Eleven silvestrovský běh okolo 3 přehrad Ročník 2019

Vaše startovní číslo bude zobrazeno po přijetí platby startovného na účet organizátora.

Číslo Příjmení Jméno Klub Trať Ročník
dívky do 15-ti let
721 Bernatová Markéta Torpédo Zeleneč dívky do 15-ti let 2008
537 Burianová Hana Dukla Liberec dívky do 15-ti let 2004
Dobiášova Lucie Judo CLUB JABLONEC dívky do 15-ti let 2009
536 Janalíková Natálie McHappy Team dívky do 15-ti let 2006
Lexmanová Anna Jablonecké Mattonky dívky do 15-ti let 2007
696 Nermuťová Nela Baseball Blesk Jablonec dívky do 15-ti let 2009
656 Schreibová Eliška Hostivice dívky do 15-ti let 2006
609 Stasová Anna LIAZ Jablonec dívky do 15-ti let 2006
547 Švarcová Páťa Judo Jablonec dívky do 15-ti let 2009
503 Tribučková Nella ELEVEN dívky do 15-ti let 2010
545 Trollerová Eva; LIAZ Jablonec dívky do 15-ti let 2010
654 Vokušová Tereza Liberec dívky do 15-ti let 2004
655 Vokušová Veronika Liberec dívky do 15-ti let 2007
kluci do 15-ti let
738 Bělaška Ondřej Kosmonauti z Gagarinky kluci do 15-ti let 2007
739 Bělaška Adam Kosmonauti z Gagarinky kluci do 15-ti let 2010
720 Bernat Jakub Torpédo Zeleneč kluci do 15-ti let 2006
628 Cihlář Prokop TJ Lokomotiva Beroun z.s. kluci do 15-ti let 2006
734 Hubner Richard TJ LIAZ JABLONEC n.N. kluci do 15-ti let 2007
Chlum Martin FK Jablonec kluci do 15-ti let 2005
513 Chlum Martin FK Jablonec kluci do 15-ti let 2005
614 Chýle Jindřich Robin Bez klubu kluci do 15-ti let 2008
673 Koravský Matěj TJ LIAZ Jablonec kluci do 15-ti let 2005
555 Kurfiřt Jakub SOSK kluci do 15-ti let 2008
755 Marek Přemysl ND kluci do 15-ti let 2005
585 Moťovský Jozef Bez registrace kluci do 15-ti let 2004
Moučka Ondřej snad to dojdem kluci do 15-ti let 2010
674 Musil František Triatlon Jablonec nad Nisou kluci do 15-ti let 2009
695 Nermuť Pavel Baseball Blesk Jablonec kluci do 15-ti let 2007
678 Petr Lubor Slovan Liberec kluci do 15-ti let 2009
546 Přichystal Vojta TJ Bižuterie Volejbal Jablonec kluci do 15-ti let 2006
549 Skřivánek Jakub SRTG Jablonec nad Nisou kluci do 15-ti let 2007
646 Šára Petr AC Praha 1890 kluci do 15-ti let 2010
766 Štich Michal Jablonecké Mattonky kluci do 15-ti let 2008
767 Štich Martin Jablonecké Mattonky kluci do 15-ti let 2006
Toth Ladislav Judo CLUB JABLONEC kluci do 15-ti let 2005
715 Vala Lukáš Severní vítr kluci do 15-ti let 2009
ženy do 39
519 Bartošová Lucie jedině bedna ženy do 39 1992
Bebesova Amalie TK LTC 27 ženy do 39 2002
723 Bémová Lýdie Jablonecké Mattonky ženy do 39 1985
748 Berková Kristýna Matky na úprku ženy do 39 1990
671 Bobková Anna TJ Bižuterie ženy do 39 2001
Brettschneiderová Tereza REHAVITAL CREW ženy do 39 1998
660 Bulířová Lenka Zadny ženy do 39 1981
698 Dembická Lenka Frýdlant ženy do 39 2002
598 Fleiberková Šárka WTF - Wýklusácký Tyjátr Frýdlant ženy do 39 1987
648 Folková Denisa AC Slovan Liberec ženy do 39 2001
