ČSOB Janovských 11 a 19 km ELEVEN 44. ročník v roce 2019

Vaše startovní číslo bude zobrazeno po přijetí platby startovného na účet organizátora.

Číslo Příjmení Jméno Klub Trať Ročník
2 km žačky ročník 2006 a mladší
Basconcillo Šarlota mr.Dee JBC skate shop 2 km žačky ročník 2006 a mladší 2012
104 Benešová Marie Janov 2 km žačky ročník 2006 a mladší 2011
119 Čeňková barbora TRI COLORS 2 km žačky ročník 2006 a mladší 2008
120 Čeňková Anna TRI COLORS 2 km žačky ročník 2006 a mladší 2011
111 Hniličková Julie TRI COLORS 2 km žačky ročník 2006 a mladší 2012
116 Karhanová Anna TRI COLORS 2 km žačky ročník 2006 a mladší 2012
118 Karhanová Amalie TRI COLORS 2 km žačky ročník 2006 a mladší 2014
100 Maršíková Štěpánka Lili Rubo Team Liberec 2 km žačky ročník 2006 a mladší 2011
115 Mazzoleni Naomi TRI COLORS 2 km žačky ročník 2006 a mladší 2014
126 Němcová Nikola RunBo team Liberec 2 km žačky ročník 2006 a mladší 2008
Ouhrabková Bára SPORTICUS ORIENTEERING team 2 km žačky ročník 2006 a mladší 2012
113 Šatavová Kristýna TRI COLORS 2 km žačky ročník 2006 a mladší 2009
102 Tribučková Nella ELEVEN 2 km žačky ročník 2006 a mladší 2010
2 km žáci ročník 2006 a mladší
121 Bučík Petr TRI COLORS 2 km žáci ročník 2006 a mladší 2008
122 Bučík Jorik TRI COLORS 2 km žáci ročník 2006 a mladší 2014
123 Bučík patrik TRI COLORS 2 km žáci ročník 2006 a mladší 2011
103 Čepelík Vojtěch žádný 2 km žáci ročník 2006 a mladší 2009
124 Doležel Oskar Freestyle Ski Club 2 km žáci ročník 2006 a mladší 2011
Jirák Jakub JKL Desná 2 km žáci ročník 2006 a mladší 2010
Jirák Filip JKL Desná 2 km žáci ročník 2006 a mladší 2011
105 Lajtkep Petr Rapid Liberec 2 km žáci ročník 2006 a mladší 2008
106 Lajtkep Kristián Biatlon Liberec 2 km žáci ročník 2006 a mladší 2010
129 Mařas Jakub AC TURNOV 2 km žáci ročník 2006 a mladší 2010
Matteo Bianchin Dresdner SC 1898 2 km žáci ročník 2006 a mladší 2008
114 Mazzoleni Johnatan TRI COLORS 2 km žáci ročník 2006 a mladší 2011
125 Němec Michal RunBo team Liberec 2 km žáci ročník 2006 a mladší 2015
Ouhrabka Vít SPORTICUS ORIENTEERING team 2 km žáci ročník 2006 a mladší 2010
112 Paták David TRI COLORS 2 km žáci ročník 2006 a mladší 2011
108 Vavruška Vítek Jablonecké Paseky 2 km žáci ročník 2006 a mladší 2014
109 Vavruška Matěj Jablonecké Paseky 2 km žáci ročník 2006 a mladší 2012
M&B 19 km ženy do 34 let
Kosinová Kamila Pandaexpress M&B 19 km ženy do 34 let 1990
2011 KUDRNOVÁ HANA čsob na zdraví M&B 19 km ženy do 34 let 1985
Pohlová Kateřina Šneci v běhu M&B 19 km ženy do 34 let 1989
Rudolfova Tereza Lawi Sport M&B 19 km ženy do 34 let 1989
2041 Tóthová Karla ČSOB M&B 19 km ženy do 34 let 1995
M&B 19 km ženy nad 34 let
2029 Bienová Lenka Ma(ra)ttonky M&B 19 km ženy nad 34 let 1973
2031 Doubková Zuzana Tanvald M&B 19 km ženy nad 34 let 1984
2069 Eva Bialková Horské kozy M&B 19 km ženy nad 34 let 1978
