ELEVEN Půlmaraton Praha - Brandýs 115. ročník (10. 6. 2018)

Vaše startovní číslo bude zobrazeno po přijetí platby startovného na účet organizátora.

Číslo Příjmení Jméno Klub Trať Ročník
Půlmaratón muži do 39 let
Himl Marek Join the Dark Side running team Půlmaratón muži do 39 let 1989
521 Chmelík Tomáš jen pro radost Půlmaratón muži do 39 let 1982
565 Kačena Ondřej bez klubu Půlmaratón muži do 39 let 1985
534 Klobouček Eduard SK Čechie Smíchov Půlmaratón muži do 39 let 1988
519 Mádr Radim Praha Půlmaratón muži do 39 let 1991
538 Matys Martin - Půlmaratón muži do 39 let 2002
561 Mlavec Jiří Asamm Půlmaratón muži do 39 let 1982
546 Othman Mohy No-Asphalt Půlmaratón muži do 39 let 1990
564 Pařík Jan Tábor Půlmaratón muži do 39 let 1980
532 Pecsők Ján Bez klubu Půlmaratón muži do 39 let 1989
528 Pilecký Michal Půlmaratón muži do 39 let 1992
511 Strachota Marek - Půlmaratón muži do 39 let 1988
553 Šulc František Zálezlice Půlmaratón muži do 39 let 1980
567 Švadlenka Jan Lawi Stars Půlmaratón muži do 39 let 1986
536 Švihovský Jaromír Eva Švihovská Půlmaratón muži do 39 let 1980
544 Vaněk Vladimír Litovel Půlmaratón muži do 39 let 1980
563 Večerek Martin Open Gym Brandýs Půlmaratón muži do 39 let 1984
Veselý Tomáš Rozběháme Prahu Půlmaratón muži do 39 let 1988
502 Vodička Ondřej Líný Lemry Půlmaratón muži do 39 let 1988
523 Zapletal Pavel Zlate Hory Půlmaratón muži do 39 let 1982
525 Žabčík Marek Pardubice Půlmaratón muži do 39 let 1980
Půlmaratón muži 40-49 let
548 Citta Pavel Private Grafendorf Půlmaratón muži 40-49 let 1971
514 Hák Ondřej Klub Polární Záře Půlmaratón muži 40-49 let 1976
545 Havelka Petr ELEVEN RUN TEAM Půlmaratón muži 40-49 let 1972
543 Hlava Pavel Libiš Půlmaratón muži 40-49 let 1972
522 Hornický Jaroslav Dolánky nad Ohří Půlmaratón muži 40-49 let 1973
516 Hrbáček Tomáš SK Velká Hraštice Půlmaratón muži 40-49 let 1978
513 Jenčík Petr Black bridge Půlmaratón muži 40-49 let 1972
571 Keller Roman SRTG Čelákovice Půlmaratón muži 40-49 let 1975
573 Koldovský Martin Zeleneč Půlmaratón muži 40-49 let 1977
512 Krejčí Robert MP Neratovice Půlmaratón muži 40-49 let 1971
Křížek Martin Kona Runners Půlmaratón muži 40-49 let 1972
527 Maleček Petr TJ Sokol Suchdol Půlmaratón muži 40-49 let 1972
570 Miler Jiří Lawi Stars Půlmaratón muži 40-49 let 1975
549 Novák Petr - Půlmaratón muži 40-49 let 1973
531 Podolák Karel Atletika Stará Boleslav Půlmaratón muži 40-49 let 1974
505 Rada Rudolf Žádný Půlmaratón muži 40-49 let 1975
557 Rataj Stanislav Kladno Půlmaratón muži 40-49 let 1978
504 Rechnovský Jan KP Praha Půlmaratón muži 40-49 let 1970
566 Řehoř Michal PIM Půlmaratón muži 40-49 let 1974
508 Štadler Michael Dřevčice Půlmaratón muži 40-49 let 1974
529 Šťastný Roman Zeleneč Půlmaratón muži 40-49 let 1972
572 Tuhovčák Milan SRTG Čelákovice Půlmaratón muži 40-49 let 1978
507 Zatloukal Josef Klub Polářní Záře Půlmaratón muži 40-49 let 1975
Půlmaratón muži 50-59 let
562 Bubeníček Jiří 734453809 Půlmaratón muži 50-59 let 1968
520 Felmy Pascal - Půlmaratón muži 50-59 let 1965
506 Granát Petr Půlmaratón muži 50-59 let 1965
533 Klobouček Roman x Půlmaratón muži 50-59 let 1966
554 Kukač Petr HO V.N.O. Půlmaratón muži 50-59 let 1967
574 Mika Josef Open Gym Brandýs nad Labem Půlmaratón muži 50-59 let 1966
515 Novák Antonín Remy team Půlmaratón muži 50-59 let 1962
501 Rýpar Miloslav BKČS Půlmaratón muži 50-59 let 1963
