eleven Velkoosecká podzimní "12" Ročník 2019

Vaše startovní číslo bude zobrazeno po přijetí platby startovného na účet organizátora.

Číslo Příjmení Jméno Klub Trať Ročník
2 km Děvčata 6-9
206 Hrabánková Kristýna Velký Osek 2 km Děvčata 6-9 2010
2 km Chlapci 6-9
2 km Děvčata 10-13
205 Hrabánková Kateřina Velký Osek 2 km Děvčata 10-13 2008
2 km Chlapci 10-13
2 km Dorostenky 14-17
2 km Dorostenci 14-17
6 km Děvčata 10-13
234 krátká kateřina Praha 4 Kamýk 6 km Děvčata 10-13 2006
6 km Chlapci 10-13
233 krátký marek Praha 4 Kamýk 6 km Chlapci 10-13 2008
6 km Dorostenky 14-17
250 Kulichová Markéta Opolany 6 km Dorostenky 14-17 2004
249 Plachá Kristýna Vestec 6 km Dorostenky 14-17 2002
6 km Dorostenci 14-17
6 km Ženy 18-39
230 Horčičková Iveta SRTG Kolín 6 km Ženy 18-39 1988
204 Hrabánková Martina Velký Osek 6 km Ženy 18-39 1981
207 Janůrková Barbora Tj sokol Kolín atletika 6 km Ženy 18-39 1997
212 Kolomazniková Lucie Žádný 6 km Ženy 18-39 2000
246 Naďová Alena SRTG Kolín 6 km Ženy 18-39 1981
201 Pecharová Aneta STG Kolín 6 km Ženy 18-39 1986
243 Rauvolfová Nicole GP Kolín 6 km Ženy 18-39 1990
6 km Muži 18-39
215 Král Martin Meteor Hradištko 6 km Muži 18-39 1980
228 Lhota Štěpán Nic 6 km Muži 18-39 1990
200 Macháček Tomáš Olympia Spartan Training Kutná Hora 6 km Muži 18-39 1989
236 Šťástka Jakub Kolín 6 km Muži 18-39 1988
6 km Ženy 40-49
218 Aubrechtová Erika bez klubu 6 km Ženy 40-49 1977
210 Březinová Alena Profitana 6 km Ženy 40-49 1979
237 Buřičová Marcela GP KOLÍN 6 km Ženy 40-49 1972
213 Chocholová Jana Praha 9 6 km Ženy 40-49 1978
226 Kalistová Žaneta SRTG Kolín 6 km Ženy 40-49 1974
223 Nezmeškalová Martina SK Volejbal Kolín 6 km Ženy 40-49 1973
211 Procházková Lenka Žádný 6 km Ženy 40-49 1971
6 km Muži 40-49
225 Baudyš Pavel Velký Osek 6 km Muži 40-49 1976
231 Dovičín Pavel Nymburské střely 77 6 km Muži 40-49 1977
203 Hrabánek Vojtěch Velký Osek 6 km Muži 40-49 1975
214 Chochol Michael Praha 9 6 km Muži 40-49 1972
232 krátký martin Praha 4 Kamýk 6 km Muži 40-49 1979
6 km Ženy 50-59
6 km Muži 50-59
244 Sova Jan MP Praha 6 km Muži 50-59 1965
6 km Ženy 60+
6 km Muži 60+
12 km Dorostenky 14-17
12 km Dorostenci 14-17
12 km Ženy 18-39
202 Ježková Martina Lysá nad Labem 12 km Ženy 18-39 1983
221 Klímová Kateřina Zvěřínek 12 km Ženy 18-39 1993
219 Křepelová Anna Nymburk 12 km Ženy 18-39 1993
Lebedová Kateřina Kutná Hora 12 km Ženy 18-39 1986
Šlaisová Renáta Báječné ženy v běhu 12 km Ženy 18-39 1990
12 km Muži 18-39
216 Čapek Josef Písková Lhota 12 km Muži 18-39 1987
242 David Luboš SRTG Kolín 12 km Muži 18-39 1982
227 Drahovzal Pavel Velký Osek 12 km Muži 18-39 1981
224 Kameníček Petr - 12 km Muži 18-39 1985
252 Lhota Zbyšek ELEVEN RUN TEAM 12 km Muži 18-39 1984
220 Luštický Josef BK Lipník nad Bečvou 12 km Muži 18-39 1990
245 Staněk Oldřich Tomáš GP Kolín 12 km Muži 18-39 1982
229 Šafránek Michal SRTG Kolín 12 km Muži 18-39 1989
Thiele Aleš STG Kolín 12 km Muži 18-39 1992
12 km Ženy 40-49
248 Bendovská Júlia Praha 9-Kyje 12 km Ženy 40-49 1972
235 krátká lucie Praha 4 Kamýk 12 km Ženy 40-49 1978
251 Robková Jana žádný 12 km Ženy 40-49 1975
247 Zemanová Jitka . 12 km Ženy 40-49 1973
12 km Muži 40-49
208 RŮŽIČKA VÁCLAV RŮŽA SPORT 12 km Muži 40-49 1974
253 Sybera Luděk --- 12 km Muži 40-49 1975
209 Szabo Robert Cerhenice 12 km Muži 40-49 1970
12 km Ženy 50-59
217 Šťástková Lenka Kolín 12 km Ženy 50-59 1965
12 km Muži 50-59
241 Tremmel Jiří Olympia Spartan Training Kutná Hora 12 km Muži 50-59 1969
12 km Ženy 60+
12 km Muži 60+
14 km vozíčkáři do 999 let