ELEVEN Půlmaraton Praha - Brandýs 116. ročník (9. 6. 2019)

Vaše startovní číslo bude zobrazeno po přijetí platby startovného na účet organizátora.

Číslo Příjmení Jméno Klub Trať Ročník
Půlmaratón muži do 39 let
539 Cigler Roman Hobby runners Půlmaratón muži do 39 let 1983
534 Hájek Roman žádný Půlmaratón muži do 39 let 1980
550 Jankovský Aleš Praha 13 Půlmaratón muži do 39 let 1986
565 Knap Michal Messenger Půlmaratón muži do 39 let 1981
543 Kohout Michael Praha 3 - Žižkov Půlmaratón muži do 39 let 1984
525 Lhota Zbyšek ELEVEN RUN TEAM Půlmaratón muži do 39 let 1984
506 Ligocky Jozef TBK TORA Topolcany Půlmaratón muži do 39 let 1983
513 Maršíček Karel nemám Půlmaratón muži do 39 let 1988
530 Oplt Filip JáSám Půlmaratón muži do 39 let 1997
547 Sameš Jiří --- Půlmaratón muži do 39 let 1996
563 Strachota Marek Lokomotiva Káraný Půlmaratón muži do 39 let 1988
512 Zapletal Pavel Zlate hory Půlmaratón muži do 39 let 1982
Půlmaratón muži 40-49 let
520 Boura Zdeněk Půlmaratón muži 40-49 let 1974
501 Citta Pavel Private Grafendorf Půlmaratón muži 40-49 let 1971
538 Dvořák Radek Praha 10 Půlmaratón muži 40-49 let 1978
556 Havelka Petr ELEVEN RUN TEAM Půlmaratón muži 40-49 let 1972
566 Hejný Martin Čechtice Půlmaratón muži 40-49 let 1978
544 Jakubašek Tibor - Půlmaratón muži 40-49 let 1971
535 Jankot Roman ČMK Půlmaratón muži 40-49 let 1974
503 Jenčík Petr Praha Půlmaratón muži 40-49 let 1972
551 Jirásek Marek TJ Sokol Kbely Půlmaratón muži 40-49 let 1973
505 Krejčí Robert MP Neratovice Půlmaratón muži 40-49 let 1971
553 Křížek Martin Kona Runners Půlmaratón muži 40-49 let 1972
521 Kutej Dalibor Dalkoplazy run sporilov Půlmaratón muži 40-49 let 1975
528 Mrnka Tomáš LeaBeaIsi Půlmaratón muži 40-49 let 1972
559 Pecina David ELEVEN RUN TEAM Půlmaratón muži 40-49 let 1974
504 Rada Rudolf rudolf-treti.cz Půlmaratón muži 40-49 let 1975
518 Rechnovský Jan KP Praha Půlmaratón muži 40-49 let 1970
509 Řezníček Martin Jirny Půlmaratón muži 40-49 let 1975
517 Srna Robert Praha 9 - Vinoř Půlmaratón muži 40-49 let 1974
561 Šťastný Roman Zeleneč Půlmaratón muži 40-49 let 1972
552 Tikovský Marcel S.K.Záluží Půlmaratón muži 40-49 let 1974
523 Vocetka Petr Bez klubové příslušnosti Půlmaratón muži 40-49 let 1978
Půlmaratón muži 50-59 let
Čadil Jan Dejvice Půlmaratón muži 50-59 let 1964
507 Holub Michal Praha Půlmaratón muži 50-59 let 1964
508 Klobouček Roman x Půlmaratón muži 50-59 let 1966
527 Koloc Pavel AC Total Zero Půlmaratón muži 50-59 let 1965
541 Koravský Roman ELEVEN RUN TEAM Půlmaratón muži 50-59 let 1969
516 Lukeš Martin ELEVEN RUN TEAM Půlmaratón muži 50-59 let 1968
542 Ondrůšek Libor Morové Šlehy Půlmaratón muži 50-59 let 1960
558 Vaněk Pavel Praha Půlmaratón muži 50-59 let 1964
515 Vlček Bohumil Praha 13 Půlmaratón muži 50-59 let 1960
546 Zapletal Petr Zlaté Hory Půlmaratón muži 50-59 let 1963
Půlmaratón muži 60-69 let
554 Havlík Miloš Kunžak Půlmaratón muži 60-69 let 1958
537 Švec Jiří Běhej Poděbrady Půlmaratón muži 60-69 let 1958
Půlmaratón muži 70 a více let
