ČSOB Janovských 11 a 19 km ELEVEN 43. ročník v roce 2018

Vaše startovní číslo bude zobrazeno po přijetí platby startovného na účet organizátora.

Číslo Příjmení Jméno Klub Trať Ročník
2 km žačky ročník 2006 a mladší
103 Bašusová Olga klacky.cz 2 km žačky ročník 2006 a mladší 2012
111 Demlova Anna Zizkovsky tygri 2 km žačky ročník 2006 a mladší 2007
112 Demlova Zuzana Zizkovsky tygri 2 km žačky ročník 2006 a mladší 2010
118 Hniličková Julie Sport 2 km žačky ročník 2006 a mladší 2012
108 Kalinová Ella SPORTICUS team 2 km žačky ročník 2006 a mladší 2009
109 Kalinová Lisa SPORTICUS team 2 km žačky ročník 2006 a mladší 2011
135 Karban Ondra Sporticus 2 km žačky ročník 2006 a mladší 2011
114 Lederová Aneta SKI Janov-Bedřichov 2 km žačky ročník 2006 a mladší 2010
110 Lexmanová Anna Jablonecké Mattonky 2 km žačky ročník 2006 a mladší 2007
121 Malá Ester AC TJ Jičín 2 km žačky ročník 2006 a mladší 2008
101 Maršíková Štěpánka Lili žádný 2 km žačky ročník 2006 a mladší 2011
133 Matoušková Kateřina SPORTICUS team 2 km žačky ročník 2006 a mladší 2009
125 Mecnerová Hana SKI Janov-Bedřichov 2 km žačky ročník 2006 a mladší 2010
138 Nagyová Zuzana Sokol Skuhrov 2 km žačky ročník 2006 a mladší 2008
124 Nagyová Zuzana Sokol Skuhrov 2 km žačky ročník 2006 a mladší 2008
129 Ouhrabková Bára SPORTICUS team 2 km žačky ročník 2006 a mladší 2012
126 Polonská Eliška Vrchlabí 2 km žačky ročník 2006 a mladší 2007
116 Šimková Veronika Sport 2 km žačky ročník 2006 a mladší 2007
130 Tribučková Nella Jablonecké Mattonky 2 km žačky ročník 2006 a mladší 2010
105 Voldánová Leona AC Jablonec 2 km žačky ročník 2006 a mladší 2008
2 km žáci ročník 2006 a mladší
102 Bašus Ondřej klacky.cz 2 km žáci ročník 2006 a mladší 2010
100 Bergl Jonáš OB Sokol Troja 2 km žáci ročník 2006 a mladší 2011
136 Brožek Matěj Sokol Skuhrov 2 km žáci ročník 2006 a mladší 2008
115 Čapek Bartoloměj SKI Janov-Bedřichov 2 km žáci ročník 2006 a mladší 2009
119 De Ferrari Federico Sport 2 km žáci ročník 2006 a mladší 2009
122 Jirák Jakub JKL Desná 2 km žáci ročník 2006 a mladší 2010
128 Ouhrabka Vít SPORTICUS team 2 km žáci ročník 2006 a mladší 2010
120 Pucherna Marek Dubeč 2 km žáci ročník 2006 a mladší 2009
113 Ticháček Kuba Veltechna Jičín 2 km žáci ročník 2006 a mladší 2007
106 Vavruška Matěj Jablonecké Paseky 2 km žáci ročník 2006 a mladší 2012
131 Víšek Jáchym VK Blesk 2 km žáci ročník 2006 a mladší 2008
132 Víšek Kryštof RK P 2 km žáci ročník 2006 a mladší 2010
Vojtek Tomáš Nudlis run team 2 km žáci ročník 2006 a mladší 2007
123 Zemánek Lukáš spidermani ze šumavy 2 km žáci ročník 2006 a mladší 2009
M&B 19 km ženy do 34 let
2125 Černá Kristýna KB Nové Město na Moravě M&B 19 km ženy do 34 let 1993
2062 Doubková Zuzana Tanvald M&B 19 km ženy do 34 let 1984
2140 Gregorová Eliška Cycology M&B 19 km ženy do 34 let 1998
2119 Hosnedlová Markéta ELEVEN MERCEDES MITAS M&B 19 km ženy do 34 let 1992
2205 Kawiková Tamara !!! M&B 19 km ženy do 34 let 1986
2091 Kudrnová Hana ČSOB NA ZDRAVÍ M&B 19 km ženy do 34 let 1985
2092 Kühnová Helena CSOB M&B 19 km ženy do 34 let 1991
2194 Maršánová Lucie ELEVEN RUN TEAM M&B 19 km ženy do 34 let 1990
2130 Nosková Jana janinka.n M&B 19 km ženy do 34 let 1986
2138 Paldusová Kristýna TJ LIAZ Jablonec nad Nisou M&B 19 km ženy do 34 let 1997
2041 Rudolfova Tereza Lawi team M&B 19 km ženy do 34 let 1989
2144 Šašková Štěpánka PPP Bedřichov M&B 19 km ženy do 34 let 1985
2161 Vytinová Monika Žádný M&B 19 km ženy do 34 let 1991
2148 Weissová Zuzana Žižkovský Tygři M&B 19 km ženy do 34 let 1987
M&B 19 km ženy nad 34 let
2002 Bienová Lenka Jablonecké Mattonky M&B 19 km ženy nad 34 let 1973
2066 Černá Pavlína ZDRAVOŠ PÉČE s.r.o. M&B 19 km ženy nad 34 let 1980
2112 Divišková Blanka RUN4FUN M&B 19 km ženy nad 34 let 1967
2030 Fialová Monika BK Jablonné v Podještědí M&B 19 km ženy nad 34 let 1975
2203 Kašparová Iva -- M&B 19 km ženy nad 34 let 1972
2110 Kerekes Kate Kitzingen M&B 19 km ženy nad 34 let 1974
2152 Korecká Markéta Praha M&B 19 km ženy nad 34 let 1980
Michálková Jaroslava Žižkovský Tygři M&B 19 km ženy nad 34 let 1979
2090 Petrová Gabriela Slovan Liberec U10 M&B 19 km ženy nad 34 let 1978
2053 Procházková Irena TJ Háje M&B 19 km ženy nad 34 let 1957
2019 schierova michaela dajda a spol. M&B 19 km ženy nad 34 let 1974
2168 Šubrtová Gabriela H.O.P. M&B 19 km ženy nad 34 let 1978
2100 Ticháčková Madla Veltechna Jičín M&B 19 km ženy nad 34 let 1979
Ungerová Aneta TJ Bezec M&B 19 km ženy nad 34 let 1983
Vondrová Eliška SPORTICUS team M&B 19 km ženy nad 34 let 1983
2160 zítková drahomíra M&B 19 km ženy nad 34 let 1973
2031 Zumrová Vanda Kavárna Pražírna M&B 19 km ženy nad 34 let 1981
M&B 19 km muži do 39 let