733 Fořtová Denisa ELEVEN RUN TEAM ženy do 39 1998
716 Hánová Tereza Žádný ženy do 39 1991
692 Havlíčková Martina Havlasfork ženy do 39 1986
576 Hejdová Andrea AC Slovan Liberec ženy do 39 1999
605 Honzová Petra SKV ženy do 39 1994
573 Jíšová Barbora Eleven run team ženy do 39 1992
680 Karabacak Jitka - ženy do 39 1989
658 Karlovna Volavková Vendula TJ Autotrend ženy do 39 1983
540 Klimova Lenka Jiřetín pod Bukovou ženy do 39 1981
642 Korytářová Dominika Kor ženy do 39 1993
643 Korytářová Romana Kor ženy do 39 1982
590 Kotková Marcela Kolín ženy do 39 1998
556 Kurfiřtová Natálie KLSG ženy do 39 2003
619 Malá Sára ČKS SKI Jilemnice ženy do 39 2003
650 Málková Anna SK Jeseniova ženy do 39 2001
758 Matoušková Michaela BTK EURO BIKE Praha ženy do 39 1997
551 Mosiurczáková Pavlína Mattoni Freerun Jablonec nad Nisou ženy do 39 1998
688 Nesvadbová Andrea Andrea Nesvadbová ženy do 39 1983
607 Obermajer Tereza Lálek ženy do 39 1986
571 Osičková Petra královny běhu ženy do 39 1991
711 Paříková Iva OOB TJ Turnov ženy do 39 2000
568 Petráková Julie Ten, ve kterým holky dokazujou svejm klukům, že to prostě uběhnou. ženy do 39 2001
637 Počtová Pavlína Žádný ženy do 39 1988
Pohlová Kateřina x ženy do 39 1989
693 Procházková Zuzana Liberec ženy do 39 1992
629 Přibylová Tereza Běhám pro radost ženy do 39 1990
683 Ptáčková Kateřina S+K tým ženy do 39 2000
612 Samková Markéta Neregistrována ženy do 39 1989
663 Sladkovská Barbora SKV ženy do 39 1996
550 Strassová Michala SRTG Jablonec nad Nisou ženy do 39 1985
741 Strejcovská Karolína prose-ho-ho-ho ženy do 39 1991
523 Svitáková Martina Praha Žižkov ženy do 39 1994
594 Svobodová Michaela žádny ženy do 39 1983
517 Šírová Veronika Železný Brod ženy do 39 1993
710 Šritrová Lenka OOB TJ Turnov ženy do 39 2002
572 Štefanová Eliška královny běhu ženy do 39 1993
528 Štípková Michaela Neběženko ženy do 39 1996
686 Tauchmanová Daniela Jablonecké Mattonky ženy do 39 1981
630 Tolvajová Miloslava MilEri ženy do 39 1992
515 Tribučková Veronika ELEVEN RUN TEAM ženy do 39 1985
697 Trunečková Tereza SKV ženy do 39 1995
501 Vamberová Veronika TRX ženy do 39 1995
735 Vašková Jana Liberec ženy do 39 1990
601 Vejvodová Kristýna SKV ženy do 39 1996
ženy 40 až 49
717 Bakešová Radka Jablonecké Mattonky ženy 40 až 49 1976
667 Balická Iva Prostě běž ženy 40 až 49 1973
722 Bernatová Pavla Torpédo Zeleneč ženy 40 až 49 1973
586 Bila Štěpánka neregistrovana ženy 40 až 49 1974
509 Cihlářová Jana TJ Lokomotiva Beroun ženy 40 až 49 1978
570 Hartlová Věra není ženy 40 až 49 1973
566 Janečková Lenka LLLM ženy 40 až 49 1976
705 Kadlubova Martina Mšeno sever ženy 40 až 49 1976
Kertészová Jitka snad to dojdem ženy 40 až 49 1977
525 Králová Veronika Sama za sebe ženy 40 až 49 1977
552 Latislavová Eva Jablonec ženy 40 až 49 1973
751 Maiova Katerina Titani ženy 40 až 49 1974
618 Malá Martina Lomnice nad Popelkou ženy 40 až 49 1979