564 Janový Petr AC-Trial Plzeň Půlmaratón muži 70 a více let 1945
529 Kocian Ludek AVC Praha Půlmaratón muži 70 a více let 1942
Půlmaratón ženy do 34 let
519 Bártová Vendula Líbeznice Půlmaratón ženy do 34 let 1989
Ciglerova Katerina N/A Půlmaratón ženy do 34 let 1987
548 Dvořáková Iveta DEK Půlmaratón ženy do 34 let 1990
568 Holešovská Alice Bez sportovního klubu Půlmaratón ženy do 34 let 2002
555 Jirovská Tereza Wltaua Půlmaratón ženy do 34 let 1993
514 Samková Magdaléna - Půlmaratón ženy do 34 let 1992
536 Vojteková Michaela Run Bo Team Liberec Půlmaratón ženy do 34 let 1997
Půlmaratón ženy nad 35 let
560 Čepelková Lucie TSM Půlmaratón ženy nad 35 let 1979
557 Didova Iva individuální Půlmaratón ženy nad 35 let 1974
511 Drtinová Víťa Šneci v běhu Půlmaratón ženy nad 35 let 1955
502 Feřtrová Petra Wltaua Půlmaratón ženy nad 35 let 1979
522 Fifková Hana Praha 3 Půlmaratón ženy nad 35 let 1961
549 Fořtová Veronika Fořtovi Půlmaratón ženy nad 35 let 1974
524 Hanáková Karolina TFRUN Půlmaratón ženy nad 35 let 1976
545 Jakubašeková Kateřina - Půlmaratón ženy nad 35 let 1973
500 lorinczy Sandra PoLove Půlmaratón ženy nad 35 let 1979
526 Ruzickova Marta Zadny Půlmaratón ženy nad 35 let 1983
510 Řezníčková Jana Jirny Půlmaratón ženy nad 35 let 1975
532 Skálová Jiřina Praha Půlmaratón ženy nad 35 let 1969
533 Stránská Petra Žádný Půlmaratón ženy nad 35 let 1980
Běh 10 km muži do 39 let
28 Banszel Jakub Žádný Běh 10 km muži do 39 let 2004
29 Hlas Jakub PSK Olymp Praha Běh 10 km muži do 39 let 1989
Kalivoda Jindřich EY Racing Běh 10 km muži do 39 let 1987
46 Kalousek Karel Praha Běh 10 km muži do 39 let 1991
22 Kodytek Otakar TJ Dukla Praha Běh 10 km muži do 39 let 2000
31 Kohoutek Jakub žádný Běh 10 km muži do 39 let 1985
13 Koníček Lukáš Praha 6 Běh 10 km muži do 39 let 1980
12 Kovalovský Michal Běchovičtí běžci Běh 10 km muži do 39 let 1998
24 Leskin Andrei Lenochody Běh 10 km muži do 39 let 1987
7 Rakovec Martin nemám Běh 10 km muži do 39 let 1986
8 Simon Dan SK Žižkovy děti Běh 10 km muži do 39 let 1984
17 Šubrt Jan žádný Běh 10 km muži do 39 let 1980
4 Zlámal Jiří Kovanice Běh 10 km muži do 39 let 1988
Běh 10 km muži nad 40 let
19 Bubeník Martin AFK Semice Běh 10 km muži nad 40 let 1979
25 Dius Václav Ústí nad Labem Běh 10 km muži nad 40 let 1960
21 Chochol Michael Praha 9 Běh 10 km muži nad 40 let 1972
5 Kadlec Martin Bosal Běh 10 km muži nad 40 let 1979
37 Kobek Josef Sedlčánky Běh 10 km muži nad 40 let 1977
14 Nykl Erik bez členství v klubu Běh 10 km muži nad 40 let 1975
Pautov Sergey SK Rover Praha Běh 10 km muži nad 40 let 1969
3 Preininger Tomáš Praha - Zličín Běh 10 km muži nad 40 let 1975
Smetana Čeněk TJ Osika Běh 10 km muži nad 40 let 1975
18 Tall Pavel ČNB Praha Běh 10 km muži nad 40 let 1969
Běh 10 km ženy do 34 let
16 Pragrová Lucie Linde Běh 10 km ženy do 34 let 1987
6 Rakovcová Iveta nemám Běh 10 km ženy do 34 let 1989
23 Samešová Anna --- Běh 10 km ženy do 34 let 2001
Běh 10 km ženy nad 35 let
36 Brunnerová Jana KOBRAS Běh 10 km ženy nad 35 let 1974
20 Chocholová Jana Praha 9 Běh 10 km ženy nad 35 let 1978
