Eleven silvestrovský běh okolo 3 přehrad Ročník 2019

Vaše startovní číslo bude zobrazeno po přijetí platby startovného na účet organizátora.

Číslo Příjmení Jméno Klub Trať Ročník
dívky do 15-ti let
537 Burianová Hana Dukla Liberec dívky do 15-ti let 2004
Dobiášova Lucie Judo CLUB JABLONEC dívky do 15-ti let 2009
536 Janalíková Natálie McHappy Team dívky do 15-ti let 2006
Švarcová Páťa Judo Jablonec dívky do 15-ti let 2009
503 Tribučková Nella ELEVEN dívky do 15-ti let 2010
Trollerová Eva; LIAZ Jablonec dívky do 15-ti let 2010
kluci do 15-ti let
Chlum Martin FK Jablonec kluci do 15-ti let 2005
513 Chlum Martin FK Jablonec kluci do 15-ti let 2005
Kurfiřt Jakub SOSK kluci do 15-ti let 2008
Moťovský Jozef Bez registrace kluci do 15-ti let 2004
Přichystal Vojta TJ Bižuterie Volejbal Jablonec kluci do 15-ti let 2006
549 Skřivánek Jakub SRTG Jablonec nad Nisou kluci do 15-ti let 2007
Toth Ladislav Judo CLUB JABLONEC kluci do 15-ti let 2005
ženy do 39
Bartošová Lucie jedině bedna ženy do 39 1992
Brettschneiderová Tereza REHAVITAL CREW ženy do 39 1998
576 Hejdová Andrea AC Slovan Liberec ženy do 39 1999
573 Jíšová Barbora Eleven run team ženy do 39 1992
540 Klimova Lenka Jiřetín pod Bukovou ženy do 39 1981
Kurfiřtová Natálie KLSG ženy do 39 2003
Mosiurczáková Pavlína Mattoni Freerun Jablonec nad Nisou ženy do 39 1998
Osičková Petra královny běhu ženy do 39 1991
568 Petráková Julie Ten, ve kterým holky dokazujou svejm klukům, že to prostě uběhnou. ženy do 39 2001
550 Strassová Michala SRTG Jablonec nad Nisou ženy do 39 1985
Svitáková Martina Praha Žižkov ženy do 39 1994
517 Šírová Veronika Železný Brod ženy do 39 1993
572 Štefanová Eliška královny běhu ženy do 39 1993
528 Štípková Michaela Neběženko ženy do 39 1996
Tribučková Veronika ELEVEN RUN TEAM ženy do 39 1985
501 Vamberová Veronika TRX ženy do 39 1995
ženy 40 až 49
Bila Štěpánka neregistrovana ženy 40 až 49 1974
509 Cihlářová Jana TJ Lokomotiva Beroun ženy 40 až 49 1978
Hartlová Věra není ženy 40 až 49 1973
566 Janečková Lenka LLLM ženy 40 až 49 1976
525 Králová Veronika Sama za sebe ženy 40 až 49 1977
Latislavová Eva Jablonec ženy 40 až 49 1973
548 MIŠÁKOVÁ Jana SK Azzy ženy 40 až 49 1979
553 Mosiurczáková Jana ELEVEN RUN TEAM ženy 40 až 49 1974
Polažincová Monika Louny ženy 40 až 49 1979
544 Seemanová Zuzana pro zdraví a pro radost ženy 40 až 49 1970
Šrumová Ilona Brozany nad Ohří ženy 40 až 49 1976
ženy 50 a více
564 Dusilová Hedvika Hexenschoos Pěnčín ženy 50 a více 1969
529 Habichová Vladimíra Jablonec nad Nisou ženy 50 a více 1967
562 Slavíková Martina maminky běžkyně ženy 50 a více 1963
502 Taibrová Monika ZŠ Šumava ženy 50 a více 1969
muži do 39
538 Burian Václav Dukla Liberec muži do 39 2002
507 Cihlář Jakub Lokomotiva Beroun z.s. muži do 39 2003
504 Daníček Nikolas ND muži do 39 1991
Gaisl Luboš ELEVEN RUN TEAM muži do 39 1985
574 Hádek Pavel PH muži do 39 1983
577 Hakl Filip SK(i) Jilemnice muži do 39 1999
582 Holub Jiří WTF - Wýklusácký Tyjátr Frýdlant muži do 39 1987
534 Janalík Daniel McHappy Team muži do 39 2003
535 Janalík Lukáš McHappy Team muži do 39 2001
510 Kejzlar Martin Jedině bedna muži do 39 1993
Kocourek Štepán Jedině bedna muži do 39 1995
512 Kotyza Martin Základna tým muži do 39 1984
Křiklava Tomáš WTF - Wýklusácký Tyjátr Frýdlant muži do 39 1995
Křiklava Aleš WTF - Wýklusácký Tyjátr Frýdlant muži do 39 1998
558 Lhota Štěpán Nic muži do 39 1990
Liberácký Vlastimil Utíkej Foreste muži do 39 1991
Liberácký Vlastimil Utíkej Foreste muži do 39 1991
584 Plášil Marek WTF - Wýklusácký Tyjátr Frýdlant muži do 39 1988
520 Pokorný Jaromír SKP Maják muži do 39 1988
579 Starý Jiří WTF - Wýklusácký Tyjátr Frýdlant muži do 39 1987
569 Šmíd Ondřej Ten, ve kterým kluci čekaj na svoje holky, který už nemůžou. muži do 39 1999
526 Tryzna Martin SILVINI MADSHUS team muži do 39 1991
muži 40 až 49
539 Burian Miroslav TJ Bižuterie Jablonec muži 40 až 49 1971
563 Dusil Vladimír Hexenschoos Pěnčín muži 40 až 49 1970
554 Hozak Petr xxx muži 40 až 49 1978
524 Hoznauer Petr UK Orebić muži 40 až 49 1974
565 Janeček Leoš LLLM muži 40 až 49 1972
541 Kotrba Petr Jiřetín pod Bukovou muži 40 až 49 1975
557 Křeček Aleš Hamster Liberec muži 40 až 49 1971
Larsen Jesper StigeLøberne muži 40 až 49 1977
518 Maly Michal Jablonecke Mattonky muži 40 až 49 1974
Petrák Ondřej Jameson team muži 40 až 49 1978
500 Synek Jiří Uranové doly Hamr 1972 muži 40 až 49 1974
567 Šenk Martin Žádný muži 40 až 49 1972
muži 50 až 59
560 Barta Lubomír Vratislavice nad Nisou muži 50 až 59 1963
514 Binter Dalibor Haven team muži 50 až 59 1964
508 Cihlář Zdislav TJ Lokomotiva Beroun z.s. muži 50 až 59 1964
533 Janalík Radek McHappyTeam muži 50 až 59 1969
Link Martin TUMLING TEAM muži 50 až 59 1967
542 Lukeš Martin ELEVEN RUN TEAM muži 50 až 59 1968
543 Seeman Tomáš Motorlet Praha muži 50 až 59 1969
516 Sýkora Ondřej Jablonec nad Nisou muži 50 až 59 1966
527 Vavrich František PAC Jablonec muži 50 až 59 1961
muži 60 a více
559 Neumann František PROSTĚ DÝCHEJ muži 60 a více 1954
561 Pavlů Milan Kde jsem nechal plíce muži 60 a více 1959