dorostenky ročník 2002 - 1999 2001
1234 Janečková Lucka BIJA Jablonec 11 km dorostenky ročník 2002 - 1999 2001
1208 Kapčiarová Michaela KLUB LYŽOVÁNÍ PŘI SPORTOVNÍM GYMNÁZIU JABLONEC NAD NISOU, z. s. 11 km dorostenky ročník 2002 - 1999 2000
1335 Kohlerová Eliška SKP Kornspitz Jablonec 11 km dorostenky ročník 2002 - 1999 2002
1349 Košková Barbora AC Slovan Liberec 11 km dorostenky ročník 2002 - 1999 2000
1212 Křemenová Natálie KLUB LYŽOVÁNÍ PŘI SPORTOVNÍM GYMNÁZIU JABLONEC NAD NISOU, z. s. 11 km dorostenky ročník 2002 - 1999 2001
1195 Landovská Lucie jednotlivec, bez SK 11 km dorostenky ročník 2002 - 1999 2001
1209 Marxová Gabriela KLUB LYŽOVÁNÍ PŘI SPORTOVNÍM GYMNÁZIU JABLONEC NAD NISOU, z. s. 11 km dorostenky ročník 2002 - 1999 2001
1210 Marxová Pavlína KLUB LYŽOVÁNÍ PŘI SPORTOVNÍM GYMNÁZIU JABLONEC NAD NISOU, z. s. 11 km dorostenky ročník 2002 - 1999 1999
1292 Miklánková Jana Lesná 11 km dorostenky ročník 2002 - 1999 1999
1334 Miksová Barbora SKP Kornspitz Jablonec 11 km dorostenky ročník 2002 - 1999 2002
1330 Oklamčáková Anna SKP Kornspitz Jablonec 11 km dorostenky ročník 2002 - 1999 2002
1332 Pavlů Kateřina SKP Kornspitz Jablonec 11 km dorostenky ročník 2002 - 1999 2002
1114 Rolencová Vanessa Lučany nad Nisou 11 km dorostenky ročník 2002 - 1999 2000
1341 Smetanová Barbora SKP Kornspitz Jablonec 11 km dorostenky ročník 2002 - 1999 1999
1254 Šibravová Eliška TJ Dukla Liberec 11 km dorostenky ročník 2002 - 1999 2002
1215 Táborská Lenka TJ Bižuterie Jablonec 11 km dorostenky ročník 2002 - 1999 1999
1206 Váňová Gabriela KLUB LYŽOVÁNÍ PŘI SPORTOVNÍM GYMNÁZIU JABLONEC NAD NISOU, z. s. 11 km dorostenky ročník 2002 - 1999 1999
1316 Vitvarová Klára SKI Janov-Bedřichov 11 km dorostenky ročník 2002 - 1999 2002
1318 Voháňková Barbora SKI Janov-Bedřichov 11 km dorostenky ročník 2002 - 1999 2002
1320 Žitná Tereza SKI Janov-Bedřichov 11 km dorostenky ročník 2002 - 1999 2001
11 km dorostenci ročník 2002 - 1999
1385 Adamovský Jakub Wolkin ded 11 km dorostenci ročník 2002 - 1999 1999
1200 Augsten Jakub KLUB LYŽOVÁNÍ PŘI SPORTOVNÍM GYMNÁZIU JABLONEC NAD NISOU, z. s. 11 km dorostenci ročník 2002 - 1999 2001
1164 Barini Alessandro Sport Zbraslav - kanoistika 11 km dorostenci ročník 2002 - 1999 2002
1296 Brůna Jakub Ski Klub Jablonec 11 km dorostenci ročník 2002 - 1999 2002
1199 Bříza Matěj KLUB LYŽOVÁNÍ PŘI SPORTOVNÍM GYMNÁZIU JABLONEC NAD NISOU, z. s. 11 km dorostenci ročník 2002 - 1999 2001
1096 Drbohlav Jakub SK Ještěď Liberec 11 km dorostenci ročník 2002 - 1999 1999
1293 Dufek Tomáš Ski Klub Jablonec 11 km dorostenci ročník 2002 - 1999 2000
1161 Fulik Albert Sport Zbraslav - kanoistika 11 km dorostenci ročník 2002 - 1999 2002
1305 Gebouský Marek TJ Dukla Liberec 11 km dorostenci ročník 2002 - 1999 2000
1319 Hanslian Ondřej SKI Janov-Bedřichov 11 km dorostenci ročník 2002 - 1999 2002
1308 Hauzner Martin TJ Dukla Liberec 11 km dorostenci ročník 2002 - 1999 2001
Hejduk Miroslav Wolking ded 11 km dorostenci ročník 2002 - 1999 1999
1258 Housa Filip TJ Dukla Liberec 11 km dorostenci ročník 2002 - 1999 2002
1259 Housa Michal TJ Dukla Liberec 11 km dorostenci ročník 2002 - 1999 2002
1339 Kohout Jakub SKP Kornspitz Jablonec 11 km dorostenci ročník 2002 - 1999 2002
Konvalinka Matěj Tri Klub Příbram 11 km dorostenci ročník 2002 - 1999 1999
1222 Krupka Adam Indičtí běžci 11 km dorostenci ročník 2002 - 1999 2001
1160 Kucirek Lukas Sport Zbraslav - kanoistika 11 km dorostenci ročník 2002 - 1999 2002
1298 Laurin Albert Ski Klub Jablonec 11 km dorostenci ročník 2002 - 1999 2002
