eleven Velkoosecká podzimní "12" Ročník 2018

Vaše startovní číslo bude zobrazeno po přijetí platby startovného na účet organizátora.

Číslo Příjmení Jméno Klub Trať Ročník
2 km Děvčata 6-9
32 Hrabánková Kristýna MZŠ Velký Osek 2 km Děvčata 6-9 2010
2 km Chlapci 6-9
Kubelka Viktor Kubelci 2 km Chlapci 6-9 2012
2 km Děvčata 10-13
30 Benešová Klára SK Sány RUN 2 km Děvčata 10-13 2007
Endlerová Amélie Šneci v běhu 2 km Děvčata 10-13 2008
31 Hrabánková Kateřina Velký Osek 2 km Děvčata 10-13 2008
2 km Chlapci 10-13
2 km Dorostenky 14-17
2 km Dorostenci 14-17
6 km Děvčata 10-13
6 km Chlapci 10-13
6 km Dorostenky 14-17
6 km Dorostenci 14-17
192 Půža Patrik SRTG Kolín 6 km Dorostenci 14-17 2004
6 km Ženy 18-39
183 Bartonova Jana zadny 6 km Ženy 18-39 1985
171 Hrabánková Martina Velký Osek 6 km Ženy 18-39 1981
175 Chládová Ivana - 6 km Ženy 18-39 1987
181 Nolčová Lenka neni 6 km Ženy 18-39 1985
174 Skokanová Michaela - 6 km Ženy 18-39 1987
190 Suchánková Petra Žádný 6 km Ženy 18-39 1987
6 km Muži 18-39
164 Krejčí Pavel Piráti z Peček 6 km Muži 18-39 1981
Kubelka Martin Kubelci 6 km Muži 18-39 1981
178 Lhota Zbyšek ELEVEN RUN TEAM 6 km Muži 18-39 1984
6 km Ženy 40-49
161 Buřičová Marcela GP Kolín 6 km Ženy 40-49 1972
173 Jarošová Martina GP Kolín 6 km Ženy 40-49 1975
165 Mullerová Petra GP Kolín 6 km Ženy 40-49 1976
186 Nepovímová Pavlína GP Kolín 6 km Ženy 40-49 1975
6 km Muži 40-49
160 Babovák Radim Running Man a team 6 km Muži 40-49 1975
191 Marak Peter Autosalon Louda 6 km Muži 40-49 1971
193 Půža Jan SRTG Kolín 6 km Muži 40-49 1972
6 km Ženy 50-59
169 Karásková Darina Báječné ženy v běhu 6 km Ženy 50-59 1959
189 Šťástková Lenka TJ Sokol Kolín - atletika 6 km Ženy 50-59 1965
6 km Muži 50-59
6 km Ženy 60+
6 km Muži 60+
12 km Dorostenky 14-17
12 km Dorostenci 14-17
12 km Ženy 18-39
176 Březinová Alena Profitana 12 km Ženy 18-39 1979
170 Horčičková Iveta SRTG Kolín 12 km Ženy 18-39 1988
167 Ježková Martina Lysá nad Labem 12 km Ženy 18-39 1983
179 Pecharová Aneta SRTG Kolín 12 km Ženy 18-39 1986
12 km Muži 18-39
162 DAVID Luboš SRTG Kolín 12 km Muži 18-39 1982
Dřízhal Václav Vinice 12 km Muži 18-39 1985
177 Harant Petr Sobotka 12 km Muži 18-39 1983
182 Kyral Václav Easy go run 12 km Muži 18-39 1979
166 Macháček Tomáš SRTG Kolín 12 km Muži 18-39 1989
168 Šafránek Michal Srtg Kolín 12 km Muži 18-39 1989
12 km Ženy 40-49
184 Hercikova Jana Rungo pro ženy 12 km Ženy 40-49 1971
12 km Muži 40-49
185 Beneš Pavel SK Sány RUN 12 km Muži 40-49 1976
Endler Marek Šneci v běhu 12 km Muži 40-49 1976
187 Průcha Jan 12 km Muži 40-49 1976
12 km Ženy 50-59
12 km Muži 50-59
163 Sova Jan MP Praha 12 km Muži 50-59 1965
172 Staněk Milan Kenast Pečky 12 km Muži 50-59 1966
12 km Ženy 60+
12 km Muži 60+
Balla Zikmund SK Pod Dubem 12 km Muži 60+ 1954
14 km vozíčkáři
0 Dvořák Pavel Dvoris team 14 km vozíčkáři 1981
0 Růžička Ladislav czepa 14 km vozíčkáři 1956
0 Zezulka Zdeněk vozíčkáři 14 km vozíčkáři 1957