Eleven silvestrovský běh okolo 3 přehrad Ročník 2018

Vaše startovní číslo bude zobrazeno po přijetí platby startovného na účet organizátora.

Číslo Příjmení Jméno Klub Trať Ročník
dívky do 15-ti let
825 Brožková Kateřina Sokol Skuhrov dívky do 15-ti let 2004
785 Foglová Kristýna ELEVEN TEAM dívky do 15-ti let 2003
737 Janalíková Natálie McHappy Team dívky do 15-ti let 2006
683 Kurfiřtová Natálie ZPCYKLO Proofy Corratec team dívky do 15-ti let 2003
726 Lexmanová Anna Jablonecké Mattonky dívky do 15-ti let 2007
755 Malá Sára LSK Lomnice nad Popelkou dívky do 15-ti let 2003
803 Nermuťová Nela BC Blesk Jablonec dívky do 15-ti let 2009
767 Schreibová Eliška Hostivice dívky do 15-ti let 2005
765 Vokušová Tereza Liberec dívky do 15-ti let 2004
766 Vokušová Veronika TJ Tatran Jablonec nad Nisou dívky do 15-ti let 2007
kluci do 15-ti let
826 Brožek Matěj Sokol Skuhrov kluci do 15-ti let 2008
648 Cihlář Jakub TJ Lokomotiva Beroun z.s. kluci do 15-ti let 2003
665 Cihlář Vojtěch TJ Lokomotiva Beroun z.s. kluci do 15-ti let 2003
666 Cihlář Prokop TJ Lokomotiva Beroun z.s. kluci do 15-ti let 2006
718 Hamilton Danny ELEVEN TEAM kluci do 15-ti let 2005
719 Hamilton Ollie ELEVEN TEAM kluci do 15-ti let 2007
822 Hubner Richard Liaz Jablonec kluci do 15-ti let 2007
702 Chlum Martin FK Jablonec kluci do 15-ti let 2005
734 Janalík Daniel TJ Dukla Liberec kluci do 15-ti let 2003
658 Mikšovský Jan Drtiči a květinky kluci do 15-ti let 2009
815 Nermuť Pavel BC Blesk Jablonec kluci do 15-ti let 2007
669 Pohl Adam Pogler kluci do 15-ti let 2004
615 Skřivánek Jakub Do pohody kluci do 15-ti let 2007
801 Svoboda Petr TJ Jiskra Mšeno kluci do 15-ti let 2006
ženy do 39
645 Adamcová Jaroslava X ženy do 39 1991
Barthová Karolína x ženy do 39 1992
757 Folková Denisa AC Jablonec n. N. ženy do 39 2001
703 Fořtová Martina ELEVEN RUN TEAM ženy do 39 2002
704 Fořtová Denisa ELEVEN RUN TEAM ženy do 39 1998
Gregorová Eliška Cycology ženy do 39 1998
661 Havlíčková Martina Havlasfork ženy do 39 1986
741 Holcová Jana žádný ženy do 39 1984
774 Honzová Petra žádný ženy do 39 1994
JENNIFER LEWINSKI LÓPEZ TEAM RAPAZ ženy do 39 1991
695 Jíšová Barbora Eleven run team ženy do 39 1992
823 Kadlečková Petra Justme ženy do 39 1985
659 Kalousková Markéta Bez ucasti ve sportovnim klubu ženy do 39 1989
697 Knoblochová Jana Karate Slavia TU Liberec ženy do 39 1995
601 Korytářová Dominika K ženy do 39 1993
642 Korytářová Romana KM ženy do 39 1982
633 Kubátová Šárka Běhunky ženy do 39 1986
816 Kučerová Marie Sport future team ženy do 39 1983
808 Kuželová Simona Czech Tall Boys ženy do 39 1985
627 Lognerova Jana * ženy do 39 1980
754 Malá Martina Lomnice nad Popelkou ženy do 39 1979
773 Málková Anna SK Jeseniova ženy do 39 2001
782 Marková Tereza Liberec ženy do 39 1999
692 Nýdrová Veronika SK Hraničná u Lípy ženy do 39 1988
790 Patkova Romana MOLS Team ženy do 39 1983
629 Podzimková Barbora Wýklusácký Tyjátr Frýdlant ženy do 39 2001
