eleven Velkoosecká podzimní "12" Ročník 2015

Vaše startovní číslo bude zobrazeno po přijetí platby startovného na účet organizátora.

Číslo Příjmení Jméno Klub Trať Ročník
14 km vozíčkáři do 999 let
135 Antošová Kateřina Černí koně 14 km vozíčkáři do 999 let 1965
150 EČEK Jaroslav Praha 14 km vozíčkáři do 999 let 1970
118 Jadlovský Jaroslav HANDBIKE ČR 14 km vozíčkáři do 999 let 1960
7 ruzicka ladislav paraple 14 km vozíčkáři do 999 let 1956
10 Řízek vladimír PARAPLE 14 km vozíčkáři do 999 let 1944
9 Zezulka Zdeněk Paraple 14 km vozíčkáři do 999 let 1957
6 km muži do 23 let
Džubara Filip TJ obal servis Košice 6 km muži do 23 let 1993
Franc Matouš TJ Sokol Kolín - atletika 6 km muži do 23 let 1996
Koukal Petr Bakov nad Jizerou 6 km muži do 23 let 1997
94 Popek Tomáš Remedy 6 km muži do 23 let 1997
138 Svoboda Matěj Fit studio ArenA 6 km muži do 23 let 1996
6 km ženy do 23 let
Bisová Ester - 6 km ženy do 23 let 1993
Blechová Diana 6 km ženy do 23 let 1994
59 Dařílková Jana Remedy 6 km ženy do 23 let 1994
71 Hrabová Gabriela 6 km ženy do 23 let 1994
43 Jirásková Lucie - 6 km ženy do 23 let 1993
52 Řeháková Michaela - 6 km ženy do 23 let 1992
46 Skalníková Barbora - 6 km ženy do 23 let 1993
6 km ženy do 35 let
36 ¨Reiterová Lucie POMAGO 6 km ženy do 35 let 1987
Evjáková Markéta nymburk 6 km ženy do 35 let 1986
122 Lieskovská Petra ZOO 6 km ženy do 35 let 1987
51 Lžíčařová Katka Fit studio ArenA 6 km ženy do 35 let 1982
96 Pařízková Ivon Kutná Hora 6 km ženy do 35 let 1982
8 Rypkova Veronika Rypsport 6 km ženy do 35 let 1983
49 Šilerová Eva Fit studio ArenA 6 km ženy do 35 let 1980
164 Šnáblová Jana Běžecký klub České spořitelny 6 km ženy do 35 let 1984
172 Tegtmajerová Nikola RK DRAGONS JABLONEC 6 km ženy do 35 let 1991
83 Urbancova Jana 6 km ženy do 35 let 1982
63 Uriková Gabriela Běh pro zdraví 6 km ženy do 35 let 1982
6 km ženy do 45 let
98 Barvířová Blanka VESLA 6 km ženy do 45 let 1974
61 Čermáková Petra MAMANIPE 6 km ženy do 45 let 1976
44 jeřábková jana Fit studio ArenA 6 km ženy do 45 let 1975
169 Krátká Lucie Praha Kamýk 6 km ženy do 45 let 1978
62 Krejcarová Miroslava Běh pro zdraví 6 km ženy do 45 let 1972
54 Kubištová Radka Sokol Kolín 6 km ženy do 45 let 1971
50 Marešová Pavlína Fit studio ArenA 6 km ženy do 45 let 1975
48 Mikšovská Drahuška Fit studio ArenA 6 km ženy do 45 let 1974
58 Novotná Eva Rungo pro ženy 6 km ženy do 45 let 1979
6 km ženy do 55 let
79 Adámková Renata Žij pohybem 6 km ženy do 55 let 1965
181 Hejlová Zdeňka - 6 km ženy do 55 let 1966
139 Káninská Blanka Fit studio ArenA 6 km ženy do 55 let 1966
34 Martínková Libuše POMAGO 6 km ženy do 55 let 1963
