eleven Velkoosecká podzimní "12" Ročník 2017

Vaše startovní číslo bude zobrazeno po přijetí platby startovného na účet organizátora.

Číslo Příjmení Jméno Klub Trať Ročník
2 km Děvčata 6-9
2 Hrabánková Kateřina Sokol Velký Osek 2 km Děvčata 6-9 2008
3 Hrabánková Kristýna Sokol Velký Osek 2 km Děvčata 6-9 2010
7 Kačerová Agáta žádný 2 km Děvčata 6-9 2009
8 Kačerová Anita žádný 2 km Děvčata 6-9 2009
2 km Chlapci 6-9
6 Kučera Lukáš SVIJANY 2 km Chlapci 6-9 2008
4 Pazdera Josef Mlékovice 2 km Chlapci 6-9 2009
2 km Děvčata 10-14
12 Adamcova Vanessa Sokol atletika Kolín 2 km Děvčata 10-14 2003
1 Cíchová Zuzana STC 2 km Děvčata 10-14 2007
5 Kučerová Kamila SVIJANY 2 km Děvčata 10-14 2005
9 Ticháčková Karolína žádný 2 km Děvčata 10-14 2006
2 km Chlapci 10-14
10 Keller Josef Velký Osek 2 km Chlapci 10-14 2005
2 km Dorostenky 15-17
13 Radoňská Linda T.J.Sokol Kolín-atletika 2 km Dorostenky 15-17 2002
2 km Dorostenci 15-17
11 Konyvka František žádný 2 km Dorostenci 15-17 2002
6 km Děvčata 10-14
254 Blechová Lucie LBS Sport Team 6 km Děvčata 10-14 2003
321 Dvořáková Eliška Sport Zbraslav 6 km Děvčata 10-14 2005
322 Kučírková Tereza Sport Zbraslav 6 km Děvčata 10-14 2005
6 km Chlapci 10-14
320 Knoška Robert Sport Zbraslav 6 km Chlapci 10-14 2005
323 Kučírek Lukáš Sport Zbraslav 6 km Chlapci 10-14 2004
325 Saw Luboš Sport Zbraslav 6 km Chlapci 10-14 2004
324 Strnad David Sport Zbraslav 6 km Chlapci 10-14 2003
326 Šubr Lukáš Sport Zbraslav 6 km Chlapci 10-14 2004
327 Večeř Karel Sport Zbraslav 6 km Chlapci 10-14 2005
6 km Dorostenky 15-17
191 Čížková Nikola SRTG Kolín 6 km Dorostenky 15-17 2001
Tillmann Ingrid AC Čáslav 6 km Dorostenky 15-17 2000
213 Vrábská Fidorka FFÚ 6 km Dorostenky 15-17 2000
6 km Dorostenci 15-17
302 Konyvka František žádný 6 km Dorostenci 15-17 2002
311 Pazdera Roman T.J.Sokol Kolín-atletika 6 km Dorostenci 15-17 2001
6 km Ženy 18-39
223 Brožová Markéta SVIJANY 6 km Ženy 18-39 1991
174 Cíchová Lucie STC 6 km Ženy 18-39 1981
220 Dědečková Lucie SVIJANY 6 km Ženy 18-39 1989
160 Dobruská Aneta 6 km Ženy 18-39 1992
310 Doudová Kateřina TJ Sokol atletika Kolín 6 km Ženy 18-39 1999
280 Horáková Lucie Sportík Čáslav 6 km Ženy 18-39 1982
218 Horelová Erika žádný 6 km Ženy 18-39 1990
177 Hrabánková Martina Barča club 6 km Ženy 18-39 1981
312 Janůrková Barbora TJ Sokol Kolín - atletika 6 km Ženy 18-39 1997
226 Jelínková Denisa SVIJANY 6 km Ženy 18-39 1989
234 Ježková Martina Lysa nad Labem 6 km Ženy 18-39 1983
299 Kaše Ostapiuk Elzbieta Fit Family 6 km Ženy 18-39 1982
216 Kotýzová Petra Neuvedený 6 km Ženy 18-39 1989
185 Krulichová Markéta Žádný 6 km Ženy 18-39 1983
297 Kulifajova Iveta zadny 6 km Ženy 18-39 1978
231 Mandová Simona SVIJANY 6 km Ženy 18-39 1994