2000 Anděl Jakub Mameluk M&B 19 km muži do 39 let 1983
2132 Baxa Jaromir lol M&B 19 km muži do 39 let 1982
2149 Bonk Roman TriKlub Příbram M&B 19 km muži do 39 let 1993
2180 Černohorský Marek Silvini Madshus team M&B 19 km muži do 39 let 1996
2003 Dogaru Vasil Česká Lípa M&B 19 km muži do 39 let 1981
2211 Duda Antonín AC Dnesběhy M&B 19 km muži do 39 let 1987
2059 Francke Michal Žižkovský tygři M&B 19 km muži do 39 let 1986
2159 Geri Adam AKTD M&B 19 km muži do 39 let 1989
2200 Hájek Jan AC Čimelice M&B 19 km muži do 39 let 1980
2032 Heřmánek Roman Tati Dotoho M&B 19 km muži do 39 let 1983
2198 Hofman Daniel Kanoistika Poděbrady M&B 19 km muži do 39 let 1991
2151 Horbunov Oleksandr - M&B 19 km muži do 39 let 1991
2060 Hradec Pavel OOB TJ Turnov M&B 19 km muži do 39 let 1988
2131 Jukl Jan JKT M&B 19 km muži do 39 let 1979
2163 Jurečka Martin Dům Jonáš racing team M&B 19 km muži do 39 let 1983
2088 Kalal Tomas Žižkovský tygři M&B 19 km muži do 39 let 1985
2129 Kalina Miroslav SPORTICUS team M&B 19 km muži do 39 let 1982
2026 Kalina Zdeněk SPORTICUS team M&B 19 km muži do 39 let 1984
Kalkus Jan Royal bay M&B 19 km muži do 39 let 1990
2058 Kaňka Adam SKP Ústí M&B 19 km muži do 39 let 1988
2192 Klíma Martin Kolín M&B 19 km muži do 39 let 1982
2209 Kozák Jiří AC Dnesběhy M&B 19 km muži do 39 let 1986
2061 Kozel Adam TJ Sokol Praha Vršovice M&B 19 km muži do 39 let 1989
2206 Krejčí Lukáš Ski klub Jablonec M&B 19 km muži do 39 let 1985
2056 Kupr Jaroslav Lezci.com M&B 19 km muži do 39 let 1980
2186 Landštof David Pij a běhej M&B 19 km muži do 39 let 1983
2029 Ledecký Vladimír LeVor M&B 19 km muži do 39 let 1983
2121 Lejsek Marek BIA camp s.r.o. M&B 19 km muži do 39 let 1985
2201 Luštický Martin OOB TJ Turnov M&B 19 km muži do 39 let 1987
2039 Mahdal Petr PORT C&C s.r.o. M&B 19 km muži do 39 let 1979
2210 Mališ Ondřej AC Dnesběhy M&B 19 km muži do 39 let 1987
2193 Maršánová Lucie ELEVEN RUN TEAM M&B 19 km muži do 39 let 1990
2011 Maryska Milos Žižkovský Tygři M&B 19 km muži do 39 let 1981
2188 Matoušek Ondřej Žižkovský tygři M&B 19 km muži do 39 let 1988
2199 Michek David Glede team M&B 19 km muži do 39 let 1998
2190 Pazdera Lukáš Triatlon Team Příbram M&B 19 km muži do 39 let 1986
2182 PFOFF JAN KANOISTIKA PODĚBRADY M&B 19 km muži do 39 let 1980
2005 Pokorný Jaromír SKP Maják M&B 19 km muži do 39 let 1988
2158 Polonský Tomáš Vrchlabí M&B 19 km muži do 39 let 1984
2085 Přiklopil Jiří Jiří Přiklopil M&B 19 km muži do 39 let 1985
2010 Pušmam Jan M&B 19 km muži do 39 let 1984
2116 Resl Zbyněk LeZby M&B 19 km muži do 39 let 1988
2124 Řezka Petr HOK Pardubice M&B 19 km muži do 39 let 1981
2063 Sajdl Martin Žižkovský Tygři M&B 19 km muži do 39 let 1981
2038 Seidl Peter SK SEIDL M&B 19 km muži do 39 let 1987
2016 Semerák David LeVor M&B 19 km muži do 39 let 1981
2089 Sklenář Ondřej Geokonsult M&B 19 km muži do 39 let 1990
2204 Surňák Peter HISPORT Team M&B 19 km muži do 39 let 1981
2126 Šlégl Jan MOCCA f. RunBo Team M&B 19 km muži do 39 let 1979
2098 ŠŤASTNÝ Michal Sklipkani M&B 19 km muži do 39 let 1985
2169 Vele Jiří Dum Spiro Spero Team M&B 19 km muži do 39 let 1979
2096 Verner Jan Bez klubu M&B 19 km muži do 39 let 1989
2150 Vopat Václav TJ Sokol Poldlázky M&B 19 km muži do 39 let 1984
2155 Vorel David M&B 19 km muži do 39 let 1984
2048 Zadražil Filip TJ Bižuterie Jablonec M&B 19 km muži do 39 let 1998
2046 Zeman David BEKO Bike & Ski Racing Team M&B 19 km muži do 39 let 1992
2034 Zumr David BK Pražírna M&B 19 km muži do 39 let 1981
2105 Žižka David ELEVEN MERCEDES MITAS M&B 19 km muži do 39 let 1989
M&B 19 km muži do 49 let
2045 Antczak Adrian Bogatyńskie Wodociągi M&B 19 km muži do 49 let 1976
2044 Antoš Jan Hokejka Praha M&B 19 km muži do 49 let 1974
2023 Bašus Petr klacky.cz M&B 19 km muži do 49 let 1974
2055 Bém Tomáš Mšeno - sever M&B 19 km muži do 49 let 1970
2021 Bergl Tomáš OB Sokol Troja M&B 19 km muži do 49 let 1978
2142 cicvarek jakub fft M&B 19 km muži do 49 let 1977
2080 Deml Marek Zizkovsky tygri M&B 19 km muži do 49 let 1974
2184 Divoký Jiří Žižkovský tygři M&B 19 km muži do 49 let 1972
2101 Drbohlav Tomáš Chabrus Příšovice M&B 19 km muži do 49 let 1977
2104 Fajgl Luboš Sokol Cítov M&B 19 km muži do 49 let 1975
2028 Fialka Jiří T02 M&B 19 km muži do 49 let 1971
2012 Filip Petr Žádný M&B 19 km muži do 49 let 1973
2052 Gebhart Michal North Czech Runners M&B 19 km muži do 49 let 1977
2064 harcinik jiri STS Chvojkovice Brod M&B 19 km muži do 49 let 1969
2082 Havelka Petr Citrus Bike Team M&B 19 km muži do 49 let 1971
2022 Hejzlar Pavel Litol M&B 19 km muži do 49 let 1972
2156 Jarůšek Ladislav DYNAFIT M&B 19 km muži do 49 let 1971
2202 Kapko David -- M&B 19 km muži do 49 let 1971
