eleven Velkoosecká podzimní "12" Ročník 2020

Vaše startovní číslo bude zobrazeno po přijetí platby startovného na účet organizátora.

Číslo Příjmení Jméno Klub Trať Ročník
2 km Děvčata 6-9
Čižinská Jiřina Žádný 2 km Děvčata 6-9 2012
251 Frančíková Amálie - 2 km Děvčata 6-9 2011
Kolková Alice Kolka tým 2 km Děvčata 6-9 2012
216 Nezmeškalová Kateřina SK Volejbal Kolín 2 km Děvčata 6-9 2011
Svobodová Etela Sokol - Velký Osek 2 km Děvčata 6-9 2012
244 Tichotová Zuzanka Polabské sovy 2 km Děvčata 6-9 2013
2 km Chlapci 6-9
272 Kupr Vojtěch SOKOL VELKÝ OSEK 2 km Chlapci 6-9 2011
Růžička Václav Růža Sport 2 km Chlapci 6-9 2011
2 km Děvčata 10-13
252 Frančíková Rozálie - 2 km Děvčata 10-13 2009
220 Hrabánková Kristýna Sokol atletika Kolín 2 km Děvčata 10-13 2010
221 Hrabánková Kateřina Sokol atletika Kolín 2 km Děvčata 10-13 2008
2 km Chlapci 10-13
230 Chlubna Patrik FK Bohemia Poděbrady 2 km Chlapci 10-13 2008
215 Nezmeškal Matěj SK Volejbal Kolín 2 km Chlapci 10-13 2009
2 km Dorostenky 14-17
Krčmářová Kateřina neregistrovaná 2 km Dorostenky 14-17 2006
2 km Dorostenci 14-17
6 km Děvčata 10-13
222 Hrabánková Kristýna Sokol Kolín atletika 6 km Děvčata 10-13 2010
223 Hrabánková Kateřina Sokol Kolín atletika 6 km Děvčata 10-13 2008
6 km Chlapci 10-13
6 km Dorostenky 14-17
6 km Dorostenci 14-17
253 Frančík Filip - 6 km Dorostenci 14-17 2006
204 Krejčí Jaroslav Fotbalový Klub Velký Osek 6 km Dorostenci 14-17 2004
249 Plachý David Žádný 6 km Dorostenci 14-17 2004
6 km Ženy 18-39
267 Drahovzalová Jitka Osecké (ne) závodnice 6 km Ženy 18-39 1993
207 Horelová Erika EM Studio Kolín 6 km Ženy 18-39 1990
224 Hrabánková Martina Velký Osek 6 km Ženy 18-39 1981
240 Janůrková Barbora Tj Sokol Kolín atletika 6 km Ženy 18-39 1997
Jarošová Tereza Em studio 6 km Ženy 18-39 1986
Křapková Aneta Osecké ( ne ) Závodnice 6 km Ženy 18-39 1995
266 Mokráčková Hedvika Osecký (ne)Závodnice 6 km Ženy 18-39 1993
Nesládková Tereza Nesladkova 6 km Ženy 18-39 1990
205 Pešoutová Tereza EM Studio Kolín 6 km Ženy 18-39 1990
Pikolová Kateřina Vosecký (ne) Nezávodnice 6 km Ženy 18-39 1998
250 Plachá Kristýna SKP Nymburk 6 km Ženy 18-39 2002
Smejkalova Jana - 6 km Ženy 18-39 1981
Zlámalová Denisa Chvalovice 6 km Ženy 18-39 1986
Zlámalová Denisa Chvalovice 6 km Ženy 18-39 1986
6 km Muži 18-39
Habrdle Ladislav Zadny 6 km Muži 18-39 1985
278 Lhota Štěpán - 6 km Muži 18-39 1990
6 km Ženy 40-49
Kolková Lucie Lucie Kolková 6 km Ženy 40-49 1978
214 Nezmeškalová Martina SK Volejbal Kolín 6 km Ženy 40-49 1973
6 km Muži 40-49
211 Bubeník Martin AFK Semice 6 km Muži 40-49 1979
227 Dovičín Pavel BBB Team Nymburk 6 km Muži 40-49 1977
235 Dovičín Petr BBB Team Nymburk 6 km Muži 40-49 1979
225 Hrabánek Vojtěch Velký Osek 6 km Muži 40-49 1975
257 Kysilka Vraislav GP Kolín 6 km Muži 40-49 1978
6 km Ženy 50-59
