Rohozec rychnovský svatováclavský půlmaraton Ročník 2016

Vaše startovní číslo bude zobrazeno po přijetí platby startovného na účet organizátora.

Číslo Příjmení Jméno Klub Trať Ročník
11 km muži do 39 let
502 Arnošt Tomáš Pro peníze všechno 11 km muži do 39 let 1979
531 Bartoněk Ondřej TJ Tempo Praha 11 km muži do 39 let 1991
529 Blažek Josef Sokol Skuhrov 11 km muži do 39 let 1985
Komárek Ondřej žádný 11 km muži do 39 let 1982
522 Krsek Petr --- 11 km muži do 39 let 1981
523 Levinský Tomáš Spartak Rychnov 11 km muži do 39 let 1978
519 Mašek Petr Zastav a nepřežiješ! 11 km muži do 39 let 1984
538 Sedláček Filip Jbc 11 km muži do 39 let 2001
520 Semerád Martin Zastav a nepřežiješ! 11 km muži do 39 let 1983
535 Šlégl Jan BE UNSTOPPABLE 11 km muži do 39 let 1979
527 Švadlenka Jan AC Mladá Boleslav 11 km muži do 39 let 1986
524 Vavruška Jiří KERDA SPORT LIBEREC 11 km muži do 39 let 1978
11 km muži 40-49 let
BARTOŠ DALIBOR LIAZ JABLONEC 11 km muži 40-49 let 1975
501 Hovorka Vít Patriots Liberec 11 km muži 40-49 let 1975
509 Kaplan Viktor Jablonec nad Nisou 11 km muži 40-49 let 1974
511 Kolář Vladimír 11 km muži 40-49 let 1976
510 Koravský Roman ELEVENRUNTEAM 11 km muži 40-49 let 1969
542 Kuliš Tomáš tempostav 11 km muži 40-49 let 1976
534 Regner Tomáš Biatlon Ruprechtice 11 km muži 40-49 let 1975
537 Žižka Tomáš Žížaláci 11 km muži 40-49 let 1975
11 km muži 50-59 let
515 Nypl Martin Jablonec nad Nisou 11 km muži 50-59 let 1966
11 km muži 60 a více let
11 km ženy do 39 let
533 Blažková Lenka SMT 11 km ženy do 39 let 1988
513 Brabcová Lucie Sokol Frýdštejn 11 km ženy do 39 let 2002
504 Duštírová Lenka bez členství 11 km ženy do 39 let 1994
Dvorská Žofie CykloAdam racing team 11 km ženy do 39 let 1990
512 Holubová Andrea ELEVEN RUN TEAM 11 km ženy do 39 let 1990
Holubová Andrea ELEVEN RUN TEAM 11 km ženy do 39 let 1990
528 Hubáčková Jana Hubajda team 11 km ženy do 39 let 1980
Komárková Tatiana není 11 km ženy do 39 let 1984
518 Machačková Martina INTEVA 11 km ženy do 39 let 1979
506 Oberdörferová Jana - 11 km ženy do 39 let 1991
536 Pacáková Pavlína Sokol Vlastibořice 11 km ženy do 39 let 2001
505 Pokorna Jana zadny 11 km ženy do 39 let 1988
526 Táborská Lenka TJ Bižuterie Jbc 11 km ženy do 39 let 1999
525 Vavrušková Lucie Jablonecké Paseky 11 km ženy do 39 let 1984
516 Vodičková Nikola žádný 11 km ženy do 39 let 1981
11 km ženy 40-49 let
507 Koutníková Lucie Sokol Vlastibořice 11 km ženy 40-49 let 1971
514 Radonská Alena žádný 11 km ženy 40-49 let 1973
539 Sedláčková Lenka Jbc 11 km ženy 40-49 let 1973
517 Taibrová Monika ZŠ Šumava 11 km ženy 40-49 let 1969
508 Winterová Lenka Alfasped Logistik 11 km ženy 40-49 let 1974
11 km ženy 50-59 let
532 Karpíšková Valentýna Lukysport 11 km ženy 50-59 let 1965
11 km ženy 60 a více let
21 km muži do 39 let
