Rohozec rychnovský svatováclavský půlmaraton Ročník 2019

Vaše startovní číslo bude zobrazeno po přijetí platby startovného na účet organizátora.

Číslo Příjmení Jméno Klub Trať Ročník
600m dívky 0-5 let
1508 Čepelíková Veronika žádný 600m dívky 0-5 let 2015
1504 Kociánová Barbora Kako 600m dívky 0-5 let 2015
1509 Pokorná Karolina Poko děti 600m dívky 0-5 let 2014
1502 Vondráková Maruška SPULEČNĚ 600m dívky 0-5 let 2014
600m dívky 6-7 let
1507 Daníčková Hana :-) 600m dívky 6-7 let 2013
1512 Dostálová Aneta bez klubové příslušnosti 600m dívky 6-7 let 2012
1501 Kociánová Karolína Kako 600m dívky 6-7 let 2013
600m dívky 8-9 let
600m hoši 0-5 let
1510 Pokorný Otakar Poko děti 600m hoši 0-5 let 2016
600m hoši 6-7 let
1506 Hilpert Viktor Sokol Frýdštejn 600m hoši 6-7 let 2013
1511 Pecher Lukáš Atletika Rychnov 600m hoši 6-7 let 2012
600m hoši 8-9 let
1505 Hilpert Oliver Sokol Frydstejn 600m hoši 8-9 let 2010
1503 Vondrák Toník SPULEČNĚ 600m hoši 8-9 let 2011
1000m dívky 10-11 let
1000m dívky 12-13 let
1002 Radonská Nela --------- 1000m dívky 12-13 let 2007
1000m dívky 14-15 let
1001 Hauerova Jana Jablonec nad nisou 1000m dívky 14-15 let 2004
1000m hoši 10-11 let
1003 Čepelík Vojtěch žádný 1000m hoši 10-11 let 2009
1004 Pecher Ondřej Atletika Rychnov 1000m hoši 10-11 let 2009
1000m hoši 12-13 let
1005 Dostál Matouš FC Slovan Liberec 1000m hoši 12-13 let 2007
1000m hoši 14-15 let
11 km ženy do 39 let
519 Doubková Zuzana Tanvald 11 km ženy do 39 let 1984
505 Dvorská Žofie Adidas Runners Prague 11 km ženy do 39 let 1990
509 Havlová Kateřina Žádný 11 km ženy do 39 let 2004
508 Kopecká Magdaléna SOOB TJ Sokol Kralupy nad Vltavou 11 km ženy do 39 let 1982
521 Preislerová Bára Country sisters and brothers 11 km ženy do 39 let 1991
Šmídová Karolína Country sisters and brothers 11 km ženy do 39 let 1991
503 Tarabcová Barbora - 11 km ženy do 39 let 2002
511 Vodičkov14 Nikola žádný 11 km ženy do 39 let 1981
11 km ženy 40-49 let
504 Mahdalová Petra Rychnov u Jablonce nad Nisou 11 km ženy 40-49 let 1975
506 Radonská Alena --------- 11 km ženy 40-49 let 1973
11 km ženy 50-59 let
516 Kubáčková Pavla Jablonec nad Nisou 11 km ženy 50-59 let 1969
11 km ženy 60 a více let
11 km muži do 39 let
515 Čepelík Jan CebaVertical 11 km muži do 39 let 1983
510 Růžička Vojtěch Alfasped 11 km muži do 39 let 1989
523 Skála Vojta - 11 km muži do 39 let 2004
Šebl Adam Žádný 11 km muži do 39 let 2004
507 Šrek Ondřej --- 11 km muži do 39 let 1983
Zelený Michal Mon Dieu, BIO FEL! 11 km muži do 39 let 1999
11 km muži 40-49 let
512 FIX Jiří SK MAXTRI LIBEREC 11 km muži 40-49 let 1974
513 Hovorka Vít Patriots Liberec 11 km muži 40-49 let 1975
520 Kaplan Viktor Jablonec nad Nisou 11 km muži 40-49 let 1974
501 Kysela Pavel ZPcyklo Proofy Corratec Team 11 km muži 40-49 let 1976
502 Levinský Tomáš Rychlochodec 11 km muži 40-49 let 1978
524 Skála Josef -- 11 km muži 40-49 let 1975
Skála Pavel -- 11 km muži 40-49 let 1979
11 km muži 50-59 let
517 Koravský Roman ELEVEN RUN TEAM 11 km muži 50-59 let 1969
11 km muži 60 a více let
21 km ženy do 39 let
Fenďová Zuzana TJ Harant Pecka 21 km ženy do 39 let 1988
24 Prokopová Lenka Sokol Skuhrov 21 km ženy do 39 let 1989
7 Zerzánová Andrea Fitness Life Liberec 21 km ženy do 39 let 1986
21 km ženy 40-49 let
19 Fořtová Iveta ELEVEN RUN TEAM 21 km ženy 40-49 let 1972
15 Challyjeva Gozel Sedlisko 21 km ženy 40-49 let 1976
21 km ženy 50-59 let
21 km ženy 60 a více let
21 km muži do 39 let
Drbohlav Martin Metrostav a.s. 21 km muži do 39 let 1989
14 Knébl Ondřej Malý Rohozec 21 km muži do 39 let 1987
28 Kovář Jan Vyskeř 21 km muži do 39 let 1988
13 Molitoris Andreas 21 km muži do 39 let 1983
22 Oplt Filip Mon Dieu, BIO FEL! 21 km muži do 39 let 1997
8 Tarabec Jan - 21 km muži do 39 let 1999
21 km muži 40-49 let
Hilpert Martin Sokol Frýdštejn 21 km muži 40-49 let 1979
12 Koutník Dušan Sokol Vlastibořice 21 km muži 40-49 let 1972
10 Mahdal Petr Spartak Rychnov 21 km muži 40-49 let 1979
Maruška Jindra Triatlon Jablonec 21 km muži 40-49 let 1979
Maruška Jindra Triatlon Jablonec 21 km muži 40-49 let 1979
4 Novotný Pavel Praha 9 21 km muži 40-49 let 1976
2 Nový Pavel Triatlon Mladá Boleslav 21 km muži 40-49 let 1977
3 Radonský Tomáš Rychnov 21 km muži 40-49 let 1977
Rubáš Radek Harmony Choutkovi 21 km muži 40-49 let 1977
18 Staněk Roman CS Trinité Vratislavice 21 km muži 40-49 let 1978
21 km muži 50-59 let
21 Jakš Martin nadšenci z Jablonce 21 km muži 50-59 let 1966
20 Kolář Dalibor MB Sauny 21 km muži 50-59 let 1969
6 Maruška Zdeněk Jablonec nad Nisou 1 21 km muži 50-59 let 1960
11 Pokorný Pavel Lyžařský oddíl SK Hodkovice 21 km muži 50-59 let 1969
9 Vaner Jiří Biketeam fitness Linie 21 km muži 50-59 let 1963
21 km muži 60 a více let
29 Bufka Zdeněk AC Česká Lípa 21 km muži 60 a více let 1957
5 Chlouba František Rychnov u Jablonce nad Nisou 21 km muži 60 a více let 1954
23 Vyhlídal Antonín Mattoni Freerun Liberec 21 km muži 60 a více let 1955