Eleven silvestrovský běh okolo 3 přehrad Ročník 2015

Vaše startovní číslo bude zobrazeno po přijetí platby startovného na účet organizátora.

Číslo Příjmení Jméno Klub Trať Ročník
5 km kolem 3 přehrad
Lhota Štěpán 5 km kolem 3 přehrad 1990
. Šváca citrus bike Jablonec nad nisou 5 km kolem 3 přehrad 1970
Abraham Lukáš ZŠ Šumava 5 km kolem 3 přehrad 1988
Adam Jiří Ďáblický ďas 5 km kolem 3 přehrad 1980
Adamec Martin ZŠ Liberecká 5 km kolem 3 přehrad 2001
Adamec Lukáš ZŠ Liberecká 5 km kolem 3 přehrad 2001
Adamec Jakub FK Krásná studánka 5 km kolem 3 přehrad 2003
Adamský Milan Free Time Activities 5 km kolem 3 přehrad 1975
Al-Dhaief Jiří žádný 5 km kolem 3 přehrad 1963
Aljančič David LIAZ Jablonec 5 km kolem 3 přehrad 1997
Aron Alfréd Tj Sokol Jenišovice 5 km kolem 3 přehrad 1991
Bacílek Martin Šamanni Team Liberec 5 km kolem 3 přehrad 1975
Balatka Miroslav SKP Kornspitz Jablonec 5 km kolem 3 přehrad 1982
Balla Marek STS Chvojkovice Brod 5 km kolem 3 přehrad 1982
Bárta Dan TJ Liaz Jablonec 5 km kolem 3 přehrad 1998
Barteš Martin EY 5 km kolem 3 přehrad 1980
Bartoš Dalibor LIAZ JABLONEC 5 km kolem 3 přehrad 1975
Bartunek Michal kralovsky hrozen Tanvald 5 km kolem 3 přehrad 1993
Barvínek Martin Sokol Minkovice 5 km kolem 3 přehrad 1970
Bašus Ondřej TJ Bašus 5 km kolem 3 přehrad 1977
Bauer Petr Sk za manžela 5 km kolem 3 přehrad 1975
Bednář Michal SDH Všelibice 5 km kolem 3 přehrad 1987
Bek Ondřej OK Chrastava 5 km kolem 3 přehrad 1999
Belohradsky Jan Skakejte CZ 5 km kolem 3 přehrad 1984
Bém Tomáš Smržovka 5 km kolem 3 přehrad 1970
Berka Jan TJ BIŽU JBC 5 km kolem 3 přehrad 1989
Bičiště Tomáš ArtproProstor 5 km kolem 3 přehrad 1990
Bílek Petr Nevim 5 km kolem 3 přehrad 1985
Bína Michal Michal Bína 5 km kolem 3 přehrad 1972
Binter Dalibor SDH Všelibice 5 km kolem 3 přehrad 1964
Blažek Jan nula 5 km kolem 3 přehrad 1969
Blažek Tomáš Sokol Zásada 5 km kolem 3 přehrad 1989
Bohacek Michal Neregistrovan 5 km kolem 3 přehrad 1993
Bradna Vladimír 5 km kolem 3 přehrad 1978
Brekel, van den Olav SPORŤÁCI 5 km kolem 3 přehrad 1975
Broučil Filip Liaz 5 km kolem 3 přehrad 2001
Budin Ivo Diva kemp 5 km kolem 3 přehrad 1975
Bureš Roman BURE for RUN 5 km kolem 3 přehrad 1981
Bureš Pavel Seberevolta Liberec 5 km kolem 3 přehrad 1988
Cerman Jan . 5 km kolem 3 přehrad 1990
Cihlář Jakub České turistické sdružení 5 km kolem 3 přehrad 2003
Cihlář Zdislav TJ Lokomotiva Beroun 5 km kolem 3 přehrad 1964
Cihlář Vojtěch ASK Slavia Praha 5 km kolem 3 přehrad 2003
Cihlář Jan Lokomotiva Beroun 5 km kolem 3 přehrad 1970
Cihlář Jan České turistické sdružení 5 km kolem 3 přehrad 2001
Čech Ondřej Glami.cz 5 km kolem 3 přehrad 1984
Čech Štěpán Amatér :) 5 km kolem 3 přehrad 1985
Čermák Mates Dragouni & kolektiv 5 km kolem 3 přehrad 1995
Čermák Jakub AC RunFatboyRun 5 km kolem 3 přehrad 1985
Černy Jan 5 km kolem 3 přehrad 1972
Černý Filip 5 km kolem 3 přehrad 1997
Černý Jiří 5 km kolem 3 přehrad 1977
Černý Andrej Mimoň 5 km kolem 3 přehrad 1988
Červinka Lukáš neporazitelní 5 km kolem 3 přehrad 1975
Čičko Jiří SSC Železný Brod 5 km kolem 3 přehrad 1975
Čížek Jan V-SYS s.r.o. 5 km kolem 3 přehrad 1996
Daníček Nikolas 5 km kolem 3 přehrad 1991
Dohnal Richard KELLYS BIKERANCH TEAM 5 km kolem 3 přehrad 1962
Donát Vjtěch WTF 5 km kolem 3 přehrad 1987
Drbohlav Martin Liga Vyjímečných 5 km kolem 3 přehrad 1989
Drbohlav Jakub Dukla Liberec 5 km kolem 3 přehrad 1999
Drbohlav Bohumil Drbohlavovi 5 km kolem 3 přehrad 1963
Dušek Daniel neporazitelní 5 km kolem 3 přehrad 1975
Dušek Jiří HZS SŽDC Liberec 5 km kolem 3 přehrad 1986
Dvořák Petr 5 km kolem 3 přehrad 1970
Ederer Jan AC Jablonec 5 km kolem 3 přehrad 2001
Eliáš Marek Na Kopci 5 km kolem 3 přehrad 1973
Erben Jan OHS Liberec 5 km kolem 3 přehrad 1989
Felgr Pavel 5 km kolem 3 přehrad 1972
filip josef los projektantos 5 km kolem 3 přehrad 1982
Fisenko Ondřej Tri Ski H.Počernice 5 km kolem 3 přehrad 1992
Fojt Michal FCB 5 km kolem 3 přehrad 1984
Fojtík Jan sporťáci 5 km kolem 3 přehrad 1972
Forys Martin Parťáci z Jbc 5 km kolem 3 přehrad 1994
Francke Karel neregistrovaný 5 km kolem 3 přehrad 1956
Francke Jan Venca Divoký Astma 5 km kolem 3 přehrad 1984
Fučík Martin - 5 km kolem 3 přehrad 1993
Gaensel Petr Gansel 5 km kolem 3 přehrad 1981
Gaisl Luboš ELEVEN RUN TEAM 5 km kolem 3 přehrad 1985
Gajdoš Jaroslav - 5 km kolem 3 přehrad 1987
Galáč Vojtěch AC Slovan Liberec 5 km kolem 3 přehrad 1996
Galbavý Matěj OK Chrastava 5 km kolem 3 přehrad 2000
Georgiev Petr - 5 km kolem 3 přehrad 1982
Gleta Jakub Bohemia Industry 5 km kolem 3 přehrad 1986
Grabmuller Jan SK GCAIR PRAHA 5 km kolem 3 přehrad 1970
Grzeš Vojtěch Víchová 5 km kolem 3 přehrad 2000
Hajdur Vašek North Czech Runners 5 km kolem 3 přehrad 1982
Hájek Adam Dragouni & kolektiv 5 km kolem 3 přehrad 1992
Hájek Tomáš FK Jiskra Mšeno 5 km kolem 3 přehrad 1998
Hájek Petr Pehaj.cz 5 km kolem 3 přehrad 1965
Hájek Viktor Bambus Divoký Astma 5 km kolem 3 přehrad 1984
