Okolo ZOO Liberec Ročník 2018

Vaše startovní číslo bude zobrazeno po přijetí platby startovného na účet organizátora.

Číslo Příjmení Jméno Klub Trať Ročník
1500m děvčata 6-9 let
13 Blažejová Terezie TJ Dukla Liberec 1500m děvčata 6-9 let 2009
1500m chlapci 6-9 let
10 Caletka Kryštof TJ Dukla Liberec 1500m chlapci 6-9 let 2009
7 Handlíř Fabián Union Děčín 1500m chlapci 6-9 let 2010
8 Churavý František TJ Dukla Liberec 1500m chlapci 6-9 let 2009
5 Lexa Frantisek FC Slovan Liberec 1500m chlapci 6-9 let 2009
6 Menzel Alex rodinný klan 1500m chlapci 6-9 let 2009
1 Peprný Robin Family Deaf 1500m chlapci 6-9 let 2012
2 Stašek Pavel T.J Sokol Buštěhrad 1500m chlapci 6-9 let 2009
1500m děvčata 10-14 let
3 Tovarová Lucie - 1500m děvčata 10-14 let 2006
1500m chlapci 10-14 let
4 Menzel Ondřej rodinný klan 1500m chlapci 10-14 let 2006
9 Skřivánek Jakub Běh do pohody 1500m chlapci 10-14 let 2007
1500m dorost děvčata 15-17 let
12 Pekařová Jana TJ Turnov 1500m dorost děvčata 15-17 let 2002
11 Stašková Sára Moderní pětiboj Kladno 1500m dorost děvčata 15-17 let 2003
1500m dorost chlapci 15-17 let
5000m děvčata 10-14 let
5000m chlapci 10-14 let
144 PŮŽA Patrik SRTG Kolín 5000m chlapci 10-14 let 2004
151 Tuž Jiří SKI KLUB Jablonec nad Nisou 5000m chlapci 10-14 let 2004
5000m dorost děvčata 15-17 let
113 Pekařová Jana TJ Turnov 5000m dorost děvčata 15-17 let 2002
105 Stašková Sára Moderní pětiboj Kladno 5000m dorost děvčata 15-17 let 2003
5000m dorost chlapci 15-17 let
128 Janalík Lukáš VTJ Rapid Liberec 5000m dorost chlapci 15-17 let 2001
127 Janalík Daniel TJ Dukla Liberec 5000m dorost chlapci 15-17 let 2003
5000m ženy 18-39 let
138 Caletková Iva - 5000m ženy 18-39 let 1982
6 Čermáková Zuzana No 5000m ženy 18-39 let 1989
121 Dědečková Lucie SVIJANY 5000m ženy 18-39 let 1989
3 Dobruská Aneta 5000m ženy 18-39 let 1992
110 Fabiánová Aneta - 5000m ženy 18-39 let 1986
135 Gräfová Martina GRAF TEAM / Rozběháme Česko 5000m ženy 18-39 let 1995
140 Horčičková Iveta SRTG Kolín 5000m ženy 18-39 let 1988
Hrnčířová Kateřina Musher Club Český ráj 5000m ženy 18-39 let 1991
158 Kozová Michaela Přátelé bábina plácku 5000m ženy 18-39 let 1990
111 Nárožná Lucie - 5000m ženy 18-39 let 1989
Ondruchová Adéla A2K 5000m ženy 18-39 let 1994
115 Paulusova Sylwia :) 5000m ženy 18-39 let 1986
133 Procházková Tereza Šneci 5000m ženy 18-39 let 1993
107 Sadílková Renáta 5000m ženy 18-39 let 1991
148 Schlechterová Lenka SKP Ústí nad Labem 5000m ženy 18-39 let 1984
4 Strassová Michala Běh do pohody 5000m ženy 18-39 let 1985
5 Šteflíčková Anna Žádný 5000m ženy 18-39 let 1980
155 Šugárová Kateřina Liberec 5000m ženy 18-39 let 1986