1201 Lengyel Tomáš KLUB LYŽOVÁNÍ PŘI SPORTOVNÍM GYMNÁZIU JABLONEC NAD NISOU, z. s. 11 km dorostenci ročník 2002 - 1999 2001
1336 Machač Šimon SKP Kornspitz Jablonec 11 km dorostenci ročník 2002 - 1999 2002
1346 Málek Vojtěch AC Slovan Liberec 11 km dorostenci ročník 2002 - 1999 1999
1294 Matoušek Matouš Ski Klub Jablonec 11 km dorostenci ročník 2002 - 1999 2002
1382 Norba Denis Bellevue boys 11 km dorostenci ročník 2002 - 1999 2002
1028 Pavlišen Petr Tri Klub Příbram 11 km dorostenci ročník 2002 - 1999 1999
1280 Preissler Tomáš Sokol Skuhrov 11 km dorostenci ročník 2002 - 1999 2002
1338 Ptáček Matěj SKP Kornspitz Jablonec 11 km dorostenci ročník 2002 - 1999 2002
1281 Rishko Vadym Sokol Skuhrov 11 km dorostenci ročník 2002 - 1999 2000
1340 Řezáč Tomáš SKP Kornspitz Jablonec 11 km dorostenci ročník 2002 - 1999 2002
1202 Sixta Ondřej KLUB LYŽOVÁNÍ PŘI SPORTOVNÍM GYMNÁZIU JABLONEC NAD NISOU, z. s. 11 km dorostenci ročník 2002 - 1999 2002
1163 Strnad David Sport Zbraslav - kanoistika 11 km dorostenci ročník 2002 - 1999 2002
1162 Subr Lukas Sport Zbraslav - kanoistika 11 km dorostenci ročník 2002 - 1999 2002
1299 Široký Matěj Ski Klub Jablonec 11 km dorostenci ročník 2002 - 1999 2002
1256 Škréta Vojtěch TJ Dukla Liberec 11 km dorostenci ročník 2002 - 1999 2002
1300 Šmaus Antonín Ski Klub Jablonec 11 km dorostenci ročník 2002 - 1999 2000
1306 Tecl Matyáš TJ Dukla Liberec 11 km dorostenci ročník 2002 - 1999 2000
1295 Vaňura Jakub Ski Klub Jablonec 11 km dorostenci ročník 2002 - 1999 2002
1255 Zeman Jiří TJ Dukla Liberec 11 km dorostenci ročník 2002 - 1999 2002
11 km ženy do 34 let
1011 Bečvarovská Kristýna Princezny 11 km ženy do 34 let 1989
1005 Brůhová Blanka Princezny 11 km ženy do 34 let 1994
1126 Březinová Karolína ČSOB NA ZDRAVÍ 11 km ženy do 34 let 1987
1135 Čepičková Petra bez sportovního klubu 11 km ženy do 34 let 1990
1364 Černá Klára Top Run Club 11 km ženy do 34 let 1983
1003 Doleželová Kateřina Princezny 11 km ženy do 34 let 1986
1344 Eisnerová Tereza Stross crew 11 km ženy do 34 let 1989
1248 Gauger Ashley DtGtB 11 km ženy do 34 let 1993
1004 Havrdová Eva Princezny 11 km ženy do 34 let 1988
1368 Hoření Karina Sudetské svině a kanci 11 km ženy do 34 let 1985
1083 Housková Kateřina Sport Zbraslav 11 km ženy do 34 let 1993
1009 Hovorová Jana Princezny 11 km ženy do 34 let 1988
1082 Hudcová Eliška MOCCA 11 km ženy do 34 let 1987
1006 Ilnická Kateřina Princezny 11 km ženy do 34 let 1988
1393 Janečková Ivana HO Rot Sport 11 km ženy do 34 let 1985
1239 Jiřičková Marie SK samazasebe 11 km ženy do 34 let 1983
1059 Jíšová Barbora ELEVEN RUN TEAM 11 km ženy do 34 let 1992
1363 Karbanová Vendula SPORTICUS team 11 km ženy do 34 let 1983
1154 Kasperová Zuzana Pražírna 11 km ženy do 34 let 1987
1015 Korabova Mirka Kalparta Kids Praha 11 km ženy do 34 let 1985
1353 Kosinová Kamila NA 11 km ženy do 34 let 1990
1066 Kotrbancová Michaela ZŠ Albrechtice 11 km ženy do 34 let 1984
1220 Krausová Zuzana ---- 11 km ženy do 34 let 1994
1310 Krčková Eliška TJ Dukla Liberec 11 km ženy do 34 let 1997
1198 Moravcová Kateřina Silvini Madshus 11 km ženy do 34 let 1984
1103 Nikodýmová Petra SOSK 11 km ženy do 34 let 1995
1130 Palasová Petra Veterinární klinika VETCARE 11 km ženy do 34 let 1985
1053 Pešková Klára PORT C&C 11 km ženy do 34 let 1995
1352 Pušová Michaela SWSL Lučany nad Nisou 11 km ženy do 34 let 1985
1230 Richterová Zuzana i+z 11 km ženy do 34 let 1983
1343 Sajdlová Jana Žižkovský Tygři 11 km ženy do 34 let 1983
1196 Seelinger Lani DtGtB 11 km ženy do 34 let 1988
1211 Sixtová Anna KLUB LYŽOVÁNÍ PŘI SPORTOVNÍM GYMNÁZIU JABLONEC NAD NISOU, z. s. 11 km ženy do 34 let 1996