2108 Kaplan Daniel Běhej Poděbrady M&B 19 km muži do 49 let 1977
2065 Karban Zdeněk Sporticus M&B 19 km muži do 49 let 1977
2114 Kolář Dalibor MB Sauny M&B 19 km muži do 49 let 1969
2008 Koldovský Martin Zeleneč M&B 19 km muži do 49 let 1977
2009 Koudelka Drahomir Meixner Consulting M&B 19 km muži do 49 let 1971
2136 Kubeček Jáchym HK Pardubice M&B 19 km muži do 49 let 1977
2015 Kunce Jiří SK Boxing Praha M&B 19 km muži do 49 let 1977
2004 Kysela Pavel ZP CYKLO PROOFY CORRATEC TEAM M&B 19 km muži do 49 let 1976
2020 Lambert Miloš Bříství M&B 19 km muži do 49 let 1969
2018 landovsky zdenek dajda a spol. M&B 19 km muži do 49 let 1970
2128 Linhart Radek Kerda sport Liberec M&B 19 km muži do 49 let 1976
2102 Malý Jan Eleven Run Team M&B 19 km muži do 49 let 1973
2141 Malý Michal Jablonecké Mattonky M&B 19 km muži do 49 let 1974
2191 Marat Petr Jablonecké Mattonky M&B 19 km muži do 49 let 1969
2133 Matoušek Martin SPORTICUS team M&B 19 km muži do 49 let 1976
2115 Matyáš Radek FK Sparta Luhy M&B 19 km muži do 49 let 1977
2054 Michálek Martin Žižkovský Tygři M&B 19 km muži do 49 let 1975
2195 Novák David nevím M&B 19 km muži do 49 let 1974
2001 Nový Pavel Triatlon Mladá Boleslav M&B 19 km muži do 49 let 1977
2183 Parma Jan Silvini Madshus team M&B 19 km muži do 49 let 1976
2106 Polák Zbyněk SK Setos Praha M&B 19 km muži do 49 let 1974
2153 Průcha Jan :-) M&B 19 km muži do 49 let 1976
2123 Pucherna Eduard Bratři v triku M&B 19 km muži do 49 let 1974
2006 Rais Miroslav QISO-MIRAIS, S.R.O. M&B 19 km muži do 49 let 1977
2113 Richter Jaroslav i+z M&B 19 km muži do 49 let 1973
2084 Samek Kamil Hoffmann a Žižák Mercedes Benz M&B 19 km muži do 49 let 1978
2013 Samšiňák Přemysl Liberec M&B 19 km muži do 49 let 1978
2081 Seibert Petr MK Hlinsko M&B 19 km muži do 49 let 1971
2035 SLÁDEK ROMAN n.a. M&B 19 km muži do 49 let 1972
2185 Suchánek Bohdan ČSOB RUN M&B 19 km muži do 49 let 1971
2143 Šašek Jiří PPP Bedřichov M&B 19 km muži do 49 let 1969
2111 Šebek Jaroslav Povaleči M&B 19 km muži do 49 let 1978
2069 Šindelář Karel Žižkovský tygři M&B 19 km muži do 49 let 1977
2049 Šperl Martin Silvini Madshus Team M&B 19 km muži do 49 let 1975
2134 Teplý Ondřej Hisport Team M&B 19 km muži do 49 let 1978
2099 Ticháček Radek Veltechna Jičín M&B 19 km muži do 49 let 1978
2164 Vachula Pavel Mattoni Freerun Jablonec nad Nisou M&B 19 km muži do 49 let 1974
2145 Valeš Josef - M&B 19 km muži do 49 let 1975
2050 Vavruška Jiří KERDA SPORT LIBEREC M&B 19 km muži do 49 let 1978
2162 Vedral Ladislav CGI runners M&B 19 km muži do 49 let 1972
2181 Vlach Tomáš LKP M&B 19 km muži do 49 let 1978
2093 Voráček Petr xxx M&B 19 km muži do 49 let 1975
2043 Vrána Zdeněk HS Jizrské hory M&B 19 km muži do 49 let 1974
2165 Vrba Petr Jablonecké Mattonky M&B 19 km muži do 49 let 1975
2109 Wolf David Janov nad Nisou M&B 19 km muži do 49 let 1972
2040 Zezulka Dušan PORT C&C s.r.o. M&B 19 km muži do 49 let 1971
M&B 19 km muži do 59 let
2014 Baumann Mirko Triaton Víska M&B 19 km muži do 59 let 1965
2024 Drobník Tomáš Jablonecké Mattonky M&B 19 km muži do 59 let 1968
2068 Holec Mrko Danielaclub M&B 19 km muži do 59 let 1966
2208 Chmelař Libor Frýdlant M&B 19 km muži do 59 let 1965
2139 Chvátal Vladimír Úvaly M&B 19 km muži do 59 let 1967
2118 Jakš Martin Jablonec n.N. M&B 19 km muži do 59 let 1966
2135 Jandera Petr TRI-CLUB M&B 19 km muži do 59 let 1966
2086 Kašpar Martin SK Žižkov M&B 19 km muži do 59 let 1967
2094 Kukač Petr HO V.N.O. M&B 19 km muži do 59 let 1967
2166 Macháček Aleš JKOB Frýdlant M&B 19 km muži do 59 let 1964
2025 Možucha Lubomír Jablonecké Mattonky M&B 19 km muži do 59 let 1961
2154 Prokop Evžen TJ BIŽU Jbc M&B 19 km muži do 59 let 1968
2036 Randák Ondřej TO SPRINT M&B 19 km muži do 59 let 1967
2146 Švábek Karel SMT M&B 19 km muži do 59 let 1965
2122 Veselý Pavel HSK Horní Rokytnice M&B 19 km muži do 59 let 1966
2120 Zikmund Zdeněk SKI Janov-Bedřichov M&B 19 km muži do 59 let 1967
2033 Zoller Rudolf Jablonecké Mattonky M&B 19 km muži do 59 let 1968
M&B 19 km muži nad 59 let
2051 Hojač Mojmír HO Tanvald M&B 19 km muži nad 59 let 1958
2189 vyhlídal antonín mattoni freerun liberec M&B 19 km muži nad 59 let 1955
2103 Zahula Jan ČD Tanvald M&B 19 km muži nad 59 let 1950
11 km dorostenky
1201 Ansorge Barbora AC Slovan Liberec 11 km dorostenky 2000
1296 Borlová Eliška Ski klub Jablonec n. N. 11 km dorostenky 2003
1389 Brožková Kateřina Sokol Skuhrov 11 km dorostenky 2003
1299 Bureš Nina Ski klub Jablonec n. N. 11 km dorostenky 2003
1298 Drahotová Zuzana Ski klub Jablonec n. N. 11 km dorostenky 2003
1322 Dušková Anna SKP Kornspitz Jablonec 11 km dorostenky 2003
1330 Elicerová Kateřina SKP Kornspitz Jablonec 11 km dorostenky 2002
