Okolo ZOO Liberec Ročník 2017

Vaše startovní číslo bude zobrazeno po přijetí platby startovného na účet organizátora.

Číslo Příjmení Jméno Klub Trať Ročník
1500m děvčata 6-9 let
67 Gavrunová Marie Hesu 1500m děvčata 6-9 let 2009
58 Harciníková Lucie STK Chvojkovice Brod 1500m děvčata 6-9 let 2008
63 Šilhánová Anna AC Turnov 1500m děvčata 6-9 let 2008
1500m chlapci 6-9 let
74 Bobčík Matěj Žádný 1500m chlapci 6-9 let 2009
68 Gavrun Samuel Hesu 1500m chlapci 6-9 let 2008
62 Chalupa Krystof ACTurnov 1500m chlapci 6-9 let 2008
61 Kaštovský Matěj Liberečtí chrti 1500m chlapci 6-9 let 2009
60 Stašek Pavel T.J Sokol Buštěhrad 1500m chlapci 6-9 let 2009
65 Štrégl Marek Hruštička 1500m chlapci 6-9 let 2011
71 Uhlář Matěj SKP Nymburk 1500m chlapci 6-9 let 2008
1500m děvčata 10-14 let
73 Bobčíková Anežka Žádný 1500m děvčata 10-14 let 2007
72 Pechatá Jana Liaz 1500m děvčata 10-14 let 2006
70 Polonská Eliška Vrchlabí 1500m děvčata 10-14 let 2007
59 Stašková Sára Klub moderního pětiboje Kladno 1500m děvčata 10-14 let 2003
66 Tovarová Lucie LTK 1500m děvčata 10-14 let 2006
1500m chlapci 10-14 let
64 Hruška Vojtěch Hrusticka 1500m chlapci 10-14 let 2006
69 Janouch Martin SK Nové Město nad Metují 1500m chlapci 10-14 let 2006
75 Menzel Ondřej 1500m chlapci 10-14 let 2006
1500m dorost děvčata 15-17 let
1500m dorost chlapci 15-17 let
5000m děvčata 10-14 let
22 Stašková Sára Klub moderního pětiboje Kladno 5000m děvčata 10-14 let 2003
41 Urbanová Anežka Nikdy není pozdě 5000m děvčata 10-14 let 2003
5000m chlapci 10-14 let
47 Janalík Daniel TJ Dukla Liberec 5000m chlapci 10-14 let 2003
5000m dorost děvčata 15-17 let
66 Chlupová Adéla SG Jablonec 5000m dorost děvčata 15-17 let 2000
64 Měrtlová Katka Seberevolta Liberec 5000m dorost děvčata 15-17 let 2002
5000m dorost chlapci 15-17 let
5000m ženy 18-39 let
7 Caletková Iva Žádný 5000m ženy 18-39 let 1982
Diudiuk Anna není 5000m ženy 18-39 let 1999
1 Dobruská Aneta 5000m ženy 18-39 let 1992
Harciníková Petra Nutriční poradna Moveat 5000m ženy 18-39 let 1994
Hauerová Nikola Nutriční poradna Moveat 5000m ženy 18-39 let 1991
31 Hrušková Sylvie Jednotlivec 5000m ženy 18-39 let 1978
33 Chalupova Alena AC Retro 5000m ženy 18-39 let 1980
81 Chlumová Monika žádný 5000m ženy 18-39 let 1987
53 Kabelková Alena Pivovar Svijany 5000m ženy 18-39 let 1978
54 Korbelářová Monika Pivovar Svijany 5000m ženy 18-39 let 1982
29 Landová Jitka SKP KORNSPITZ JABLONEC 5000m ženy 18-39 let 1990
50 Novotková Kateřina Z 5000m ženy 18-39 let 1987
62 Raslova Marie Bootcamp team 5000m ženy 18-39 let 1982
67 Svrčková Hana TJ Sokol Otradovice 5000m ženy 18-39 let 1978
43 Špičková Tereza - 5000m ženy 18-39 let 1996
77 Šulcová Martina Ice cream company 5000m ženy 18-39 let 1989
11 Tulachová Petra Žádný 5000m ženy 18-39 let 1983
5000m muži 18-39 let
60 Fráňa Tomáš Canicross v Jablonci nad Nisou 5000m muži 18-39 let 1988
2 Halama Luboš 5000m muži 18-39 let 1983
15 Kaštovský Michael Liberečtí chrti 5000m muži 18-39 let 1980
25 Kratina Josef STS Hrdoňovice 5000m muži 18-39 let 1984
4 Lhota Štěpán 5000m muži 18-39 let 1990
20 Lukeš Roman žádný 5000m muži 18-39 let 1980
16 Mikulka Pavel Liberečtí chrti 5000m muži 18-39 let 1978
