eleven Velkoosecká podzimní "12" Ročník 2016

Vaše startovní číslo bude zobrazeno po přijetí platby startovného na účet organizátora.

Číslo Příjmení Jméno Klub Trať Ročník
Šlapeme pro Paraple na pohodu
0 Antošová Kateřina Černí koně Šlapeme pro Paraple na pohodu 1965
0 Čermák Luděk Praha 6 Šlapeme pro Paraple na pohodu 1963
0 Růžička Ladislav Paraple Šlapeme pro Paraple na pohodu 1956
0 Řízek Vlada Paraple Šlapeme pro Paraple na pohodu 1944
0 Slavík Miroslav Žatec Šlapeme pro Paraple na pohodu 1953
0 Vaníček František Paraple Šlapeme pro Paraple na pohodu 1959
0 Zezulka Zdeněk Centrum Paraple Šlapeme pro Paraple na pohodu 1957
2 km Děvčata 6-9
1 Benešová Klára Běhám pro radost 2 km Děvčata 6-9 2007
4 Cíchová Zuzana 2 km Děvčata 6-9 2007
2 Hrabánková Kristýna Velký Osek 2 km Děvčata 6-9 2010
3 Hrabánková Kateřina Velký Osek 2 km Děvčata 6-9 2008
2 km Chlapci 6-9
8 Bala Erik Spartan Kids Kolín 2 km Chlapci 6-9 2010
6 Kurka Štěpán BAK 2 km Chlapci 6-9 2008
2 km Děvčata 10-14
Hrodková Barbora žádný 2 km Děvčata 10-14 2002
2 km Chlapci 10-14
11 Drahovzal Lukáš Spartan Kids Kolín 2 km Chlapci 10-14 2003
10 Dubják Ondřej TJ Jiskra Zruč nad Sázavou 2 km Chlapci 10-14 2003
2 km Dorostenky 15-17
9 Dubjáková Kateřina TJ Jiskra Zruč nad Sázavou 2 km Dorostenky 15-17 1999
5 Kurková Natálie BAK 2 km Dorostenky 15-17 2001
2 km Dorostenci 15-17
6 km Dorostenky 15-17
303 Čížková Nikola SRTG Kolín 6 km Dorostenky 15-17 2001
304 Hojdová Veronika - 6 km Dorostenky 15-17 2000
372 Tillmann Ingrid AC Čáslav 6 km Dorostenky 15-17 2000
299 Turčínová Adéla Báječné ženy v běhu 6 km Dorostenky 15-17 2000
306 Vokálová Kateřina 6 km Dorostenky 15-17 2000
6 km Dorostenci 15-17
6 km Ženy 18-39
276 Müllerová Monika - 6 km Ženy 18-39 1979
369 Balová Dagmar SRTG Kolín 6 km Ženy 18-39 1983
282 Cíchová Lucie 6 km Ženy 18-39 1981
344 Doudová Kateřina TJ Sokol Kolín atletika 6 km Ženy 18-39 1998
379 Fagošová Dana Amatér 6 km Ženy 18-39 1979
319 Fátorová Eliška Trutnov 6 km Ženy 18-39 1990
Franklová Dita Atletika Človíček 6 km Ženy 18-39 1978
357 Holoubková Petra TJ Sokol Kralupy nad Vltavou 6 km Ženy 18-39 1993
326 Horská Petra Malina Safety Team 6 km Ženy 18-39 1982
308 Houšková Petra Kašpaři 6 km Ženy 18-39 1979
381 Chroustová Renata 6 km Ženy 18-39 1988
259 Jindrová Klára Kašpaři 6 km Ženy 18-39 1980
329 Kosičková Alice - 6 km Ženy 18-39 1978
387 Mandová Simona Svijany 6 km Ženy 18-39 1994
315 Menčíková Lenka Kašpaři 6 km Ženy 18-39 1981
272 Nechanická Tereza 6 km Ženy 18-39 1991
322 Pešoutová Tereza běhám pro radost 6 km Ženy 18-39 1990
250 Rypková Veronika Rypsport agency 6 km Ženy 18-39 1983
370 Strejčková Anna TESTR Running team 6 km Ženy 18-39 1990
312 Špalková Tereza Kašpaři 6 km Ženy 18-39 1980
339 Štěpánová Iveta Nejlepší běžci.cz 6 km Ženy 18-39 1987
388 Šustáčková Eliška Svijany 6 km Ženy 18-39 1998
374 Valová Eliška 6 km Ženy 18-39 1978
316 Vrzáková Renata Kašpaři 6 km Ženy 18-39 1979
277 Zelinková Aneta - 6 km Ženy 18-39 1991
6 km Muži 18-39
368 Bala Martin SRTG Kolín 6 km Muži 18-39 1977
283 Cícha Stanislav 6 km Muži 18-39 1979
