ČSOB Janovských 11 a 19 km ELEVEN 45. ročník v roce 2020

Vaše startovní číslo bude zobrazeno po přijetí platby startovného na účet organizátora.

Číslo Příjmení Jméno Klub Trať Ročník
2 km žačky ročník 2006 a mladší
Neubauerová Ella Mercedes-Benz Praha Chodov 2 km žačky ročník 2006 a mladší 2009
Neubauerová Lina Mercedes-Benz Praha Chodov 2 km žačky ročník 2006 a mladší 2012
2 km žáci ročník 2006 a mladší
Hájek Štěpán - 2 km žáci ročník 2006 a mladší 2013
Jirák Filip JKL Desná 2 km žáci ročník 2006 a mladší 2011
Jirák Jakub JKL Desná 2 km žáci ročník 2006 a mladší 2010
Jirák Jakub JKL Desná 2 km žáci ročník 2006 a mladší 2010
M&B 19 km ženy do 34 let
M&B 19 km ženy nad 34 let
2009 Boudová Zuzana Tanvald M&B 19 km ženy nad 34 let 1984
Krčová Martina KVS Šumperk M&B 19 km ženy nad 34 let 1972
2006 kudrnova hana ČSOB na zdraví M&B 19 km ženy nad 34 let 1985
2044 Malíková Klára Hakuna Matata M&B 19 km ženy nad 34 let 1983
M&B 19 km muži do 39 let
2036 Černý Ondřej Mír a lásku všem M&B 19 km muži do 39 let 1991
Čeřovský Marek Florbal Jablonec M&B 19 km muži do 39 let 1988
2005 Duda Antonín AC Panský dům a Pyramida M&B 19 km muži do 39 let 1987
Francke Jan Venca Inov8 team M&B 19 km muži do 39 let 1984
2031 Kaňka Adam SKP Sever Ústí nad Labem M&B 19 km muži do 39 let 1988
2003 Kozák Jiří AC Panský dům a Pyramida M&B 19 km muži do 39 let 1986
2004 Mališ Ondřej AC Panský dům a Pyramida M&B 19 km muži do 39 let 1987
2026 Pasek Jakub Bez klubové příslušnosti M&B 19 km muži do 39 let 1986
2022 Pleskač Marek New Roll Runners M&B 19 km muži do 39 let 1983
2002 Pokorný Jaromír SKP Maják M&B 19 km muži do 39 let 1988
Sacher Lukáš Axiho tréninkový deník M&B 19 km muži do 39 let 1989
2029 Sajdl Martin Zizkovsky Tygri M&B 19 km muži do 39 let 1981
2013 Semerák David LeVor M&B 19 km muži do 39 let 1981
2016 Vorel David North Czech Runners M&B 19 km muži do 39 let 1984
2025 Vrbický Jakub WATAKÍ M&B 19 km muži do 39 let 1997
M&B 19 km muži do 49 let
2018 Dejmek Jakub AK Semerink M&B 19 km muži do 49 let 1974
Dvořák František RUN Zoufalci M&B 19 km muži do 49 let 1979
2021 Filip Petr Frýdlant v Čechách M&B 19 km muži do 49 let 1973
2023 Gebhart Michal North Czech Runners M&B 19 km muži do 49 let 1977
Hájek Miloš - M&B 19 km muži do 49 let 1973
2010 Havelka Petr ELEVEN RUN TEAM M&B 19 km muži do 49 let 1972
2020 Hloušek Jiří Historic Rally Team, o.s. M&B 19 km muži do 49 let 1976
2035 Klvaň Norbert Sokol Kolín M&B 19 km muži do 49 let 1972
Kubecek Jachym Liberec M&B 19 km muži do 49 let 1977
2001 Kujan René ČSOB NA ZDRAVÍ M&B 19 km muži do 49 let 1974
2024 Kysela Pavel ZPcyklo Proofy Corratec team M&B 19 km muži do 49 let 1976
Neubauer Radim Mercedes-Benz Praha Chodov M&B 19 km muži do 49 let 1977
2034 Nový Pavel Triatlon Mladá Boleslav M&B 19 km muži do 49 let 1977
Očenášek Vojen - M&B 19 km muži do 49 let 1979
2015 Pecina David ELEVEN RUN TEAM M&B 19 km muži do 49 let 1974
2032 Šebesta Vladimír Plavecké preteky M&B 19 km muži do 49 let 1977
2048 Šešera Ondřej ------ M&B 19 km muži do 49 let 1979
2019 Vavruška Jiří KERDA SPORT LIBEREC M&B 19 km muži do 49 let 1978
2000 Wolf Tomáš RunBo Team Liberec M&B 19 km muži do 49 let 1979
M&B 19 km muži do 59 let
Drobník Tomáš Jablonecké Mattonky M&B 19 km muži do 59 let 1968
2039 Fořt Martin Jablonec n.N. M&B 19 km muži do 59 let 1968
2011 Hruška Miloš MHUL M&B 19 km muži do 59 let 1970
2045 Kolář Dalibor MB Sauny M&B 19 km muži do 59 let 1969
Květoň Vladimír KVS Šumperk M&B 19 km muži do 59 let 1968
2012 Lukeš Martin ELEVEN RUN TEAM M&B 19 km muži do 59 let 1968
2008 Stránský Luděk Fitcentrum L-S Club Vrchlabí M&B 19 km muži do 59 let 1967
M&B 19 km muži nad 59 let
2014 Hojač Mojmír HO Tanvald M&B 19 km muži nad 59 let 1958
2050 Smrčka Miloš BK Říčany M&B 19 km muži nad 59 let 1954
11 km dorostenky
11 km dorostenci
