ELEVEN Půlmaraton Praha - Brandýs 113. ročník (29. 5. 2016)

Vaše startovní číslo bude zobrazeno po přijetí platby startovného na účet organizátora.

Číslo Příjmení Jméno Klub Trať Ročník
Muži A do 39 let
548 Adam Jiří Ďáblický svišť Muži A do 39 let 1980
591 Barták Zdeněk Bowling Squash Sadská Muži A do 39 let 1988
605 Bezdíček Zdeněk SK Švestka Muži A do 39 let 1977
539 Cihlář Jan AC Praha 1890 Muži A do 39 let 1983
588 Dekoj Viktor Muži A do 39 let 1985
606 Dolejš Jan Hrozivý Dodo Muži A do 39 let 1978
563 Exner Mikuláš VHS Projekt Muži A do 39 let 1989
513 Fujtík Ondřej 602 Muži A do 39 let 1988
531 Holík Michal Eleven Run Team Muži A do 39 let 1990
568 Hrbáček Tomáš Horni Raštice Muži A do 39 let 1978
587 Chaloupka Lubomír Fitness Svět pod Palmovkou Muži A do 39 let 1978
Inovecký Atila Praha 11 Muži A do 39 let 1978
511 Jakubczak Konrad debeściak Muži A do 39 let 1979
512 Kasa Martin Pilulka.cz Muži A do 39 let 1980
Klíma Jan žádný Muži A do 39 let 1984
533 Kočvara Ondřej Kočvič je nejlepší Muži A do 39 let 1999
560 Koláčný Václav AC Praha 1890 Muži A do 39 let 1988
593 Koldovský Martin Zeleneč Muži A do 39 let 1977
541 Krajíček Václav 4.brn/AČR Muži A do 39 let 1980
535 Krejsa Josef Boskovice Muži A do 39 let 1978
547 Křenek Petr - Muži A do 39 let 1979
571 Kubíček Vojtěch Chemici Muži A do 39 let 1978
578 Macán Tomáš . Muži A do 39 let 1982
Mihalik Josef Báječné ženy v běhu Muži A do 39 let 1984
510 Pavlů Roman SK ZŠ Jeseniova Praha Muži A do 39 let 1979
583 Polan Michal Placatá želvička Muži A do 39 let 1981
577 Procházka Radek Eleven Cube Riders Muži A do 39 let 1982
590 Ryšlink Michal Kladno Muži A do 39 let 1979
592 Ševčík Zdeněk Brandýs nad Labem Muži A do 39 let 1983
527 Šimeček Tomáš www.prostebeham.cz Muži A do 39 let 1978
555 Šimek Filip AC Moravská Slavie Brno Muži A do 39 let 1979
521 Šimon Hynek v žádném Muži A do 39 let 1998
601 Šimonek Jiří CFD Support Muži A do 39 let 1983
604 Tittl Tomas Pro Blejt Muži A do 39 let 1986
558 Vápeník Petr BK Divoká Šárka Muži A do 39 let 1980
575 Vít Jiří Tonda Sport Prušánky Muži A do 39 let 1979
519 Walica Michal - Muži A do 39 let 1988
570 Zapletal Pavel Zlate Hory Muži A do 39 let 1982
595 Zlomek Martin Muži A do 39 let 1982
602 Zouhar Frantisek AC Praha 1890 Muži A do 39 let 1982
Muži B 40-49 let
574 Citta Pavel Private Grafendorf Muži B 40-49 let 1971
607 Dolejš Pavel Hrozivý Dodo Muži B 40-49 let 1974
552 Drhlík Lumír Běžci z Neratovic Muži B 40-49 let 1971
Dvořák Petr Pulse Fitness Muži B 40-49 let 1975
501 Ferenc Matouš Žádný Muži B 40-49 let 1975
557 Fiala Enrico PIM BK Modřany Kamýk Muži B 40-49 let 1971