378 Čuban Jiří Mladá Boleslav 6 km Muži 18-39 1984
382 Dědeček Jan Svijany 6 km Muži 18-39 1992
396 Drahovzal Pavel Amater 6 km Muži 18-39 1981
393 Hejduk Blahoslav Mančice 6 km Muži 18-39 1984
294 Hejl Stanislav Triatlon Mladá Boleslav 6 km Muži 18-39 1986
309 Houška Michal Kašpaři 6 km Muži 18-39 1980
323 Chráska Jan - 6 km Muži 18-39 1990
311 Janota Pavel Kaš 6 km Muži 18-39 1977
275 Jelínek Jan - 6 km Muži 18-39 1990
Kozel Martin Červené Pečky 6 km Muži 18-39 1997
371 Lášek Tomáš SK RN Hradec Králové 6 km Muži 18-39 1986
Leden Jan Praha 9 6 km Muži 18-39 1996
360 Leden Jan Beachklub pankrác 6 km Muži 18-39 1996
260 Lhota Štěpán 6 km Muži 18-39 1990
377 Lukášek Jiří Poděbrady 6 km Muži 18-39 1983
343 Pazdera Roman Tj Sokol Kolín 6 km Muži 18-39 1997
386 Pešek Daniel Svijany 6 km Muži 18-39 1992
286 Ryčl Luboš Rungo 6 km Muži 18-39 1982
354 Šťástka Jakub Grand Prix Kolín 6 km Muži 18-39 1988
6 km Ženy 40-49
389 Bugnová Jana Svijany 6 km Ženy 40-49 1973
333 Nezmeškalová Martina SK volejbal 6 km Ženy 40-49 1973
257 Pudíková Irena neregistrována 6 km Ženy 40-49 1974
384 Šimáková Ilona Praha 6 - Sedlec 6 km Ženy 40-49 1975
6 km Muži 40-49
376 Baudyš Pavel Velký Osek 6 km Muži 40-49 1976
292 Bechyně Radek kolín IV 6 km Muži 40-49 1967
383 Šimák Martin Praha 6 - Sedlec 6 km Muži 40-49 1975
327 Štupl David MALINA SAFETY TEAM 6 km Muži 40-49 1971
6 km Ženy 50-59
293 Hejlová Zdeňka Triatlon Mladá Boleslav 6 km Ženy 50-59 1966
331 Karásková Darina Běhej Poděbrady 6 km Ženy 50-59 1959
255 Šťástková Lenka Grand Prix Kolín 6 km Ženy 50-59 1965
6 km Muži 50-59
350 miler vaclav 11 6 km Muži 50-59 1962
258 Novák Petr neregistrován 6 km Muži 50-59 1961
347 Peer Ivoš JK Dolany 6 km Muži 50-59 1965
279 Zeman Vladimír Sokol Kolín-atletika 6 km Muži 50-59 1959
6 km Ženy 60+
328 Slavíková Nataša BK Žatec 6 km Ženy 60+ 1954
6 km Muži 60+
349 Brzák Petr Polepy 6 km Muži 60+ 1951
12 km Ženy 18-39
263 Buřivalová Andrea 12 km Ženy 18-39 1988
296 Grohová Veronika 12 km Ženy 18-39 1980
Horáková Lucie Sportík Čáslav 12 km Ženy 18-39 1982
346 Husárová Michaela Běhám abych žila 12 km Ženy 18-39 1982
310 Janotová karolina Kašpaři 12 km Ženy 18-39 1977
271 Králová Radka TJ Sokol Jestřabí Lhota 12 km Ženy 18-39 1978
335 Kroužilová Iva Poděbrady 12 km Ženy 18-39 1977
287 Ledvinová Kateřina GP Kolín 12 km Ženy 18-39 1978
284 Naďová Alena Radim 12 km Ženy 18-39 1981
290 Nesvadbová Tereza žádný 12 km Ženy 18-39 1996
251 Ouvalská Lucie Lucie 12 km Ženy 18-39 1979
295 Patolánová Michaela Báječné ženy v běhu 12 km Ženy 18-39 1977
355 Teplá Jana Joskatel 12 km Ženy 18-39 1982
265 Vaváková Helena CDKH 12 km Ženy 18-39 1981
12 km Muži 18-39
318 Anton Robert Kašpaři 12 km Muži 18-39 1980
395 Beier Petr Běhej Poděbrady 12 km Muži 18-39 1978
366 Blecha Tomáš TJ Zentiva 12 km Muži 18-39 1979
278 Brandejský MIroslav trojka kolín 12 km Muži 18-39 1979
385 Coubal Martin TJ Sokol Kolín atletika 12 km Muži 18-39 1997
269 David Luboš Rungo.cz 12 km Muži 18-39 1982
375 Fazekáš Petr SRTG Kolín 12 km Muži 18-39 1989
