eleven Velkoosecká podzimní "12" Ročník 2018

Vaše startovní číslo bude zobrazeno po přijetí platby startovného na účet organizátora.

Číslo Příjmení Jméno Klub Trať Ročník
2 km Děvčata 6-9
32 Hrabánková Kristýna MZŠ Velký Osek 2 km Děvčata 6-9 2010
57 Javorská Anna běžíme s dětmi 2 km Děvčata 6-9 2012
55 Jindrová Ema Dusilovi 2 km Děvčata 6-9 2009
45 Kulifajová Lily Sokol Kolín 2 km Děvčata 6-9 2010
63 Ondrová Marie Sokol Poděbrady 2 km Děvčata 6-9 2009
43 Pechanová Kristýna N/A 2 km Děvčata 6-9 2010
59 Poláková Bára Velký Osek 2 km Děvčata 6-9 2009
2 km Chlapci 6-9
41 Houška Marek Sport H 2 km Chlapci 6-9 2010
58 Javorská Václav běžíme s dětmi 2 km Chlapci 6-9 2010
37 Kosina Ondřej 2 km Chlapci 6-9 2009
33 Kubelka Viktor Kubelci 2 km Chlapci 6-9 2012
35 Pazdera Josef Mlékovice 2 km Chlapci 6-9 2009
56 Vondra Jan Sendražice 2 km Chlapci 6-9 2011
2 km Děvčata 10-13
38 Barbora Janotová Lipenečtí draci 2 km Děvčata 10-13 2008
Belzová Veronika Sokol Kolín atletika 2 km Děvčata 10-13 2006
30 Benešová Klára SK Sány RUN 2 km Děvčata 10-13 2007
34 Endlerová Amélie Šneci v běhu 2 km Děvčata 10-13 2008
31 Hrabánková Kateřina Velký Osek 2 km Děvčata 10-13 2008
Jelínková magdalena Sokol Kolín atletika 2 km Děvčata 10-13 2005
40 krátká kateřina Praha 4 Kamýk 2 km Děvčata 10-13 2006
44 Kulifajová Emily Sokol Kolín 2 km Děvčata 10-13 2007
42 Pechanová Anna N/A 2 km Děvčata 10-13 2008
2 km Chlapci 10-13
Bezkočka Marek Sokol Kolin Atletika 2 km Chlapci 10-13 2007
Horáček Václav Sokol Kolín atletika 2 km Chlapci 10-13 2005
39 krátký marek Praha 4 Kamýk 2 km Chlapci 10-13 2008
Málek Marek Sokol Kolín atletika 2 km Chlapci 10-13 2005
61 Meloun Lukáš Velký Osek 2 km Chlapci 10-13 2008
60 Mojžíšek Adam ý 2 km Chlapci 10-13 2008
Petržálek Václav Sokol Kolín atletika 2 km Chlapci 10-13 2006
2 km Dorostenky 14-17
36 ADAMCOVÁ VANESSA TJ SOKOL ATLETIKA KOLÍN 2 km Dorostenky 14-17 2003
Bechyňová Gabriela Sokol Kolín atletika 2 km Dorostenky 14-17 2004
Novotná Aneta Sokol Kolín atletika 2 km Dorostenky 14-17 2004
Vlková Andrea Sokol Kolín atletika 2 km Dorostenky 14-17 2004
2 km Dorostenci 14-17
Petržálek Radek Sokol Kolin Atletika 2 km Dorostenci 14-17 2004
6 km Děvčata 10-13
6 km Chlapci 10-13
6 km Dorostenky 14-17
205 Kliková Eliška TJ Sokol Kolín - atletika 6 km Dorostenky 14-17 2001
6 km Dorostenci 14-17
286 Louda Filip Flyn´s Adventure 6 km Dorostenci 14-17 2002
210 Markant Kryštof SRTG Kolín 6 km Dorostenci 14-17 2003
199 Pazdera Roman TJ Sokol Kolín atletika 6 km Dorostenci 14-17 2001
192 Půža Patrik SRTG Kolín 6 km Dorostenci 14-17 2004
6 km Ženy 18-39
183 Bartonova Jana zadny 6 km Ženy 18-39 1985
221 Blűmelová Iva - 6 km Ženy 18-39 1988
251 Drahovzalová Markéta --------------------------- 6 km Ženy 18-39 1994
285 Horčičková Klára SRTG Kolín 6 km Ženy 18-39 1997
241 Houšková Petra Sport H 6 km Ženy 18-39 1979
171 Hrabánková Martina Velký Osek 6 km Ženy 18-39 1981
290 Hůrková Kristýna Srtg Kolín 6 km Ženy 18-39 1986
175 Chládová Ivana - 6 km Ženy 18-39 1987
208 Janůrková Barbora TJ sokol Kolín atletika 6 km Ženy 18-39 1997
271 Macháčková Eva OSKO RUN 6 km Ženy 18-39 1979
214 Malá Martina Lomnice nad Popelkou 6 km Ženy 18-39 1979