526 Ginzel Petr Cyklo Vape Muži B 40-49 let 1972
534 Havelka Petr Eleven Run Team Muži B 40-49 let 1972
529 Keller Roman Klub bikerů TETA Muži B 40-49 let 1975
516 Krejčí Robert MP Neratovice Muži B 40-49 let 1971
609 Kuchař Tomáš zadny Muži B 40-49 let 1976
603 Kukač Petr Praha 3 Muži B 40-49 let 1967
565 Kutěj Dalibor AC Praha 1890 Muži B 40-49 let 1975
585 Malínský Michal Fitness Svět pod Palmovkou Muži B 40-49 let 1976
502 Matějka Josef Praha 9 Muži B 40-49 let 1973
579 Matyáš Miroslav Miroslav Matyas Muži B 40-49 let 1976
551 Mlejnek Radim Běžci z Neratovic Muži B 40-49 let 1971
561 Mojžíš Miloš TJ Dynamo Nelahozeves Muži B 40-49 let 1975
538 Mrnka Tomáš HAF Muži B 40-49 let 1972
594 Ohanka Jan --- Muži B 40-49 let 1974
554 Pěkný Jan AC Praha 1890 Muži B 40-49 let 1972
540 Podškubka Viktor Eleven Run Team Muži B 40-49 let 1973
Santisteban Roncero Toni Esportiu Penedes Muži B 40-49 let 1972
573 Šafarčík Martin Martin Muži B 40-49 let 1969
598 Tikovský Marcel SK Záluží Muži B 40-49 let 1974
589 Veber Josef LK Tatran Chodov Muži B 40-49 let 1975
581 Vedral Stanislav žádný Muži B 40-49 let 1971
525 Vimr Michal Nejsem členem Muži B 40-49 let 1974
520 Vrátný Kamil AC Praha 1890 Muži B 40-49 let 1972
582 Zatloukal Josef KPZ Muži B 40-49 let 1975
545 Zoglauer Roman Muži B 40-49 let 1967
Muži C 50-59 let
559 Běhounek Rostislav Tragéd Team Muži C 50-59 let 1962
597 Hrubý Jaroslav Klánovice Muži C 50-59 let 1964
553 Koloc Pavel AC Total Zero Muži C 50-59 let 1965
572 Pěcha Tomáš VTJ Běhoun Poděbrady Muži C 50-59 let 1966
524 Vacarda Vladimír Eleven Run Team Muži C 50-59 let 1959
576 Vaněk Pavel Praha Muži C 50-59 let 1964
505 Vočko Jan SK Včelničná Muži C 50-59 let 1960
Muži D 60-69 let
517 Rydrych Jan Ujezd nad Lesy Muži D 60-69 let 1949
Muži E 70 a více let
Groh Stanislav AC Vrchlabí Muži E 70 a více let 1946
Ženy A do 35 let
562 Adámková Eliška - Ženy A do 35 let 1989
550 Ardelyan Nina Praha 9 Ženy A do 35 let 1983
544 Dandová Eva Spartak Praha 4 Ženy A do 35 let 1984
518 Dolečková Romana - Ženy A do 35 let 1991
546 Holá Veronika - Ženy A do 35 let 1988
596 Hubeika Valentina Ženy A do 35 let 1984
608 Kopecká Magda - Ženy A do 35 let 1990
564 Krásová Alžběta VHS Projekt Ženy A do 35 let 1990
Kudlíková Petra Rungo pro ženy Ženy A do 35 let 1985
506 Lebdušková Helena - Ženy A do 35 let 1988
Písaříková Věra Ujezd nad Lesy Ženy A do 35 let 1983
542 Pitelová Barbora Báječné ženy v běhu Ženy A do 35 let 1985
543 Poľaková Lucia žádny Ženy A do 35 let 1987
567 Rauscherová Jiřina Praha ha ha ha ha Ženy A do 35 let 1984
509 Strnadová Lucie Zelení Baroni Ženy A do 35 let 1984
537 Studená Petra .. Ženy A do 35 let 1987