753 Marková Pavle ND ženy 40 až 49 1977
548 MIŠÁKOVÁ Jana SK Azzy ženy 40 až 49 1979
553 Mosiurczáková Jana ELEVEN RUN TEAM ženy 40 až 49 1974
731 Palová Radka 1 ženy 40 až 49 1977
670 PETROVÁ Gabriela Inteva Rychnov u JBB ženy 40 až 49 1978
Polažincová Monika Louny ženy 40 až 49 1979
602 Sedlackova Lenka Jablonec nad Nisou ženy 40 až 49 1973
706 Sedlářová Andrea Mšeno sever ženy 40 až 49 1973
544 Seemanová Zuzana pro zdraví a pro radost ženy 40 až 49 1970
608 Stasová Štěpánka ... ženy 40 až 49 1978
587 Šrumová Ilona Brozany nad Ohří ženy 40 až 49 1976
Štichová Jana Jablonecké Mattonky ženy 40 až 49 1973
768 Štichová Jana Jablonecké Mattonky ženy 40 až 49 1973
714 Valová Martina Severní vítr ženy 40 až 49 1976
666 Vašků Šárka SDH Bratříkov ženy 40 až 49 1972
624 Vlková Jana Vlčáci ženy 40 až 49 1976
653 Vokušová Dana Liberec 8 ženy 40 až 49 1977
603 Voldánová Lenka Jablonec ženy 40 až 49 1978
728 Zabořilová Romana OOB Jenišovice ženy 40 až 49 1974
ženy 50 a více
564 Dusilová Hedvika Hexenschoos Pěnčín ženy 50 a více 1969
529 Habichová Vladimíra Jablonec nad Nisou ženy 50 a více 1967
684 Jónová Marie - ženy 50 a více 1966
Lexmanová Marcela Jablonecké Mattonky ženy 50 a více 1963
638 Lukešová Martina Jablonec nad Nisou ženy 50 a více 1968
562 Slavíková Martina maminky běžkyně ženy 50 a více 1963
502 Taibrová Monika ZŠ Šumava ženy 50 a více 1969
604 Volná Milada za Lvičku ženy 50 a více 1968
muži do 39
743 Bělohradský Jan Skákejte CZ s.r.o. muži do 39 1984
724 Bém Aleš Jablonecké Mattonky muži do 39 1981
664 Beran Tomáš SKV muži do 39 1997
Berka Jan Cycology muži do 39 1989
Blazek Tomas Sokol Zásada muži do 39 1989
591 Brdíčko Jan Kolín muži do 39 1995
744 Buďárek Tomáš Skákejte CZ s.r.o. muži do 39 1984
661 Bulíř Jaromír Zadny muži do 39 1983
538 Burian Václav Dukla Liberec muži do 39 2002
507 Cihlář Jakub Lokomotiva Beroun z.s. muži do 39 2003
762 Coufal Jáchym SK Žabovřesky Brno muži do 39 2002
504 Daníček Nikolas ND muži do 39 1991
635 Droppa Martin 4BRZDY muži do 39 1987
657 Fokt Josef Peppa pig muži do 39 1980
575 Gaisl Luboš ELEVEN RUN TEAM muži do 39 1985
574 Hádek Pavel PH muži do 39 1983
577 Hakl Filip SK(i) Jilemnice muži do 39 1999
606 Hanák Jan SKV muži do 39 1989
582 Holub Jiří WTF - Wýklusácký Tyjátr Frýdlant muži do 39 1987
651 Hrubeš Jan Dejvická nádražka muži do 39 1984
534 Janalík Daniel McHappy Team muži do 39 2003
535 Janalík Lukáš McHappy Team muži do 39 2001
510 Kejzlar Martin Jedině bedna muži do 39 1993
709 Klemša Zdeněk Cyklotremp muži do 39 2002
578 Kocourek Štepán Jedině bedna muži do 39 1995
702 Kotúček Martin - muži do 39 1991
512 Kotyza Martin Základna tým muži do 39 1984
599 Krajicek Martin Sokol-Veltez muži do 39 1982
647 Krupčík Matěj SKP Kornspitz Jablonec muži do 39 1992
581 Křiklava Tomáš WTF - Wýklusácký Tyjátr Frýdlant muži do 39 1995