1340 Gotvaldová Kateřina SKP Kornspitz Jablonec 11 km dorostenky 2003
1348 Hable Diana SKP Kornspitz Jablonec 11 km dorostenky 2003
1163 Havrdová Kateřina KL SG Jablonec n. N. 11 km dorostenky 2000
1341 Hendrychová Anežka SKP Kornspitz Jablonec 11 km dorostenky 2003
1354 Horáčková Emma AC Slovan Liberec 11 km dorostenky 2001
1234 Janderová Petra TJ Bižuterie Jablonec n/N 11 km dorostenky 2001
1332 Jandová Tereza SKP Kornspitz Jablonec 11 km dorostenky 2001
1212 Janečková Lucie Bija Jablonec 11 km dorostenky 2001
1230 Kapčiarová Michaela KL SG Jablonec n. N. 11 km dorostenky 2000
1365 Kostková Veronika <3 11 km dorostenky 2000
1192 Košková Barbora AC Slovan Liberec 11 km dorostenky 2000
1203 Malá Sára LSK Lomnice nad Popelkou 11 km dorostenky 2003
1334 Masaříková Gabriela SKP Kornspitz Jablonec 11 km dorostenky 2002
1006 Mašínová Andrea žádný 11 km dorostenky 2002
1325 Miksová Barbora SKP Kornspitz Jablonec 11 km dorostenky 2003
1344 Oklamčáková Anna SKP Kornspitz Jablonec 11 km dorostenky 2003
1205 Prokešová Tereza TJ Dukla Liberec 11 km dorostenky 2003
1349 Smetanová Markéta SKP Kornspitz Jablonec 11 km dorostenky 2003
1313 Spilková Eliška TJ Sokol Senohraby 11 km dorostenky 2000
1338 Svobodová Agáta SKP Kornspitz Jablonec 11 km dorostenky 2002
1204 Šibravová Eliška TJ Dukla Liberec 11 km dorostenky 2002
1339 Tužová Barbora SKP Kornspitz Jablonec 11 km dorostenky 2002
1150 Vitvarová Klára SKI Janov-Bedřichov 11 km dorostenky 2003
1300 Voháňková Barbora Ski klub Jablonec n. N. 11 km dorostenky 2003
1155 Zikmundová Anita SKI Janov-Bedřichov 11 km dorostenky 2000
11 km dorostenci
1159 Augsten Jakub KL SG Jablonec n. N. 11 km dorostenci 2001
1295 Brůna Jakub Ski klub Jablonec n. N. 11 km dorostenci 2003
1225 Bříza Matěj KL SG Jablonec n. N. 11 km dorostenci 2001
1321 Drbohlav Matěj SKP Kornspitz Jablonec 11 km dorostenci 2003
1228 Dufek Tomáš KL SG Jablonec n. N. 11 km dorostenci 2000
1246 Fadrhons Matěj Dukla Liberec 11 km dorostenci 2002
1323 Hanslian Ondřej Míša SKP Kornspitz Jablonec 11 km dorostenci 2003
1210 Janalík Dan TJ Dukla Liberec 11 km dorostenci 2003
1342 Kohout Jakub SKP Kornspitz Jablonec 11 km dorostenci 2003
1293 Laurin Albert Ski klub Jablonec n. N. 11 km dorostenci 2003
1158 Lengyel Tomáš KL SG Jablonec n. N. 11 km dorostenci 2001
1343 Machač Šimon SKP Kornspitz Jablonec 11 km dorostenci 2003
1368 Machač Štěpán Uťíkači z Jablonce 11 km dorostenci 2001
1333 Martínek Aleš SKP Kornspitz Jablonec 11 km dorostenci 2002
1291 Matoušek Matouš Ski klub Jablonec n. N. 11 km dorostenci 2002
1259 Nagy Josef GLEDE TEAM 11 km dorostenci 2000
1335 Netrval Jakub SKP Kornspitz Jablonec 11 km dorostenci 2002
1345 Pavlů Kateřina SKP Kornspitz Jablonec 11 km dorostenci 2003
1164 Preissler Tomáš KL SG Jablonec n. N. 11 km dorostenci 2003
1326 Ptáček Matěj SKP Kornspitz Jablonec 11 km dorostenci 2003
1208 Ptáček Jakub TJ Dukla Liberec 11 km dorostenci 2002
1161 Rishko Vadym KL SG Jablonec n. N. 11 km dorostenci 2000
1336 Ryšánek Nick SKP Kornspitz Jablonec 11 km dorostenci 2002
1346 Řezáč Tomáš SKP Kornspitz Jablonec 11 km dorostenci 2003
1328 Saska Matěj SKP Kornspitz Jablonec 11 km dorostenci 2002
1162 Sixta Ondřej KL SG Jablonec n. N. 11 km dorostenci 2002
1160 Stloukal Štěpán KL SG Jablonec n. N. 11 km dorostenci 2000
1021 Syřiště Ondřej Slavia Liberec 11 km dorostenci 2003
1294 Široký Matěj Ski klub Jablonec n. N. 11 km dorostenci 2003
1209 Škréta Vojtěch TJ Dukla Liberec 11 km dorostenci 2002
Šmaus Antonín KL SG Jablonec n. N. 11 km dorostenci 2000
1292 Vaňura Jakub Ski klub Jablonec n. N. 11 km dorostenci 2003
1206 Zeman Jiří TJ Dukla Liberec 11 km dorostenci 2002
11 km ženy do 34 let
1355 Bahníková Eva TJJJ 11 km ženy do 34 let 1989
1114 Březinová Karolína Amazons Gym 11 km ženy do 34 let 1987
1199 Černá Silovská Hana Žižkovský tygři 11 km ženy do 34 let 1984
1362 Flídrová Jana Kanoistika Poděbrady 11 km ženy do 34 let 1984
1380 Hamouzová Michaela Žižkovský tygři 11 km ženy do 34 let 1992
1028 Heřmánková Kateřina Mami Dotoho 11 km ženy do 34 let 1984
1113 Jedličková Radka Silvini Madshus team 11 km ženy do 34 let 1989
1184 Jíšová Barbora Eleven run team 11 km ženy do 34 let 1992
1262 Kadlečková Petra Justme 11 km ženy do 34 let 1985
1316 Kopačíková Jana Jablonec nad Nisou 11 km ženy do 34 let 1989
1132 Korytářová Dominika Kory 11 km ženy do 34 let 1993
1014 Kotrbancova Michaela Zs Albrechtice 11 km ženy do 34 let 1984
1301 Lettlová Sandra žádný 11 km ženy do 34 let 1989
1050 Malinová Katka Novasol CZ 11 km ženy do 34 let 1987
1051 Malinová Aneta Novasol CZ 11 km ženy do 34 let 1993
1091 Masopustová Elis SK Praga 11 km ženy do 34 let 1986