Hajský Luboš Nestříkací Komando 5 km kolem 3 přehrad 1973
Halámka Jiří Běžci Bakov 5 km kolem 3 přehrad 1984
Hanzl Martin AllDest-CZ 5 km kolem 3 přehrad 1981
Harasimovič Vladimír bez klubu 5 km kolem 3 přehrad 1973
Harasimovič Jakub --- 5 km kolem 3 přehrad 2000
Havel Radek LABE TRI CLUB 5 km kolem 3 přehrad 1992
Havel Václav AC Slovan Liberec 5 km kolem 3 přehrad 1992
Havránek Jan Vidle a Lopaty 5 km kolem 3 přehrad 1980
Havrda Pavel ski klub Jablonec n/N 5 km kolem 3 přehrad 1973
Havrda Jakub ski klub Jablonec n/N 5 km kolem 3 přehrad 2004
Hejna Jan - 5 km kolem 3 přehrad 1971
Hlaváček Petr ZŠ Liberecká Jbc. 5 km kolem 3 přehrad 1967
Hnilicka Tomas Michelští lenochodi 5 km kolem 3 přehrad 1977
Hobza Karel Bláto mezi půlkama 5 km kolem 3 přehrad 1974
Hodboď Tomáš Glami.cz 5 km kolem 3 přehrad 1988
Hofman Ondřej STS Chvojkovice-Brod 5 km kolem 3 přehrad 1984
Hofman Miroslav Jablonné v Podještědí 5 km kolem 3 přehrad 1987
Hojač Mojmír HO Tanvald 5 km kolem 3 přehrad 1958
Holaj Zdeněk Nestříkací Komando 5 km kolem 3 přehrad 1976
Honzík Jan BOOTCAMP Team 5 km kolem 3 přehrad 1973
Horáček Svatopluk MTB/RUN team Elinka 5 km kolem 3 přehrad 1974
Horáček Tadeáš MTB/RUN team Elinka 5 km kolem 3 přehrad 1988
Horák Rostislav FaJJn 5 km kolem 3 přehrad 1972
Horvath Natanael judo jablonec 5 km kolem 3 přehrad 2004
Hotovec Jiří Seberevolta Liberec 5 km kolem 3 přehrad 1994
Hrouda Štěpán Pivní Liga Jablonec 5 km kolem 3 přehrad 1985
Hujer Martin W3WALKERS 5 km kolem 3 přehrad 1989
Hujer Ondřej beManiax Madbike 5 km kolem 3 přehrad 1997
Huk Petr Jablonec 5 km kolem 3 přehrad 1976
Huptych Jiří SPORŤÁCI 5 km kolem 3 přehrad 1983
Hurych Jaroslav čtyřlístek 5 km kolem 3 přehrad 1963
Hurych Vladimír čtyřlístek 5 km kolem 3 přehrad 1992
Hurych Vladimír čtyřlístek 5 km kolem 3 přehrad 1960
Hyr Roman :-) 5 km kolem 3 přehrad 1962
Charuza Jiří KCL Kooperativa-Svijany 5 km kolem 3 přehrad 1969
Chlouba František loudavý samotář 5 km kolem 3 přehrad 1954
Chvátal Petr Sportovka 5 km kolem 3 přehrad 1969
Chvojka Jiri ... 5 km kolem 3 přehrad 1981
Chvosta Jakub Parťáci z JBC 5 km kolem 3 přehrad 1994
Illner Vojta Dragouni & kolektiv 5 km kolem 3 přehrad 1996
Ištok Stanislav Piškoti 5 km kolem 3 přehrad 1973
Ištok Tomáš Piškoti 5 km kolem 3 přehrad 2003
Jakš Martin Jablonec n. N. 5 km kolem 3 přehrad 1966
Janda Petr Happy runner 5 km kolem 3 přehrad 1976
Janecký Jiří 5 km kolem 3 přehrad 1991
Janeček Míra OB Tatran Jablonec 5 km kolem 3 přehrad 1998
Janeček Leoš Jablonec 5 km kolem 3 přehrad 1972
Jantsch Vítězslav ELEVEN RUN TEAM 5 km kolem 3 přehrad 1935
Jareš Jiří GibonTK 5 km kolem 3 přehrad 1999
Jelenecký Vojtěch TJ Delfín Jablonec nad Nisou 5 km kolem 3 přehrad 1990
Jencovsky Mikulas 5 km kolem 3 přehrad 2003
Jersenský Miroslav NightBird.cz 5 km kolem 3 přehrad 1984
Jirásek Radim Bootcamp Team Liberec 5 km kolem 3 přehrad 1979
Jiruš Valdemar FaJJn 5 km kolem 3 přehrad 1973
Kapal Tomask Dragouni & kolektiv 5 km kolem 3 přehrad 1994
Karatsiolis Kryštof TJ Turnov 5 km kolem 3 přehrad 1999
Karpíšek Jan Lukysport 5 km kolem 3 přehrad 2001
Kettner Lukáš Dragouni & kolektiv 5 km kolem 3 přehrad 1994
Kettner Vojta Dragouni & kolektiv 5 km kolem 3 přehrad 1996
Kiss Borek - 5 km kolem 3 přehrad 2002
Klaška Martin Dragouni & kolektiv 5 km kolem 3 přehrad 2001
Klaška Pavel Dragouni & kolektiv 5 km kolem 3 přehrad 1965
Kocman Roman RK Dragons Jablo ec 5 km kolem 3 přehrad 1985
Kočí Martin Haven team 5 km kolem 3 přehrad 1992
Kolín Jan VSK Humanita Praha 5 km kolem 3 přehrad 1977
Kolman Vladimír SWSL Lučany nad Nisou 5 km kolem 3 přehrad 1948
Koloušek PAvel FaJJn 5 km kolem 3 přehrad 1970
Koloušek Vít FaJJn 5 km kolem 3 přehrad 1999
Kopačík Libor Feli sport 5 km kolem 3 přehrad 1960
Koravský Roman ELEVEN RUN TEAM 5 km kolem 3 přehrad 1969
Kotas Petr žádný 5 km kolem 3 přehrad 1992
Kotyšan Vašek --- 5 km kolem 3 přehrad 1984
Kotyza Martin 5 km kolem 3 přehrad 1984
Koubovský Petr Koubáci 5 km kolem 3 přehrad 1973
Koubovský Jakub Koubáci 5 km kolem 3 přehrad 1999
Koucky Vaclav Vaclav Koucky 5 km kolem 3 přehrad 1985
Koucký Vladimír - 5 km kolem 3 přehrad 1994
Koucký Roman Starý Harcov 5 km kolem 3 přehrad 1963
Krámský Radek PAC Jablonec 5 km kolem 3 přehrad 1965
Krátký Pavel Mšeno- sever 5 km kolem 3 přehrad 1972
Kraus Jan PAC JABLONEC N.N. 5 km kolem 3 přehrad 1965
Krchňák Jan Liberev 5 km kolem 3 přehrad 1998
Krim Tomáš TJ LIAZ Jablonec nad Nisou 5 km kolem 3 přehrad 1998
Křenek Petr TJ Stodůlky 5 km kolem 3 přehrad 1981
Kuběna Petr Krocani Brníště 5 km kolem 3 přehrad 1972
Kubeš Petr Sokol Vrát 5 km kolem 3 přehrad 1964
Kubeš Jan SK Liběchov 5 km kolem 3 přehrad 1963
Kubíček Vojtěch Chemická smršť 5 km kolem 3 přehrad 1979
Kučera Luděk Liberec 5 km kolem 3 přehrad 1956
Kučera David SK Čtyři Lišky 5 km kolem 3 přehrad 1991
Kujan Ondra - 5 km kolem 3 přehrad 1990
Kuncl Zdeněk Od tří lip 5 km kolem 3 přehrad 1975
