Eleven silvestrovský běh okolo 3 přehrad Ročník 2017

Vaše startovní číslo bude zobrazeno po přijetí platby startovného na účet organizátora.

Číslo Příjmení Jméno Klub Trať Ročník
dívky do 15-ti let 2002 ( včetně )
890 Atanasova Hristiana TJ LIAZ Jablonec dívky do 15-ti let 2002 ( včetně ) 2005
607 Foglová Kristýna ELEVEN RUN TEAM dívky do 15-ti let 2002 ( včetně ) 2003
794 Kurfiřtová Natálie SOSK dívky do 15-ti let 2002 ( včetně ) 2003
684 Latislavova Eliška Běháme s radostí dívky do 15-ti let 2002 ( včetně ) 2004
746 Lexmanová Anna Jablonecké Mattonky dívky do 15-ti let 2002 ( včetně ) 2007
919 Malá Sára LSK Lomnice nad Popelkou dívky do 15-ti let 2002 ( včetně ) 2003
944 Nermuťová Nela Baseball club Blesk dívky do 15-ti let 2002 ( včetně ) 2009
887 Pesničáková Soňa Tatran Jablonec dívky do 15-ti let 2002 ( včetně ) 2004
708 Schreibová Eliška Hostivice dívky do 15-ti let 2002 ( včetně ) 2006
Stepankova Marie Chalupa u lesa dívky do 15-ti let 2002 ( včetně ) 2004
613 Suková Adéla 007 dívky do 15-ti let 2002 ( včetně ) 2010
907 Štěpánková Eliška BK Semily dívky do 15-ti let 2002 ( včetně ) 2002
872 Šubrtová Alice Freestyle Ski Bižu dívky do 15-ti let 2002 ( včetně ) 2007
811 Valentová Klára Atletika Desná dívky do 15-ti let 2002 ( včetně ) 2005
812 Valentová Veronika Atletika Desná dívky do 15-ti let 2002 ( včetně ) 2003
706 Vokušová Veronika Tatran Jablonec dívky do 15-ti let 2002 ( včetně ) 2007
707 Vokušová Tereza Tatran Jablonec dívky do 15-ti let 2002 ( včetně ) 2004
kluci do 15-ti let 2002 ( včetně)
904 Bím Matyáš FK Jablonec kluci do 15-ti let 2002 ( včetně) 2004
722 Cihlář Vojtěch ASK Slavia Praha kluci do 15-ti let 2002 ( včetně) 2003
724 Cihlář Jakub TJ Lokomotiva Beroun, z.s. kluci do 15-ti let 2002 ( včetně) 2003
772 Drbohlav Matěj SK Ještěd Liberec kluci do 15-ti let 2002 ( včetně) 2003
631 Hamilton Danny ELEVEN TEAM kluci do 15-ti let 2002 ( včetně) 2005
632 Hamilton Ollie ELEVEN TEAM kluci do 15-ti let 2002 ( včetně) 2007
761 Hartig Lukáš Žádnej kluci do 15-ti let 2002 ( včetně) 2002
869 Janata Vojtěch tri-club jablonec kluci do 15-ti let 2002 ( včetně) 2002
825 Koravský Matěj TJ LIAZ Jablonec kluci do 15-ti let 2002 ( včetně) 2005
Kožený Vojtěch Kožmeister Club kluci do 15-ti let 2002 ( včetně) 2002
881 Kysela Pavel ZPCYKLO PROOFY CORRATEC TEAM kluci do 15-ti let 2002 ( včetně) 0000
943 Nermuť Pavel Baseball club Blesk kluci do 15-ti let 2002 ( včetně) 2007
886 Pesničák Jan Baseball club BLESK Jablonec n.N. kluci do 15-ti let 2002 ( včetně) 2007
952 Pešina Jakub SKI klub Police nad Metují kluci do 15-ti let 2002 ( včetně) 2004
953 Pešina Jan SKI klub Police nad Metují kluci do 15-ti let 2002 ( včetně) 2006
905 Pospíšil Tomáš bez příslušnosti kluci do 15-ti let 2002 ( včetně) 2003
921 Princ Roman Liaz kluci do 15-ti let 2002 ( včetně) 2004