2068 Hampejsová Martina ŠNECI na MAX M&B 19 km ženy nad 34 let 1972
2085 Hanuśová Dagmar Dálkoplazka Liberec M&B 19 km ženy nad 34 let 1968
Hanušová Dagmar Dálkoplazka Liberec M&B 19 km ženy nad 34 let 1968
2100 Janegová Helena Jablonecké Mattonky M&B 19 km ženy nad 34 let 1966
2081 Kapletová Monika RohozecAmulet M&B 19 km ženy nad 34 let 1976
2102 Kirschlagerova Karla zadny M&B 19 km ženy nad 34 let 1960
2051 Kroužilová Iva Atletika Kolín M&B 19 km ženy nad 34 let 1977
2095 Malíková Klára Hakuna Matata M&B 19 km ženy nad 34 let 1983
2050 Nedeliaková Andrea Dálkoplazky z Liberce M&B 19 km ženy nad 34 let 1977
Procházková Irena TJ Háje M&B 19 km ženy nad 34 let 1957
2044 schierova michaela dajda a spol. M&B 19 km ženy nad 34 let 1974
2055 Sýkorová Alice ICML Sky Running Team M&B 19 km ženy nad 34 let 1975
2030 Šubrtová Gabriela Ma(ra)ttonky M&B 19 km ženy nad 34 let 1978
2033 Vodičková Nikola žádný M&B 19 km ženy nad 34 let 1981
2008 Votočková Ivana Trutnov M&B 19 km ženy nad 34 let 1957
M&B 19 km muži do 39 let
2002 Anděl Jakub MaMeLuk M&B 19 km muži do 39 let 1983
2024 Čepelík Jan CebaVertical M&B 19 km muži do 39 let 1983
2025 Čeřovský Marek FLORBAL JABLONEC M&B 19 km muži do 39 let 1988
Francke Michal Žižkovský tygři M&B 19 km muži do 39 let 1986
2021 Hovora David - M&B 19 km muži do 39 let 1981
2045 Hrubý Adam HO Medik M&B 19 km muži do 39 let 1984
2009 Hurych Vladimir . M&B 19 km muži do 39 let 1992
2089 Jakoubek Matěj Silvini Madshus team M&B 19 km muži do 39 let 1982
2023 Kaňka Adam SKP Sever Ústí nad Labem M&B 19 km muži do 39 let 1988
Mastník Leoš - M&B 19 km muži do 39 let 1987
2018 Matek Vojtěch Jamajka M&B 19 km muži do 39 let 1990
2090 Nagy Josef GLEDE TEAM M&B 19 km muži do 39 let 2000
2003 Pašek Jakub Lawi Stars M&B 19 km muži do 39 let 1986
2094 Pazdera Lukáš CSG TRI TEAM M&B 19 km muži do 39 let 1986
2010 Peroutka Jan Ofenzivní Smršť M&B 19 km muži do 39 let 1991
2084 Pešek Jan - M&B 19 km muži do 39 let 1989
2001 Pokorný Jaromír SKP Maják M&B 19 km muži do 39 let 1988
2048 Procházka Martin ČSOB Na Zdraví M&B 19 km muži do 39 let 1984
2086 Riško Vadym KL SG Jablonec n. N. M&B 19 km muži do 39 let 2000
Rozek Jan CSG TRI TEAM M&B 19 km muži do 39 let 1987
Sajdl Martin Žižkovský Tygři M&B 19 km muži do 39 let 1981
2004 Semerák David LeVor M&B 19 km muži do 39 let 1981
Staněk Martin Pomalí kluci M&B 19 km muži do 39 let 1986
2059 Svoboda Tomáš RunBo Team Liberec M&B 19 km muži do 39 let 1983
2092 Švadlenka Jan Ac Mladá Boleslav, Lawi Stars M&B 19 km muži do 39 let 1986
2052 Tauchman Jan Liberec M&B 19 km muži do 39 let 1987
2014 Vorel David North Czech Runners M&B 19 km muži do 39 let 1984
2026 Zadražil Filip TJ Bižuterie Jablonec M&B 19 km muži do 39 let 1998
Zeman David BEKO Bike & Ski Racing Team M&B 19 km muži do 39 let 1992
M&B 19 km muži do 49 let