1254 Mattauchová Marie žádný 11 km ženy do 34 let 1994
1311 Matyskova Marie Jablonecké mattonky 11 km ženy do 34 let 1991
1252 Miklánková Jana 4 11 km ženy do 34 let 1999
Moravcová Kateřina Silvini Madshus Team 11 km ženy do 34 let 1984
1003 Nikodýmová Petra Sokol Skuhrov 11 km ženy do 34 let 1995
1041 Pešková Klára SK SEIDL 11 km ženy do 34 let 1995
1120 Pokorná Jana Griffins Jablonec 11 km ženy do 34 let 1988
1018 Rambousková Gabriela Kavárna Pražírna 11 km ženy do 34 let 1989
1211 Schlechterová Lenka SKP Ústí nad Labem 11 km ženy do 34 let 1984
1282 Schöppelová Lucie Aerobic Dancers Kladno 11 km ženy do 34 let 1992
1320 Smetanová Barbora SKP Kornspitz Jablonec 11 km ženy do 34 let 1999
1392 Svobodová Barbora OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 11 km ženy do 34 let 1989
1045 Šrámová Marie PORT C&C s.r.o. 11 km ženy do 34 let 1997
1039 Tribučková Veronika Jablonecké Mattonky 11 km ženy do 34 let 1985
1226 Váňová Gabriela KL SG Jablonec n. N. 11 km ženy do 34 let 1999
1066 Vavrušková Lucie Jablonecké Paseky 11 km ženy do 34 let 1984
1064 Venclová Michaela SKC Liberec 11 km ženy do 34 let 1984
1165 Vítková Veronika SKP Kornspitz Jablonec 11 km ženy do 34 let 1988
1055 Vojteková Michaela Eleven run team 11 km ženy do 34 let 1997
1353 Zadražilová Markéta Není 11 km ženy do 34 let 1987
11 km ženy nad 34 let
1181 Adámková Eliška Sport 11 km ženy nad 34 let 1980
1098 Bakešová Radka Jablonecké Mattonky 11 km ženy nad 34 let 1976
1364 Červená Zuzana Jablonecké Mattonky 11 km ženy nad 34 let 1981
1182 De Ferrari Alenka Sport 11 km ženy nad 34 let 1978
1142 Děrdová Zdeňka Povaleči 11 km ženy nad 34 let 1964
1116 Dohnalova Petra RUZENKY TEAM 11 km ženy nad 34 let 1976
1081 Dusilová Hedvika Penzion Krásná 11 km ženy nad 34 let 1969
Hájek Jan AC Čimelice 11 km ženy nad 34 let 1982
1383 Hájková Eliška AC Čimelice 11 km ženy nad 34 let 1982
1186 Hančová Denisa HSK Horní Rokytnice 11 km ženy nad 34 let 1978
1189 Hanousková Kateřina Chabrusáci 11 km ženy nad 34 let 1974
1108 Helebrantová Alena Mateří"d"Ouška 11 km ženy nad 34 let 1960
1023 Hojná Silvie klacky.cz 11 km ženy nad 34 let 1979
1393 Hvězdová Jana star interier 11 km ženy nad 34 let 1962
1215 Janečková Lenka Jablonec 11 km ženy nad 34 let 1976
1224 Janegová Helena Jablonecké Mattonky 11 km ženy nad 34 let 1966
1168 janovská Kateřina Sport 11 km ženy nad 34 let 1981
1185 Jetmarová Jana Ski klub Jablonec 11 km ženy nad 34 let 1978
1244 Ježková Jitka N.A.C.O. Liberec 11 km ženy nad 34 let 1976
1219 Kalinová Markéta SPORTICUS team 11 km ženy nad 34 let 1982
1129 Korytářová Romana Sisters 11 km ženy nad 34 let 1982
1191 Košková Martina KORA 11 km ženy nad 34 let 1978
1314 Křenovská Klára TC Břízky 11 km ženy nad 34 let 1971
1138 Kubota Květa . 11 km ženy nad 34 let 1976
1048 Kučerova Marie Sport Future Team 11 km ženy nad 34 let 1983
1009 Kunce Eva SK Boxing Praha 11 km ženy nad 34 let 1979
1080 Lexmanová Marcela Jablonecké Mattonky 11 km ženy nad 34 let 1973
1190 Maiová Kateřina Chabrusáci 11 km ženy nad 34 let 1974
1125 Menšíková Jana Per aspera ad astra 11 km ženy nad 34 let 1983
1121 Michálková Jaroslava Žižkovský Tygři 11 km ženy nad 34 let 1979
1220 Mosiurczáková Jana Jablonecké Mattonky 11 km ženy nad 34 let 1974
1016 Nemčeková Martina Northern warriors 11 km ženy nad 34 let 1977
1200 Netolická Martina Ac Slovan Liberec 11 km ženy nad 34 let 1982
1040 Pešková Radka SK SEIDL 11 km ženy nad 34 let 1971
1351 Petráková Radka --- 11 km ženy nad 34 let 1982
1146 Richterová Zuzana i+z 11 km ženy nad 34 let 1983
1012 Rousová Andrea Sama za sebe 11 km ženy nad 34 let 1978
1284 Schöppelová Jana SKK Kladno 11 km ženy nad 34 let 1967
1188 Slavíková Martina Chabrusáci 11 km ženy nad 34 let 1963
1052 Solověvová Jana Ultima K.lap Team 11 km ženy nad 34 let 1980
1253 Stichova Jana Matonni 11 km ženy nad 34 let 1973
1169 Šatavová Petra Sport 11 km ženy nad 34 let 1979
1243 Šimek Christina Žižkovský Tygři 11 km ženy nad 34 let 1979
1180 Šimková Pavlína Sport 11 km ženy nad 34 let 1976
1102 Šindelářová Jitka Žižkovský tygři 11 km ženy nad 34 let 1976
1026 Štětková Martina Dobětický expres 11 km ženy nad 34 let 1966
1303 Tomášková Jana Sokol Skuhrov 11 km ženy nad 34 let 1981
1141 Vodičková Nikola žádný 11 km ženy nad 34 let 1981
1280 Vojkůfková Jana Colty.jane 11 km ženy nad 34 let 1980
1092 Voltrova Zuzana The Voltrs 11 km ženy nad 34 let 1980
1149 Zderadičková Lenka Jablonecké Mattonky 11 km ženy nad 34 let 1961
1305 Zedková Romana na sucho 11 km ženy nad 34 let 1972
11 km muži do 39 let
1352 Audes Václav Dřevona 11 km muži do 39 let 1979
1289 Augustiňák Dušan Ski klub Jablonec n. N. 11 km muži do 39 let 1990
1283 Barták Václav SK Buštěhrad 11 km muži do 39 let 1983