678 Rádl Kevin Roubenka u lesa kluci do 15-ti let 2002 ( včetně) 2002
892 Řezníček David FK Jablonec kluci do 15-ti let 2002 ( včetně) 2003
830 Svoboda Petr TJ Jiskra Mseno kluci do 15-ti let 2002 ( včetně) 2006
788 Sýkora Marek BiJa kluci do 15-ti let 2002 ( včetně) 2002
950 Šimůnek Petr SKI klub Jablonec kluci do 15-ti let 2002 ( včetně) 2006
871 Šubrt Max Baseball club BLESK Jablonec n.N. kluci do 15-ti let 2002 ( včetně) 2005
691 Wolf Matěj pohoda kluci do 15-ti let 2002 ( včetně) 2005
947 Zabořil Ondřej OOB Jenišovice kluci do 15-ti let 2002 ( včetně) 2004
938 Zítko Richard SLOVAN LIBEREC kluci do 15-ti let 2002 ( včetně) 2006
ženy do 39
801 Antošová Hana - ženy do 39 1986
698 Barthova Karolína Není ženy do 39 1992
768 Bednářová Petra ROXY Rádlo ženy do 39 1985
717 Blechová Kateřina Běhám od zítra ženy do 39 1981
968 Bradáčová Lenka - ženy do 39 1982
796 Buchtová Tereza Zubaři v běhu :-) ženy do 39 1986
764 Bujalkova Jana - ženy do 39 1989
733 Čepičková Petra nejsem členka klubu ženy do 39 1990
644 Červinková Eva Sněženky a Machři ženy do 39 1980
741 Doleželová Kateřina Sněženky ženy do 39 1986
750 Doring Katarzyna Pro radost ženy do 39 1981
664 Drahońovská Veronika Lukysport team ženy do 39 1984
743 Dražanová Klára SK Bučovice ženy do 39 1980
645 Dušková Petra Sněženky a Machři ženy do 39 1979
Fantová Lenka - ženy do 39 1980
660 Folková Denisa AC JABLONEC ženy do 39 2001
601 Fořtová Denisa ELEVEN RUN TEAM ženy do 39 1998
927 Hájková Alena ASK Lovosice ženy do 39 1985
804 Havlová Sofia Běháme s radostí ženy do 39 1984
694 Herrmannová Karolína Herrky ženy do 39 1996
956 Hladíková Barbora Prosečtí běhouni ženy do 39 1992
Holubová Andrea ELEVEN RUN TEAM ženy do 39 1990
649 Honzáková Zuzana Sněženky a Machři ženy do 39 1983
721 Hovorová Jana Sněženky ženy do 39 1988
963 Chvátalová Barbora Jablonecké Mattonky ženy do 39 2001
661 Janatová Zuzana BCHD ženy do 39 1979
657 Janečková Lucka BIJA Jablonec ženy do 39 2001
610 Janošíková Zuzana MKÚ ženy do 39 1984
838 Jiřičková Marie Liberec ženy do 39 1983
739 Jíšová Barbora ELEVEN Run Team ženy do 39 1992
876 Kaluzsná Blanka Běžecký klub Semily ženy do 39 1987
960 Kašparová Martina - ženy do 39 1991
765 Klimešová Dráža TJ Benšov u Semil ženy do 39 1982
636 Kolečková Kateřina Rohozec Amulet ženy do 39 1982
850 Korbová Anna Triatlet Karlovy Vary ženy do 39 2001
634 Korytářová Romana Rohozec Amulet ženy do 39 1982
624 Kotrbancová Michaela zs albrechtice ženy do 39 1984
806 Koutková Marie Běháme s radostí ženy do 39 1980
Krombholcova Bára Sněženky a Machři ženy do 39 1990
793 Kurfiřtová Petra ZP Cyklo Proofy Corratec Team ženy do 39 1978
681 Letham Alena Běháme s radostí ženy do 39 1978
Lhota Štěpán Steve Ou ženy do 39 1990
625 Lošťáková Denisa Tanvald ženy do 39 2001
