eleven Velkoosecká podzimní "12" Ročník 2019

Vaše startovní číslo bude zobrazeno po přijetí platby startovného na účet organizátora.

Číslo Příjmení Jméno Klub Trať Ročník
2 km Děvčata 6-9
Čebišová Linda Sokol Velký Osek 2 km Děvčata 6-9 2010
206 Hrabánková Kristýna Velký Osek 2 km Děvčata 6-9 2010
268 Nezmeškalová Kateřina Plaňany 2 km Děvčata 6-9 2011
273 Tichotová Zuzana Polabské sovy 2 km Děvčata 6-9 2013
2 km Chlapci 6-9
289 Nehoda Ondřej Ajeto 2 km Chlapci 6-9 2012
301 Svinčák Adam Sokol Velký Osek 2 km Chlapci 6-9 2011
2 km Děvčata 10-13
Belzová Veronika Sokol Kolín atletika 2 km Děvčata 10-13 2006
331 Endlerová Amélie Šneci v běhu 2 km Děvčata 10-13 2008
205 Hrabánková Kateřina Velký Osek 2 km Děvčata 10-13 2008
337 Janotová Barbora SK Sport Zbraslav 2 km Děvčata 10-13 2008
Kondrátová Natalie Sokol Kolín Atletika 2 km Děvčata 10-13 2006
300 Svinčáková Dominika Sokol Velký Osek 2 km Děvčata 10-13 2008
2 km Chlapci 10-13
Krause Jonáš - 2 km Chlapci 10-13 2007
Melichar Aleš Sokol Kolín Atletika 2 km Chlapci 10-13 2006
267 Nezmeškal Matěj SK Volejbal Kolín 2 km Chlapci 10-13 2009
346 Pazdera Josef Mlékovice 2 km Chlapci 10-13 2009
Raim Ladislav X Century team 2 km Chlapci 10-13 2009
Spalek Filip Beach Strahov 2 km Chlapci 10-13 2009
2 km Dorostenky 14-17
326 Adamcová Vanessa Zásmuky 2 km Dorostenky 14-17 2003
327 Adamcová vALENTÝNA Zásmuky 2 km Dorostenky 14-17 2003
Bechyňová Gabriela Sokol Kolín Atletika 2 km Dorostenky 14-17 2004
kašíková Kateřina Sokol Kolín Atletika 2 km Dorostenky 14-17 2004
Koděrová Kristyna Sokol Kolín Atletika 2 km Dorostenky 14-17 2005
Novotná Aneta Sokol Kolín Atletika 2 km Dorostenky 14-17 2004
Vlková Andrea Sokol Kolín Atletika 2 km Dorostenky 14-17 2004
2 km Dorostenci 14-17
Horáček Václav Sokol Kolín Atletika 2 km Dorostenci 14-17 2005
Málek Marek Sokol Kolín Atletika 2 km Dorostenci 14-17 2005
328 ŠVACH JAN TJ SOKOL ATLETIKA 2 km Dorostenci 14-17 2005
6 km Děvčata 10-13
338 Janotová Barbora SK Sport Zbraslav 6 km Děvčata 10-13 2008
234 krátká kateřina Praha 4 Kamýk 6 km Děvčata 10-13 2006
6 km Chlapci 10-13
257 Raim Ladislav Master Czech 6 km Chlapci 10-13 2009
6 km Dorostenky 14-17
250 Kulichová Markéta Opolany 6 km Dorostenky 14-17 2004
249 Plachá Kristýna Vestec 6 km Dorostenky 14-17 2002
6 km Dorostenci 14-17
365 Drahovzal Lukáš Judo Kolín 6 km Dorostenci 14-17 2003
Koza Vítek STG Kolín 6 km Dorostenci 14-17 2002
324 Markant Kryštof - 6 km Dorostenci 14-17 2003
380 Pavlík Mojmír Poděbrady 6 km Dorostenci 14-17 2004
255 PŮŽA Patrik SRTG Kolín 6 km Dorostenci 14-17 2004
6 km Ženy 18-39
364 Balová Dagmar SRTG Kolín 6 km Ženy 18-39 1983