44 Němec Matěj - 5000m muži 18-39 let 1994
18 Paulusová Sylwia :) 5000m muži 18-39 let 1986
13 Portales Michal Josefův Důl 5000m muži 18-39 let 1992
56 Todorov Michal Sokol Semily 5000m muži 18-39 let 1986
10 Tulach Lukáš Žádný 5000m muži 18-39 let 1984
5000m ženy 40-49 let
23 Brzáková Magda zadny 5000m ženy 40-49 let 1977
59 Davidova Klara Zadny 5000m ženy 40-49 let 1975
48 Hrbková Hana CCW 5000m ženy 40-49 let 1968
58 Josífková Petra žádný 5000m ženy 40-49 let 1973
5 Krutská Kateřina TJ Lokomotiva Liberec 5000m ženy 40-49 let 1976
52 Menšíková Renata Pivovar Svijany 5000m ženy 40-49 let 1974
40 Urbanová Jana Nikdy není pozdě 5000m ženy 40-49 let 1973
61 Volná Milada * 5000m ženy 40-49 let 1968
38 Zelenková Klára SK Rozverne matky 5000m ženy 40-49 let 1977
5000m muži 40-49 let
17 Ištok Stanislav . 5000m muži 40-49 let 1973
49 johan oldrich jilemnice 5000m muži 40-49 let 1976
74 Menzel Jan O2 Běžecký klub 5000m muži 40-49 let 1976
57 Minařík Petr MOCCA Liberec 5000m muži 40-49 let 1975
80 Tall Pavel Pivovar Moucha 5000m muži 40-49 let 1969
42 Urban Petr Nikdy není pozdě 5000m muži 40-49 let 1975
5000m ženy 50-59 let
5000m muži 50-59 let
65 Nypl Martin Jablonec nad Nisou 5000m muži 50-59 let 1966
5000m ženy 60 a více let
5000m muži 60 a více let
14 Kratina Josef BK Kecky 5000m muži 60 a více let 1954
55 Šimůnek Jaromír SKP Kornspitz Jablonec 5000m muži 60 a více let 1955
10000m dorost děvčata 15-17 let
10000m dorost chlapci 15-17 let
10000m ženy 18-39 let
45 Borsky Dana DTGTB 10000m ženy 18-39 let 1978
24 Svobodová Klára xxx 10000m ženy 18-39 let 1986
30 Štípková Michaela Kocourovi 10000m ženy 18-39 let 1996
73 Vojteková Michaela Hodkovice nad mohelkou 10000m ženy 18-39 let 1997
9 Warezak Katarzyna Duo 10000m ženy 18-39 let 1982
10000m muži 18-39 let
69 Ažaltovič Michal Dobra Partia 10000m muži 18-39 let 1986
28 Boček Martin Profitko training center 10000m muži 18-39 let 1986
51 Handlíř Jan ASK Děčín 10000m muži 18-39 let 1978
8 Hoť Václav Duo 10000m muži 18-39 let 1980
3 Jůza David Frýdlantáci v běhu 10000m muži 18-39 let 1985
37 Kadleček Tomáš --- 10000m muži 18-39 let 1992
32 Koňas Jan --- 10000m muži 18-39 let 1996
72 Kunc Filip Dobra Partia 10000m muži 18-39 let 1996
26 Leták Martin Mrakoplaš 10000m muži 18-39 let 1981
36 LHOTA ZBYŠEK ELEVEN RUN TEAM 10000m muži 18-39 let 1984
68 Panoška Petr Only one 10000m muži 18-39 let 1982
35 Řebíček Jan Sport team Brozany 10000m muži 18-39 let 1982
6 Šafránek Michal . 10000m muži 18-39 let 1989
10000m ženy 40-49 let
10000m muži 40-49 let
39 Dočekal Milan TJ LIAZ JABLONEC 10000m muži 40-49 let 1975
12 Gebhart Michal NORTH CZECH RUNNERS 10000m muži 40-49 let 1977
21 harciník jiří STS Chvojkovice Brod 10000m muži 40-49 let 1969
46 Janalík Radek McHappy Team 10000m muži 40-49 let 1969
27 Koravský Roman ELEVEN RUN TEAM 10000m muži 40-49 let 1969
19 Pokorný Dušan Neregistrován 10000m muži 40-49 let 1975
63 Stanko Honza 10000m muži 40-49 let 1976
Zatroch Jan McROY 10000m muži 40-49 let 1970
10000m ženy 50-59 let
10000m muži 50-59 let
71 Kopačík Libor Feli sport 10000m muži 50-59 let 1960
76 Rygál Libor SK Maxtri Liberec 10000m muži 50-59 let 1962
10000m ženy 60 a více let
10000m muži 60 a více let