1024 Šikola Mirko SDH Jablonecké Paseky 11 km dorostenci 2003
11 km ženy do 34 let
1030 Boudová Kateřina AC Panský dům a Pyramida 11 km ženy do 34 let 1992
1010 Fejfarova Petra Ministerstvo zdravotnictví 11 km ženy do 34 let 1986
1025 Mařasová Alena Jablonec nad Nisou 11 km ženy do 34 let 1990
1041 Nikodýmová Petra Šneci v běhu 11 km ženy do 34 let 1995
1003 Řeháčková Lucie žádný 11 km ženy do 34 let 1993
1036 Synková Lucie BK Pražírna 11 km ženy do 34 let 1994
1046 Vodičková Tereza - 11 km ženy do 34 let 1999
11 km ženy nad 34 let
Friolová Helena - 11 km ženy nad 34 let 1974
1033 Hajičová Jitka CSOB 11 km ženy nad 34 let 1976
Hálová Pavlína Žádný 11 km ženy nad 34 let 1980
1040 Kyselová Romana Kněžmost 11 km ženy nad 34 let 1982
1013 Matoušková Hana Ministerstvo zdravotnictví 11 km ženy nad 34 let 1973
1023 Mosiurczaková Jana ELEVEN RUN TEAM 11 km ženy nad 34 let 1974
1049 Netolická Martina AC Slovan LIberec 11 km ženy nad 34 let 1982
1039 Procházková Michaela www.utribratru.cz 11 km ženy nad 34 let 1978
1042 Taibrová Monika Slovan Liberec 11 km ženy nad 34 let 1969
1022 Tribučková Veronika ELEVEN RUN TEAM 11 km ženy nad 34 let 1985
1035 Vavrušková Lucie Jablonecké Paseky 11 km ženy nad 34 let 1984
1021 Žáková Olga Alpin Club AŠ 11 km ženy nad 34 let 1980
11 km muži do 39 let
1050 Beneš Jaroslav Kruháče Sokol Janov 11 km muži do 39 let 1984
1020 Bína Zdeněk LRK 11 km muži do 39 let 1987
1026 Borovsky Jindrich PHA - Hradcany 11 km muži do 39 let 1982
1029 Bouda Tomáš Manatee 11 km muži do 39 let 1983
1053 Doval` Marek na 11 km muži do 39 let 1989
1004 Hanzl Martin Liberec 11 km muži do 39 let 1981
1016 Hron Jakub Praha 11 km muži do 39 let 1990
1009 Jarema Petr Ministerstvo zdravotnictví 11 km muži do 39 let 1983
1012 Kučera Tomáš Ministerstvo zdravotnictví 11 km muži do 39 let 1989
1031 Lhota Zbyšek ELEVEN RUN TEAM 11 km muži do 39 let 1984
1001 Liberácký Vlastimil Utíkej Foreste 11 km muži do 39 let 1991
1052 Mikuš Martin Atomic Nordic team 11 km muži do 39 let 1982
1011 Pala Tomáš Ministerstvo zdravotnictví 11 km muži do 39 let 1986
1044 Peterka Zdeněk - 11 km muži do 39 let 2000
1032 Ptáčník Jiří BK Pražírna 11 km muži do 39 let 1990
1018 Rymeš Karel STS Chvojkovice Brod 11 km muži do 39 let 1994
Trska Jakub - 11 km muži do 39 let 1990
11 km muži do 49 let
1038 Audes Vaclav Drevona 11 km muži do 49 let 1978
1005 Drašner Adam Leoš Domov Na cestě 11 km muži do 49 let 1978
1015 Eyberger Milan Dřeváci z Dřevony 11 km muži do 49 let 1978
Hulín Roman - 11 km muži do 49 let 1975
Jirák Jan Desná I 11 km muži do 49 let 1978
1006 Kosina Luděk Janovský Kosiňáci 11 km muži do 49 let 1979
1002 Křížek Petr 11 km muži do 49 let 1972
1034 Lajtkep Petr AC Slovan Liberec 11 km muži do 49 let 1973
Loužil Jan Praha 11 km muži do 49 let 1980
1019 Maděra Radim ČSOB 11 km muži do 49 let 1972
1051 Patka Ondrej MOLS Team 11 km muži do 49 let 1979
1000 Polach Jan Rychnov u Jablonce nad Nisou 11 km muži do 49 let 1973
1028 Řežáb Jan MyEco.world 11 km muži do 49 let 1974
1008 Šedivý Josef ČSOB 11 km muži do 49 let 1980
11 km muži do 59 let
1014 Sadil Jan žádný 11 km muži do 59 let 1969
11 km muži nad 59 let
1048 Kulhavý Jiří SK Liberec 11 km muži nad 59 let 1957
1045 Polák Pavel SJ SKI 11 km muži nad 59 let 1946
6 km ČSOB NA ZDRAVÍ žačky
3000 Lajtkepová Berenika Biatlon Liberec 6 km ČSOB NA ZDRAVÍ žačky 2006
6 km ČSOB NA ZDRAVÍ žáci
3003 Hubner Richard ELEVEN RUN TEAM 6 km ČSOB NA ZDRAVÍ žáci 2007
6 km ČSOB NA ZDRAVÍ ženy
Jiráková Petra Desná I 6 km ČSOB NA ZDRAVÍ ženy 1978
6 km ČSOB NA ZDRAVÍ muži
3002 Quagliato Robert Berounka 6 km ČSOB NA ZDRAVÍ muži 1974
19 km canicross
6 km canicross
Draslarova Jana TJ Sokol Maxičky 6 km canicross 1984
1 Horynová Eva Mýtina 6 km canicross 1967
3 Šrolerová Kamila T.J.Sokol Maxičky 6 km canicross 1980
2 km handicapovaní