Rohozec rychnovský svatováclavský půlmaraton Ročník 2020

Vaše startovní číslo bude zobrazeno po přijetí platby startovného na účet organizátora.

Číslo Příjmení Jméno Klub Trať Ročník
600m dívky 0-5 let
1502 Kociánová Barbora Běhám pro radost 600m dívky 0-5 let 2015
600m dívky 6-7 let
1508 Daníčková Hana Kočičí tým 600m dívky 6-7 let 2013
1501 Kociánová Karolína SK Aktis 600m dívky 6-7 let 2013
1503 Vondráková Marie Spulečňáci 600m dívky 6-7 let 2014
600m dívky 8-9 let
1504 Dostálová Aneta - 600m dívky 8-9 let 2012
600m hoši 0-5 let
600m hoši 6-7 let
1506 Hilpert Viktor Sokol Frydstejn 600m hoši 6-7 let 2013
600m hoši 8-9 let
1505 Vondrák Antonín Spulečňáci 600m hoši 8-9 let 2011
1507 Zikl Jakub LIAZ Jablonec 600m hoši 8-9 let 2011
1000m dívky 10-11 let
1000m dívky 12-13 let
1000m dívky 14-15 let
1000m hoši 10-11 let
1001 Hilpert Oliver Sokol Frydstejn 1000m hoši 10-11 let 2010
1002 Zikl Martin LIAZ Jablonec 1000m hoši 10-11 let 2009
1000m hoši 12-13 let
1000m hoši 14-15 let
11 km ženy do 39 let
509 Bártlová Klára ALFASPED team 11 km ženy do 39 let 1986
Nikodýmová Petra Šneci v běhu 11 km ženy do 39 let 1995
505 Tarabcová Barbora Rychnov 11 km ženy do 39 let 2002
11 km ženy 40-49 let
504 Herrmannová Petra JEŠTĚD SKYRACE TÝM 11 km ženy 40-49 let 1975
517 Challyjeva Gozel Sedlisko 11 km ženy 40-49 let 1976
506 Mahdalová Petra Běhny 11 km ženy 40-49 let 1975
507 Štemberová Iva TJN 11 km ženy 40-49 let 1975
11 km ženy 50-59 let
503 Horynová Eva Jablonecké Mattonky 11 km ženy 50-59 let 1967
11 km ženy 60 a více let
11 km muži do 39 let
Dostál Matouš Slovan Liberec 11 km muži do 39 let 2007
510 Růža Václav ALFASPED team 11 km muži do 39 let 1983
11 km muži 40-49 let
515 FIX Jiří SK MAXTRI LIBEREC 11 km muži 40-49 let 1974
511 Hovorka Vít Patriots Liberec z.s. 11 km muži 40-49 let 1975
514 Janata Alexandr JHSP 11 km muži 40-49 let 1972
516 Levinský Tomáš Spartak Rychnov 11 km muži 40-49 let 1978
11 km muži 50-59 let
513 Barta Lubomír Vratislavice nad Nisou 11 km muži 50-59 let 1963
11 km muži 60 a více let
518 Šikola Alexej OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou 11 km muži 60 a více let 1953
21 km ženy do 39 let
4 Amrichová Jana Koláčnice 21 km ženy do 39 let 1982
7 Havelková Michaela Běhám ráda 21 km ženy do 39 let 1981
24 Kočvarová Lucie Jenišovice 21 km ženy do 39 let 1992
20 Malá Klára LIAZ Jablonec 21 km ženy do 39 let 1981
16 Pospíšilová Petra Crytur 21 km ženy do 39 let 1990
21 km ženy 40-49 let
3 Amrichová Kateřina Koláčnice 21 km ženy 40-49 let 1980
21 km ženy 50-59 let
21 km ženy 60 a více let
21 km muži do 39 let
26 Havránek Matěj Běžecký Afekt 21 km muži do 39 let 1998
13 Kovář Jan Vyskeř 21 km muži do 39 let 1988
27 Oplt Filip Běžecký Afekt 21 km muži do 39 let 1997
1 Pokorný Jaromír SKP Maják 21 km muži do 39 let 1988
18 Šikola Mirko SDH Jablonecké Paseky 21 km muži do 39 let 2003
10 Tarabec Jan - 21 km muži do 39 let 1999
21 km muži 40-49 let
Dočkal Lubomír ZUŠ Jablonec 21 km muži 40-49 let 1979
17 Hilpert Martin Sokol Frýdštejn 21 km muži 40-49 let 1979
15 Horodyský Petr - 21 km muži 40-49 let 1978
6 Kolář Tomáš JEŠTĚD SKYRACE TÝM 21 km muži 40-49 let 1978
11 Mahdal Petr Spartak Rychnov 21 km muži 40-49 let 1979
Maruska Jindra Triatlon Jablonec 21 km muži 40-49 let 1979
2 Radonský Tomáš Rychnov 21 km muži 40-49 let 1977
9 Staněk Roman CS Trinité Vratislavice 21 km muži 40-49 let 1978
25 Valeš Josef 21 km muži 40-49 let 1975
12 Votoček Pavel ProPenízeVšechno 21 km muži 40-49 let 1978
21 km muži 50-59 let
5 Drobník Tomáš Jablonecké Mattonky 21 km muži 50-59 let 1968
19 Jakš Martin Nadšenci z Jablonce 21 km muži 50-59 let 1966
8 Kolář Dalibor MB Sauny 21 km muži 50-59 let 1969
21 km muži 60 a více let
14 Chlouba František loudavý samotář 21 km muži 60 a více let 1954