5000m muži 18-39 let
149 Blaho Antonín Varnsdorf 5000m muži 18-39 let 1981
153 Dedecek Jan Svijany 5000m muži 18-39 let 1992
136 Gräf Jakub GRAF TEAM / Dukla Liberec 5000m muži 18-39 let 1991
137 Hořák Milan SK Alzheimers 5000m muži 18-39 let 1987
145 Kabelka Milan 5000m muži 18-39 let 1985
108 Kratěna Ivo 5000m muži 18-39 let 1980
1 Lhota Štěpán Medvědi 5000m muži 18-39 let 1990
124 Louda Jiří VLM LOUDA 5000m muži 18-39 let 1989
123 Mraček Pavel Nonsens 5000m muži 18-39 let 1984
Plechatý Jakub A2K 5000m muži 18-39 let 1989
103 Portales Michal Josefův Důl 5000m muži 18-39 let 1992
157 Preisler Dalibor Přátelé bábina plácku 5000m muži 18-39 let 1993
134 Sadilek Martin Šneci 5000m muži 18-39 let 1987
Schwarz Marcel nejsem členem žádného klubu 5000m muži 18-39 let 1994
120 Turek Martin SRTG Kolin 5000m muži 18-39 let 1987
5000m ženy 40-49 let
106 Bernklauová Andrea Matonky 5000m ženy 40-49 let 1976
102 Krutská Kateřina Lokomotiva Liberec 5000m ženy 40-49 let 1976
122 Menšíková Renata SVIJANY 5000m ženy 40-49 let 1974
5000m muži 40-49 let
112 Hegr Tomáš Night Run Team 5000m muži 40-49 let 1973
119 Menzel Jan O2 běžecký klub 5000m muži 40-49 let 1976
141 PŮŽA JAN SRTG Kolín 5000m muži 40-49 let 1972
5000m ženy 50-59 let
131 Volná Milada za Lvičku 5000m ženy 50-59 let 1968
5000m muži 50-59 let
116 Paulus Jiří - 5000m muži 50-59 let 1962
154 Týč Lubomír Dlouhý Most 5000m muži 50-59 let 1961
5000m ženy 60 a více let
5000m muži 60 a více let
10000m dorost děvčata 15-17 let
10000m dorost chlapci 15-17 let
10000m ženy 18-39 let
Bártová Lucie Sportisimo 10000m ženy 18-39 let 1999
152 Svobodová Klára xxx 10000m ženy 18-39 let 1986
125 Štípková Michaela - 10000m ženy 18-39 let 1996
10000m muži 18-39 let
150 Jůza David MTB Frýdlant 10000m muži 18-39 let 1985
109 Leták Martin Mrakoplaš 10000m muži 18-39 let 1981
117 Panoška Petr OnlyOne 10000m muži 18-39 let 1982
142 Šafránek Michal SRTG Kolín 10000m muži 18-39 let 1989
143 Šafránek Patrik SRTG Kolín 10000m muži 18-39 let 1992
10000m ženy 40-49 let
101 Kapletová Monika RohozecAmulet 10000m ženy 40-49 let 1976
10000m muži 40-49 let
2 Gebhart Michal North Czech Runners 10000m muži 40-49 let 1977
129 Handlíř Jan ASK Děčín 10000m muži 40-49 let 1978
126 Janalík Radek McHappy Team 10000m muži 40-49 let 1969
104 Valenta Karel Běžecký kroužek Varnsdorf 10000m muži 40-49 let 1974
10000m ženy 50-59 let
10000m muži 50-59 let
156 Bednář Pavel ŠNECI na MAX 10000m muži 50-59 let 1968
10000m ženy 60 a více let
10000m muži 60 a více let
132 Hasmanda Rostislav Skalka u Doks 10000m muži 60 a více let 1953
114 Mindžák Andrej SKI Klub Jizerská 50 10000m muži 60 a více let 1954