268 Halama Luboš Sokol Skuhrov 12 km Muži 18-39 1983
254 HARANT Petr Sobotka 12 km Muži 18-39 1983
301 Harnoš Petr TPCA bike team 12 km Muži 18-39 1986
267 Holec Jiří GoMango Hradec Králové 12 km Muži 18-39 1981
324 Houser Pavel - 12 km Muži 18-39 1990
305 Jindra Jan Kaspari 12 km Muži 18-39 1980
342 Klíma Martin Kolín 12 km Muži 18-39 1982
348 Kolaja Marcel Red Hat 12 km Muži 18-39 1980
302 krejčí pavel Pečky 12 km Muži 18-39 1981
289 Kučera Martin CSC Český Brod 12 km Muži 18-39 1983
297 Kudrna Zbyněk Enduraining 12 km Muži 18-39 1980
365 Kyral Václav - 12 km Muži 18-39 1979
256 Kysilka Vratislav 12 km Muži 18-39 1978
288 Ledvina Petr GP Kolín 12 km Muži 18-39 1977
253 Lhota Zbyšek ELEVEN RUN TEAM 12 km Muži 18-39 1984
314 Menčík Lukáš Kašpaři 12 km Muži 18-39 1980
281 Novák Jiří Nebovidy 12 km Muži 18-39 1977
338 Pařík Ondřej T:J. Sokol Kolín - atletika 12 km Muži 18-39 1983
345 Pokorný Michal SRTG Kolín 12 km Muži 18-39 1986
337 Stempák Patrik běhám pro radost 12 km Muži 18-39 1987
270 Stránský Radek TJ Sokol Jestřabí Lhota 12 km Muži 18-39 1977
280 ŠIMEK Petr Plaňany 12 km Muži 18-39 1981
Šudy Martin SRTG Kolín 12 km Muži 18-39 1984
356 Teplý Ondřej Joskatel 12 km Muži 18-39 1981
266 Vavák Michal CDKH 12 km Muži 18-39 1980
373 Vlach Jaromír Velký Osek 12 km Muži 18-39 1981
264 Vošahlík Martin Atletika Radějovice 12 km Muži 18-39 1980
317 Vrzák Roman Kašpaři 12 km Muži 18-39 1979
12 km Ženy 40-49
336 Bayerová Lenka TJ Sokol Unhošť 12 km Ženy 40-49 1968
Černá Jitka Poděbrady 12 km Ženy 40-49 1973
341 Fořtová Iveta ELEVENRUNTEAM 12 km Ženy 40-49 1972
291 Kalistová Žaneta - 12 km Ženy 40-49 1974
307 Skalinová Kamila GP Kolín 12 km Ženy 40-49 1974
285 Taibrová Monika ELEVEN RUN team 12 km Ženy 40-49 1969
12 km Muži 40-49
273 Beneš Pavel Běhám s Klárkou 12 km Muži 40-49 1976
300 Braun René SRTG Kolín 12 km Muži 40-49 1973
262 Fořt Martin ELEVENRUNTEAM 12 km Muži 40-49 1968
252 Havelka Petr ELEVEN RUN TEAM 12 km Muži 40-49 1972
274 Hrabánek Vojtěch Velký Osek 12 km Muži 40-49 1975
Kupidlovský Daniel Stodůlky 12 km Muži 40-49 1976
Miler Jiří LAWI Sport 12 km Muži 40-49 1975
321 Novotný Petr GP Kolín 12 km Muži 40-49 1970
359 Půža Jan SRTG Kolín 12 km Muži 40-49 1972
363 REJHOLEC Josef Milvit Water 12 km Muži 40-49 1970
380 Studenovský Ondřej Forrest 12 km Muži 40-49 1974
313 Špalek Ondřej Kašpaři 12 km Muži 40-49 1976
Tesař Pavel OSA Nusle 12 km Muži 40-49 1973
12 km Ženy 50-59
361 Strejčková Zuzana TESTR running team 12 km Ženy 50-59 1962
298 Turčínová Jitka Báječné ženy v běhu 12 km Ženy 50-59 1966
392 Zápotocká Marcela 3T Kolín 12 km Ženy 50-59 1961
12 km Muži 50-59
261 Kubišta Petr Sokol Kolín 12 km Muži 50-59 1965
325 Kupecký Josef AC Pepa 12 km Muži 50-59 1962
364 Pánek Josef Běhám pro radost 12 km Muži 50-59 1964
391 Prchal Pavel GP Kolín 12 km Muži 50-59 1959
362 Strejček Pavel TESTR running team 12 km Muži 50-59 1959
394 Šádek Jiří Lomnice nad Popelkou 12 km Muži 50-59 1959
390 Zápotocký Milan 3T Kolín 12 km Muži 50-59 1959
12 km Ženy 60+
Poslední Jarmila Tehov 12 km Ženy 60+ 1952
12 km Muži 60+