312 Brantálová Simona Za Moravu 6 km Ženy 18-39 1987
230 Horčičková Iveta SRTG Kolín 6 km Ženy 18-39 1988
284 Horelová Erika EM Studio Kolín 6 km Ženy 18-39 1990
204 Hrabánková Martina Velký Osek 6 km Ženy 18-39 1981
207 Janůrková Barbora Tj sokol Kolín atletika 6 km Ženy 18-39 1997
317 Kabourková Kateřina Golčův Jeníkov 6 km Ženy 18-39 1980
298 Katrnoskova Alena Mattoni free run 6 km Ženy 18-39 1988
373 Khorelová Pavlína Ušáci 6 km Ženy 18-39 1986
321 Kliková Eliška TJ Sokol Kolín - atletika 6 km Ženy 18-39 2001
212 Kolomazniková Lucie Žádný 6 km Ženy 18-39 2000
270 Krulichová Markéta FTM 6 km Ženy 18-39 1983
279 Křapková Aneta Sportovec 6 km Ženy 18-39 1995
281 Mokráčková Hedvika Vosecký trio 6 km Ženy 18-39 1993
246 Naďová Alena SRTG Kolín 6 km Ženy 18-39 1981
376 Paulova Marta X 6 km Ženy 18-39 1981
201 Pecharová Aneta STG Kolín 6 km Ženy 18-39 1986
278 Pikolová Kateřina Sportovec 6 km Ženy 18-39 1998
294 Přibylová Michala EM studio 6 km Ženy 18-39 1983
243 Rauvolfová Nicole GP Kolín 6 km Ženy 18-39 1990
366 Spalkova Tereza Beach Branik 6 km Ženy 18-39 1980
6 km Muži 18-39
378 Dědeček Jan Pivovar Svijany 6 km Muži 18-39 1992
262 Flegl Vlastimil Vrchlabí 6 km Muži 18-39 1986
Franc Matouš Hobíci 6 km Muži 18-39 1996
Franc Matouš Hobíci 6 km Muži 18-39 1996
215 Král Martin Meteor Hradištko 6 km Muži 18-39 1980
228 Lhota Štěpán Nic 6 km Muži 18-39 1990
200 Macháček Tomáš Olympia Spartan Training Kutná Hora 6 km Muži 18-39 1989
372 Němeček Jakub Ušáci 6 km Muži 18-39 1989
266 Pešek Daniel Pivovar Svijany 6 km Muži 18-39 1992
368 Pokorný Michal SRTG Kolín 6 km Muži 18-39 1986
236 Šťástka Jakub Kolín 6 km Muži 18-39 1988
305 Šudy Martin Srtg Kolín 6 km Muži 18-39 1984
377 Tomčo Tomáš Team Svijany 6 km Muži 18-39 1982
371 Zoubek Martin - 6 km Muži 18-39 1997
6 km Ženy 40-49
218 Aubrechtová Erika bez klubu 6 km Ženy 40-49 1977
210 Březinová Alena Profitana 6 km Ženy 40-49 1979
237 Buřičová Marcela GP KOLÍN 6 km Ženy 40-49 1972
213 Chocholová Jana Praha 9 6 km Ženy 40-49 1978
335 Janotová Karolína Lipenečtí draci 6 km Ženy 40-49 1977
308 Jarošová Martina GP Kolín 6 km Ženy 40-49 1975
226 Kalistová Žaneta SRTG Kolín 6 km Ženy 40-49 1974
302 Müllerova Petra GP Kolín 6 km Ženy 40-49 1976
307 Nepovímova Paavlína GP Kolín 6 km Ženy 40-49 1975
223 Nezmeškalová Martina SK Volejbal Kolín 6 km Ženy 40-49 1973
211 Procházková Lenka Žádný 6 km Ženy 40-49 1971
286 Soukupová Olga EM STUDIO 6 km Ženy 40-49 1976
Štěpinová Jana Chlístovice 6 km Ženy 40-49 1977
6 km Muži 40-49
225 Baudyš Pavel Velký Osek 6 km Muži 40-49 1976
276 Botek Zdenek Sk Betyna Kamenický Šenov 6 km Muži 40-49 1971