239 Müllerová Kateřina TJ Sokol Jestřabí lhota 6 km Ženy 18-39 1998
181 Nolčová Lenka neni 6 km Ženy 18-39 1985
246 Pecharová Aneta SRTG Kolín 6 km Ženy 18-39 1986
200 Pešoutová Tereza Záboří nad Labem 6 km Ženy 18-39 1990
247 Semeráková Dagmar Běžím o 106 6 km Ženy 18-39 1979
206 Schwarzmannová Hana Kolín 6 km Ženy 18-39 1981
227 Sklenářová Pavla Zřejmě slušnej oddíl 6 km Ženy 18-39 1982
174 Skokanová Michaela - 6 km Ženy 18-39 1987
190 Suchánková Petra Žádný 6 km Ženy 18-39 1987
270 Špalková Tereza BeachBranik 6 km Ženy 18-39 1980
6 km Muži 18-39
188 Byrtus Jan SRTG Kolín 6 km Muži 18-39 1987
253 Dědeček Jan SVIJANY 6 km Muži 18-39 1992
240 Houška Michal Sport H 6 km Muži 18-39 1980
265 Jindra Jan Dusilovi 6 km Muži 18-39 1980
223 Kosina Václav 6 km Muži 18-39 1980
237 krátký martin Praha 4 Kamýk 6 km Muži 18-39 1979
164 Krejčí Pavel Piráti z Peček 6 km Muži 18-39 1981
194 Kubelka Martin Kubelci 6 km Muži 18-39 1981
207 Kurtej Jan Praha 8 6 km Muži 18-39 1982
178 Lhota Zbyšek ELEVEN RUN TEAM 6 km Muži 18-39 1984
198 Lhota Štěpán XT ZAHÁJ 6 km Muži 18-39 1990
252 Malík Tomáš SVIJANY 6 km Muži 18-39 1984
204 Pařík Ondřej T. J. Sokol Kolín 6 km Muži 18-39 1983
256 Polák Martin SRTG Kolín 6 km Muži 18-39 1993
217 Suchý Michal Katoda Olomóc 6 km Muži 18-39 1990
224 Šťástka Jakub Kolín 6 km Muži 18-39 1988
254 Tomčo Tomáš SVIJANY 6 km Muži 18-39 1982
291 Turek Martin SRTG Kolin 6 km Muži 18-39 1986
230 Vopařil Milan Stradouň 6 km Muži 18-39 1989
6 km Ženy 40-49
161 Buřičová Marcela GP Kolín 6 km Ženy 40-49 1972
173 Jarošová Martina GP Kolín 6 km Ženy 40-49 1975
269 Jetelová Jaroslava Čtyřlístci 6 km Ženy 40-49 1974
258 Kulifajová Iveta žádný 6 km Ženy 40-49 1978
165 Mullerová Petra GP Kolín 6 km Ženy 40-49 1976
186 Nepovímová Pavlína GP Kolín 6 km Ženy 40-49 1975
274 Novotná Renata - 6 km Ženy 40-49 1973
203 Valová Eliška 6 km Ženy 40-49 1978
6 km Muži 40-49
160 Babovák Radim Running Man a team 6 km Muži 40-49 1975
261 David Dvořák Žádný 6 km Muži 40-49 1970
202 Dovičín Pavel BBB Báječní Bratři Běží 6 km Muži 40-49 1977
268 Jetel Jiří Čtyřlístci 6 km Muži 40-49 1969
231 Kysilka Vratislav GP Kolin 6 km Muži 40-49 1978
287 Louda Martin Flyn´s Adventure 6 km Muži 40-49 1975
213 Malý Jan Eleven Run Tour 6 km Muži 40-49 1973
191 Marak Peter Autosalon Louda 6 km Muži 40-49 1971
211 Markant Vladimír Lone Wolf 6 km Muži 40-49 1971
255 Pechan Ondřej N/A 6 km Muži 40-49 1978
193 Půža Jan SRTG Kolín 6 km Muži 40-49 1972
235 Vesely Petr Kolin 6 km Muži 40-49 1977
6 km Ženy 50-59
169 Karásková Darina Báječné ženy v běhu 6 km Ženy 50-59 1959
189 Šťástková Lenka TJ Sokol Kolín - atletika 6 km Ženy 50-59 1965
6 km Muži 50-59
Bechyně Radek Sokol Kolin Atletika 6 km Muži 50-59 1967
218 Kubišta Petr Sokol Kolín 6 km Muži 50-59 1965
6 km Ženy 60+
6 km Muži 60+
163 Brzák Petr Polepy 6 km Muži 60+ 1951
215 Malý Vlastimil Prachov 6 km Muži 60+ 1946
282 Pícha Tomáš GP Kolín 6 km Muži 60+ 1952
179 Veselý Milan Sokol Kolín atletika GP 6 km Muži 60+ 1948
12 km Dorostenky 14-17
12 km Dorostenci 14-17
275 Novotný Vojtěch Kanoistika Poděbrady 12 km Dorostenci 14-17 2002
12 km Ženy 18-39
272 Bittnerová Zuzana TJ Liga 100 Praha 12 km Ženy 18-39 1980