Kupilík Šimon žádný 5 km kolem 3 přehrad 1992
Kypta Jakub Jablonec nad Nisou 5 km kolem 3 přehrad 1984
Kypta Otakar 5 km kolem 3 přehrad 1988
Kysela Pavel Liga Vyjímečných 5 km kolem 3 přehrad 1976
Lajtkep Petr AC Slovan Liberec 5 km kolem 3 přehrad 1973
Landovský Jakub Dragouni & kolektiv 5 km kolem 3 přehrad 1996
Laurin Albert Ski klub jablonec 5 km kolem 3 přehrad 2003
Lehký Alois Gasso 5 km kolem 3 přehrad 1972
Lhota Zbyšek Salomon SkiGo Team 5 km kolem 3 přehrad 1984
Linhart Lukáš ELEVEN MERCEDES MITAS 5 km kolem 3 přehrad 1980
Louda Ondřej - 5 km kolem 3 přehrad 1983
Lukášek Vladimír xxx 5 km kolem 3 přehrad 1974
Lukeš Martin ELEVEN RUN TEAM 5 km kolem 3 přehrad 1968
Macák Dan - 5 km kolem 3 přehrad 1980
macan tomas 5 km kolem 3 přehrad 1995
Mach František Sky-Klub-Jablonec-Nad/Nisou 5 km kolem 3 přehrad 1950
Mach Zbyněk Oxygen Příbram 5 km kolem 3 přehrad 1970
Machačka Zdenda Blesk Jablonec 5 km kolem 3 přehrad 1997
Málek Vojtěch AC Slovan Liberec 5 km kolem 3 přehrad 1999
Mališ Ondřej SK Liběchov 5 km kolem 3 přehrad 2000
Malý Jiří TJ LIAZ Jbc 5 km kolem 3 přehrad 1977
MALÝ DANIEL PLATFUS TEAM LIBEREC 5 km kolem 3 přehrad 1970
Mandelíček Jan Individuál 5 km kolem 3 přehrad 1986
Marat Petr Lukysport team 5 km kolem 3 přehrad 1969
Marek Tomáš Doubravický démon 5 km kolem 3 přehrad 1989
Marek Bohdan SDH Krásná Studánka 5 km kolem 3 přehrad 1977
Mares Radek Váňa Team Semily 5 km kolem 3 přehrad 1980
Martínek Jan 5 km kolem 3 přehrad 1985
Marx Jan Skuhrov 5 km kolem 3 přehrad 1983
Matoušek Michal BTK EURO BIKE Praha 5 km kolem 3 přehrad 1962
Medek Martin BAK SEAL 6 TEAM 5 km kolem 3 přehrad 1985
Merz Christián 5 km kolem 3 přehrad 1972
Michal Stehlík Stehlíci 5 km kolem 3 přehrad 1977
Michek David GLEDE Team 5 km kolem 3 přehrad 1998
Míka Albert Tatran Jablonec 5 km kolem 3 přehrad 2006
Míka Zdeněk Tatran Jablonec 5 km kolem 3 přehrad 1967
Mikšovský Matyáš Vetcare 5 km kolem 3 přehrad 2000
Mikšovský Petr Vetcare 5 km kolem 3 přehrad 1973
Mikulášů Martínek ELEVEN MERCEDES MITAS 5 km kolem 3 přehrad 1973
Mikule Kristian ŠAK SG 5 km kolem 3 přehrad 1998
Mikyska David 5 km kolem 3 přehrad 1993
Minář Ladislav Sólo =) 5 km kolem 3 přehrad 1988
Minařík Petr 5 km kolem 3 přehrad 1975
Miroslav Pospichal Liaz Jablonec nad Nisou 5 km kolem 3 přehrad 1973
MLckovsky Petr Hisport 5 km kolem 3 přehrad 1984
Morávek Martin MaDa Jablonec 5 km kolem 3 přehrad 1978
Mraček Pavel Proper Dell 5 km kolem 3 přehrad 1984
Nagy Libor Janov 5 km kolem 3 přehrad 1968
Nagy Josef HEXEN SCHOOS 5 km kolem 3 přehrad 1967
Nagy Josef GLEDE Team 5 km kolem 3 přehrad 2000
Navrátil Boris Dragouni & kolektiv 5 km kolem 3 přehrad 1992
Navrátil Josef Běžecký klub Semily 5 km kolem 3 přehrad 1961
Nedomlel Tomáš N-WOOD 5 km kolem 3 přehrad 1963
Nesvadba Michal 5 km kolem 3 přehrad 1980
Nesvadba Jiří Majk tým 5 km kolem 3 přehrad 2007
Nevečeřal Jiří Jablonec 5 km kolem 3 přehrad 1976
Nohýnek Petr Liaz Jablonec 5 km kolem 3 přehrad 1999
Novák Jan Integra Hořice 5 km kolem 3 přehrad 1995
Novák David ?!? 5 km kolem 3 přehrad 1998
Novák Adam 5 km kolem 3 přehrad 1992
Nový Lukáš Novator 5 km kolem 3 přehrad 1989
Nypl Martin - 5 km kolem 3 přehrad 1966
Oppitz Tomáš . 5 km kolem 3 přehrad 1983
Oravec Tom yahoda. 5 km kolem 3 přehrad 1975
Pagáč Roman Hraničná - u Lípy 5 km kolem 3 přehrad 1988
Palas Jaroslav 5 km kolem 3 přehrad 1952
Paleček Jan AC Run Fatboy Run 5 km kolem 3 přehrad 1986
Pánek Tomáš za Démona 5 km kolem 3 přehrad 1988
Patrman Martin Ski Klub Jablonec nad Nisou 5 km kolem 3 přehrad 1992
Pavel Martin Tatran Jablonec 5 km kolem 3 přehrad 2000
Pavlík Jaroslav Liga Výjimečných 5 km kolem 3 přehrad 1990
Pecina Jakub Vrkoslavice 5 km kolem 3 přehrad 2003
Pecina David ELEVEN RUN TEAM 5 km kolem 3 přehrad 1974
Peij Bas SPORŤÁCI 5 km kolem 3 přehrad 1974
Peringer Matouš AC RunFatBoyRun 5 km kolem 3 přehrad 1986
Peroutka Jan SWSL Lučany nad Nisou 5 km kolem 3 přehrad 1976
Peroutka Jan Nafrněný 5 km kolem 3 přehrad 1991
Petrák Ondřej SK Free Time Activities 5 km kolem 3 přehrad 1978
Peukert Petr PeRoz 5 km kolem 3 přehrad 1964
Picek Lukáš Semily 5 km kolem 3 přehrad 1986
Picek Michal semily 5 km kolem 3 přehrad 1993
picha petr pac jablonec 5 km kolem 3 přehrad 1970
Pikl Jan - 5 km kolem 3 přehrad 1978
Pirkl Pavel Liberec 5 km kolem 3 přehrad 1979
Plášil Marek WTF - Wýběhový Tyjátr Frýdlant 5 km kolem 3 přehrad 1988
Podzimek Martin LSK Lomnice nad Popelkou 5 km kolem 3 přehrad 1986
Podzimek David FK Loko Vltavín 5 km kolem 3 přehrad 1992
Pohl Adam Český turistický sdružení 5 km kolem 3 přehrad 2004
Pohl Aleš České turistické sdružení 5 km kolem 3 přehrad 2001
Pohorský Tomáš Free-Kite Mnichovo Hradiště 5 km kolem 3 přehrad 1971
Pokorný Adam Sokol Minkovice 5 km kolem 3 přehrad 1999
Pokorný Jaromír 5 km kolem 3 přehrad 1988
Polodna Pavel 5 km kolem 3 přehrad 1971
Pospíchal Miroslav SK Pospíchal 5 km kolem 3 přehrad 1999
Pospíšil Ondra - 5 km kolem 3 přehrad 2003