311 Bubeník Martin AFK Semice 6 km Muži 40-49 1979
306 Čebiš Luboš Sokol Velký Osek 6 km Muži 40-49 1973
231 Dovičín Pavel Nymburské střely 77 6 km Muži 40-49 1977
Dušek Vláďa STG Kolín 6 km Muži 40-49 1973
280 Heřman Radek Velký Osek 6 km Muži 40-49 1979
203 Hrabánek Vojtěch Velký Osek 6 km Muži 40-49 1975
214 Chochol Michael Praha 9 6 km Muži 40-49 1972
336 Janota Pavel Lipenečtí draci 6 km Muži 40-49 1977
232 krátký martin Praha 4 Kamýk 6 km Muži 40-49 1979
259 Kysilka Vraislav GP Kolín 6 km Muži 40-49 1978
379 Listopad Jan Olympia Spartan Training Kutná Hora 6 km Muži 40-49 1978
375 Paula Jiri X 6 km Muži 40-49 1979
256 PŮŽA JAN SRTG Kolín 6 km Muži 40-49 1972
319 Radoměřský Jan Miskovičák 6 km Muži 40-49 1977
240 Sykora Zdenek Tri dvory 6 km Muži 40-49 1979
6 km Ženy 50-59
315 Prousková Jitka Šneci v běhu 6 km Ženy 50-59 1967
6 km Muži 50-59
330 Kampe František Kampes3D 6 km Muži 50-59 1964
383 lang roman bojiště 6 km Muži 50-59 1964
295 Martínek Petr Vlašim 6 km Muži 50-59 1962
374 Němeček Pavel SK Pňov 6 km Muži 50-59 1967
244 Sova Jan MP Praha 6 km Muži 50-59 1965
6 km Ženy 60+
369 Slavíková Nataša BK Žatec 6 km Ženy 60+ 1954
6 km Muži 60+
359 Brzák Petr GP Kolín 6 km Muži 60+ 1951
345 Pícha Tomáš Sokol Kolin 6 km Muži 60+ 1952
12 km Dorostenky 14-17
12 km Dorostenci 14-17
332 Krejčí Jaroslav Fk Viktorie Veký Osek 12 km Dorostenci 14-17 2004
12 km Ženy 18-39
318 Červínová Hana Kolín 12 km Ženy 18-39 1988
233 Hartmanová Kristýna SRTG Kolín 12 km Ženy 18-39 1995
202 Ježková Martina Lysá nad Labem 12 km Ženy 18-39 1983
221 Klímová Kateřina Zvěřínek 12 km Ženy 18-39 1993
219 Křepelová Anna Nymburk 12 km Ženy 18-39 1993
254 Lebedová Kateřina Kutná Hora 12 km Ženy 18-39 1986
370 Myková Eliška žádný 12 km Ženy 18-39 1984
292 Nožičková Kristýna Šneci v běhu 12 km Ženy 18-39 1982
333 Pragrová Lucie Linde 12 km Ženy 18-39 1987
303 Říhová Andrea STG Kolín 12 km Ženy 18-39 1982
272 Tichotová Sylvie Polabské sovy 12 km Ženy 18-39 1983
304 Urbánková Kateřina Solista 12 km Ženy 18-39 1980
12 km Muži 18-39
216 Čapek Josef Písková Lhota 12 km Muži 18-39 1987
242 David Luboš SRTG Kolín 12 km Muži 18-39 1982
227 Drahovzal Pavel Velký Osek 12 km Muži 18-39 1981
363 Hanilec Marek Kolín 12 km Muži 18-39 1983
287 Harnoš Petr GP Kolín 12 km Muži 18-39 1986
282 Hnídek Jan Dřevěný Nohy Kolín 12 km Muži 18-39 1982
224 Kameníček Petr - 12 km Muži 18-39 1985
285 Krejčí Pavel Polabští Piráti 12 km Muži 18-39 1981
334 Křivánek Michal Kolín 12 km Muži 18-39 1987
360 Kudrna Zbyněk ELMTRADE racing team 12 km Muži 18-39 1980
252 Lhota Zbyšek ELEVEN RUN TEAM 12 km Muži 18-39 1984
264 Lubas Tomáš Mattoni FreeRun Nymburk 12 km Muži 18-39 1982
