Rohozec rychnovský svatováclavský půlmaraton Ročník 2018

Vaše startovní číslo bude zobrazeno po přijetí platby startovného na účet organizátora.

Číslo Příjmení Jméno Klub Trať Ročník
600m dívky 0-5 let
1519 Čepelíková Veronika žádný 600m dívky 0-5 let 2015
1512 Daníčková Hana SK Hani 600m dívky 0-5 let 2013
1506 Kociánová Karolína KABA 600m dívky 0-5 let 2013
1507 Kociánová Barbora KABA 600m dívky 0-5 let 2015
1502 Komárková Marie Mája 600m dívky 0-5 let 2014
1503 Krupová Matylda M-team 600m dívky 0-5 let 2014
1509 Pokorná Karolína Poko-R 600m dívky 0-5 let 2014
1504 Slowikova Anna Zadny 600m dívky 0-5 let 2015
600m dívky 6-7 let
1501 Dostálová Aneta - 600m dívky 6-7 let 2012
600m dívky 8-9 let
1510 Nigrinova Michaela Rugby griffins Jablonec 600m dívky 8-9 let 2010
1505 Radonská Jana ------ 600m dívky 8-9 let 2010
600m hoši 0-5 let
1514 Hilpert Viktor Sokol Frýdštejn 600m hoši 0-5 let 2013
1508 Pokorný Otakar Poko-R 600m hoši 0-5 let 2016
1515 Vavruška Vít Jablonecké Paseky 600m hoši 0-5 let 2014
600m hoši 6-7 let
1516 Vavruška Matěj Jablonecké Paseky 600m hoši 6-7 let 2012
600m hoši 8-9 let
1518 Čepelík Vojtěch Ski klub Jablonec nad Nisou 600m hoši 8-9 let 2009
1513 Hilpert Oliver Sokol Frýdštejn 600m hoši 8-9 let 2010
1517 Hübnerová Laura TJ LIAZ Jablonec 600m hoši 8-9 let 2009
1511 Petr Lubor FC Slovan Liberec 600m hoši 8-9 let 2009
1000m dívky 10-11 let
1002 koskova teresa caroline Tennis Club Zalesi 1000m dívky 10-11 let 2007
1006 Oklamcakova Betq Arbesovka 1000m dívky 10-11 let 2007
1004 Radonská Nela ----- 1000m dívky 10-11 let 2007
1000m dívky 12-13 let
1008 Karbulková Adéla ŠAKAL Kbely 1000m dívky 12-13 let 2005
1000m dívky 14-15 let
1000m hoši 10-11 let
1001 Dostál Matouš FC Slovan Liberec 1000m hoši 10-11 let 2007
1007 Hübner Richard TJ LIAZ Jablonec 1000m hoši 10-11 let 2007
1009 Karbulka Matěj ŠAKAL Kbely 1000m hoši 10-11 let 2007
1005 Nigrin Lukáš Rugby griffins Jablonec 1000m hoši 10-11 let 2008
1010 Wolf Filip 1000m hoši 10-11 let 2008
1000m hoši 12-13 let
1003 Wolf Matěj AC Slovan Liberec 1000m hoši 12-13 let 2005
1000m hoši 14-15 let
11 km ženy do 39 let
504 Hanyková Michaela M-team 11 km ženy do 39 let 1984
Koutecká Marie XXX 11 km ženy do 39 let 2000
Koutecká Marie XXX 11 km ženy do 39 let 2000
508 Nikodýmová Petra Šneci v běhu 11 km ženy do 39 let 1995
519 Pekařová Jana TJ Turnov 11 km ženy do 39 let 2002
516 Pokorná Jana Rugby griffins Jablonec 11 km ženy do 39 let 1988
529 Svobodová Eliška Svoboďáci 11 km ženy do 39 let 1997
522 Šoukalová Natálie --- 11 km ženy do 39 let 2001
520 Vavrušková Lucie Jablonecké Paseky 11 km ženy do 39 let 1984
525 Vodičková Nikola žádný 11 km ženy do 39 let 1981
11 km ženy 40-49 let
513 Jana Smetanová 11 km ženy 40-49 let 1977
526 Karbulková Alice ŠAKAL Kbely 11 km ženy 40-49 let 1972
511 Radonská Alena ----- 11 km ženy 40-49 let 1973
Šebelková Štěpánka Vratislavice 11 km ženy 40-49 let 1978
Urbanová Drahomíra Na volných nohách :-) 11 km ženy 40-49 let 1971
11 km ženy 50-59 let
11 km ženy 60 a více let
11 km muži do 39 let
501 Arnošt Tomáš Pro peníze všechno 11 km muži do 39 let 1979
515 Blažek Josef Sokol Skuhrov 11 km muži do 39 let 1985