202 Nedbalová Tereza Fitnessky BOOM TISK 6 km Ženy 18-39 1992
180 Reiterová Lucie Čtyřlístek 6 km Ženy 18-39 1987
Rudolfova Jana Xxx 6 km Ženy 18-39 1990
278 Sklenářová Pavla Povedená partička 6 km Ženy 18-39 1982
269 Soukupová Tereza SRTG Kolín 6 km Ženy 18-39 1999
228 Šustáčková Eliška Svijany 6 km Ženy 18-39 1998
232 Ticháčková Petra žádný 6 km Ženy 18-39 1979
284 Valová Eliška Rungo pro ženy 6 km Ženy 18-39 1978
6 km Muži 18-39
217 Bína Jan 6 km Muži 18-39 1991
242 Brož Dominik SVIJANY 6 km Muži 18-39 1996
173 Cícha Stanislav STC 6 km Muži 18-39 1979
283 Čížek Ondřej SRTG Kolín 6 km Muži 18-39 1998
230 Dědeček Jan SVIJANY 6 km Muži 18-39 1992
272 Dovičín Michal BBB Báječní Bratři Běží 6 km Muži 18-39 1988
274 Dovičín Petr BBB Báječní Bratři Běží 6 km Muži 18-39 1979
161 Halama Luboš 6 km Muži 18-39 1983
209 Horák Jakub Sportík Čáslav 6 km Muži 18-39 1984
276 Kahl Václav #dracivhradci 6 km Muži 18-39 1985
300 Kaše Jaroslav Fit Family 6 km Muži 18-39 1987
260 Kysilka Vratislav GP Kolín 6 km Muži 18-39 1978
204 Lhota Štěpán STS Chvojkovice Brod 6 km Muži 18-39 1990
317 Liška Josef Sport Zbraslav 6 km Muži 18-39 1993
236 Lukášek Jiří Poděbrady 6 km Muži 18-39 1983
303 Pařík Ondřej T. J. Sokol Kolín - atletika 6 km Muži 18-39 1983
227 Pešek Daniel SVIJANY 6 km Muži 18-39 1992
178 Pokorný Pavel Čtyřlístek 6 km Muži 18-39 1986
247 Stanke Karel TK SPARTA PRAHA 6 km Muži 18-39 1984
192 Šanda Ladislav Anička & Ládík 6 km Muži 18-39 1982
277 Tikal Jan Mattoni Free Run Pardubice 6 km Muži 18-39 1987
264 Tůma Jan SKP Nymburk 6 km Muži 18-39 1999
6 km Ženy 40-49
222 Brožová Iva SVIJANY 6 km Ženy 40-49 1972
229 Bugnová Jana SVIJANY 6 km Ženy 40-49 1973
292 Buřičová Marcela Mattoni FreeRun Poděbrady 6 km Ženy 40-49 1972
294 Jarošová Martina Mattoni FreeRun Poděbrady 6 km Ženy 40-49 1975
221 Menšíková Renata SVIJANY 6 km Ženy 40-49 1974
293 Műllerová Petra Mattoni FreeRun Poděbrady 6 km Ženy 40-49 1976
186 Nezmeškalová Martina SK Volejbal Kolín 6 km Ženy 40-49 1973
188 Paulová Klára TJ Sokol Družba Suchdol 6 km Ženy 40-49 1974
201 Senohrábková Monika Fitnessky BOOMTISK 6 km Ženy 40-49 1976
224 Svobodová Helena SVIJANY 6 km Ženy 40-49 1972
225 Šťasná Martina SVIJANY 6 km Ženy 40-49 1976
6 km Muži 40-49
172 Babovák Radim Running Man a team 6 km Muži 40-49 1975
301 Baudyš Pavel Velký Osek 6 km Muži 40-49 1976
290 Dovičín Pavel BBB Báječní Bratři Běží 6 km Muži 40-49 1977
249 Hrabánek Vojtěch Velký Osek 6 km Muži 40-49 1975
Kesner Radek - 6 km Muži 40-49 1970
241 Kučera Kamil SVIJANY 6 km Muži 40-49 1977
313 Kučírek Miroslav Sport Zbraslav, z. s. 6 km Muži 40-49 1974
268 Malý Jan Eleven Run Team 6 km Muži 40-49 1973
246 PŮŽA JAN SRTG Kolín 6 km Muži 40-49 1972