82 Peerová Jaroslava Dolany 6 km ženy do 55 let 1968
19 Rokosová Martina Báječné ženy v běhu 6 km ženy do 55 let 1964
65 Šťástková Lenka Grand Prix Kolín 6 km ženy do 55 let 1965
128 Zápotocká Marcela Trojka Kolín 6 km ženy do 55 let 1961
6 km ženy do 999 let
108 Slavíková Nataša BK Žatec 6 km ženy do 999 let 1954
6 km muži do 35 let
127 Čistý Jakub Liberec 6 km muži do 35 let 1985
56 Duben Robert ??? 6 km muži do 35 let 1988
103 Hejl Stanislav Horní Dolní :D 6 km muži do 35 let 1986
4 Holík Michal ELEVENRUNTEAM 6 km muži do 35 let 1990
109 Jelínek Jan Žádný 6 km muži do 35 let 1990
143 Kazda Ondřej Velký Osek 6 km muži do 35 let 1985
173 Kocman Roman Guma RK DRAGONS JABLONEC 6 km muži do 35 let 1985
160 Kohoutek Michal Sex&Drugs&Rock&Roll team 6 km muži do 35 let 1982
2 Lhota Štěpán 6 km muži do 35 let 1990
39 Lhota Radim Spike team 6 km muži do 35 let 1982
177 Mechura Marek SK Sverak 6 km muži do 35 let 1985
Novák Marek - 6 km muži do 35 let 1991
35 Pokorný Pavel POMAGO 6 km muži do 35 let 1986
Sedláček Jan SK Svěrák 6 km muži do 35 let 1986
156 Sixta Ales - 6 km muži do 35 let 1988
175 Svárovský Jan Fido RK DRAGONS JABLONEC 6 km muži do 35 let 1980
163 šnábl petr Běžecký klub české spořitelny 6 km muži do 35 let 1984
66 Šťástka Jakub Grand Prix Kolín 6 km muži do 35 let 1988
159 Veselý Daniel Sex&Drugs&Rock&Roll team 6 km muži do 35 let 1986
6 km muži do 45 let
16 Baudys Pavel 6 km muži do 45 let 1976
171 Beneš Pavel Běh pro radost 6 km muži do 45 let 1976
60 Čermák Martin MAMANIPE 6 km muži do 45 let 1975
89 Dvorak David Beham pro radost 6 km muži do 45 let 1970
69 Jánošík Rudolf Spartak Vlašim 6 km muži do 45 let 1971
45 Jeřábek Martin Fit studio ArenA 6 km muži do 45 let 1971
168 Krátký Martin Praha Kamýk 6 km muži do 45 let 1979
167 Kupr Martin Martin 6 km muži do 45 let 1975
47 Plachý Tomáš Fit studio ArenA 6 km muži do 45 let 1974
176 Svoboda Tomáš Pepin RK DRAGONS JABLONEC 6 km muži do 45 let 1974
174 Svolinský Toman RK DRAGONS JABLONEC 6 km muži do 45 let 1976
97 Šimek Filip Nelahozeves 6 km muži do 45 let 1979
6 km muži do 55 let
147 Louda Petr AC Česká Lípa 6 km muži do 55 let 1964
42 Martínek Dušan POMAGO 6 km muži do 55 let 1960
81 Peer Ivoš Dolany 6 km muži do 55 let 1965
6 km muži do 999 let
100 Brzák Petr Polepy 6 km muži do 999 let 1951
55 Fiala Jan Sokol Kolín 6 km muži do 999 let 1953
129 Zápotocký Milan Trojka Kolín 6 km muži do 999 let 1959
12 km muži do 23 let
151 Bellinger Filip Velký Osek 12 km muži do 23 let 1997
Jirsa Lukáš Wild Team 12 km muži do 23 let 1993
124 Polák Martin Kolín 12 km muži do 23 let 1993
154 Sehnal Vojtěch K.O. Poděbrady 12 km muži do 23 let 1997