176 Březinová Alena Profitana 12 km Ženy 18-39 1979
266 Horáková Michaela Rozběháme Benátky 12 km Ženy 18-39 1990
170 Horčičková Iveta SRTG Kolín 12 km Ženy 18-39 1988
167 Ježková Martina Lysá nad Labem 12 km Ženy 18-39 1983
220 Naďová Alena SRTG Kolín 12 km Ženy 18-39 1981
276 Stastna Petra 12 km Ženy 18-39 1981
283 Svobodová Mirka - 12 km Ženy 18-39 1987
281 Tillmann Ingrid AC Čáslav 12 km Ženy 18-39 2000
242 Trnková Iva - 12 km Ženy 18-39 1989
12 km Muži 18-39
Borovička Lukáš IMTK 12 km Muži 18-39 1991
180 Borovička Lukáš IMTK 12 km Muži 18-39 1991
162 DAVID Luboš SRTG Kolín 12 km Muži 18-39 1982
177 Harant Petr Sobotka 12 km Muži 18-39 1983
196 Hnídek Jan Dřevěný Nohy Kolín 12 km Muži 18-39 1982
243 Kazda Jakub IMTK 12 km Muži 18-39 1991
182 Kyral Václav Easy go run 12 km Muži 18-39 1979
212 Lukášek Jiří Petr a Jirka 12 km Muži 18-39 1983
166 Macháček Tomáš SRTG Kolín 12 km Muži 18-39 1989
284 Mázl Jakub IMTK 12 km Muži 18-39 1984
249 Michl Pavel Kanoistika Poděbrady 12 km Muži 18-39 1989
Smékal Jan Čáslav 12 km Muži 18-39 1989
219 Šafránek Patrik SRTG Kolín 12 km Muži 18-39 1992
168 Šafránek Michal Srtg Kolín 12 km Muži 18-39 1989
248 Vinš Pavel Rozběháme Benátky 12 km Muži 18-39 1989
236 Vlach Jaromír Velký Osek 12 km Muži 18-39 1981
12 km Ženy 40-49
289 Bittnerová Radana GP Kolín 12 km Ženy 40-49 1976
184 Hercikova Jana Rungo pro ženy 12 km Ženy 40-49 1971
234 Janotová Karolína Lipenečtí draci 12 km Ženy 40-49 1977
222 Kalistová Žaneta SRTG Kolín 12 km Ženy 40-49 1974
238 krátká lucie Praha 4 Kamýk 12 km Ženy 40-49 1978
279 Křížová Lenka AC PRAHA 1890 12 km Ženy 40-49 1974
250 Maršonová Iveta ---- 12 km Ženy 40-49 1972
273 Rozsívalová Markéta Milovičtí běžci 12 km Ženy 40-49 1978
245 Semrádová Dana IMTK 12 km Ženy 40-49 1978
Skalinová Kamila SK Babice 12 km Ženy 40-49 1974
225 Venhodova Linda 12 km Ženy 40-49 1975
12 km Muži 40-49
201 Bauer Roman xxx 12 km Muži 40-49 1977
185 Beneš Pavel SK Sány RUN 12 km Muži 40-49 1976
195 Endler Marek Šneci v běhu 12 km Muži 40-49 1976
197 Geláček Pavel Dřevěný nohy Kolín 12 km Muži 40-49 1974
229 Hrabánek Vojtěch Velký Osek 12 km Muži 40-49 1975
226 Chroust David 12 km Muži 40-49 1972
233 Janota Pavel Lipenečtí draci 12 km Muži 40-49 1977
228 Miler Jiří Lawi Stars 12 km Muži 40-49 1975
Pěkný Jan AC PRAHA 1890 12 km Muži 40-49 1972
187 Průcha Jan 12 km Muži 40-49 1976
257 Radoměřský Jan Miskovičák 12 km Muži 40-49 1977
12 km Ženy 50-59
280 Turčínová Jitka Báječné ženy v běhu 12 km Ženy 50-59 1966
12 km Muži 50-59
288 chudomel Petr xxx 12 km Muži 50-59 1962
264 Chwistek Libor GP Kolin 12 km Muži 50-59 1965
259 Koupilek Jiří Kolovraty 12 km Muži 50-59 1966
216 Kupecký Josef Pepa 12 km Muži 50-59 1962
209 Pěcha Tomáš Poděbrady 12 km Muži 50-59 1966
Prchal Pavel GP Kolín 12 km Muži 50-59 1959
172 Staněk Milan Kenast Pečky 12 km Muži 50-59 1966
12 km Ženy 60+
267 Kočová Vlasta Poděbrady 12 km Ženy 60+ 1958
12 km Muži 60+
263 Mindžák Andrej Ski Klub Jizerská 50 12 km Muži 60+ 1954
14 km vozíčkáři
0 Dvořák Pavel Dvoris team 14 km vozíčkáři 1981
0 Růžička Ladislav czepa 14 km vozíčkáři 1956
Vilhan Marian žádný 14 km vozíčkáři 1978
0 Zezulka Zdeněk vozíčkáři 14 km vozíčkáři 1957