Okolo ZOO Liberec Ročník 2016

Vaše startovní číslo bude zobrazeno po přijetí platby startovného na účet organizátora.

Číslo Příjmení Jméno Klub Trať Ročník
1500m předškolní děti do 5 let
23 Šifta Matěj Rychnov 1500m předškolní děti do 5 let 2011
1500m děvčata 6-9 let
14 Csizmaziová Jana AC Turnov 1500m děvčata 6-9 let 2008
Drmlová Aneta Holky z hor 1500m děvčata 6-9 let 2010
9 Gavrunová Marie Hesu 1500m děvčata 6-9 let 2009
10 harciníková lucie ST Chvojkovice-Brod 1500m děvčata 6-9 let 2008
8 Holubová Markétka :-)) 1500m děvčata 6-9 let 2007
2 Jahodova Adela 1500m děvčata 6-9 let 2010
24 Kopecká Valentina Liberec 1500m děvčata 6-9 let 2007
18 Peroutková Jana SWSL Lučany nad Nisou 1500m děvčata 6-9 let 2008
7 Polonská Eliška Spartak Vrchlabí 1500m děvčata 6-9 let 2007
19 Řezníčková Eliška Bootcamp Team 1500m děvčata 6-9 let 2010
25 Samšiňáková Anna Tuříni 1500m děvčata 6-9 let 2008
26 Suková Adélka Miláčci 1500m děvčata 6-9 let 2010
1500m chlapci 6-9 let
1 Jahoda Vlastimil TJ Liaz 1500m chlapci 6-9 let 2008
Kotrbanec Adam Swsl Lučany 1500m chlapci 6-9 let 2010
Kotrbanec Filip Swsl Lučany 1500m chlapci 6-9 let 2007
Král Oliver SC Kolínští kozlové 1500m chlapci 6-9 let 2007
Král Michael SC Kolínští kozlové 1500m chlapci 6-9 let 2010
Král Samuel SC Kolínští kozlové 1500m chlapci 6-9 let 2010
15 Mifka Vojtěch TJ Benešov u Semil 1500m chlapci 6-9 let 2007
21 Stašek Pavel AC Tepo Kladno 1500m chlapci 6-9 let 2009
22 Šifta Vojtěch TJ LIAZ Jablonec 1500m chlapci 6-9 let 2008
1500m děvčata 10-14 let
20 Stašková Sára Moderní pětiboj KMP Kladno 1500m děvčata 10-14 let 2003
6 Tovarová Lucie LTK 1500m děvčata 10-14 let 2006
5 Záborská Natália 1500m děvčata 10-14 let 2005
1500m chlapci 10-14 let
4 Kestler Matěj North Czech Runners 1500m chlapci 10-14 let 2005
1500m dorost děvčata 15-17
1500m dorost chlapci 15-17
5000m děvčata 10-14
Rálišová Kateřina Zéva HK 5000m děvčata 10-14 2005
143 Stašková Sára Moderní pětiboj KMP Kladno 5000m děvčata 10-14 2003
112 Šibravová Eliška TJ Dukla Liberec 5000m děvčata 10-14 2002
5000m chlapci 10-14
Chvátal Ondřej Chvátalníčci 5000m chlapci 10-14 2002
5000m dorost děvčata 15-17
67 Bergmanová Petra SK Ještěd Liberec 5000m dorost děvčata 15-17 2000
Drmlová Pavlína Holky z hor 5000m dorost děvčata 15-17 1999
99 Hemplová Jindřiška Klub biatlonu a lyžování sportovní gymnázium KBL SG 5000m dorost děvčata 15-17 2000
98 Chlupová Adéla Klub biatlonu a lyžování sportovní gymnázium KBL SG 5000m dorost děvčata 15-17 2000
Chvátalová Barbora Chvátalníčci 5000m dorost děvčata 15-17 2001
96 Majcherová Nikol Klub biatlonu a lyžování sportovní gymnázium KBL SG 5000m dorost děvčata 15-17 1999
162 Medková Michaela AC Turnov 5000m dorost děvčata 15-17 1999
66 Weinlichová Simona SK Ještěd Liberec 5000m dorost děvčata 15-17 2000
5000m dorost chlapci 15-17
136 Llort Arenas Pau C.E Palleja 5000m dorost chlapci 15-17 2000