Boháček Milan Jablonecké Mattonky M&B 19 km muži do 49 let 1978
2104 Černý Jiří Jablonecké mattonky M&B 19 km muži do 49 let 1977
2016 Filip Petr Žádný M&B 19 km muži do 49 let 1973
2013 Gebhart Michal North Czech Runners M&B 19 km muži do 49 let 1977
Havelka Petr ELEVEN RUN TEAM M&B 19 km muži do 49 let 1972
2106 Kaplan Daniel Běhej Poděbrady M&B 19 km muži do 49 let 1977
2039 Kareš Martin Karešáci Vižina M&B 19 km muži do 49 let 1973
2020 Kostelník Jan Iron People M&B 19 km muži do 49 let 1973
2000 Kysela Pavel ZPcyklo Proofy Corratec Team M&B 19 km muži do 49 let 1976
2043 landovsky zdenek dajda a spol. M&B 19 km muži do 49 let 1970
2063 Mahdal Petr Spartak Rychnov M&B 19 km muži do 49 let 1979
2035 Malý Jan ELEVEN RUN TEAM M&B 19 km muži do 49 let 1973
2034 Maruska Jindra Triatlon Jablonec nad Nisou M&B 19 km muži do 49 let 1979
2066 Oberlander Jan Sokol Senohraby M&B 19 km muži do 49 let 1975
Parma Jan Silvini Madshus Team M&B 19 km muži do 49 let 1976
2006 Pecina David ELEVEN RUN TEAM M&B 19 km muži do 49 let 1974
Richter Jaroslav I+Z M&B 19 km muži do 49 let 1973
2005 Samšiňák Přemysl Liberec M&B 19 km muži do 49 let 1978
2015 Sládek Roman Punto M&B 19 km muži do 49 let 1972
Stephan Gerber TSV 92 Freiberg M&B 19 km muži do 49 let 1974
2038 Suchánek Bohdan ČSOB run4fun M&B 19 km muži do 49 let 1971
2103 Sucharda Jiří Jablonecké Mattonky M&B 19 km muži do 49 let 1972
2088 Šebesta Vladimír Zoufalej Cirkus M&B 19 km muži do 49 let 1977
2056 Vavruška Jiří KERDA SPORT LIBEREC M&B 19 km muži do 49 let 1978
Vele Jirka Dum Spiro Spero TEAM M&B 19 km muži do 49 let 1979
2091 Volek Pavel BB M&B 19 km muži do 49 let 1978
2049 Wolf David Janov nad Nisou M&B 19 km muži do 49 let 1972
M&B 19 km muži do 59 let
2042 Baumann Mirko Triatlon Víska M&B 19 km muži do 59 let 1965
2054 harciník jiří STS Chvojkovice brod M&B 19 km muži do 59 let 1969
2096 Jakš Martin Jablonec n.N. M&B 19 km muži do 59 let 1966
2012 Lukeš Martin ELEVEN RUN TEAM M&B 19 km muži do 59 let 1968
2028 Nájemník Petr ČSOB M&B 19 km muži do 59 let 1963
2036 Randák Ondřej TO Sprint M&B 19 km muži do 59 let 1967
2064 Švarc Petr Žižkovský tygři M&B 19 km muži do 59 let 1966
2065 Veselý Pavel ALCATON HSK Horní Rokytnice M&B 19 km muži do 59 let 1966
M&B 19 km muži nad 59 let
2022 Hojač Mojmír HO Tanvald M&B 19 km muži nad 59 let 1958
2058 Prchal Pavel GP Kolín M&B 19 km muži nad 59 let 1959
2093 Smrčka Miloš BK Říčany M&B 19 km muži nad 59 let 1954
2083 Zahula Jan ČD Tanvald M&B 19 km muži nad 59 let 1950
11 km dorostenky
1164 Bureš Nina KL SG Jablonec n. N. 11 km dorostenky 2003
1129 Faltová Natálie SKP Kornspitz Jablonec 11 km dorostenky 2004
1130 Fidlerová Eliška SKP Kornspitz Jablonec 11 km dorostenky 2004
1054 Gabrielová Markéta - 11 km dorostenky 2001
1131 Gotvaldová Kateřina SKP Kornspitz Jablonec 11 km dorostenky 2003