15 Beneš Michal Vichr z hor 21 km muži do 39 let 1980
30 Janda Martin Crue 21 km muži do 39 let 1993
9 Jevčič Robert 21 km muži do 39 let 1981
Macek Jan CGI 21 km muži do 39 let 1977
40 Mahdal Petr Spartak Rychnov 21 km muži do 39 let 1979
20 Málek Tomáš - 21 km muži do 39 let 1992
52 Matek Štěpán TJ Chci Doběhnout 21 km muži do 39 let 1987
46 Murka Petr SKP Maják 21 km muži do 39 let 1978
8 Nový Pavel Triatlon Mladá Boleslav 21 km muži do 39 let 1977
39 Pavlík Jaroslav SRTG Jablonec nad Nisou 21 km muži do 39 let 1990
36 Picek Lukáš Semily 21 km muži do 39 let 1986
2 Pokorný Jaromír bez členství 21 km muži do 39 let 1988
Rubáš Radek Choutkovi Harmony 21 km muži do 39 let 1977
23 Ruth Lukáš SKP Maják 21 km muži do 39 let 1983
10 Staněk Roman CS Trinité Vratislavice 21 km muži do 39 let 1978
27 Tarabec Jan - 21 km muži do 39 let 1999
18 Thůma Jakub Jested SkyRace 21 km muži do 39 let 1981
6 Votoček Pavel PPV 21 km muži do 39 let 1978
34 Weinert Pavel Apache2701 21 km muži do 39 let 1978
33 Zalabák Pavel Musím to dát :-) 21 km muži do 39 let 1979
48 Zeman David SUPERIOR CYKLOFIT CYCLING TEAM 21 km muži do 39 let 1992
Žák Martin AC Bažantnice 21 km muži do 39 let 1983
21 km muži 40-49 let
31 Čaloun Michal - 21 km muži 40-49 let 1968
54 Filip Petr Hejnice 21 km muži 40-49 let 1973
17 Fořt Martin ELEVENRUNTEAM 21 km muži 40-49 let 1968
12 Havelka Petr ELEVEN RUN team 21 km muži 40-49 let 1972
Karbulka Pavel ŠAKAL Kbely 21 km muži 40-49 let 1973
29 Kotlaba Radek Divadýlko na dlani 21 km muži 40-49 let 1967
21 Koutník Dušan Sokol Vlastibořice 21 km muži 40-49 let 1972
35 Kovář Michal tj sokol unhošť 21 km muži 40-49 let 1971
26 Kutmon Tomáš Praha Modřany 21 km muži 40-49 let 1974
16 Lukeš Martin ELEVEN RUN TEAM 21 km muži 40-49 let 1968
7 Pecina David ELEVENRUNTEAM 21 km muži 40-49 let 1974
19 Pokorný Pavel Lyžařský oddíl SK Hodkovice 21 km muži 40-49 let 1969
38 Skála Josef - 21 km muži 40-49 let 1975
51 Šifta Petr - 21 km muži 40-49 let 1976
45 Valeš Josef Albrechtice 21 km muži 40-49 let 1975
4 Wolf Petr --- 21 km muži 40-49 let 1974
21 km muži 50-59 let
11 Blaha Martin VAMED 21 km muži 50-59 let 1962
Bufka Zdeněk AC Česká Lípa 21 km muži 50-59 let 1957
59 Černý Michal MAGNA Liberec 21 km muži 50-59 let 1964
58 Vaner Jiří Fitness club Linie 21 km muži 50-59 let 1963
21 km muži 60 a více let
24 Doubek Zdeněk PKO Praha 21 km muži 60 a více let 1956
50 Grégr Miroslav Kaškovice 21 km muži 60 a více let 1950
1 Chlouba František Loudavý samotář 21 km muži 60 a více let 1954
32 Vyhlídal Antonín Mattoni Frerun Liberec 21 km muži 60 a více let 1955
21 km ženy do 39 let
Hurýnová Dana mattoni free run 21 km ženy do 39 let 1978
56 Jiřičková Simona SKI Jilemnice 21 km ženy do 39 let 1984
Kárníková Kateřina Eleven Mercedes Mitas 21 km ženy do 39 let 1991