282 Radoměřský Jan Miskovičák 6 km Muži 40-49 1977
182 REJHOLEC Josef GP Kolín 6 km Muži 40-49 1970
6 km Ženy 50-59
248 Karásková Darina Báječné ženy v běhu 6 km Ženy 50-59 1959
179 Martínková Libuše Čtyřlístek 6 km Ženy 50-59 1963
212 Stará Helena FFÚ 6 km Ženy 50-59 1964
197 Šťástková Lenka Báječné ženy v běhu Kolín 6 km Ženy 50-59 1965
6 km Muži 50-59
252 Bechyně Radek AK kolín 6 km Muži 50-59 1967
211 Hora Michal FFÚ 6 km Muži 50-59 1965
168 Kubišta Petr Sokol Kolín 6 km Muži 50-59 1965
181 Martínek Dušan Čryřlístek 6 km Muži 50-59 1960
308 Staněk Milan Kenast Pečky 6 km Muži 50-59 1966
288 Strejček Pavel TESTR running team 6 km Muži 50-59 1959
176 Zeman Vladimír Sokol Kolín atletika 6 km Muži 50-59 1959
6 km Ženy 60+
6 km Muži 60+
279 Brzák Petr Polepy 6 km Muži 60+ 1951
267 Malý Vlastimil Prachov 6 km Muži 60+ 1946
285 Veselý Milan Sokol Kolín-atletika GP 6 km Muži 60+ 1948
12 km Dorostenky 15-17
Kinclová Sofie Sport Zbraslav 12 km Dorostenky 15-17 2000
328 Vodičková Barbora Sport Zbraslav 12 km Dorostenky 15-17 2000
12 km Dorostenci 15-17
318 Labuť Vojta Sport Zbraslav 12 km Dorostenci 15-17 2001
319 Moudrý Matyáš Sport Zbraslav 12 km Dorostenci 15-17 2002
331 Zemánek Richard Sport Zbraslav 12 km Dorostenci 15-17 2002
12 km Ženy 18-39
198 Bittnerová Zuzana TJ Liga 100 Praha 12 km Ženy 18-39 1980
171 Dařílková Jana ZO ČSOP Hastrman 12 km Ženy 18-39 1994
273 Draplova Ivana ControlTech 12 km Ženy 18-39 1988
281 dvořáková simona Tria klub Pdy 12 km Ženy 18-39 1981
244 Kačerová Anna žádný 12 km Ženy 18-39 1983
170 Králová Radka Báječné ženy v běhu 12 km Ženy 18-39 1978
238 Ledvinová Kateřina GP Kolín 12 km Ženy 18-39 1978
187 Naďová Alena SRTG Kolín 12 km Ženy 18-39 1981
165 Nesvadbová Tereza žádný 12 km Ženy 18-39 1996
270 Pragrová Lucie Linde 12 km Ženy 18-39 1987
208 Rozsívalová Markéta Milovičtí běžci 12 km Ženy 18-39 1978
239 Semeráková Dagmar 12 km Ženy 18-39 1979
289 Strejčková Anna TESTR running team 12 km Ženy 18-39 1990
255 Šindelářová Stanislava FK Čáslav 12 km Ženy 18-39 1979
12 km Muži 18-39
205 Černý Jan Splašený hnáty 12 km Muži 18-39 1979
163 David Lubos SRTG Kolín 12 km Muži 18-39 1982
257 Gaisl Luboš ELEVEN RUN TEAM 12 km Muži 18-39 1985
169 Harant Petr Sobotka 12 km Muži 18-39 1983
263 Harnoš Petr TPCA run team 12 km Muži 18-39 1986
291 Hrda Lukáš žádný 12 km Muži 18-39 1986
Chalupa Lukáš Chalupa OCR Team 12 km Muži 18-39 1984
240 Kobosil Jaroslav 12 km Muži 18-39 1978
314 Kotrč David Sport Zbraslav 12 km Muži 18-39 1992
210 Král martin Meteor Hradištko 12 km Muži 18-39 1980
261 Kučera Martin CSC Český Brod 12 km Muži 18-39 1983
215 Kyral Václav Easy go run 12 km Muži 18-39 1979
203 Lhota Zbyšek ELEVEN RUN TEAM 12 km Muži 18-39 1984