880 Macháčková Dominika - ženy do 39 1997
954 Machová Adéla Vlčáci ženy do 39 2001
687 Majorová Kateřina Matttoni Freerun pardubice ženy do 39 1987
928 Málková Anna SK Jeseniova ženy do 39 2001
891 Medkova Lucie Zadny ženy do 39 1985
Mejstříková Linda TJ Liaz ženy do 39 1995
820 Melenová Kateřina Rugby Club Liberec ženy do 39 1992
Melicharová Petra Hejnice ženy do 39 1985
833 Mifková Lenka Běžecký klub Semily ženy do 39 1978
737 Mikulandrová Adéla MMA Liberec ženy do 39 1999
798 Mrkvicová Daniela Klokajda ženy do 39 1987
946 Nermuťová Iveta Středečnice ženy do 39 1978
911 Neumannova Jana - ženy do 39 1982
Nováková Veronika žádný ženy do 39 1997
714 Patočková Leona Mattoni FreeRun Jablonec n/N ženy do 39 1988
Pohlová Katerina --- ženy do 39 1989
Preisslerová Barbora Todas s.r.o. ženy do 39 1992
920 Příhodová Tereza FK Proseč ženy do 39 1990
786 Raslová Marie Liberec ženy do 39 1982
608 Roučková Alexandra SDH Horní Hanychov ženy do 39 1984
604 Strassová Michala Žádný ženy do 39 1985
611 Suková Jana 007 ženy do 39 1984
940 Svobodová Michaela žádný ženy do 39 1983
752 Szabová Klára Sportisimo hvězdy ženy do 39 1985
Šefraná Ludmila nemám ženy do 39 1983
Šklíbová Michaela TATRAN JABLONEC ženy do 39 2001
784 Šklíbová Michaela Tatran Jablonec ženy do 39 2001
924 Špryňarová Michala Rohozec Amulet ženy do 39 1981
Štefánková Kristýna ---- ženy do 39 1989
749 Šteflíčková Anna Žádný ženy do 39 1980
Štěpánek Pavel TJ Vysoké nad Jizerou ženy do 39 1996
766 Štípková Michaela Kocourka ženy do 39 1996
Štolbová Kateřina Jablonec nad Nisou ženy do 39 1996
870 Šubrtová Gabriela Středečnice ženy do 39 1978
815 Thořová Markéta OOB TJ Turnov ženy do 39 1999
710 Titěrová Barbora North Czech Runners ženy do 39 2001
827 Tobišková VERONIKA JUMPING LUČANY NAD NISOU ženy do 39 1981
675 Tribučková Veronika Jablonecké Mattonky ženy do 39 1985
651 Valchová Tereza PARLIAMO, s. r. o. ženy do 39 1992
847 Vávrová Adéla - ženy do 39 1992
840 Vítková Karina JBC ženy do 39 1979
635 Vogričová Lucie Rohozec Amulet ženy do 39 1985
926 Vojteková Michaela Hodkovice nad Mohelkou ženy do 39 1997
908 Vokušová Jana ženy do 39 1982
740 Wirsigová Jitka Sněženky ženy do 39 1989
ženy 40 až 49
627 Aulická Markéta Šneci v běhu ženy 40 až 49 1971
756 Balínová Ivana Jablonecké Mattonky ženy 40 až 49 1972
821 Bernklauová Andrea Matonky ženy 40 až 49 1976
901 Bienová Lenka Jako za mlada ženy 40 až 49 1973
Diart Tomáš Česká Lípa ženy 40 až 49 1976
932 Diartova Ivana Česká Lípa ženy 40 až 49 1976
914 Egerová Gabriela - ženy 40 až 49 1972
859 Fabiánová Lenka Jablonecké Mattonky ženy 40 až 49 1968
936 Hájková Lenka Pehaj.cz ženy 40 až 49 1969
630 Hamilton Markéta ELEVEN TEAM ženy 40 až 49 1976
618 Hanousková Kateřina Titáni ženy 40 až 49 1974
699 Havlová Barbora Běhám od zítra ženy 40 až 49 1977