583 Křiklava Aleš WTF - Wýklusácký Tyjátr Frýdlant muži do 39 1998
652 Lachman Vojtěch Haptičtí krasavci muži do 39 1994
558 Lhota Štěpán Nic muži do 39 1990
593 Lhota Zbyšek ELEVEN RUN TEAM muži do 39 1984
Liberácký Vlastimil Utíkej Foreste muži do 39 1991
Liberácký Vlastimil Utíkej Foreste muži do 39 1991
707 Macan Tomáš Georg muži do 39 1995
Moravec Jan Jedině bedna muži do 39 1992
742 Muller David prose-ho-ho-ho muži do 39 1996
749 Nájemník Tomáš HC Draci Lišný muži do 39 1998
621 Nohýnek Petr Nohýnek Petr Nohýnek muži do 39 1999
584 Plášil Marek WTF - Wýklusácký Tyjátr Frýdlant muži do 39 1988
520 Pokorný Jaromír SKP Maják muži do 39 1988
689 Prášil Vojtěch ELEVEN RUN TEAM muži do 39 1990
636 Pytlík Ondřej 4BRZDY muži do 39 1987
694 Sajewicz Jan SDH Lučany muži do 39 1996
613 Samek Ondřej Sport relax Znamenáček muži do 39 1987
682 Semerád Martin S+K tým muži do 39 1999
703 Schulz Jiří Georg muži do 39 1982
592 Sobotík Šimon - muži do 39 1992
579 Starý Jiří WTF - Wýklusácký Tyjátr Frýdlant muži do 39 1987
610 Staso Pavel ... muži do 39 2003
645 Šárová Petra AC Praha 1890 muži do 39 1981
569 Šmíd Ondřej Ten, ve kterým kluci čekaj na svoje holky, který už nemůžou. muži do 39 1999
633 ŠTEKR MICHAL 4BRZDY muži do 39 1981
730 Štrojsa Jakub Sudety Soldierzz muži do 39 1998
773 Šulc Martin HC Všelibice muži do 39 1982
732 Švehla Albert Jablonec n.N. muži do 39 1998
745 Titěra Jan Tíťa :-) muži do 39 1992
526 Tryzna Martin SILVINI MADSHUS team muži do 39 1991
589 Vavřich Tomáš vrtkoleno muži do 39 1991
676 Vlasák Karel Mikeš YDEA muži do 39 2001
muži 40 až 49
640 Barvínek Martin Ac liberečti chrti muži 40 až 49 1970
737 Bělaška Přemysl Kosmonauti z Gagarinky muži 40 až 49 1974
704 Bém Tomáš Mšono sever muži 40 až 49 1970
685 Beneš Pavel Liberečtí chrti muži 40 až 49 1973
719 Bernat Petr Torpédo Zeleneč muži 40 až 49 1970
539 Burian Miroslav TJ Bižuterie Jablonec muži 40 až 49 1971
627 Cihlář Jan TJ Lokomotiva Beroun z.s. muži 40 až 49 1970
Černý Jiří Jablonecké mattonky muži 40 až 49 1977
634 Desenský Martin 4BRZDY muži 40 až 49 1978
596 Drobek Jindřich Jameson team muži 40 až 49 1971
752 Drobny Jan Neratovice muži 40 až 49 1977
563 Dusil Vladimír Hexenschoos Pěnčín muži 40 až 49 1970
626 Fořtík Václav Centrum nadání muži 40 až 49 1970
771 Hajský Luboš HC Všelibice muži 40 až 49 1973
679 Harasimovič Vladimír muži 40 až 49 1973
665 Hlavatý Luděk SDH Bratříkov muži 40 až 49 1972
770 Holaj Zdeněk HC Všelibice muži 40 až 49 1976
554 Hozak Petr xxx muži 40 až 49 1978
524 Hoznauer Petr UK Orebić muži 40 až 49 1974
668 Hruška Miloš MHUL muži 40 až 49 1970
729 Husták Tomáš Hustíci muži 40 až 49 1977
649 Janata Alexandr JHSP muži 40 až 49 1972
565 Janeček Leoš LLLM muži 40 až 49 1972
736 Kašťák Jan Jablonecké Mattonky muži 40 až 49 1978
708 Klemša Tomáš Cyklotremp muži 40 až 49 1971
541 Kotrba Petr Jiřetín pod Bukovou muži 40 až 49 1975