12 km ženy do 23 let
3 Dobruská Aneta - 12 km ženy do 23 let 1992
12 km ženy do 35 let
114 gajdošíková petra 12 km ženy do 35 let 1985
126 Hájkova Klára - 12 km ženy do 35 let 1987
74 Jindová Eliška Kašpaři 12 km ženy do 35 let 1987
Kafková Kateřina Jablonec 12 km ženy do 35 let 1987
107 Nasadošová Iva - 12 km ženy do 35 let 1986
17 Pešoutová Tereza běhám pro radost 12 km ženy do 35 let 1990
13 Součková Veronika Poděbrady 12 km ženy do 35 let 1985
šibravova lenka kerteam 12 km ženy do 35 let 1982
145 Teplá Jana Joskatel 12 km ženy do 35 let 1982
12 km ženy do 45 let
133 Burianová Jana KO Poděbrady 12 km ženy do 45 let 1977
27 Černá Jitka Poděbrady 12 km ženy do 45 let 1973
29 Doudová Zuzana Praha 11 12 km ženy do 45 let 1978
84 Fořtová Iveta ELEVEN RUN TEAM 12 km ženy do 45 let 1972
106 Chocholová Jana Praha 9 12 km ženy do 45 let 1978
76 Janotova Karolína Kašpaři 12 km ženy do 45 let 1977
86 Kroužilová Iva Poděbrady 12 km ženy do 45 let 1977
157 Memis Radka Sokol Libuš 12 km ženy do 45 let 1977
77 Pastrňáková Hana Kašpaři 12 km ženy do 45 let 1977
99 Popovičová Jarmila VESLA 12 km ženy do 45 let 1977
110 Sychrová Jana Kosmonosy 12 km ženy do 45 let 1975
165 Škorpilová Jana Sportcentrum Jičín 12 km ženy do 45 let 1974
104 Tůmová Dagmar Vrchlabí 12 km ženy do 45 let 1971
87 Valová Eliška 12 km ženy do 45 let 1978
12 km ženy do 55 let
116 Jelínková Věra K.O. Poděbrady 12 km ženy do 55 let 1966
15 JENÍKOVÁ KAROLÍNA ELEVENRUNTEAM 12 km ženy do 55 let 1968
153 Loudová Pavla AC Česká Lípa 12 km ženy do 55 let 1968
132 Lukešová Jana J a J Vlašim 12 km ženy do 55 let 1968
72 Strejčková Zuzana TESTR running team 12 km ženy do 55 let 1962
170 Šubrtová Renata Triatlon team Měchenice 12 km ženy do 55 let 1969
152 Turčínová Jitka Báječné ženy v běhu 12 km ženy do 55 let 1966
12 km ženy do 999 let
12 km muži do 35 let
75 Anton Robert Kašpaři 12 km muži do 35 let 1981
125 Borovička Lukáš - 12 km muži do 35 let 1991
64 David Luboš RUNGO.CZ 12 km muži do 35 let 1982
41 Filip Josef L23 12 km muži do 35 let 1987
91 Flegl Vlastimil Vrchlabí 12 km muži do 35 let 1986
20 Hájek Josef Tisem 12 km muži do 35 let 1983
182 Haken Tomáš Veltrubský luh 12 km muži do 35 let 1983
5 Halama Luboš - 12 km muži do 35 let 1983
57 Harant Petr Sobotka 12 km muži do 35 let 1983
88 Harnoš Petr TPCA bike team 12 km muži do 35 let 1986
73 Jindra Jan Kašpaři 12 km muži do 35 let 1980
Kahoun Jan Louňovice pod Blaníkem 12 km muži do 35 let 1986
Kožehuba Ján Kutna Hora 12 km muži do 35 let 1983
85 Krňávek Tomáš Stejstav Hýskov 12 km muži do 35 let 1986
117 Křelina Libor Polepy 12 km muži do 35 let 1986
112 Kučera Marek 12 km muži do 35 let 1989