1192 Stěhulová Kateřina No Team 11 km ženy do 34 let 1984
1013 Stranelova Eva SK Rover Praha 11 km ženy do 34 let 1998
1356 Svobodová Barbora OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 11 km ženy do 34 let 1989
1064 Štěpánková Petra ČSOB NA ZDRAVÍ 11 km ženy do 34 let 1983
1184 Vávrová Adéla - 11 km ženy do 34 let 1992
1148 Vondrová Eliška SPORTICUS team 11 km ženy do 34 let 1983
1008 Wirsigová Jitka Princezny 11 km ženy do 34 let 1989
1099 Zárybnická Kateřina Silvini Madshus Team 11 km ženy do 34 let 1986
11 km ženy nad 34 let
1218 Balounova Jana Czech Apnea Team 11 km ženy nad 34 let 1982
1400 Bienová Lenka KL Team 11 km ženy nad 34 let 1973
1025 Bittnerová Zuzana TJ Liga 100 Praha 11 km ženy nad 34 let 1980
1348 Dudová Magda SUP Liberec 11 km ženy nad 34 let 1965
1221 Dusilová Hedvika Sokol Skuhrov 11 km ženy nad 34 let 1969
1120 Dvořáková Denisa Atlet Šestajovice 11 km ženy nad 34 let 1981
1034 Faltysová Simona X 11 km ženy nad 34 let 1976
1068 Fišerová Markéta MP Mahonyroach 11 km ženy nad 34 let 1979
1040 FIXOVÁ Jana SK MAXTRI LIBEREC 11 km ženy nad 34 let 1975
1141 Fraňková Michaela Franěk team Vysoká 11 km ženy nad 34 let 1970
1094 Hájková Eliška AC Čimelice 11 km ženy nad 34 let 1982
1143 Hanousková Kateřina Titáni 11 km ženy nad 34 let 1974
1108 Holubová Renáta ELEVEN RUN TEAM 11 km ženy nad 34 let 1971
1213 Hvězdová Jana HO LIAZ 11 km ženy nad 34 let 1962
1262 Charvátová Alena Kajak Děčín 11 km ženy nad 34 let 1982
1050 Jámborová Daša Dukla Praha 11 km ženy nad 34 let 1978
1235 Janečková Lenka Jablonec nad nisou 11 km ženy nad 34 let 1976
1311 Jetmarová Jana Sku klub Jablonec 11 km ženy nad 34 let 1978
1146 Kacířová Svatoslava Loko Trutnov 11 km ženy nad 34 let 1981
1396 Klapková Veronika Holák 11 km ženy nad 34 let 1979
1253 Klimešovà Dráža TJ Benešov u Semil 11 km ženy nad 34 let 1982
1350 Košková Martina KORA 11 km ženy nad 34 let 1978
1401 Křenovská Klára KL Team 11 km ženy nad 34 let 1971
1001 Kubota Kveta 11 km ženy nad 34 let 1976
1002 Kunce Eva Kalparta Kids Praha 11 km ženy nad 34 let 1979
1249 Langhammerová Šárka BK Semily 11 km ženy nad 34 let 1975
1228 Lexmanová Marcela Mattoni Freerun Jablonec 11 km ženy nad 34 let 1973
1140 Maiová Kateřina TITÁNI 11 km ženy nad 34 let 1974
1312 Matějů Kateřina Sild team 11 km ženy nad 34 let 1980
1315 Michálková Jaroslava Žižkovský Tygři 11 km ženy nad 34 let 1979
1121 Müllerová Michaela Mattoni free run 11 km ženy nad 34 let 1969
1022 Netolická Martina ac slovan liberec 11 km ženy nad 34 let 1982
1398 Ouhrabková Radka SPORTICUS team 11 km ženy nad 34 let 1981
1394 Pavlištová Zora neregistrovaná 11 km ženy nad 34 let 1960
1252 Pěničková Klára BK Semily 11 km ženy nad 34 let 1974
1052 Pešková Radka PORT C&C 11 km ženy nad 34 let 1971
1035 Petráková Radka 11 km ženy nad 34 let 1982
1261 Rozsívalová Markéta Milovičtí běžci 11 km ženy nad 34 let 1978
1359 Rumanová Veronika 11 km ženy nad 34 let 1978
1098 Rýdlová Denisa Vella Team Náchod 11 km ženy nad 34 let 1982
1285 Sedláčková Lenka Jbc 11 km ženy nad 34 let 1973
1139 Slavíková Martina x 11 km ženy nad 34 let 1963
1026 Stejskalová Růžena - 11 km ženy nad 34 let 1972
1134 Šimek Christina Žižkovský Tygři 11 km ženy nad 34 let 1979
1169 Šindelářová Jitka Žižkovský tygři 11 km ženy nad 34 let 1976
1131 Škodová Iva ČSOB NA ZDRAVÍ 11 km ženy nad 34 let 1970
1325 Šolcová Veronika Tri klub Příbram 11 km ženy nad 34 let 1976
1183 Šubrtová Gabriela Mattoni FreeRun 11 km ženy nad 34 let 1978
1219 Taibrová Monika ZŠ Šumava 11 km ženy nad 34 let 1969