695 Herrmannová Petra Herrky ženy 40 až 49 1975
665 Holubová Renáta ženy 40 až 49 1971
656 Janečková Lenka Jablonec nad Nisou ženy 40 až 49 1976
893 Kertészová Jitka To dáme ženy 40 až 49 1977
Kottová Barbora . ženy 40 až 49 1973
Králová Veronika Sama za sebe ženy 40 až 49 1977
902 Křenovská Klára Jako za mlada ženy 40 až 49 1971
910 Křížová Lucie Strážské běhny ženy 40 až 49 1973
Kučková Ludmila Hobik ženy 40 až 49 1968
834 Langhammerová Šárka BK Semily ženy 40 až 49 1975
683 Latislavova Eva Běháme s radostí ženy 40 až 49 1973
745 Lexmanová Marcela Jablonecké Mattonky ženy 40 až 49 1973
860 Lukášková Gabriela Mattonky ženy 40 až 49 1974
762 Machová Věra Jablonecké Mattonky ženy 40 až 49 1973
669 Maiova Kateřina ženy 40 až 49 1974
Mališová Hana Jablonecké Mattonky ženy 40 až 49 1969
897 Mihočková Martina Šneci v běhu ženy 40 až 49 1974
747 Mosiurczáková Jana Jablonecké Mattonky ženy 40 až 49 1974
736 Müllerová Michaela Jablonecké mattonky ženy 40 až 49 1969
865 Nechanická Karin Rozběháme HK ženy 40 až 49 1976
813 Nemčeková Martina Northern warriors ženy 40 až 49 1977
626 Nyplová Denisa Šneci v běhu ženy 40 až 49 1974
602 Odnohová Daniela Kosmorunners ženy 40 až 49 1976
835 Pěničková Klára BK Semily ženy 40 až 49 1974
885 Pesničáková Kristýna Středečnice ženy 40 až 49 1976
639 Plicová Lucie Je to v hlavě ženy 40 až 49 1974
948 Podrábská Mery Liberec ženy 40 až 49 1974
609 Pokorná Marcela Sdh Odolenovice ženy 40 až 49 1972
782 Pokorná Markéta Plavecká škola Jablonec n.N. ženy 40 až 49 1974
807 Pospíšilová Iva bez příslušnosti ženy 40 až 49 1969
Princová Martina Hobik ženy 40 až 49 1969
628 Prochazkova Lucie Sneci v behu ženy 40 až 49 1976
900 Seemanová Zuzana Motorlet Praha ženy 40 až 49 1970
662 Taibrová Monika ZŠ ŠUMAVA ženy 40 až 49 1969
711 Taslerova Hana Team Taslerky ženy 40 až 49 1977
720 Taslerova Klara Team Taslerky ženy 40 až 49 1977
817 Urbanová Drahomíra Na volných nohách :-) ženy 40 až 49 1971
802 Vavřínková Eva Lánov ženy 40 až 49 1976
836 Veselá Ivana BK Semily ženy 40 až 49 1976
729 Vildmonová Pavla SK Praga ženy 40 až 49 1974
896 Vlková Jana Vlčáci ženy 40 až 49 1976
874 Vokřínková Eva BK Semily ženy 40 až 49 1976
705 Vokušová Dana Tatran Jablonec ženy 40 až 49 1977
822 Volná Milada za Lvičku ženy 40 až 49 1968
650 Vrátná Lenka Parliamo, s.r.o. ženy 40 až 49 1974
912 Zabořilová Romana OOB Jenišovice ženy 40 až 49 1974
861 Zelenková Klára SK Rozverné matky ženy 40 až 49 1977
939 Zítková Drahomíra kčm ženy 40 až 49 1973
ženy 50+
760 Janegová Helena Jablonecké Mattonky ženy 50+ 1966
828 Melicharová Hana Jablonec ženy 50+ 1959
864 Pasecká Iva ženy 50+ 1963
862 Sáblová Irena Běžecký klub Semily ženy 50+ 1959
670 Slavikova Martina ženy 50+ 1963
637 Ťoková Jasna Rohozec Amulet ženy 50+ 1964
848 Vodvárková Eliška Báječné ženy v běhu ženy 50+ 1955
