Okolo ZOO Liberec Ročník 2019

Vaše startovní číslo bude zobrazeno po přijetí platby startovného na účet organizátora.

Číslo Příjmení Jméno Klub Trať Ročník
1500m děvčata 6-9 let
6 Baierova Jana Šneci v běhu 1500m děvčata 6-9 let 2010
61 Bošková Šárka Bošková 1500m děvčata 6-9 let 2012
1500m chlapci 6-9 let
Franc Matej SK Hodkovice nad Mohelkou 1500m chlapci 6-9 let 2010
69 Mládek Ondřej Dukla Liberec 1500m chlapci 6-9 let 2013
Roubíček Jáchym žádný 1500m chlapci 6-9 let 2012
Roubíček Jiří žádný 1500m chlapci 6-9 let 2010
1500m děvčata 10-14 let
77 Banszelová Eliška Liberec 19 1500m děvčata 10-14 let 2008
33 Blažejová Terezie Dukla Liberec 1500m děvčata 10-14 let 2009
42 Bulušková Julie Motoklub Loukov 1500m děvčata 10-14 let 2008
36 Gavrunová Marie Hesu 1500m děvčata 10-14 let 2009
Hádková Anna Liberec 1500m děvčata 10-14 let 2008
68 Mládková Anna Dukla Liberec 1500m děvčata 10-14 let 2008
Pyrchalová Barbora Tj Dukla Liberec 1500m děvčata 10-14 let 2008
Šimonová Simona Žádný 1500m děvčata 10-14 let 2008
54 Tovarová Lucie KLT 1500m děvčata 10-14 let 2006
34 Veselá Veronika Dukla Liberec 1500m děvčata 10-14 let 2006
1500m chlapci 10-14 let
41 Bulušek Kamil Motoklub Loukov 1500m chlapci 10-14 let 2005
37 Gavrun Samuel Hesu 1500m chlapci 10-14 let 2008
8 Haken Jan RunBo Team Liberec 1500m chlapci 10-14 let 2008
Hnyk Štěpán Parta hic 1500m chlapci 10-14 let 2009
85 Javůrek Patrik Judoclub liberec 1500m chlapci 10-14 let 2006
65 Mašík Štěpán TJ Lokomotiva LIBEREC 1500m chlapci 10-14 let 2008
46 Ptáček Jan sám 1500m chlapci 10-14 let 2006
Roubíček Štěpán žádný 1500m chlapci 10-14 let 2008
100 Šifta Vojtěch LIAZ Jablonec 1500m chlapci 10-14 let 2008
1500m dorost děvčata 15-17 let
104 Ryšavá Vendulka AC Česká Lípa 1500m dorost děvčata 15-17 let 2002
29 Sládková Karolína Liberec 1500m dorost děvčata 15-17 let 2004
1500m dorost chlapci 15-17 let
91 Čech Adam Žádný 1500m dorost chlapci 15-17 let 2004
38 Haken Filip RunBo Team Liberec 1500m dorost chlapci 15-17 let 2004
45 Ptáček Martin sám 1500m dorost chlapci 15-17 let 2004
5000m děvčata 10-14 let
5000m chlapci 10-14 let
5000m dorost děvčata 15-17 let
105 Ryšavá Vendulka AC Česká Lípa 5000m dorost děvčata 15-17 let 2002
5000m dorost chlapci 15-17 let
16 Banszel Jakub Žádný 5000m dorost chlapci 15-17 let 2004
40 Bulušek Filip SCC Semily 5000m dorost chlapci 15-17 let 2002
47 PŮŽA Patrik SRTG Kolín 5000m dorost chlapci 15-17 let 2004
5000m ženy 18-39 let
78 Banszelová Anna Liberec 19 5000m ženy 18-39 let 1994
22 Durdisová Eva Žádný 5000m ženy 18-39 let 1991
18 Gräfová Martina GRAF TEAM 5000m ženy 18-39 let 1995
1 Hakenová Jana RunBo Team Liberec 5000m ženy 18-39 let 1980
27 Hoffmannová Klára RunBo Team Liberec 5000m ženy 18-39 let 1994
23 Housová Denisa ED team 5000m ženy 18-39 let 1990
98 Hrouzová Jana Děčín 5000m ženy 18-39 let 1993
Jirasová Michaela Děčín 5000m ženy 18-39 let 1993
28 Karalová Eva ED team 5000m ženy 18-39 let 1989
24 Kindl Veronika Zasloužilé matky 5000m ženy 18-39 let 1983
103 Schlechterová Lenka SKP Ústí nad Labem 5000m ženy 18-39 let 1984
31 Šopíková Michaela M&M team 5000m ženy 18-39 let 1997
17 Uhlířová Zuzana MAXTRI Liberec 5000m ženy 18-39 let 1988
15 Vorlíčková Lucie Žádný nemám 5000m ženy 18-39 let 2001
5000m muži 18-39 let
79 Andrasko Michal Krav Maga Nico Liberec 5000m muži 18-39 let 1983
Budín Pavel Děčín 5000m muži 18-39 let 1993
Dvořák Pavel Liberec 5000m muži 18-39 let 1990
109 Eršil Lukas Erem tym 5000m muži 18-39 let 1986
75 Gorbunov Denis Goodfellas 5000m muži 18-39 let 1983