316 Malý Ondřej Sport Zbraslav 12 km Muži 18-39 1994
Mrázek Zdeněk Poděbrady 12 km Muži 18-39 1992
315 Pfoff Michal Sport Zbraslav 12 km Muži 18-39 1989
199 Skopal Vladimír Bezlepka Kolín 12 km Muži 18-39 1983
162 Šafránek Michal SRTG Kolín 12 km Muži 18-39 1989
167 Šafránek Patrik SRTG Kolin 12 km Muži 18-39 1992
251 Šimek Petr plaňany 12 km Muži 18-39 1981
295 Tomčo Tomáš Sokol Vlastibořice 12 km Muži 18-39 1982
307 Vlach Jaromír Velký Osek 12 km Muži 18-39 1981
12 km Ženy 40-49
200 Faltysová Simona bez registrace 12 km Ženy 40-49 1976
194 Hampejsová Martina ŠNECI na MAX 12 km Ženy 40-49 1972
183 Kalistová Žaneta Nová Ves 12 km Ženy 40-49 1974
306 Maršonová Iveta 12 km Ženy 40-49 1972
175 Skalinová Kamila GP Kolín 12 km Ženy 40-49 1974
12 km Muži 40-49
214 Beneš Pavel Běhám (ne)jen pro sebe 12 km Muži 40-49 1976
262 Bittner Miloslav TJ Sokol Krchleby 12 km Muži 40-49 1977
190 Coufal Petr ZO ČSOP Hastrman 12 km Muži 40-49 1968
298 Gazda Vítězslav Divišov 12 km Muži 40-49 1977
193 Havlina Aleš ControlTech 12 km Muži 40-49 1973
235 Kaplan Daniel Běhej Poděbrady (t.z. Controltech) 12 km Muži 40-49 1977
266 Král Ondřej Silvinimadshusteam 12 km Muži 40-49 1974
258 Kvasnička Petr Sokol Starý Kolín 12 km Muži 40-49 1972
207 Miler Jiří LAWI Sport 12 km Muži 40-49 1975
219 Němec Arnošt Kolín 12 km Muži 40-49 1968
265 Nezmeškal Petr Leviathan Dragons 12 km Muži 40-49 1976
245 Novák Jiří Kolín 12 km Muži 40-49 1977
195 Novotný Petr GP Kolín 12 km Muži 40-49 1970
250 Novotný Radek Amélie 12 km Muži 40-49 1969
275 Novotný Pavel Poříčany 12 km Muži 40-49 1976
243 Paroulek Jaroslav SKP Nymburk 12 km Muži 40-49 1970
164 Skolil Jiří SRTG Kolín 12 km Muži 40-49 1977
184 Stránský Radek TJ Sokol Jestřabí Lhota 12 km Muži 40-49 1977
12 km Ženy 50-59
287 Strejčková Zuzana TESTR running team 12 km Ženy 50-59 1962
12 km Muži 50-59
329 CHudomel Petr Kolin 12 km Muži 50-59 1962
189 Dařílek Zbyněk ZO ČSOP Hastrman 12 km Muži 50-59 1962
206 Kupecký Josef AC Pepa 12 km Muži 50-59 1962
305 Prchal Pavel GP Kolín 12 km Muži 50-59 1959
Soukup Milan Milovice 12 km Muži 50-59 1964
304 Sychrovský Pavel Poděbrady 12 km Muži 50-59 1967
196 Thiel Miroslav ControlTech 12 km Muži 50-59 1967
14 km vozíčkáři
0 Břetenář Michal ? 14 km vozíčkáři 1986
0 Ladislav Růžička Dědek 14 km vozíčkáři 1956
0 Řízek vladimír czepa 14 km vozíčkáři 1944
0 Vaníček František . 14 km vozíčkáři 1959
0 Zezulka Zdeněk Vozíčkáři 14 km vozíčkáři 1957
12 km Ženy 60+
12 km Muži 60+
259 Balla Zikmund SSC Otrokovice 12 km Muži 60+ 1954
296 Bureš Jindřich KBD Čáslav 12 km Muži 60+ 1957
271 Mindžák Andrej SKI KLUB Jizerská 50 12 km Muži 60+ 1954
166 Novotný Jaroslav TEP Trutnov 12 km Muži 60+ 1955