90 Šteiner Matěj Triatlon Mladá Boleslav 5000m dorost chlapci 15-17 2000
5000m ženy 18-25
117 Albaniová Denisa AZ foto 5000m ženy 18-25 1996
53 Dobruská Aneta Boučkův statek 5000m ženy 18-25 1992
107 Dolenská Nikola Petra Sousedky 5000m ženy 18-25 1993
Doškářová Michala ... 5000m ženy 18-25 1991
47 Fořtová Denisa ELEVENRUNTEAM 5000m ženy 18-25 1998
113 Hrbková Ema CCW 5000m ženy 18-25 1991
43 Klimešová Veronika Pejskaři 5000m ženy 18-25 1994
54 Langová Markéta Pejskaři 5000m ženy 18-25 1997
15 Lešková Karolína . 5000m ženy 18-25 1991
91 Mařanová Lucie 5000m ženy 18-25 1991
169 Polívková Markéta Liberecký chrti 5000m ženy 18-25 1995
88 Rönischová Veronika 5000m ženy 18-25 1991
10 Szoradova Karolína zadny 5000m ženy 18-25 1991
Špičková Tereza Sisters 5000m ženy 18-25 1996
95 Trpišovská Anna Klub biatlonu a lyžování sportovní gymnázium KBL SG 5000m ženy 18-25 1998
Tužilová Tereza 5000m ženy 18-25 1998
Židková Michaela Boučkův statek 5000m ženy 18-25 1992
5000m muži 18-25
23 Bitman Jan RekreTým 5000m muži 18-25 1996
106 Hořeňovský Štěpán RekreTým 5000m muži 18-25 1993
Hotovec Jiří Seberevolta 5000m muži 18-25 1994
103 Judl Libor Bootcamp team 5000m muži 18-25 1992
29 Kašpar Jan RekreTým 5000m muži 18-25 1996
Rosenberg Dominik RekreTým 5000m muži 18-25 1996
168 Samler Vladislav liberecký chrti 5000m muži 18-25 1992
55 Šalát Jakub Pejskaři 5000m muži 18-25 1997
97 Šlofar Vladimír Klub biatlonu a lyžování sportovní gymnázium KBL SG 5000m muži 18-25 1997
5000m ženy do 35
27 Balková Ludmila miláčci 5000m ženy do 35 1982
109 Blažková Lenka Silvini Madshus Team 5000m ženy do 35 1988
42 Blinková Lucia 5000m ženy do 35 1981
108 Brázdilová Jana Sousedky 5000m ženy do 35 1984
139 Černíková Zuzana Běžkyně MB 5000m ženy do 35 1989
133 Darebná Petra postavkolo.cz 5000m ženy do 35 1990
132 Dědečková Lucie Svijany 5000m ženy do 35 1989
83 Fulínová Veronika Krocan v troubě 5000m ženy do 35 1987
12 Habartová Lucie - 5000m ženy do 35 1987
48 Hložková Lucie žádný 5000m ženy do 35 1989
131 Horáková Aneta Svijany 5000m ženy do 35 1990
2 Janošíková Zuzana MKÚ 5000m ženy do 35 1984
38 Kestlerová Alena North Czech Runners 5000m ženy do 35 1981
57 Königová Lucie - 5000m ženy do 35 1986
105 Kotrbancová Michaela Swsl Lučany 5000m ženy do 35 1984
14 Lacinova Adela Spartans 5000m ženy do 35 1985
150 Michalkova Veronika Medvidek Brum 5000m ženy do 35 1983
Nosková Vladimíra Fitness Aris Jičín 5000m ženy do 35 1988
118 Paulusová Sylwia - 5000m ženy do 35 1986
147 Ressnerová Jitka Hodkovický sportovní klub 5000m ženy do 35 1989
124 Schlechterová Lenka SKP Ústí nad Labem 5000m ženy do 35 1984
26 Suková Jana Miláčci 5000m ženy do 35 1984
1 Tomášová Jitka Žádný 5000m ženy do 35 1981
146 Zárybnická Kateřina Silvini Madshus team 5000m ženy do 35 1986
Zikmundová Soňa Zoo Liberec viz. paní B. TESAŘOVÁ 5000m ženy do 35 1981
5000m muži do 35
3 Lhota Štěpán 5000m muži do 35 1990