657 Rambousková Michaela Drtiči a květinky ženy do 39 1981
797 Raslova Marie Liberec ženy do 39 1982
644 Salhabova Zuzana Hejaz Ultra ženy do 39 1990
800 Sitova Romana Liberec ženy do 39 1996
777 Sladkovská Barbora žádný ženy do 39 1996
614 Strassová Michala Do pohody ženy do 39 1985
793 Süsserová Kristýna Jablonecké Mattonky ženy do 39 2001
699 Svobodová Michaela žádný ženy do 39 1983
Šimáková Zuzana Růžovky ženy do 39 1992
813 Šírová Veronika žádný ženy do 39 1993
620 Šteflíčková Anna Zadny ženy do 39 1980
621 Štípková Michaela Kocouři ženy do 39 1996
792 Tribučková Veronika Jablonecké Mattonky ženy do 39 1985
681 Trnková Iva Adventní běhání ženy do 39 1989
780 Trunečková Tereza žádný ženy do 39 1995
660 Tyburcova Tereza žádný ženy do 39 1985
776 Vejvodová Kristýna žádný ženy do 39 1996
779 Vítková Karina fanclub KV ženy do 39 1979
739 Vlasáková Jana žádný ženy do 39 1980
632 Vranova Jitka Behunky ženy do 39 1992
679 Vršecká Michala Adventní běhání ženy do 39 1983
605 Žáková Olga Alpin Club AŠ ženy do 39 1980
ženy 40 až 49
637 Al-Dhaief Lucie Zadny ženy 40 až 49 1975
810 Bakešová Radka Jablonecké Mattonky ženy 40 až 49 1976
647 Bernklauová Andrea Matonky ženy 40 až 49 1976
650 Cihlářová Jana TJ Lokomotiva Beroun z.s. ženy 40 až 49 1978
729 Franklová Dita Atletika Človíček ženy 40 až 49 1978
655 Hájková Gabriela Drtiči a květinky ženy 40 až 49 1971
716 Hamilton Marketa ELEVEN TEAM ženy 40 až 49 1976
736 Janalíková Drahomíra McHappy Team ženy 40 až 49 1972
748 Janečková Lenka LLLM ženy 40 až 49 1976
689 Kateřina Hanousková Titáni ženy 40 až 49 1974
624 Kertészová Jitka optimista :) ženy 40 až 49 1977
682 Kurfiřtová Petra ZPCyklo Proofy Corratec team ženy 40 až 49 1978
725 Lexmanová Marcela Jablonecké Mattonky ženy 40 až 49 1973
612 Maiová Kateřina žádný ženy 40 až 49 1974
608 Masaříková Jana žádný ženy 40 až 49 1976
771 Merhulíková Lenka AC Česká Lípa ženy 40 až 49 1978
804 Nermuťová Iveta Středečnice ženy 40 až 49 1978
711 Odnohová Daniela Kosmorunners ženy 40 až 49 1976
805 Pesničáková Kristýna Středečnice ženy 40 až 49 1976
700 Pokorná Markéta Plavecká škola ženy 40 až 49 1974
674 Seemanová Zuzana SK Motorlet Praha ženy 40 až 49 1970
753 Šrumová Ilona Brozany nad Ohří ženy 40 až 49 1976
794 Šubrtová Gabriela H. O. P. ženy 40 až 49 1978
638 Taibrová Monika ZŠ Šumava ženy 40 až 49 1969
715 Urbanová Drahomíra Na volných nohách :-) ženy 40 až 49 1971
764 Vokušová Dana Liberec ženy 40 až 49 1977
ženy 50 a více
672 Adamcová Milena Sněhový obláček ženy 50 a více 1965
626 Bočková Zuzana žádný ženy 50 a více 1962
795 Horynová Eva Jablonecké Mattonky ženy 50 a více 1967
750 Iva Pasecká žádný ženy 50 a více 1963
686 Janegová Helena Jablonecké Mattonky ženy 50 a více 1966
819 Jónová Marie žádný ženy 50 a více 1966
744 Melicharová Hana žádný ženy 50 a více 1959
611 Slavíková Martina žádný ženy 50 a více 1963
639 Volná Milada za Lvičku ženy 50 a více 1968