Pozník Marcel Liberec 5 km kolem 3 přehrad 1963
Prášek Přemek Dragouni & kolektiv 5 km kolem 3 přehrad 1993
Preisler Michal TJ LIAZ Jablonec 5 km kolem 3 přehrad 1971
Procházka David Liaz Jablonec 5 km kolem 3 přehrad 1974
Prošek Luboš LoKo Boys 5 km kolem 3 přehrad 1968
Průcha Josef Jiskra Tanvald 5 km kolem 3 přehrad 1960
Rádl Jakub ASK Slavia Praha 5 km kolem 3 přehrad 1991
Rais Jakub Fbc Liberec 5 km kolem 3 přehrad 1998
Raisner Lukáš 5 km kolem 3 přehrad 1986
Rambousek Luboš Gibon TK 5 km kolem 3 přehrad 1978
Randák Martin Hraničná - u Lípy 5 km kolem 3 přehrad 1987
Rapčan Martin MMA Liberec 5 km kolem 3 přehrad 1996
Regner Tomáš Biatlon Ruprechtice 5 km kolem 3 přehrad 1975
Rexa Martin Mája Team 5 km kolem 3 přehrad 1979
Rok Michal Tatran Jablonec 5 km kolem 3 přehrad 2001
Rokos Marek Tatran Jablonec 5 km kolem 3 přehrad 2005
Roubíček Lukáš Blesk Jablonec 5 km kolem 3 přehrad 1998
Rožec Vít Rožáci 5 km kolem 3 přehrad 2010
Rusý Tomáš Dragouni & kolektiv 5 km kolem 3 přehrad 1993
Růta Matyáš Tatran Jablonec 5 km kolem 3 přehrad 2001
Růžička Lukáš Glami.cz 5 km kolem 3 přehrad 1989
Rydlo Adam j.o.k.e 5 km kolem 3 přehrad 1992
Sádovsky Marek J.O.K.E. 5 km kolem 3 přehrad 1994
Sádovský Luboš --- 5 km kolem 3 přehrad 1965
Sameš Jiří Sami 5 km kolem 3 přehrad 1996
Sedláček Oldřich Tri-space-kolokrám 5 km kolem 3 přehrad 1948
Sedláček Filip OB Tatran 5 km kolem 3 přehrad 2001
Seeman Tomáš SK MoP Praha 5 km kolem 3 přehrad 1969
Semerád Martin AC Slovan Liberec 5 km kolem 3 přehrad 1999
Semík Ondra Dragouni & kolektiv 5 km kolem 3 přehrad 1994
schulz jiri zadny 5 km kolem 3 přehrad 1982
Siblík Lukáš Bootcamp Team 5 km kolem 3 přehrad 1989
Skála Josef - 5 km kolem 3 přehrad 1975
Skála Pavel Spartak fotbal Smržovka 5 km kolem 3 přehrad 1979
Sklenář Martin Dragouni & kolektiv 5 km kolem 3 přehrad 1995
slabihoudek jiří pac jablonec 5 km kolem 3 přehrad 1966
Sladek Petr SPORŤÁCI 5 km kolem 3 přehrad 1970
Smutný Jiří HKNMPSM 5 km kolem 3 přehrad 1997
Sokola David MaDa Jablonec 5 km kolem 3 přehrad 1977
Souček Jan Proper Dell 5 km kolem 3 přehrad 1982
Stadtherr Jaroslav bikeservis 5 km kolem 3 přehrad 1979
Starý Jiří WTF - Wýklusácký Tyjátr Frýdlant 5 km kolem 3 přehrad 1987
Steidl Václav 5 km kolem 3 přehrad 1973
Stodůlka Libor Beauty & Beast 5 km kolem 3 přehrad 1976
Stodůlka Petr Relaxed Runners 5 km kolem 3 přehrad 1986
Stopka František FaJJn 5 km kolem 3 přehrad 1996
Stracke Tomáš žádný 5 km kolem 3 přehrad 1999
Stránsky Jiří SK-UNITHERM JABLONEC 5 km kolem 3 přehrad 1969
Strnad Petr NAC Vratislavice 5 km kolem 3 přehrad 1981
Stryal Jan 5 km kolem 3 přehrad 1991
Stryncl Radim SK Free Time Activities 5 km kolem 3 přehrad 1974
Sucharda Jiří AC Jablonec 5 km kolem 3 přehrad 1972
Suchomel Aleš Fabininatonema. 5 km kolem 3 přehrad 1995
Svačina Tomáš SKP Maják 5 km kolem 3 přehrad 1975
Svėtnička Karel K&K 5 km kolem 3 přehrad 1975
Svoboda Ondřej Hraničná - u Lípy 5 km kolem 3 přehrad 1987
Sýkora Jiří žádný 5 km kolem 3 přehrad 1995
Sýkora Ondřej SK Vyšehrad volejbal 5 km kolem 3 přehrad 1966
Szénási Adam ........... 5 km kolem 3 přehrad 1988
Šareš Jiří Kamuy Cycling Team 5 km kolem 3 přehrad 1985
Šeda Jan Titans Liberec 5 km kolem 3 přehrad 1996
Šenkyřík Boris Klub přátel běhu 5 km kolem 3 přehrad 1985
Šikola Jiří TJ LIAZ Jablonec nad Nisou 5 km kolem 3 přehrad 1995
Šikola Jakub Šik team 5 km kolem 3 přehrad 2001
Šilhán Jaroslav . 5 km kolem 3 přehrad 1982
Šimůnek Jaromír SKP Kornspitz Jablonec 5 km kolem 3 přehrad 1955
Široky Roman FaJJn 5 km kolem 3 přehrad 1962
Šklíba David Fbc Liberec 5 km kolem 3 přehrad 1999
Šlégl Jan BE UNSTOPPABLE 5 km kolem 3 přehrad 2003
Šmahel Michal Dragouni & kolektiv 5 km kolem 3 přehrad 1994
Šmaus Jan GLEDE Team 5 km kolem 3 přehrad 1997
Šmaus Antonín Glede Team 5 km kolem 3 přehrad 2000
Šňupárek Vašek Dragouni & kolektiv 5 km kolem 3 přehrad 1995
Šoltys Štěpán Nestříkací Komando 5 km kolem 3 přehrad 1976
Špína Martin Žádný 5 km kolem 3 přehrad 1996
Štěpán Martin HKNMPSM 5 km kolem 3 přehrad 1986
Štich Jan žádný 5 km kolem 3 přehrad 1976
Štiťák Jakub Seberevolta Liberec 5 km kolem 3 přehrad 1996
Štryncl Luděk SWSL Lučany nad Nisou 5 km kolem 3 přehrad 1973
Šubr Petr KUPKOLO 5 km kolem 3 přehrad 1965
Švadlenka Jan Švadla team 5 km kolem 3 přehrad 1986
Švingr Ivan SK Babice 5 km kolem 3 přehrad 1976
Tauchman Petr Vem Camará Capoeira 5 km kolem 3 přehrad 1976
Tauchman Jiří HK Jizera 5 km kolem 3 přehrad 1959
Tejml Ondřej SC Romana Šebrleho 5 km kolem 3 přehrad 1969
Tesař Ladislav SKP Maják 5 km kolem 3 přehrad 1971
Tesař Štěpán - 5 km kolem 3 přehrad 1996
Tesař Tomáš 5 km kolem 3 přehrad 2002
Thoř Tomáš TJ Turnov 5 km kolem 3 přehrad 1999
Titěra Jan Tíťa :-) 5 km kolem 3 přehrad 1992
Tobiška Aleš policie čr 5 km kolem 3 přehrad 1974
Tolar Václav Ski klub Jablonec 5 km kolem 3 přehrad 1991
Tomčo Tomáš Sokol Vlastibořice 5 km kolem 3 přehrad 1982
Tomeš Pavel Ladofka :-) 5 km kolem 3 přehrad 1977