555 Tillmann Wolfgang AC Čáslav Půlmaratón muži 50-59 let 1961
550 Vaněk Pavel Praha Půlmaratón muži 50-59 let 1964
Vočko Jan Sk Včelničná Půlmaratón muži 50-59 let 1960
Půlmaratón muži 60-69 let
552 Folber Vladimír Oleško Půlmaratón muži 60-69 let 1951
Půlmaratón muži 70 a více let
Půlmaratón ženy do 34 let
510 Dolečková Romana Exponáti Půlmaratón ženy do 34 let 1991
539 Haislová Radka SPORT-LaV Půlmaratón ženy do 34 let 1992
500 Hurbánková Romana - Půlmaratón ženy do 34 let 1984
517 Křížková Zuzana SK Zeleneč Půlmaratón ženy do 34 let 1998
524 Micková Natálie Spartak Praha 4 Půlmaratón ženy do 34 let 1997
541 Motyčková Adéla N/A Půlmaratón ženy do 34 let 1994
503 Vidlářová Lucie Líný Lemry Půlmaratón ženy do 34 let 1988
518 Vokounova Lucie Exponáti Půlmaratón ženy do 34 let 1989
Půlmaratón ženy nad 35 let
540 Andrlíková Martina Zeleneč Půlmaratón ženy nad 35 let 1976
526 Feřtrová Petra Echo Media a.s. Půlmaratón ženy nad 35 let 1979
556 Ficová Alena Kladno Půlmaratón ženy nad 35 let 1976
558 Kobosová Klára Spartak Praha 4 Půlmaratón ženy nad 35 let 1975
Křížová Lenka AC Praha 1890 Půlmaratón ženy nad 35 let 1974
568 Matějka Josef Praha 9 Půlmaratón ženy nad 35 let 1973
575 Miková Michaela Open Gym Brandýs nad Labem Půlmaratón ženy nad 35 let 1971
530 Nováková Michaela Judo Kralupy Půlmaratón ženy nad 35 let 1971
559 Podhorská Tereza Zelenec Půlmaratón ženy nad 35 let 1979
509 Pospíšilová Jiřina Adventní běhání Půlmaratón ženy nad 35 let 1970
Šmerhová Petra Radim Půlmaratón ženy nad 35 let 1980
535 Švihovská Eva Sportcentrum Jičín Půlmaratón ženy nad 35 let 1983
Běh 10 km muži do 39 let
47 Drápal Pavel Démoni Běh 10 km muži do 39 let 1981
52 Kadlec Martin BOSAL SuperStars Běh 10 km muži do 39 let 1979
19 Kohout Michael Praha 3 - Žižkov Běh 10 km muži do 39 let 1984
5 Koníček Lukáš . Běh 10 km muži do 39 let 1980
20 Najman Ondřej TJ Proboštov Běh 10 km muži do 39 let 1988
43 Paříková Tereza Tábor Běh 10 km muži do 39 let 1983
28 Polan Michal KC Kutná Hora Běh 10 km muži do 39 let 1981
44 Stejskal Tomáš TJ Sokol Žižkov Běh 10 km muži do 39 let 1992
55 Suchý Michal Lawi Stars Běh 10 km muži do 39 let 1994
48 Vrzák Jan Jihlava Běh 10 km muži do 39 let 1981
6 Zlámal Jiří Chvalovice Běh 10 km muži do 39 let 1988
Běh 10 km muži nad 40 let
42 Doleček František Atletika Stará Boleslav Běh 10 km muži nad 40 let 1943
16 Fojtík Martin Zemědělec z Václaváku Běh 10 km muži nad 40 let 1975
29 Houžvička Pavel 1.PKO Běh 10 km muži nad 40 let 1964
33 Jošek Přemysl Šneci v běhu Běh 10 km muži nad 40 let 1971
22 Otradovec Martin Běh 10 km muži nad 40 let 1978
25 Pavlov Roman SK Hlemýždi Praha Běh 10 km muži nad 40 let 1965
9 Preininger Tomáš Praha - Zličín Běh 10 km muži nad 40 let 1975
14 Pšenička Zbyněk psendateam Běh 10 km muži nad 40 let 1969
12 Sklenář Aleš ŽÁDNÝ Běh 10 km muži nad 40 let 1975
13 Sklenář Josef ŽÁDNÝ Běh 10 km muži nad 40 let 1942
21 Sova Jan MP Praha Běh 10 km muži nad 40 let 1965
2 Stehlík Oldřich TJ Liga 100 Praha Běh 10 km muži nad 40 let 1948
4 Sýkora Vladimír LYSÁ NAD LABEM Běh 10 km muži nad 40 let 1975
57 Šára František Rychlostní kanoistika Ústí n/L Běh 10 km muži nad 40 let 1976
41 Štefanka Martin Zeleneč Běh 10 km muži nad 40 let 1977
54 Štepo Michal Šneci v běhu Běh 10 km muži nad 40 let 1978
45 Tyl Petr BK Louny Běh 10 km muži nad 40 let 1954
Vácha Martin není Běh 10 km muži nad 40 let 1967