muži do 39
772 Baran Lukáš muži do 39 1985
809 Beránek Milan Czech Tall Boys muži do 39 1979
698 Bláha Matěj USK Slavia Karate Liberec muži do 39 1990
651 Cihlář Jan BOX Club Asfalt KD muži do 39 2001
708 Daníček Nikolas muži do 39 1991
Dočkal Lubomír ZUŠ Jablonec muži do 39 1979
710 Dušánek Jan JEŠTĚD SKYRACE muži do 39 1980
691 Gaisl Luboš ELEVEN RUN TEAM muži do 39 1985
604 Hájek Jiří x muži do 39 1992
Hájek Vojtěch AC Jablonec nad Nisou muži do 39 1998
713 Hájek Vojtěch muži do 39 1995
775 Hanák Jan žá muži do 39 1989
701 Hanousek Jiří Road Racing Podorlicko muži do 39 1988
628 Hanzl Martin no team muži do 39 1981
630 Harasimovič Jakub --- muži do 39 2000
662 Havlíček Ondřej Havlasfork muži do 39 1980
735 Janalík Lukáš VTJ Rapid Liberec muži do 39 2001
799 Judl Libor Liberec muži do 39 1992
787 Kolář Jakub * muži do 39 1986
705 Kotyza Martin FK Jablonec muži do 39 1984
706 Krajicek Martin Sokol Veltez muži do 39 1982
724 Krouský Milan Milan Krouský muži do 39 1982
625 Křiklava Aleš Wýklusácký Tyjátr Frýdlant muži do 39 1998
817 Kučera Jirka Sport future team muži do 39 1980
738 Kučera David SK HABENA muži do 39 1991
807 Kužel Jiří Czech Tall Boys muži do 39 1979
742 Kysela Marek Fk Jablonec muži do 39 1992
685 Lhota Zbyšek ELEVEN RUN TEAM muži do 39 1984
687 Lhota Štěpán BěžBěžBěž2018 muži do 39 1990
646 Lux Tomáš X muži do 39 1991
671 Nohýnek Petr TJ Liaz Jablonec muži do 39 1999
693 Pagáč Roman SK Hraničná u Lípy muži do 39 1988
789 Patka Ondrej MOLS Team muži do 39 1979
783 Pelant Jakub Stráž nad Nisou muži do 39 2000
618 Plášil Marek WTF - Wýklusácký Tyjátr Frýdlant muži do 39 1988
668 Pohl Aleš Pogler muži do 39 2001
616 Pokorný Jaromír SKP Maják muži do 39 1988
675 Polák Jan Iron-fighters muži do 39 1989
610 Randák Martin Sk Hraničná u Lípy muži do 39 1987
609 Ruzovic Jan TJ Liaz muži do 39 1987
640 Řezáč Marek muži do 39 1982
798 Řeznicek David Liberec muži do 39 1979
643 Salhab Emad Hejaz ultra muži do 39 1987
762 Sedláček Petr Tri-Space muži do 39 1980
641 Semerák David LeVor muži do 39 1981
806 Skrbek Jan Czech Tall Boys muži do 39 1985
778 Soukup Petr fanclub KV muži do 39 1987
619 Starý Jiří WTF - Wýklusácký Tyjátr Frýdlant muži do 39 1987
690 Tesař Zdeněk Titáni muži do 39 1979
745 Trdla Jiří Jablonec nad Nisou muži do 39 1982
788 Vareka Martin Neratovice muži do 39 1985
634 Vele Jirka Dum Spiro Spero TEAM muži do 39 1979
617 Vorlicek Petr Fedor All Star Team muži do 39 1982
694 Vrba Vojtěch SK Hraničná u Lípy muži do 39 1986
Zeman David BEKO Bike & Ski Racing Team muži do 39 1992
824 Zeman Adam HS Jizerky muži do 39 1994
752 Zít Ivan muži do 39 1983
muži 40 až 49
714 Barvinek Martin AC libercti chrti muži 40 až 49 1970
677 Bašus Ondřej Vrajbaš muži 40 až 49 1977
732 Bém Tomáš Mšeno - sever muži 40 až 49 1970
664 Cihlář Jan TJ Lokomotiva Beroun z.s. muži 40 až 49 1970
727 Čičko Jiří SSC Železný Brod muži 40 až 49 1975
784 Drobek Jindřich Jameson muži 40 až 49 1971