Tomíšek Ladislav TJ LIAZ Jablonec nad Nisou 5 km kolem 3 přehrad 1958
Tomíšek Ladislav Yogi Bears 5 km kolem 3 přehrad 1993
Tomíšek Alex Levekama Club 5 km kolem 3 přehrad 2001
Trdla Tomáš HEXEN SCHOOS 5 km kolem 3 přehrad 1969
Tuhkanen Teemu x 5 km kolem 3 přehrad 1980
Tvrzník Tomáš Nestříkací Komando 5 km kolem 3 přehrad 1979
Uhlíř Mára Dragouni & kolektiv 5 km kolem 3 přehrad 1994
Umlauf Tomáš Liaz Jablonec 5 km kolem 3 přehrad 1998
Urbanek Michal ZETKA AC 5 km kolem 3 přehrad 1980
Vacarda Vladimír ELEVEN RUN TEAM 5 km kolem 3 přehrad 1959
Vacek Michal Jablonec nad Nisou 5 km kolem 3 přehrad 1974
Valášek Honza Živéfirmy.cz 5 km kolem 3 přehrad 1979
Valeš Marián Judo klub Jablonec nad Nisou 5 km kolem 3 přehrad 2001
valeš petr loosers bikers 5 km kolem 3 přehrad 1976
Valeš Josef Albrechtice 5 km kolem 3 přehrad 1975
Valeš Jan Rekreanti Šumava: penzion-mauritz.cz 5 km kolem 3 přehrad 1983
Valkoun Petr TJ Sokol Bakov nad Jizerou 5 km kolem 3 přehrad 1973
Valkoun Petr SK Bakov nad Jizerou 5 km kolem 3 přehrad 2007
Vaňura Jakub Ski klub Jablonec 5 km kolem 3 přehrad 2003
Vašek Petr RK Dragons, Jablonec nad Nisou 5 km kolem 3 přehrad 1972
Veber Matyáš SC Xaverov 5 km kolem 3 přehrad 2005
Veber Šimon SC Xaverov 5 km kolem 3 přehrad 2008
Veber. Jan CHK Trompetr 5 km kolem 3 přehrad 1976
Vele Jirka DUM SPIRO SPERO 5 km kolem 3 přehrad 1979
Velička Karel LIAZ Jablonec 5 km kolem 3 přehrad 2003
Veselý Pavel HSK Horní Rokytnice 5 km kolem 3 přehrad 1966
Veverka Jiří LIBEREC 5 km kolem 3 přehrad 1989
Vízek Ondřej ELEVENRUNTEAM 5 km kolem 3 přehrad 1984
Vlk Karel K&K 5 km kolem 3 přehrad 1979
Vlk Petr SWSL Lučany nad Nisou 5 km kolem 3 přehrad 1974
Vobořil Petr ne 5 km kolem 3 přehrad 1960
Vodvárka Petr Běžecký klub Semily 5 km kolem 3 přehrad 1947
Vochomůrka Jiří Pařezová chaloupka 5 km kolem 3 přehrad 1982
Vojáček Michal SK Vyšehrad volejbal 5 km kolem 3 přehrad 1979
Vokáč Václav Jablonec n.N. 5 km kolem 3 přehrad 1947
Vokuš Zdeněk Liberec 5 km kolem 3 přehrad 1956
Volf Marcel HK Jizera 5 km kolem 3 přehrad 1973
Volný Jiří Seberevolta Chrastava 5 km kolem 3 přehrad 1992
Vondra Martin Bláto mezi půlkama 5 km kolem 3 přehrad 1978
Vrána Dominik Nemam 5 km kolem 3 přehrad 1996
Vrána Dominik Nemam 5 km kolem 3 přehrad 1996
Vrána Zdeněk HS Jizerské hory 5 km kolem 3 přehrad 1974
Vrbicky Jakub Neregistrovan 5 km kolem 3 přehrad 1997
Vydra Oliver AC Slovan Liberec 5 km kolem 3 přehrad 2001
Winter Tomáš ZETKA AC 5 km kolem 3 přehrad 1979
Winter Jan SK ABECEDA 5 km kolem 3 přehrad 1982
Winter Eduard TJ Delfín Jablonec 5 km kolem 3 přehrad 1956
Zadražil Filip TJ Bižuterie Jablonec 5 km kolem 3 přehrad 1998
Zahula Jan ČD Tanvald 5 km kolem 3 přehrad 1950
Zákoutský Petr HC Turnov 1931 5 km kolem 3 přehrad 1984
Zavrtálek Petr Kamuy Cycling Team 5 km kolem 3 přehrad 1984
Zavřel Kamil Proper Dell 5 km kolem 3 přehrad 1985
Zbranek Petr - 5 km kolem 3 přehrad 1989
Zelený Ondřej Eleven team 5 km kolem 3 přehrad 1982
Zelinger Michal Run Česká Třebová 5 km kolem 3 přehrad 1969
Zeman Radel Člověče, protahuj se! 5 km kolem 3 přehrad 1977
Žíla Jan Jablonecký deník 5 km kolem 3 přehrad 1985
5 km kolem 3 přehrad
Stryalova Tereza 5 km kolem 3 přehrad 1990
Al-Dhaief Lucie žádný 5 km kolem 3 přehrad 1975
Albaniová Denisa Albateam 5 km kolem 3 přehrad 1996
Andrušková Lucie no name 5 km kolem 3 přehrad 1983
Bacílková Štěpánka Šamanni Team Liberec 5 km kolem 3 přehrad 1979
Balcarová Barbora LLI 5 km kolem 3 přehrad 1997
Bartáková Hanka HKNMPSM 5 km kolem 3 přehrad 1988
Baudysová Michaela - 5 km kolem 3 přehrad 1991
Bauerová Zuzana SUNDISK 5 km kolem 3 přehrad 1976
Bečvarovská Petra BŽB 5 km kolem 3 přehrad 1975
Bělinová Natálie LIAZ Jablonec nad Nisou 5 km kolem 3 přehrad 2000
Berendová Veronika Jablonec 5 km kolem 3 přehrad 1992
Berková Hana Bláto mezi půlkama 5 km kolem 3 přehrad 1971
Bičianová Michaela Liaz Jablonec 5 km kolem 3 přehrad 1997
Bičíková Romana Nafrněná 5 km kolem 3 přehrad 1986
Bičíková Zuzana Nafrněná 5 km kolem 3 přehrad 1992
Bielinova Petra Na Kopci 5 km kolem 3 přehrad 1977
Binterová Marie SDH Všelibice 5 km kolem 3 přehrad 1965
Binterová Jana SDH Všelibice 5 km kolem 3 přehrad 1987
Blažková Lenka Silvini Madshus Team 5 km kolem 3 přehrad 1988
Borecká Lenka nula 5 km kolem 3 přehrad 1973
BoruFka - ELEVEN MERCEDES MITAS 5 km kolem 3 přehrad 1984
bRADNOVÁ Kateřina 5 km kolem 3 přehrad 1972
Budínová Jasmína Diva kemp 5 km kolem 3 přehrad 1972
Cihlářová Anna Lokomotiva Beroun 5 km kolem 3 přehrad 2000
Cihlářová Jana SK za manžela 5 km kolem 3 přehrad 1978
Čaplová Petra RK Dragons Jablonec 5 km kolem 3 přehrad 1986
Čechová Terka Dragouni & kolektiv 5 km kolem 3 přehrad 1998
Čermáková Dana žádný 5 km kolem 3 přehrad 1982
černa petra 5 km kolem 3 přehrad 1996
Červinková Eva neporazitelní 5 km kolem 3 přehrad 1980
Čížková Jana Maja 5 km kolem 3 přehrad 1987
Čížková Jana Maja 5 km kolem 3 přehrad 1987