151 Čistý Jakub Liberec 5000m muži do 35 1985
134 Darebný Filip Skp Maják 5000m muži do 35 1988
11 Jánský Jan žádný 5000m muži do 35 1981
79 Kaššovic Filip 5000m muži do 35 1981
82 Lank Jakub Krocan v troubě 5000m muži do 35 1982
110 Mandelíček Jan Individuál 5000m muži do 35 1986
170 Mohelsky Lukas Coach Ivana 5000m muži do 35 1984
123 Mraček Pavel PM 5000m muži do 35 1984
92 Novák Pavel Krocan v troubě 5000m muži do 35 1989
81 Sedláček Jakub Krocan v troubě 5000m muži do 35 1990
30 Vochomůrka Jiří Pařezová chaloupka 5000m muži do 35 1982
116 Zbranek Petr AZ foto 5000m muži do 35 1989
5000m ženy do 45
130 Bezemková Renata Svijany 5000m ženy do 45 1974
Bílková Jiřina 5000m ženy do 45 1980
58 Holubová Renáta :-)) 5000m ženy do 45 1971
68 Hruskova Sylvie Jednotlivec 5000m ženy do 45 1978
74 Chalupova Alena AC Turnov 5000m ženy do 45 1980
Chvátalová Martina Chvátalníčci 5000m ženy do 45 1972
80 Jakubcová Michaela Krocan v troubě 5000m ženy do 45 1978
104 Mifková Lenka TJ Benešov u Semil 5000m ženy do 45 1978
138 Nagy_Pal Jirina Bezkyne MB 5000m ženy do 45 1975
126 Řezníčková Ivana Bootcamp Team 5000m ženy do 45 1978
21 Schwarzová Žaneta žádný 5000m ženy do 45 1975
87 Vrbova Radka nadšená veřejnost 5000m ženy do 45 1978
9 Wrhelová Jana žádný 5000m ženy do 45 1977
25 Zemanová Simona žádný 5000m ženy do 45 1979
5000m muži do 45
13 Havlíček Václav . 5000m muži do 45 1974
71 Ištok Stanislav 5000m muži do 45 1973
142 Kaplan9 Viktor Jablonec nad Nisou 5000m muži do 45 1974
159 Kaštovský Michael SK Hodkovice nad Mohelkou 5000m muži do 45 1980
70 Linke Libor Excalibur 5000m muži do 45 1971
84 Marek Bohdan SDH Krásná Studánka 5000m muži do 45 1977
156 Mikulka Pavel Liberečtí chrti 5000m muži do 45 1978
77 Reif Radek BK Nezakopni 5000m muži do 45 1978
115 Šlégl Jan BE UNSTOPPABLE 5000m muži do 45 1979
Valenta Ondřej GEAC 5000m muži do 45 1980
93 Vrba Petr xxxxx 5000m muži do 45 1975
85 ZIKMUND Marek Zoo Liberec viz. paní B. TESAŘOVÁ 5000m muži do 45 1975
5000m ženy do 55
56 Bereckeiová Adriana bez klubu 5000m ženy do 55 1970
Drmlová Eva Holky z hor 5000m ženy do 55 1968
114 Hrbková Hana CCW 5000m ženy do 55 1968
24 Knoblochová Dana žádný 5000m ženy do 55 1969
165 Lukášková Zlata Plzeň 5000m ženy do 55 1968
69 Taibrová Monika ZŠ Šumava Jablonec 5000m ženy do 55 1969
141 Volná Milada - 5000m ženy do 55 1968
5000m muži do 55
167 Barvínek Martin Minkovice 5000m muži do 55 1970
5000m ženy 56+
5000m muži 56+
155 Šimůnek Jaromír SKP Kornspitz Jablonec 5000m muži 56+ 1955
10000m ženy 18-25
140 Havrdová Monika :-) 10000m ženy 18-25 1991
45 Mosiurczáková Pavlína Běhna a coura 10000m ženy 18-25 1998
73 petra harciníková ST Chvojkovice-Brod 10000m ženy 18-25 1994
40 Štípková Michaela 3 kreténi 10000m ženy 18-25 1996
10000m muži 18-25
163 Bláha Jakub North Czech Runners 10000m muži 18-25 1992
5 Červenka Milan Klub? 10000m muži 18-25 1994