11 Vaněk Petr Šneci v běhu Běh 10 km muži nad 40 let 1966
35 Vlček Jan AC Vlkoběhy Běh 10 km muži nad 40 let 1976
17 Zermeg Ondřej Zeleneč Běh 10 km muži nad 40 let 1972
Běh 10 km ženy do 34 let
24 Horňáková Markéta SK Hlemýždi Praha Běh 10 km ženy do 34 let 1987
26 Hradičková Jana SK Hlemýždi Praha Běh 10 km ženy do 34 let 1988
Kopecká Magda - Běh 10 km ženy do 34 let 1990
7 Kozlová Valerie Zápy Běh 10 km ženy do 34 let 1996
34 Pragrová Lucie Linde Běh 10 km ženy do 34 let 1987
49 Šimunská Monika bez klubu Běh 10 km ženy do 34 let 1988
38 Tomanová Michaela Jirkov Běh 10 km ženy do 34 let 1990
27 Židlická Tereza žádný Běh 10 km ženy do 34 let 1987
Běh 10 km ženy nad 35 let
53 Drstičková Anděla Breezy riders Běh 10 km ženy nad 35 let 1977
1 Hanáková Karolina Atlet Šestajovice Běh 10 km ženy nad 35 let 1976
15 Chocholová Jana Praha 9 Běh 10 km ženy nad 35 let 1978
50 Kamzíková Bohumila - Běh 10 km ženy nad 35 let 1981
30 Koblihová Jitka Šneci v běhu Běh 10 km ženy nad 35 let 1983
32 Králová Veronika žádný Běh 10 km ženy nad 35 let 1973
10 Kulvejtová Daniela žádný Běh 10 km ženy nad 35 let 1975
8 Reiterová Monika ČSOB Na Zdraví Běh 10 km ženy nad 35 let 1983
Šárová Marie Innogy running team Běh 10 km ženy nad 35 let 1981
51 Šlechtová Lenka Šneci v běhu Běh 10 km ženy nad 35 let 1975
18 Šulcová Stanislava AC 1890 Běh 10 km ženy nad 35 let 1977
36 Tykvová Markéta Žádný Běh 10 km ženy nad 35 let 1976
Chůze 10 km muži do 39 let
56 Gdula Lukáš Hvězda Pardubice z.s. Chůze 10 km muži do 39 let 1991
3 Kolář Rostislav SK Hranice Chůze 10 km muži do 39 let 1987
Valmasoni Lorenzo Padova bezi v Praze Chůze 10 km muži do 39 let 1987
Chůze 10 km muži nad 40 let
39 Kovář Rostislav AK Olomouc Chůze 10 km muži nad 40 let 1951
Chůze 10 km ženy bez rozdílu věku
46 Borovičková Lenka SMOLA Chůze Praha z.s. Chůze 10 km ženy bez rozdílu věku 1973
1km Děti 12-13 let
1008 Otradovec Tomáš Zeleneč 1km Děti 12-13 let 2005
1010 Vaněk Dominik Zeleneč 1km Děti 12-13 let 2005
750m Děti 10-11 let
1011 Havelková Kristina AC Praha 1890 750m Děti 10-11 let 2008
1022 Podhorská Klára Zelenec 750m Děti 10-11 let 2007
1001 Šárová Ema AC Praha 1890 750m Děti 10-11 let 2008
1024 Šárová Karolína Rychlostní kanoistika Ústí n/L 750m Děti 10-11 let 2008
500m Děti 8-9 let
1006 Hernová Hana - 500m Děti 8-9 let 2010
1020 Kramule Matyáš SDH Milovice 500m Děti 8-9 let 2009
1009 Otradovec Jan Zeleneč 500m Děti 8-9 let 2009
1014 Poznerová Nikol Zeleneč 500m Děti 8-9 let 2009
1000 Šára Petr AC Praha 1890 500m Děti 8-9 let 2010
1017 Šulc Jan AC 1890 500m Děti 8-9 let 2009
1004 Švihovský Matyáš Sportcentrum Jičín 500m Děti 8-9 let 2010
250m Děti 6-7 let
1012 Havelka David AC Praha 1890 250m Děti 6-7 let 2011
1019 Kramule Tadeáš AFK Milovice 250m Děti 6-7 let 2012
1015 Pozner Adam Zeleneč 250m Děti 6-7 let 2012
1018 Šulc Filip AC 1890 250m Děti 6-7 let 2011
1016 Šulcová Kateřina Zálezlice 250m Děti 6-7 let 2011
1002 Šveňková Sára Dobročovice 250m Děti 6-7 let 2012
1005 Švihovský Daniel Sportcentrum Jičín 250m Děti 6-7 let 2011
1021 Tykvová Tereza bez klubu 250m Děti 6-7 let 2011
100m Děti do 5 let
1007 Klobouček Tomáš x 100m Děti do 5 let 2013
1013 Rada David Žádný 100m Děti do 5 let 2015
1003 Švihovská Tereza Sportcentrum Jičín 100m Děti do 5 let 2014
1023 Zermeg Adam Zeleneč 100m Děti do 5 let 2013
1025 Židlický Matěj Zadny 100m Děti do 5 let 2016