38 Kovandová Markéta x Běh 10 km ženy nad 35 let 1974
35 Křivanová Monika Horní Počernice Běh 10 km ženy nad 35 let 1973
15 Svehlova Joanna Mews Running Běh 10 km ženy nad 35 let 1980
10 Šafránková Klára AC 1890 Běh 10 km ženy nad 35 let 1978
11 Švambergová Radka Lysá nad Labem Běh 10 km ženy nad 35 let 1980
26 Tomanová Vendula ZŠ Vinoř Běh 10 km ženy nad 35 let 1977
Chůze 10 km muži do 39 let
33 Gdula Lukáš Hvězda Pardubice, z.s. Chůze 10 km muži do 39 let 1991
2 Kolář Rostislav SK Hranice Chůze 10 km muži do 39 let 1987
Chůze 10 km muži nad 40 let
1 Kovář Rostislav AK Olomouc Chůze 10 km muži nad 40 let 1951
9 Vojtíšek Tomáš AC Moravská Slavia Brno Chůze 10 km muži nad 40 let 1973
Chůze 10 km ženy bez rozdílu věku
32 Borovičková Lenka SMOLA Chůze Praha z.s. Chůze 10 km ženy bez rozdílu věku 1973
45 Pelantová Lucie Socky Chůze 10 km ženy bez rozdílu věku 1986
30 Slabáková Lenka AC Moravská Slavia Brno Chůze 10 km ženy bez rozdílu věku 1966
Chůze 3 km mládež
40 Dejmková Marie Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE Chůze 3 km mládež 2003
44 Klazar Filip Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE Chůze 3 km mládež 2006
42 Pittnerová Adéla Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE Chůze 3 km mládež 2006
43 Pittnerová Tereza Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE Chůze 3 km mládež 2004
41 Vokáčová Adéla Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE Chůze 3 km mládež 2005
1km Děti 12-13 let
0 Křivanová Kateřina Horní Počernice 1km Děti 12-13 let 2007
0 Podhorska Klára Zeleneč 1km Děti 12-13 let 2007
0 Tomanová Tereza ZŠ Vinoř 1km Děti 12-13 let 2006
750m Děti 10-11 let
0 Bohabojová Monika TJ Sokol Horní Počernice 750m Děti 10-11 let 2009
0 Havelkova Kristina AC Praha 1890 750m Děti 10-11 let 2008
0 Chmátal Filip Zeleneč 750m Děti 10-11 let 2008
0 Pautov Nikita SK Rover Praha 750m Děti 10-11 let 2008
0 Šmejkal Martin AC Praha 1890 750m Děti 10-11 let 2009
0 Šulc Jan AC 1890 750m Děti 10-11 let 2009
0 Vojtěch Lukáš Sk Míle 750m Děti 10-11 let 2008
500m Děti 8-9 let
0 Havelka David AC Praha 1890 500m Děti 8-9 let 2011
0 Jankotová Barbora AC Praha 1890 500m Děti 8-9 let 2010
0 Pecinová Veronika SKI klub Jablonec 500m Děti 8-9 let 2010
0 Podhorská Gabriela Zeleneč 500m Děti 8-9 let 2010
0 Protiva Dominik AC Praha 1890 500m Děti 8-9 let 2011
0 Šára Petr AC Praha 1890 500m Děti 8-9 let 2010
0 Šperková Beata AC Praha 1890 500m Děti 8-9 let 2010
0 Šulc Filip AC 1890 500m Děti 8-9 let 2011
250m Děti 6-7 let
0 Hurry Alan AC Praha 1980 250m Děti 6-7 let 2013
0 Jankotová Klára - 250m Děti 6-7 let 2013
0 Kohoutek Kryštof Zadny 250m Děti 6-7 let 2012
100m Děti do 5 let
0 Bohaboj Lukáš Horní Počernice 100m Děti do 5 let 2014
0 Janoušek Jiří PSK Olymp Praha z.s. 100m Děti do 5 let 2014
0 Kohoutek Kristian Zadny 100m Děti do 5 let 2016
0 Rada David Celakovice 100m Děti do 5 let 2015
0 Šárová Nela AC Praha 1890 100m Děti do 5 let 2016
0 Tomanová Zuzana MŠ Vinoř 100m Děti do 5 let 2014
0 Vojtěchová Eliška Mratín 100m Děti do 5 let 2015