49 Kleprlík Michal žádný 10000m muži 18-25 1991
41 Koňas Jan 3 kreténi 10000m muži 18-25 1996
7 Lukáš Václav Run (F)or Feed 10000m muži 18-25 1994
4 Šmejda Michal North Czech Runners 10000m muži 18-25 1992
60 Volný Jiří Street workout chrastava 10000m muži 18-25 1992
10000m ženy do 35
59 Hýsková Andrea ELEVEN RUN TEAM 10000m ženy do 35 1990
Klimešová Drahoslava TJ Benešov u Semil 10000m ženy do 35 1982
Klimešová Drahoslava TJ Benešov u Semil 10000m ženy do 35 1982
64 Klimešová Drahoslava TJ Benešov u Semil 10000m ženy do 35 1982
152 Nová Eva Liberec 10000m ženy do 35 1982
34 Pešková Lenka Bootcamp Team 10000m ženy do 35 1986
Poláková Klára CFC Vraťák 10000m ženy do 35 1989
Říhová Pavlína 10000m ženy do 35 1990
37 Šalovská Lucie Street Workout Chrastava 10000m ženy do 35 1988
10000m muži do 35
31 Blinka Jaroslav bez příslušnosti 10000m muži do 35 1986
44 Dušek Jiří HZS SŽDC stanice Liberec 10000m muži do 35 1986
51 Halama Luboš Boučkův statek 10000m muži do 35 1983
50 Lhota Zbyšek ELEVEN RUN TEAM 10000m muži do 35 1984
61 Nosek Jaroslav Na Vinici 10000m muži do 35 1984
32 Ringelhan Zdenek Rumburk 10000m muži do 35 1987
161 Siblík Lukáš North Czech Runners 10000m muži do 35 1989
Stujber Viktor 10000m muži do 35 1985
6 Trita Martin Sport Park Liberec 10000m muži do 35 1986
160 Ulrych Josef 10000m muži do 35 1987
10000m ženy do 45
76 Fořtová Iveta ELEVENRUNTEAM 10000m ženy do 45 1972
Králová Radka TJ Sokol Jestřabí Lhota 10000m ženy do 45 1978
46 Mosiurczáková Jana Běhna a coura 10000m ženy do 45 1974
157 Samšiňáková Markéta Tuříni 10000m ženy do 45 1979
129 Šobáňová Marie TT Bižuterie Jablonec 10000m ženy do 45 1979
89 Šteinerová Radka Triatlon MB 10000m ženy do 45 1971
10000m muži do 45
19 Černý Jiří 10000m muži do 45 1977
39 Čivrný Jiří SK Nové město nad Metují 10000m muži do 45 1980
16 Gebhart Michal TEAM DVA 10000m muži do 45 1977
166 Janeček Leoš Jablonec 10000m muži do 45 1972
35 Jirásek Radim Bootcamp Team 10000m muži do 45 1979
36 Kestler Ivan North Czech Runners 10000m muži do 45 1976
137 Kvasnička Daniel SUPERIOR CYKLOFIT CYCLING TEAM 10000m muži do 45 1978
164 Macek Jan CGI 10000m muži do 45 1977
122 Maly Jan zadny 10000m muži do 45 1977
149 Michalek Tomas AC Slovan Liberec 10000m muži do 45 1979
127 Pokorný Dušan neregistován v žádném klubu 10000m muži do 45 1975
125 Řezníček David Bootcamp Team 10000m muži do 45 1979
18 Sadvar Ivo nemám 10000m muži do 45 1979
158 Samšiňák Přemysl Tuříni 10000m muži do 45 1978
102 VELE Jirka Dum Spiro Spero 10000m muži do 45 1979
10000m ženy do 55
10000m muži do 55
154 Forman Otto AC Česká Lípa 10000m muži do 55 1967
33 Fořt Martin ELEVENRUNTEAM 10000m muži do 55 1968
72 harciník jiří ST Chvojkovice-Brod 10000m muži do 55 1969
128 Týč Lubomír Dlouhý Most 10000m muži do 55 1961
zatroch ján dmcz.denso 10000m muži do 55 1970
10000m ženy 56+
10000m muži 56+
101 Kopačík Libor FELI sport 10000m muži 56+ 1960