Rohozec rychnovský svatováclavský půlmaraton Ročník 2015

Vaše startovní číslo bude zobrazeno po přijetí platby startovného na účet organizátora.

Číslo Příjmení Jméno Klub Trať Ročník
11 km muži do 49 let
609 Horáček Roman SUPERIOR CYKLOFIT HIGH5 TEAM 11 km muži do 49 let 1966
601 Hovorka Vít Patriots 11 km muži do 49 let 1975
614 Kaplan Viktor Jablonec nad Nisou 11 km muži do 49 let 1974
615 Koravský Roman ELEVEN RUN TEAM 11 km muži do 49 let 1969
604 Müller Jan None 11 km muži do 49 let 1971
625 Žižka Tomáš Žížaláci 11 km muži do 49 let 1975
11 km muži do 59 let
606 Peukert Petr PeRoz 11 km muži do 59 let 1964
633 Simon Jiří Amigo 11 km muži do 59 let 1962
11 km ženy do 49 let
607 Peukertová Eva PeRoz 11 km ženy do 49 let 1969
628 Radonská Alena žádný 11 km ženy do 49 let 1973
634 Šímová Petra HYBAJ 11 km ženy do 49 let 1975
11 km ženy do 59 let
21 km muži do 49 let
36 Čaloun Michal ... 21 km muži do 49 let 1968
28 Dočekal Milan TJ Liaz Jablonec 21 km muži do 49 let 1975
26 Fořt Martin ELEVENRUNTEAM 21 km muži do 49 let 1968
16 Hrabě Václav Hasiči Sedlec 21 km muži do 49 let 1969
80 Kolář Dalibor MB Sauny 21 km muži do 49 let 1969
24 Kotlaba Radek Divadýlko na dlani 21 km muži do 49 let 1967
11 Kuncl Zdeněk Samka Team 21 km muži do 49 let 1975
33 Lukeš Martin ELEVEN RUN TEAM 21 km muži do 49 let 1968
56 Marat Petr Lukysport team 21 km muži do 49 let 1969
72 Oravec Tomáš TOMORA TEAM 21 km muži do 49 let 1975
25 Pecina David ELEVEN RUN TEAM 21 km muži do 49 let 1974
18 Pokorný Pavel SK Hodkovice nad Mohelkou - lyžařský oddíl 21 km muži do 49 let 1969
Pospichal Miroslav Liaz Jablonec 21 km muži do 49 let 1973
29 Skála Josef - 21 km muži do 49 let 1975
1 Sýkora Martin Nejsem členem sportovního klubu 21 km muži do 49 let 1968
40 Tesař Ladislav SKP Maják 21 km muži do 49 let 1971
69 Valeš Josef Albrechtice 21 km muži do 49 let 1975
10 Wolf Petr --- 21 km muži do 49 let 1974
21 km muži do 59 let
54 Doubek Zdeněk PKO Praha 21 km muži do 59 let 1956
57 Havlík Luděk ... 21 km muži do 59 let 1965
13 Horáček Pavel Česká Lípa 21 km muži do 59 let 1964
17 Hrabák Radek Hasiči Sedlec 21 km muži do 59 let 1963
60 RYGÁL LIBOR SK MAXTRI LIBEREC 21 km muži do 59 let 1962
59 SVOBODA PETR SK MAXTRI LIBEREC 21 km muži do 59 let 1960
35 Šrachta Vladimír Cvikov 21 km muži do 59 let 1960
15 Vacarda Vladimír ELEVEN RUN TEAM 21 km muži do 59 let 1959
71 Vaner Jiří Fitness club team Linie 21 km muži do 59 let 1963
21 km ženy do 49 let
12 Topinková Hanka Samka Team 21 km ženy do 49 let 1974
21 km ženy do 59 let
39 Breburdová Hana Maratón klub Kladno 21 km ženy do 59 let 1961
55 Doubková Darina PKO Praha 21 km ženy do 59 let 1957
Karpíšková Valentýna Lukysport 21 km ženy do 59 let 1965
50 Knýřová Jitka SK Maxtri Liberec 21 km ženy do 59 let 1963
51 Procházková Irena TJ Háje 21 km ženy do 59 let 1957
21 km ženy do 39 let
52 Dvořáková Kateřina 21 km ženy do 39 let 1997
53 Dvořáková Lenka 21 km ženy do 39 let 1997
20 Jiřičková Marie Craft team Jablonec 21 km ženy do 39 let 1983
76 Jordán Tomáš ZŠ Campanus 21 km ženy do 39 let 1988
63 Knýřová Ivana SK Maxtri Liberec 21 km ženy do 39 let 1991
41 Kurfiřtová Petra SOSK 21 km ženy do 39 let 1978
64 Solničková Michaela Mattoni Freerun Liberec 21 km ženy do 39 let 1986
43 Svobodová Michaela Jablonec nad Nisou 21 km ženy do 39 let 1983
32 Šrajerová Iveta ----- 21 km ženy do 39 let 1986
75 Vaňková Eva MPO 21 km ženy do 39 let 1989
9 Váňová Kateřina --- 21 km ženy do 39 let 1980
21 km ženy do 999 let
21 km muži do 39 let
19 Babka Adam DH-FR Racing Tanvald 21 km muži do 39 let 1986