1092 Urbanová Drahomíra Na volných nohách :-) 11 km ženy nad 34 let 1971
1250 Veselá Iva BK Semily 11 km ženy nad 34 let 1976
1324 Vodičková Nikola žádný 11 km ženy nad 34 let 1981
1238 Zabořilová Romana OOB Jenišovice 11 km ženy nad 34 let 1974
1245 Zbytovská Tereza Kunratice 11 km ženy nad 34 let 1982
11 km muži do 39 let
1216 Bartůněk Michal Armáda Třebotovice 11 km muži do 39 let 1993
1151 Berka Martin Kozakov 11 km muži do 39 let 1985
1286 Berka Jan TJ BIŽU JBC 11 km muži do 39 let 1989
1043 Blažek Josef Sokol Skuhrov 11 km muži do 39 let 1985
1118 Bohatý Aleš Ski Klub Jablonec nad Nisou 11 km muži do 39 let 1996
1091 Bok Jaromír Neregistrovaný 11 km muži do 39 let 1980
1116 Burian Lukas ČSOB NA ZDRAVÍ 11 km muži do 39 let 1981
1383 Cejnar Václav MEDOS Hradec Králové 11 km muži do 39 let 1982
1388 Černý Ondřej Žižkovský tygři 11 km muži do 39 let 1985
1016 Doležel Stanislav N/A 11 km muži do 39 let 1981
1125 Drašner Adam Leoš Hasiči Pustina 11 km muži do 39 let 1978
1313 Drátovník Karel SK Alzheimers 11 km muži do 39 let 1990
1246 Dufek Pavel Modřany 11 km muži do 39 let 1980
1190 Dvořák Tomáš Haven Team 11 km muži do 39 let 1985
1185 Dvořák František Run Zoufalci 11 km muži do 39 let 1979
1244 Erickson Matthew DtGtB 11 km muži do 39 let 1983
1101 Franěk Jan Tri klub Příbram 11 km muži do 39 let 1998
1328 Galáč Vojtěch AC Slovan Liberec 11 km muži do 39 let 1996
1023 Hanyk Milan ČSOB NA ZDRAVÍ 11 km muži do 39 let 1984
1100 Hanzl Martin AllDest-CZ 11 km muži do 39 let 1981
1124 Havlík Petr Líné veverky 11 km muži do 39 let 1991
1033 Holík Michal ELEVENRUNTEAM 11 km muži do 39 let 1990
1182 Hořejší MIchal Sportisimo 11 km muži do 39 let 1982
1030 Hostaša Martin ČSOB NA ZDRAVÍ 11 km muži do 39 let 1991
1065 Huptych Jiří SK Slavia Praha pozemní hokej 11 km muži do 39 let 1983
1242 Jandera Tomáš Házená Jablonec n. N. 11 km muži do 39 let 1998
1236 Janeček Míra Tatran Jablonec 11 km muži do 39 let 1998
1044 Janků Lukáš A.stavby s.r.o. 11 km muži do 39 let 1990
1265 Jirák Čenda HS JIzerské hory 11 km muži do 39 let 1978
1358 Kalina Miroslav SPORTICUS team 11 km muži do 39 let 1982
1038 Kasper Jan Pražírna 11 km muži do 39 let 1983
1020 Kmecík Tomáš Storchl Racing Team 11 km muži do 39 let 1980
1193 Kolář Václav AC Slovan Liberec 11 km muži do 39 let 1989
1194 Kotek Tomáš Tomáš Kotek 11 km muži do 39 let 1985
1144 Králík Jiří ČSOB NA ZDRAVÍ 11 km muži do 39 let 1987
1158 Křeček Jiří ELEVEN RUN TEAM 11 km muži do 39 let 1998
1186 Kubišta Jan MercedesBenz Salomon Team 11 km muži do 39 let 1986
1329 Kucera David Vier Füchse SV 11 km muži do 39 let 1991
1240 Kučera Jirka SK samzasebe 11 km muži do 39 let 1980
1189 Kvasnička Daniel SUPERIOR CYKLOFIT SPORT TEAM 11 km muži do 39 let 1978
1268 Kypta Otakar AC Jablonec 11 km muži do 39 let 1986
1106 Laža Filip Filip Laza 11 km muži do 39 let 1990
1104 Lhota Zbyšek ELEVEN RUN TEAM 11 km muži do 39 let 1984
1048 Loužil Jan Ski Klub Jablonec 11 km muži do 39 let 1980
1058 Mahdal Petr PORT C&C 11 km muži do 39 let 1979
1314 Mareš Jakub - 11 km muži do 39 let 1986
1019 Matek Vojtěch Jamajka 11 km muži do 39 let 1990
1085 Mikuš Martin Mercedes Benz Atomic team 11 km muži do 39 let 1982
1204 Müller Viktor KLUB LYŽOVÁNÍ PŘI SPORTOVNÍM GYMNÁZIU JABLONEC NAD NISOU, z. s. 11 km muži do 39 let 1996
1166 Mužíček Petr Triatlon Bižuterie Jablonec 11 km muži do 39 let 1980
1284 Myslivec Jan Kajse//Kajto 11 km muži do 39 let 1995
1149 Nádvorník Vojtěch TJ Tatran Sedlčany 11 km muži do 39 let 1987
1389 Nagy Zdeněk SK dopiju a běžím 11 km muži do 39 let 1991