1055 Karešová Barbora Karešáci Vižina 11 km dorostenky 2001
1136 Kašparová Michaela SKP Kornspitz Jablonec 11 km dorostenky 2002
1138 Kohlerová Eliška SKP Kornspitz Jablonec 11 km dorostenky 2003
1163 Kurfiřtová Natálie KL SG Jablonec n. N. 11 km dorostenky 2003
Masaryková Tereza AC Mladá Boleslav 11 km dorostenky 2002
1144 Masaříková Gabriela SKP Kornspitz Jablonec 11 km dorostenky 2002
1145 Miksová Barbora SKP Kornspitz Jablonec 11 km dorostenky 2003
1165 Obročníková Andrea KL SG Jablonec n. N. 11 km dorostenky 2004
1148 Oklamčáková Anna SKP Kornspitz Jablonec 11 km dorostenky 2003
1149 Pavlů Kateřina SKP Kornspitz Jablonec 11 km dorostenky 2003
1162 Podzimková Eliška KL SG Jablonec n. N. 11 km dorostenky 2004
1200 Prokešová Tereza TJ Dukla Liberec 11 km dorostenky 2003
1152 Schejbalová Tereza SKP Kornspitz Jablonec 11 km dorostenky 2004
1155 Smetanová Markéta SKP Kornspitz Jablonec 11 km dorostenky 2004
1048 Stuchlíková Kateřina Challengers 11 km dorostenky 2001
1156 Svobodová Agáta SKP Kornspitz Jablonec 11 km dorostenky 2003
1201 Šibravová Eliška TJ Dukla Liberec 11 km dorostenky 2002
1066 Šklíbová Michaela OOB TJ Tatran Jablonec 11 km dorostenky 2001
11 km dorostenci
1128 Drbohlav Matěj SKP Kornspitz Jablonec 11 km dorostenci 2003
Fojtíček Eduard Fojtíček AC Slovan Liberec 11 km dorostenci 2004
1133 Hála Martin SKP Kornspitz Jablonec 11 km dorostenci 2004
1204 Janalík Daniel TJ Dukla Liberec 11 km dorostenci 2003
1135 Jiránek Ondřej SKP Kornspitz Jablonec 11 km dorostenci 2004
1225 Kettner Adam KL SG Jablonec n. N. 11 km dorostenci 2004
1139 Kohout Jakub SKP Kornspitz Jablonec 11 km dorostenci 2003
Král Kryštof Hoffmann & Žižák spol. s r.o. 11 km dorostenci 2004
1140 Lietava Štěpán SKP Kornspitz Jablonec 11 km dorostenci 2003
1134 Lustig Adam SKP Kornspitz Jablonec 11 km dorostenci 2002
1142 Martan Matyáš SKP Kornspitz Jablonec 11 km dorostenci 2004
1143 Martínek Aleš SKP Kornspitz Jablonec 11 km dorostenci 2003
1146 Netrval Jakub SKP Kornspitz Jablonec 11 km dorostenci 2002
1064 Polák Ondřej Challengers 11 km dorostenci 2002
1150 Řezáč Tomáš SKP Kornspitz Jablonec 11 km dorostenci 2003
1151 Saska Matěj SKP Kornspitz Jablonec 11 km dorostenci 2002
1105 Sedláček Filip Challengers 11 km dorostenci 2001
1153 Smetana Prokop SKP Kornspitz Jablonec 11 km dorostenci 2003
1049 Sýkora Marek Challengers 11 km dorostenci 2002
1159 Šantora Jáchym SKP Kornspitz Jablonec 11 km dorostenci 2004
1203 Škréta Vojtěch TJ Dukla Liberec 11 km dorostenci 2002
1226 Švácha Pavel KL SG Jablonec n. N. 11 km dorostenci 2004
1051 Vltavský Jakub Challengers 11 km dorostenci 2002
1202 Zeman Jiří TJ Dukla Liberec 11 km dorostenci 2002
11 km ženy do 34 let
1116 Ágh Lábusová Jana BK Pražírna 11 km ženy do 34 let 1987
1168 Bémová Lýdie Jablonecké Mattonky 11 km ženy do 34 let 1985
1091 Jágrová Petra Akademie Sportu Liberec 11 km ženy do 34 let 1994
