Rohozec rychnovský svatováclavský půlmaraton Ročník 2017

Vaše startovní číslo bude zobrazeno po přijetí platby startovného na účet organizátora.

Číslo Příjmení Jméno Klub Trať Ročník
21 km muži do 39 let
Balatka Miroslav SKP Kornspitz JBC 21 km muži do 39 let 1982
19 Dostál Vít Skadooshers OF HELL 21 km muži do 39 let 1999
20 Dostál Dan Skadooshers OF HELL 21 km muži do 39 let 1991
12 Drbohlav Jan Slackline Gentlemen 21 km muži do 39 let 1989
25 Hlubuček Stanislav SBSH 21 km muži do 39 let 1979
8 Horodyský Petr Turnov 21 km muži do 39 let 1978
46 Knébl Ondřej Malý Rohozec 21 km muži do 39 let 1987
28 Kučera Jirka Liberec 21 km muži do 39 let 1980
47 Mahdal Petr Spartak Rychnov 21 km muži do 39 let 1979
15 Pavlík Jaroslav SRTG Jablonec nad Nisou 21 km muži do 39 let 1990
3 Pokorný Jaromír bez klubu 21 km muži do 39 let 1988
18 Stahl Jaroslav SV Stříbro 21 km muži do 39 let 1980
43 Staněk Roman CS Trinité Vratislavice 21 km muži do 39 let 1978
17 Tarabec Jan - 21 km muži do 39 let 1999
5 Thůma Jakub Ještěd SkyRace 21 km muži do 39 let 1981
42 Videcký Jan AC Mladá Boleslav 21 km muži do 39 let 1985
6 Weinert Pavel Apache2701 21 km muži do 39 let 1978
32 Zappe Lukáš (R)-4-(1-hydroxy-2-(methylamino)ethyl)benzen-1,2-diol 21 km muži do 39 let 1990
21 km ženy do 39 let
Fenďová Zuzana Pecky z Pecky 21 km ženy do 39 let 1988
31 Hemelíková Tereza Liberec 21 km ženy do 39 let 1988
Hruba Petra 1993 21 km ženy do 39 let 1993
9 Huňáková Michaela Asics FrontRunner CZE 21 km ženy do 39 let 1999
7 Jiřičková Marie Liberec 21 km ženy do 39 let 1983
Pavlová Kateřina Zoufalci 21 km ženy do 39 let 1989
26 Vaňková Eva Jahodnice 21 km ženy do 39 let 1989
21 km muži 40-49 let
45 Bém Tomáš Mšeno - sever 21 km muži 40-49 let 1970
23 Filip Petr - 21 km muži 40-49 let 1973
39 Jiřičný Martin Bonbon Praha 21 km muži 40-49 let 1969
21 Kolář Dalibor MB Sauny 21 km muži 40-49 let 1969
34 Koravský Roman ELEVEN RUN TEAM 21 km muži 40-49 let 1969
4 Koutník Dušan Sokol Vlastibořice 21 km muži 40-49 let 1972
11 Novotný Pavel Messner run 21 km muži 40-49 let 1976
14 Pokorný Pavel SK Hodkovice - Lyžařský oddíl 21 km muži 40-49 let 1969
2 Radonský Tomáš EasyGoRun 21 km muži 40-49 let 1977
44 Šifta Petr Rychnov 21 km muži 40-49 let 1976
24 Wolf Petr 21 km muži 40-49 let 1974
29 Zeman Tomáš BK Bohdánkov 21 km muži 40-49 let 1977
21 km ženy 40-49 let
33 Čmelíková Jolana Mattoni 21 km ženy 40-49 let 1968
30 Jiřičná Dana Bonbon Praha 21 km ženy 40-49 let 1969
21 km muži 50-59 let
38 Jakš Martin nadšenci z Jablonce 21 km muži 50-59 let 1966
10 Kotlaba Radek Divadýlko na dlani 21 km muži 50-59 let 1967
41 RYGÁL Libor SK MAXTRI LIBEREC 21 km muži 50-59 let 1962
50 Vaner Jiri Fitness club Linie 21 km muži 50-59 let 1963
21 km ženy 50-59 let
27 Knýřová Jitka SK Maxtri Vratislavice 21 km ženy 50-59 let 1963
21 km muži 60 a více let
40 Brožek Antonín TJ Sokol Jistebsko 21 km muži 60 a více let 1955
35 Drozd Jiří Mopos 21 km muži 60 a více let 1957
1 Chlouba František Loudavý samotář 21 km muži 60 a více let 1954
49 Šimůnek Jaromír SKP Kornspitz Jablonec 21 km muži 60 a více let 1955
22 Vyhlídal Antonín Mattoni Freerun Liberec 21 km muži 60 a více let 1955
21 km ženy 60 a více let
16 Procházková Irena TJ Háje 21 km ženy 60 a více let 1957
11 km muži do 39 let