Davidová Markéta SKP Kornspitz Jablonec 5 km kolem 3 přehrad 1997
Dlouhá Kateřina Relaxed Runners 5 km kolem 3 přehrad 1989
Drozdová Jana Drozdí team 5 km kolem 3 přehrad 1977
Dubská Jitka 5 km kolem 3 přehrad 1978
Ducháčková Pavlína Eleven Run Team 5 km kolem 3 přehrad 1969
Durčáková Klára AC RunFatBoyRun 5 km kolem 3 přehrad 1986
Dušková Petra neporazitelní 5 km kolem 3 přehrad 1979
Dymokurská Lenka žádný 5 km kolem 3 přehrad 1976
Eliášová Kačka Na Kopci 5 km kolem 3 přehrad 2001
Endrychová Iva NAC Vratislavice 5 km kolem 3 přehrad 1981
Felknerová Petra Kamuy Cycling Team 5 km kolem 3 přehrad 1988
Fiklová Lenka Patriots Liberec 5 km kolem 3 přehrad 1998
Fleiberková Šárka 5 km kolem 3 přehrad 1987
Fořtová Iveta ELEVEN RUN TEAM 5 km kolem 3 přehrad 1972
Fořtová Martina ELEVENRUNTEAM 5 km kolem 3 přehrad 2002
10 Fořtová Denisa ELEVENRUNTEAM 5 km kolem 3 přehrad 1998
Francke Petra Hosťa Divoký Astma 5 km kolem 3 přehrad 1982
Fryšarová Eva Za běhu 5 km kolem 3 přehrad 1990
Gáborová Petra Žádný 5 km kolem 3 přehrad 1988
Gaensel Gabriela Gansel 5 km kolem 3 přehrad 1972
Gollová Libuše žádný 5 km kolem 3 přehrad 1986
Habánová Pavlína -- 5 km kolem 3 přehrad 1968
Habová Karolinka - 5 km kolem 3 přehrad 1990
Hájková Barbora Gibon TK 5 km kolem 3 přehrad 2001
Hájková Eliška Dragouni & kolektiv 5 km kolem 3 přehrad 1998
Hájková Lenka Pehaj.cz 5 km kolem 3 přehrad 1969
Hájková Gabriela Gibon TK 5 km kolem 3 přehrad 1971
Haňková Markéta žádný 5 km kolem 3 přehrad 1972
Hausenblasová Kája Dragouni & kolektiv 5 km kolem 3 přehrad 1996
Havrdová Kateřina ski klub Jablonec n/N 5 km kolem 3 přehrad 2000
Hegerová Helltscha notFASTbutFURIOUS 5 km kolem 3 přehrad 1984
Herrmannová Petra pro radost 5 km kolem 3 přehrad 1975
Heryšerová Martina Novator 5 km kolem 3 přehrad 1989
Hessová Helena --- 5 km kolem 3 přehrad 1968
Hlaváčková Barbora ZŠ Liberecká Jbc. 5 km kolem 3 přehrad 1994
Hlaváčková Markéta ZŠ Liberecká Jbc. 5 km kolem 3 přehrad 2000
Hlubučková Kristýna Dragouni & kolektiv 5 km kolem 3 přehrad 1995
Hobzová Michaela Bláto mezi půlkama 5 km kolem 3 přehrad 1972
Hofmanová Tereza Jablonné v Podještědí 5 km kolem 3 přehrad 1987
Holubová Renáta :-) 5 km kolem 3 přehrad 1971
Honzáková Zuzana neporazitelní 5 km kolem 3 přehrad 1983
Honzejková Lucie TJ Jiskra Josefův Důl 5 km kolem 3 přehrad 2000
Horáková Hana FaJJn 5 km kolem 3 přehrad 1972
Horáková Jana 000 5 km kolem 3 přehrad 1987
Hroudová Petra 5 km kolem 3 přehrad 1976
Hruba Petra / 5 km kolem 3 přehrad 1993
Huptychová Kateřina SPORŤÁCI 5 km kolem 3 přehrad 1978
Hybnerová Alena Seberevolta Chrastava 5 km kolem 3 přehrad 1994
Hýřová Blanka :-) 5 km kolem 3 přehrad 1972
Hýsková Andrea Eleven run team ? 5 km kolem 3 přehrad 1990
Cholastová Hana pujdu pesky 5 km kolem 3 přehrad 1981
Jančová Jana Dragouni & kolektiv 5 km kolem 3 přehrad 1994
Jandová Dana LIAZ 5 km kolem 3 přehrad 1968
Janečková Lucka Bija Jablonec 5 km kolem 3 přehrad 2001
Janečková Lenka Jablonec nad Nisou 5 km kolem 3 přehrad 1976
Jarešová Simona Gibon TK 5 km kolem 3 přehrad 2003
Jencovska Radka 5 km kolem 3 přehrad 1979
Jirásková Martina VETCARE 5 km kolem 3 přehrad 1974
Jirásková Marie HecTeam 5 km kolem 3 přehrad 1992
Jirušová Jitka FaJJn 5 km kolem 3 přehrad 1973
Jiřičková Marie Craft team Jablonec 5 km kolem 3 přehrad 1983
Jiřičková Simona SKI Jilemnice 5 km kolem 3 přehrad 1984
Jíšová Barbora Perňa systém 5 km kolem 3 přehrad 1992
Kalinová Lucie --- 5 km kolem 3 přehrad 1987
Kamlerová Vendula TJ LIAZ JABLONEC 5 km kolem 3 přehrad 2000
Kárníková Katerina Eleven Mercedes Mitas 5 km kolem 3 přehrad 1991
Karpíšková Valentýna Lukysport 5 km kolem 3 přehrad 1965
Kartousová Věra Ski Klub Jablonec nad Nisou 5 km kolem 3 přehrad 1995
Kašičková Markéta Osmikrásky 5 km kolem 3 přehrad 1979
Kertészová Jitka čtyřlístek 5 km kolem 3 přehrad 1977
Kissová Adélka - 5 km kolem 3 přehrad 1990
Kissová Míša - 5 km kolem 3 přehrad 1968
Klašková Josefína Dragouni & kolektiv 5 km kolem 3 přehrad 1996
Klašková Kateřina Dragouni & kolektiv 5 km kolem 3 přehrad 1967
klomínková petra žádný 5 km kolem 3 přehrad 1970
Kolínová Kristýna VSK Humanita Praha 5 km kolem 3 přehrad 1984
Koloušková Alena FaJJn 5 km kolem 3 přehrad 1970
Koloušková Pavlína FaJJn 5 km kolem 3 přehrad 1996
Korinkova Martina 5 km kolem 3 přehrad 1980
Korunková Kateřina Kachnič team 5 km kolem 3 přehrad 1991
Kotrbancová Michaela swsl Lučany 5 km kolem 3 přehrad 1984
Kotrbova Eva Chata Hanicna 5 km kolem 3 přehrad 1985
Koubovská Adéla Koubáci 5 km kolem 3 přehrad 2002
Koucká Hana Tj LIAZ Jablonec nad Nisou 5 km kolem 3 přehrad 2000
Koudelková Kateřina . 5 km kolem 3 přehrad 1993
Kovárníková Ivana Jablonec nad Nisou 5 km kolem 3 přehrad 1974
Krágová Pavla SWSL Lučany nad Nisou 5 km kolem 3 přehrad 1973
Krajinová Eliška Seberevolta Liberec 5 km kolem 3 přehrad 1997
Krámská Hana .... 5 km kolem 3 přehrad 1969
Krátká Veronika TJ LIAZ 5 km kolem 3 přehrad 2001