1121 Jetmarová Iveta ... 11 km ženy do 34 let 1988
1109 Kolmann Veronika Akademie Sportu Liberec 11 km ženy do 34 let 1988
1090 Krásná Veronika Fenix Sport Blansko 11 km ženy do 34 let 1986
1050 Krausová Zuzana Báječné ženy v běhu 11 km ženy do 34 let 1994
1158 Křížovičová Iva SKP Kornspitz Jablonec 11 km ženy do 34 let 1999
1034 Mařasová Alena - 11 km ženy do 34 let 1990
Masopustová Elis SK Praga 11 km ženy do 34 let 1986
Matoušková Kristýna 11 km ženy do 34 let 1995
1124 Miklánková Jana Brňáci na útěku 11 km ženy do 34 let 1999
1013 Novotná Adéla - 11 km ženy do 34 let 1999
Paskerová Veronika 11 km ženy do 34 let 1991
Pušová Michaela SWSL Lučany 11 km ženy do 34 let 1985
1033 Rambousková Gabriela BK Pražírna 11 km ženy do 34 let 1989
1154 Smetanová Barbora SKP Kornspitz Jablonec 11 km ženy do 34 let 1999
1005 Strassová Michala SRTG Jablonec nad Nisou 11 km ženy do 34 let 1985
1063 Šedivá Hana #GLADIATORRACETEAM 11 km ženy do 34 let 1991
1126 Tomková Zuzana Praha 11 km ženy do 34 let 1988
1006 Tribučková Veronika ELEVEN RUN TEAM 11 km ženy do 34 let 1985
1086 Zadražilová Markéta ŽÁDNÝ 11 km ženy do 34 let 1987
Zerzánová Andrea Jeřmanice 11 km ženy do 34 let 1986
11 km ženy nad 34 let
1212 Bakešová Radka Jablonecké Mattonky 11 km ženy nad 34 let 1976
1103 Bučíková Jarmila TRI COLORS 11 km ženy nad 34 let 1979
1025 Děrdova Zdeňka JS21 11 km ženy nad 34 let 1964
1092 Divácká Jana - 11 km ženy nad 34 let 1980
Dohnalova Petra Růženky 11 km ženy nad 34 let 1976
Drbohlavová Zuzana Chabrus Příšovice 11 km ženy nad 34 let 1975
Ďúranová Dana Mukařov 11 km ženy nad 34 let 1979
1181 Dusilová Hedvika Hexenschoos Pěnčín 11 km ženy nad 34 let 1969
1215 Fantová Lenka Pro radost 11 km ženy nad 34 let 1980
1110 Hančová Denisa ALCATON HSK Horní Rokytnice 11 km ženy nad 34 let 1978
1084 Hartig Michaela Liberec 11 km ženy nad 34 let 1980
1046 Hořáková Jana Dřeváci z Dřevony 11 km ženy nad 34 let 1982
1209 Janovská Kateřina TRICOLORS 11 km ženy nad 34 let 1981
1186 Ježková Jitka N.A.C.O. 11 km ženy nad 34 let 1976
1104 Karhanová Ivana TRI COLORS 11 km ženy nad 34 let 1979
1004 Krásná Kateřina STG Jablonec nad Nisou Liga vyjímečných 11 km ženy nad 34 let 1966
1019 Matoušková Eva Kočky v akci 11 km ženy nad 34 let 1975
1100 Mazzoleni Zuzana TRI COLORS 11 km ženy nad 34 let 1981
1009 Mosiurczáková Jana ELEVEN RUN TEAM 11 km ženy nad 34 let 1974
1061 Netolická Martina AC Slovan Liberec 11 km ženy nad 34 let 1982
Netolická Martina AC Slovan Liberec 11 km ženy nad 34 let 1982
1213 Pesničáková Kristýna Středečnice 11 km ženy nad 34 let 1976
1122 Petráková Radka Smržovka 11 km ženy nad 34 let 1982
1003 Samšiňáková Markéta Liberec 11 km ženy nad 34 let 1979
Slavíková Martina žádný 11 km ženy nad 34 let 1963
1102 Šatavová Petra TRI COLORS 11 km ženy nad 34 let 1979