300 Arnošt Tomáš Pro peníze všechno 11 km muži do 39 let 1979
308 Blažek Josef Sokol Skuhrov 11 km muži do 39 let 1985
310 Čanda Štefan - 11 km muži do 39 let 1980
309 Hájek Jiří - 11 km muži do 39 let 1990
311 Jevčič Robert M.O.R. 11 km muži do 39 let 1981
302 Kocourek Martin SDH Rychnov 11 km muži do 39 let 1987
303 Levinský Tomáš Rychlochodec 11 km muži do 39 let 1978
304 Svoboda Kryštof SDH Rychnov 11 km muži do 39 let 1993
316 Štěpán Jan Pro peníze všechno 11 km muži do 39 let 1978
317 Vavruška Jiří KERDA SPORT LIBEREC 11 km muži do 39 let 1978
319 Votoček Pavel Pro peníze všechno 11 km muži do 39 let 1978
11 km ženy do 39 let
306 Brabcová Lucie TJ.Sokol Frýdštejn 11 km ženy do 39 let 2002
312 Hanyková Michaela M-team 11 km ženy do 39 let 1984
326 Hofrichterová Tereza Hofíci 11 km ženy do 39 let 1997
Jiřičková Simona Rádlo 11 km ženy do 39 let 1984
313 Krupa Matěj M-team 11 km ženy do 39 let 1985
329 Pokorna Jana zadny 11 km ženy do 39 let 1988
318 Vavrušková Lucie JABLONECKÉ PASEKY 11 km ženy do 39 let 1984
315 Vodičková Nikola žádný 11 km ženy do 39 let 1981
11 km muži 40-49 let
325 Bobek Jan SDH Jílové 11 km muži 40-49 let 1976
327 Hofrichter David Hofíci 11 km muži 40-49 let 1974
301 Hovorka Vít Patriots Liberec 11 km muži 40-49 let 1975
307 Regner Tomáš Biatlon Liberec 11 km muži 40-49 let 1975
330 Skála Josef - 11 km muži 40-49 let 1975
324 Vacek Michal Jablonec nad Nisou 11 km muži 40-49 let 1974
11 km ženy 40-49 let
323 Sedláčková Lenka Jbc 11 km ženy 40-49 let 1973
305 Urbanová Drahomíra Na volných nohách :-) 11 km ženy 40-49 let 1971
11 km muži 50-59 let
314 Hlaváček Petr LIAZ Jablonec 11 km muži 50-59 let 1967
320 Horáček Roman SUPERIOR CYKLOFIT SPORT TEAM 11 km muži 50-59 let 1966
11 km ženy 50-59 let
11 km muži 60 a více let
321 Holas Jaromir Tragéd Team Praha 11 km muži 60 a více let 1952
11 km ženy 60 a více let
322 Holasová Jarmila Tragéd Team Praha 11 km ženy 60 a více let 1954
800m děti 0-5 let
616 Balatková Tina Rádlo 800m děti 0-5 let 2014
601 Dostálová Aneta samazasebeproradost 800m děti 0-5 let 2012
607 Vavruška Matěj JABLONECKÉ PASEKY 800m děti 0-5 let 2012
608 Vavruška Vít JABLONECKÉ PASEKY 800m děti 0-5 let 2014
619 Vrběcký Jan TJ LIAZ JAblonec nad Nisou 800m děti 0-5 let 2012
800m děti 6-7 let
614 Pavelka Ondra ski Jablonec 800m děti 6-7 let 2011
613 Šifta Matěj TJ LIAZ Jablonec 800m děti 6-7 let 2011
611 Vondrák Antonín 800m děti 6-7 let 2011
617 Vrběcký Vojtěch TJ LIAZ JAblonec nad Nisou 800m děti 6-7 let 2011
800m děti 8-9 let
606 Čepelík Vojtěch Ski klub Jablonec nad Nisou 800m děti 8-9 let 2009
610 Hübnerová Laura TJ LIA|Z Jablonec 800m děti 8-9 let 2009
612 Šifta Vojtěch TJ LIAZ Jablonec 800m děti 8-9 let 2008
603 Wolf Filip 800m děti 8-9 let 2008
1600m děti 10-11 let
615 Bauerová Aneta LK Slovan K. Vary 1600m děti 10-11 let 2007
600 Dostál Matouš FC Slovan Liberec 1600m děti 10-11 let 2007
609 Hübner Richard TJ LIAZ Jablonec 1600m děti 10-11 let 2007
605 Levinská Tereza TJ LIAZ Jablonec nad Nisou 1600m děti 10-11 let 2007
620 Lexmanová Anna Mattoni Freerun 1600m děti 10-11 let 2007
602 Šubrtová Alice Freestyle Moguls Ski Bižu 1600m děti 10-11 let 2007
1600m děti 12-13 let
618 Vrběcký Daniel TJ LIAZ JAblonec nad Nisou 1600m děti 12-13 let 2005
604 Wolf Matěj 1600m děti 12-13 let 2005
1600m děti 14-15 let