67 Kučera Martin CSC klub Český Brod 12 km muži do 35 let 1983
12 Lášek Tomáš SK RN Hradec Králové 12 km muži do 35 let 1986
1 Lhota Zbyšek Salomon SkiGo Team 12 km muži do 35 let 1984
123 Lukášek Jiří Petr a Jirka 12 km muži do 35 let 1983
21 Michera Radek Hanbáři 12 km muži do 35 let 1989
Novák Lukáš Lukáš Novák - Osobní trenér/Výživový poradce 12 km muži do 35 let 1991
134 Pařík Ondřej TJ Sokol Kolín - atletika 12 km muži do 35 let 1983
Straka Jiří Sk Čechie Veltruby 12 km muži do 35 let 1985
24 Suchánek Michal #TribunaSever 12 km muži do 35 let 1991
155 Šanda Miloslav SDH Sloupno 12 km muži do 35 let 1980
146 Teplý Ondřej Joskatel 12 km muži do 35 let 1981
38 Volejník Pavel Future studio 12 km muži do 35 let 1986
Vondra Jan Vubec 12 km muži do 35 let 1988
12 km muži do 45 let
37 Babovák Radim Running Man 12 km muži do 45 let 1975
32 Bohatý David SK v. Švesky 12 km muži do 45 let 1975
6 Havelka Petr ELEVENRUNTEAM 12 km muži do 45 let 1972
11 Hrabánek Vojtěch Velký Osek 12 km muži do 45 let 1975
40 Jiřička Miloš 12 km muži do 45 let 1975
80 Klvaň Norbert SKC Pečky 12 km muži do 45 let 1972
148 Koukal Josef DIOGENES, Brandýs 12 km muži do 45 let 1973
161 Kubále Jiří běhám pro zdraví 12 km muži do 45 let 1973
92 Kysilka Vratislav Kolín 12 km muži do 45 let 1978
149 Losman Tomáš Kolín 12 km muži do 45 let 1976
162 Martinec Adam Friday runner 12 km muži do 45 let 1975
142 Marz Václav Fit studio ArenA 12 km muži do 45 let 1971
Miler Jiří AC Mladá Boleslav 12 km muži do 45 let 1975
130 Nejedlo David ZOO Liberec 12 km muži do 45 let 1971
101 Novotný Petr GP Kolín 12 km muži do 45 let 1970
33 Pecold Petr SK v. Švesky 12 km muži do 45 let 1973
18 Průcha Jan Jestřabí Lhota 12 km muži do 45 let 1976
30 RŮŽIČKA VÁCLAV RŮŽA SPORT 12 km muži do 45 let 1974
31 Soukup Vlastimil SK v. Švesky 12 km muži do 45 let 1973
158 Zita Pavel Sokol Libuš 12 km muži do 45 let 1977
12 km muži do 55 let
70 bechyně radek sokol kolín -atletika 12 km muži do 55 let 1967
68 Fořt Martin ELEVENRUNTEAM 12 km muži do 55 let 1968
115 Hruban Milan K.O. Poděbrady 12 km muži do 55 let 1967
Karel Koukal Bakov nad Jizerou 12 km muži do 55 let 1968
93 Koupilek Jiří Kolovraty 12 km muži do 55 let 1966
53 Kubišta Petr Sokol Kolín 12 km muži do 55 let 1965
22 Kupecký Josef Pepa 12 km muži do 55 let 1962
131 Lukeš Jiří J a J Vlašim 12 km muži do 55 let 1965
28 Miler Václav Sokol Kolín=atletika 12 km muži do 55 let 1962
137 Sehnal Tomáš K.O. Poděbrady 12 km muži do 55 let 1967
12 km muži do 999 let
Bufka Zdeněk AC Česká Lípa 12 km muži do 999 let 1957
78 Strejček Pavel TESTR running team 12 km muži do 999 let 1959