6 km Muži 50-59
203 Sova Jan MP Praha 6 km Muži 50-59 1965
6 km Ženy 60+
6 km Muži 60+
Brzák Petr Sokol Kolín atletika 6 km Muži 60+ 1951
264 Veselý Milan Sokol Kolín-atletika GP 6 km Muži 60+ 1948
229 Zeman Vladimír Sokol Kolín 6 km Muži 60+ 1959
12 km Dorostenky 14-17
12 km Dorostenci 14-17
12 km Ženy 18-39
261 Gabriela Veigertová SK Slavia Jičín 12 km Ženy 18-39 2000
Hejtmánková Kateřina AC Neběž 12 km Ženy 18-39 1984
237 Hromádková Jana Žádný 12 km Ženy 18-39 1981
Kajzarova Linda Spartan Gym Praha 12 km Ženy 18-39 1990
Naďová Alena SRTG Kolín 12 km Ženy 18-39 1981
231 Pragrova Lucie Linde 12 km Ženy 18-39 1987
274 Suchá Alena Jen tak 12 km Ženy 18-39 1982
246 Tichotová Sylvie Polabské sovy 12 km Ženy 18-39 1983
208 Tribučková Veronika ELEVEN RUN TEAM 12 km Ženy 18-39 1985
Vaváková Helena Club deportivo Kutná Hora 12 km Ženy 18-39 1981
271 Vinšová Michaela Benátky nad Jizerou 12 km Ženy 18-39 1990
12 km Muži 18-39
206 David Luboš SRTG Kolín 12 km Muži 18-39 1982
243 Drahovzal Pavel T.J. Sokol Velký Osek/FK Viktorie Velký Osek 12 km Muži 18-39 1981
276 Harnoš Petr GP Kolín 12 km Muži 18-39 1986
Holan Ondřej Kolín 12 km Muži 18-39 1987
Holata Radek AC Neběž 12 km Muži 18-39 1981
212 Lhota Zbyšek ELEVEN RUN TEAM 12 km Muži 18-39 1984
256 ŠAFRÁNEK Michal Srtg Kolín 12 km Muži 18-39 1989
270 Vinš Pavel Benátky nad Jizerou 12 km Muži 18-39 1989
Zlámal Jiří Chvalovice 12 km Muži 18-39 1988
12 km Ženy 40-49
Florianova Linda LFL 12 km Ženy 40-49 1977
219 Kalistová Žaneta STG Kolín 12 km Ženy 40-49 1974
234 Kouřilová Soňa RK DRAGONS JABLONEC 12 km Ženy 40-49 1976
Kozáková Denisa Hvězda Pardubice 12 km Ženy 40-49 1979
Kršková Michaela Šneci v běhu 12 km Ženy 40-49 1978
260 Kršková Michaela Šneci v běhu 12 km Ženy 40-49 1978
210 Mosiurczáková Jana ELEVEN RUN TEAM 12 km Ženy 40-49 1974
218 Zwesperová Monika AK Duchcov 12 km Ženy 40-49 1976
12 km Muži 40-49
217 Endler Marek Šneci v běhu 12 km Muži 40-49 1976
239 Havelka Petr ELEVEN RUN TEAM 12 km Muži 40-49 1972
247 Kudrna Zbyněk Enduraining 12 km Muži 40-49 1980
262 Podškubka Viktor Eleven Run Team 12 km Muži 40-49 1973
258 Radoměřský Jan Šneci v behu 12 km Muži 40-49 1977
Růžička Václav Růža Sport 12 km Muži 40-49 1974
Starý Tomáš AC Neběž 12 km Muži 40-49 1980
233 Svolinský Tomáš RK DRAGONS JABLONEC 12 km Muži 40-49 1976
245 Tichota Petr Polabské sovy 12 km Muži 40-49 1975
228 Vít Tomáš moje 12 km Muži 40-49 1975
12 km Ženy 50-59
Čiháková Zdeňka Jen tak 12 km Ženy 50-59 1969
12 km Muži 50-59
Kesner Radek KEKELIT racing trám 12 km Muži 50-59 1970
226 Němeček Pavel Kolín 12 km Muži 50-59 1967
232 Novotný Radek Turbo Chotebor 12 km Muži 50-59 1969
241 Tremmel Jiří Olympia Spartan Training Kutná Hora 12 km Muži 50-59 1969
12 km Ženy 60+
12 km Muži 60+
209 Švec Jiří Běhej Poděbrady 12 km Muži 60+ 1958