1036 Šenkýřová Michaela RK DRAGONS 11 km ženy nad 34 let 1983
1021 Škodová Iva ČSOB Na Zdraví 11 km ženy nad 34 let 1970
1030 Štětková Martina Dobětický expres 11 km ženy nad 34 let 1966
1035 Tauchmanová Daniela RK DRAGONS 11 km ženy nad 34 let 1981
1059 Trostlová Anna ------ 11 km ženy nad 34 let 1982
1083 Vavrušková Lucie Jablonecké Paseky 11 km ženy nad 34 let 1984
Vitoušová Dana Jablonecké Mattonky 11 km ženy nad 34 let 1983
1052 Vokušová Dana Challengers 11 km ženy nad 34 let 1977
1010 ŽÁKOVÁ OLGA ZAK TEAM 11 km ženy nad 34 let 1980
11 km muži do 39 let
1118 Ágh Lukáš BK Pražírna 11 km muži do 39 let 1989
Bartůněk Michal Královský Hrozen Tanvald 11 km muži do 39 let 1993
1169 Bém Aleš Jablonecké Mattonky 11 km muži do 39 let 1981
1020 Borovsky Jindrich PHA - Hradcany 11 km muži do 39 let 1982
Čížek Jan AC Slovan Liberec 11 km muži do 39 let 1996
Drbohlav Martin mr.Dee JBC skate shop 11 km muži do 39 let 1986
1108 Gaisl Luboš ELEVEN RUN TEAM 11 km muži do 39 let 1985
1132 Hájek Matěj SKP Kornspitz Jablonec 11 km muži do 39 let 1999
1208 Heřman Tomáš TRICOLORS 11 km muži do 39 let 1983
1095 Hnilička Jan TRI COLORS 11 km muži do 39 let 1981
1195 JISKRA David #behamproradost 11 km muži do 39 let 1993
1053 Jůza David Rohozec Amulet Team 11 km muži do 39 let 1985
1096 Karhan Michal TRI COLORS 11 km muži do 39 let 1981
1022 Kasper Jan BK Pražírna 11 km muži do 39 let 1983
1039 Kejzlar Martin Jedině bedna. 11 km muži do 39 let 1993
1032 Kocián Pavel SKP Maják 11 km muži do 39 let 1990
1038 Kocourek Štěpán Jedině bedna. 11 km muži do 39 let 1995
1191 Kolář Josef Stg Jablonec nad Nisou 11 km muži do 39 let 1989
Konopka Antonin RK Dragons Jablonec 11 km muži do 39 let 1981
1085 Kotek Tomáš Inter Star Liberec s.r.o. 11 km muži do 39 let 1985
1043 Kučera David SK Habena 11 km muži do 39 let 1991
1014 Kvapil Dominik OFbike Scott team 11 km muži do 39 let 1992
1184 Lenz Martin CK Harmonie 11 km muži do 39 let 1991
1002 Lhota Zbyšek ELEVEN RUN TEAM 11 km muži do 39 let 1984
Loužil Jan STS Chvojkovice Brod 11 km muži do 39 let 1980
1141 Mánek Jiří SKP Kornspitz Jablonec 11 km muži do 39 let 1998
1198 Mikula Jan Florbal Jablonec 11 km muži do 39 let 1989
1125 Novotný Václav Pomalí kluci/Ski team Vysočina 11 km muži do 39 let 1982
1099 Okluský Miroslav TRI COLORS 11 km muži do 39 let 1989
Panenka Lukáš 11 km muži do 39 let 1994
1093 Plášil Matěj TJ Sokol Senohraby 11 km muži do 39 let 1999
1194 Prášil Vojtěch ELEVEN RUN TEAM 11 km muži do 39 let 1990
1023 Ptáčník Jiří BK Pražírna 11 km muži do 39 let 1990
1088 Seidl Peter Port C&C 11 km muži do 39 let 1987
1012 Schmid Patrik :) 11 km muži do 39 let 1994
1166 Stloukal Štěpán KL SG Jablonec n. N. 11 km muži do 39 let 2000
1210 Šefl Jaroslav Temná síla 11 km muži do 39 let 1982
1218 Tomčo Tomáš Hruboskalský canicross 11 km muži do 39 let 1982
Tryzna Martin SMT 11 km muži do 39 let 1991