506 kosek jan lucas Tennis Club Zalesi 11 km muži do 39 let 2005
505 Krupa Matěj M-team 11 km muži do 39 let 1985
518 Petr Turek -- 11 km muži do 39 let 1998
517 Pokorný Jaroslav Žádný 11 km muži do 39 let 1990
11 km muži 40-49 let
512 Hofrichter David HOFÍCI 11 km muži 40-49 let 1974
514 Hovorka Vít Patriots Liberec 11 km muži 40-49 let 1975
527 Karbulka Pavel ŠAKAL Kbely 11 km muži 40-49 let 1972
507 kosek petr Tennis Club Zalesi 11 km muži 40-49 let 1976
503 Kysela Pavel ZP CYKLO PROOFY CORRATEC TEAM 11 km muži 40-49 let 1976
509 Levinský Tomáš Rychnovchodec 11 km muži 40-49 let 1978
528 Svoboda Jaroslav Svoboďáci 11 km muži 40-49 let 1973
521 Vavruška Jiří KERDA SPORT LIBEREC 11 km muži 40-49 let 1978
530 Wolf Petr 11 km muži 40-49 let 1974
11 km muži 50-59 let
510 Maruška Zdeněk DIAMANT 11 km muži 50-59 let 1960
11 km muži 60 a více let
21 km ženy do 39 let
36 Jägerová Tereza - 21 km ženy do 39 let 1988
26 Jedličková Radka Silvini Madshus team 21 km ženy do 39 let 1989
10 Komárková Tatiana Tatiana 21 km ženy do 39 let 1984
5 Křížková Anna KNL Turnov 21 km ženy do 39 let 1980
22 Kučerova Marie Sport Future Group 21 km ženy do 39 let 1983
21 km ženy 40-49 let
31 Petrová Gabriela Inteva Products 21 km ženy 40-49 let 1978
21 km ženy 50-59 let
13 Čmelíková Jolana Mattoni Free Run Liberec 21 km ženy 50-59 let 1967
21 km ženy 60 a více let
9 Procházková Irena TJ Háje 21 km ženy 60 a více let 1957
21 km muži do 39 let
25 Dočkal Lubomír ZUŠ Jablonec 21 km muži do 39 let 1979
3 Drbohlav Martin Sam na sebe 21 km muži do 39 let 1989
12 Havrda Miroslav Lemra Líná Dalešice 21 km muži do 39 let 1984
32 Hilpert Martin Frýdštejn 21 km muži do 39 let 1979
24 Knébl Ondřej Malý Rohozec 21 km muži do 39 let 1987
20 Kubeš Jan Sport Future Group 21 km muži do 39 let 1980
21 Kučera Jiří Sport Future Group 21 km muži do 39 let 1980
17 Mahdal Petr Spartak Rychnov 21 km muži do 39 let 1979
1 Pokorný Jaromír SKP Maják 21 km muži do 39 let 1988
21 km muži 40-49 let
23 Dlabal Petr 21 km muži 40-49 let 1977
33 Farář Martin Veselejší Farář 21 km muži 40-49 let 1977
6 Horodyský Petr Turnov 21 km muži 40-49 let 1978
27 Kocian David Leopard team 21 km muži 40-49 let 1970
19 Kolář Dalibor MB Sauny 21 km muži 40-49 let 1969
34 Koravský Roman ELEVEN RUN TEAM 21 km muži 40-49 let 1969
4 Křížek Petr no klub 21 km muži 40-49 let 1972
8 Novy Pavel Triatlon Mladá Boleslav 21 km muži 40-49 let 1977
14 Pokorný Pavel Lyžařský oddíl SK Hodkovice 21 km muži 40-49 let 1969
2 Radonský Tomáš Running Lions 21 km muži 40-49 let 1977
11 Skála Josef - 21 km muži 40-49 let 1975
18 Staněk Roman CS Trinité Vratislavice 21 km muži 40-49 let 1978
29 Valeš Josef - 21 km muži 40-49 let 1975
37 Zeman Tomáš BK Bohdánkov 21 km muži 40-49 let 1977
21 km muži 50-59 let
38 Černý Michal MAGNA tým 21 km muži 50-59 let 1964
16 Kozák Miloslav SKP Nymburk 21 km muži 50-59 let 1965
30 RYGÁL Libor SK MAXTRI LIBEREC 21 km muži 50-59 let 1962
35 Vaner Jiřii Biketeam fitness club Linie 21 km muži 50-59 let 1963
21 km muži 60 a více let
7 Chlouba František Loudavý samotář 21 km muži 60 a více let 1954
28 Vyhlídal Antonín mattoni freerun liberec 21 km muži 60 a více let 1955