1135 Bartůněk Michal Královský Hrozen Tanvald 11 km muži do 39 let 1993
1038 Blažek Josef Sokol Skuhrov 11 km muži do 39 let 1985
1111 Borovsky Jindrich zadny 11 km muži do 39 let 1982
1233 Cejnar Václav MEDOS Hradec Králové 11 km muži do 39 let 1982
1248 Cihlar Anthony Pod sem kam jdes 11 km muži do 39 let 1991
1148 Černý Ondřej Žižkovský tygři 11 km muži do 39 let 1985
1245 Čuřík Tomáš Jablonecké Mattonky 11 km muži do 39 let 1982
1358 Drátovník Karel SK Alzheimers 11 km muži do 39 let 1990
1309 Dvořák František RUN Zoufalci 11 km muži do 39 let 1979
1122 Felgr Michal - 11 km muži do 39 let 1986
1156 Galáč Vojtěch AC Slovan Liberec 11 km muži do 39 let 1996
Galáč Vojtěch AC Slovan Liberec 11 km muži do 39 let 1996
1133 Gottwald Michal Gottwaldíci 11 km muži do 39 let 1983
1331 Hájek Matěj SKP Kornspitz Jablonec 11 km muži do 39 let 1999
1263 Hanzl Martin AllDest-CZ 11 km muži do 39 let 1981
1166 Hnilička Jan Sport 11 km muži do 39 let 1981
1105 Holík Michal ELEVEN RUN TEAM 11 km muži do 39 let 1990
1100 Hořejší Michal Sportisimo 11 km muži do 39 let 1982
1112 Hron Jakub Zlomená kůstka pod hlavičkou druhého metatarsu 11 km muži do 39 let 1990
1235 Jandera Tomáš TJ ELEKTRO-PRAGA 11 km muži do 39 let 1998
1213 Janeček Míra Tatran Jablonec 11 km muži do 39 let 1998
1386 Janík Jan žádný 11 km muži do 39 let 1981
1093 Jaromír Bok Zasebe 11 km muži do 39 let 1980
1315 Kára Jakub ... 11 km muži do 39 let 1989
1036 Kasper Jan BK Pražírna 11 km muži do 39 let 1983
1035 Kocián Pavel SKP Maják 11 km muži do 39 let 1990
1000 Kotek Tomáš Kotek 11 km muži do 39 let 1985
1256 Krupčík Matěj Pod 48 minut team 11 km muži do 39 let 1992
1239 Krupčík Tomáš SKP Kornspitz Jablonec 11 km muži do 39 let 1988
1265 Kryštof Dan Jablonecké mattonky 11 km muži do 39 let 1987
1046 Kubes Jan Sport Future Team 11 km muži do 39 let 1980
1049 Kučera Jiří Sport Future Team 11 km muži do 39 let 1980
1054 Kučera David Slovan Liberec 11 km muži do 39 let 1991
1020 landovsky lukas dajda a spol. 11 km muži do 39 let 1994
1090 Lhota Zbyšek ELEVEN RUN TEAM 11 km muži do 39 let 1984
1088 Loužil Jan Ski Klub Jablonec 11 km muži do 39 let 1980
1319 Malík Tomáš Hruboskalsky canicross 11 km muži do 39 let 1984
1324 Mánek Jiří SKP Kornspitz Jablonec 11 km muži do 39 let 1998
1134 Mareš Jakub Monroe 11 km muži do 39 let 1986
1010 Martinů Pavel Běžci Ráje 11 km muži do 39 let 1981
Maruška Jindra Triatlon Jablonec nad Nisou 11 km muži do 39 let 1980
1241 Merunka Aleš Yellow Bananas.CZ 11 km muži do 39 let 1981
1285 Michl Pavel Kanoistika Poděbrady 11 km muži do 39 let 1989
1359 Mikula Jan Florbal Jablonec 11 km muži do 39 let 1989
1308 Mikuš Martin Mercedes Benz Atomic team 11 km muži do 39 let 1982
1390 Moravec Michael O 11 km muži do 39 let 1990
1060 Nagy Zdeněk Běhám, abych mohl více jíst. 11 km muži do 39 let 1991
Nosek Jaroslav BK Semily 11 km muži do 39 let 1984
1099 Novotný Václav Ski team Vysočina 11 km muži do 39 let 1982
1119 Oppitz Tomas Liberec 11 km muži do 39 let 1983
1268 Patka Ondrej MOLS Team 11 km muži do 39 let 1979
1042 Pešek Vojtěch SK SEIDL 11 km muži do 39 let 1995
1229 Pilz Petr KL SG Jablonec n. N. 11 km muži do 39 let 1996
1312 Plášil Matěj TJ Sokol Senohraby 11 km muži do 39 let 1999
1361 Pokorný Jaroslav Žádny 11 km muži do 39 let 1990
1218 Preisler Lukáš LIAZ Jablonec 11 km muži do 39 let 1997
1019 Ptáčník Jiří BK Pražírna 11 km muži do 39 let 1990
1015 Pušman Petr Team Forbidden 11 km muži do 39 let 1986
1061 Raba Tomáš Běhám, abych mohl více jíst. 11 km muži do 39 let 1987
1058 Randák Martin Sk Hraničná u Lípy 11 km muži do 39 let 1987
1123 Rybáček Roman 11 km muži do 39 let 1992
1008 Sadvar Ivo nemám 11 km muži do 39 let 1979
1216 Schlechter Vojtěch Žižkovský Tygři 11 km muži do 39 let 1982
1011 Schmid Patrik Mímo club 11 km muži do 39 let 1994
1258 Schulhof Jan KSM Hrádek 11 km muži do 39 let 1989
1290 Sikora Jakub Ski klub Jablonec n. N. 11 km muži do 39 let 1984
1329 Slavík Vojtěch SKP Kornspitz Jablonec 11 km muži do 39 let 1998
1384 Sojka Pavel TJ Sokol Údlice 11 km muži do 39 let 1989
1002 Soukup Václav TJ Sokol Vršovice 11 km muži do 39 let 1989
1053 Stráněl Jiří SWIX team 11 km muži do 39 let 1993
1269 Streit Karel " Každá cesta má svůj cíl" 11 km muži do 39 let 1979
1381 Svoboda Pavel Ti Druzí CZ 11 km muži do 39 let 1979
1360 Šacl Jiří ELEVEN RUN TEAM 11 km muži do 39 let 1994
1029 Šešera Ondřej žadný 11 km muži do 39 let 1979
1103 Škorpík David Jezevec Race 11 km muži do 39 let 1988
1109 Škrabálek David Nulová Šance 11 km muži do 39 let 1985
Tassler Lukáš ZERO DC Team 11 km muži do 39 let 1982
1068 Tomčo Tomáš Hruboskalský canicross 11 km muži do 39 let 1982