1365 Nevyhoštěný Vladimír Nevyhoštěný AC Slovan Liberec 11 km muži do 39 let 1995
1159 Nosek Jaroslav BK Semily 11 km muži do 39 let 1984
1086 Novotný Václav SKI Vysočina 11 km muži do 39 let 1982
1046 Novotný Jiří Heureka 11 km muži do 39 let 1982
1115 Pelc Norbert BAP - běžecký areál Pustevny 11 km muži do 39 let 1979
1054 Pešek Vojtěch PORT C&C 11 km muži do 39 let 1995
1203 Pilz Petr KLUB LYŽOVÁNÍ PŘI SPORTOVNÍM GYMNÁZIU JABLONEC NAD NISOU, z. s. 11 km muži do 39 let 1996
1032 Prokop Tomáš TJ Bižu JBC 11 km muži do 39 let 1996
1031 Puš Vojtěch Machos Peklas 11 km muži do 39 let 1990
1153 Radič Štěpán Pražírna 11 km muži do 39 let 1981
1112 Randák Martin SK Hraničná u Lípy 11 km muži do 39 let 1987
1061 Rybáček Roman - 11 km muži do 39 let 1992
1010 Semerák David Levor 11 km muži do 39 let 1981
1301 Sikora Jakub Ski Klub Jablonec 11 km muži do 39 let 1984
1109 Soukup Václav TJ Sokol Vršovice 11 km muži do 39 let 1989
1361 Staněk Roman CS Trinité Vratislavice 11 km muži do 39 let 1978
1012 Stráněl Jiří KASPER - SWIX TEAM 11 km muži do 39 let 1993
1152 Šaník Jan Šaník Jan Šaník 11 km muži do 39 let 1997
1291 Šilhán Jiří / 11 km muži do 39 let 1994
1391 šlocar jan Spartak Modřany 11 km muži do 39 let 1985
1142 Tesař Zdeněk TITÁNI 11 km muži do 39 let 1979
1042 Thůma Jakub Ještěd SkyRace 11 km muži do 39 let 1981
1123 Tolar David USK CS Plzeň 11 km muži do 39 let 1995
1366 Tomeš Jakub HS Jizerky 11 km muži do 39 let 1983
1326 Tryzna Martin Silvini Madshus Team 11 km muži do 39 let 1991
1289 Urbánek Jiří HO Slavie Liberec 11 km muži do 39 let 1987
1113 Vaner Jan KUR sport 11 km muži do 39 let 1983
1021 Vele Jirka Dum Spiro Spero Team 11 km muži do 39 let 1979
1232 Vízek Ondřej Eleven Run Team 11 km muži do 39 let 1984
1165 Vojáček Michal BAK 11 km muži do 39 let 1979
1088 Zapadlo Jan bez angažmá 11 km muži do 39 let 1994
1089 Zapadlo Ondřej bez angažmá 11 km muži do 39 let 1996
1355 Zemánek Jan Zelení šulíni 11 km muži do 39 let 1990
1119 Zvěřina Radek 11 km muži do 39 let 1982
11 km muži do 49 let
1260 Altman Jan Když nemůžeš, tak přidej ! 11 km muži do 49 let 1975
1392 Bien Michal TJ Lokomotiva Liberec 1 z.s. 11 km muži do 49 let 1971
1062 BLAŽEK JAN jakobyplatfusdytjo 11 km muži do 49 let 1969
1095 Blažek Jiří Jablonecké Mattonky 11 km muži do 49 let 1972
Cicvárek Jakub FFT 11 km muži do 49 let 1977
1191 Fadrhons Aleš TJ Řepy 11 km muži do 49 let 1968
1039 FIX Jiří SK MAXTRI LIBEREC 11 km muži do 49 let 1974
1045 Fořt Martin ELEVEN RUN TEAM 11 km muži do 49 let 1968
1080 FÜRST David MOCCA 11 km muži do 49 let 1970
1402 Hataš Jan Jan Hataš 11 km muži do 49 let 1976
1105 Havelka Petr Citrus Bike Team 11 km muži do 49 let 1971
1110 Hodboď Václav 11 km muži do 49 let 1974
1233 Janeček Leoš Jablonec nad Nisou 11 km muži do 49 let 1972
1111 Janků Petr 11 km muži do 49 let 1973
1224 Kaplan Viktor Jablonec nad Nisou 11 km muži do 49 let 1974
1049 Koravský Roman ELEVEN RUN TEAM 11 km muži do 49 let 1969
1290 Kovář Petr Silvini Madshus Team 11 km muži do 49 let 1975
1223 Krupka Milan Indičtí běžci 11 km muži do 49 let 1972
1000 Kubota Takuo x 11 km muži do 49 let 1975
1351 Lajtkep Petr AC Slovan Liberec 11 km muži do 49 let 1973
1150 Ledabyl Zbyněk VasEli Turnov 11 km muži do 49 let 1977
1321 Macháček Vladimír SKI Janov-Bedřichov 11 km muži do 49 let 1972
1063 MALÝ DANIEL PLATFUS TEAM 11 km muži do 49 let 1970
1362 Matoušek Martin SPORTICUS team 11 km muži do 49 let 1976
1156 Miklánek David Lesná 11 km muži do 49 let 1971
1081 Minařík Petr MOCCA 11 km muži do 49 let 1975
1390 Nagy Zdeněk - 11 km muži do 49 let 1970