967 Zderadičková Lenka Jablonecké Mattonky ženy 50+ 1961
muži do 39
823 Adamec Martin Tatran Jablonec muži do 39 2001
824 Adamec Lukáš Lukáš muži do 39 2001
666 Bělohradský Jan Komme muži do 39 1984
696 Blažek Tomáš Sokol Zásada muži do 39 1989
791 Boháček Milan Jablonecké Mattonky muži do 39 1978
770 Bouda Luk83 Komme muži do 39 1983
888 Bradna Vladimir Northern warriors muži do 39 1978
873 Brus Jan BRUtuS team muži do 39 1983
642 Buďárek Tomáš Komme muži do 39 1984
676 Bureš Pavel North Czech Runners muži do 39 1988
933 Bým Ondřej - muži do 39 1983
Cerha David amater muži do 39 1979
725 Cihlář Jan TJ Lokomotiva Beroun, z.s. muži do 39 2001
Čuřík Tomáš Jablonecké mattonky muži do 39 1982
697 Daníček Nikolas muži do 39 1991
916 Dragomir Tomáš Liberec muži do 39 1983
771 Drbohlav Jakub SK Ještěd Liberec muži do 39 1999
775 Dvořák Oskar Malá Skála muži do 39 1999
856 Ederer Jan AC Jablonec muži do 39 2001
829 Elgner Robert ZF Frýdlant muži do 39 1980
Fanta Tomáš - muži do 39 1984
685 Franc Petr Come muži do 39 1983
934 Hájek Petr Lamy muži do 39 1988
700 Hájek Jiří - muži do 39 1992
962 Hanuš Jiří Magna team muži do 39 1986
855 Harasimovič Jakub --- muži do 39 2000
Havel Radek LABE TRI CLUB muži do 39 1992
797 Hodboď Tomáš Miton muži do 39 1988
898 Holub Jiří WTF - Wýklsuový Tyjátr Frýdlant muži do 39 1987
719 Horák Jaroslav Běhám od zítra... aneb motivace nikdy neumírá... muži do 39 1983
638 Hoť Václav muži do 39 1980
620 Hujer Martin W3WALKERS muži do 39 1989
863 Chlupáč David soukromý běžec muži do 39 1985
718 Imiálek Michal Běhám od zítra muži do 39 1980
Jacko Branislav Chalipa u lesa muži do 39 1982
Janecký Jiří MUVKO muži do 39 1991
658 Janeček Míra Tatran Jablonec muži do 39 1998
941 Janík Jan žádný muži do 39 1981
668 Jiránek Martin Komme muži do 39 1987
787 Judl Libor Liberec muži do 39 1992
903 Kasík Roman Limpia muži do 39 1982
957 Klikar Honza TJ Benešov u Semil muži do 39 1984
738 Kohout Jiří FK Nová Ves muži do 39 1991
789 Kotek Tomáš Tomáš Kotek muži do 39 1985
792 Kotyza Martin Koty muži do 39 1984
831 Král Luboš - muži do 39 1984
958 Kralicek Petr ... muži do 39 1992
839 Kučera Jiří Liberec muži do 39 1980
751 Lejsek Vojtěch Pro radost muži do 39 1990
701 Lhota Zbyšek ELEVEN RUN TEAM muži do 39 1984
917 Louda Jan FK Proseč muži do 39 1989
Machytka Matěj Rave & Run muži do 39 1994
925 Malý Jan Klokajda muži do 39 1987
918 Marek Jaroslav FK Proseč muži do 39 1981
617 Mareš Jakub Tenneco muži do 39 1986
889 Medek Martin BAK seal 6 muži do 39 1985
758 Michálek Ladislav Zeezoo muži do 39 1980
709 Nohýnek Petr TJ Liaz Jablonec muži do 39 1999
702 Nosek Jaroslav BK Semily muži do 39 1984
663 Novotný Tomáš Frýdlant muži do 39 1989
716 Oppitz Tomáš Liberec muži do 39 1983
777 Patka Martin free muži do 39 1979