Krausová Zuzana ---- 5 km kolem 3 přehrad 1994
Krčková Danuse Jablonec 5 km kolem 3 přehrad 1977
Krejcova Lucie zdena vitakova 5 km kolem 3 přehrad 1972
Krištofová Žaneta Beauty & Beast 5 km kolem 3 přehrad 1979
Krupičková Sandra žádný 5 km kolem 3 přehrad 1993
Kubalová Daniela Atletický klub Liaz Jablonec 5 km kolem 3 přehrad 2000
Kučerová Pavla Sama za sebe 5 km kolem 3 přehrad 1994
Kučerová Karolína TJ LIAZ Jablonec nad Nisou 5 km kolem 3 přehrad 2000
Kulhavá Eliška Dragouni & kolektiv 5 km kolem 3 přehrad 1996
Kultová Anna 5 km kolem 3 přehrad 1993
Kurfiřtová Petra Liga výjimečných 5 km kolem 3 přehrad 1978
Kurfiřtová Natálie SOSK 5 km kolem 3 přehrad 2003
Kuříková Eva LIAZ 5 km kolem 3 přehrad 1965
Lajtkepová Martina AC Slovan Liberec 5 km kolem 3 přehrad 1982
Lamková Jana - 5 km kolem 3 přehrad 1988
Landova Iveta 5 km kolem 3 přehrad 1991
Latislavova Eva No 5 km kolem 3 přehrad 1973
Latislavova Eliška No 5 km kolem 3 přehrad 2004
LEHKÁ Gabriela Gasso 5 km kolem 3 přehrad 1972
Lenkendörferová Michaela Patriots Liberec 5 km kolem 3 přehrad 1996
Linková Alena OOB Tj Turnov 5 km kolem 3 přehrad 1997
Lipavská Tereza xxx 5 km kolem 3 přehrad 1980
Lipčejová Jana Sk abeceda 5 km kolem 3 přehrad 1995
Loubková Helena TT CYKLORENOVA CVIKOV 5 km kolem 3 přehrad 1953
Lukášková Gabriela xxx 5 km kolem 3 přehrad 1974
Lukešová Martina Saně Smržovka 5 km kolem 3 přehrad 1968
macanova nikola 5 km kolem 3 přehrad 1994
Macková Eva koudy 5 km kolem 3 přehrad 1983
Macháčková Dominika 5 km kolem 3 přehrad 1997
Machačná Kristýna - 5 km kolem 3 přehrad 1997
Machová Věra ??? 5 km kolem 3 přehrad 1973
Machová Simona Oxygen Příbram 5 km kolem 3 přehrad 1979
Majzúnová Michaela Prague Beach Team 5 km kolem 3 přehrad 1991
Makovičková Petra - 5 km kolem 3 přehrad 1990
Malá Klára TJ LIAZ Jbc 5 km kolem 3 přehrad 1981
Malá Kateřina TJ Stodůlky 5 km kolem 3 přehrad 1981
Mališová Hana SK Liběchov 5 km kolem 3 přehrad 1969
Mališová Klára SK Liběchov 5 km kolem 3 přehrad 1996
Marešová Kateřina K2 5 km kolem 3 přehrad 1985
Marešová Iveta - 5 km kolem 3 přehrad 1994
Marxová Pavlína Ski klub Jablonec nad Nisou 5 km kolem 3 přehrad 1999
Marxová Gabriela Ski klub Jablonec nad Nisou 5 km kolem 3 přehrad 2001
Mašínová Anna Tatran Jablonec 5 km kolem 3 přehrad 2001
Maternová Michaela Seberevolta Liberec 5 km kolem 3 přehrad 1998
Matoušková Michaela BTK EURO BIKE Praha 5 km kolem 3 přehrad 1997
Matoušková Markéta BTK EURO BIKE Praha 5 km kolem 3 přehrad 1996
Matoušková Hana BTK EURO BIKE Praha 5 km kolem 3 přehrad 1965
Matoušková Eva TI Automotive 5 km kolem 3 přehrad 1975
Medková Lucie žádný 5 km kolem 3 přehrad 1985
Merzová Šárka 5 km kolem 3 přehrad 1976
Mikolajčuk Alena Mimoň 5 km kolem 3 přehrad 1987
Míková Markéta Tatran Jablonec 5 km kolem 3 přehrad 1973
Mlckovska Zuzana Hatch Warren runners 5 km kolem 3 přehrad 1986
Mosiurczáková Jana HROBESO 5 km kolem 3 přehrad 1974
Mosiurczáková Pavlína HROBESO 5 km kolem 3 přehrad 1998
Mráková Michaela run4fun 5 km kolem 3 přehrad 1985
Nádravská Jana AC RunFatboyRun 5 km kolem 3 přehrad 1988
Navrátilová Lenka Běžecký klub Semily 5 km kolem 3 přehrad 1965
Nedomlelová Lucie Tatran Jablonec n.Nis 5 km kolem 3 přehrad 2002
Nedomlelová Alice Jablonec 5 km kolem 3 přehrad 1969
Nemcova Marcela Housovi 5 km kolem 3 přehrad 1986
Nemčeková Martina 5 km kolem 3 přehrad 1977
Nermuťová Iveta KáPéčka 5 km kolem 3 přehrad 1978
Nešporová Pavla SPORŤÁCI 5 km kolem 3 přehrad 1979
Novotná Eliška - 5 km kolem 3 přehrad 1993
Nýdrová Veronika Hraničná - u Lípy 5 km kolem 3 přehrad 1988
Ondráčková Milada - 5 km kolem 3 přehrad 1978
Oudrnická Pavlína žádný 5 km kolem 3 přehrad 1993
Pacltová Jitka žádný 5 km kolem 3 přehrad 1975
Palasová Petra Vetcare 5 km kolem 3 přehrad 1985
Palasová Šárka Vertical Trade 5 km kolem 3 přehrad 1982
Palečková Barbora AC Run Fatboy Run 5 km kolem 3 přehrad 1985
Pecinova Barbora SKI JBC 5 km kolem 3 přehrad 2005
Pecinova Veronika SKI JBC 5 km kolem 3 přehrad 2010
Pecinova Marcela Vrkoslavice 5 km kolem 3 přehrad 1974
Péčová Miroslava Free-Kite Mnichovo Hradiště 5 km kolem 3 přehrad 1971
Pelcová Tamila Mimoň 5 km kolem 3 přehrad 1986
Peroutková Jana SWSL Lučany nad Nisou 5 km kolem 3 přehrad 1977
Pesničáková Kristýna KáPéčka 5 km kolem 3 přehrad 1976
Pešková Lenka Bootcamp Team 5 km kolem 3 přehrad 1986
Petráková Julie Gibon TK 5 km kolem 3 přehrad 2001
Peukertová Eva PeRoz 5 km kolem 3 přehrad 1969
Peukertová Helena PeRoz 5 km kolem 3 přehrad 1990
Piklová Václava - 5 km kolem 3 přehrad 1981
Plicova Lucie Je to v hlavě 5 km kolem 3 přehrad 1974
Plíšková Romana Janov 5 km kolem 3 přehrad 1971
Pohlová Martina SK zamanžela 5 km kolem 3 přehrad 1977
Poláková Klára CFC Vraťák 5 km kolem 3 přehrad 1989
Polecová Sabina 5 km kolem 3 přehrad 1994
Pospíšilová Karolína Glede team 5 km kolem 3 přehrad 1996
Procházková Mája Dragouni & kolektiv 5 km kolem 3 přehrad 1995
Prokopová Lenka HROBESO 5 km kolem 3 přehrad 1989