1251 Pastyřík Radek BK Semily 11 km muži do 49 let 1974
1055 Pešek Jaroslav PORT C&C 11 km muži do 49 let 1970
1138 Pinta Martin ČSOB NA ZDRAVÍ 11 km muži do 49 let 1968
1263 Polák Zbyněk SK Setos Praha 11 km muži do 49 let 1974
1084 Preisler Michal LIAZ Jablonec n.N. 11 km muži do 49 let 1971
1269 Preissler Tomáš Sokol Skuhrov 11 km muži do 49 let 1970
1384 Sládek Roman n.a. 11 km muži do 49 let 1972
1036 Solc Petr SK Mokra trika 11 km muži do 49 let 1975
1014 Stranel Jiri SK Rover Praha 11 km muži do 49 let 1972
1283 Suchánek Bohdan ČSOB NA ZDRAVÍ 11 km muži do 49 let 1971
1129 Šámal Petr Česká pozemková s.r.o. 11 km muži do 49 let 1973
1029 Šára Pavel AC Praha 1890 11 km muži do 49 let 1974
1018 Štencl Rostislav táta Liberec 11 km muži do 49 let 1972
1024 Šváb Petr Citrus bike team Jablonec nad Nisou 11 km muži do 49 let 1970
1069 Šváb Michal MP Mahonyroach 11 km muži do 49 let 1976
1128 Švandrlík Jan Česká pozemková s.r.o. 11 km muži do 49 let 1977
1093 Vašek Petr Mattoni FreeRun Jablonec nad Nisou 11 km muži do 49 let 1972
1381 Zajíc Jakub Bellevue boys 11 km muži do 49 let 1973
11 km muži do 59 let
1399 Brzobohatý Ivo Liberec 11 km muži do 59 let 1965
Clemenz Heimo Ski Jonsdorf 11 km muži do 59 let 1959
1229 Čapek Ondřej Líšný 11 km muži do 59 let 1965
1188 Helebrant Rudolf Houbaři 11 km muži do 59 let 1958
1181 Hlaváček Petr LIAZ Jablonec 11 km muži do 59 let 1967
1225 Horáček Roman SUPERIOR CYKLOFIT SPORT TEAM 11 km muži do 59 let 1966
1060 Jakubička Tomáš Sokol Železný Brod 11 km muži do 59 let 1958
1231 Koucký Roman ČKS SKI Jilemnice 11 km muži do 59 let 1963
1369 Kulík Michal SMT 11 km muži do 59 let 1965
1323 Kunášek Luboš N 11 km muži do 59 let 1962
1132 Nájemník Petr ČSOB NA ZDRAVÍ 11 km muži do 59 let 1963
1056 Seidl Luděk PORT C&C 11 km muži do 59 let 1963
1136 Soukup Petr ČSOB NA ZDRAVÍ 11 km muži do 59 let 1966
1133 Šiml Jan Novis TK Praha 11 km muži do 59 let 1967
1214 Ulrych Oldřich Houbaři 11 km muži do 59 let 1960
1041 Vacarda Vladimír ELEVEN RUN TEAM 11 km muži do 59 let 1959
1354 Zemánek Jiří Kanadské žertíky Jablonec 11 km muži do 59 let 1966
1264 Zuzánek Zdeněk TJ Tatran Jablonec, oddíl Orientačního běhu 11 km muži do 59 let 1959
11 km muži nad 59 let
1051 Jantsch Vítězslav ELEVEN RUN TEAM 11 km muži nad 59 let 1935
1380 Jiří Čermák houbaři 11 km muži nad 59 let 1956
1090 Kozel Dalibor DGP 11 km muži nad 59 let 1957
1168 Kulhavý Jiří SK Liberec 11 km muži nad 59 let 1957
1243 Mindžák Andrej SKI KLUB Jizerská 50 11 km muži nad 59 let 1954
1102 PODLEŠÁK JIŘÍ SKI MAPOS 11 km muži nad 59 let 1950
1122 Polák Pavel SJ SKI 11 km muži nad 59 let 1946
1155 Říha Miroslav Sokol Sadská 11 km muži nad 59 let 1945
1288 Sedláček Oldřich Tri-space 11 km muži nad 59 let 1948
1266 Šimůnek Jaromír SKP Kornspitz Jablonec 11 km muži nad 59 let 1955
6 km žačky ročník 2003-2006
3053 Borlová Eliška Ski Klub Jablonec 6 km žačky ročník 2003-2006 2003
3091 Brunclíková Monika TJ DUKLA LIBEREC 6 km žačky ročník 2003-2006 2004
3055 Bureš Nina Ski Klub Jablonec 6 km žačky ročník 2003-2006 2003
3054 Drahotová Zuzka Ski Klub Jablonec 6 km žačky ročník 2003-2006 2003
3044 Dubská Barbora Sokol Skuhrov 6 km žačky ročník 2003-2006 2004
3028 Dvorakova Eliska Sport Zbraslav - kanoistika 6 km žačky ročník 2003-2006 2005
3088 Dvorská Karolína TJ DUKLA LIBEREC 6 km žačky ročník 2003-2006 2004
3018 Fraňková Natálie Triklub Příbram 6 km žačky ročník 2003-2006 2004
3050 Hecko Vanesa Sokol Skuhrov 6 km žačky ročník 2003-2006 2003
3089 Ježková Matilda TJ DUKLA LIBEREC 6 km žačky ročník 2003-2006 2004