837 Pesl Josef TT Lokomotiva Beroun muži do 39 1985
667 Petrák Ondřej SK Jameson muži do 39 1978
688 Podzimek Ondřej Fk Jablonec muži do 39 2001
767 Pokorný Jaromír Český běžecký klub muži do 39 1988
641 Polák Michal Komme muži do 39 1986
621 Preissler Martin Meretech s.r.o. muži do 39 1986
883 Ramšák Tomáš Jablonecké Mattonky muži do 39 2001
800 Randák Martin Sk Hraničná u Lípy muži do 39 1987
674 Rulec Lukáš SK Malá Skála muži do 39 2001
785 Řezníček David Liberec muži do 39 1979
600 Starý Jiří Wýklusácký Tyjátr Frýdlant muži do 39 1987
819 Stodůlka Petr Rugby Club Liberec muži do 39 1986
643 Strnad Jaroslav Komme muži do 39 1984
769 Sůva Václav ROXY Rádlo muži do 39 1981
672 Šípek Miroslav PARLIAMO, s. r. o. muži do 39 1991
879 Štěpánek Pavel TJ Vysoké nad Jizerou muži do 39 1996
742 Šubrt Radek SK Bučovice muži do 39 1981
619 Tesař Zdeněk TITÁNI muži do 39 1979
814 Thoř Tomáš OOB Tj Turnov muži do 39 1999
780 Titěra Jan Tíťa :-) muži do 39 1992
877 Tomíček Václav SRTG Hradec Králové muži do 39 1996
853 Trdla Jiří Jablonec nad Nisou muži do 39 1982
616 Vele Jirka Dum Spiro Spero TEAM muži do 39 1979
955 Vodička Vít Prosečtí běhouni muži do 39 1989
915 Vokurka Lukáš Liberec muži do 39 1979
909 Vokuš Zdeněk Žádný muži do 39 1979
882 Vydra Oliver AC Slovan Liberec muži do 39 2001
913 Zabořil Vojtěch OOB Jenišovice muži do 39 2001
muži 40 až 49
Barvínek Martin AC liberečtí chrti muži 40 až 49 1970
843 Barvínek Martin AC liberečtí chrti muži 40 až 49 1970
734 Bém Tomáš Mšeno sever muži 40 až 49 1970
884 Černý Jiří Jablonecké Mattonky muži 40 až 49 1977
647 Červinka Lukáš Sněženky a Machři muži 40 až 49 1975
689 Čičko Jiří SSC ŽELEZNÝ BROD muži 40 až 49 1975
930 Diart Tomáš Česká Lípa muži 40 až 49 1977
654 Drobek Jindřich Jameson-No.9rider's muži 40 až 49 1971
646 Dušek Daniel Sněženky a Machři muži 40 až 49 1975
774 Dvořák Tomáš Malá Skála muži 40 až 49 1968
640 Hálek Jaroslav Je to v hlavě! muži 40 až 49 1974
854 Harasimovič Vladimír --- muži 40 až 49 1973
773 Hartig Miroslav JIZERSKOHORSKÝ FANKLUB JABLONEC muži 40 až 49 1974
778 Hlubůček Jirka free muži 40 až 49 1976
808 Hrdý Jan Hopman Team Žatec muži 40 až 49 1974
615 Hrdý Radek Jablonecké Paseky muži 40 až 49 1972
964 Chvátal Petr Jablonecké Mattonky muži 40 až 49 1969
875 Janata Alexandr JHSP muži 40 až 49 1972
655 Janeček Leoš Jablonec nad Nisou muži 40 až 49 1972
735 johan oldřich jilemnice muži 40 až 49 1976
715 Keršlágerová Zuzana Team Taslerky muži 40 až 49 1973
732 Koravský Roman ELEVEN RUN TEAM muži 40 až 49 1969
753 Kořán Jiří Rogue muži 40 až 49 1977
614 Koutný Martin Jablonecké Paseky muži 40 až 49 1970
816 Krátký Pavel Mšeno-sever muži 40 až 49 1972
935 Krejčí Milan Provodín muži 40 až 49 1977
659 Lukeš Martin ELEVEN RUN TEAM muži 40 až 49 1968
Malý Jan ELEVEN RUN TEAM muži 40 až 49 1973