Pušová Michaela Ostyle footbike team 5 km kolem 3 přehrad 1985
Rambousková Michaela Gibon TK 5 km kolem 3 přehrad 1981
Rejdová Kateřina Muvko - kruhové tréninky 5 km kolem 3 přehrad 1986
Rotová Kristýna Plavy 5 km kolem 3 přehrad 1990
Roučková Alexandra erclub 5 km kolem 3 přehrad 1984
Rožcová Nikol Rožáci 5 km kolem 3 přehrad 1979
Rožec Aleš Rožáci 5 km kolem 3 přehrad 1982
Růtová Martina Tatran Jablonec 5 km kolem 3 přehrad 1976
Rýdlová Adéla Tatran Jablonec 5 km kolem 3 přehrad 2001
Rýdlová Magdaléna Tatran Jablonec 5 km kolem 3 přehrad 2002
Sačková Barbora žádný 5 km kolem 3 přehrad 1984
Samešová Anna TJ LIAZ JABLONEC 5 km kolem 3 přehrad 2001
Sazamová Petra Liga Výjmečných 5 km kolem 3 přehrad 1977
Sedláčková Lenka Jbc 5 km kolem 3 přehrad 1973
Seemanová Barbora SK MoP Praha 5 km kolem 3 přehrad 2000
Seemanová Zuzana SK za manžela 5 km kolem 3 přehrad 1970
Singerová Markéta AC RunFatboyRun 5 km kolem 3 přehrad 1986
Sinkmajerova Eva Rumburk 5 km kolem 3 přehrad 1985
Skoupá Linda Klub přátel běhu 5 km kolem 3 přehrad 1985
slachova katerina K2 5 km kolem 3 přehrad 1983
Smrčková Lucie Vysoké nad Jizerou 5 km kolem 3 přehrad 1971
Sojková Martina Mimoň 5 km kolem 3 přehrad 1976
Soukupová Jana 5 km kolem 3 přehrad 1994
Stadtherrová Martina bikeservis 5 km kolem 3 přehrad 1980
Stará Míša WTF - Wýklusácký Tyjátr Frýdlant 5 km kolem 3 přehrad 1990
Stehlíková Zuzana Stehlíci 5 km kolem 3 přehrad 1978
Stěhulová Kateřina No team 5 km kolem 3 přehrad 1984
Stodůlková Lenka Relaxed Runners 5 km kolem 3 přehrad 1985
Susková Eliška - 5 km kolem 3 přehrad 1994
Svobodová Barbora Tatran Jablonec 5 km kolem 3 přehrad 1989
Svobodová Michaela --- 5 km kolem 3 přehrad 1983
Svobodová Klára erclub 5 km kolem 3 přehrad 1986
Šalovská Lucie Seberevolta Chrastava 5 km kolem 3 přehrad 1988
Šikolová Eva Šik team 5 km kolem 3 přehrad 1970
Šikolová Tereza Šik team 5 km kolem 3 přehrad 1996
Šimková Johanka Dragouni & kolektiv 5 km kolem 3 přehrad 1993
ŠKARÝDOVÁ Jana koudy 5 km kolem 3 přehrad 1975
Šklíbová Michaela OB Tatran Jablonec 5 km kolem 3 přehrad 2001
Škodová Václava Člověče, protahuj se! 5 km kolem 3 přehrad 1978
Šlaufová Magdalena CSKV Vysoké nad Jizerou 5 km kolem 3 přehrad 2001
Šléglová Andrea BE UNSTOPPABLE 5 km kolem 3 přehrad 1980
Šmídová Ludmila SC Farma Vyšehrad 5 km kolem 3 přehrad 1953
Šourková Zuzana NEŽNÉ MINDY RUN TEAM 5 km kolem 3 přehrad 1989
Štichová Jana žádný 5 km kolem 3 přehrad 1973
Štípková Michaela bla 5 km kolem 3 přehrad 0000
Štolbová Kateřina žádný 5 km kolem 3 přehrad 1996
Šubrtová Gabriela KáPéčka 5 km kolem 3 přehrad 1978
Táborská Lenka 5 km kolem 3 přehrad 1999
Taibrová Monika ZŠ Šumava 5 km kolem 3 přehrad 1969
Tegtmajerová Nikola RK Dragons Jablonec 5 km kolem 3 přehrad 1991
Tesařová Marcela Dragouni & kolektiv 5 km kolem 3 přehrad 1994
Thořová Markéta Tj Turnov 5 km kolem 3 přehrad 1999
Tobišková Veronika Jumping Lučany 5 km kolem 3 přehrad 1981
Tomášová Nikol 5 km kolem 3 přehrad 1993
Tomešová Jana Ladofka :-) 5 km kolem 3 přehrad 1978
Tomíčková Petra pro radost 5 km kolem 3 přehrad 1981
Tůmová Dagmar Vrchlabí 5 km kolem 3 přehrad 1971
Tvrdá Jana Mimoň 5 km kolem 3 přehrad 1987
Tymichová Věra nejsem organizovaná v žádném sportovním klubu 5 km kolem 3 přehrad 1962
Uherková Jaroslava Báječné ženy v běhu 5 km kolem 3 přehrad 1982
Valešová Martina TJ Lokomotiva Liberec 5 km kolem 3 přehrad 1996
Valkounová Jolana TJ Sokol Bakov nad Jizerou 5 km kolem 3 přehrad 1975
Válková Anna žádný 5 km kolem 3 přehrad 1991
Válková Martina - 5 km kolem 3 přehrad 1994
Vančurová Anna Tatran Jablonec 5 km kolem 3 přehrad 2001
Vavrušková Lucie Jablonecké Paseky 5 km kolem 3 přehrad 1984
Vavrušková Tereza Liga Výjimečných 5 km kolem 3 přehrad 1988
Veberová Iva CHK Trompetr 5 km kolem 3 přehrad 1975
Veličková Hana 0 5 km kolem 3 přehrad 1971
Veličková Alžběta LIAZ Jablonec 5 km kolem 3 přehrad 2001
Vitkova Karina 5 km kolem 3 přehrad 1979
Vlková Lucie K&K 5 km kolem 3 přehrad 1982
Vlková Irena SWSL Lučany nad Nisou 5 km kolem 3 přehrad 1977
Vodičková Nikola Ski klub 5 km kolem 3 přehrad 1981
Vodvárková Eliška Báječné ženy v běhu 5 km kolem 3 přehrad 1955
Vokušová Dana Liberec 5 km kolem 3 přehrad 1977
Volfová Kristýna Dragouni & kolektiv 5 km kolem 3 přehrad 1995
Vondrová Radka Bláto mezi půlkama 5 km kolem 3 přehrad 1977
Vondrová Michaela - 5 km kolem 3 přehrad 1987
Vránová Naděžda Preciosa 5 km kolem 3 přehrad 1955
Vydrová Daniela žádný 5 km kolem 3 přehrad 1974
Vyhlídková Jana -- 5 km kolem 3 přehrad 1977
Vzoreková Veronika Eleven Mercedes Mitas team 5 km kolem 3 přehrad 1991
Wirsigová Jitka 5 km kolem 3 přehrad 1989
Zabořilová Romana OOB Jenišovice 5 km kolem 3 přehrad 1974
Zagorová Lucie Hraničná - u Lípy 5 km kolem 3 přehrad 1988
Zappeová Lucie - 5 km kolem 3 přehrad 1992
Zásmětová Renata SPORŤÁCI 5 km kolem 3 přehrad 1976
Zhoufová Lenka kanclmyši 5 km kolem 3 přehrad 1981
Zoubková Lenka 5 km kolem 3 přehrad 1983