3090 Kostková Alenka TJ DUKLA LIBEREC 6 km žačky ročník 2003-2006 2004
3023 Kucirkova Tereza Sport Zbraslav - kanoistika 6 km žačky ročník 2003-2006 2005
3049 Kurfiřtová Natálie Sokol Skuhrov 6 km žačky ročník 2003-2006 2003
3021 Malá Sára LSK Lomnice nad Popelkou 6 km žačky ročník 2003-2006 2003
3043 Nikodýmová Nikola Sokol Skuhrov 6 km žačky ročník 2003-2006 2005
3046 Nikodýmová Denisa Sokol Skuhrov 6 km žačky ročník 2003-2006 2003
3059 Nováková Nela SKI Janov-Bedřichov 6 km žačky ročník 2003-2006 2006
Pavlišenová Markéta Triklub Příbram 6 km žačky ročník 2003-2006 2003
3025 Pistorova Klara Sport Zbraslav - kanoistika 6 km žačky ročník 2003-2006 2005
3041 Prokešová Tereza TJ Dukla Liberec 6 km žačky ročník 2003-2006 2003
3086 Půbalová Nella TJ DUKLA LIBEREC 6 km žačky ročník 2003-2006 2004
3092 Střelečková Martina TJ DUKLA LIBEREC 6 km žačky ročník 2003-2006 2005
3066 Valentova Veronika Valenťáci 6 km žačky ročník 2003-2006 2003
3048 Vavřačová Anežka Sokol Skuhrov 6 km žačky ročník 2003-2006 2003
6 km žáci ročník 2003-2006
3062 Čapek Otakar SKI Janov-Bedřichov 6 km žáci ročník 2003-2006 2006
3063 Čapek Teodor SKI Janov-Bedřichov 6 km žáci ročník 2003-2006 2006
3031 Drbohlav Matěj SK Ještěd Liberec 6 km žáci ročník 2003-2006 2003
3095 Hellmich Jonáš TJ DUKLA LIBEREC 6 km žáci ročník 2003-2006 2005
3093 Hes Kryštof TJ DUKLA LIBEREC 6 km žáci ročník 2003-2006 2005
3082 Hojný Vašek SK Trompetr 6 km žáci ročník 2003-2006 2004
3094 Hruban Tomáš TJ DUKLA LIBEREC 6 km žáci ročník 2003-2006 2005
3065 Hřebík Matyáš SKI Janov-Bedřichov 6 km žáci ročník 2003-2006 2005
3061 Keltner David SKI Janov-Bedřichov 6 km žáci ročník 2003-2006 2006
3096 Ketner Adam TJ DUKLA LIBEREC 6 km žáci ročník 2003-2006 2004
3029 Knoska Robert Sport Zbraslav - kanoistika 6 km žáci ročník 2003-2006 2005
3036 Krupka Milan Indičtí běžci 6 km žáci ročník 2003-2006 2003
3058 Macháček Václav Ac Slovan Liberec 6 km žáci ročník 2003-2006 2004
3045 Michalenko Jakub Sokol Skuhrov 6 km žáci ročník 2003-2006 2004
3099 Pávek Matyáš TJ DUKLA LIBEREC 6 km žáci ročník 2003-2006 2004
3083 Pucherna Fanda SK Trompetr 6 km žáci ročník 2003-2006 2004
3101 Roubínek Filip TJ Lokomotiva Liberec 1 z.s. 6 km žáci ročník 2003-2006 2003
3064 Saska Lukáš SKI Janov-Bedřichov 6 km žáci ročník 2003-2006 2006
3042 Syřiště Ondřej TJ Dukla Liberec 6 km žáci ročník 2003-2006 2003
3081 Šolc Matěj Tri klub Příbram 6 km žáci ročník 2003-2006 2004
3026 Treybal Jonas Sport Zbraslav - kanoistika 6 km žáci ročník 2003-2006 2005
3098 Valoušek Matěj TJ DUKLA LIBEREC 6 km žáci ročník 2003-2006 2005
3030 Vasek Otakar Sport Zbraslav - kanoistika 6 km žáci ročník 2003-2006 2005
3024 Vecer Karel Sport Zbraslav - kanoistika 6 km žáci ročník 2003-2006 2005
3069 Vojtíšek Adam AC Slovan Liberec 6 km žáci ročník 2003-2006 2004
3084 Wolf Matěj 6 km žáci ročník 2003-2006 2005
3040 Zabořil Ondřej OOB Jenišovice 6 km žáci ročník 2003-2006 2004
3060 Žitný Adam SKI Janov-Bedřichov 6 km žáci ročník 2003-2006 2006
6 km ČSOB NA ZDRAVÍ ženy ročník 2002 a starší
3085 Berešová Karolína Pomalu ale jistě 6 km ČSOB NA ZDRAVÍ ženy ročník 2002 a starší 1994
3032 Havlínová Jana Báječné ženy v běhu 6 km ČSOB NA ZDRAVÍ ženy ročník 2002 a starší 1983
3014 Majorová Kateřina Matttoni Freerun pardubice 6 km ČSOB NA ZDRAVÍ ženy ročník 2002 a starší 1987
3022 Malá Martina Lomnice nad Popelkou 6 km ČSOB NA ZDRAVÍ ženy ročník 2002 a starší 1979
3010 Menclová Petra - 6 km ČSOB NA ZDRAVÍ ženy ročník 2002 a starší 1984
3009 Reckziegelová KLára - 6 km ČSOB NA ZDRAVÍ ženy ročník 2002 a starší 1992