1223 Tryzna Martin Silvini Madshus team 11 km muži do 39 let 1991
1310 Urbánek Jiří HO Slavie Liberec 11 km muži do 39 let 1987
1065 Valášek Jaroslav S.K.A. 11 km muži do 39 let 1984
1255 Viščur Ladislav DH Liberec 11 km muži do 39 let 1988
1152 Vitvar Jiří SKI Janov-Bedřichov 11 km muži do 39 let 1997
1086 VOJÁČEK MICHAL BAK TRUTNOV 11 km muži do 39 let 1979
1231 Wolf Tomáš RunBo Liberec 11 km muži do 39 let 1979
1250 Zemánek Jan Zelená ! Bílááá ! 11 km muži do 39 let 1990
1126 Zvěřina Radek Bojetice 11 km muži do 39 let 1982
11 km muži do 49 let
1085 Černý Jiří Jablonecké Mattonky 11 km muži do 49 let 1977
1124 Bartoň Daniel Bedřichov cottager 11 km muži do 49 let 1970
1198 Danek Simon saucony 11 km muži do 49 let 1971
1183 De Ferrari Riccardo Sport 11 km muži do 49 let 1977
1005 Drašner Adam Leoš SDH Pustina a Grano Skuteč 11 km muži do 49 let 1978
1096 Eyberger Milan Dřeváci z Dřevony 11 km muži do 49 let 1978
1032 Fürst David MOCCA f. RunBo Team 11 km muži do 49 let 1970
1366 Garabík Petr Utíkači z Jablonce 11 km muži do 49 let 1970
1082 Gilar Pavel Bižuterie Jablonec 11 km muži do 49 let 1973
1101 Harasimovič Vladimír --- 11 km muži do 49 let 1973
1222 Havlík Radim LO LIAZ Jablonec n.N. 11 km muži do 49 let 1975
1004 Hegr Tomáš Night Run Team 11 km muži do 49 let 1973
1130 Hlaváček Jiří Hoštice 11 km muži do 49 let 1973
1306 Janata Alexadr na sucho 11 km muži do 49 let 1972
1214 Janeček Leoš LLLM 11 km muži do 49 let 1972
1232 Jirák Čenda Olfin Car Skiteam Trutnov 11 km muži do 49 let 1978
1266 Kaplan Viktor Jablonec nad Nisou 11 km muži do 49 let 1974
1022 Kovář Petr Silvini Madshus Team 11 km muži do 49 let 1975
1221 Král Václav Hoffmann a Žižák Mercedes Benz 11 km muži do 49 let 1976
1369 Krupka Milan Indičtí běžci 11 km muži do 49 let 1972
1145 Kubíček Zdeněk Bitters Superior Cyklofit Team 11 km muži do 49 let 1972
1136 Kubota Takuo . 11 km muži do 49 let 1975
1013 Lajtkep Petr AC Slovan Liberec 11 km muži do 49 let 1973
1363 Machač Tomáš Utíkači z Jablonce 11 km muži do 49 let 1970
1153 Macháček Vladimír SKI Janov-Bedřichov 11 km muži do 49 let 1972
1251 Miklánek David Žížala 11 km muži do 49 let 1971
1030 Minařík Petr MOCCA f. RunBo Team 11 km muži do 49 let 1975
1059 Nagy Zdeněk žádný 11 km muži do 49 let 1970
1024 Paroulek Jaroslav SKP Nymburk 11 km muži do 49 let 1970
1043 Pešek Jaroslav PORT C&C s.r.o. 11 km muži do 49 let 1970
1110 Podroužek Dušan AC Slovan Liberec 11 km muži do 49 let 1974
1139 Preisler Michal Jablonecké Mattonky 11 km muži do 49 let 1971
1391 Preissler Tomáš Sokol Skuhrov 11 km muži do 49 let 1970
1281 Prokop Jan TJ BIŽU Jbc 11 km muži do 49 let 1970
1154 Saska Josef SKI Janov-Bedřichov 11 km muži do 49 let 1970
1264 Stanko Honza Honza Stanko 11 km muži do 49 let 1976
1033 Sucharda Jiří Jablonecké Mattonky 11 km muži do 49 let 1972
1128 Štětka Robert BBA company 11 km muži do 49 let 1971
1001 Šváb Petr Kaplička Hrabětice 11 km muži do 49 let 1970
1286 Trdla Tomáš HEXENSCHOOS 11 km muži do 49 let 1969
1240 Věchet Ladislav Česká Lípa 11 km muži do 49 let 1970
1062 Vencl Jiří NAC Liberec 11 km muži do 49 let 1972
1063 Vencl Tomáš SKC Liberec 11 km muži do 49 let 1969
Zavadil Michal HKNMPSM 11 km muži do 49 let 1977
11 km muži do 59 let
1388 Berka Daniel matys 11 km muži do 59 let 1965
1385 Brzobohatý Ivo TJ Liaz 11 km muži do 59 let 1965
1151 Čapek Ondřej SKI Janov-Bedřichov 11 km muži do 59 let 1965
1194 Fadrhons Aleš TJ Řepy 11 km muži do 59 let 1968
1193 Hlaváček Petr Jablonecké Mattonky 11 km muži do 59 let 1967
1144 Horáček Roman BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM 11 km muži do 59 let 1966
1318 Kolátor Petr Mateří d´ Ouška 11 km muži do 59 let 1965
1056 Kubeš Petr Sokol Vrát 11 km muži do 59 let 1964
1350 Lhota Filip - 11 km muži do 59 let 1963
1131 Maruška Zdeněk DIAMANT 11 km muži do 59 let 1960
1238 Matějovský Pavel Maratón klub Kladno 11 km muži do 59 let 1965
1261 Nagy Josef HEXENSCHOOS 11 km muži do 59 let 1967
1118 Nájemník Petr ČSOB 11 km muži do 59 let 1963
1044 Seidl Luděk PORT C&C s.r.o. 11 km muži do 59 let 1963
1236 Šiman Eduard Záběhlice 11 km muži do 59 let 1965
1025 Štětka Pavel Dobětický expres 11 km muži do 59 let 1967
1106 Ulrych Oldřich Mateří d´ Ouška 11 km muži do 59 let 1960
1288 Veselý Jiří Jablonecké matonky 11 km muži do 59 let 1964
1249 Zemánek Jiří Kanadské žertiky 11 km muži do 59 let 1966
1304 Zuzánek Zdeněk TJ Tatran OB 11 km muži do 59 let 1959
11 km muži nad 59 let
1202 Čermák Jiří Mateří d´ Ouška "B" 11 km muži nad 59 let 1956
1095 Helebrant Rudolf Mateří d´ Ouška 11 km muži nad 59 let 1958
1260 Jakubička Tomáš TJ Sokol Železný Brod 11 km muži nad 59 let 1958
1084 Kozel Dalibor DGP 11 km muži nad 59 let 1957