530 Sukdoláková Pavla FitLadies Ženy A do 35 let 1986
580 Vápeníková Klára BK Divoká Šárka Ženy A do 35 let 1983
584 Zrzavecká Lada Czech Skyrunning Team Ženy A do 35 let 1989
Ženy B nad 35 let
500 Bayerová Lenka TJ Sokol Unhošť Ženy B nad 35 let 1968
Čermáková Renáta Pulse Fitness Ženy B nad 35 let 1974
556 Daňková Šárka Praha 9 Ženy B nad 35 let 1977
566 Kobosová Klára Spartak Praha 4 Ženy B nad 35 let 1975
536 Krejsová Petra Kometky Boskovice Ženy B nad 35 let 1979
549 Křížová Lenka AC Praha 1890 Ženy B nad 35 let 1974
515 Kuchaříková Soňa žádný Ženy B nad 35 let 1978
507 Pospíšilová Jiřina - Ženy B nad 35 let 1970
528 Šimečková Angelika Praha 9 Ženy B nad 35 let 1980
508 Šmerhová Petra Radim Ženy B nad 35 let 1980
569 Zbíralová Radka MK Kladno Ženy B nad 35 let 1972
Muži A do 39 let
Foltín Tomáš RUNGO.cz Muži A do 39 let 1986
14 Holý Jaroslav --- Muži A do 39 let 1981
3 Kovalovský Michal Běchovičtí běžci Muži A do 39 let 1998
Ondruch Adam Pearl iZUMi Czech Muži A do 39 let 1990
6 Pavlík Jiří N/A Muži A do 39 let 1982
35 Stefanka Martin Zeleneč Muži A do 39 let 1977
15 Šustr Jan Haha Muži A do 39 let 1988
Muži B nad 40 let
32 Čumpelík Libor Zeleneč Muži B nad 40 let 1963
Fujava Daniel bezec amater :-) Muži B nad 40 let 1974
Sova Jan MP Praha Muži B nad 40 let 1965
2 Stehlík Oldřich TJ Liga 100 Praha Muži B nad 40 let 1948
Ženy A do 35 let
18 Bachůrkova Kristýna x Ženy A do 35 let 1983
16 Bruderová Kamila bez vyznání Ženy A do 35 let 1985
30 Mošanská Denisa World gym Ženy A do 35 let 1994
4 Mrkvičková Kateřina Mlékojedy Ženy A do 35 let 1999
10 Pávová Žaneta Pilulka.cz Ženy A do 35 let 1982
25 Rybáková Lenka Dukla Stará Boleslav Ženy A do 35 let 1986
Sklenářová Kamila --- Ženy A do 35 let 1982
13 Štalmachová Martina Ženy A do 35 let 1986
Zikmundová Anita TJ Jičín Ženy A do 35 let 2000
Ženy B nad 35 let
19 Bachůrková Renata - Ženy B nad 35 let 1959
17 Kovandová Markéta 0 Ženy B nad 35 let 1974
8 Křivanová Monika Praha 9 Ženy B nad 35 let 1973
31 Ohanková Jana --- Ženy B nad 35 let 1975
Strejčková Kristýna ne Ženy B nad 35 let 1977
21 Šmídová Petra Bobši Ženy B nad 35 let 1977
9 Štědronská Kateřina Báječné ženy v běhu Ženy B nad 35 let 1971
5 Vernerová Radka Pilulka.cz Ženy B nad 35 let 1973
Muži A do 39 let
Muži B nad 40 let
34 Kovář Rostislav AK Olomouc Muži B nad 40 let 1951
26 Simon Zdeněk TJ Jiskra Otrokovice Muži B nad 40 let 1960
7 Smola Josef SMOLA CHŮZE z.s. Muži B nad 40 let 1964
Ženy bez rozdílu věku
22 Borovičková Lenka SMOLA Chůze Praha Ženy bez rozdílu věku 1973
Korvasová Tereza USK Praha Ženy bez rozdílu věku 1996
Maternová Kateřina SK Nové Město nad Metují Ženy bez rozdílu věku 1998