759 Hajský Luboš Kakáči muži 40 až 49 1974
631 Harasimovič Vladimír --- muži 40 až 49 1973
802 Hlubůček Jirka Caveira team muži 40 až 49 1976
758 Holaj Zdeněk Kakáči muži 40 až 49 1976
733 Janalík Radek McHappy Team muži 40 až 49 1969
731 Janata Alexandr Janata JHSP muži 40 až 49 1972
747 Janeček Leoš LLLM muži 40 až 49 1972
602 Kysela Pavel ZPCYKLO PROOFY CORRATEC TEAM muži 40 až 49 1976
740 Malý Jan ELEVEN RUN TEAM muži 40 až 49 1973
743 Maly Michal Jablonecke Mattonky muži 40 až 49 1974
654 Mikšovský Petr Drtiči a květinky muži 40 až 49 1973
769 Nedvěd Milan Kakáči muži 40 až 49 1978
635 Neubauer Radim ELEVEN MERCEDES-BENZ MITAS muži 40 až 49 1977
712 Odnoha David Kosmorunners muži 40 až 49 1974
688 Pecina David Eleven Run Team muži 40 až 49 1974
781 Petrák Ondřej SK Jameson muži 40 až 49 1978
812 Polodna Pavel Lenoši Jablonec muži 40 až 49 1971
746 Preisler Michal Jablonecké Mattonky muži 40 až 49 1971
678 Pulščák Michal - muži 40 až 49 1971
656 Rambousek Luboš Drtiči a květinky muži 40 až 49 1978
652 Seeman Tomáš SK Motorlet Praha muži 40 až 49 1969
768 Schreib Petr Hostivice muži 40 až 49 1972
791 Sucharda Jiří Jablonecké Mattonky muži 40 až 49 1972
720 Šára Pavel AC Praha 1890 muži 40 až 49 1974
670 Šenk Martin **** muži 40 až 49 1972
761 Šoltýs Štěpán Kakáči muži 40 až 49 1978
730 Trdla Tomáš HEXENSCHOOS muži 40 až 49 1969
760 Tvrzník Tomáš Kakáči muži 40 až 49 1978
653 Ubry Zdeněk Hardcore tréninky muži 40 až 49 1977
722 Vacek Michal Jablonec nad Nisou muži 40 až 49 1974
680 Vršecký Michal Adventní běhání muži 40 až 49 1978
Žurek Mariusz TL Pogon Ruda Slaska muži 40 až 49 1975
muži 50 až 59
709 Barta Lubomír mlýn Perner Svijany muži 50 až 59 1963
751 Binter Dalibor SDH Všelibice muži 50 až 59 1964
649 Cihlář Zdislav TJ Lokomotiva Beroun z.s. muži 50 až 59 1964
707 Hlaváček Petr Jablonecké Mattonky muži 50 až 59 1967
770 Hlubuček Jaroslav AC Jablonec nad Nisou muži 50 až 59 1967
721 Jakš Martin žádný muži 50 až 59 1966
Kopačík Libor Feli sport muži 50 až 59 1960
636 Kraus Jan PAC Jablonec muži 50 až 59 1965
820 Lhota Filip Jablonec nad Nisou muži 50 až 59 1963
623 Link Martin TUMLING TEAM muži 50 až 59 1967
696 Lukeš Martin ELEVEN RUN TEAM muži 50 až 59 1968
613 Pavlů Milan žádný muži 50 až 59 1959
667 Pohl Jiří Pogler muži 50 až 59 1966
606 Sýkora Ondřej Slavoj Vyšehrad muži 50 až 59 1966
728 Sýkora Martin žádný muži 50 až 59 1968
749 tomiska lubomir individualne muži 50 až 59 1967
676 Vrajik Jan Eleven muži 50 až 59 1965
717 Wallace Bruce ELEVEN TEAM muži 50 až 59 1968
muži 60 a více
673 Adamec Josef Sněhový obláček muži 60 a více 1949
723 Barvinek Václav AC libercti chrti muži 60 a více 1946
821 Holec Zdeněk Není muži 60 a více 1956
756 Malý Vlastimil Prachov muži 60 a více 1946
622 Neumann František PROSTĚ DÝCHEJ muži 60 a více 1954
684 Sedláček Oldřich Tri-space muži 60 a více 1948
763 Vokuš Zdeněk Liberec muži 60 a více 1956