3004 Rousová Andrea Dukla 6 km ČSOB NA ZDRAVÍ ženy ročník 2002 a starší 1978
3035 Silovská Hana Žižkovský tygři 6 km ČSOB NA ZDRAVÍ ženy ročník 2002 a starší 1984
3015 Stripačuková Nikola Líné veverky 6 km ČSOB NA ZDRAVÍ ženy ročník 2002 a starší 1991
3051 Suchánková Anna ČSOB NA ZDRAVÍ 6 km ČSOB NA ZDRAVÍ ženy ročník 2002 a starší 2002
3052 Suchánková Marcela ČSOB NA ZDRAVÍ 6 km ČSOB NA ZDRAVÍ ženy ročník 2002 a starší 1971
3000 Šmiková Ilona 6 km ČSOB NA ZDRAVÍ ženy ročník 2002 a starší 1973
3080 Šolcová Tereza Tri klub Příbram 6 km ČSOB NA ZDRAVÍ ženy ročník 2002 a starší 2000
3011 Šorfová Iva - 6 km ČSOB NA ZDRAVÍ ženy ročník 2002 a starší 1984
3103 Štembergová Lucie VSK Humanita Praha 6 km ČSOB NA ZDRAVÍ ženy ročník 2002 a starší 1988
Tobišková Veronika JUMPING LUČANY NAD NISOU 6 km ČSOB NA ZDRAVÍ ženy ročník 2002 a starší 1981
3008 Večerníková Barbora HO Šutr Liberec 6 km ČSOB NA ZDRAVÍ ženy ročník 2002 a starší 2002
3012 Vránová Naděžda mladá babi 6 km ČSOB NA ZDRAVÍ ženy ročník 2002 a starší 1955
3003 Zemanová Jitka Bakov nad Jizerou 6 km ČSOB NA ZDRAVÍ ženy ročník 2002 a starší 1967
6 km ČSOB NA ZDRAVÍ muži ročník 2002 a starší
3006 Bárta Lukáš MTBTrilogy.cz 6 km ČSOB NA ZDRAVÍ muži ročník 2002 a starší 1992
3019 Bičík Jaroslav 6 km ČSOB NA ZDRAVÍ muži ročník 2002 a starší 1992
3034 Dusil Vladimír Sokol Skuhrov 6 km ČSOB NA ZDRAVÍ muži ročník 2002 a starší 1970
3033 Fadrhons Matěj SK Ještěd 6 km ČSOB NA ZDRAVÍ muži ročník 2002 a starší 2002
3038 Hovorka Lukáš Lukyrun Club 6 km ČSOB NA ZDRAVÍ muži ročník 2002 a starší 1990
3013 johan oldřich žádný 6 km ČSOB NA ZDRAVÍ muži ročník 2002 a starší 1976
3102 Kolář Jan Atrofované nohy 6 km ČSOB NA ZDRAVÍ muži ročník 2002 a starší 1986
3002 Spálovský Petr Žádný 6 km ČSOB NA ZDRAVÍ muži ročník 2002 a starší 1975
3016 Stripačuk Michal Líné veverky 6 km ČSOB NA ZDRAVÍ muži ročník 2002 a starší 1964
3001 Šmika Jan 6 km ČSOB NA ZDRAVÍ muži ročník 2002 a starší 1970
3068 Valenta Stanislav Valenťáci 6 km ČSOB NA ZDRAVÍ muži ročník 2002 a starší 1970
3020 Vrba Vojtěch - 6 km ČSOB NA ZDRAVÍ muži ročník 2002 a starší 1986
3039 Zabořil Vojta OOB Jenišovice 6 km ČSOB NA ZDRAVÍ muži ročník 2002 a starší 2001
19 km canicross
38 Holubová Andrea + Čmelák ELEVEN RUN TEAM 19 km canicross 1990
41 Kocian David Leopard team 19 km canicross 1970
36 Reiterová Monika ČSOB Na Zdraví 19 km canicross 1983
40 Šimáňová Lucie ne 19 km canicross 1988
42 Zahula Vít + Monty Ski klub Jablonec 19 km canicross 1990
39 Zbožínková Alena Nučická smečka 19 km canicross 1984
6 km canicross
9 Fráňa Tomáš Canicross v Jablonci nad Nisou 6 km canicross 1988
8 Hejzlarová Radka Litol 6 km canicross 1970
4 Hojná Markéta Sportovní klub ČHP 6 km canicross 1978
12 Hůlková Lucie Kosmonosy 6 km canicross 1989
5 Jílková Lenka Canicross Brno 6 km canicross 1992
3 Krombholcova Barbora MC Metuje 6 km canicross 1990
10 Samková Lenka Hoffman a žižák 6 km canicross 1981
11 Soumarová Magdalena Kosmonosy 6 km canicross 1991
2 Stránělová Nikola KASPER - SWIX TEAM 6 km canicross 1990
1 Štochlová Eliška Lawi sport 6 km canicross 1989
6 Wolfová Ivana 6 km canicross 1975
2 km handicapovaní
100 Čepelík Marek ne 2 km handicapovaní 1994
105 Chaloupský Martin Optimisti 2 km handicapovaní 1979
165 Kotrman Luboš Římskokatolická farnost - arciděkanství 2 km handicapovaní 1982
102 Maxová Kateřina ne 2 km handicapovaní 1974
101 Petráček Martin Římskokatolická farnost - arciděkanství 2 km handicapovaní 1976
109 Tomeš Jaroslav ZŠ TGM LOMNICE NAD POPELKOU 2 km handicapovaní 2003
103 Vávrová Dana ne 2 km handicapovaní 1986