220 Luštický Josef BK Lipník nad Bečvou 12 km Muži 18-39 1990
293 Marek Vlastimil Šneci v běhu 12 km Muži 18-39 1982
288 Nehoda Martin Ajeto 12 km Muži 18-39 1980
347 Pazdera Roman TJ Sokol Kolín atletika 12 km Muži 18-39 2001
344 Plaček Tomáš Scuderia Kolín 12 km Muži 18-39 1993
Smékal Jan Čáslav 12 km Muži 18-39 1989
239 Smetana Lukaš Veltrusaci 12 km Muži 18-39 1993
245 Staněk Oldřich Tomáš GP Kolín 12 km Muži 18-39 1982
283 Šafránek Patrik Sokol Strašnice 12 km Muži 18-39 1992
229 Šafránek Michal SRTG Kolín 12 km Muži 18-39 1989
222 Šustr Petr Kolín 2 12 km Muži 18-39 1993
238 Thiele Aleš STG Kolín 12 km Muži 18-39 1992
329 Vlach Jaromír Velký Osek 12 km Muži 18-39 1981
12 km Ženy 40-49
248 Bendovská Júlia Praha 9-Kyje 12 km Ženy 40-49 1972
341 Bittnerová Radana GP Kolín 12 km Ženy 40-49 1976
342 Kozáková Denisa Hvězda Pardubice 12 km Ženy 40-49 1979
258 Krátká Lucie Veltrušáci 12 km Ženy 40-49 1978
235 krátká lucie Praha 4 Kamýk 12 km Ženy 40-49 1978
361 Ledvinová Kateřina GP Kolín 12 km Ženy 40-49 1978
251 Robková Jana žádný 12 km Ženy 40-49 1975
247 Zemanová Jitka . 12 km Ženy 40-49 1973
12 km Muži 40-49
299 Augsten Petr Kolín 12 km Muži 40-49 1976
323 Čtvrtečka Václav Srtg Kolín 12 km Muži 40-49 1973
261 Endler Marek Šneci v běhu 12 km Muži 40-49 1976
339 Hák Jan TJ Sokol Smíchov 12 km Muži 40-49 1979
260 Havelka Petr ELEVEN RUN TEAM 12 km Muži 40-49 1972
310 Chroust David 12 km Muži 40-49 1972
269 Kyral Václav Easy go run 12 km Muži 40-49 1979
362 Ledvina Petr GP Kolín 12 km Muži 40-49 1977
290 Miler Jiří LAWI STARS MB 12 km Muži 40-49 1975
Nezmeškal Petr 12 km Muži 40-49 1976
208 RŮŽIČKA VÁCLAV RŮŽA SPORT 12 km Muži 40-49 1974
253 Sybera Luděk --- 12 km Muži 40-49 1975
209 Szabo Robert Cerhenice 12 km Muži 40-49 1970
12 km Ženy 50-59
271 Hartmanová Romana SRTG Kolín 12 km Ženy 50-59 1968
313 Jiřičná Dana Bonbon Praha 12 km Ženy 50-59 1969
217 Šťástková Lenka Kolín 12 km Ženy 50-59 1965
291 Vašinová Zdenka Porici nad Sazavou 12 km Ženy 50-59 1967
265 Vojtěchová Lenka Mattoni FreeRun Nymburk 12 km Ženy 50-59 1965
12 km Muži 50-59
322 Novotný Radek Amélie 12 km Muži 50-59 1969
263 Pěcha Tomáš Poděbrady 12 km Muži 50-59 1966
241 Tremmel Jiří Olympia Spartan Training Kutná Hora 12 km Muži 50-59 1969
12 km Ženy 60+
325 Ježková Hana Plzeň 12 km Ženy 60+ 1954
12 km Muži 60+
358 Prchal Pavel GP Kolín 12 km Muži 60+ 1959
14 km vozíčkáři do 999 let
2 Ruzicka Ladislav Czepa 14 km vozíčkáři do 999 let 1956
3 Řízek vlada czepa 14 km vozíčkáři do 999 let 1944
4 Slavík Miroslav Žatec 14 km vozíčkáři do 999 let 1953
1 zezulka zdeněk Klub ex 14 km vozíčkáři do 999 let 1957