19 Gräf Jakub Dukla Liberec / GRAF TEAM 5000m muži 18-39 let 1991
80 Hybš Marek SRTG Kolín 5000m muži 18-39 let 1987
81 Křivda Břetislav - 5000m muži 18-39 let 1997
99 Kubásek Jakub Děčín 5000m muži 18-39 let 1993
30 Kulka Matěj M&M Team 5000m muži 18-39 let 1998
9 Lhota Štěpán XT Zaháj 5000m muži 18-39 let 1990
49 Najman Petr Hrubá Skála 5000m muži 18-39 let 1990
Nesvadba Michal Žádný 5000m muži 18-39 let 1980
4 Páral Tomáš / 5000m muži 18-39 let 1982
108 Podlipný Matěj Žádný 5000m muži 18-39 let 1991
39 Setnička Vojtěch Zruč nad Sázavou 5000m muži 18-39 let 1992
Skramusky Antonín Liberec 5000m muži 18-39 let 1980
50 Šádek Štěpán Adam fandí tátovi 5000m muži 18-39 let 1990
44 Šeps Michal -- 5000m muži 18-39 let 1990
3 Šitina Michel Soukromá osoba 5000m muži 18-39 let 1982
107 Vlček Martin OOB TJ Turnov 5000m muži 18-39 let 1987
5000m ženy 40-49 let
53 Čechová Lucie Žádný 5000m ženy 40-49 let 1975
60 Krutská Kateřina Lokomotiva Liberec 5000m ženy 40-49 let 1976
Kučerová Radka Cvikov 5000m ženy 40-49 let 1975
43 Latislavova Eva Běháme s radostí Jablonec 5000m ženy 40-49 let 1973
106 Šobáňová Marie Bižuterie Jablonec 5000m ženy 40-49 let 1979
5000m muži 40-49 let
90 Botek Zdeněk SK Betyna Kamenický Šenov 5000m muži 40-49 let 1971
92 Endler Marek Šneci v běhu 5000m muži 40-49 let 1976
70 Hegr Tomáš OCR losers 5000m muži 40-49 let 1973
67 Johan Oldřich Jilemnice 5000m muži 40-49 let 1976
Priban Jiří Cvikov 5000m muži 40-49 let 1974
35 Veselý Daniel Dukla Liberec 5000m muži 40-49 let 1974
5 Žurek Mariusz RunBo Team Liberec 5000m muži 40-49 let 1975
5000m ženy 50-59 let
83 Adamcová Milena Sněhový obláček 5000m ženy 50-59 let 1965
Hrbková Hana CCW 5000m ženy 50-59 let 1968
89 Prousková Jitka Šneci v běhu 5000m ženy 50-59 let 1967
59 Volná Milada za Lvičku 5000m ženy 50-59 let 1968
5000m muži 50-59 let
Hnyk Vladimír Parta hic 5000m muži 50-59 let 1967
32 Ježek Michal Busch Výroba CZ 5000m muži 50-59 let 1966
13 Paulus Jiří * 5000m muži 50-59 let 1962
55 Šíp Ladislav SCMT Liberec 5000m muži 50-59 let 1964
5000m ženy 60 a více let
5000m muži 60 a více let
82 Adamec Josef Sněhový obláček 5000m muži 60 a více let 1949
12 Kratina Josef BKLK Jbc 5000m muži 60 a více let 1954
51 Krutský Radomil Slovan Liberec 5000m muži 60 a více let 1949
10000m dorost děvčata 15-17 let
10000m dorost chlapci 15-17 let
10000m ženy 18-39 let
72 Lázňovská Markéta Olympia Kutná Hora 10000m ženy 18-39 let 1985
63 Majerčíková Johana UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 10000m ženy 18-39 let 1992
11 Mulačová Marie Zrzi 10000m ženy 18-39 let 1984
56 Svobodová Klára Pajp tým 10000m ženy 18-39 let 1986
10000m muži 18-39 let
25 Krúpa Matěj Žádný 10000m muži 18-39 let 1990
58 Leták Martin SK Chobot 10000m muži 18-39 let 1981
7 Macháček Tomáš STG Kolín 10000m muži 18-39 let 1989
62 Majerčík Miroslav Všetaty 10000m muži 18-39 let 1989
73 Svoboda Tomáš Liberec 10000m muži 18-39 let 1983
Šťástka Jakub Klub rváčů 10000m muži 18-39 let 1988
52 Verner Jan -- 10000m muži 18-39 let 1989
74 Vorel David North Czech Runners 10000m muži 18-39 let 1984
10000m ženy 40-49 let
10000m muži 40-49 let
10 Gebhart Michal North Czech Runners 10000m muži 40-49 let 1977
48 PŮŽA JAN SRTG Kolín 10000m muži 40-49 let 1972
10000m ženy 50-59 let
10000m muži 50-59 let
57 Barta Lubomír Mlýn Perner Svijany 10000m muži 50-59 let 1963
93 Kopačík Libor FELI sport 10000m muži 50-59 let 1960
14 Koravský Roman ELEVEN RUN TEAM 10000m muži 50-59 let 1969
21 Mochnal Wieslaw Natalka Team 10000m muži 50-59 let 1962
10000m ženy 60 a více let
10000m muži 60 a více let