557 Křeček Aleš Hamster Liberec muži 40 až 49 1971
580 Larsen Jesper StigeLøberne muži 40 až 49 1977
617 Malý Jan ELEVEN RUN TEAM muži 40 až 49 1973
518 Maly Michal Jablonecke Mattonky muži 40 až 49 1974
754 Marek Robert ND muži 40 až 49 1978
Moučka Luboš snad to dojdem muži 40 až 49 1974
623 Nedvěd Milan HC Všelibice muži 40 až 49 1978
595 Pecina David ELEVEN RUN TEAM muži 40 až 49 1974
Petrák Ondřej Jameson team muži 40 až 49 1978
632 Pinkas Rudolf Bedřichovský Bastard muži 40 až 49 1976
669 Polodna Pavel MS14 muži 40 až 49 1971
681 Sucharda Jiří Jablonecké Mattonky muži 40 až 49 1972
597 Svolinský Tomáš RK DRAGONS JABLONEC muži 40 až 49 1976
500 Synek Jiří Uranové doly Hamr 1972 muži 40 až 49 1974
631 Šára Pavel AC Praha 1890 muži 40 až 49 1974
567 Šenk Martin Žádný muži 40 až 49 1972
772 Šoltýs Štěpán HC Všelibice muži 40 až 49 1976
687 Štancík Roman HC Všelibice muži 40 až 49 1978
746 Štancl Jaroslav HOK Pardubice muži 40 až 49 1970
765 Štich Jan Jablonecké Mattonky muži 40 až 49 1976
622 Tvrzník Tomáš HC Všelibice muži 40 až 49 1979
713 Vala Roman Severní vítr muži 40 až 49 1971
625 Vlk Martin Vlčáci muži 40 až 49 1975
muži 50 až 59
560 Barta Lubomír Vratislavice nad Nisou muži 50 až 59 1963
514 Binter Dalibor Haven team muži 50 až 59 1964
508 Cihlář Zdislav TJ Lokomotiva Beroun z.s. muži 50 až 59 1964
760 Coufal Svatoš SK Žabovřesky Brno muži 50 až 59 1967
Coufal Svatoš SK Žabovřesky Brno muži 50 až 59 1967
690 GREBENÍČEK ROMAN M8 muži 50 až 59 1965
677 Hlubuček Jaroslav TJ LIAZ Jablonec nad Nisou muži 50 až 59 1967
641 Jakš Martin nadšenci z Jablonce muži 50 až 59 1966
533 Janalík Radek McHappyTeam muži 50 až 59 1969
672 Koravský Roman ELEVEN RUN TEAM muži 50 až 59 1969
701 Kotúček Pavel iThinkBeer muži 50 až 59 1961
615 Kraus Jan PAC Jablonec muži 50 až 59 1965
588 Link Martin TUMLING TEAM muži 50 až 59 1967
542 Lukeš Martin ELEVEN RUN TEAM muži 50 až 59 1968
756 Matoušek Michal BTK EURO BIKE Praha muži 50 až 59 1962
675 Musil Milan Novovesan muži 50 až 59 1968
750 Nájemník Petr Horokolo muži 50 až 59 1963
616 Přibyl Karel Běhám pro radost muži 50 až 59 1965
543 Seeman Tomáš Motorlet Praha muži 50 až 59 1969
Stang Jürgen BSG Würth muži 50 až 59 1961
662 Stang Jürgen TJ Autotrend muži 50 až 59 1961
611 Staso Petr ... muži 50 až 59 1969
516 Sýkora Ondřej Jablonec nad Nisou muži 50 až 59 1966
712 Šritr Martin SOK TJ Turnov muži 50 až 59 1968
Štefanyuk Luboš Tatran Jablonec muži 50 až 59 1966
600 Trdla Tomáš HEXENSCHOOS muži 50 až 59 1969
639 Týč Lubomír Dlouhý Most muži 50 až 59 1961
527 Vavrich František PAC Jablonec muži 50 až 59 1961
muži 60 a více
Fohl Petr TK LTC 27 muži 60 a více 1953
691 Koubek Libor Sklepovští Sršáni muži 60 a více 1957
620 Malý Vlastimil Prachov muži 60 a více 1946
559 Neumann František PROSTĚ DÝCHEJ muži 60 a více 1954
561 Pavlů Milan Kde jsem nechal plíce muži 60 a více 1959