1143 Kulhavý Jiří SK Liberec 11 km muži nad 59 let 1957
1069 Mádle Luděk Krb LIAZ 11 km muži nad 59 let 1955
1195 Mindžák Andrej Ski Klub Jizerská 50 11 km muži nad 59 let 1954
1196 Paldus Petr PPP Bedřichov 11 km muži nad 59 let 1952
1031 Pirk Jan IKEM 11 km muži nad 59 let 1948
1089 Polák Pavel SJ SKI 11 km muži nad 59 let 1946
1115 Sklenář Jan Geokonsult 11 km muži nad 59 let 1958
1302 Šimůnek Jaromír SKP Kornspitz Jablonec 11 km muži nad 59 let 1955
6 km ČSOB NA ZDRAVÍ žačky
3052 Dubská Lucie Sokol Skuhrov 6 km ČSOB NA ZDRAVÍ žačky 2005
3004 Lajtkepová Berenika KB Liberec 6 km ČSOB NA ZDRAVÍ žačky 2006
3050 Nikodýmová Nikola Sokol Skuhrov 6 km ČSOB NA ZDRAVÍ žačky 2004
3025 Nováková Nela SKI Janov-Bedřichov 6 km ČSOB NA ZDRAVÍ žačky 2007
3006 Počtová Klára Písek 6 km ČSOB NA ZDRAVÍ žačky 2004
3053 Tynková Kateřina Sokol Skuhrov 6 km ČSOB NA ZDRAVÍ žačky 2006
3015 Venclová Marie AC Slovan Liberec 6 km ČSOB NA ZDRAVÍ žačky 2004
3041 Vondráková Kateřina TJ Sokol Senohraby 6 km ČSOB NA ZDRAVÍ žačky 2004
6 km ČSOB NA ZDRAVÍ žáci
3029 Čapek Otakar SKI Janov-Bedřichov 6 km ČSOB NA ZDRAVÍ žáci 2006
3030 Čapek Theodor SKI Janov-Bedřichov 6 km ČSOB NA ZDRAVÍ žáci 2006
3056 Dubský Štěpán Sokol Skuhrov 6 km ČSOB NA ZDRAVÍ žáci 2006
3055 Hloušek Filip Sokol Skuhrov 6 km ČSOB NA ZDRAVÍ žáci 2006
3018 Hojný Václav SK Cholupice 6 km ČSOB NA ZDRAVÍ žáci 2004
3019 Hojný Antonín SK Cholupice 6 km ČSOB NA ZDRAVÍ žáci 2006
3026 Keltner David SKI Janov-Bedřichov 6 km ČSOB NA ZDRAVÍ žáci 2007
3039 Kohout Filip TJ Sokol Senohraby 6 km ČSOB NA ZDRAVÍ žáci 2005
3054 Kryčfalušij Tomáš Sokol Skuhrov 6 km ČSOB NA ZDRAVÍ žáci 2006
3051 Michalenko Jakub Sokol Skuhrov 6 km ČSOB NA ZDRAVÍ žáci 2004
3033 Pucherna Fanda Dubeč 6 km ČSOB NA ZDRAVÍ žáci 2004
3028 Saska Lukáš SKI Janov-Bedřichov 6 km ČSOB NA ZDRAVÍ žáci 2007
3036 Schöppel Karel VSK ČVUT Praha 6 km ČSOB NA ZDRAVÍ žáci 2005
3038 Skořepa Matěj TJ Sokol Senohraby 6 km ČSOB NA ZDRAVÍ žáci 2004
3058 Vacek Teo Sokol Skuhrov 6 km ČSOB NA ZDRAVÍ žáci 2004
3043 Vlach František Sportcentrum Jičín 6 km ČSOB NA ZDRAVÍ žáci 2006
3010 Zeman Radim Bike & Ski Bakajda 6 km ČSOB NA ZDRAVÍ žáci 2004
6 km ČSOB NA ZDRAVÍ ženy
3023 Bašová Blanka Rozběháme Most 6 km ČSOB NA ZDRAVÍ ženy 1964
3044 Běhounková Tereza Bez fyzičky racing team 6 km ČSOB NA ZDRAVÍ ženy 1996
3000 Hejzlarová Radka Litol 6 km ČSOB NA ZDRAVÍ ženy 1970
3032 Křížová Alena ČSOB 6 km ČSOB NA ZDRAVÍ ženy 1973
3031 Kučerová Jana - 6 km ČSOB NA ZDRAVÍ ženy 1987
3002 Maršíková Štěpánka žádný 6 km ČSOB NA ZDRAVÍ ženy 1989
3021 Šírová Veronika žádný 6 km ČSOB NA ZDRAVÍ ženy 1993
3012 Šmiková Ilona - 6 km ČSOB NA ZDRAVÍ ženy 1973
3005 Šochmanová Michaela TJ Mechová 6 km ČSOB NA ZDRAVÍ ženy 1981
3014 Václavíková Jana KV Klíč 6 km ČSOB NA ZDRAVÍ ženy 1996
3016 Večerníková Barbora Wild Snails OCR 6 km ČSOB NA ZDRAVÍ ženy 2002
3008 Vránová Naděžda mladá babi 6 km ČSOB NA ZDRAVÍ ženy 1955
3046 Vrbová Štěpánka SK Bzí 6 km ČSOB NA ZDRAVÍ ženy 1998
3049 Vrbová Kristýna SK Bzí 6 km ČSOB NA ZDRAVÍ ženy 1995
3009 Zemanová Jitka Bakov nad Jizerou 6 km ČSOB NA ZDRAVÍ ženy 1967
3003 Žáková Olga Alpin Club AŠ 6 km ČSOB NA ZDRAVÍ ženy 1980
3011 Žváčková Magda SK SEIDL 6 km ČSOB NA ZDRAVÍ ženy 1994
6 km ČSOB NA ZDRAVÍ muži
3035 Bárta Lukáš Špekousaři 6 km ČSOB NA ZDRAVÍ muži 1992
3024 Bičík Jaroslav . 6 km ČSOB NA ZDRAVÍ muži 1992
3013 Dlouhý Michal KV Klíč 6 km ČSOB NA ZDRAVÍ muži 1987
3048 Habel Miroslav RunBo Team Liberec 6 km ČSOB NA ZDRAVÍ muži 1969
3020 Hojný Michal Klub ČHP 6 km ČSOB NA ZDRAVÍ muži 1976
3034 Holík Pavel SKP Mladá Boleslav 6 km ČSOB NA ZDRAVÍ muži 1994
3040 Kohout Kryštof TJ Sokol Senohraby 6 km ČSOB NA ZDRAVÍ muži 2001
3022 Mrkvička Jan Jablonecké Mattonky 6 km ČSOB NA ZDRAVÍ muži 1947
3001 Pošta Petr 30tníci 6 km ČSOB NA ZDRAVÍ muži 1988
3045 Roubíček Jakub Bez fyzičky racing team 6 km ČSOB NA ZDRAVÍ muži 1996
3042 Valchář Radim ČSOB Na Zdraví 6 km ČSOB NA ZDRAVÍ muži 1991
19 km canicross
36 Ágh Lábusová Jana Kavárna Pražírna 19 km canicross 1987
Kocian David Leopard team 19 km canicross 1970
39 Křenovský Michal Giacomini 19 km canicross 1990
40 Prášil Vojtěch ELEVEN RUN TEAM 19 km canicross 1990
6 km canicross
4 Hojná Markéta Klub ČHP 6 km canicross 1978
1 Hozdová Lenka Jihočeská Tlapka 6 km canicross 1989
8 Hůlková Lucie Kosmonosy 6 km canicross 1989
2 Kalinová Lucie Jihočeská Tlapka 6 km canicross 1987
9 Kerekes Roman Kitzingen 6 km canicross 1969
6 Samková Lenka Hoffmann a Žižák Mercedes Benz 6 km canicross 1981
5 Soumarová Magdalena Kosmonosy 6 km canicross 1991
3 Voldánová Lenka žádný 6 km canicross 1978
2 km handicapovaní
104 Basus Petr klacky.cz 2 km handicapovaní 2012