1082 Vaner Honza Projektová kancelář VANER s.r.o. 11 km muži do 39 let 1983
1081 Vejstrk Daniel Projektová kancelář VANER s.r.o. 11 km muži do 39 let 1991
1008 Voleský Lukáš Valící se sudy 11 km muži do 39 let 1984
1182 Vrabec Jan - 11 km muži do 39 let 1989
11 km muži do 49 let
1045 Audes Václav Dřeváci z Dřevony 11 km muži do 49 let 1979
1189 Bartoň Daniel Bedřichov cottager 11 km muži do 49 let 1970
1098 Čeněk Petr TRI COLORS 11 km muži do 49 let 1979
1058 Čičko Jiří SSC Železný Brod 11 km muži do 49 let 1975
1106 Dejmek Jakub Semerink 11 km muži do 49 let 1974
1044 Eyberger Milan Dřeváci z Dřevony 11 km muži do 49 let 1978
1089 FIX Jiří SK MAXTRI LIBEREC 11 km muži do 49 let 1974
1060 Harasimovič Vladimír --- 11 km muži do 49 let 1973
Jirák Čenda Olfin Car Skilauf 11 km muži do 49 let 1978
1056 Kareš Jaroslav Karešáci Vižina 11 km muži do 49 let 1971
Král Václav Hoffmann & Žižák spol. s r.o. 11 km muži do 49 let 1976
1000 Křížek Petr bez klubu 11 km muži do 49 let 1972
1183 Kubíček Zdeněk Bitters Superior CYKLOLIVE team 11 km muži do 49 let 1972
1031 Lajtkep Petr AC Slovan Liberec 11 km muži do 49 let 1973
MALÝ DANIEL PLATFUS TEAM 11 km muži do 49 let 1970
1123 Miklánek David Brňáci na útěku 11 km muži do 49 let 1971
1001 Odstrčil Petr Zábřeh 11 km muži do 49 let 1974
Polach Jan Rychnov u Jablonce nad Nisou 11 km muži do 49 let 1973
Preisler Michal Jablonecké Mattonky 11 km muži do 49 let 1971
1011 Stanko Honza LK Gauč 11 km muži do 49 let 1976
Stranel Jiri SK Rover Praha 11 km muži do 49 let 1972
1016 Svolinský Tomáš RK DRAGONS 11 km muži do 49 let 1976
1101 Šatava Alois TRI COLORS 11 km muži do 49 let 1978
1024 Šebek Jaroslav JS21 11 km muži do 49 let 1978
1028 Šešera Ondřej ------ 11 km muži do 49 let 1979
1015 Šperl Martin Silvini Madshus Team 11 km muži do 49 let 1975
1214 Štancl Jaroslav Horolezecký klub Pardubice 11 km muži do 49 let 1970
1042 Štětka Robert SKT Hradec Králové 11 km muži do 49 let 1971
Vitouš Radek Jablonecké Mattonky 11 km muži do 49 let 1979
1018 Wolf Tomáš RunBo Team Liberec 11 km muži do 49 let 1979
Živný Jaroslav Hoffmann & Žižák spol. s r.o. 11 km muži do 49 let 1977
11 km muži do 59 let
1026 Barta Lubomír MLÝN PERNER SVIJANY 11 km muži do 59 let 1963
1114 Fadrhons Aleš Řepy 11 km muži do 59 let 1968
1112 Hlaváček Petr Cycology Jablonec n.N. 11 km muži do 59 let 1967
1113 Holubec Martin Řepy 11 km muži do 59 let 1968
Horáček Roman BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 11 km muži do 59 let 1966
1080 Humpal Tomáš Projektová kancelář VANER s.r.o. 11 km muži do 59 let 1966
1068 Charuza Jiří KCL Kooperativa-Svijany 11 km muži do 59 let 1969
1111 Koravský Roman ELEVEN RUN TEAM 11 km muži do 59 let 1969
1161 Maruška Zdeněk DIAMANT 11 km muži do 59 let 1960
1029 Štětka Pavel Dobětický expres 11 km muži do 59 let 1967