44 Bradna Vladimír 21 km muži do 39 let 1978
61 Cehák Jan Litol 21 km muži do 39 let 1983
3 Čanda Štefan ---- 21 km muži do 39 let 1980
46 Černoch Lukáš Obří ohanbí Praha 21 km muži do 39 let 1985
77 Čivrný Jiří ELEVEN RUN TEAM 21 km muži do 39 let 1980
65 Havrda Miroslav - 21 km muži do 39 let 1984
37 Hofman Lukáš Slavia 21 km muži do 39 let 1977
5 Janda Martin nic 21 km muži do 39 let 1993
23 Kočí Martin Haven Team 21 km muži do 39 let 1992
38 Křivánek Martin Mistři a Markétka 21 km muži do 39 let 1983
74 Mahdal Petr TJ SPARTAK ZEZ RYCHNOV n.Nis. 21 km muži do 39 let 1979
79 Nekola Jan SRTG Liberec 21 km muži do 39 let 1980
42 Novák Petr Újezd 21 km muži do 39 let 1980
6 Paleček Pavel SMRK 21 km muži do 39 let 1979
48 Picek Lukáš Semily 21 km muži do 39 let 1986
4 Pokorný Jaromír 21 km muži do 39 let 1988
2 Radonský Tomáš Rychnov 21 km muži do 39 let 1977
68 Roštejnský Michal KERDA SPORT LIBEREC 21 km muži do 39 let 1977
Rubáš Radek Harmony 21 km muži do 39 let 1977
45 Ruth Lukáš SKP Maják 21 km muži do 39 let 1983
70 Staněk Roman CS Trinité Vratislavice 21 km muži do 39 let 1978
14 Šifta Petr 0 21 km muži do 39 let 1976
47 Šikola Jiří TJ LIAZ Jablonec nad Nisou 21 km muži do 39 let 1995
7 Štěpán Jan PPV 21 km muži do 39 let 1978
27 Tarabec Jan Žádný 21 km muži do 39 let 1999
49 Thůma Jakub Sportisimo 21 km muži do 39 let 1981
34 Vošahlík Martin NAUTSEN 21 km muži do 39 let 1980
8 Votoček Pavel PPV 21 km muži do 39 let 1978
30 Weinert Pavel apache2701 21 km muži do 39 let 1978
66 Záruba Jan PRE a.s. 21 km muži do 39 let 1977
21 km muži do 999 let
67 Grégr Miroslav sokol kaškovice 21 km muži do 999 let 1950
22 Chlouba František loudavý samotář 21 km muži do 999 let 1954
Vácha Petr VaPe Jablonec n.N. 21 km muži do 999 let 1954
21 Vyhlídal Antonín av design 21 km muži do 999 let 1955
62 Zahula Jan ČD Tanvald 21 km muži do 999 let 1950
11 km ženy do 39 let
618 Dvorská Žofie CykloAdam racing team 11 km ženy do 39 let 1990
624 Havrdová Eva - 11 km ženy do 39 let 1988
605 Horáčková Zdeňka Česká Lípa 11 km ženy do 39 let 1989
623 Ilnická Kateřina - 11 km ženy do 39 let 1988
617 Krausová Zuzana ... 11 km ženy do 39 let 1988
603 Kulinova Terezie 11 km ženy do 39 let 2000
639 Kurfiřtová Natálie SOSK 11 km ženy do 39 let 2003
627 Reslová Hančí Plíživá smrt 11 km ženy do 39 let 1978
610 Rybová Pavla Rybí akademie 11 km ženy do 39 let 1978
629 Vavrušková Lucie Jablonecké Paseky 11 km ženy do 39 let 1984
636 Vondrová Veronika Czech Beast Ústí nad Orlicí 11 km ženy do 39 let 1986
11 km ženy do 999 let
11 km muži do 39 let
602 Arnošt Tomáš Pro peníze všechno 11 km muži do 39 let 1979
635 Bartůněk Michal Královský Hrozen Tanvald 11 km muži do 39 let 1993
631 Blažek Josef Sokol Skuhrov 11 km muži do 39 let 1985
608 Bureš Roman BURE for RUN 11 km muži do 39 let 1981
Dupač Dominik žádný 11 km muži do 39 let 1998
620 Havel Václav AC Slovan Liberec 11 km muži do 39 let 1992
622 Huk Petr Jablonec 11 km muži do 39 let 1976
619 Janecký Jiří - 11 km muži do 39 let 1991
613 Janouš Jiří - 11 km muži do 39 let 1982
637 Lukes Tomáš Czech Beast Ústí nad Orlicí 11 km muži do 39 let 1986
621 Majtán Ladislav Cykloadam racing team 11 km muži do 39 let 1993
Maryško Jakub žádný 11 km muži do 39 let 1998
626 Resl Ondřej Plíživá smrt 11 km muži do 39 let 1978
638 Skopový Štěpán Cvikov 11 km muži do 39 let 1986
632 Šlégl Jan BFC Liberec - MY WAY 11 km muži do 39 let 1979
616 Špulak Milan ... 11 km muži do 39 let 1987
630 Vavruška Jiří KERDA Sport LIberec 11 km muži do 39 let 1978
11 km muži do 999 let