41 Petrová Gabriela Inteva 21 km ženy do 39 let 1978
3 Prokopová Lenka HroBeSo 21 km ženy do 39 let 1989
Svobodová Klára Jablonec nad Nisou 21 km ženy do 39 let 1986
Váňová Katerina --- 21 km ženy do 39 let 1980
21 km ženy 40-49 let
22 Fořtová Iveta ELEVENRUNTEAM 21 km ženy 40-49 let 1972
Karbulková Alice ŠAKAL Kbely 21 km ženy 40-49 let 1973
21 km ženy 50-59 let
44 Breburdová Hana Maratón klub Kladno 21 km ženy 50-59 let 1961
25 Doubková Darina PKO Praha 21 km ženy 50-59 let 1957
Knýřová Jitka SK MAXTRI LIBEREC 21 km ženy 50-59 let 1963
28 Procházková Irena TJ Háje 21 km ženy 50-59 let 1957
21 km ženy 60 a více let
800 metrů děti - dívky do 5 let
809 Staňková Dorota Vratislavice 800 metrů děti - dívky do 5 let 2011
800 metrů děti - chlapci do 5 let
805 Havelka David ACpraha 1890 800 metrů děti - chlapci do 5 let 2011
819 Šifta Matěj - 800 metrů děti - chlapci do 5 let 2011
815 Vavruška Matěj Jablonecké Paseky 800 metrů děti - chlapci do 5 let 2012
810 Vondrák Antonín 800 metrů děti - chlapci do 5 let 2011
814 Zasche Josef Rychlonožka 800 metrů děti - chlapci do 5 let 2011
824 Žižka Michal Žížaláci 800 metrů děti - chlapci do 5 let 2012
800 metrů děti - dívky 6-7 let
823 Hübnerová Laura LIAZ Jablonec 800 metrů děti - dívky 6-7 let 2009
800 metrů děti - chlapci 6-7 let
812 Štofčík Jakub 800 metrů děti - chlapci 6-7 let 2010
825 Weinert Matyáš Apache2701 800 metrů děti - chlapci 6-7 let 2010
821 Žižka Ondřej Žížaláci 800 metrů děti - chlapci 6-7 let 2010
800 metrů děti - dívky 8-9 let
816 Bauerová Aneta LK Slovan Karlovy Vary 800 metrů děti - dívky 8-9 let 2007
806 Havelkova Kristina AC Praha 1890 800 metrů děti - dívky 8-9 let 2008
813 Radonská Nela žádný 800 metrů děti - dívky 8-9 let 2007
807 Staňková Tereza Vratislavice 800 metrů děti - dívky 8-9 let 2008
800 metrů děti - chlapci 8-9 let
822 Hübner Richard LIAZ Jablonec 800 metrů děti - chlapci 8-9 let 2007
803 Karbulka Matěj ŠAKAL Kbely 800 metrů děti - chlapci 8-9 let 2007
818 Šifta Vojtěch TJ LIAZ Jablonec 800 metrů děti - chlapci 8-9 let 2008
802 Wolf Filip --- 800 metrů děti - chlapci 8-9 let 2008
1600 metrů děti - dívky 10-11 let
804 Karbulková Adéla ŠAKAL Kbely 1600 metrů děti - dívky 10-11 let 2006
808 Staňková Markéta Vratislavice 1600 metrů děti - dívky 10-11 let 2006
1600 metrů děti - chlapci 10-11 let
811 Koravský Matěj TJ LIAZ Jablonec 1600 metrů děti - chlapci 10-11 let 2005
801 Wolf Matěj --- 1600 metrů děti - chlapci 10-11 let 2005
1600 metrů děti - dívky 12-13 let
1600 metrů děti - chlapci 12-13 let
817 Bauer Matyáš LK Slovan Karlovy Vary 1600 metrů děti - chlapci 12-13 let 2004
826 Kuliš Jiří --------- 1600 metrů děti - chlapci 12-13 let 2003
820 Šlégl Jan BE UNSTOPPABLE 1600 metrů děti - chlapci 12-13 let 2003
1600 metrů děti - dívky 14-15 let
1600 metrů děti - chlapci 14-15 let