1193 Thiel Miroslav Mattoni Free Run Jablonec 11 km muži do 59 let 1967
Trdla Tomáš HEXENSCHOOS 11 km muži do 59 let 1969
1040 Zoubek Zdeněk SWSL Lučany nad Nisou 11 km muži do 59 let 1969
Zoubek Zdeněk SWSL Lučany nad Nisou 11 km muži do 59 let 1969
11 km muži nad 59 let
Koubek Libor Sklepovští Sršáni 11 km muži nad 59 let 1957
1160 Mindžák Andrej Ski Klub Jizerská 50 Liberec 11 km muži nad 59 let 1954
6 km ČSOB NA ZDRAVÍ žačky
3005 Lajtkepová Berenika Biatlon Liberec 6 km ČSOB NA ZDRAVÍ žačky 2006
3008 Suchánková Barbora Aktis 6 km ČSOB NA ZDRAVÍ žačky 2005
Vondrušková Karina Není 6 km ČSOB NA ZDRAVÍ žačky 2007
6 km ČSOB NA ZDRAVÍ žáci
3001 Doležel Matyáš Freestyle Ski Club 6 km ČSOB NA ZDRAVÍ žáci 2008
Louis Bianchin Dresdner SC 1898 6 km ČSOB NA ZDRAVÍ žáci 2006
3026 Mařas Matěj AC TURNOV 6 km ČSOB NA ZDRAVÍ žáci 2007
3002 Skřivánek Jakub Spartan 6 km ČSOB NA ZDRAVÍ žáci 2007
Štencl Ondřej TJ Dukla Liberec 6 km ČSOB NA ZDRAVÍ žáci 2005
3012 Vaňura Matyáš TJ Jiskra Mšeno 6 km ČSOB NA ZDRAVÍ žáci 2005
6 km ČSOB NA ZDRAVÍ ženy
Basconcillo Alžběta mr.Dee JBC skate shop 6 km ČSOB NA ZDRAVÍ ženy 1987
3003 Florianová Zita SKP Sever Üstí nad Labem 6 km ČSOB NA ZDRAVÍ ženy 2004
3028 Hollmannová Anna TJ Liaz 6 km ČSOB NA ZDRAVÍ ženy 2001
3013 Jírů Daniela Deaf team 6 km ČSOB NA ZDRAVÍ ženy 1977
3019 Kupilíková Sandra Freestyle Ski Club 6 km ČSOB NA ZDRAVÍ ženy 1993
Maršíková Štěpánka Runbo team 6 km ČSOB NA ZDRAVÍ ženy 1989
3010 Pelová Milena AC Tepo Kladno 6 km ČSOB NA ZDRAVÍ ženy 1972
3009 Suchánková Marcela ČSOB run4fun 6 km ČSOB NA ZDRAVÍ ženy 1971
3015 Šmiková Ilona - 6 km ČSOB NA ZDRAVÍ ženy 1973
3024 Václavíková Jana Konverzační výběh na Klíč 6 km ČSOB NA ZDRAVÍ ženy 1996
3004 Vamberová Veronika Veronika Vamberová 6 km ČSOB NA ZDRAVÍ ženy 1995
Večerníková Barbora Wild Snails 6 km ČSOB NA ZDRAVÍ ženy 2002
3016 Zemanová Jitka Bakov nad Jizerou 6 km ČSOB NA ZDRAVÍ ženy 1967
6 km ČSOB NA ZDRAVÍ muži
3025 Dlouhý Michal Konverzační výběh na Klíč 6 km ČSOB NA ZDRAVÍ muži 1987
3021 Dusil Vladimír Sokol Skuhrov 6 km ČSOB NA ZDRAVÍ muži 1970
3006 Habel Miroslav RunBo Team Liberec 6 km ČSOB NA ZDRAVÍ muži 1969
Jiráková Petra Olfin Car Skilauf 6 km ČSOB NA ZDRAVÍ muži 1978
3014 Němec Hynek RunBo team Liberec 6 km ČSOB NA ZDRAVÍ muži 1978
19 km canicross
36 Poddany Stanislav ForViktorie 19 km canicross 1981
6 km canicross
1 Bém Jiří Cikautxo 6 km canicross 1986
9 Havránek Lukáš Hruboskalský canicross 6 km canicross 1990
5 Kalina Lukáš TJ Sokol Maxičky 6 km canicross 1985
3 Krombholcová Bara MC Metuje 6 km canicross 1990
6 Kyselová Romana Sokol Kněžmost 6 km canicross 1982
4 Soumarová Magdalena Kosmoholky 6 km canicross 1991
2 Šrolerová Kamila T.J.Sokol Maxičky 6 km canicross 1980
8 Voldánová Lenka žádný 6 km canicross 1978
2 km handicapovaní
101 Chejn Miloslav Valící se sudy 2 km handicapovaní 1987