894 Moučka Luboš To dáme muži 40 až 49 1974
795 Neubauer Radim Eleven Mercedes Benz Mitas muži 40 až 49 1977
Novák Tomáš žádný muži 40 až 49 1970
603 Odnoha David Kosmorunners muži 40 až 49 1974
832 Pastyřík Radek BK Semily muži 40 až 49 1974
748 Pecina David ELEVEN RUN TEAM muži 40 až 49 1974
Pospichal Miroslav TJ Liaz Jablonec nad Nisou muži 40 až 49 1973
858 Preisler Michal Jablonecké Mattonky muži 40 až 49 1971
612 Prokop Michal --- muži 40 až 49 1970
728 Prošek Luboš LokoBoys muži 40 až 49 1968
677 Rádl Pavel Roubenka u lesa muži 40 až 49 1972
Rudolf Tomáš Energy Team muži 40 až 49 1972
899 Seeman Tomáš Motorlet Praha muži 40 až 49 1969
680 Spálovský Petr Jablonecké Mattonky muži 40 až 49 1975
744 Sucharda Jiří Jablonecké Mattonky muži 40 až 49 1972
757 Šára Pavel AC Praha 1890 muži 40 až 49 1974
851 Šenk Martin žadný muži 40 až 49 1972
673 Štancl Jaroslav Horolezecký klub Pardubice muži 40 až 49 1970
682 Šváb Petr Citrus bike team Jablonec nad Nisou muži 40 až 49 1970
842 Tesař Ladislav Rýnovice muži 40 až 49 1971
605 Vacek Michal Jablonec nad Nisou muži 40 až 49 1974
810 Valenta Stanislav Obec Jiřetín pod Bukovou muži 40 až 49 1970
759 Vašek Petr Mattoni FreeRun Jablonec nad Nisou muži 40 až 49 1972
803 Vavřínek Aleš Lánov muži 40 až 49 1975
895 Vlk Martin Vlčáci muži 40 až 49 1975
633 Wallace Bruce ELEVEN TEAM muži 40 až 49 1968
730 Wenzel Martin JiFiS muži 40 až 49 1968
690 Wolf Petr pohoda muži 40 až 49 1974
679 Zoller Rudolf Běháme s radostí muži 40 až 49 1968
muži 50 až 59
727 Binter Dalibor Všelibice muži 50 až 59 1964
726 Cihlář Zdislav TJ Lokomotiva Beroun, z.s. muži 50 až 59 1964
969 Habán Petr PAC muži 50 až 59 1964
937 Hájek Petr Pehaj.cz muži 50 až 59 1965
776 Hlaváček Petr LIAZ Jablonec muži 50 až 59 1967
906 Hýř Roman FC Mšeno muži 50 až 59 1962
629 Jakimiv Zdeněk NAPOHODU muži 50 až 59 1966
799 Jakš966 Martin nadšenci z Jablonce muži 50 až 59 1966
970 Kopačík Libor Feli sport muži 50 až 59 1960
779 Krámský Radek PAC Jablonec n. N. muži 50 až 59 1965
653 Kraus Vladimír Jasip bike muži 50 až 59 1960
623 Kraus Jan PAC muži 50 až 59 1965
781 Lhota Filip Jablonec nad Nisou muži 50 až 59 1963
826 Link Martin TUMLING TEAM muži 50 až 59 1967
849 Musil Jaroslav ubytovna Liberec muži 50 až 59 1961
Noswitz Petr Jablonecké Mattonky muži 50 až 59 1961
671 Pavlu Milan muži 50 až 59 1959
713 Sýkora Ondřej Slavoj Vyšehrad muži 50 až 59 1966
muži 60+
652 Kratina Josef Jablonec nad Nisou muži 60+ 1954
857 Neumann František PROSTĚ DÝCHEJ muži 60+ 1954
692 Sedláček Oldřich Tri-space muži 60+ 1948
949 Šimůnek Jaromír SKP Kornspitz Jablonec muži 60+ 1955
841 Vodvárka Petr BK Semily muži 60+ 1947
704 Vokuš Zdeněk Liberec muži 60+ 1956
942 Winter Jan Liberečtí chrti muži 60+ 1956
945 Winter Eduard Liberečtí chrti muži 60+ 1956